Piłkarski weekend na Podkarpaciu. Od 4 ligi do klasy B, ligi młodzieżowe [WYKAZ MECZÓW – OBSADY]

1490
Fot. Konrad Kwolek

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Sokół Kamień, 19.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Wojciech Heret

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – Cosmos Nowotaniec, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Koza, Paweł Bałut, Jacek Chmiel

JKS Jarosław – Izolator Boguchwała, 20.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Krzysztof Lipczyński, Grzegorz Jeleń

Lechia Sędziszów Młp. – Igloopol Dębica, 19.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Daniel Lorynowicz

Głogovia Głogów Młp. – KS Legion Pilzno, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Marek Witoń, Mateusz Dwornicki

SPEC Stal Łańcut – Stal II Rzeszów S.A., 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki, Wiktoria Złotek

Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Konrad Kukowski

Wisłok Wiśniowa – Resovia II Rzeszów S.A., 19.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Konrad Kasperski

Korona Rzeszów – Sokół Kolbuszowa Dolna, 19.08.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Paweł Wiśniowski

 –

Dębica: Klasa okręgowa

LKS Pustków – Głowaczowa, 19.08.2023, godz. 16:00, w Zawadzie

Sędziuje: Jan Gawle, Piotr Mazur, Jakub Dybowski

Victoria Czermin – LKS ŻYRAKÓW, 20.08.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Tomasz Kubicki, Jan Gawle, Hubert Kęder

Dromader Chrząstów – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Igor Lutowski

Czarni Trześń – CZARNOVIA CZARNA, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Sebastian Sęk, Jacek Kret

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Piast Wolica Piaskowa, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Piotr Mazur, Paweł Ochab

Chemik Pustków Osiedle – Kamieniarz Golemki, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Czach, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

Smoczanka Mielec – MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Jezuit, Paweł Korzeń, Damian Kędzior

FKS Stal II Mielec S. A. – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Krzysztof Hals, Daniel Strzałka

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Krzysztof Brzeżawski, Damian Gaweł

KS ORKAN ZAPAŁÓW – KS SANTOS PIWODA, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominika Lonc, Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka

Orzeł Przeworsk – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 19.08.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Sebastian Rożak, Adam Włoch, Marcin Romanik

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS SAN GORZYCE, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kuźma, Justyna Dacko, Justyna Cichocka

LKS START LISIE JAMY – MKS START PRUCHNIK , 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Konrad Stawiarz

KS PIAST TUCZEMPY – LKS SKOŁOSZÓW, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Karol Pszonak, Daniel Lorynowicz

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Łukasz Folta, Sławomir Bochnak

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS PROMYK URZEJOWICE, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Konrad Tomczyk, Damian Kublas

Ustrzyki Dolne – Nienaszów Tempo, 19.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek

 –

Krosno: Klasa okręgowa

GKS Górnik Grabownica Starzeńska – Czeluśnica, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Gancarz, Leszek Śnieżek, Rafał Krężałek

WIKI SANOK – Mrukowa Zamczysko, 19.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Marcin Samborowski, Mateusz Gumienny, Dawid Klamut

MARKIEWICZA KROSNO – Czarni 1910 Jasło, 20.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Maciej Solecki, Krzysztof Belczyk

Partyzan MAL-BUD1 Targowiska Rymanów KS Start, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Paweł Pitak, Konrad Kijowski

Besko LKS Przełom – Skołyszyn, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Półchłopek, Mateusz Warzocha, Bartosz Barć

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Przełęcz Dukla, 19.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Krzysztof Kosiek, Łukasz Machowski

Kołaczyce Ostoja – Odrzykoń Zamczysko, 19.08.2023, godz. 17:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziuje: Piotr Farion, Tomasz Jagieła, Dariusz Wais

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

LKS Trzebownisko – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Marek Głowacki, Kazimierz Kubik

Sawa Sonina – KS Dąbrówki, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Sondej, Paweł Wiśniowski, Jakub Tajchman

Włókniarz Rakszawa – Strug Tyczyn, 19.08.2023, godz. 11:00, w Łukawcu

Sędziuje: Patryk Dudek, Tomasz Sitarz, Patryk Lutak

Strumyk Malawa – Leśna Wólka Podleśna, 20.08.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Dawid Klamut, Dominik Wiklowski

Iskra Zgłobień – LKS Jasionka, 19.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Jedność Niechobrz – KS Zaczernie, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Łukasz Stępień, Łukasz Juszczyk

Błękit Żołynia – KS Przybyszówka, 19.08.2023, godz. 17:00, w Korniaktowie Płn.

Sędziuje: Adrian Cich, Adrian Kyć, Magdalena Smycz

Sokół Sokołów Młp. – Błażowianka Błażowa, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Sobuś, Piotr Mazur, Sebastian Krzak

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Azalia Wola Zarczycka – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Krzysztof Ordon, Andrzej Wilk

Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk, 19.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Jan Grdeń

Sokół Nisko – Jeziorak Chwałowice, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Adrian Czyż, Jakub Krawiec

TS Transdźwig Stale – Sparta Jeżowe, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Jakub Czubat, Jakub Bukowy

LZS Ździary – LZS Jarocin, 19.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Jan Koluch, Jakub Bukowy

ŁKS Łowisko –  SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Paweł Okleciński, Jan Bandyga

Stal Gorzyce – San Kłyżów, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Mariusz Koper, Maciej Lipski

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – KP Tanew Wólka Tanewska, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Dębica: Klasa A

Wiewiórka – Igloopol II Dębica, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Paweł Ochab, Amadeusz Wlazło

LKS Nagoszyn – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Amadeusz Wlazło, Robert Pych

Sokół Krzywa – Borowiec Straszęcin, 20.08.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Maksymilian Lis, Kamil Kloc, Damian Kędzior

LKS STASIÓWKA – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Paweł Totoś, Paweł Bielak

Team Przecław – Brzostowianka Brzostek, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Kowalski, Krzysztof Bomba, Henryk Bik

Łęki Górne – KS BYSTRZYCA, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Strzałka, Dawid Małozięć, Kacper Bielatowicz

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS WĘGIERKA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Marcin Kubas, Bernard Buczny

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS DĄB CETULA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Karol Pszonak, Remigiusz Sawicki

LKS ŁĘK OSTRÓW – KS SZÓWSKO, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adam Włoch, Tomasz Zazula, Dawid Wilusz

LKS TĘCZA JANKOWICE – MKS RADYMNO, 20.08.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Kamil Puka, Karol Wielis

LKS ISKRA ZABŁOTCE – KS FREDRO SUROCHÓW, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Kublas, Marcin Pszonak, Adrian Prykopski

KS PRO-100 WIETLIN – LKS SZKŁO MŁYNY, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Sebastian Rożak, Marcin Kondrat

LKS DELIN MUNINA – LKS MANASTERZ k/J-AW, 20.08.2023, godz. 15:30

Sędziuje:

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS HETMAN LASZKI, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Konrad Tomczyk, Daniel Lorynowicz

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – Żurawianka Żurawica, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Krzysztof Nazarko, Mikołaj Lekowski

LKS KORONA OLSZANY – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Łukasz Olech, Leszek Kogut

POLONIA PRZEMYŚL – LKS TĘCZA KOSIENICE, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Denis Rokita, Andrzej Górniak, Piotr Bielański

UKS UNIA FREDROPOL – KS POGÓRZE DUBIECKO, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Kamil Kazieczko, Bartosz Skałacki

LKS FENIX LESZNO – LKS NAKŁO – STARZAWA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Dariusz Łuczyk, Karol Ochyra

LKS BATYCZE – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Tomasz Cynk, Karol Kuryło

LKS GRANICA STUBNO – ULKS SAN HURECZKO, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Waclaw Kucharski, Wiesław Szkrabut

LKS ORZEŁ TORKI – GKS VIKING ORŁY, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Mariusz Jajkowski, Magdalena Kulka

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Puka, Karol Wielis, Jakub Krasicki

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Ireneusz Lis, Marcin Kondrat

MKS Kańczuga – LKS START MIROCIN, 19.08.2023, godz. 16:00, w Sieteszy

Sędziuje: Tomasz Cynk, Grzegorz Stępak, Jakub Boratyn

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Dariusz Mikuła, Patryk Oleksiewicz

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Oskar Hamacher, Tomasz Zazula, Mateusz Wiejaczka

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Dariusz Mikuła, Dariusz Łuczyk

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 19.08.2023, godz. 16:00, w Tryńczy

Sędziuje: Marcin Moskwiak, Kamil Wróbel, Maksymilian Szakiel

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 20.08.2023, godz. 17:00, w Dachnowie

Sędziuje: Marcin Romanik, Mateusz Kuziemko, Paweł Skupień

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS ZRYW MŁODÓW, 20.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Wróbel, Łukasz Łamasz, Oskar Hamacher

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS GRANICZNI KROWICA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS CZERWONI CEWKÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Jankowce – Zarszyn, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Dominik Kaczmarek, Karolina Karaczkowska

LKS Niebieszczany Remix – Uherce Szarotka, 20.08.2023, godz. 11:00, w Bukowsku

Sędziuje: Wojciech Heret, Kamil Dobosz, Dariusz Domaradzki

Długie LKS San-Bud – Nowotaniec II Cosmos, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Rafał Komański, Paweł Miśko

Bażanówka LKS Orzeł – Lesko Sanovia, 19.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Piotr Kochański, Krzysztof Zygmunt, Patryk Szczurek

Izdebki LKS – Strachocina , 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Rafał Krężałek, Wojciech Wojnowski

Płowce – Górki, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek

Pisarowce – Średnia Wieś, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Wojciech Geldner, Krzysztof Szul

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Jabłonica Polska – Klimkówka Karpaty, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Michał Krześniak, Tomasz Kijowski

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – PAUZA

Iwonicz Iwonka – Krościenko Wyżne, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Daniel Aleksander, Dariusz Szczepanik

Jaśliska – Rogi Burza, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Kamil Wania, Kamil Silarski

Zmiennica – ISKRZYNIA, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maciej Solecki, Piotr Frankowicz, Krzysztof Belczyk

Haczów – Lubatówka, 19.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Tomasz Kijowski, Marek Kochanik

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Niegłowice Wisłoka – Faliszówka Orzeł, 20.08.2023, godz. 11:00, Jasło ul. Sportowa

Sędziuje: Piotr Farion, Tomasz Jagieła, Szymon Skublicki

OKS Sobniów Jasło – GKS Zarzecze-Dębowiec, 20.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Grzegorz Bliźniak, Wojciech Biały

Łęki Dukielskie – Strzelec Frysztak, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Irzyk, Dariusz Domaradzki, Michał Pilszak

Brzyska – Korczyna Kotwica, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Wiktor Litwin

Bieździedza LKS Orzeł – Osobnica Sparta, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Paweł Guzik

Zręcin Tęcza – Głowienka, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wojciech Wojnowski, Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Orzeł Lubla, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Jan Borek

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Bratek Bratkowice – Heiro Rzeszów, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Grzegorz Nycek, Sebastian Sęk

Aramix Niebylec – Sokół Grodzisko, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Daniel Wilczak

Novi Nosówka – Albatros Szufnarowa, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Grzegorz Chorążak

Grunwald Połomia – Piast Nowa Wieś, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Rafał Szydełko, Piotr Januszczak, Kinga Lachtara

Wisłok Strzyżów Trzcianka Trzciana, 19.08.2023, godz. 16:00, w Godowej

Sędziuje: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Konrad Łagowski

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Noverra Głogów Młp. , 20.08.2023, godz. 14:00, ul. Świadka

Sędziuje: Dawid Kielar, Jan Węgrzyn, Tomasz Dzido

Junak Rzeszów – Plantator Nienadówka, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Godek, Łukasz Grabiec, Rafał Kępa

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Iskra Jawornik Polski – LKS Wola Dalsza, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Kazimierz Tołpa, Mirosław Popowicz

Unia Korniaktów Płn. – Herkules Trzebuska, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Śliwa, Tomasz Kisielewicz, Zuzanna Foryt

Rzemieślnik Strażów – Dynovia Dynów, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dzido, Jan Węgrzyn, Zbigniew Kłak

Astra Medynia Głogowska – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Kępa, Karol Tomaszek, Arkadiusz Rajzer

Crasnovia Krasne – HALO Hyżne, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bartosz Barć, Wojciech Brzezicki, Sławomir Haładej

Szarotka Rogóżno – KS Stobierna, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Łach, Jan Pytel, Pawel Zawada

Markovia Markowa – Styrobud Trzeboś, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Klamut, Albin Kijowski, Dominik Wiklowski

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Sparta Chorzelów – Korona Majdan Królewski, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Paweł Saj, Paweł Babiarz

Atut Podborze – Jamnica Dulcza Wielka, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Mariusz Woźniak, Grzegorz Wachadlo

Tempo Cmolas – Błękitni Siedlanka, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Pytko, Ryszard Wielgosz, Marcin Kubicz

Pitmark Jaślany – Zacisze Trześń, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Krzysztof Bomba, Dawid Ziomek

Raniżovia Raniżów – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Tomasz Mroczek, Henryk Bik

Start Wola Mielecka – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 19.08.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Weronika Załucka, Paweł Mokrzycki, Krzysztof Micek

Sokół Pień – KS Dzikowiec, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Mazur, Sebastian Krzak, Grzegorz Wachadlo

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Olimpia Pysznica – Czarni Lipa, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Paweł Potocki, Jakub Latawiec

KS Wisan Skopanie – Bukowa Jastkowice, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj, Kamil Kańka

Sokół Sokolniki – Unia Skowierzyn, 18.08.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Tadeusz Myszka, Damian Biały

LZS Jadachy – LZS ŻABNO, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Grzegorz Wilk, Grzegorz Cichoń

LZS Wola Rzeczycka – LZS Rzeczyca Długa , 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Łokaj, Jakub Czubat, Jakub Wiatrowski

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – LZS Słowianin Grębów, 19.08.2023, godz. 13:00, w Mokrzyszowie

Sędziuje: Tomasz Chamera, Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran

San Wrzawy Kolejarz Knapy, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Michał Pamuła, Michał Kowalewski

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

LKS Brzyska Wola Tanew Harasiuki, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Daniel Mścisz, Łukasz Staroń

Retman Ulanów – Staromieszczanka Stare Miasto, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Samołyk, Paweł Wątróbski, Tadeusz Myszka

PUKS Francesco Jelna – KP Podwolina, 19.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Lukasz Kijak, Tomasz Woźny, Witold Wieprzęć

GAS Łęg Stany – KS Sarzyna , 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mateusz Lipiec, Mariusz Antosz

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Hucisko, 20.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Michał Łokaj, Mariusz Wojtak, Bartłomiej Kupiec

Advit Łętownia – Podlesianka Kamień, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Łukasz Chyła, Kacper Dziopak

Górnovia Górno – LKS San Wierzawice , 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maciej Lipski, Stanisław Mazgaj, Jakub Kruk

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

LKS DUŃKOWICE – KS KORONA TUCHLA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Ireneusz Małysz, Wiesław Szkrabut

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Witold Lisowski, Karol Wielis, Jakub Krasicki

LKS TĘCZA WYSOCK – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Marcin Romanik, Paweł Skupień

VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA – PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Paweł Drabik, Remigiusz Sawicki

LKS STRAŻAK SOŚNICA – LKS ŁĘG ŁOWCE, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Pszonak, Damian Kublas, Adrian Prykopski

KS PIAST TUCZEMPY II – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Adam Włoch, Dawid Wilusz

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

LKS OLSZYNKA – KS ARTMAX PIKULICE, 20.08.2023, godz. 14:00, w Kaszycach

Sędziuje: Leszek Kogut, Denis Rokita, Łukasz Olech

LKS UJKOWICE – KS ARŁAMÓW, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Kazieczko, Piotr Grodecki, Bartosz Skałacki

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS GROM WYSZATYCE, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Karol Ochyra, Tomasz Dziedzic

LKS RADA ORZECHOWCE – KS FORT JAKSMANICE, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Nazarko, Sławomir Bochnak, Mikołaj Lekowski

KS JAWOR NEHRYBKA – KS NIZINY, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Łukasz Olech, Andrzej Górniak

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS WIAR HUWNIKI, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Magdalena Kulka, Mariusz Jajkowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS GACOVIA GAĆ – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Paweł Szczepański, Patryk Oleksiewicz

PKS UNUM BABICE – GKS ZARZECZE, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Justyna Dacko, Kamil Kuźma, Justyna Cichocka

KS KISIELÓW – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Jakub Boratyn, Szymon Świętoniowski

KS PEŁNATYCZE – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Boratyn, Krzysztof Bednarski, Szymon Świętoniowski

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Grzegorz Stępak, Karol Kuryło

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Kubas, Grzegorz Szpilka, Bernard Buczny

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS PIAST ANTONIKI – LKS MOŁODYCZ, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS START LISIE JAMY II, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS KORZENICA – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

PAUZA – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS TANEW WOLA WIELKA, 20.08.2023, godz. 17:00, w Futorach

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Zagórz Osława – Polańczyk Nelson, 19.08.2023, godz. 16:00, w Łukowem

Sędziuje: Wacław Bocoń, Kacper Burnat, Mateusz Czytajło

Ustrzyki Dolne II – Łukowe Gabry, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dominik Kaczmarek, Łukasz Matuszek, Karolina Karaczkowska

Tarnawa Gimbal – Srogów Pogórze, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Marcin Irzyk, Stanisław Rajchel

Czaszyn LKS – SAN MRZYGŁÓD, 20.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wacław Bocoń, Kacper Burnat, Konrad Cyganik

Lutowiska Myczkowce Zalew, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Wojciech Geldner, Maciej Kosturski, Krzysztof Szul

Poraż Juventus – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 20.08.2023, godz. 11:00, w Tyrawie D.

Sędziuje: Marcin Irzyk, Michał Pilszak, Stanisław Rajchel

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Pielnia Orion – LKS ODRZECHOWA, 20.08.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maksymilian Nestorowicz, Paweł Miśko

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Markowce, 20.08.2023, godz. 14:00, w Markowcach

Sędziuje: Kamil Dobosz, Dariusz Domaradzki, Wojciech Heret

Nowosielce Szarotka – Niebocko Victoria , 20.08.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Patryk Szczurek, Marek Guzik

ORŁY JABŁONKA – Wzdów, 20.08.2023, godz. 15:00, w Niebocku

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Julia Hawrot, Tomasz Wierdak

JAĆMIERZ – Golcowa, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Jakub Prajsnar, Karol Pikuła

Dydnia Zryw – KS Transprzęt Czerteż, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Jakub Kozner, Wojciech Wojnowski

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Głębokie LKS – Rymanów Zdrój, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Stanisław Urbanek

Sieniawa Wisłok – Jasionów JKS, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Stanisław Urbanek

Milcza – Trześniów, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Ryszard Pękala, Rafał Szczur, Dominik Węgrzyn

Jasienica – Przysietnica, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Sławomir Kiełtyka, Julia Hawrot

Kombornia – Górnik Grabownica Starzeńska II, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek, Maciej Wołek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Kopytowa Polonia SZCZEPAŃCOWA, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jan Dykas, Wiesław Tyrcha, Arkadiusz Buba

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Potok Nurt, 19.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Radosław Łapka, Grzegorz Bliźniak, Stanisław Urbanek

KS PASJA KROSNO – Wojaszówka , 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Krześniak, Radosław Łapka, Tomasz Kijowski

WĘGLÓWKA – Chorkówka Nafta, 20.08.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Maciej Wołek, Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek

Świerzowa – Lubatowa, 20.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Jan Dykas, Wiesław Tyrcha

Kobylany Victoria – UKS Guzikówka Krosno, 20.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Jan Majewski, Tadeusz Piątek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Glinik Dragon – Łubno Tajfun, 20.08.2023, godz. 11:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Stanisław Sokołowski, Łukasz Podgórski

Hankówka – GKS Jasiołka Szebnie, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Paweł Guzik

Święcany Standart – Łubienko, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Bliźniak, Wojciech Biały, Mateusz Gumienny

Warzyce – GKS Zarzecze-Dębowiec II, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Wiktor Litwin

Łężyny Gaudium – BŁAŻKOWA, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Marcin Samborowski, Dariusz Wais

Brzezówka – Nowy Żmigród Wisłoka , 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Krystian Wiklowski, Dariusz Wais

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Kolorado Wola Chorzelowska – Florian Ostrowy Tuszowskie, 19.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Przemek Wych, Emilia Augustyn

LKS Sokół Malinie – Wiśnia Trzciana, 19.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Grzegorz Nycek, Jakub Struzik

LKS Babicha Wisła Gliny Małe, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Arkadiusz Boroń, Dawid Ziomek

Złotniczanka Złotniki – Jutrzenka Ławnica, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Arkadiusz Marcićkiewicz, Przemek Wych

Grunwald Padew Narodowa – Rzędzian Rzędzianowice, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Strelcow, Jacek Taran, Emilia Augustyn

LKS Dębiaki – Grom Krzemienica, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz, Jakub Struzik, Wiktor Siembab

Błysk Górki – Strażak Grochowe, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Wachadlo, Paweł Mokrzycki, Mariusz Woźniak

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

LKS Wierzchowiny – Potok Dobrynin, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Bryk, Filip Straż, Adrian Płaza

Orły Ruda – KS SMP Tuszyma, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Witold Gładyszewski, Paweł Występek, Damian Chrabąszcz

Apollo Dulcza Mała – KS Zgórsko, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dawid Sowa, Dawid Ogorzałek, Jakub Szocik

Janovia Janowiec – Radomyślanka II Radomyśl Wielki, 20.08.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Filip Straż, Krzysztof Bryk, Adrian Płaza

Piast Wadowice Górne – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 20.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Jacek Kapinos, Krzysztof Micek

Madras Goleszów – Iskra Łączki Brzeskie, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Arkadiusz Marcićkiewicz, Michał Kowalski, Damian Chrabąszcz

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

OKS Wielowieś Strzelec Dąbrowica, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Dominik Wtorek, Kryspin Majewski

LZS Krzątka – KS WYDRZA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Ryszard Bogacz, Jan Grdeń, Aleksandra Grdeń

LZS Tarnowska Wola – KS Kopcie, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk

PAUZA: Wspólnota Serbinów

Koniczynka Ocice – KS CYGANY, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bogumił Pelic, Jakub Bulec, Łukasz Chęciński

Płomień Trześń – Iskra Sobów, 19.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Ryszard Bogacz, Mateusz Myszka

LZS Wola Baranowska – KS ŻUPAWA, 20.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Sebastian Bis, Szymon Marchut

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS Polonia Przędzel – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Paweł Wątróbski, Bartosz Fietko

WKS Kurzyna – Orzeł Rudnik, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Woźny, Wiesław Chamera

 LOTNIK TURBIA – KP Zarzecze, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Koper, Zbigniew Ordon, Paweł Samołyk

TRUCK Kotowa Wola – ORZEŁ GLINIANKA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Rafał Sawicki, Mateusz Lipiec

Czarni Sójkowa – Jutrzenka Kopki, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Bogumił Pelic, Adam Rybicki

LKS Sanna Zaklików – Milenium Bieliny, 20.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Mateusz Chamera, Maksymilian Sroczyński

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Złotsan Kuryłówka – Orzeł Biedaczów , 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Marcin Mierzwa, Bartosz Mierzwa

Victoria Giedlarowa – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dawid Wraga, Jakub Wiatrowski, Michał Troczyński

Atlantic Chałupki Dębniańskie – Azalia Brzóza Królewska, 19.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Marek Gałka, Krystian Jakliński

GKS GROBLE – LKS Jodła Przychojec, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Pawłowski, Krzysztof Wdowiak, Patryk Kobylarz

Azalia Wola Zarczycka II – Kłyż Tarnogóra, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Grzegorz Wilk, Krzysztof Ordon

MKS JUTRZENKA DĘBNO – KS ŁUKOWA, 20.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Marek Gałka, Adam Rybicki

Grabniak Hucisko – Rotunda Krzeszów, 20.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Rafał Kopeć, Kacper Sajdłowski

 –

A1 Junior „I liga” Grupa 1

MKS DAP Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A., 19.08.2023, godz. 14:00

Karpaty Krosno Stal Rzeszów S.A., 19.08.2023, godz. 11:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – UKS SMS Stal Mielec, 19.08.2023, godz. 13:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – SMS SiarkaTarnobrzeg, 20.08.2023, godz. 10:00

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Stal II Rzeszów S.A. – Orzeł Przeworsk, 19.08.2023, godz. 14:00, w Nowej Wsi

Czarni Oleszyce – Gryf Mielec, 19.08.2023, godz. 11:00

Igloopol Dębica – Start Pruchnik, 18.08.2023, godz. 17:00

Ekoball Stal Sanok – JKS Jarosław, 18.08.2023, godz. 14:00

KS Trenera Łukasza Kościelskiego – FKS Stal Mielec S. A., 19.08.2023, godz. 11:00

Aramix Niebylec – PAUZA

Czarni 1910 Jasło – Karpaty II Krosno , 19.08.2023, godz. 12:00

 –

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1

UKS SMS Stal Mielec – Stal II Rzeszów S.A., 19.08.2023, godz. 16:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – MKS DAP Dębica, 19.08.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 19.08.2023, godz. 10:00

SMS Siarka Tarnobrzeg – Karpaty Krosno , 18.08.2023, godz. 15:00

 –

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2

KS Legion Pilzno – Karpaty II Krosno , 19.08.2023, godz. 12:30

AP Sanok – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 19.08.2023, godz. 10:00

AP Beniaminek II Krosno – Czarni 1910 Jasło, 19.08.2023, godz. 10:00, Sieniawa

Czarni Oleszyce – OKS Junior Zakrzów, 20.08.2023, godz. 11:00

Ekoball Stal Sanok – SPEC Stal Łańcut, 20.08.2023, godz. 11:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Arka Albigowa, 19.08.2023, godz. 13:00

PZU SMS Resovia II Rzeszów – JKS SMS Jarosław, 20.08.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Stal Nowa Dęba – LKS Sanna Zaklików, 19.08.2023, godz. 13:00

Stal Gorzyce – Jeziorak Chwałowice, 19.08.2023, godz. 11:00

KP Zarzecze – LZS ŻABNO, 21.08.2023, godz. 18:00

Rotunda Krzeszów – LKS San Wierzawice , 19.08.2023, godz. 11:00

KP Tanew Wólka Tanewska – Złotsan Kuryłówka, 19.08.2023, godz. 11:00

KS Sarzyna Unia Nowa Sarzyna, 19.08.2023, godz. 11:00

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Siarka Tarnobrzeg S.A., 19.08.2023, godz. 11:00

Czarni 1910 Jasło – UKS Orlik Przemyśl, 21.08.2023, godz. 17:00

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – FKS Stal Mielec S. A., 19.08.2023, godz. 09:00

JKS Jarosław – Karpaty Krosno , 19.08.2023, godz. 12:00

Ekoball Stal Sanok – AP Ziomki/ZImowit Rzeszów, 20.08.2023, godz. 13:30

PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 19.08.2023, godz. 15:30

DAP Dębica – SPEC Stal Łańcut, 20.08.2023, godz. 10:00

AP Sanok – AP Głogovia Głogów Młp., 20.08.2023, godz. 11:00

 –

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1

Stal Rzeszów S.A. – DAP Dębica, 19.08.2023, godz. 10:00, Słocina

Stal Stalowa Wola P.S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów, 19.08.2023, godz. 14:00

AP Beniaminek Krosno – Siarka Tarnobrzeg S.A., 19.08.2023, godz. 13:00, Korczyna

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Plon Kawęczyn – Igloopol Dębica, 20.08.2023, godz. 14:30, Wadowice G.

Global Academy Soccer Jasło – KS Legion Pilzno, 19.08.2023, godz. 14:00

Perfect Przeworsk – Chemik Pustków, 19.08.2023, godz. 12:00

UKS Orlik Przemyśl – Karpaty Krosno , 20.08.2023, godz. 10:00

AP Sanok – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 19.08.2023, godz. 12:00

 –

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1

DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno, 19.08.2023, godz. 11:00

APPN Mielec – Karpaty Krosno , 21.08.2023, godz. 14:00

UKS SMS Przemyśl – PZU SMS Resovia Rzeszów, 20.08.2023, godz. 11:00

Stal Rzeszów S.A. – AP Sanok, 19.08.2023, godz. 11:00, Nowa Wieś

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2

Sokół Nisko – Chemik Pustków, 19.08.2023, godz. 11:00, Racławice

SPEC Stal Łańcut – FKS Stal Mielec S. A., 19.08.2023, godz. 11:00

ZKS Stal Stalowa Wola – AP Stalowa Wola, 19.08.2023, godz. 10:00

Stal II Rzeszów S.A. – AP Beniaminek II Krosno, 19.08.2023, godz. 14:00, Słocina

Przełęcz Dukla – PKS San Stalowa Wola, 19.08.2023, godz. 11:00