Blisko 40 drużyn na II Podkarpackim Festiwalu Piłki Nożnej Kobiecej. Zgłoszenia przedłużamy do 7 sierpnia

279
fot. Konrad Kwolek

Już tylko 30 dni pozostało do rozpoczęcia II Podkarpackiego Festiwalu Piłki Nożnej Kobiecej. Na listach zgłoszeniowych mamy blisko 40 drużyn, dużą popularnością cieszy się kategoria „Mamuśki”.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji festiwalu zostały zamknięte 31 lipca, ale kilka zespołów nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji, więc postanowiliśmy je przedłużyć do 7 sierpnia. Już przebiliśmy wynik sprzed roku, jeśli chodzi o liczbę drużyn. Obecnie mamy 36 potwierdzonych zespołów, ale ta liczba może się zwiększyć.

Najwięcej ekip zgłosiło się w kategoriach młodziczek i orliczek, z kolei w kategorii „Mamusiek”, w porównaniu do poprzedniego roku, liczba zespołów podwoiła się.

Zgłoszenia przyszły niemal z każdej części naszego województwa, gdyż są drużyny zarówno z Przemyśla, jak i Rzeszowa, Krosna, Łańcuta, Kolbuszowej, Mielca, Grodziska Dolnego, Stalowej Woli, a także Kurzyny, Dębicy, Oleszyc, Kawęczyna, Rymanowa czy Jasła.

Turniej podobnie jak przed rokiem odbędzie się w Sanoku na obiektach Wiki przy ul. Stróżowskiej 19. Rywalizacja toczyć się będzie w kilku kategoriach: U-9, U-11, U-13, U-16, U-18, Seniorki, Mamuśki.

Cała impreza rozpocznie się ok. godziny 9.30 i potrwa do późnego popołudnia.

Drużyny, które chciałyby jeszcze zgłosić się do festiwalu, mogą to zrobić na adres e-mail: khajduk@podkarpackizpn.pl

Zobacz jak wyglądał nasz festiwal przed rokiem: