Terminarze – sezon 2023/2024

29712

Przedstawiamy terminarze na rundę jesienną sezonu 2023/2024 rozgrywek organizowanych przez Podkarpacki ZPN.

Aktualizacja 11.08.2023, g. 7.00

IV Liga Podkarpacka

IV liga Podkarpacka kobiet

Dębica: Klasa okręgowa

Jarosław: Klasa okręgowa

Rzeszów: Klasa okręgowa

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Krosno: Klasa okręgowa

Dębica: Klasa A

Jarosław: Klasa A Grupa 1

Jarosław: Klasa A Grupa 2

Jarosław: Klasa A Grupa 3

Jarosław: Klasa A Grupa 4

Krosno: Klasa A Grupa 1

Krosno: Klasa A Grupa 2

Krosno: Klasa A Grupa 3

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Dębica: Klasa B Grupa 1

Dębica: Klasa B Grupa 2

Jarosław: Klasa B Grupa 1

Jarosław: Klasa B Grupa 2

Jarosław: Klasa B Grupa 3

Jarosław: Klasa B Grupa 4

Krosno: Klasa B Grupa 1

Krosno: Klasa B Grupa 2

Krosno: Klasa B Grupa 3

Krosno: Klasa B Grupa 4

Krosno: Klasa B Grupa 5

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

A1 Junior „I liga” Grupa 1

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Jarosław: A1 Junior Grupa 1

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”

Krosno: A1 Junior ” klasa „Okręgowa””

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr 1″

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Krosno B1 Junior Młodszy Grupa 3

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 3

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

C1 Trampkarz „Trampkarki U-16” Grupa 3

Dębica C1 Trampkarz

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 3

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Dębica: C2 Trampkarz

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2

Stalowa Wola: C2 Trampkarz

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3 

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

Jarosław: D2 Młodzik

Krosno D2 Młodzik młodszy Grupa 1

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

Stalowa Wola: D2 Młodzik

E1 Orlik Grupa 1

E1 Orlik Grupa 2

E1 Orlik Grupa 3

E1 Orlik Grupa 4

E1 Orlik Grupa 5

E1 Orlik Grupa 6

Dębica: E1 Orlik Grupa 1

Dębica: E1 Orlik Grupa 2

Dębica: E1 Orlik Grupa 3

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6

Krosno_ E1 Orlik _ starszy_ Grupa 3

Krosno: E1 Orlik starszy Grupa 2

Krosno: E1 Orlik starszy Grupa 3

Krosno: E1 Orlik starszy Grupa 5

Krosno E1 Orlik starszy Grupa 6

Krosno E1 Orlik starszy

Krosno E1 Orlik Grupa 4

Rzeszów E1 Orlik Grupa 1

Rzeszów E1 Orlik Grupa 2

Rzeszów E1 Orlik Grupa 3

Rzeszów E1 Orlik Grupa 4

Rzeszów E1 Orlik Grupa 5

Rzeszów E1 Orlik Grupa 6

E2 Orlik Grupa 1

E2 Orlik Grupa 2

E2 Orlik Grupa 3

E2 Orlik Grupa 4

E2 Orlik Grupa 5

E2 Orlik Grupa 6

Dębica: E2 Orlik Grupa 1

Dębica: E2 Orlik Grupa 2

Dębica: E2 Orlik Grupa 3

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3

Jarosław: E2 Orlik Grupa 4

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5

Krosno E2 Orlik młodszy Grupa 1

Krosno E2 Orlik młodszy Grupa 2

Krosno E2 Orlik młodszy Grupa 3

Rzeszów E2 Orlik Grupa 1

Rzeszów E2 Orlik Grupa 2

Rzeszów E2 Orlik Grupa 3

F1 Żak Grupa 1

F1 Żak Grupa 2

F1 Żak Grupa 3

Dębica: F1 Żak Grupa 1

Dębica: F1 Żak Grupa 2

Dębica: F1 Żak Grupa 3

Jarosław_ F1 Żak Grupa 1

Jarosław_ F1 Żak Grupa 2

Jarosław_ F1 Żak Grupa 3

Jarosław_ F1 Żak Grupa 4

Jarosław_ F1 Żak Grupa 5

Jarosław_ F1 Żak Grupa 6

Jarosław_ F1 Żak Grupa 7

Krosno F1 Żak starszy Grupa 1

Krosno F1 Żak starszy Grupa 2

Rzeszów F1 Żak Grupa 1

Rzeszów F1 Żak Grupa 2

Rzeszów F1 Żak Grupa 3

Rzeszów F1 Żak Grupa 4

F2 Żak Grupa 1

F2 Żak Grupa 2

Dębica: F2 Żak Grupa 1

Jarosław:F2 Żak Grupa 1

Jarosław:F2 Żak Grupa 2

Rzeszów F2 Żak Grupa 1

Rzeszów F2 Żak Grupa 2

G1 Skrzat

Dębica_ G1 Skrzat

Jarosław G1 Skrzat Grupa 1

Jarosław G1 Skrzat Grupa 2

Jarosław G1 Skrzat Grupa 3

Rzeszów G1 Skrzat Grupa 1

Rzeszów G1 Skrzat Grupa 2

G2 Skrzat

Jarosław G2 Skrzat

Puchar Polski „Jarosław”

Puchar Polski „Krosno”

Puchar Polski „Rzeszów/Dębica”

Puchar Polski „Stalowa Wola”