Sobota i niedziela w ligach młodzieżowych. Wykaz meczów na 26-27 sierpnia.

405

Centralna Liga Juniorów * U17

Stal Rzeszów  Sandecja Nowy Sącz, 26.08.2023, godz. 17.00

Igloopol Dębica – Hutnik Kraków, 27.08.2023, godz. 16.00

 –

Centralna Liga Juniorów * U17

Wisła Kraków – Stal Rzeszów, 26.08.2023, godz. 12.00

Korona Kielce – Resovia, 27.08.2023, godz. 16.30

 –

A1 Junior „I liga” Grupa 1

Stal Stalowa Wola P.S.A. – SMS SiarkaTarnobrzeg, 26.08.2023, godz. 11:00

UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 26.08.2023, godz. 16:30

MKS DAP Dębica – Karpaty Krosno , 26.08.2023, godz. 11:00

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Orzeł Przeworsk – Karpaty II Krosno , 26.08.2023, godz. 11:00

PAUZA – Czarni 1910 Jasło, 26.08.2023, godz. 11:00

FKS Stal Mielec S. A. – Aramix Niebylec, 26.08.2023, godz. 16:00

JKS Jarosław – KS Trenera Łukasza Kościelskiego, 27.08.2023, godz. 10:00

Start Pruchnik – Ekoball Stal Sanok 1:3

Gryf Mielec – Igloopol Dębica, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal II Rzeszów S.A. – Czarni Oleszyce, 27.08.2023, godz. 15:00

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”  –

LKS GRANICA STUBNO – LKS SAN GORZYCE, 24.08.2023, godz. 17:00

LKS HETMAN LASZKI – JKS JAROSŁAW II, 26.08.2023, godz. 14:00

GKS VIKING ORŁY – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 26.08.2023, godz. 14:00

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 1

KS NIZINY – LKS DĄB DOBKOWICE, 26.08.2023, godz. 14:00

 –

Krosno: A1 Junior ” klasa „Okręgowa””

Korczyna Kotwica – Skołyszyn, 26.08.2023, godz. 11:00

Haczów – Rogi Burza, 26.08.2023, godz. 16:00

PAUZA – Nienaszów Tempo, 26.08.2023, godz.

Przełęcz Dukla – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 26.08.2023, godz. 12:00

Mrukowa Zamczysko – Brzozovia Brzozów, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr 1″

Domaradz Sokół – Długie LKS San-Bud, 26.08.2023, godz. 14:00

Strachocina  – Polańczyk Nelson, 26.08.2023, godz. 16:00

Izdebki LKS – Pisarowce, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3

UKS Guzikówka Krosno – Warzyce, 26.08.2023, godz. 11:00

Zręcin Tęcza – Kopytowa Polonia , 26.08.2023, godz. 11:00

Bieździedza LKS Orzeł – Kobylany Victoria, 26.08.2023, godz. 11:00

GKS Zarzecze-Dębowiec – Głowienka, 26.08.2023, godz. 10:00

Czeluśnica – Brzyska, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2

Jasienica – Lubatówka, 26.08.2023, godz. 11:00

Jasionów JKS – PAUZA, 26.08.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1

Grunwald Budziwój – Błękitni Ropczyce, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Sokół Sokołów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

KS Bystrzyca – KS Zaczernie, 26.08.2023, godz. 11:00

Korona Rzeszów – Sokół Grodzisko, 26.08.2023, godz. 11:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Juventus Academy, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Jamnica Dulcza Wielka – Wisłoka Borowa, 26.08.2023, godz. 11:00

Start Wola Mielecka – Błękitni Siedlanka, 26.08.2023, godz. 11:00

PAUZA – Pitmark Jaślany, 26.08.2023, godz. 11:00

PAUZA – Victoria Czermin, 26.08.2023, godz. 11:00

Atut Podborze – Piast Wadowice Górne, 24.08.2023, godz. 17:00

LKS Babicha  – Zacisze Trześń, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

KP Podwolina – Azalia Wola Zarczycka, 27.08.2023, godz. 14:30

Sparta Jeżowe – Unia Nowa Sarzyna, 27.08.2023, godz. 14:00

Sokół Kamień – Sokół Nisko, 27.08.2023, godz. 13:30

Olimpia Pysznica – ŁKS Łowisko, 27.08.2023, godz. 14:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

TS Transdźwig Stale – PUKS Francesco Jelna, 26.08.2023, godz. 11:00

KS Wisan Skopanie – Czarni Lipa, 26.08.2023, godz. 11:00

LZS Słowianin Grębów – Górnovia Górno, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1

Stal II Rzeszów S.A. – Karpaty Krosno , 27.08.2023, godz. 18:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – SMS Siarka Tarnobrzeg, 25.08.2023, godz. 12:00

MKS DAP Dębica – FKS Stal Mielec S. A., 26.08.2023, godz. 14:00

UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 26.08.2023, godz. 12:00

 –

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2

Karpaty II Krosno  – JKS SMS Jarosław, 26.08.2023, godz. 12:00

Arka Albigowa – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – Stal Stalowa Wola P.S.A., 26.08.2023, godz. 14:00

OKS Junior Zakrzów – Ekoball Stal Sanok, 26.08.2023, godz. 14:00

Czarni 1910 Jasło – Czarni Oleszyce, 26.08.2023, godz. 12:00

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – AP Beniaminek II Krosno, 27.08.2023, godz. 11:00

KS Legion Pilzno – AP Sanok, 25.08.2023, godz. 18:00

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Team Przecław – FKS Stal Mielec S. A., 28.08.2023, godz. 17:00

LKS TĘCZA WYSOCK – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 26.08.2023, godz. 13:30

LKS KORZENICA – LKS MIĘKISZ NOWY, 26.08.2023, godz. 11:00

JSRR JAROSŁAW – KS SANTOS PIWODA, 25.08.2023, godz. 17:00

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 26.08.2023, godz. 11:00

KS PIAST TUCZEMPY – KS SZÓWSKO, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

LKS STRAŻAK SOŚNICA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – PAUZA, 26.08.2023, godz. 16:00

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

MKS JUWENIA CIESZANÓW – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 26.08.2023, godz. 14:00

LKS CZERWONI CEWKÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 26.08.2023, godz. 14:00

LKS URSUS DACHNÓW – LKS START LISIE JAMY, 26.08.2023, godz. 11:00

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS WALTER OPAKA, 26.08.2023, godz. 11:00

LKS GRANICZNI KROWICA – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 26.08.2023, godz. 14:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1

PAUZA – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 26.08.2023, godz. 11:00

Golcowa – Średnia Wieś, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Rymanów KS Start – Łęki Dukielskie, 26.08.2023, godz. 13:00

STOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA – Odrzykoń Zamczysko, 26.08.2023, godz. 11:00

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Milcza, 24.08.2023, godz. 16:00

WRÓBLIK SZLACHECKI – Krościenko Wyżne, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3

BŁAŻKOWA – Skołyszyn, 26.08.2023, godz. 11:00

Krempna Wrzos – Łubno Tajfun, 26.08.2023, godz. 15:30

OKS Sobniów Jasło – Święcany Standart, 26.08.2023, godz. 11:00

Orzeł Lubla – Strzelec Frysztak, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

LKS Sanna Zaklików – LZS ŻABNO, 25.08.2023, godz. 18:00

Jeziorak Chwałowice – KP Zarzecze, 28.08.2023, godz. 17:00

GAS Łęg Stany – Stal Gorzyce, 26.08.2023, godz. 11:00

LKS San Wierzawice  – Unia Nowa Sarzyna, 26.08.2023, godz. 11:00

Złotsan Kuryłówka – Victoria Giedlarowa, 26.08.2023, godz. 16:30

Rotunda Krzeszów – KP Tanew Wólka Tanewska, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1

Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Beniaminek Krosno, 26.08.2023, godz. 12:00

Stal Rzeszów S.A. – Igloopol Dębica, 26.08.2023, godz. 12:00

UKS Orlik Przemyśl – UKS SMS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 16:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Czarni 1910 Jasło, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Sparta Leżajsk – AP Głogovia Głogów Młp., 26.08.2023, godz. 14:00

SPEC Stal Łańcut – AP Sanok, 26.08.2023, godz. 12:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – DAP Dębica, 25.08.2023, godz. 12:30

AP Ziomki/ZImowit Rzeszów – PZU SMS Resovia Rzeszów, 27.08.2023, godz. 10:00

Karpaty Krosno  – Ekoball Stal Sanok, 26.08.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – JKS Jarosław, 27.08.2023, godz. 12:00

GAP Boguchwała – Stal II Stalowa Wola P.S.A., 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

KS WIĄZOWNICA – MKS RADYMNO, 26.08.2023, godz. 11:00

JSRR JAROSŁAW – Orzeł Przeworsk, 28.08.2023, godz. 17:30

GKS ZARZECZE – KS SZÓWSKO, 24.08.2023, godz. 17:00

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 25.08.2023, godz. 17:30

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1

Uherce Szarotka – Ustrzyki Dolne, 26.08.2023, godz. 16:00

UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ – Brzozovia Brzozów, 26.08.2023, godz. 12:30

Bażanówka LKS Orzeł – LKS Niebieszczany Remix, 26.08.2023, godz. 10:00

Besko LKS Przełom – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 26.08.2023, godz. 16:00

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – UKS ORLĘTA LESKO, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

ISKRZYNIA – Górki, 25.08.2023, godz. 17:00

PAUZA – Kombornia , 26.08.2023, godz. 16:00

Wesoła – Rymanów KS Start, 26.08.2023, godz. 10:00

SPARTA IZDEBKI – Domaradz Sokół, 26.08.2023, godz. 16:00

Zmiennica – UKS Beniaminek Krosno, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

Korczyna Kotwica – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK 2 KROSNO, 26.08.2023, godz. 16:00

LKS Orzeł Pustyny – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 26.08.2023, godz. 11:00

Faliszówka Orzeł – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK 1 KROSNO, 26.08.2023, godz. 11:00

Przełęcz Dukla – PAUZA, 26.08.2023, godz. 10:00

Kopytowa Polonia  – PAUZA, 26.08.2023, godz. 16:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

Mrukowa Zamczysko – BŁAŻKOWA, 26.08.2023, godz. 16:00

GMKS Dębowiec-Zarzecze – OKS Sobniów Jasło, 26.08.2023, godz. 13:00

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Brzyska, 26.08.2023, godz. 16:00

Czarni 1910 Jasło – Kołaczyce Ostoja, 26.08.2023, godz. 15:00

GKS Jasiołka Szebnie – Nienaszów Tempo, 26.08.2023, godz. 16:00

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Płomień Chmielów – KORONA Majdan Królewski, 26.08.2023, godz. 11:00

Kolejarz Knapy – San Wrzawy , 24.08.2023, godz. 18:00

GAP ZALESZANY – LZS Jadachy, 26.08.2023, godz. 11:00

SIARKA TARNOBRZEG  – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 26.08.2023, godz. 14:00

LZS Słowianin Grębów – Huragan Zdziechowice, 26.08.2023, godz. 15:00

 –

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1

DAP Dębica – Siarka Tarnobrzeg S.A., 26.08.2023, godz. 09:00

FKS Stal Mielec S. A. – AP Beniaminek Krosno, 27.08.2023, godz. 16:00

Stal Rzeszów S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A., 25.08.2023, godz. 14:00

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Igloopol Dębica – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 26.08.2023, godz. 11:00

Chemik Pustków – UKS Orlik Przemyśl, 26.08.2023, godz. 10:00

GAP Boguchwała – Perfect Przeworsk, 26.08.2023, godz. 14:00

Ekoball Stal Sanok – UKS SMS Rzeszów, 27.08.2023, godz. 11:00

KS Legion Pilzno – UKS SMS Przemyśl, 26.08.2023, godz. 10:00

Plon Kawęczyn – Global Academy Soccer Jasło, 26.08.2023, godz. 11:00

 –

Dębica: C2 Trampkarz  

PAUZA – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, 25.08.2023, godz. 17:00

Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 25.08.2023, godz. 17:00

Tempo Cmolas – Grunwald Padew Narodowa, 25.08.2023, godz. 17:00

KS BYSTRZYCA – Team Przecław, 25.08.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Resovia II Rzeszów S.A., 26.08.2023, godz. 13:30

Stal Łańcut – Stal II Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

PAUZA – Dynovia Dynów, 26.08.2023, godz. 13:00

APPN/Sokół Kolbuszowa Dolna – Juventus Academy Rzeszów, 26.08.2023, godz. 13:00

Pogoń Leżajsk – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Wisłok Strzyżów – AP WRS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 12:00

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2

Leśna Wólka Podleśna – Unia Korniaktów Płn., 26.08.2023, godz. 13:00

KS Terliczka – PAUZA, 25.08.2023, godz. 17:00

Grom Mogielnica – Dąb Kosina, 26.08.2023, godz. 13:00

Jawor Krzemienica – Orzeł Wysoka Głogowska, 26.08.2023, godz. 11:00

Strumyk Malawa – ŁKS Łukawiec, 26.08.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: C2 Trampkarz  –

Pogoń Leżajsk – WKS Kurzyna, 26.08.2023, godz. 12:00

PUKS Francesco Jelna – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 26.08.2023, godz. 11:00

Górnovia Górno – LKS Sanna Zaklików, 26.08.2023, godz. 11:00

Sokół Nisko – KS Wisan Skopanie, 28.08.2023, godz. 17:00

 –

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1

AP Beniaminek Krosno – AP Sanok, 26.08.2023, godz. 16:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A., 26.08.2023, godz. 11:00

Karpaty Krosno  – UKS SMS Przemyśl, 25.08.2023, godz. 16:30

DAP Dębica – APPN Mielec, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – PKS San Stalowa Wola, 26.08.2023, godz. 13:00

AP Beniaminek II Krosno – Przełęcz Dukla, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Stalowa Wola – Stal II Rzeszów S.A., 26.08.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – ZKS Stal Stalowa Wola, 27.08.2023, godz. 14:00

Chemik Pustków – SPEC Stal Łańcut, 26.08.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – JKS Jarosław, 27.08.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

PROGRES JAROSŁAW – PERFECT PRZEWORSK, 26.08.2023, godz. 14:00

KS PIAST TUCZEMPY – KS SZÓWSKO, 26.08.2023, godz. 14:00

KS WIĄZOWNICA – JSRR JAROSŁAW, 26.08.2023, godz. 14:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

Żurawianka Żurawica – PAUZA, 26.08.2023, godz. 14:00

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS MOTOR GROCHOWCE, 25.08.2023, godz. 17:30

UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS BIZON MEDYKA, 26.08.2023, godz. 14:00

UKS SMS PRZEMYŚL – POLONIA PRZEMYŚL, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

GKS ZARZECZE – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 26.08.2023, godz. 15:00

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 26.08.2023, godz. 14:00

KS WĘGIERKA – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 26.08.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1

WILCZKI LESKO – Pielnia Orion, 25.08.2023, godz. 16:30

UKS ORLĘTA LESKO – AP WIKI Sanok, 25.08.2023, godz. 16:30

Ustrzyki Dolne – Bażanówka LKS Orzeł, 25.08.2023, godz. 16:30

SPARTA IZDEBKI 2 – Ekoball Stal Sanok, 25.08.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

Grabówka – LKS Hłudno, 24.08.2023, godz. 17:00

STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW  – Sieniawa Wisłok, 25.08.2023, godz. 16:30

SPARTA IZDEBKI 1 – Haczów, 28.08.2023, godz. 16:30

Sieniawa Wisłok – Rymanów KS Start, 28.08.2023, godz. 16:30

LKS Hłudno – STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW , 28.08.2023, godz. 17:00

Besko LKS Przełom – Grabówka, 28.08.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Korczyna Kotwica – Krościenko Wyżne, 25.08.2023, godz. 16:30

UKS Guzikówka Krosno – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO, 25.08.2023, godz. 16:30

UKS Beniaminek Krosno – Strzelec Frysztak, 25.08.2023, godz. 16:30

Kombornia  – Odrzykoń Zamczysko, 25.08.2023, godz. 16:30

Głowienka – Korczyna Kotwica, 28.08.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Lubatówka – Rogi Burza, 25.08.2023, godz. 16:30

Przełęcz Dukla – Lubatowa, 25.08.2023, godz. 16:30

Iwonicz Iwonka – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 25.08.2023, godz. 16:30

Klimkówka Karpaty – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 24.08.2023, godz. 17:00

Iwonicz Iwonka – Klimkówka Karpaty, 28.08.2023, godz. 10:00

Lubatowa – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 28.08.2023, godz. 16:30

Rogi Burza – Przełęcz Dukla, 28.08.2023, godz. 16:30

Jaśliska – Lubatówka, 28.08.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5

Brzyska – Osobnica Sparta, 25.08.2023, godz. 16:30

GLOBAL SOCCER ACADEMY – Akademia Piłkarska Jasło, 25.08.2023, godz. 16:30

Kopytowa Polonia  – Uczniowski Klub SportowySZÓSTKAJasło, 25.08.2023, godz. 16:30

Bieździedza LKS Orzeł – PAUZA, 25.08.2023, godz. 16:30

Uczniowski Klub SportowySZÓSTKAJasło – Bieździedza LKS Orzeł, 28.08.2023, godz. 16:30

Akademia Piłkarska Jasło – Kopytowa Polonia , 28.08.2023, godz. 16:30

Skołyszyn – Brzyska, 28.08.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

AP Wisłok Strzyżów – HALO Hyżne, 26.08.2023, godz. 10:00

GAP Boguchwała – Rudnianka Rudna Wielka, 26.08.2023, godz. 13:00

Trzcianka Trzciana – Aktiv Pro Wiśniowa, 26.08.2023, godz. 14:00

Diament Pstrągowa – LKS Brzeg Białobrzegi, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

Sparta Leżajsk – Pogórze Husów, 26.08.2023, godz. 12:00

Arka Albigowa – LKS Wola Dalsza, 26.08.2023, godz. 13:30

Stal II Łańcut – Markovia Markowa, 26.08.2023, godz. 17:00

Sawa Sonina – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 10:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – Wisłok Czarna, 26.08.2023, godz. 10:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Włókniarz Rakszawa, 26.08.2023, godz. 11:00

Stal Łańcut Girls – Plantator Nienadówka, 26.08.2023, godz. 13:30

AP Crasnovia Krasne – Orzeł Wysoka Łańcucka, 28.08.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

Piast Nowa Wieś – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 13:00

KS Przybyszówka – Resovia II Rzeszów S.A., 26.08.2023, godz. 15:00

AP WRS Rzeszów – Zimowit Rzeszów, 26.08.2023, godz. 13:00

Genius Rzeszów – UKS SMS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 13:00

Beniaminek Rzeszów – CWKS Resovia – dziewczynki, 26.08.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

GAS Łęg Stany – Stal Nowa Dęba, 26.08.2023, godz. 09:00

Stal Gorzyce – Sokół Kamień, 26.08.2023, godz. 15:00

SIARKA TARNOBRZEG S.A. – Unia Nowa Sarzyna, 26.08.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

LZS ŻABNO – KP Podwolina, 25.08.2023, godz. 18:00

GMINNA AKADEMIA SPORTU BARANÓW SANDOMIERSKI – San Kłyżów, 26.08.2023, godz. 13:00

GAP ZALESZANY – PKS SAN STALOWA WOLA, 26.08.2023, godz. 13:00

Jeziorak Chwałowice – Łęg Kopcie, 25.08.2023, godz. 17:00

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

FKS Stal Mielec S. A. – Resovia Rzeszów S.A., 27.08.2023, godz. 10:00

APPN Mielec – JKS Jarosław, 25.08.2023, godz. 09:30

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów  – SPEC Stal Łańcut, 26.08.2023, godz. 17:30

 –

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2

Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno , 26.08.2023, godz. 10:00

AP Beniaminek Krosno – UKS Orlik Przemyśl, 26.08.2023, godz. 13:00

Ekoball Stal Sanok – Szóstka Jasło, 26.08.2023, godz. 13:00

AP Sanok – SP Soccer Ropczyce, 27.08.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – JSRR Jarosław, 27.08.2023, godz. 10:00

 –

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3

AP Jasło – Chemik Pustków, 26.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – ZKS Stal Stalowa Wola, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal II Rzeszów S.A. – AP WRS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

Resovia II Rzeszów S.A. – Team Przecław, 26.08.2023, godz. 15:00

Sokół Sokołów Młp. – Orzełek Przeworsk, 26.08.2023, godz. 11:00

AP II Sanok – KS Błękit Żołynia, 26.08.2023, godz. 11:00

Kolejarz Zagórz – Orzełki Brzozów, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

Wisłoka Dębica – Borowiec Straszęcin, 28.08.2023, godz. 17:00

Piast Wolica Piaskowa – Złotniczanka Złotniki, 28.08.2023, godz. 17:00

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 28.08.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – Igloopol Dębica, 28.08.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – Chemik Pustków Osiedle, 28.08.2023, godz. 16:00

 –

Krosno: D2 Młodzik „młodszy” Grupa 1

Rymanów KS Start – Ekoball Stal Sanok, 25.08.2023, godz. 16:30

Akademia Piłkarska Jasło – AKTIV PRO RYMANÓW, 25.08.2023, godz. 17:00

Ekoball Stal Sanok – Akademia Piłkarska Jasło, 28.08.2023, godz. 16:30

Lutowiska  – Rymanów KS Start, 28.08.2023, godz. 17:00

 –

Stalowa Wola: D2 Młodzik

KS Sarzyna  – Unia Nowa Sarzyna, 26.08.2023, godz. 14:30

Huragan Zdziechowice – KP Zarzecze, 25.08.2023, godz. 17:30

GAP TALENT PYSZNICA – Sokół Nisko, 28.08.2023, godz. 18:30

PAUZA: PUKS Francesco Jelna – UKS Aktywne Jeżowe, 26.08.2023, godz. 14:30

 –

Dębica: E1 Orlik Grupa 1

Team Przecław – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 26.08.2023, godz. 10:00

GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Hucina, 26.08.2023, godz. 10:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Lechia Sędziszów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

Team Przecław – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 26.08.2023, godz. 10:00

Hucina – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Lechia Sędziszów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Team Przecław, 26.08.2023, godz. 10:00

GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 26.08.2023, godz. 10:00

Lechia Sędziszów Młp. – Hucina, 26.08.2023, godz. 10:00

GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Team Przecław – Lechia Sędziszów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Hucina, 26.08.2023, godz. 10:00

Lechia Sędziszów Młp. – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 26.08.2023, godz. 10:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 26.08.2023, godz. 10:00

Hucina – Team Przecław, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Dębica: E1 Orlik Grupa 2

JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – Wisłoka Dębica, 26.08.2023, godz. 10:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – SP STRASZĘCIN, 26.08.2023, godz. 10:00

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 26.08.2023, godz. 10:00

JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 26.08.2023, godz. 10:00

SP STRASZĘCIN – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 26.08.2023, godz. 10:00

Wisłoka Dębica – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 26.08.2023, godz. 10:00

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 26.08.2023, godz. 10:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Wisłoka Dębica, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – SP STRASZĘCIN, 26.08.2023, godz. 10:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 26.08.2023, godz. 10:00

JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 26.08.2023, godz. 10:00

Wisłoka Dębica – SP STRASZĘCIN, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 26.08.2023, godz. 10:00

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – Wisłoka Dębica, 26.08.2023, godz. 10:00

SP STRASZĘCIN – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1

ŁKS Łukawiec – Czarni Kraczkowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 10:00

ŁKS Łukawiec – Stobierna Krzywe, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – AP Głogovia Głogów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

Czarni Kraczkowa – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – ŁKS Łukawiec, 26.08.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – Czarni Kraczkowa, 26.08.2023, godz. 10:00

LKS Trzebownisko – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – AP Głogovia Głogów Młp., 26.08.2023, godz. 10:00

ŁKS Łukawiec – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 10:00

Czarni Kraczkowa – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 10:00

LKS Trzebownisko – Stobierna Krzywe, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Czarni Kraczkowa, 26.08.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – ŁKS Łukawiec, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4

Juventus Academy – Beniaminek II Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Przybyszówka – Strug Tyczyn, 26.08.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Juventus Academy – KS Przybyszówka, 26.08.2023, godz. 10:00

Strug Tyczyn – Heiro Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek II Rzeszów – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Juventus Academy, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Przybyszówka – Beniaminek II Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Strug Tyczyn, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Przybyszówka – Heiro Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Juventus Academy – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek II Rzeszów – Strug Tyczyn, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – KS Przybyszówka, 26.08.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Beniaminek II Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Strug Tyczyn – Juventus Academy, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5

Stal II Łańcut – Błękit Żołynia, 26.08.2023, godz. 10:00

Włókniarz Rakszawa – Arka Albigowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal III Łańcut – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal II Łańcut – Włókniarz Rakszawa, 26.08.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – Stal III Łańcut, 26.08.2023, godz. 10:00

Błękit Żołynia – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal III Łańcut – Stal II Łańcut, 26.08.2023, godz. 10:00

Włókniarz Rakszawa – Błękit Żołynia, 26.08.2023, godz. 10:00

Szarotka Rogóżno – Arka Albigowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Włókniarz Rakszawa – Stal III Łańcut, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal II Łańcut – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

Błękit Żołynia – Arka Albigowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Szarotka Rogóżno – Włókniarz Rakszawa, 26.08.2023, godz. 10:00

Stal III Łańcut – Błękit Żołynia, 26.08.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – Stal II Łańcut, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 4

Tanew Harasiuki – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:00

KP Podwolina – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:10

UKS Aktywne Jeżowe – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:20

Tanew Harasiuki – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:30

KP Podwolina – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:40

WKS Kurzyna – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:50

KP Podwolina – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:00

WKS Kurzyna – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:10

Tanew Harasiuki – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:20

KP Podwolina – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:30

WKS Kurzyna – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:40

UKS Aktywne Jeżowe – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:50

WKS Kurzyna – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:00

UKS Aktywne Jeżowe – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:10

KP Podwolina – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:20

WKS Kurzyna – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:30

UKS Aktywne Jeżowe – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:40

Tanew Harasiuki – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:50

UKS Aktywne Jeżowe – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:00

Tanew Harasiuki – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:10

WKS Kurzyna – KP Podwolina, 24.08.2023, godz. 10:20

UKS Aktywne Jeżowe – Tanew Harasiuki, 24.08.2023, godz. 10:30

Tanew Harasiuki – WKS Kurzyna, 24.08.2023, godz. 10:40

KP Podwolina – UKS Aktywne Jeżowe, 24.08.2023, godz. 10:50

 –

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1

Beniaminek Rzeszów – Grunwald Budziwój, 26.08.2023, godz. 10:00

Noverra Głogów Młp.  – Trzcianka Trzciana, 26.08.2023, godz. 10:00

Gród Będziemyśl – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Noverra Głogów Młp. , 26.08.2023, godz. 10:00

Trzcianka Trzciana – Gród Będziemyśl, 26.08.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Gród Będziemyśl – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Noverra Głogów Młp.  – Grunwald Budziwój, 26.08.2023, godz. 10:00

Bratek Bratkowice – Trzcianka Trzciana, 26.08.2023, godz. 10:00

Noverra Głogów Młp.  – Gród Będziemyśl, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – Trzcianka Trzciana, 26.08.2023, godz. 10:00

Bratek Bratkowice – Noverra Głogów Młp. , 26.08.2023, godz. 10:00

Gród Będziemyśl – Grunwald Budziwój, 26.08.2023, godz. 10:00

Trzcianka Trzciana – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1

HALO Hyżne – Galicja Chmielnik, 26.08.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Grom Mogielnica, 26.08.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – Aktiv Pro Wiśniowa, 26.08.2023, godz. 10:00

HALO Hyżne – Dynovia Dynów, 26.08.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – Arka Albigowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Galicja Chmielnik – Aktiv Pro Wiśniowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – HALO Hyżne, 26.08.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Galicja Chmielnik, 26.08.2023, godz. 10:00

Aktiv Pro Wiśniowa – Grom Mogielnica, 26.08.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Arka Albigowa, 26.08.2023, godz. 10:00

HALO Hyżne – Aktiv Pro Wiśniowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Galicja Chmielnik – Grom Mogielnica, 26.08.2023, godz. 10:00

Aktiv Pro Wiśniowa – Dynovia Dynów, 26.08.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – Galicja Chmielnik, 26.08.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – HALO Hyżne, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2

KS Dąbrówki – Brzeg Białobrzegi, 26.08.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Sawa Sonina, 26.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Dąbrówki – Dąb Kosina, 26.08.2023, godz. 10:00

Sawa Sonina – Sparta Leżajsk, 26.08.2023, godz. 10:00

Brzeg Białobrzegi – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – KS Dąbrówki, 26.08.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Brzeg Białobrzegi, 26.08.2023, godz. 10:00

Szarotka Rogóżno – Sawa Sonina, 26.08.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Sparta Leżajsk, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Dąbrówki – Szarotka Rogóżno, 26.08.2023, godz. 10:00

Brzeg Białobrzegi – Sawa Sonina, 26.08.2023, godz. 10:00

Szarotka Rogóżno – Dąb Kosina, 26.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Brzeg Białobrzegi, 26.08.2023, godz. 10:00

Sawa Sonina – KS Dąbrówki, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3

KS Świlcza – Wisłoka Borowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – Victoria Budy Głogowskie, 26.08.2023, godz. 10:00

Victoria II Budy Głogowskie – HPP Jedność Hucisko, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Świlcza – Rudnianka Rudna Wielka, 26.08.2023, godz. 10:00

Victoria Budy Głogowskie – Victoria II Budy Głogowskie, 26.08.2023, godz. 10:00

Wisłoka Borowa – HPP Jedność Hucisko, 26.08.2023, godz. 10:00

Victoria II Budy Głogowskie – KS Świlcza, 26.08.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – Wisłoka Borowa, 26.08.2023, godz. 10:00

HPP Jedność Hucisko – Victoria Budy Głogowskie, 26.08.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – Victoria II Budy Głogowskie, 26.08.2023, godz. 10:00

KS Świlcza – HPP Jedność Hucisko, 26.08.2023, godz. 10:00

Wisłoka Borowa – Victoria Budy Głogowskie, 26.08.2023, godz. 10:00

HPP Jedność Hucisko – Rudnianka Rudna Wielka, 26.08.2023, godz. 10:00

Victoria II Budy Głogowskie – Wisłoka Borowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Victoria Budy Głogowskie – KS Świlcza, 26.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4

LKS Trzebownisko – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 09:00

KS Przybyszówka – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

AP WRS Rzeszów – KS Terliczka, 26.08.2023, godz. 09:00

LKS Trzebownisko – KS Przybyszówka, 26.08.2023, godz. 09:00

Beniaminek Rzeszów – AP WRS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

AP Crasnovia Krasne – KS Terliczka, 26.08.2023, godz. 09:00

AP WRS Rzeszów – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 09:00

KS Przybyszówka – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 09:00

KS Terliczka – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

KS Przybyszówka – AP WRS Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

LKS Trzebownisko – KS Terliczka, 26.08.2023, godz. 09:00

AP Crasnovia Krasne – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 09:00

KS Terliczka – KS Przybyszówka, 26.08.2023, godz. 09:00

AP WRS Rzeszów – AP Crasnovia Krasne, 26.08.2023, godz. 09:00

Beniaminek Rzeszów – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 09:00

 –

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1

Astra Medynia Głogowska – Sparta Leżajsk, 27.08.2023, godz. 10:00

Iskra Jawornik Polski – Stobierna Krzywe, 27.08.2023, godz. 10:00

Stal Łańcut – Błękit Żołynia, 27.08.2023, godz. 10:00

Astra Medynia Głogowska – Iskra Jawornik Polski, 27.08.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – Stal Łańcut, 27.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Błękit Żołynia, 27.08.2023, godz. 10:00

Stal Łańcut – Astra Medynia Głogowska, 27.08.2023, godz. 10:00

Iskra Jawornik Polski – Sparta Leżajsk, 27.08.2023, godz. 10:00

Błękit Żołynia – Stobierna Krzywe, 27.08.2023, godz. 10:00

Iskra Jawornik Polski – Stal Łańcut, 27.08.2023, godz. 10:00

Astra Medynia Głogowska – Błękit Żołynia, 27.08.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Stobierna Krzywe, 27.08.2023, godz. 10:00

Błękit Żołynia – Iskra Jawornik Polski, 27.08.2023, godz. 10:00

Stal Łańcut – Sparta Leżajsk, 27.08.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – Astra Medynia Głogowska, 27.08.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2

Płomyk Lutoryż – Wilga Widełka, 26.08.2023, godz. 10:00

Diament Pstrągowa – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Novi Nosówka, 26.08.2023, godz. 10:00

Płomyk Lutoryż – Diament Pstrągowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Bratek Bratkowice – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Wilga Widełka – Novi Nosówka, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Płomyk Lutoryż, 26.08.2023, godz. 10:00

Diament Pstrągowa – Wilga Widełka, 26.08.2023, godz. 10:00

Novi Nosówka – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Diament Pstrągowa – Beniaminek Rzeszów, 26.08.2023, godz. 10:00

Płomyk Lutoryż – Novi Nosówka, 26.08.2023, godz. 10:00

Wilga Widełka – Bratek Bratkowice, 26.08.2023, godz. 10:00

Novi Nosówka – Diament Pstrągowa, 26.08.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Wilga Widełka, 26.08.2023, godz. 10:00

Bratek Bratkowice – Płomyk Lutoryż, 26.08.2023, godz. 10:00