Piłkarska środa: Gra 4 liga, niższe ligi i młodzież [WYKAZ MECZÓW I OBSADA SĘDZIOWSKA, 30-31.08]

901
Fot. Konrad Kwolek

4 liga podkarpacka

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – Polonia Przemyśl, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Szydełko, Piotr Januszczak, Zuzanna Foryt,

JKS Jarosław – Sokół Kamień, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Konrad Kukowski,

Lechia Sędziszów Młp. – Cosmos Nowotaniec, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Maciej Śliwa,

Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jakub Koza, Paweł Bałut, Jacek Chmiel,

SPEC Stal Łańcut – Igloopol Dębica, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sebastian Godek, Daniel Wilczak, Jakub Tajchman,

Ekoball Sanok – KS Legion Pilzno, 30.08.2023, godz. 17:15

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Mateusz Dwornicki,

Wisłok Wiśniowa – Stal II Rzeszów S.A., 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder,

Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Paweł Kantor, Krzysztof Lipczyński, Grzegorz Jeleń,

Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II Rzeszów S.A., 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Michał Sondej, Radosław Mazur,

 –

Puchar Polski – podokręg Rzeszów/Dębica

Dromader Chrząstów – FKS Stal II Mielec S. A., 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Łukasz Wilk, Paweł Mokrzycki, Jacek Baran,

LKS Dębiaki – Smoczanka Mielec, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Hubert Kopacz, Jacek Węgrzyn, Jacek Kapinos,

Łęki Górne – Kamieniarz Golemki, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje:

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Kolbuszowianka Kolbuszowa – LKS Pustków, 30.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek,

Głowaczowa – Victoria Czermin, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Krzysztof Bryk, Damian Marek,

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Jedność Niechobrz – LKS Jasionka, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Adrian Cich, Bartosz Zdeb, Karol Tłuczek,

 –

Dębica: Klasa A

LKS Nagoszyn – KS Legion II Pilzno, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Paweł Totoś, Przemysław Stachnik, Kamil Kloc,

Sokół Krzywa – Igloopol II Dębica, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Daniel Strzałka, Adrian Wójcik, Hubert Kęder,

LKS STASIÓWKA – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Paweł Babiarz, Michał Kielar, Marcel Chłopek,

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Borowiec Straszęcin, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Jakub Dybowski, Dariusz Łukaszewski,

Team Przecław – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Grzegorz Chorążak,

Łęki Górne – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Maksymilian Lis, Piotr Mazur, Damian Kędzior,

KS BYSTRZYCA – Brzostowianka Brzostek, 30.08.2023, godz. 17:30, w Olchowej

Sędziuje: Marek Głowacki, Bogusław Żegleń, Konrad Łagowski,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Haczów – Rogi Burza, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Mateusz Dziok, Grzegorz Gądela, Karolina Józefczyk,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Markovia Markowa, 30.08.2023, godz. 17:30, w Nienadówce

Sędziuje: Dawid Sowa, Sebastian Sęk, Kamil Mierzwa,

 –

A1 Junior „I liga” Grupa 1

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – MKS DAP Dębica, 31.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Dawid Kielar, Karol Pułanik, Arkadiusz Rajzer,

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Ekoball Stal Sanok – Gryf Mielec, 31.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Jakub Kozner,

Aramix Niebylec – JKS Jarosław, 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Paweł Charchut, Bartosz Barć,

Start Pruchnik – Aramix Niebylec, 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje:

Czarni Oleszyce – Igloopol Dębica, 31.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Michał Szczybyło, Paweł Paryniak, Wojciech Mańczak,

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – KS WIĄZOWNICA, 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje:

LKS GRANICA STUBNO – LKS HETMAN LASZKI, 31.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje:

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS START MIROCIN – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 31.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje:

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 30.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje:

 –

Krosno: A1 Junior ” klasa „Okręgowa””

Skołyszyn – Brzozovia Brzozów, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Stanisław Sokołowski, Tadeusz Piątek,

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Mrukowa Zamczysko, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Radosław Łapka, Krzysztof Belczyk, Leszek Śnieżek,

Nienaszów Tempo – Przełęcz Dukla, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Karolina Józefczyk, Dominik Jaśkiewicz,

Zagórz 1 Osława – Haczów, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Patrycja Romanek, Krzysztof Kiczorowski,

Korczyna Kotwica – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jakub Kozner, Dariusz Wais, Jakub Dubis,

 –

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2

Klimkówka Karpaty – Iwonicz Iwonka, 30.08.2023, godz. 17:00, w Iwoniczu

Sędziuje: Piotr Kochański,

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Victoria Czermin – Atut Podborze, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sebastian Krzak, Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo,

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

Orzeł Rudnik – Advit Łętownia, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Mariusz Kostyra,

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

KS Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Młp., 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Dawid Małozięć, Kacper Bielatowicz, Wiktor Kędzior,

MKS Dębica – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Krajewski,

Brzostowianka Brzostek – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Piątek,

Błękitni Ropczyce – PAUZA, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Saj,

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1

KS ORKAN ZAPAŁÓW – KS PIAST TUCZEMPY, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Arkadiusz Suchy,

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – PKS UNUM BABICE, 31.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Michał Kazimir,

UKS HEKTOR ROŹWIENICA – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 31.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje:

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – Orzeł Przeworsk, 31.08.2023, godz. 16:00,

 Sędziuje: Tomasz Dziedzic,

MKS Kańczuga – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 30.08.2023, godz. 17:30,

: Kamil Płoskoń,

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS URSUS DACHNÓW, 31.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje:

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1

LKS Niebieszczany Remix – Lesko Sanovia, 30.08.2023, godz. 16:00, w Pakoszówce

Sędziuje: Dominik Kaczmarek,

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Tomasz Mazur, Paweł Samołyk, Paweł Okleciński,

KP Zarzecze – GAS Łęg Stany, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Jakub Krawiec,

LZS ŻABNO – Jeziorak Chwałowice, 30.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Paweł Okleciński,

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2

KP Tanew Wólka Tanewska – LKS San Wierzawice , 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Jan Bandyga,

Victoria Giedlarowa – Rotunda Krzeszów, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Jakub Krawiec,

KS Sarzyna  – Złotsan Kuryłówka, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Michał Łokaj,

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

MKS RADYMNO – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Pikuła,

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Płomień Chmielów – Kolejarz Knapy, 31.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Grzegorz Cichoń,

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

UKS Orlik Przemyśl – GAP Boguchwała, 30.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Damian Gaweł, Justyna Dacko, Bartosz Skałacki,

 –

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1

APPN Mielec – AP Beniaminek Krosno, 30.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marek Chrabaszcz,

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

UKS ORLIK PRZEMYŚL – UKS SMS PRZEMYŚL, 31.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje:

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

MKS START PRUCHNIK  – MKS Kańczuga, 30.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Marcin Romanik,

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Krościenko Wyżne – UKS Guzikówka Krosno, 30.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Konrad Kijowski,

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

GAP Boguchwała – Rudnianka Rudna Wielka, 31.08.2023, godz. 17:30, w Zgłobniu

Sędziuje: Dariusz Szaro,

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

KS Zaczernie – Heiro Rzeszów, 30.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Andrzej Kopeć,

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

Unia Nowa Sarzyna – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 31.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje:

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

GAS BARANÓW SANDOMIERSKI – San Kłyżów, 30.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Grzegorz Cichoń,

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Stal Mielec, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje:

 –

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3

AP Jasło – Sparta Leżajsk, 30.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Jan Dykas,

 –

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

HPP Jedność Hucisko – Stal II Łańcut, 31.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Karol Tłuczek,