środa, 6 grudnia, 2023
Strona głównagłówna4 liga podkarpackaWybieramy najlepszego piłkarza 4 ligi w sezonie 2022/2023 z Hotelem Odeon w...

Wybieramy najlepszego piłkarza 4 ligi w sezonie 2022/2023 z Hotelem Odeon w Boguchwale

Już wkrótce poznamy MVP sezonu 2022/23 w 4 lidze Podkarpackiej. Wyboru dokonali trenerzy, dziennikarze i kibice. Partnerem plebiscytu został Hotel Odeon z Boguchwały.

Każda z osób wybranych do kapituły plebiscytu mogła zagłosować na trzech najlepszych wg niej w sezonie 2022/23 w 4 lidze Podkarpackiej. Głosy na konkretnych piłkarzy mnożyliśmy x5, x3 i x1.

Eksperci dokonali już wyboru, najdłużej czekaliśmy na głosy kibiców. Przez ostatnie dni zebraliśmy głosy od wszystkich szkoleniowców czwartoligowych drużyn (nie mogli głosować na zawodników swojej drużyny), jak też przedstawicieli redakcji sportowych: Nowiny24.pl oraz PodkarpacieLIVE.

Ostatni 21 głos, będzie głosem Kibiców, a powędruje do trójki zawodników, którzy zbiorą największą ilość Waszych głosów w wyborze XI sezonu, ponadto będzie liczony X2

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy, że na pierwszą trójkę w naszym plebiscycie czekają atrakcyjne nagrody

W trakcie zabawy partnerem naszego plebiscytu został Hotel Odeon, który zdecydował się przekazać specjalne Vouchery dla piłkarzy, którzy w konkursie zajmą trzy pierwsze miejsca.

Odeon posiada bogatą ofertę branży hotelarskiej. To trzygwiazdkowy Hotel z pokojami o wysokim standardzie i nowoczesnym wystroju. W przytulnym wnętrzu restauracji Odeon można zasmakować dań tradycyjnej kuchni domowej.

Hotel posiada też własną strefę SPA, która jest otwarta dla wszystkich, nie tylko gości hotelowych. SPA Odeon oferuje zniewalający masaż, kąpiel w basenie i jacuzzi. Oprócz tego można korzystać z saun m.in. parowych, fińskich solankowych czy specjalnej sauny infrared.


Oprócz tego w Odeonie zorganizujesz m.in. wesele i inne imprezy okolicznościowe, szkolenia czy konferencje, a wszystko zaledwie kilka kilometrów od Rzeszowa. Pełną ofertę można sprawdzić na stronie internetowej www.hotelodeon.pl

RELATED ARTICLES

Most Popular