II Podkarpacki Festiwal Piłki Nożnej Kobiecej: Harmonogram turnieju

800
Festiwal piłki kobiecej, to nie tylko piłkarki, ale też sędzie. Fot. Konrad Kwolek.

Już ostatnie dni odliczamy do startu II Podkarpackiego Festiwali Piłki Nożnej Kobiecej, który odbędzie się w najbliższą sobotę na obiektach Wiki w Sanoku. Zobaczymy niemal wszystkie drużyny żeńskie występujące na Podkarpaciu. A nawet więcej.

W turnieju wystąpi 40 drużyn, w których zagra ok. 600 piłkarek w 9 kategoriach wiekowych.

Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram wraz z godzinami i dokładnym miejscem rozgrywania poszczególnych meczów.

ŻACZKI U-9 – BOISKO ZA TRYBUNĄ – 2 boiska

Czas gry: 1×10 minut
Zawodniczek na boisku w drużynie: 4+1 zawodniczek.
Maksymalnie 12 zawodniczek w kadrze.

DRUŻYNY

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Sokół Kolbuszowa Dolna

ZKS Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów SA

Plan gier

10:50Przedstawienie spraw organizacyjnych
11:00Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__Sokół Kolbuszowa Dolna
ZKS Stal Stalowa Wola__-__Resovia Rzeszów SA
11:55Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__ZKS Stal Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna__-__Stal Rzeszów SA
12:10Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__Resovia Rzeszów SA
ZKS Stal Stalowa Wola__-__Stal Rzeszów SA
12:30-13:00Przerwa obiadowa
13:30Sokół Kolbuszowa Dolna__-__ZKS Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów SA__-__Stal Rzeszów SA
13:45Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__Stal Rzeszów SA
Sokół Kolbuszowa Dolna__-__Resovia Rzeszów SA
14:00WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

ORLICZKI  U-11 – BOISKA ZA TRYBUNĄ – 2 boiska

Czas gry: 1×15 minut grupa A – 1×20 minut grupa B
Zawodniczek na boisku w drużynie: 6+1
Maksymalnie 12 zawodniczek w kadrze oraz 2 opiekunów

DRUŻYNY
 
GRUPA A
1.CWKS Resovia Rzeszów
2. DAP Dębica
3. Stal Łańcut
4. Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5. Beniaminek Krosno

GRUPA B
1. Karpaty Krosno
2. WKS Kurzyna
3. ZKS Stal Stalowa Wola
4. Stal Rzeszów

Plan gier
 
9:40Przedstawienie spraw organizacyjnych
10:00DAP Dębica__-__Beniaminek Krosno
Stal Łańcut__-__Grodziszczanka Grodzisko Dolne
10:20ZKS Stal Stalowa Wola__-__Stal Rzeszów S.A.
Beniaminek Krosno__-__Stal Łańcut
10:40CWKS Resovia Rzeszów__-__DAP Dębica
Karpaty Krono__-__WKS Kurzyna
11:15Stal Łańcut__-__CWKS Resovia Rzeszów
ZKS Stal Stalowa Wola__-__Karpaty Krono
11:35Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__Beniaminek Krosno
Stal Rzeszów S.A.__-__WKS Kurzyna
12:25CWKS Resovia Rzeszów__-__Grodziszczanka Grodzisko Dolne
WKS Kurzyna__-__ZKS Stal Stalowa Wola
12:45DAP Dębica__-__Stal Łańcut
Karpaty Krono__-__Stal Rzeszów S.A.
13:05Beniaminek Krosno__-__CWKS Resovia Rzeszów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne__-__DAP Dębica
13:30 – 14:00Przerwa obiadowa
14:00WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

MŁODZICZKI  U-13 – BOISKO SZTUCZNE  – 2 boiska

Czas gry: 1×15 minut
Zawodniczek na boisku w drużynie: 8+1
Maksymalnie 18 zawodniczek w kadrze oraz 2 opiekunów

DRUŻYNY
WKS Kurzyna

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Sokół Kolbuszowa Dolna

Stal Łańcut

Beniaminek Krosno

ZKS Stal Stalowa Wola

UKS Czarni Oleszyce

Resovia Rzeszów SA

Karpaty Krosno

Stal Rzeszów SA

GRUPA AGRUPA B
1. Beniaminek Krosno1. CWKS Resovia Rzeszów
2. Stal Łańcut2. Sokół Kolbuszowa Dolna
3. ZKS Stal Stalowa Wola3.Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4. Czarni Oleszyce4. Stal Rzeszów S.A.
5. Karpaty Krosno5. WKS Kurzyna

Plan gier

9:40Przedstawienie spraw organizacyjnych
10.00Stal Łańcut___-___Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna___-___WKS Kurzyna
10.20ZKS Stal Stalowa Wola___-___Czarni Oleszyce
Grodziszczanka Grodzisko Dolne___-___Stal Rzeszów S.A.
10:40Beniaminek Krosno___-___Karpaty Krosno
CWKS Resovia Rzeszów___-___WKS Kurzyna
11:00Stal Łańcut___-___ZKS Stal Stalowa Wola
Sokół Kolbuszowa Dolna___-___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11:20Beniaminek Krosno___-___Czarni Oleszyce
CWKS Resovia Rzeszów___-___Stal Rzeszów S.A.
11:40Karpaty Krosno___-___ZKS Stal Stalowa Wola
WKS Kurzyna___-___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12:00 – 12:30Przerwa obiadowa
12:40Beniaminek Krosno___-___ZKS Stal Stalowa Wola
CWKS Resovia Rzeszów___-___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13:00Czarni Oleszyce___-___Stal Łańcut
Stal Rzeszów S.A.___-___Sokół Kolbuszowa Dolna
13:20Beniaminek Krosno___-___Stal Łańcut
CWKS Resovia Rzeszów___-___Sokół Kolbuszowa Dolna
13:40Czarni Oleszyce___-___Karpaty Krosno
Stal Rzeszów S.A.___-___WKS Kurzyna
14:001 miejsce w grupie A___-___2 miejsce w grupie B
1 miejsce w grupie B___-___2 miejsce w grupie A
14:20Przegrany  I półfinału___-___Przegrany II półfinału
Zwycięzca I półfinału___ – ___Zwycięzca II półfinału
14:40WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

TRAMPKARKI U-16 – BOISKO GŁÓWNE NR 1

– 1×15 minut
– 10+1 zawodniczek
–  maksymalnie 18 zawodniczek w kadrze oraz 2 opiekunów

DRUŻYNY

Plon Kawęczyn

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Stal Łańcut

Beniaminek Krosno

DAP Dębica

Resovia Rzeszów SA

GRUPA AGRUPA B
1. CWKS Resovia Rzeszów1. Beniaminek Krosno
2. Stal Łańcut2. DAP Dębica
3. Plon Kawęczyn3. Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Plan gier

09:50Przedstawienie spraw organizacyjnych
10:00CWKS Resovia Rzeszów___ – ___Stal Łańcut
10:20Beniaminek Krosno___ – ___DAP Dębica
11:30CWKS Resovia Rzeszów___ – ___Plon Kawęczyn
11:50Beniaminek Krosno___ – ___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13:00Stal Łańcut___ – ___Plon Kawęczyn
13:20DAP Dębica___ – ___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
13:40 – 14:10Przerwa obiadowa
14:303 miejsce A___ – ___3 miejsce B
14:501 miejsce w grupie A___-___2 miejsce w grupie B
14:501 miejsce w grupie B___-___2 miejsce w grupie A – boiska sztuczne
15:10Przegrany  I półfinału___-___Przegrany II półfinału
15:10Zwycięzca I półfinału___ – ___Zwycięzca II półfinału – boisko sztuczne
15:30WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

SENIORKI – BOISKO GŁÓWNE NR 1

– 1×20 minut
– 10+1 zawodniczek
–  maksymalnie 18 zawodniczek w kadrze oraz 2 opiekunów

Drużyny

Stal Łańcut

AP Czarni Jasło

Resovia Rzeszów SA

Plan gier

10.15Przedstawienie spraw organizacyjnych
10.40Stal Łańcut___ – ___Beniaminek Krosno
11.05AP Czarni Jasło___ – ___Resovia Rzeszów SA
12.10Stal Łańcut___ – ___AP Czarni Jasło
12.35Resovia Rzeszów SA___ – ___Beniaminek Krosno
13:00 – 13:30Przerwa obiadowa
13.40Stal Łańcut___ – ___Resovia Rzeszów SA
14.05Beniaminek Krosno___ – ___AP Czarni Jasło
14:30WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI

MAMUŚKI – BOISKO BOCZNE NATURALNE

– 1×15 minut
– 5+1 zawodniczek
– maksymalnie 15 zawodniczek w kadrze oraz 2 opiekunów

DRUŻYNY

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Sokół Kolbuszowa Dolna

Beniaminek Krosno

Orlik Przemyśl

Karpaty Krosno

Aktiv Pro Rymanów

WKS Kurzyna

Resovia Rzeszów SA

GRUPA AGRUPA B
1. Aktiv Pro Rymanów1. UKS Orlik Przemyśl
2. Karpaty Krosno2. Sokół Kolbuszowa Dolna
3. Grodziszczanka Grodzisko Dolne3. Beniaminek Krosno
4. WKS Kurzyna4. Resovia Rzeszów SA

Plan gier

9:40Przedstawienie spraw organizacyjnych
10:00Aktiv Pro Rymanów___ – ___WKS Kurzyna
10:16Karpaty Krosno___ – ___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
10:32UKS Orlik Przemyśl___ – ___Resovia Rzeszów  SA
10:48Sokół Kolbuszowa Dolna___ – ___Beniaminek Krosno
11:04Aktiv Pro Rymanów___ – ___Grodziszczanka Grodzisko Dolne
11:20WKS Kurzyna___ – ___Karpaty Krosno
11:36UKS Orlik Przemyśl___ – ___Beniaminek Krosno
11:52Resovia Rzeszów  SA___ – ___Sokół Kolbuszowa Dolna
12:08Aktiv Pro Rymanów___ – ___Karpaty Krosno
12:24Grodziszczanka Grodzisko Dolne___ – ___WKS Kurzyna
12:40UKS Orlik Przemyśl___ – ___Sokół Kolbuszowa Dolna
12:56Beniaminek Krosno___ – ___Resovia Rzeszów  SA
13:15-13:45Przerwa obiadowa
13:501 miejsce w grupie A___ – ___2 miejsce w grupie B
14:051 miejsce w grupie B___ – ___2 miejsce w grupie A
14:25Przegrany  I półfinału___ – ___Przegrany II półfinału
14:45Zwycięzca I półfinału___ – ___Zwycięzca II półfinału
15:10WRĘCZENIE PUCHARÓW I MEDALI