Piłkarski Rozkład Jazdy [23-25 czerwca 2023]. Ligowe ostatki [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

701
Fot. Konrad Kwolek

Krosno: Klasa okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Bukowsko, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Grela, Wojciech Heret, Lucjan Śmietana

Odrzykoń Zamczysko – Targowiska , 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Maciej Kosturski, Maksymilian Nestorowicz

MARKIEWICZA KROSNO – Czarni 1910 Jasło, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Bartłomiej Adamiak

Czeluśnica – Rymanów KS Start, 24.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Artur Szelc, Krystian Wiklowski, Dominik Wiklowski

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Jabłonica Polska, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik

Besko LKS Przełom – Przełęcz Dukla, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Jakub Kozner, Mateusz Gumienny

Mrukowa Zamczysko – Nienaszów Tempo, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Farion, Wojciech Wojnowski, Marek Kochanik

Górki – SANOK Ekoball, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Krzysztof Belczyk, Wojciech Biały

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Przysietnica – Jankowce, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Stanisław Sokołowski, Leszek Witkoś

Bezmiechowa LKS Lotniarz – WIKI SANOK, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Szałajko, Krzysztof Mazur, Krzysztof Szul

Lesko Sanovia – Płowce, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Smoleń, Marcin Abram, Patryk Kilar

Pisarowce – Długie LKS RAF HOUZE, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Edward Szczurek, Zbigniew Gruszka, Wiktor Litwin

Izdebki LKS – Bażanówka LKS Orzeł, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Przemysław Sidor, Konrad Cyganik

LKS Niebieszczany Remix – Zarszyn, 24.06.2023, godz. 17:00, w Markowcach

Sędziuje: Rafał Krężałek, Piotr Flejma, Ryszard Flejma

Uherce Szarotka – Strachocina , 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Marcin Irzyk, Maciej Bednarczyk

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

GKS Grabownica Starzeńska – Brzozovia Brzozów, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Michał Krześniak

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Iwonicz Iwonka, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Tomasz Gogosz, Tadeusz Piątek

ISKRZYNIA – Grabówka, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Grzegorz Bliźniak, Julia Lorenc

Niebocko Victoria  – Lubatówka, 24.06.2023, godz. 17:00, w Grabówce

Sędziuje: Maciej Solecki, Wiktoria Wosiewicz, Julia Hawrot

Rogi Burza – Jaśliska, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wieslaw Pyzia, Piotr Prajsnar,

Haczów – Zmiennica, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Jan Samborowski, Jakub Dubis

WRÓBLIK SZLACHECKI – Klimkówka Karpaty, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Jan Dykas

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Orzeł Lubla – Brzyska, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Leszek Śnieżek, Dominik Jaśkiewicz

Zręcin Tęcza – Sobniów Jasło, 24.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Jacek Jastrzębski,

Niegłowice Wisłoka – Krościenko Wyżne, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Aleksander,

Faliszówka Orzeł – Skołyszyn, 24.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Tomasz Kijowski, Klaudiusz Wojtan

UKS Guzikówka Krosno – Wojaszówka , 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Jan Majewski, Łukasz Machowski

Kołaczyce Ostoja – GKS Zarzecze-Dębowiec, 24.06.2023, godz. 17:00, Jasło, ul. Śniadeckich

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Łukasz Podgórski, Arkadiusz Buba

Łęki Dukielskie – Bieździedza LKS Orzeł, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Stanisław Urbanek,

 –

 –

Stalowa Wola: Klasa A „Baraż”

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – PUKS Francesco Jelna, 25.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Polańczyk Nelson – ULKS Czerteż, 25.06.2023, godz. 14:00, w Górzance

Sędziuje: Wojciech Geldner, Maciej Kosturski, Patrycja Romanek

SAN MRZYGŁÓD – Srogów Pogórze, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Kamil Dobosz, Maciej Bednarczyk

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – Myczkowce Zalew, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Krzysztof Szul, Łukasz Matuszek

Średnia Wieś – Lutowiska , 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Rygiel, Krzysztof Mazur, Kacper Sokołowski

Poraż Juventus – Łukowe Gabry, 24.06.2023, godz. 16:00, w Tyrawie D.

Sędziuje: Paweł Pawlus, Andrzej Hreczka, Damian Gaweł

Czaszyn LKS – Zagórz Osława, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Wojciech Heret, Marcin Irzyk, Lucjan Śmietana

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

JAĆMIERZ – Nowosielce Szarotka, 24.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Michał Szostek,

Sieniawa Wisłok – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 24.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Pokrywka, Jakub Wojnarowski, Mateusz Kwolek

Wzdów – Pielnia Orion 0:3 vo

Głębokie LKS – Dydnia Zryw, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Belczyk,

ORŁY JABŁONKA – LKS Hłudno, 25.06.2023, godz. 11:00, w Grabówce

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Wieslaw Pyzia, Maciej Solecki

LKS ODRZECHOWA – Golcowa, 24.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jacek Dziekan,

Nowotaniec Cosmos II – Markowce, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Geldner, Patrycja Romanek,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Jasionów JKS – Trześniów, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk, Maciej Wołek

Rymanów Zdrój – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 25.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Krystian Wiklowski, Dominik Wiklowski

Lubatowa – LKS Orzeł Pustyny, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Ryszard Pękala,

SZCZEPAŃCOWA – Wesoła, 25.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Radosław Kuszaj, Mateusz Dziok

Milcza – Głowienka, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Jacek Dziekan, Ryszard Pękala

Kombornia  – Domaradz Sokół, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Tomasz Jagieła, Stanisław Urbanek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Kobylany Victoria – Iwla, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak,

Łubno Tajfun – Żeglce, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Guzik,

Kopytowa Polonia  – Strzelec Frysztak, 24.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maciej Wołek,

PAUZA Łubienko

Korczyna Kotwica – Świerzowa, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Marek Guzik, Maciej Wołek

Potok Nurt – KS PASJA KROSNO, 24.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Gumienny, Radosław Kuszaj

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Krempna Wrzos 3:0 vo

Brzezówka – Łężyny Gaudium, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Wiesław Tyrcha, Dariusz Szczepanik

BŁAŻKOWA – Hankówka, 24.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Majewski, Dariusz Szczepanik, Wiesław Tyrcha

Nowy Glinik Dragon – Warzyce, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Jan Dykas, Stanisław Sokołowski

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Nowy Żmigród Wisłoka , 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Martin Kijowski

Święcany Standart – Osobnica Sparta, 25.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Jan Majewski, Konrad Majewski

 –

00014 – Dębica: D1 Młodzik

JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 23.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Radosław Mazur,

SP Soccer Ropczyce – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 23.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Saj,

Progres Kawęczyn Sędziszowski – SP STRASZĘCIN, 23.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Benedykt Stec,

 –

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 5

SPEC Stal Łańcut – Karpaty Krosno , 24.06.2023, godz.

AP Beniaminek Krosno – DAP Dębica, 24.06.2023, godz.

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – ZKS Stal Stalowa Wola, 24.06.2023, godz.

DAP Dębica – FKS Stal Mielec S. A., 24.06.2023, godz.

Karpaty Krosno  – AP Beniaminek Krosno, 24.06.2023, godz.

Sokół Kolbuszowa Dolna – SPEC Stal Łańcut, 24.06.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – Karpaty Krosno , 24.06.2023, godz.

AP Beniaminek Krosno – Sokół Kolbuszowa Dolna, 24.06.2023, godz.

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – DAP Dębica, 24.06.2023, godz.

Karpaty Krosno  – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 24.06.2023, godz.

DAP Dębica – ZKS Stal Stalowa Wola, 24.06.2023, godz.

Sokół Kolbuszowa Dolna – FKS Stal Mielec S. A., 24.06.2023, godz.

SPEC Stal Łańcut – AP Beniaminek Krosno, 24.06.2023, godz.

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sokół Kolbuszowa Dolna, 24.06.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – SPEC Stal Łańcut, 24.06.2023, godz.

ZKS Stal Stalowa Wola – Karpaty Krosno , 24.06.2023, godz.

Sokół Kolbuszowa Dolna – ZKS Stal Stalowa Wola, 24.06.2023, godz.

SPEC Stal Łańcut – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 24.06.2023, godz.

AP Beniaminek Krosno – FKS Stal Mielec S. A., 24.06.2023, godz.

ZKS Stal Stalowa Wola – SPEC Stal Łańcut, 24.06.2023, godz.

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – AP Beniaminek Krosno, 24.06.2023, godz.

DAP Dębica – Karpaty Krosno , 24.06.2023, godz.

Sokół Kolbuszowa Dolna – DAP Dębica, 24.06.2023, godz.

AP Beniaminek Krosno – ZKS Stal Stalowa Wola, 24.06.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 24.06.2023, godz.

ZKS Stal Stalowa Wola – FKS Stal Mielec S. A., 24.06.2023, godz.

DAP Dębica – SPEC Stal Łańcut, 24.06.2023, godz.

Karpaty Krosno  – Sokół Kolbuszowa Dolna, 24.06.2023, godz.