Piłkarski Rozkład Jazdy na Podkarpaciu. Od 4 ligi do klasy B [WYKAZ MECZÓW – OBSADY – 1-3 września]

1167

4 liga Podkarpacka

Polonia Przemyśl – Resovia II Rzeszów S.A., 02.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Marcin Roman

Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń

Stal II Rzeszów S.A. – Korona Rzeszów, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Paweł Bałut, Krzysztof Lipczyński

KS Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa, 02.09.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

Igloopol Dębica – Ekoball Sanok, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Jakub Tajchman

Izolator Boguchwała – SPEC Stal Łańcut, 02.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Sebastian Antosiewicz, Jakub Czach

Cosmos Nowotaniec – Głogovia Głogów Młp., 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Wojciech Heret, Mateusz Dziok

Sokół Kamień – Lechia Sędziszów Młp., 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Godek, Maciej Śliwa, Marcin Roman

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – JKS Jarosław, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Godek, Michał Sondej, Milan Newbiggin-Watts

 –

3 liga kobiet * Grupa 4

Rysy Bukowina Tatrzańska – Inter Gnojnica, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Leszek Zagata, Rafał Arendarczyk, Damian Firek

UKS Wisła Kraków – Izolator Boguchwała, 03.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Szymon Stefanik, Mariusz Aleksa, Joanna Ligenzowska

 –

 Dębica: Klasa okręgowa

LKS Pustków – Victoria Czermin, 03.09.2023, godz. 15:00, w Zawadzie

Sędziuje: Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz, Mateusz Pokrywka

Dromader Chrząstów – Głowaczowa, 02.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Grzegorz Pytko, Kamil Jaskuła

Czarni Trześń – LKS ŻYRAKÓW, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Tomasz Kisielewicz, Karol Tłuczek

Radomyślanka Radomyśl Wielki – Kaskada Ostrów-Kamionka, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Kubicki, Paweł Kantor, Paweł Korzeń

Chemik Pustków Osiedle – CZARNOVIA CZARNA, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak

Smoczanka Mielec – Piast Wolica Piaskowa, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Gawle, Kamil Nowak, Robert Pych

FKS Stal II Mielec S. A. – Kamieniarz Golemki, 02.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Piotr Mazur, Adrian Wójcik

Kolbuszowianka Kolbuszowa – MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Marcin Samborowski, Dariusz Wais

 –

 Jarosław: Klasa okręgowa

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Karol Pszonak, Mateusz Kuziemko

Orzeł Przeworsk – LKS DĄB DOBKOWICE, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Kamil Puka, Marcin Pszonak

LKS WISEŁKA SIENNÓW – KS SANTOS PIWODA, 02.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Damian Kublas, Mateusz Wiejaczka

LKS START LISIE JAMY – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch, Grzegorz Pikuła, Marcin Pszonak

KS PIAST TUCZEMPY – LKS SAN GORZYCE, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Puka, Łukasz Folta, Oskar Hamacher

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – MKS START PRUCHNIK , 02.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Wojciech Mańczak, Tomasz Sałek

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS SKOŁOSZÓW, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Denis Rokita, Andrzej Hreczka, Justyna Dacko

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański, Wojciech Wajda

 –

 Krosno: Klasa okręgowa

Górnik Grabownica Starzeńska – Nienaszów Tempo, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar (Kombornia) – Radosław Łapka, Tomasz Pikuła

WIKI SANOK – Ustrzyki Dolne, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Grzegorz Szczepek, Sławomir Rak

PAUZA – Czeluśnica

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska  – Mrukowa Zamczysko, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maksymilian Nestorowicz, Karolina Karaczkowska

Besko LKS Przełom – Czarni 1910 Jasło, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Wojciech Biały, Mateusz Gumienny

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Rymanów KS Start, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Maciej Solecki, Krzysztof Belczyk

Kołaczyce Ostoja – Skołyszyn, 03.09.2023, godz. 17:00, Jasło, ul. Śniadeckich

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Tomasz Dzido

Odrzykoń Zamczysko – Przełęcz Dukla, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik

 –

 Rzeszów: Klasa okręgowa

LKS Trzebownisko – Sawa Sonina, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Jacek Taran, Jakub Strelcow

Włókniarz Rakszawa – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 02.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Marcin Konefał, Adam Niemczyk

Strumyk Malawa – KS Dąbrówki, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Bożek

Iskra Zgłobień – Strug Tyczyn, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Tomasz Sujdak, Kamil Nowak

Jedność Niechobrz – Leśna Wólka Podleśna, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jakub Stodolak, Radosław Kuszaj, Patryk Urbaś

Błękit Żołynia – LKS Jasionka, 03.09.2023, godz. 16:30, w Korniaktowie Płn.

Sędziuje: Tomasz Sobuś, Witold Gładyszewski, Dawid Sowa

Sokół Sokołów Młp. – KS Zaczernie, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Jędrzej Wołoszyn, Kamil Hussain

Błażowianka Błażowa – KS Przybyszówka, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dawid Półchłopek (Domaradz) – Bartosz Barć, Paweł Wiśniowski

 –

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Azalia Wola Zarczycka – Stal Nowa Dęba, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Sławomir Mulawka, Mariusz Kostyra

Sokół Nisko – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Rafał Kopeć, Mateusz Bełczowski

TS Transdźwig Stale – Pogoń Leżajsk, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Paweł Samołyk, Klaudia Sawicka

LZS Ździary – Jeziorak Chwałowice, 02.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Tomasz Giżka, Sławomir Mulawka

ŁKS Łowisko – Sparta Jeżowe, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Krzysztof Ordon, Stanisław Mazgaj

Stal Gorzyce – LZS Jarocin, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Dawid Wraga, Jakub Krawiec

KS TRENERA Ł. KOŚCIELSKIEGO –  SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II

KP Tanew Wólka Tanewska – San Kłyżów, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Damian Biały, Jakub Czubat

 –

 Dębica: Klasa A

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – KS BYSTRZYCA, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Bogusław Żegleń, Konrad Łagowski

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Łęki Górne, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Totoś (Pustynia) – Arkadiusz Kuczaj, Kacper Bielatowicz

Borowiec Straszęcin – Team Przecław, 02.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Grzegorz Jeleń, Radosław Mazur

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Hubert Kęder, Paweł Bielak

Igloopol II Dębica – LKS STASIÓWKA, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Robert Pych, Jakub Dybowski

KS Legion II Pilzno – Sokół Krzywa, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Kędzior, Kamil Kloc, Maksymilian Lis

LKS Nagoszyn – Wiewiórka, 02.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Tomasz Sobuś, Henryk Bik

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – KS WĘGIERKA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Tomasz Zazula, Mateusz Wiejaczka

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Karol Wielis, Adrian Prykopski

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS DĄB CETULA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Sławomir Bochnak (Szówsko) – Łukasz Wolański

LKS ISKRA ZABŁOTCE – KS SZÓWSKO, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Łukasz Horodecki, Maciej Pajda

KS PRO-100 WIETLIN – MKS RADYMNO, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Brus, Grzegorz Stępak, Daniel Gaweł

LKS DELIN MUNINA – KS FREDRO SUROCHÓW, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim, Maciej Pajda

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS SZKŁO MŁYNY, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Michał Grabowski,

LKS HETMAN LASZKI – LKS MANASTERZ k/J-AW, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Krzysztof Tryniecki, Paweł Pata

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS KORONA OLSZANY – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Andrzej Hreczka, Rafał Królik

POLONIA PRZEMYŚL – Żurawianka Żurawica, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Justyna Dacko, Leszek Kogut, Wiesław Szkrabut

UKS UNIA FREDROPOL – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Justyna Cichocka, Łukasz Olech

LKS FENIX LESZNO – LKS TĘCZA KOSIENICE, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Denis Rokita, Mariusz Jajkowski

LKS BATYCZE – KS POGÓRZE DUBIECKO, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Piotr Grodecki, Bartosz Skałacki

LKS GRANICA STUBNO – LKS NAKŁO – STARZAWA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Arkadiusz Suchy, Marcin Kondrat

LKS ORZEŁ TORKI – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Karol Pszonak, Łukasz Wolański

GKS VIKING ORŁY – ULKS SAN HURECZKO, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Tomasz Dziedzic, Grzegorz Stępak

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Dariusz Mikuła, Konrad Stawiarz

MKS Kańczuga – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Marcin Moskwiak, Karol Wielis

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Kamil Wróbel, Piotr Czyż

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS START MIROCIN, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Krzysztof Bednarski, Jakub Boratyn

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Karol Ochyra, Jakub Boratyn

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Dariusz Łuczyk, Karol Kuryło

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Łukasz Folta, Jakub Krasicki

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Kublas, Adam Włoch, Jan Pindak

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Terech, Mariusz Furgała, Tomasz Pukas

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS ZRYW MŁODÓW, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Jan Terech, Tomasz Pukas

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Bartosz Gelmuda

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II – LKS GRANICZNI KROWICA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Andrzej Sopel, Mirosław Powroźnik

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – MKS ROZTOCZE NAROL, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Radosław Pachołek, Jan Zwierzyński

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Wróbel, Łukasz Horodecki, Krzysztof Nazarko

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 1

Jankowce – LKS Niebieszczany Remix, 02.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Stanisław Sokołowski, Bartosz Bąk

Długie LKS San-Bud – Zarszyn, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Maksymilian Nestorowicz, Dominik Kaczmarek

Bażanówka LKS Orzeł – Uherce Szarotka, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Tomasz Gogosz, Tomasz Smoleń

Izdebki LKS – Nowotaniec II Cosmos, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Piotr Kochański, Paweł Guzik

Płowce – Lesko Sanovia, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Sławomir Kielar, Dominik Jaśkiewicz

Pisarowce – Strachocina , 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Patryk Gacek, Mateusz Horodejczuk

Średnia Wieś – Górki, 03.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Szymon Skublicki, Krzysztof Łuksa

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 2

Jabłonica Polska – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Farion, Maciej Oleniacz, Mateusz Kwolek (Przysietnica)

Iwonicz Iwonka – Klimkówka Karpaty, 03.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Wacław Bocoń, Karolina Karaczkowska, Rafał Komański

Jaśliska – PAUZA

Brzozovia Brzozów – ISKRZYNIA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kiszka, Bartosz Bąk, Dariusz Nitka

Grabówka – Lubatówka, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Maciej Wołek, Leszek Śnieżek

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 3

Niegłowice Wisłoka – OKS Sobniów Jasło, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Konrad Leś, Mateusz Czytajło

Łęki Dukielskie – Faliszówka Orzeł, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Dariusz Wais, Mateusz Gumienny

Brzyska – GKS Zarzecze-Dębowiec, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dawid Klamut (Zalesie) – Zbigniew Gruszka, Rafał Szczur

Bieździedza LKS Orzeł – Strzelec Frysztak, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Patryk Gacek, Maciej Kosturski

Zręcin Tęcza – Korczyna Kotwica, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Kijowski, Albin Kijowski, Kamil Wania

 Czardasz Osiek Jasielski – Osobnica Sparta, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Albin Kijowski, Patryk Gacek

Orzeł Lubla – Głowienka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Szpytma, Dawid Kielar, Tomasz Dzido

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Aramix Niebylec – Heiro Rzeszów, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Jakub Stodolak, Patryk Urbaś

Novi Nosówka – Bratek Bratkowice, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Michał Kielar (Sędziszów Małopolski) – Paweł Babiarz, Paweł Saj

Grunwald Połomia – Sokół Grodzisko, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Karol Pułanik, Paweł Charchut, Igor Samołyk

Wisłok Strzyżów  – Albatros Szufnarowa, 02.09.2023, godz. 19:30

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Kamil Hussain, Janusz Anasychin

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Piast Nowa Wieś, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Bartosz Barć, Waldemar Mazgaj

Junak Rzeszów – Trzcianka Trzciana, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Pawel Zawada

Plantator Nienadówka – Noverra Głogów Młp. , 03.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Adrian Cich, Kazimierz Tołpa, Krzysztof Cich

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Unia Korniaktów Płn. – LKS Wola Dalsza, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Daniel Pytel, Jakub Tajchman, Andrzej Kopeć

Rzemieślnik Strażów – Iskra Jawornik Polski, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Łach, Jan Pytel, Roksana Grześkiewicz

Astra Medynia Głogowska – Herkules Trzebuska, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jędrzej Wołoszyn, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek

Crasnovia Krasne – Dynovia Dynów, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Godek, Rafał Kępa, Arkadiusz Rajzer

Szarotka Rogóżno – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Muchacki, Jan Węgrzyn, Rafał Kopacki

HALO Hyżne – Markovia Markowa, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Bożek, Jakub Czach, Wojciech Brzezicki

Styrobud Trzeboś – KS Stobierna, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Łach, Tomasz Kisielewicz, Sabina Drożdżal

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Atut Podborze – Korona Majdan Królewski, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Filip Straż, Paweł Mokrzycki, Krzysztof Bomba

Tempo Cmolas – Sparta Chorzelów, 01.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Bartosz Barć, Damian Muchacki, Jędrzej Wołoszyn

Pitmark Jaślany – Jamnica Dulcza Wielka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Sebastian Krzak, Emilia Augustyn

Raniżovia Raniżów – Błękitni Siedlanka, 03.09.2023, godz. 16:00, w Cmolasie

Sędziuje: Dawid Półchłopek, Mateusz Warzocha, Ryszard Wielgosz

Start Wola Mielecka – Zacisze Trześń, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Hubert Kopacz, Jakub Strelcow, Grzegorz Nycek

Sokół Pień – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Igor Lutowski

KS Dzikowiec – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Witold Gładyszewski, Arkadiusz Marcićkiewicz

 –

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Olimpia Pysznica – KS Wisan Skopanie, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Michał Pamuła, Jakub Latawiec

Unia Skowierzyn – Czarni Lipa, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Jan Polek, Aleksandra Grdeń

LZS Jadachy – Bukowa Jastkowice, 02.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jakub Krawiec, Jakub Bukowy

LZS Wola Rzeczycka – Sokół Sokolniki, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Samołyk, Krzysztof Wdowiak, Bogumił Pelic

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – LZS ŻABNO, 02.09.2023, godz. 16:00, Mokrzyszów

Sędziuje: Tomasz Chamera, Mateusz Chamera, Dominik Wtorek

San Wrzawy  – LZS Rzeczyca Długa , 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Gil, Adam Moskal, Krzysztof Pityński

Kolejarz Knapy – LZS Słowianin Grębów, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Kamil Kańka

 –

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

LKS Brzyska Wola  – Retman Ulanów, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Józef Wieleba, Michał Troczyński

PUKS Francesco Jelna – Tanew Harasiuki, 02.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Jakub Krawiec, Witold Wieprzęć

GAS Łęg Stany – Staromieszczanka Stare Miasto, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Ryszard Bogacz, Zbigniew Ordon

Unia Nowa Sarzyna – KP Podwolina, 03.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Zieliński (Żabno) – Paweł Wątróbski, Łukasz Chyła

Advit Łętownia – KS Sarzyna , 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Wiktor Pioterczak, Jakub Bulec

Górnovia Górno – Sokół Hucisko, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Kacper Dziopak, Tomasz Woźny

LKS San Wierzawice  – Podlesianka Kamień, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Potocki, Jan Koluch, Jakub Bukowy

 –

 Dębica: Klasa B Grupa 1

Płomień UKS Zagorzyce – Olimpia Nockowa, 03.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Paweł Totoś, Kacper Bielatowicz

Inter Gnojnica – Korona Góra Ropczycka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak, Radosław Molek

Borkovia Borek Wielki – Plon Klęczany, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Wais, Marcin Samborowski, Rafał Krężałek

Lechia II Sędziszów Młp. – GRÓD BĘDZIEMYŚL, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bogusław Żegleń, Krzysztof Rogowski, Zdzisław Borek

Victoria Ocieka – LZS MAŁA, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Babiarz, Leszek Żegleń, Zdzisław Borek

 –

 Dębica: Klasa B Grupa 2

Dąb Żdżary – Dragon Korzeniów, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Amadeusz Wlazło, Kamil Kloc, Marek Sowiński

Zasów-Mokre – Towarzystwo Sportowe Jodłowa, 03.09.2023, godz. 13:30

Sędziuje: Maksymilian Lis, Damian Kędzior, Kamil Kloc

LKS Brzeźnica – Strażak Lubzina, 02.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Damian Kędzior, Jakub Dybowski, Mariusz Krajewski

Kamieniarz II Golemki – Paszczyniak Paszczyna, 03.09.2023, godz. 17:00, w Czarnej

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Robert Pych, Krzysztof Pszeniczny

Baszta Zawada – MKS SOKÓŁ DĘBICA, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Koza, Paweł Bielak, Kacper Bielatowicz

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 1

LKS WISZNIA NIENOWICE – KS KORONA TUCHLA, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Pszonak, Łukasz Łamasz, Piotr Czyż

LKS DUŃKOWICE – LKS TĘCZA WYSOCK, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Adam Włoch, Damian Kublas, Jan Pindak

KS VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Pajda, Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim

LKS STRAŻAK SOŚNICA – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Karol Wielis, Ireneusz Lis, Adrian Prykopski

KS PIAST TUCZEMPY II – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Sebastian Rożak, Jakub Krasicki

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS ŁĘG ŁOWCE, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Łukasz Horodecki, Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 2

LKS UJKOWICE – KS ARTMAX PIKULICE, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Wojciech Wajda

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS OLSZYNKA, 02.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Pawlus, Michał Kazimir, Wiesław Szkrabut

LKS RADA ORZECHOWCE – KS ARŁAMÓW, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Ireneusz Małysz, Bartosz Skałacki

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS GROM WYSZATYCE, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Denis Rokita, Mariusz Jajkowski, Paweł Pawlus

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – KS NIZINY, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Daniel Lorynowicz, Marcin Kondrat

LKS WIAR HUWNIKI – LKS BIZON MEDYKA, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Michał Kazimir, Rafał Królik

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 3

PKS UNUM BABICE – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Justyna Dacko, Wiesław Szkrabut

KS KISIELÓW – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Daniel Gaweł, Paweł Brus

KS PEŁNATYCZE – GKS ZARZECZE, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Wiejaczka, Tomasz Zazula, Dawid Wilusz

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Konrad Stawiarz, Krzysztof Bednarski, Dariusz Mikuła

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Tomasz Cynk, Karol Kuryło

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Boratyn, Tomasz Dziedzic, Karol Ochyra

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 4

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS MOŁODYCZ, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Paweł Paryniak, Bartosz Gelmuda

KS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS PIAST ANTONIKI, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Pachołek, Rafał Dubiel, Jan Zwierzyński

LKS KORZENICA – LKS WALTER OPAKA, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Tomasz Sałek, Paweł Pata

PAUZA – LKS START LISIE JAMY II,

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 03.09.2023, godz. 13:00

 Sędziuje: Jan Terech, Mariusz Furgała, Tomasz Pukas

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 03.09.2023, godz. 13:30

Sędziuje: Andrzej Sopel, Mirosław Powroźnik, Wojciech Mańczak

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 1

Zagórz Osława – Ustrzyki Dolne II, 02.09.2023, godz. 16:00, w Łukowem

Sędziuje: Rafał Krężałek, Marcin Smoleń, Patryk Kilar

Tarnawa Gimbal – Polańczyk Nelson, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Stanisław Rajchel, Maciej Bednarczyk

Czaszyn LKS – Łukowe Gabry, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Szymon Skublicki

Lutowiska  – Srogów Pogórze, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Miśko, Krzysztof Szul, Karol Adamski

Poraż Juventus – SAN MRZYGŁÓD, 03.09.2023, godz. 11:00, w Tarnawie Dolnej

Sędziuje: Maciej Bednarczyk, Michał Pilszak, Stanisław Rajchel

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Myczkowce Zalew, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Miśko, Kacper Burnat, Konrad Cyganik

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 2

Markowce – LKS Hłudno, 03.09.2023, godz. 17:00, w Czerteżu

Sędziuje: Kamil Smerecki, Tomasz Wierdak, Stanisław Urbanek

Nowosielce Szarotka – LKS ODRZECHOWA, 03.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Wojciech Biały, Tomasz Jagieła

ORŁY JABŁONKA – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 03.09.2023, godz. 11:00, w Niebocku

Sędziuje: Sławomir Rak, Grzegorz Szczepek, Wojciech Kolbusz

JAĆMIERZ – Niebocko Victoria , 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Tomasz Smoleń, Krzysztof Kosiek

Wzdów – Dydnia Zryw, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marek Kochanik, Ryszard Pękala, Marek Guzik

KS Transprzęt Czerteż – Golcowa, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Stanisław Urbanek, Kamil Smerecki

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 3

Głębokie LKS – Domaradz Sokół, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Patryk Augustyn, Dominik Jaśkiewicz

Sieniawa Wisłok – Wesoła, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Karolina Karaczkowska

Milcza – Rymanów Zdrój, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Bartosz Bąk, Paweł Kiszka

Jasienica – Jasionów JKS, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Wojciech Wojnowski, Julia Hawrot

Kombornia  – Trześniów, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik, Dominik Pociask

Górnik Grabownica Starzeńska II – Przysietnica, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Sidor, Krzysztof Szul, Krzysztof Kiczorowski

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 4

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Iwla, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Piotr Prajsnar, Tomasz Pikuła

KS PASJA KROSNO – SZCZEPAŃCOWA, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Irzyk, Wojciech Heret, Maciej Oleniacz

WĘGLÓWKA – Potok Nurt, 03.09.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Michał Krześniak, Leszek Śnieżek, Piotr Farion

Świerzowa – Wojaszówka , 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Dariusz Szczepanik, Bartłomiej Gryga

Kobylany Victoria – Chorkówka Nafta, 03.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Jakub Kozner, Tomasz Kijowski

UKS Guzikówka Krosno – Lubatowa, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Krzysztof Zygmunt, Dawid Zygmunt

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Glinik Dragon – Hankówka, 03.09.2023, godz. 11:00, Jasło, ul. Śniadeckich

Sędziuje: Leszek Witkoś, Wiesław Tyrcha, Jakub Turek

Święcany Standart – Łubno Tajfun, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Zbigniew Gruszka, Dawid Klamut, Rafał Szczur

Warzyce – GKS Jasiołka Szebnie, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mirosław Guzik, Jan Samborowski, Dominik Węgrzyn

Łężyny Gaudium – Łubienko, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Grzegorz Gądela, Maciej Solecki

Brzezówka – GKS Zarzecze-Dębowiec II, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski, Jan Majewski, Konrad Majewski

Nowy Żmigród Wisłoka  – BŁAŻKOWA, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Dykas, Stanisław Sokołowski, Kacper Uram

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Baranówka Rzeszów – Start Borek Stary, 02.09.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Łukasz Juszczyk, Bartosz Zdeb, Sabina Drożdżal

Resovia III Rzeszów S.A. – Orzeł Wysoka Głogowska, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Kępa, Grzegorz Pytko, Arkadiusz Rajzer

Victoria Budy Głogowskie – Dąb Dąbrowa, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Krzysztof Cich, Adrian Cich

KS Świlcza – Mrowlanka Mrowla, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Pytko, Rafał Kępa, Arkadiusz Rajzer

Biała Rzeszów – Grunwald Budziwój, 03.09.2023, godz. 14:00, stadion Grunwaldu

Sędziuje: Maciej Fydrych, Karol Pułanik, Jan Paśko

Rudnianka Rudna Wielka – Rudzik Rudna Mała, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Haładej, Tomasz Dzido, Karol Pułanik

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Płomyk Flypark Lutoryż – Diament Pstrągowa, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts, Krystian Kołodziej, Daniel Wilczak

KS Godowa – Herman Hermanowa, 03.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Adrian Biskup, Edward Kuta, Gabriel Malita

Huragan Kozłówek – Grom Mogielnica, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Gabriel Malita, Adrian Biskup, Edward Kuta

Orły Pstrągówka – Czarni Czudec, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Pokrywka, Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz

Korona Dobrzechów – Granit Wysoka Strzyżowska, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Janusz Anasychin, Nikodem Hudzik

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Orzeł Harta – PAUZA,

Galicja Chmielnik – Czarni Kraczkowa, 03.09.2023, godz. 12:00

 Sędziuje: Jan Węgrzyn, Damian Muchacki, Maksymilian Kusy

Grom Handzlówka – Polonia Hyżne, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Muchacki, Jan Węgrzyn, Maksymilian Kusy

Arka Albigowa – Pogórze Bachórz, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Tomaszek, Sławomir Haładej, Kamil Jaskuła

Orzeł Wysoka Łańcucka – KS Pawłokoma, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Michał Pędziwiatr, Wiktoria Hader

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Palkovia Palikówka – UKS SMS Rzeszów, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Karol Tomaszek, Sławomir Haładej

KS Terliczka – PAUZA

ŁKS Łukawiec – Głuchowianka Głuchów, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Pawel Zawada, Łukasz Juszczyk, Michał Pędziwiatr

Start Brzóza Stadnicka – Włókniarz II Rakszawa, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Szaro, Krystian Woźniak, Kacper Leja

Stobierna Krzywe – Jawor Krzemienica, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Andrzej Majder, Pawel Zawada, Roksana Grześkiewicz

Wisłok Czarna – LKS Łąka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Waldemar Mazgaj, Przemysław Bieniasz, Bartosz Barć

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Sokół Malinie – Florian Ostrowy Tuszowskie, 02.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wachadlo, Krzysztof Bryk, Paweł Występek

LKS Babicha  – Kolorado Wola Chorzelowska, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Jacek Taran, Damian Chrabąszcz

Złotniczanka Złotniki – Wiśnia Trzciana, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sebastian Krzak, Jacek Węgrzyn, Emilia Augustyn

Grunwald Padew Narodowa – Wisła Gliny Małe, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bryk, Sebastian Sęk, Damian Marek

LKS Dębiaki – Jutrzenka Ławnica, 02.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Piotr Mazur, Jakub Struzik

Rzędzian Rzędzianowice – Strażak Grochowe, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Dawid Ogorzałek, Przemek Wych

Błysk Górki – Grom Krzemienica, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Marek (Przebórz) – Sebastian Sęk, Krzysztof Bryk

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Orły Ruda – Sprint Żarówka, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Mariusz Woźniak, Michał Stala

Apollo Dulcza Mała – Potok Dobrynin, 03.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Nycek, Hubert Kopacz, Jakub Strelcow

Janovia Janowiec – KS SMP Tuszyma, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz, Grzegorz Kardyś, Jakub Szocik

Piast Wadowice Górne – KS Zgórsko, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Krzysztof Bomba, Filip Straż

Madras Goleszów – Radomyślanka II Radomyśl Wielki, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Arkadiusz Boroń, Michał Stala

Iskra Łączki Brzeskie – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Wiktor Siembab,

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7  

LKS Hucina – Kolbuszowianka II Kolbuszowa, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Kowalski, Piotr Mazur, Grzegorz Wachadlo

Vigor Trzęsówka – Artbud Werynianka Werynia, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dawid Ziomek, Henryk Bik, Jakub Struzik

Orzeł Kosowy – Marmury Przyłęk, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Mazur, Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo

Wilga Widełka – Huragan Przedbórz, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Występek, Paweł Styczeń, Adam Niemczyk

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

OKS Wielowieś  – LZS Krzątka, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Lipiec, Mariusz Antosz, Paweł Kiszka

LZS Tarnowska Wola – Strzelec Dąbrowica, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk

PAUZA KS WYDRZA

Koniczynka Ocice – KS Kopcie, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Maciej Lipski, Stanisław Mazgaj

Płomień Trześń – Wspólnota Serbinów, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Mariusz Koper, Adam Rybicki

LZS Wola Baranowska – KS CYGANY, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Mateusz Myszka, Dominik Madej

Iskra Sobów – KS ŻUPAWA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Bartosz Gospodarczyk, Kazimierz Walski

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS Polonia Przędzel – WKS Kurzyna, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Bartłomiej Kupiec, Bartosz Mierzwa

 LOTNIK TURBIA – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Adrian Czyż, Jakub Taraszka, Michał Kowalewski

TRUCK Kotowa Wola – Orzeł Rudnik, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Chamera, Wiesław Chamera, Marek Gałka

Czarni Sójkowa – KP Zarzecze, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Ryszard Bogacz, Zbigniew Ordon

Huragan Zdziechowice – ORZEŁ GLINIANKA, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Marcin Rostek, Łukasz Chęciński

LKS Sanna Zaklików – Jutrzenka Kopki, 03.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Bogumił Pelic, Bartosz Orzechowski

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Złotsan Kuryłówka – Victoria Giedlarowa, 03.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Patryk Kobylarz

Atlantic Chałupki Dębniańskie – Orzeł Biedaczów , 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Woźny, Bartosz Orzechowski, Bogumił Pelic

GKS GROBLE – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 03.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Maksymilian Sroczyński, Dominik Wtorek

Azalia Wola Zarczycka II – Azalia Brzóza Królewska, 03.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Mariusz Kostyra, Sławomir Mulawka

MKS JUTRZENKA DĘBNO – LKS Jodła Przychojec, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Pawel Łata

Grabniak Hucisko – Kłyż Tarnogóra, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Łokaj, Marcin Bekier, Bartosz Fietko

Rotunda Krzeszów – KS ŁUKOWA, 03.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Kacper Sajdłowski, Jakub Kruk