Piłkarski Rozkład Jazdy na Podkarpaciu. Od 4 ligi do klasy B, ligi młodzieżowe [WYKAZ MECZÓW – OBSADY – 25-27 sierpnia]

1423
fot. Konrad Kwolek

PKO BP Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec – Radomiak Radom, 25.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Karol Arys (Szczecin)

Fortuna 1 liga

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, 27.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Piotr Idzik (Poznań)

GKS Katowice – Resovia, 26.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Piotr Urban (Warszawa)

1 liga kobiet

Resovia – Polonia Środa Wlkp., 26.08.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Katarzyna Kupidura (Radom)

2 liga

Stal Stalowa Wola – Stomil Olsztyn, 26.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Mateusz Piszczelok (Katowice)

3 liga * gr. 4

Star Starachowice – Sokół Sieniawa, 26.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Seweryn Kozub (Brzesko)

Karpaty Krosno – Czarni Połaniec, 26.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Karol Kowalski (Lublin)

KS Wiązownica – Wisłoka Debica, 26.08.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Tomasz Tatarzyński (Kraków)

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna, 26.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Konrad Kasperski

Resovia II Rzeszów S.A. – Korona Rzeszów, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Jakub Kozner, Wojciech Heret, Dawid Klamut

Błękitni Ropczyce – Wisłok Wiśniowa, 25.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Maciej Śliwa

Stal II Rzeszów S.A. – Ekoball Sanok, 26.08.2023, godz. 17:00, w Boguchwale

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

KS Legion Pilzno – SPEC Stal Łańcut, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Wojciech Heret

Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp., 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Mastaj, Daniel Wilczak, Paweł Wiśniowski

Izolator Boguchwała – Lechia Sędziszów Młp., 25.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki, Wiktoria Złotek

Cosmos Nowotaniec – JKS Jarosław, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Marcin Roman, Jakub Tajchman

Sokół Kamień – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Konrad Kukowski

 –

Trzecia liga kobiet * Grupa 4

Izolator Boguchwała – Football Success Academy Kraków, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje:

Inter Gnojnica – Sanovia Lesko, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Karol Stój, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

 –

Dębica: Klasa okręgowa  –

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – FKS Stal II Mielec S. A., 27.08.2023, godz. 11:30,

Sędziuje: Jacek Chmiel, Krzysztof Bizoń, Paweł Korzeń

Kamieniarz Golemki – Smoczanka Mielec, 27.08.2023, godz. 14:00, w Czarnej

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Tomasz Gogosz, Łukasz Podgórski

Piast Wolica Piaskowa – Chemik Pustków Osiedle, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Damian Muchacki, Jędrzej Wołoszyn

CZARNOVIA CZARNA – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Mazur, Dawid Małozięć, Kamil Nowak

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Czarni Trześń, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Jakub Koza, Jacek Chmiel

LKS ŻYRAKÓW – Dromader Chrząstów, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Paweł Kantor, Paweł Totoś, Paweł Bielak

Głowaczowa – Victoria Czermin, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Krzysztof Bryk, Damian Marek

 –

Jarosław: Klasa okręgowa  –

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Dubiel, Krzysztof Tryniecki, Milosz Michalec

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Konrad Tomczyk, Damian Kublas

LKS SKOŁOSZÓW – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Brus, Grzegorz Szpilka, Krzysztof Bednarski

MKS START PRUCHNIK  – KS PIAST TUCZEMPY, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Paweł Paryniak, Mariusz Furgała, Jan Zwierzyński

LKS SAN GORZYCE – LKS START LISIE JAMY, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Maciej Szymczycha, Paweł Drabik, Marcin Romanik

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marcin Ziobrowski, Paweł Szczepański, Karol Ochyra

KS SANTOS PIWODA – Orzeł Przeworsk, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Paweł Pawlus, Bartosz Skałacki, Piotr Bielański

LKS DĄB DOBKOWICE – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Damian Kublas, Konrad Tomczyk, Maciej Szymczycha

 –

Krosno: Klasa okręgowa  –

Nienaszów Tempo – Odrzykoń Zamczysko, 26.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Maciej Kosturski, Karolina Karaczkowska

Przełęcz Dukla – Kołaczyce Ostoja, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Patryk Augustyn, Tomasz Pikuła, Albin Kijowski

Skołyszyn – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Radosław Mazur, Jan Gawle, Damian Kędzior

Rymanów KS Start – Besko LKS Przełom, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Patryk Dudek, Paweł Charchut, Paweł Wiśniowski

Czarni 1910 Jasło – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sławomir Kielar, Radosław Łapka, Dawid Klamut

Mrukowa Zamczysko – MARKIEWICZA KROSNO, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Piotr Farion, Dominik Wiklowski, Piotr Frankowicz

Czeluśnica – WIKI SANOK, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Piotr Kochański, Rafał Krężałek, Mateusz Gumienny

Ustrzyki Dolne – Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 26.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Jakub Kozner, Konrad Kijowski, Dariusz Wais

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa  –

Błażowianka Błażowa – LKS Trzebownisko, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marek Głowacki, Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski

KS Przybyszówka – Sokół Sokołów Młp., 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Sebastian Petela, Łukasz Grabiec, Mateusz Pokrywka

KS Zaczernie – Błękit Żołynia, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Dawid Sowa, Mariusz Woźniak

Leśna Wólka Podleśna – Iskra Zgłobień, 26.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Mateusz Dziok

Strug Tyczyn – Strumyk Malawa, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Weronika Załucka, Michał Kowalski

KS Dąbrówki – Włókniarz Rakszawa, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Marcin Babiarz, Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sawa Sonina, 26.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Hubert Kopacz, Jacek Kapinos, Filip Straż

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa  –

KP Tanew Wólka Tanewska – Azalia Wola Zarczycka, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Antosz, Mariusz Koper, Krzysztof Ordon

San Kłyżów – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Myszka, Paweł Mulawka, Paweł Okleciński

 SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II – Stal Gorzyce, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Dominik Kozioł, Tomasz Woźny, Jan Koluch

LZS Jarocin – ŁKS Łowisko, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Sławomir Mulawka, Mateusz Bełczowski

Sparta Jeżowe – LZS Ździary, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marek Witoń, Fabian Gurdak, Stanisław Mazgaj

Jeziorak Chwałowice – TS Transdźwig Stale, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Piotr Chmura, Dominik Kozioł, Michał Łokaj

Pogoń Leżajsk – Sokół Nisko, 26.08.2023, godz. 17:00, w Jelnej

Sędziuje: Tomasz Chamera, Lukasz Kijak, Tomasz Giżka

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Stal Nowa Dęba, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Sawicki, Jan Grdeń, Maciej Lipski

 –

Dębica: Klasa A  –

Brzostowianka Brzostek – Łęki Górne, 26.08.2023, godz. 17:00,

 Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Radosław Mazur, Grzegorz Jeleń

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Team Przecław, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Babiarz, Krzysztof Rogowski

Progres Kawęczyn Sędziszowski – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Dawid Małozięć, Robert Pych

Borowiec Straszęcin – LKS STASIÓWKA, 26.08.2023, godz. 14:30,

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Sokół Krzywa, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jakub Czach, Konrad Kukowski, Ryszard Wielgosz

Igloopol II Dębica – LKS Nagoszyn, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Jakub Koza, Dariusz Łukaszewski, Hubert Kęder

KS Legion II Pilzno – Wiewiórka, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Daniel Strzałka, Kacper Bielatowicz

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1  –

KS WĘGIERKA – LKS HETMAN LASZKI, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Sebastian Rożak, Marcin Romanik

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Zazula, Sławomir Bochnak, Bernard Buczny

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS DELIN MUNINA, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Marcin Moskwiak, Krzysztof Nazarko

KS FREDRO SUROCHÓW – KS PRO-100 WIETLIN, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Maciej Szymczycha, Mateusz Kuziemko, Jakub Krasicki

MKS RADYMNO – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Karol Pszonak, Sławomir Bochnak, Mateusz Wiejaczka

KS SZÓWSKO – LKS TĘCZA, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Jakub Boratyn, Marta Kotlińska

LKS DĄB CETULA – LKS ŁĘK OSTRÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka, Adrian Prykopski

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Michalski, Karol Pszonak, Damian Kublas

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2  –

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – GKS VIKING ORŁY, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Michał Kazimir, Paweł Pawlus, Justyna Cichocka

ULKS SAN HURECZKO – LKS ORZEŁ TORKI, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Waclaw Kucharski, Piotr Bielański

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS GRANICA STUBNO, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Denis Rokita, Wiesław Szkrabut,

LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS BATYCZE, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Ireneusz Małysz, Magdalena Kulka

KS POGÓRZE DUBIECKO – LKS FENIX LESZNO, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Leszek Kogut, Mariusz Jajkowski, Justyna Cichocka

LKS TĘCZA KOSIENICE – UKS UNIA FREDROPOL, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Cynk, Marcin Kubas, Daniel Gaweł

LKS KORONA TRÓJCZYCE – POLONIA PRZEMYŚL, 26.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Krzysztof Brzeżawski, Łukasz Olech

LKS KORONA OLSZANY – Żurawianka Żurawica, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Justyna Dacko, Krzysztof Brzeżawski, Łukasz Olech

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3  –

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Tomasz Dziedzic, Konrad Stawiarz

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Puka, Konrad Tomczyk, Oskar Hamacher

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Wojciech Wajda, Dariusz Łuczyk, Karol Kuryło

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Dariusz Mikuła

LKS START MIROCIN – LKS SOBOL NIŻATYCE, 26.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Konrad Stawiarz, Marta Kotlińska

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – MKS Kańczuga, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Sebastian Rożak, Mateusz Michalski, Piotr Ziegelheim

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS PIAST NOWOSIELCE, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marcin Romanik, Kamil Wróbel, Piotr Czyż

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4  –

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Furgała, Radosław Pachołek, Wojciech Mańczak

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Terech, Tomasz Pukas, Bartosz Gelmuda

MKS ROZTOCZE NAROL – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Sałek, Konrad Kasperski, Paweł Pata

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS CZERWONI CEWKÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Drabik, Jan Pindak, Dawid Wilusz

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS CZARNI OLESZYCE, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Mirosław Powroźnik, Andrzej Sopel

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Wróbel, Karol Wielis, Łukasz Wolański

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS MIĘKISZ NOWY, 27.08.2023, godz. 11:00, w Dachnowie

Sędziuje: Rafał Dubiel, Tomasz Sałek, Jan Zwierzyński

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1  –

Średnia Wieś – Jankowce, 27.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Wojciech Biały, Sławomir Kiełtyka

Górki – Pisarowce, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Julia Hawrot

Strachocina  – Płowce, 26.08.2023, godz. 17:00, Wierchy w Sanoku

Sędziuje: Marcin Irzyk, Kamil Wania, Maciej Oleniacz

Lesko Sanovia – Izdebki LKS, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Jakub Stodolak, Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa

Nowotaniec II Cosmos – Bażanówka LKS Orzeł, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Radosław Łapka, Patryk Urbaś, Wieslaw Pyzia

Uherce Szarotka – Długie LKS San-Bud, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Maciej Kosturski, Kamil Smerecki, Arkadiusz Bury

Zarszyn – LKS Niebieszczany Remix, 27.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Krzysztof Szul, Marcin Smoleń

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2  –

Grabówka – Jabłonica Polska, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Kamil Dobosz, Stanisław Rajchel, Maciej Bednarczyk

Lubatówka – Brzozovia Brzozów, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Paweł Charchut, Patryk Dudek, Paweł Wiśniowski.

ISKRZYNIA – Haczów, 27.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Marcin Samborowski, Szymon Skublicki, Maciej Wołek

Rogi Burza – Zmiennica, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Dominik Jaśkiewicz, Leszek Śnieżek

Krościenko Wyżne – Jaśliska, 26.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Piotr Farion, Marek Kochanik, Jakub Dubis

PAUZA – Iwonicz Iwonka

Klimkówka Karpaty – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Rafał Szczur

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3  –

Orzeł Lubla – Niegłowice Wisłoka, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Mirosław Guzik, Ryszard Pękala, Dawid Głowacki

Głowienka – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 27.08.2023, godz. 15:00we Wrocance

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Dariusz Nitka, Tadeusz Piątek

Osobnica Sparta – Zręcin Tęcza, 26.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Piotr Kochański, Paweł Pitak, Wiktor Litwin

Korczyna Kotwica – Bieździedza LKS Orzeł, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mirosław Guzik, Jan Samborowski, Krzysztof Belczyk

Strzelec Frysztak – Brzyska, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Krężałek, Leszek Śnieżek, Patryk Augustyn

GKS Zarzecze-Dębowiec – Łęki Dukielskie, 27.08.2023, godz. 16:00, Nafta w Jaśle

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Piotr Farion, Dominik Wiklowski

Faliszówka Orzeł – OKS Sobniów Jasło, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Dominik Wiklowski, Tomasz Kijowski

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1  –

Heiro Rzeszów – Plantator Nienadówka, 27.08.2023, godz. 11:00, Słocina

Sędziuje: Łukasz Wilk, Krzysztof Bomba, Krzysztof Bryk

Noverra Głogów Młp.  – Junak Rzeszów, 27.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Adrian Kyć, Adrian Cich, Andrzej Majder

Trzcianka Trzciana – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jakub Tajchman, Dawid Półchłopek, Karol Pułanik

Piast Nowa Wieś – Wisłok Strzyżów , 26.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Paryk Lutak, Tomasz Dzido, Jan Węgrzyn

Albatros Szufnarowa – Grunwald Połomia, 26.08.2023, godz. 17:00, w Wiśniowej

Sokół Grodzisko – Novi Nosówka, 27.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Łukasz Grabiec, Kamil Godek, Gabriel Malita.

Bratek Bratkowice – Aramix Niebylec, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marek Głowacki, Bogusław Żegleń, Dawid Dral

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2  –

LKS Wola Dalsza – Styrobud Trzeboś, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Karol Tłuczek, Konrad Łach, Krzysztof Cich

KS Stobierna – Markovia Markowa, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Albin Kijowski, Mateusz Dziok

HALO Hyżne – Szarotka Rogóżno, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Damian Muchacki, Dawid Kielar, Łukasz Szpytma

Crasnovia Krasne – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Sobuś, Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo

Dynovia Dynów – Astra Medynia Głogowska, 26.08.2023, godz. 17:00, w Harcie

Sędziuje: Dawid Półchopek, Damian Sobota, Patryk Żyradzki

Herkules Trzebuska – Rzemieślnik Strażów, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Magdalena Smycz, Tomasz Kisielewicz, Łukasz Juszczyk

Iskra Jawornik Polski – Unia Korniaktów Płn., 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Jakub Czach, Nikodem Hudzik

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3  –

Korona Majdan Królewski – KS Dzikowiec, 26.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jakub Strelcow, Krzysztof Bomba, Grzegorz Kardyś

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Start Wola Mielecka, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Adrian Wójcik, Jakub Dybowski, Paweł Ochab

Zacisze Trześń – Raniżovia Raniżów, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jacek Taran, Grzegorz Wachadlo, Paweł Występek

Błękitni Siedlanka – Pitmark Jaślany, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Arkadiusz Bożek, Jędrzej Wołoszyn, Mateusz Pokrywka

Jamnica Dulcza Wielka – Tempo Cmolas, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Mariusz Woźniak, Marek Chrabaszcz

Sparta Chorzelów – Atut Podborze, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sebastian Sęk, Krzysztof Bomba, Adam Niemczyk

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1  –

Kolejarz Knapy – Olimpia Pysznica, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Antosz, Rafał Sawicki, Mariusz Koper

LZS Słowianin Grębów – San Wrzawy , 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Chmura, Adam Moskal, Jakub Bukowy

LZS Rzeczyca Długa  – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Lukasz Kijak, Bogumił Pelic, Jakub Latawiec

LZS ŻABNO – LZS Wola Rzeczycka, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Damian Biały, Jakub Krawiec, Jakub Czubat

Sokół Sokolniki – LZS Jadachy, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Artur Kostyra, Krzysztof Pityński, Kacper Sajdłowski

Bukowa Jastkowice – Unia Skowierzyn, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Karol Dziopak, Tomasz Chamera, Michał Pamuła

Czarni Lipa – KS Wisan Skopanie, 27.08.2023, godz. 16:00, Zaklików

Sędziuje: Jakub Krawiec, Paweł Wątróbski, Jakub Pawłowski

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2  –

LKS San Wierzawice  – LKS Brzyska Wola , 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Adrian Czyż, Bartosz Fietko, Szymon Marchut

Podlesianka Kamień – Górnovia Górno, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Bartosz Mierzwa, Pawel Łata

Sokół Hucisko – Advit Łętownia, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Giżka, Jakub Czubat, Sebastian Bis

KS Sarzyna  – Unia Nowa Sarzyna, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Andrzej Wilk, Jakub Wilk, Ryszard Bogacz

KP Podwolina – GAS Łęg Stany, 26.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Dawid Wraga, Jakub Bulec, Sławomir Mulawka

Staromieszczanka Stare Miasto – PUKS Francesco Jelna, 26.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Paweł Okleciński, Tadeusz Myszka, Mateusz Dwornicki

Tanew Harasiuki – Retman Ulanów, 27.08.2023, godz. 13:00, w Hucisku

Sędziuje: Jakub Pawłowski, Jakub Krawiec, Paweł Wątróbski

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1  –

Victoria Ocieka – Płomień UKS Zagorzyce, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Chorążak, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

LZS MAŁA – Lechia II Sędziszów Młp., 26.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Damian Kędzior, Adrian Wójcik, Mariusz Piątek

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Borkovia Borek Wielki, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Ochab, Jakub Dybowski, Robert Pych

Plon Klęczany – Inter Gnojnica, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Paweł Saj, Krzysztof Rogowski

Korona Góra Ropczycka – Olimpia Nockowa, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Łukasz Podgórski, Krzysztof Kosiek

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2  –

Baszta Zawada – Dąb Żdżary, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Totoś, Paweł Korzeń, Krzysztof Pszeniczny

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Kamieniarz II Golemki, 26.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Paweł Saj, Zdzisław Borek, Radosław Molek

Paszczyniak Paszczyna – LKS Brzeźnica, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Karol Stój, Igor Lutowski

Strażak Lubzina – Zasów-Mokre, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Paweł Babiarz, Marcel Chłopek,

Towarzystwo Sportowe Jodłowa – Dragon Korzeniów, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Daniel Strzałka, Paweł Bielak, Amadeusz Wlazło

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1  –

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Daniel Gaweł, Tomasz Cynk, Marcin Kubas

LKS ŁĘG ŁOWCE – KS PIAST TUCZEMPY II, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marcin Romanik, Piotr Ziegelheim, Sebastian Rożak

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS STRAŻAK SOŚNICA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Maciej Pajda, Tomasz Zazula, Sławomir Bochnak

SANOVIA MICHAŁÓWKA – VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Krzysztof Nazarko, Marcin Kondrat, Mikołaj Lekowski

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – LKS TĘCZA WYSOCK, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mateusz Wiejaczka, Łukasz Folta, Adrian Prykopski

LKS DUŃKOWICE – LKS WISZNIA NIENOWICE, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Marcin Kondrat, Mikołaj Lekowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2  –

KS ARTMAX PIKULICE – LKS WIAR HUWNIKI, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krzysztof Brzeżawski, Andrzej Hreczka, Łukasz Olech

LKS BIZON MEDYKA – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Denis Rokita, Wiesław Szkrabut,

KS FORT JAKSMANICE – KS JAWOR NEHRYBKA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Ireneusz Małysz, Piotr Bielański

LKS GROM WYSZATYCE – LKS RADA ORZECHOWCE, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Kamil Kazieczko, Wiesław Szkrabut, Justyna Dacko

KS ARŁAMÓW – LKS WALAWIANKA WALAWA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Bartosz Skałacki, Magdalena Kulka, Michał Kazimir

LKS OLSZYNKA – LKS UJKOWICE, 27.08.2023, godz. 13:30, w Kaszycach

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Konrad Stawiarz, Grzegorz Stępak

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3  –

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Wojciech Wajda, Patryk Oleksiewicz

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Jakub Boratyn, Dariusz Łuczyk, Szymon Świętoniowski

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – KS PEŁNATYCZE, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Wojciech Wajda, Patryk Oleksiewicz

GKS ZARZECZE – KS KISIELÓW, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Oskar Hamacher, Kamil Puka, Jakub Krasicki

PKS UNUM BABICE – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mariusz Jajkowski, Justyna Cichocka, Leszek Kogut

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS GACOVIA GAĆ, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Jakub Boratyn, Szymon Świętoniowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4  –

LKS MOŁODYCZ – LKS TANEW WOLA WIELKA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – AKS LEGIA OLESZYCE, 27.08.2023, godz. 14:00,

 Sędziuje: Konrad Kasperski, Tomasz Sałek, Paweł Pata

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – PAUZA

LKS START LISIE JAMY II – LKS KORZENICA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Pukas, Jan Terech, Bartosz Gelmuda

LKS WALTER OPAKA – KS LEŚNIK PŁAZÓW, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Andrzej Sopel, Krzysztof Pachołek, Mariusz Franus

LKS PIAST ANTONIKI – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Milosz Michalec, Radosław Pachołek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1  –

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Zagórz Osława, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Paweł Miśko, Konrad Cyganik

Myczkowce Zalew – Poraż Juventus, 27.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Wojciech Geldner, Krzysztof Kiczorowski

SAN MRZYGŁÓD – Lutowiska , 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marcin Irzyk, Maciej Oleniacz, Daniel Szuber

Srogów Pogórze – Czaszyn LKS, 27.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Zbigniew Gruszka, Krzysztof Zygmunt, Dawid Zygmunt

Łukowe Gabry – Tarnawa Gimbal, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Wojciech Biały, Sławomir Kiełtyka, Krystian Wiklowski

Polańczyk Nelson – Ustrzyki Dolne II, 27.08.2023, godz. 16:00, w Górzance

Sędziuje: Krzysztof Szul, Sebastian Błażejowski, Karolina Karaczkowska

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2  –

Golcowa – Dydnia Zryw, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Maciej Wołek, Szymon Skublicki, Marcin Samborowski

Wzdów – JAĆMIERZ, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Jakub Stodolak

Niebocko Victoria  – ORŁY JABŁONKA, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Dawid Zygmunt, Zbigniew Gruszka

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Nowosielce Szarotka, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Marcin Abram

LKS ODRZECHOWA – Markowce, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Rafał Szczur

LKS Hłudno – Pielnia Orion, 25.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Wojciech Biały, Mateusz Gumienny, Piotr Frankowicz

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3  –

Przysietnica – Kombornia , 27.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Wojciech Heret, Dawid Klamut, Jakub Kozner

Trześniów – Jasienica, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Bartosz Bąk, Tomasz Smoleń

Jasionów JKS – Milcza, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Bartosz Bąk, Tomasz Smoleń, Grzegorz Szczepek

Rymanów Zdrój – Sieniawa Wisłok, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Maciej Kosturski, Kamil Smerecki, Arkadiusz Bury

Wesoła – Głębokie LKS, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Julia Hawrot

Domaradz Sokół – LKS Orzeł Pustyny, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Stanisław Rajchel, Kamil Dobosz, Maciej Bednarczyk

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4  –

Lubatowa – Kobylany Victoria, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Ryszard Pękala, Stanisław Urbanek, Jakub Dubis

Chorkówka Nafta – Świerzowa, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Dariusz Nitka, Wojciech Kolbusz, Tadeusz Piątek

Wojaszówka  – WĘGLÓWKA, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Konrad Kijowski, Tomasz Kijowski, Dariusz Wais

Potok Nurt – KS PASJA KROSNO, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Kamil Wenc, Miłosz Buba

SZCZEPAŃCOWA – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Jan Samborowski, Mirosław Guzik

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5  –

Nowy Żmigród Wisłoka  – Nowy Glinik Dragon, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Piotr Kochański, Rafał Krężałek

BŁAŻKOWA – Brzezówka, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Jan Gawle, Damian Kędzior, Radosław Mazur

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Łężyny Gaudium, 27.08.2023, godz. 11:00, w Osieku J.

Łubienko – Warzyce, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Sławomir Rak, Jan Majewski, Wiesław Tyrcha

GKS Jasiołka Szebnie – Święcany Standart, 27.08.2023, godz. 10:00,

Sędziuje: Michał Krześniak, Sławomir Kielar, Grzegorz Bliźniak

Łubno Tajfun – Hankówka, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Jan Dykas, Stanisław Sokołowski, Jakub Turek

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1  –

Rudnianka Rudna Wielka – Baranówka Rzeszów, 26.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Mateusz Gudz, Krystian Woźniak, Jan Paśko

Rudzik Rudna Mała – Biała Rzeszów, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Karol Tomaszek, Sławomir Haładej, Kamil Jaskuła

Grunwald Budziwój – KS Świlcza, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Gabriel Malita, Edward Kuta, Miłosz Kopeć

Mrowlanka Mrowla – Victoria Budy Głogowskie, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Janusz Anasychin, Rafał Kępa, Jakub Wojnarowski

Dąb Dąbrowa – Resovia III Rzeszów S.A., 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Kępa, Janusz Anasychin, Jakub Wojnarowski

Orzeł Wysoka Głogowska – Start Borek Stary, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Adrian Cich, Adrian Kyć, Andrzej Majder

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2  –

Granit Wysoka Strzyżowska – Orły Pstrągówka, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Edward Kuta, Mateusz Gudz, Marcin Habaj

Czarni Czudec – Huragan Kozłówek, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Ryszard Wielgosz, Krystian Woźniak, Maciej Fydrych

Grom Mogielnica – KS Godowa, 27.08.2023, godz. 10:00,

Sędziuje: Damian Sobota, Arkadiusz Rajzer, Jan Paśko

Herman Hermanowa – Płomyk Lutoryż, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Waldemar Mazgaj, Grzegorz Tonderys , Marcin Kubicz

Diament Pstrągowa – Start Lubenia, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Adrian Biskup, Waldemar Mazgaj, Grzegorz Tonderys

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3  –

KS Pawłokoma – Arka Albigowa, 27.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Kamil Godek, Edward Kuta, Gabriel Malita

Pogórze Bachórz – Grom Handzlówka, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Dawid Kielar, Damian Muchacki, Łukasz Szpytma

Polonia Hyżne – Czarni Kraczkowa, 27.08.2023, godz. 12:00, w Borku Starym

Sędziuje: Patryk Lutak Tomasz Dzido, Wojciech Brzezicki

Galicja Chmielnik – Orzeł Harta, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Pytel, Kamil Kosior, Wiktoria Hader

Pauza Dąb Kosina.

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4  –

Wisłok Czarna – Palkovia Palikówka, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Kazimierz Tołpa, Roksana Grześkiewicz

LKS Łąka – Stobierna Krzywe, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Kamil Śliwa, Jan Pytel, Sabina Drożdżal

Jawor Krzemienica – Start Brzóza Stadnicka, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej

Włókniarz II Rakszawa – ŁKS Łukawiec, 27.08.2023, godz. 11:00, w Łukawcu

Sędziuje: Michał Kowalski, Tomasz Sobuś, Grzegorz Wachadlo

KS Terliczka – Głuchowianka Głuchów, 26.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Konrad Łach, Mirosław Popowicz, Sabina Drożdżal

Pauza UKS SMS Rzeszów

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5  –

Florian Ostrowy Tuszowskie – Błysk Górki, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Grzegorz Kardyś, Sebastian Krzak, Kamil Kowalski

Grom Krzemienica – Strażak Grochowe, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jacek Baran, Sebastian Sęk, Adam Niemczyk

Rzędzian Rzędzianowice – LKS Dębiaki, 26.08.2023, godz. 16:30,

Sędziuje: Jacek Baran, Dawid Ogorzałek, Damian Chrabąszcz

Jutrzenka Ławnica – Grunwald Padew Narodowa, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Filip Straż, Krzysztof Micek, Damian Marek

Wisła Gliny Małe – Złotniczanka Złotniki, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Grzegorz Nycek, Kamil Mierzwa, Jakub Struzik

Wiśnia Trzciana – LKS Babicha , 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Jakub Strelcow, Jacek Baran, Przemek Wych

Kolorado Wola Chorzelowska – Sokół Malinie, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Henryk Bik, Emilia Augustyn, Wiktor Siembab

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6  –

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Madras Goleszów, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Henryk Bik, Dawid Ziomek, Emilia Augustyn

Radomyślanka II Radomyśl Wielki – Piast Wadowice Górne, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jacek Taran, Dawid Sowa, Jakub Szocik

KS Zgórsko – Janovia Janowiec, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Paweł Występek, Damian Chrabąszcz, Wiktor Siembab

KS SMP Tuszyma – Apollo Dulcza Mała, 26.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Sebastian Sęk, Grzegorz Nycek, Michał Stala

Potok Dobrynin – Orły Ruda, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Mateusz Pokrywka, Arkadiusz Bożek, Jędrzej Wołoszyn

Sprint Żarówka – LKS Wierzchowiny, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Tomasz Mroczek, Marek Chrabaszcz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7  –

Wilga Widełka – LKS Hucina, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Karol Tomaszek, Bartosz Radomski, Marcin Kubicz

Huragan Przedbórz – Orzeł Kosowy, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jacek Kapinos, Arkadiusz Marcićkiewicz, Adrian Płaza

Marmury Przyłęk – Vigor Trzęsówka, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Sebastian Krzak, Grzegorz Kardyś, Kamil Kowalski

Artbud Werynianka Werynia – Kolbuszowianka II Kolbuszowa, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Arkadiusz Marcićkiewicz, Jacek Kapinos, Adrian Płaza

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1  –

KS ŻUPAWA – OKS Wielowieś , 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Mazur, Wiesław Chamera, Marek Gałka

Iskra Sobów – LZS Wola Baranowska, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Martin Kiszka, Bartosz Gospodarczyk

Wspólnota Serbinów – Koniczynka Ocice, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Kazimierz Walski, Dominik Madej

KS Kopcie – PAUZA

KS WYDRZA – LZS Tarnowska Wola, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Paweł Okleciński, Mateusz Chamera, Jakub Wiatrowski

Strzelec Dąbrowica – LZS Krzątka, 27.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Mateusz Myszka, Aleksandra Grdeń

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2  –

Milenium Bieliny – LZS Polonia Przędzel, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Michał Troczyński, Maksymilian Sroczyński

Jutrzenka Kopki – Huragan Zdziechowice, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Kacper Dziopak

ORZEŁ GLINIANKA – Czarni Sójkowa, 27.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Jakub Krawiec, Daniel Mścisz

KP Zarzecze – TRUCK Kotowa Wola, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Wilk, Krzysztof Wdowiak, Kamil Kańka

Orzeł Rudnik –  LOTNIK TURBIA, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Karol Dziopak, Kacper Dziopak, Łukasz Chęciński

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – WKS Kurzyna, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Michał Troczyński, Maksymilian Sroczyński

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3  –

Rotunda Krzeszów – Złotsan Kuryłówka, 27.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Adam Rybicki, Marcin Rostek

KS ŁUKOWA – Grabniak Hucisko, 27.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Marcin Drabik, Dominik Wtorek, Krystian Jakliński

Kłyż Tarnogóra – MKS JUTRZENKA DĘBNO, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Adam Rybicki, Marcin Rostek

LKS Jodła Przychojec – Azalia Wola Zarczycka II, 26.08.2023, godz. 17:30,

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Marcin Bekier, Kacper Baran

Azalia Brzóza Królewska – GKS GROBLE, 27.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Ryszard Bogacz, Andrzej Wilk, Jakub Wilk

WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Atlantic Chałupki Dębniańskie, 27.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Jakub Kruk, Patryk Kobylarz

Orzeł Biedaczów  – Victoria Giedlarowa, 27.08.2023, godz. 17:00,

 Sędziuje: Michał Łokaj, Łukasz Chyła, Witold Wieprzęć

 –