Piłkarski Rozkład Jazdy: Mecze w regionie w najbliższy weekend. Ligi centralne i Puchar Polski w podokręgu Stalowa Wola

224
fot. PZPN

Przedstawiamy wykaz oficjalnych meczów piłkarskich zaplanowanych na najbliższe dni z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego.

PKO BP Ekstraklasa

Puszcza Niepołomice – PGE Stal Mielec, 7.08.2023, godz. 19.00,

Sędziuje: Marcin Kochanek (Opole)

Fortuna 1 liga

Wisła Kraków – Stal Rzeszów, 5.08.2023, godz. 17.30

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin)

Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała, 7.08.2023, godz. 20.00

Sędziuje: Albert Różycki (Łódź)

eWinner 2 liga

Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola, 6.08.2023, godz. 19.30

Sędziuje: Maciej Pełka (Poznań).

3 liga, grupa 4

Karpaty Krosno – Wieczysta Kraków, 4.08.2023, godz. 19.00,

Sędziuje: Aleksander Kozieł (Kielce)

Wiślanie Jaśkowice – Wisłoka Dębica, 5.08.2023, godz. 17.00,

Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna)

Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa, 5.08.2023, godz. 17.00,

Sędziuje: Michał Mikulski (Lublin)

KS Wiązownica – Podlasie Biała Podlaska, 6.08.2023, godz. 17.30,

Sędziuje: Anna Adamska (Białołęka)

Puchar Polski * Podokręg Stalowa Wola – 1/16 finału

Huragan Zdziechowice – Jeziorak Chwałowice, 06.08.2023, godz. 17:00

KP Zarzecze – Azalia Wola Zarczycka, 06.08.2023, godz. 17:00

Koniczynka Ocice – OKS Junior Zakrzów, 06.08.2023, godz. 17:00

KS ŻUPAWA – Stal Gorzyce, 06.08.2023, godz. 17:00

GKS GROBLE – Sparta Jeżowe, 06.08.2023, godz. 17:00

Strzelec Dąbrowica – SIARKA TARNOBRZEG S.A., 06.08.2023, godz. 17:00

KS WYDRZA – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 06.08.2023, godz. 17:00

Iskra Sobów – Stal Nowa Dęba, 06.08.2023, godz. 17:00

LZS ŻABNO – LZS Jarocin, 05.08.2023, godz. 17:00

Czarni Lipa – KS TR. Ł. KOŚCIELSKIEGO, 06.08.2023, godz. 17:00

Advit Łętownia – Pogoń Leżajsk, 06.08.2023, godz. 17:00

LZS Jadachy – Kolejarz Knapy, 06.08.2023, godz. 17:00

Retman Ulanów – GAS Łęg Stany, 05.08.2023, godz. 18:00

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko, 06.08.2023, godz. 17:00

LZS Ździary – Sokół Kamień, 05.08.2023, godz. 14:00

Mecz Unia Skowierzyn – Dolina-Tanew Wólka Tanewska (1:7) rozegrano awansem.