Terminarz 4 ligi Podkarpackiej na sezon 2023-24 – Runda I

4620
Fot. Konrad Kwolek

Publikujemy terminarz 4 ligi Podkarpackiej w rundzie jesiennej sezonu 2023-24. Pierwsza kolejka została wyznaczona na 12-13 sierpnia. Zakończenie pierwszej rundy planowane jest na 18-19 listopada.

Do rozgrywek w sezonie 2023-24 uprawnionych jest 18 drużyn. Z 17 wyznaczonych terminów w rundzie jesiennej 15 wypada w weekendy, a dwa pozostałe w środy. Środowe mecze wyznaczono na 16 i 30 sierpnia.

Nowymi drużynami w 4 lidze są mistrzowie z klas O w sezonie 2022-23, tj. Błękitni Ropczyce, Pogoń-Sokół Lubaczów, Ekoball Sanok, Resovia II Rzeszów oraz Sokół Kamień. W związku z rezygnacją drużyny Cosmosu Nowotaniec z awansu do 3 ligi, jej miejsce na tym szczeblu zajmą Karpaty Krosno, a Cosmos pozostaje w 4 lidze Podkarpackiej.

TERMINARZ – 4 LIGA PODKARPACKA – SEZON 2023-2024 – RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 12-08-2023/13-08-2023

1Cosmos Nowotaniec– Polonia Przemyśl2023-08-12
2Sokół Kamień– Izolator Boguchwała2023-08-12
3MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Igloopol Dębica2023-08-12
4JKS Jarosław– KS Legion Pilzno2023-08-12
5Lechia Sędziszów Młp.– Stal II Rzeszów S.A.2023-08-12
6Głogovia Głogów Młp.– Błękitni Ropczyce2023-08-12
7SPEC Stal Łańcut– Resovia II Rzeszów S.A.2023-08-12
8Ekoball Sanok– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-08-12
9Wisłok Wiśniowa– Korona Rzeszów2023-08-12

Kolejka 2 w dniach 16-08-2023

10Polonia Przemyśl– Korona Rzeszów2023-08-16
11Sokół Kolbuszowa Dolna– Wisłok Wiśniowa2023-08-16
12Resovia II Rzeszów S.A.– Ekoball Sanok2023-08-16
13Błękitni Ropczyce– SPEC Stal Łańcut2023-08-16
14Stal II Rzeszów S.A.– Głogovia Głogów Młp.2023-08-16
15KS Legion Pilzno– Lechia Sędziszów Młp.2023-08-16
16Igloopol Dębica– JKS Jarosław2023-08-16
17Izolator Boguchwała– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-08-16
18Cosmos Nowotaniec– Sokół Kamień2023-08-16

Kolejka 3 w dniach 19-08-2023/20-08-2023

19Sokół Kamień– Polonia Przemyśl2023-08-19
20MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Cosmos Nowotaniec2023-08-19
21JKS Jarosław– Izolator Boguchwała2023-08-19
22Lechia Sędziszów Młp.– Igloopol Dębica2023-08-19
23Głogovia Głogów Młp.– KS Legion Pilzno2023-08-19
24SPEC Stal Łańcut– Stal II Rzeszów S.A.2023-08-19
25Ekoball Sanok– Błękitni Ropczyce2023-08-19
26Wisłok Wiśniowa– Resovia II Rzeszów S.A.2023-08-19
27Korona Rzeszów– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-08-19

Kolejka 4 w dniach 26-08-2023/27-08-2023

28Polonia Przemyśl– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-08-26
29Resovia II Rzeszów S.A.– Korona Rzeszów2023-08-26
30Błękitni Ropczyce– Wisłok Wiśniowa2023-08-26
31Stal II Rzeszów S.A.– Ekoball Sanok2023-08-26
32KS Legion Pilzno– SPEC Stal Łańcut2023-08-26
33Igloopol Dębica– Głogovia Głogów Młp.2023-08-26
34Izolator Boguchwała– Lechia Sędziszów Młp.2023-08-26
35Cosmos Nowotaniec– JKS Jarosław2023-08-26
36Sokół Kamień– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-08-26

Kolejka 5 w dniach 30-08-2023

37MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Polonia Przemyśl2023-08-30
38JKS Jarosław– Sokół Kamień2023-08-30
39Lechia Sędziszów Młp.– Cosmos Nowotaniec2023-08-30
40Głogovia Głogów Młp.– Izolator Boguchwała2023-08-30
41SPEC Stal Łańcut– Igloopol Dębica2023-08-30
42Ekoball Sanok– KS Legion Pilzno2023-08-30
43Wisłok Wiśniowa– Stal II Rzeszów S.A.2023-08-30
44Korona Rzeszów– Błękitni Ropczyce2023-08-30
45Sokół Kolbuszowa Dolna– Resovia II Rzeszów S.A.2023-08-30

Kolejka 6 w dniach 02-09-2023/03-09-2023

46Polonia Przemyśl– Resovia II Rzeszów S.A.2023-09-02
47Błękitni Ropczyce– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-09-02
48Stal II Rzeszów S.A.– Korona Rzeszów2023-09-02
49KS Legion Pilzno– Wisłok Wiśniowa2023-09-02
50Igloopol Dębica– Ekoball Sanok2023-09-02
51Izolator Boguchwała– SPEC Stal Łańcut2023-09-02
52Cosmos Nowotaniec– Głogovia Głogów Młp.2023-09-02
53Sokół Kamień– Lechia Sędziszów Młp.2023-09-02
54MKS Pogoń Sokół Lubaczów– JKS Jarosław2023-09-02

Kolejka 7 w dniach 09-09-2023/10-09-2023

55JKS Jarosław– Polonia Przemyśl2023-09-09
56Lechia Sędziszów Młp.– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-09-09
57Głogovia Głogów Młp.– Sokół Kamień2023-09-09
58SPEC Stal Łańcut– Cosmos Nowotaniec2023-09-09
59Ekoball Sanok– Izolator Boguchwała2023-09-09
60Wisłok Wiśniowa– Igloopol Dębica2023-09-09
61Korona Rzeszów– KS Legion Pilzno2023-09-09
62Sokół Kolbuszowa Dolna– Stal II Rzeszów S.A.2023-09-09
63Resovia II Rzeszów S.A.– Błękitni Ropczyce2023-09-09

Kolejka 8 w dniach 16-09-2023/17-09-2023

64Polonia Przemyśl– Błękitni Ropczyce2023-09-16
65Stal II Rzeszów S.A.– Resovia II Rzeszów S.A.2023-09-16
66KS Legion Pilzno– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-09-16
67Igloopol Dębica– Korona Rzeszów2023-09-16
68Izolator Boguchwała– Wisłok Wiśniowa2023-09-16
69Cosmos Nowotaniec– Ekoball Sanok2023-09-16
70Sokół Kamień– SPEC Stal Łańcut2023-09-16
71MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Głogovia Głogów Młp.2023-09-16
72JKS Jarosław– Lechia Sędziszów Młp.2023-09-16

Kolejka 9 w dniach 23-09-2023/24-09-2023

73Lechia Sędziszów Młp.– Polonia Przemyśl2023-09-23
74Głogovia Głogów Młp.– JKS Jarosław2023-09-23
75SPEC Stal Łańcut– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-09-23
76Ekoball Sanok– Sokół Kamień2023-09-23
77Wisłok Wiśniowa– Cosmos Nowotaniec2023-09-23
78Korona Rzeszów– Izolator Boguchwała2023-09-23
79Sokół Kolbuszowa Dolna– Igloopol Dębica2023-09-23
80Resovia II Rzeszów S.A.– KS Legion Pilzno2023-09-23
81Błękitni Ropczyce– Stal II Rzeszów S.A.2023-09-23

Kolejka 10 w dniach 30-09-2023/01-10-2023

82Polonia Przemyśl– Stal II Rzeszów S.A.2023-09-30
83KS Legion Pilzno– Błękitni Ropczyce2023-09-30
84Igloopol Dębica– Resovia II Rzeszów S.A.2023-09-30
85Izolator Boguchwała– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-09-30
86Cosmos Nowotaniec– Korona Rzeszów2023-09-30
87Sokół Kamień– Wisłok Wiśniowa2023-09-30
88MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Ekoball Sanok2023-09-30
89JKS Jarosław– SPEC Stal Łańcut2023-09-30
90Lechia Sędziszów Młp.– Głogovia Głogów Młp.2023-09-30

Kolejka 11 w dniach 07-10-2023/08-10-2023

91Głogovia Głogów Młp.– Polonia Przemyśl2023-10-07
92SPEC Stal Łańcut– Lechia Sędziszów Młp.2023-10-07
93Ekoball Sanok– JKS Jarosław2023-10-07
94Wisłok Wiśniowa– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-10-07
95Korona Rzeszów– Sokół Kamień2023-10-07
96Sokół Kolbuszowa Dolna– Cosmos Nowotaniec2023-10-07
97Resovia II Rzeszów S.A.– Izolator Boguchwała2023-10-07
98Błękitni Ropczyce– Igloopol Dębica2023-10-07
99Stal II Rzeszów S.A.– KS Legion Pilzno2023-10-07

Kolejka 12 w dniach 14-10-2023/15-10-2023

100Polonia Przemyśl– KS Legion Pilzno2023-10-14
101Igloopol Dębica– Stal II Rzeszów S.A.2023-10-14
102Izolator Boguchwała– Błękitni Ropczyce2023-10-14
103Cosmos Nowotaniec– Resovia II Rzeszów S.A.2023-10-14
104Sokół Kamień– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-10-14
105MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Korona Rzeszów2023-10-14
106JKS Jarosław– Wisłok Wiśniowa2023-10-14
107Lechia Sędziszów Młp.– Ekoball Sanok2023-10-14
108Głogovia Głogów Młp.– SPEC Stal Łańcut2023-10-14

Kolejka 13 w dniach 21-10-2023/22-10-2023

109SPEC Stal Łańcut– Polonia Przemyśl2023-10-21
110Ekoball Sanok– Głogovia Głogów Młp.2023-10-21
111Wisłok Wiśniowa– Lechia Sędziszów Młp.2023-10-21
112Korona Rzeszów– JKS Jarosław2023-10-21
113Sokół Kolbuszowa Dolna– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-10-21
114Resovia II Rzeszów S.A.– Sokół Kamień2023-10-21
115Błękitni Ropczyce– Cosmos Nowotaniec2023-10-21
116Stal II Rzeszów S.A.– Izolator Boguchwała2023-10-21
117KS Legion Pilzno– Igloopol Dębica2023-10-21

Kolejka 14 w dniach 28-10-2023/29-10-2023

118Polonia Przemyśl– Igloopol Dębica2023-10-28
119Izolator Boguchwała– KS Legion Pilzno2023-10-28
120Cosmos Nowotaniec– Stal II Rzeszów S.A.2023-10-28
121Sokół Kamień– Błękitni Ropczyce2023-10-28
122MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Resovia II Rzeszów S.A.2023-10-28
123JKS Jarosław– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-10-28
124Lechia Sędziszów Młp.– Korona Rzeszów2023-10-28
125Głogovia Głogów Młp.– Wisłok Wiśniowa2023-10-28
126SPEC Stal Łańcut– Ekoball Sanok2023-10-28

Kolejka 15 w dniach 04-11-2023/05-11-2023

127Ekoball Sanok– Polonia Przemyśl2023-11-04
128Wisłok Wiśniowa– SPEC Stal Łańcut2023-11-04
129Korona Rzeszów– Głogovia Głogów Młp.2023-11-04
130Sokół Kolbuszowa Dolna– Lechia Sędziszów Młp.2023-11-04
131Resovia II Rzeszów S.A.– JKS Jarosław2023-11-04
132Błękitni Ropczyce– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-11-04
133Stal II Rzeszów S.A.– Sokół Kamień2023-11-04
134KS Legion Pilzno– Cosmos Nowotaniec2023-11-04
135Igloopol Dębica– Izolator Boguchwała2023-11-04

Kolejka 16 w dniach 11-11-2023/12-11-2023

136Polonia Przemyśl– Izolator Boguchwała2023-11-11
137Cosmos Nowotaniec– Igloopol Dębica2023-11-11
138Sokół Kamień– KS Legion Pilzno2023-11-11
139MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Stal II Rzeszów S.A.2023-11-11
140JKS Jarosław– Błękitni Ropczyce2023-11-11
141Lechia Sędziszów Młp.– Resovia II Rzeszów S.A.2023-11-11
142Głogovia Głogów Młp.– Sokół Kolbuszowa Dolna2023-11-11
143SPEC Stal Łańcut– Korona Rzeszów2023-11-11
144Ekoball Sanok– Wisłok Wiśniowa2023-11-11

Kolejka 17 w dniach 18-11-2023/19-11-2023

145Wisłok Wiśniowa– Polonia Przemyśl2023-11-18
146Korona Rzeszów– Ekoball Sanok2023-11-18
147Sokół Kolbuszowa Dolna– SPEC Stal Łańcut2023-11-18
148Resovia II Rzeszów S.A.– Głogovia Głogów Młp.2023-11-18
149Błękitni Ropczyce– Lechia Sędziszów Młp.2023-11-18
150Stal II Rzeszów S.A.– JKS Jarosław2023-11-18
151KS Legion Pilzno– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2023-11-18
152Igloopol Dębica– Sokół Kamień2023-11-18
153Izolator Boguchwała– Cosmos Nowotaniec2023-11-18

TERMINARZ 4 LIGI PODKARPACKIEJ – SEZON 2023/2024 DO POBRANIA