Pucharowa środa. Wykaz meczów i obsady sędziowskie na 22-24 sierpnia

1583

Puchar Polski – Podokręg Jarosław * 1 runda

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS START LISIE JAMY, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Wojciech Mańczak, Mariusz Furgała

AKS LEGIA OLESZYCE – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Rafał Dubiel

MKS Kańczuga – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA 3:0 vo

KS ARŁAMÓW – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Justyna Cichocka, Kamil Kazieczko

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Adam Włoch, Sebastian Rożak

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – Polonia Przemyśl, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Brus, Grzegorz Szpilka, Wojciech Wajda

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Krzysztof Bednarski, Marta Kotlińska

LKS MOŁODYCZ – KS PIAST TUCZEMPY, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Kublas, Dominika Lonc, Arkadiusz Suchy

LKS DĄB DOBKOWICE – MKS START PRUCHNIK 3:0 vo.

LKS DELIN MUNINA – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 0:3 vo.

LKS SKOŁOSZÓW – JKS Jarosław, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Ireneusz Lis

KS SANTOS PIWODA – MKS Pogoń Sokół Lubaczów 0:3 vo.

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS PROMYK URZEJOWICE, 23.08.2023, godz. 17:45

Mecz San Gorzyce – Orzeł Przeworsk rozegrano awansem. Wynik 0:11.

Wolny los: MKS SOKÓŁ SIENIAWA, KS WIĄZOWNICA.

Puchar Polski – Podokręg Krosno * runda 1

Lutowiska  – WIKI SANOK, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Wacław Bocoń, Łukasz Matuszek

Zagórz Osława – GKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Heret, Michał Pilszak, Mateusz Kwolek

Nowotaniec II Cosmos – LKS Niebieszczany Remix, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maciej Kosturski, Wojciech Geldner

Golcowa – Brzozovia Brzozów, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Wojnowski, Michał Krześniak, Dariusz Wais

Domaradz Sokół – MARKIEWICZA KROSNO, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia

Jaśliska – Przełęcz Dukla, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Leszek Śnieżek, Maciej Solecki

Krościenko Wyżne – Rymanów KS Start, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Mateusz Gumienny, Wojciech Biały

Iwla – Głowienka, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Wiklowski, Albin Kijowski, Krystian Wiklowski

GKS Jasiołka Szebnie – OKS Sobniów Jasło, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Krzysztof Kosiek, Daniel Aleksander

 –

Puchar Polski – Podokręg Stalowa Wola * 1/8 finału

Jeziorak Chwałowice – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 23.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki, Wiktoria Złotek

Czarni Lipa – LZS Jarocin, 23.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Piotr Chmura, Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka

KP Tanew Wólka Tanewska – Sokół Kamień, 23.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Artur Kostyra, Karol Dziopak

Kolejarz Knapy – Stal Nowa Dęba, 23.08.2023, godz. 17:30

Oskar Jakubowski, Marek Witoń, Grzegorz Wilk

OKS Junior Zakrzów – Azalia Wola Zarczycka, 23.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Klaudia Sawicka

GAS Łęg Stany – Sparta Jeżowe, 23.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Dominik Kozioł, Tadeusz Myszka

Pogoń Leżajsk – Siarka Tarnobrzeg, 27.09.2023, godz. 16.30

Mecz KP Żupawa – Sokół Nisko rozegrano awansem. Wynik 1:6.

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

KS CYGANY – Płomień Trześń, 23.08.2023, godz. 18:00

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2  –

Start Pruchnik – Ekoball Stal Sanok, 24.08.2023, godz. 16:00

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”  –

LKS GRANICA STUBNO – LKS SAN GORZYCE, 24.08.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2  –

Iwonicz Iwonka – Wojaszówka , 23.08.2023, godz. 15:55

ISKRZYNIA – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO, 23.08.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3  –

Atut Podborze – Piast Wadowice Górne, 24.08.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Grabówka – Przysietnica, 23.08.2023, godz. 18:00

 –

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1

Igloopol Dębica – AP Beniaminek Krosno, 23.08.2023, godz. 12:00

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 22.08.2023, godz. 16:30

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Kolejarz Knapy – San Wrzawy , 24.08.2023, godz. 18:00

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

UKS SMS Przemyśl – Ekoball Stal Sanok, 23.08.2023, godz. 18:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

Grabówka – LKS Hłudno, 24.08.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Klimkówka Karpaty – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 24.08.2023, godz. 17:00

 –

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2

Igloopol Dębica – KS Legion Pilzno, 24.08.2023, godz. 17:00