II Podkarpacki Festiwal Piłki Nożnej Kobiecej [WYNIKI]

1417

II Podkarpacki Festiwal Piłki Nożnej Kobiecej za nami. W turnieju wzięło udział 40 drużyn, w których zagrało ponad pół tysiąca piłkarek w kilku kategoriach wiekowych. Prezentujemy wyniki turnieju, który odbył się na obiektach WIKI w Sanoku.

ŻACZKI U-9 MECZE BEZ WYNIKÓW

UCZESTNICY

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Sokół Kolbuszowa Dolna

ZKS Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów SA

——

ORLICZKI  U-11 – MECZE BEZ WYNIKÓW

UCZESTNICY

GRUPA A
CWKS Resovia Rzeszów
DAP Dębica
Stal Łańcut
Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Beniaminek Krosno

GRUPA B
Karpaty Krosno
WKS Kurzyna
ZKS Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów



MŁODZICZKI  U-13

Klasyfikacja:

1. Resovia Rzeszów

2. Beniaminek Krosno

3. Stal Rzeszów

4. Stal Łańcut

5-8: WKS Kurzyna, Karpaty Krosno, Stal Stalowa Wola, Czarni Oleszyce

10.00Stal Łańcut1-2Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna3-0WKS Kurzyna
10.20ZKS Stal Stalowa Wola6-0Czarni Oleszyce
Grodziszczanka Grodzisko Dolne1-2Stal Rzeszów S.A.
10:40Beniaminek Krosno7-1Karpaty Krosno
CWKS Resovia Rzeszów7-0WKS Kurzyna
11:00Stal Łańcut10-0ZKS Stal Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna0-0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11:20Beniaminek Krosno2-1Czarni Oleszyce
CWKS Resovia Rzeszów4-0Stal Rzeszów S.A.
11:40Karpaty Krosno1-1ZKS Stal Stalowa Wola
WKS Kurzyna0-2Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12:40Beniaminek Krosno3-0ZKS Stal Stalowa Wola
CWKS Resovia Rzeszów5-0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13:00Czarni Oleszyce0-2Stal Łańcut
Stal Rzeszów S.A.4-0Sokół Kolbuszowa Dolna
13:20Beniaminek Krosno4-1Stal Łańcut
CWKS Resovia Rzeszów4-0Sokół Kolbuszowa Dolna
13:40Czarni Oleszyce3-0Karpaty Krosno
Stal Rzeszów S.A.7-0WKS Kurzyna
14:001 miejsce w gr. A: Beniaminek Krosno7-12 miejsce w gr. B: Stal Rzeszów
1 miejsce w gr. B: Resovia 4-12 miejsce w gr. A: Stal Łańcut
14:20Przegrany  I półfinału: Stal Łańcut2:2
k. 2:3
Przegrany II półfinału: Stal Rzeszów
Zwycięzca I półfinału: Resovia 0-0
K. 3-2
Zwycięzca II półfinału: Beniaminek Krosno

TRAMPKARKI U-16

Klasyfikacja:

1. Beniaminek Krosno

2. Resovia Rzeszów

3. Stal Łańcut

4. DAP Dębica

10:00CWKS Resovia Rzeszów0-0
K. 3:2
Stal Łańcut
10:20Beniaminek Krosno5-0DAP Dębica
11:30CWKS Resovia Rzeszów2-0Plon Kawęczyn
11:50Beniaminek Krosno5-0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13:00Stal Łańcut2-0Plon Kawęczyn
13:20DAP Dębica1-0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
14:303. miejsce gr. A: Grodziszczanka1-1
K. 3-4
3 miejsce gr. B: Plon Kawęczyn
14:501. miejsce w gr. A: Resovia5-02 miejsce w gr. B: DAP Dębica
14:501 miejsce w gr. B: Beniaminek1:02. miejsce w gr. A: Stal Łańcut
15:10Przegrany  I półfinału: DAP Dębica 0:0
k. 0:2
Przegrany II półfinału: Stal Łańcut
15:10Zwycięzca I półfinału: Resovia 0-1Zwycięzca II półfinału: Beniaminek

SENIORKI

Klasyfikacja:

1. Beniaminek Krosno

2. Stal Łańcut

3. Resovia

4. AP Czarni Jasło

10.40Stal Łańcut0-1Beniaminek Krosno
11.05AP Czarni Jasło0-6Resovia Rzeszów SA
12.10Stal Łańcut1-0AP Czarni Jasło
12.35Resovia Rzeszów SA0-0Beniaminek Krosno
13.40Stal Łańcut2-1Resovia Rzeszów SA
14.05Beniaminek Krosno3-0AP Czarni Jasło



MAMUŚKI

Klasyfikacja:

1. Sokół Kolbuszowa Dolna

2. Aktiv Pro Rymanów

3. Beniaminek Krosno

4. Grodziszczanka

5-8. WKS Kurzyna, Orlik Przemyśl, Resovia, Karpaty Krosno

10:00Aktiv Pro Rymanów10-0WKS Kurzyna
10:16Karpaty Krosno0-5Grodziszczanka Grodzisko Dolne
10:32UKS Orlik Przemyśl5-1Resovia Rzeszów  SA
10:48Sokół Kolbuszowa Dolna3-2Beniaminek Krosno
11:04Aktiv Pro Rymanów5-0Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11:20WKS Kurzyna1-1Karpaty Krosno
11:36UKS Orlik Przemyśl1-3Beniaminek Krosno
11:52Resovia Rzeszów  SA0-7Sokół Kolbuszowa Dolna
12:08Aktiv Pro Rymanów9-0Karpaty Krosno
12:24Grodziszczanka Grodzisko Dolne1-0WKS Kurzyna
12:40UKS Orlik Przemyśl0-3Sokół Kolbuszowa Dolna
12:56Beniaminek Krosno6-0Resovia Rzeszów  SA
13:501 m. w gr. A: Aktiv Pro Rymanów2-02 m. w gr. B: Beniaminek Krosno
14:051 m. w gr. B Sokół Kolbuszowa Dolna5-02. m. w gr. A Grodziszczanka
14:25Przegrany  I półfinału Beniaminek Krosno4-0Przegrany II półfinału Grodziszczanka
14:45Zwycięzca I półfinału Sokół Kolbuszowa Dolna3-0Zwycięzca II półfinału: Aktiv Pro Rymanów