Rusza sezon 2023/2024 w 4 lidze i klasach O, A, B [OBSADA, WYKAZ MECZÓW 11-13 SIERPNIA]

1332
Fot. Konrad Kwolek

Po przerwie letniej wracamy do rozgrywek w ligach Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, czyli 4 lidze i klasach O, A, B. W najbliższy weekend odbędzie się blisko 200 meczów seniorskich. Przedstawiamy wykaz meczów poszczególnych ligach oraz obsadę sędziowską.

TERMINARZE NA SEZON 2023/2024

4 liga podkarpacka

Cosmos Nowotaniec – Polonia Przemyśl, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Szymon Kojder

Sokół Kamień – Izolator Boguchwała, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Krzysztof Lipczyński, Radosław Mazur,

Igloopol Dębica – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 12.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Albin Kijowski, Dawid Klamut, Dominik Wiklowski,

JKS Jarosław – KS Legion Pilzno, 11.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz, Michał Sondej,

Lechia Sędziszów Młp. – Stal II Rzeszów S.A., 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Mateusz Dwornicki

Głogovia Głogów Młp. – Błękitni Ropczyce, 11.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Stępień, Kamil Kosior

SPEC Stal Łańcut – Resovia II Rzeszów S.A., 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Kantor, Paweł Bałut, Krzysztof Lipczyński

Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna, 11.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Mateusz Dziok

Wisłok Wiśniowa – Korona Rzeszów, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Dariusz Wais,

 –

Dębica: Klasa okręgowa

FKS Stal II Mielec S. A. – LKS Pustków, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Gabriel Malita

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Smoczanka Mielec, 12.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Daniel Strzałka, Tomasz Kubicki, Arkadiusz Kuczaj,

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – Chemik Pustków Osiedle, 12.08.2023, godz. 17:00, 44

Sędziuje: Piotr Mazur,, Jan Gawle, Jakub Dybowski

Kamieniarz Golemki – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 13.08.2023, godz. 11:00, w Czarnej

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Karol Stój, Grzegorz Chorążak,

Piast Wolica Piaskowa – Czarni Trześń, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jakub Koza, Tomasz Sujdak, Paweł Totoś

CZARNOVIA CZARNA – Dromader Chrząstów, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Kamil Mierzwa, Grzegorz Wachadlo,

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Victoria Czermin, 12.08.2023, godz. 17:00, w Kamionce

Sędziuje: Rafał Szydełko, Łukasz Grabiec, Jakub Wojnarowski,

LKS ŻYRAKÓW – Głowaczowa, 13.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Jacek Chmiel, Kamil Kloc, Paweł Ochab

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

KS SANTOS PIWODA – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Marcin Kogut, Andrzej Hreczka, Leszek Kogut,

LKS DĄB DOBKOWICE – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 13.08.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Michał Szczybyło, Mirosław Powroźnik, Konrad Kasperski,

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS SAN GORZYCE, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Kamil Puka, Arkadiusz Suchy,

Orzeł Przeworsk – MKS START PRUCHNIK12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Marcin Romanik,

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS SKOŁOSZÓW, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Pawlus, Wiesław Szkrabut, Magdalena Kulka,

LKS START LISIE JAMY – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Pawel Kluz, Paweł Brus,

KS PIAST TUCZEMPY – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 12.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Rafał Dubiel, Mariusz Furgała, Jan Zwierzyński,

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS PROMYK URZEJOWICE, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Marcin Romanik,

 –

Krosno: Klasa okręgowa

Czeluśnica – Nienaszów Tempo, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Paweł Pitak, Radosław Kuszaj,

Ustrzyki Dolne – Mrukowa Zamczysko, 12.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Wojciech Heret, Kamil Dobosz, Michał Pilszak,

Czarni 1910 Jasło – Górnik Grabownica Starzeńska, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik, Krzysztof Zygmunt,

WIKI SANOK – Rymanów KS Start, 12.08.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Piotr Prajsnar, Przemysław Gancarz,

MARKIEWICZA KROSNO – Skołyszyn, 12.08.2023, godz. 17:30, ul. Bursaki

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Tomasz Gogosz, Łukasz Podgórski,

Partyzan MAL-BUD1 TargowiskaPrzełęcz Dukla, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Radosław Łapka, Krzysztof Belczyk,

Besko LKS Przełom – Odrzykoń Zamczysko, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Rafał Krężałek, Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa,

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Kołaczyce Ostoja, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Damian Książek,

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Sokół Sokołów Młp. – LKS Trzebownisko, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Bartosz Zdeb,

Błażowianka Błażowa – Błękit Żołynia, 12.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Paweł Charchut, Grzegorz Pytko, Damian Muchacki,

KS Przybyszówka – Jedność Niechobrz, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Paweł Saj,

KS Zaczernie – Iskra Zgłobień, 11.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Marcin Konefał, Paweł Mokrzycki, Jacek Baran,

LKS Jasionka – Strumyk Malawa, 13.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Krzysztof Bomba, Arkadiusz Marcićkiewicz,

Leśna Wólka Podleśna – Włókniarz Rakszawa, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Bartosz Barć, Paweł Wiśniowski,

Strug Tyczyn – Sawa Sonina, 11.08.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Kamil Jaskuła,

KS Dąbrówki – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Milan Newbiggin-Watts,

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Azalia Wola Zarczycka – KS TR. Ł. KOŚCIELSKIEGO, 13.08.2023, godz. 17:30, PCPN w Stalowej Woli

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Mariusz Wojtak, Jakub Latawiec,

KP Tanew Wólka Tanewska – Stal Gorzyce, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Sawicki, Jan Polek, Krzysztof Ordon,

San Kłyżów – ŁKS Łowisko, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Chmura, Sławomir Mulawka, Jakub Bukowy,

 SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II – LZS Ździary, 13.08.2023, godz. 11:00, ul. Zwierzyniecka

Sędziuje: Artur Kostyra, Mariusz Kostyra, Jakub Czubat,

LZS Jarocin – TS Transdźwig Stale, 12.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Lukasz Kijak, Tomasz Woźny, Krzysztof Wdowiak,

Sparta Jeżowe – Sokół Nisko, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Antosz, Grzegorz Łącz, Mariusz Koper,

Jeziorak Chwałowice – Stal Nowa Dęba, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Jakub Krawiec, Jakub Krawiec,

Pogoń Leżajsk – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 12.08.2023, godz. 15:00, w Jelnej

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Grzegorz Wilk, Maciej Lipski,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

LKS DĄB CETULA – KS WĘGIERKA, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Grzegorz Pikuła,

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS SZÓWSKO, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Jan Pindak,

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – MKS RADYMNO, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Darek Hajnosz, Karol Ochyra, Daniel Gaweł,

LKS ŁĘK OSTRÓW – KS FREDRO SUROCHÓW, 12.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Łukasz Łamasz, Remigiusz Sawicki,

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS SZKŁO MŁYNY, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Konrad Tomczyk, Adrian Prykopski,

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS MANASTERZ k/J-AW, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Ireneusz Lis, Marcin Kondrat,

KS PRO-100 WIETLIN – LKS HETMAN LASZKI, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Łukasz Folta, Bernard Buczny, Mateusz Wiejaczka,

LKS DELIN MUNINA – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 13.08.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Kamil Płoskoń, Krzysztof Bednarski, Karol Kuryło,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Dariusz Mikuła, Patryk Oleksiewicz,

LKS TĘCZA KOSIENICE – Żurawianka Żurawica, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Wojciech Wajda, Dariusz Łuczyk, Grzegorz Stępak,

LKS KORONA OLSZANY – KS POGÓRZE DUBIECKO, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Krzysztof Brzeżawski, Kamil Kazieczko,

POLONIA PRZEMYŚL – LKS NAKŁO – STARZAWA, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Denis Rokita, Andrzej Górniak, Mariusz Jajkowski,

UKS UNIA FREDROPOL – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Leszek Kogut, Marcin Kogut, Justyna Cichocka,

LKS FENIX LESZNO – ULKS SAN HURECZKO, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Michał Kazimir, Justyna Dacko, Bartosz Skałacki,

LKS BATYCZE – GKS VIKING ORŁY, 12.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Denis Rokita, Bartosz Skałacki, Justyna Dacko,

LKS GRANICA STUBNO – LKS ORZEŁ TORKI, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Paweł Pawlus, Krzysztof Brzeżawski, Mariusz Jajkowski,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Andrzej Sopel, Bartosz Gelmuda,

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 12.08.2023, godz. 17:30, w Dachnowie

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Krzysztof Pachołek, Michał Szczybyło,

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS GRANICZNI KROWICA, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko, Marcin Pszonak,

LKS UNIA ŁUKAWIEC – MKS ROZTOCZE NAROL, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Terech, Tomasz Pukas, Jakub Hałucha,

LKS CZARNI OLESZYCE – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Maksymilian Szakiel, Dawid Wilusz,

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Rafał Dubiel, Jan Zwierzyński,

LKS BŁĘKITNI FUTORY – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Radosław Pachołek, Paweł Pata,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Pisarowce – Jankowce, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Maciej Solecki, Tomasz Kijowski, Patryk Kilar,

Średnia Wieś – Płowce, 13.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Damian Książek, Dominik Kaczmarek, Krzysztof Szul,

Górki – Izdebki LKS, 13.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek, Maciej Wołek,

Strachocina – Bażanówka LKS Orzeł, 12.08.2023, godz. 14:00, Wierchy w Sanoku

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Grzegorz Bliźniak, Sławomir Kielar,

Lesko Sanovia – Długie LKS San-Bud, 13.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Marcin Irzyk (Grabownica Starzeńska) – Wojciech Heret (Górki) – Michał Pilszak,

Nowotaniec II Cosmos – LKS Niebieszczany Remix, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Wacław Bocoń, Rafał Komański, Bartłomiej Adamiak,

Uherce Szarotka – Zarszyn, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Patryk Gacek, Maksymilian Nestorowicz, Arkadiusz Bury,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Brzozovia Brzozów – Jabłonica Polska, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Jakub Kozner, Krzysztof Belczyk, Dominik Wiklowski,

Lubatówka – Zmiennica, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Tomasz Pikuła,

ISKRZYNIA – Jaśliska, 13.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Albin Kijowski, Kamil Wania,

Rogi Burza – Iwonicz Iwonka, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Stanisław Sokołowski, Tadeusz Piątek,

Krościenko Wyżne – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Kamil Dobosz, Mateusz Dziok, Stanisław Rajchel,

WRÓBLIK SZLACHECKI – Klimkówka Karpaty, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje:

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Niegłowice Wisłoka, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Wieslaw Pyzia,

Orzeł Lubla – Zręcin Tęcza, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Szymon Skublicki, Rafał Szczur,

Głowienka – Bieździedza LKS Orzeł, 13.08.2023, godz. 15:00, we Wrocance

Sędziuje: Rafał Krężałek, Konrad Kijowski, Krzysztof Zygmunt,

Osobnica Sparta – Brzyska, 12.08.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Zbigniew Gruszka, Dawid Zygmunt,

Korczyna Kotwica – Łęki Dukielskie, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Łukasz Podgórski, Jan Dykas, Tomasz Gogosz,

Strzelec Frysztak – OKS Sobniów Jasło, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Paweł Pitak, Piotr Kochański, Patryk Szczurek,

GKS Zarzecze-Dębowiec – Faliszówka Orzeł, 12.08.2023, godz. 17:00, st. Nafty w Jaśle

Sędziuje: Patryk Augustyn, Maciej Wołek, Leszek Śnieżek,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

San WrzawyOlimpia Pysznica, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Tomasz Chamera, Wiesław Chamera, Michał Kowalewski,

Kolejarz Knapy – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mariusz Koper, Mariusz Antosz, Paweł Samołyk,

LZS Słowianin Grębów – LZS Wola Rzeczycka, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Andrzej Wilk, Tomasz Wilk, Kamil Kańka,

LZS Rzeczyca DługaLZS Jadachy, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Okleciński, Jakub Wiatrowski, Dominik Wtorek,

LZS ŻABNO – Unia Skowierzyn, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Rafał Sawicki, Jan Polek, Grzegorz Cichoń,

Sokół Sokolniki – KS Wisan Skopanie, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Ryszard Bogacz, Filip Bożek,

Bukowa Jastkowice – Czarni Lipa, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Zieliński, Dominik Kozioł, Dawid Wraga,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Górnovia Górno – LKS Brzyska Wola12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Mulawka, Juliusz Wieleba, Sławomir Mulawka,

LKS San Wierzawice – Advit Łętownia, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Rafał Kopeć,

Podlesianka Kamień – Unia Nowa Sarzyna, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk,

Sokół Hucisko – GAS Łęg Stany, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Samołyk, Tomasz Woźny, Kacper Dziopak,

KS Sarzyna – PUKS Francesco Jelna, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Paweł Potocki, Witold Wieprzęć, Łukasz Chyła,

KP Podwolina – Retman Ulanów, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Karol Dziopak, Piotr Chmura, Mariusz Kostyra,

Staromieszczanka Stare Miasto – Tanew Harasiuki, 12.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Dominik Kozioł, Paweł Okleciński, Kamil Zieliński,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS KORONA TUCHLA – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Marcin Pszonak, Krzysztof Nazarko, Kamil Wróbel,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Poraż Juventus – Zagórz Osława, 13.08.2023, godz. 11:00, w Tarnawie D.

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Wojciech Geldner, Patrycja Romanek,

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Lutowiska, 13.08.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Wojciech Geldner, Łukasz Matuszek, Patrycja Romanek,

Myczkowce Zalew – Czaszyn LKS, 13.08.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Bartłomiej Adamiak,

SAN MRZYGŁÓD – Tarnawa Gimbal, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Przemysław Sidor, Kacper Burnat, Konrad Cyganik,

Srogów Pogórze – PAUZA

Łukowe Gabry – Polańczyk Nelson, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Przemysław Sidor, Kacper Sokołowski, Konrad Cyganik,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

KS Transprzęt Czerteż – JAĆMIERZ, 13.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Patryk Gacek, Arkadiusz Bury,

Golcowa – ORŁY JABŁONKA, 13.08.2023, godz. 13:00,

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Jakub Kozner, Dominik Wiklowski,

Wzdów – Nowosielce Szarotka, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Grzegorz Bliźniak, Tomasz Jagieła,

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Pielnia Orion, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Kamil Wania, Albin Kijowski, Grzegorz Gądela,

LKS ODRZECHOWA – LKS Hłudno, 13.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Dominik Kaczmarek, Damian Książek, Krzysztof Szul,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Górnik Grabownica Starzeńska II – Jasienica, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Tomasz Pikuła,

Trześniów – Sieniawa Wisłok, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Maciej Solecki, Tomasz Kijowski, Julia Hawrot,

Jasionów JKS – Głębokie LKS, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Tomasz Kijowski, Maciej Solecki, Julia Hawrot,

Rymanów Zdrój – LKS Orzeł Pustyny, 13.08.2023, godz. 10:00,

Sędziuje: Michał Pilszak, Wojciech Heret, Marcin Irzyk,

Wesoła – Domaradz Sokół, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Maciej Wołek, Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

UKS Guzikówka Krosno – Świerzowa, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Jan Dykas, Łukasz Podgórski,

Lubatowa – WĘGLÓWKA, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Dariusz Szczepanik, Wojciech Kolbusz, Arkadiusz Buba,

Chorkówka Nafta – KS PASJA KROSNO, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Jakub Walus, Arkadiusz Ryglewicz,

Wojaszówka – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 13.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Marek Kochanik, Michał Krześniak, Stanisław Urbanek,

Potok Nurt – Kopytowa Polonia, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Konrad Kijowski, Rafał Krężałek, Krzysztof Zygmunt,

SZCZEPAŃCOWA – Iwla, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Przemysław Gancarz, Radosław Kuszaj, Jan Borek,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Brzezówka – Nowy Glinik Dragon, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Piotr Kochański, Paweł Pitak, Patryk Szczurek,

Nowy Żmigród Wisłoka – Łężyny Gaudium, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Dariusz Szczepanik, Arkadiusz Buba,

BŁAŻKOWA – Warzyce, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Zbigniew Gruszka, Wiesław Tyrcha,

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Święcany Standart, 13.08.2023, godz. 14:00, w Osieku J.

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia,

Łubienko – Hankówka, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Michał Krześniak, Marek Kochanik, Stanisław Urbanek,

GKS Jasiołka Szebnie – Łubno Tajfun, 13.08.2023, godz. 10:00, s. MOSiR Jasło

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Piotr Flejma, Jan Samborowski,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

LZS Wola Baranowska – OKS Wielowieś, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Ryszard Bogacz, Stanisław Mazgaj, Maciej Lipski,

KS ŻUPAWA – Płomień Trześń, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Maciej Lipski, Mateusz Myszka,

Iskra Sobów – Koniczynka Ocice, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Kazimierz Walski, Mateusz Lipiec,

KS CYGANY – PAUZA

Wspólnota Serbinów – LZS Tarnowska Wola, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Lukasz Kijak, Marek Gałka, Maksymilian Sroczyński,

KS Kopcie – LZS Krzątka, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Bandyga, Marcin Bekier, Maksymilian Hasiak,

KS WYDRZA – Strzelec Dąbrowica, 13.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Jan Koluch, Patryk Kobylarz,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LKS Sanna Zaklików – LZS Polonia Przędzel, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Mateusz Chamera,

Milenium Bieliny – Huragan Zdziechowice, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Bogumił Pelic, Sebastian Bis, Łukasz Chęciński,

Jutrzenka Kopki – TRUCK Kotowa Wola, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Jakub Karasiński, Jakub Kruk, Bartłomiej Kupiec,

ORZEŁ GLINIANKA –  LOTNIK TURBIA, 13.08.2023, godz. 11:00,

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Kacper Sajdłowski, Bartosz Mierzwa,

KP Zarzecze – WKS Kurzyna, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Adrian Czyż, Kacper Baran, Jakub Czubat,

Orzeł Rudnik – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 12.08.2023, godz. 16:00,

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Bogumił Pelic, Jakub Wiatrowski,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Grabniak Hucisko – Złotsan Kuryłówka, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Sławomir Mulawka, Paweł Wątróbski, Krystian Jakliński,

Rotunda Krzeszów – MKS JUTRZENKA DĘBNO, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jakub Krawiec, Krzysztof Pityński, Tomasz Chamera,

KS ŁUKOWA – Azalia Wola Zarczycka II, 12.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Jan Bandyga, Tymoteusz Łach, Marcin Mierzwa,

Kłyż Tarnogóra – GKS GROBLE, 13.08.2023, godz. 14:00,

Sędziuje: Dawid Wraga, Paweł Potocki, Kryspin Majewski,

LKS Jodła Przychojec – Atlantic Chałupki Dębniańskie, 13.08.2023, godz. 12:00,

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Dominik Kozioł, Michał Troczyński,

Azalia Brzóza Królewska – Victoria Giedlarowa, 13.08.2023, godz. 17:00,

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Pawel Łata, Szymon Marchut,

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Orzeł Biedaczów, 12.08.2023, godz. 18:00,

Sędziuje: Michał Łokaj, Łukasz Staroń, Jakub Karasiński