Piłkarskie wtorek i środa na Podkarpaciu. Liga i Puchar Polski [WYKAZ MECZÓW – OBSADY]

1095

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Korona Rzeszów, 16.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Marcin Roman,

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wisłok Wiśniowa, 16.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek,

Resovia II Rzeszów S.A. – Ekoball Sanok, 16.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń,

Błękitni Ropczyce – SPEC Stal Łańcut, 16.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Dawid Klamut, Dominik Wiklowski,

Głogovia Głogów Młp. – Stal II Rzeszów S.A., 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Szydełko, Piotr Januszczak, Sebastian Petela,

KS Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Młp., 16.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Sebastian Antosiewicz, Konrad Kukowski,

Igloopol Dębica – JKS Jarosław, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Myszka, Mateusz Dwornicki, Wiktoria Złotek,

Izolator Boguchwała – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 16.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Maciej Śliwa, Jakub Tajchman,

Cosmos Nowotaniec – Sokół Kamień, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Godek, Michał Sondej, Daniel Wilczak,

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 16.08.2023, godz. 17:45

Sędziuje: Adam Włoch, Kamil Puka, Sławomir Bochnak,

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Konrad Kasperski, Mariusz Furgała,

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – KS PIAST TUCZEMPY, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Brus, Konrad Tomczyk, Grzegorz Szpilka,

LKS SKOŁOSZÓW – LKS START LISIE JAMY, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Damian Kublas, Mateusz Wiejaczka,

MKS START PRUCHNIK  – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 15.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Konrad Tomczyk, Paweł Drabik,

LKS SAN GORZYCE – Orzeł Przeworsk, 16.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Mirosław Powroźnik, Krzysztof Tryniecki,

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Płoskoń, Tomasz Dziedzic, Wojciech Wajda,

KS SANTOS PIWODA – LKS DĄB DOBKOWICE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Denis Rokita, Kamil Kuźma, Marcin Kogut,

 –

Krosno: Klasa okręgowa

Nienaszów Tempo – Kołaczyce Ostoja, 15.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Dobosz, Dariusz Domaradzki, Marcin Irzyk

Odrzykoń Zamczysko – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 15.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Łukasz Podgórski, Łukasz Machowski,

Przełęcz Dukla – Besko LKS Przełom, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Radosław Kuszaj, Leszek Śnieżek,

Skołyszyn – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 15.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Mateusz Gumienny, Krystian Wiklowski,

Rymanów KS Start – MARKIEWICZA KROSNO, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Bartłomiej Adamiak,

Czarni 1910 Jasło – WIKI SANOK, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Wojciech Biały, Konrad Kijowski

Mrukowa Zamczysko – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 15.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Krzysztof Wojnar, Dawid Klamut

Czeluśnica – Ustrzyki Dolne, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Patryk Augustyn, Dominik Wiklowski,

 –

Dębica: Klasa A

LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Radosław Mazur, Arkadiusz Tomasiewicz – Grzegorz Jeleń,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS WĘGIERKA – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Marcin Roman, Adrian Prykopski,

LKS HETMAN LASZKI – LKS DELIN MUNINA, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Marcin Kondrat,

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS PRO-100 WIETLIN, 15.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Moskwiak, Mateusz Kuziemko, Mikołaj Lekowski,

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Maciej Pajda, Paweł Skupień,

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS TĘCZA JANKOWICE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Remigiusz Sawicki, Bernard Buczny,

MKS RADYMNO – LKS ŁĘK OSTRÓW, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Marcin Pszonak, Karol Wielis,

KS SZÓWSKO – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Kamil Wróbel, Jakub Krasicki,

LKS DĄB CETULA – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Karol Ochyra, Patryk Oleksiewicz,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – LKS ORZEŁ TORKI, 15.08.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Justyna Cichocka, Bartosz Skałacki,

GKS VIKING ORŁY – LKS GRANICA STUBNO, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Ireneusz Małysz, Justyna Dacko,

ULKS SAN HURECZKO – LKS BATYCZE, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Piotr Bielański, Mariusz Jajkowski,

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS FENIX LESZNO, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Krzysztof Brzeżawski, Wiesław Szkrabut,

LKS NAKŁO – STARZAWA – UKS UNIA FREDROPOL, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Łukasz Olech, Kamil Kazieczko,

KS POGÓRZE DUBIECKO – POLONIA PRZEMYŚL, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Andrzej Górniak, Magdalena Kulka,

LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS KORONA OLSZANY, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Marcin Kubas, Konrad Stawiarz,

LKS KORONA TRÓJCZYCE – Żurawianka Żurawica, 16.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Karol Kuryło, Marta Kotlińska,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bernard Buczny, Krzysztof Nazarko, Dawid Wilusz,

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Wojciech Mańczak, Andrzej Sopel,

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Dariusz Łuczyk, Daniel Gaweł,

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS CZARNI OLESZYCE, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Kasperski, Mirosław Powroźnik, Jan Zwierzyński,

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Paweł Paryniak, Bartosz Gelmuda,

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS MIĘKISZ NOWY, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Pachołek, Krzysztof Tryniecki, Paweł Pata,

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS ZRYW MŁODÓW, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Krzysztof Pachołek, Tomasz Pukas,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Grabówka – Haczów, 15.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Komański, Karolina Karaczkowska, Wojciech Geldner,

Zmiennica – Krościenko Wyżne, 15.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Zbigniew Gruszka,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4  –

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS WALTER OPAKA, 15.08.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Jan Terech, Michał Szczybyło,

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – AKS LEGIA OLESZYCE, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Terech, Bartosz Gelmuda,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2  –

Niebocko Victoria  – Markowce, 15.08.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wieslaw Pyzia, Maciej Solecki, Arkadiusz Ryglewicz,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3  –

Przysietnica – Milcza, 15.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Rafał Krężałek, Jakub Walus, Patryk Kilar,

LKS Orzeł Pustyny – Wesoła, 15.08.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Marek Kochanik, Michał Krześniak, Ryszard Pękala,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4  –

Iwla – Kopytowa Polonia , 15.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kijowski, Tomasz Pikuła, Jacek Jastrzębski,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7  –

Wilga Widełka – LKS Hucina, 15.08.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Huragan Przedbórz – Orzeł Kosowy, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Marmury Przyłęk – Vigor Trzęsówka, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Artbud Werynianka Werynia – Kolbuszowianka II Kolbuszowa, 15.08.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Puchar Polski „Rzeszów/Dębica”  –

Bratek Bratkowice – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Daniel Wilczak, Jędrzej Wołoszyn, Dariusz Szaro,

Crasnovia Krasne – LKS Trzebownisko, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Kosior, Bartosz Zdeb, Zuzanna Foryt,

Florian Ostrowy Tuszowskie – Dromader Chrząstów, 15.08.2023, godz. 17:30

 Sędziuje: Piotr Mazur, Mariusz Woźniak, Dawid Ziomek,

Galicja Chmielnik – Leśna Wólka Podleśna, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Wojciech Brzezicki, Zbigniew Kłak,

Grom Krzemienica – Smoczanka Mielec, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Weronika Załucka, Henryk Bik, Emilia Augustyn,

Grunwald Budziwój – Strumyk Malawa, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Łukasz Grabiec, Rafał Szydełko, Piotr Januszczak,

Grunwald Padew Narodowa – Victoria Czermin, 15.08.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Sebastian Krzak, Damian Chrabąszcz,

Heiro Rzeszów – KS Dąbrówki, 15.08.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Mateusz Pokrywka,

Huragan Kozłówek – Piast Wolica Piaskowa, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

Janovia Janowiec – Kamieniarz Golemki, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Konrad Burakowski, Paweł Występek, Wiktor Siembab,

Jutrzenka Ławnica – FKS Stal II Mielec S. A., 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Krzysztof Micek, Damian Marek,

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Chemik Pustków Osiedle, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Kantor, Krzysztof Hals, Kacper Bielatowicz,

Kolorado Wola Chorzelowska – Czarni Trześń, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Sebastian Sęk, Michał Kowalski, Jacek Kret,

KS Stobierna – Włókniarz Rakszawa, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Karol Tłuczek, Tomasz Kisielewicz, Adrian Cich,

KS Świlcza – KS Przybyszówka, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Rafał Kępa, Mateusz Mastaj, Marcin Kubicz,

LKS Dębiaki – LKS Babicha , 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jacek Taran, Grzegorz Nycek (Mielec) – Jakub Struzik,

Głowaczowa – LKS Pustków, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

Łęki Górne – LKS ŻYRAKÓW, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Paweł Totoś,

Orzeł Wysoka Łańcucka – Błękit Żołynia, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn, Tomasz Dzido,

Piast Wadowice Górne – Złotniczanka Złotniki, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Filip Straż, Dawid Sowa, Przemek Wych,

Potok Dobrynin – LKS Brzeźnica, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jakub Strelcow, Marek Chrabaszcz, Adrian Płaza,

Progres Kawęczyn Sędziszowski – LKS Jasionka, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Damian Kędzior, Kamil Kloc, Dawid Małozięć,

Rzemieślnik Strażów – Jedność Niechobrz, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Maciej Śliwa, Grzegorz Pytko, Kamil Jaskuła,

Sawa Sonina – Sokół Sokołów Młp., 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Damian Muchacki, Dawid Kielar, Patryk Lutak,

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – KS Zaczernie, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Marek Głowacki, Konrad Łagowski, Kazimierz Kubik,

Grom Mogielnica – Strug Tyczyn, 15.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: