Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]. 50 goli napastnika Kolbuszowianki

1609
Fot. Konrad Kwolek
4 liga podkarpacka kobiet 
SMYCZ MAGDALENAStal Łańcut8
DOROŻANSKA OLIWIALesko Sanovia7
JUŻECKA WANESSADAP DEBICA6
EKIERT GABRIELALesko Sanovia6
SZPUNAR ZOFIAStal Łańcut5
KARP EMILIAAkademia Piłkarska Jasło4
NIEMIEC LAURAKS KORONA TUCHLA4
SKRZYPEK KAROLINAStal Łańcut4
RACHWAŁ ANETAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
KACZMAR PAULINAKS KORONA TUCHLA3
LEŚNIAK DANIELALesko Sanovia3
KRZEMIŃSKA DARIAOlimpia Pysznica3
BEDNARSKA ALEKSANDRAStal Łańcut3
KOSZELA GABRIELAStal Łańcut3
SROCZYK ZOFIAStal Łańcut3
   
4 liga podkarpacka 
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno23
BUĆ KONRADStal Łańcut21
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW19
PIĄTEK PAWEŁWisłok Wiśniowa18
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno16
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.15
PIETLUCH KRZYSZTOFLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.15
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.14
SZEWCZYK JAKUBKS Legion Pilzno14
KHOMCHENKO VIKTORNowotaniec Cosmos14
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.14
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce46
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce38
KŁOS KAMILVictoria Czermin26
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki24
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle22
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki17
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
JUSZKIEWICZ MARCINKamieniarz Golemki16
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka16
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna16
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE22
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW21
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE18
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA16
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY16
KIELICH SYLWESTEROrzeł Przeworsk16
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC14
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200114
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start38
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start28
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok23
KUZIO MATEUSZCzeluśnica22
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica22
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok19
WILK HUBERTPartyzan MAL-BUD1 Targowiska15
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla15
PEREA ESPANA HARRISONUstrzyki Dolne15
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna29
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.23
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa23
SITEK ADRIANIskra Zgłobień21
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ20
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa20
SOKAL SZYMONPrzybyszówka19
RĄCZKA KACPERZaczernie19
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa18
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina17
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn17
   
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień46
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska23
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary23
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale19
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska16
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień15
BIENIASZ DAWIDAzalia Wola Zarczycka13
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.13
SYPEK MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka12
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk12
KRUK STANISŁAWPogoń Leżajsk12
FEDEJKO IGORStal Stalowa Wola P.S.A.12
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
   
Dębica: Klasa A 
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa32
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka31
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek23
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka23
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek22
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka21
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie19
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA16
RUSIN JAKUBTeam Przecław13
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE35
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO21
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE21
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE20
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW16
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO16
PRAWECKI DAWIDLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
FEDYK MATEUSZMKS RADYMNO15
CZUB ŁUKASZLKS DĄB DOBKOWICE14
LISAŃCZUK DOMINIKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE14
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl46
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY32
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE26
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL20
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica20
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl19
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO19
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE18
HAJDUK MATEUSZLKS CRESOVIA KALNIKÓW15
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW46
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW29
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW27
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE24
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI22
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ20
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW18
CZESZYK DAWIDLKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA17
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE17
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA16
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW35
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA28
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA25
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA21
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA19
FURGAŁA RAFAŁLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA17
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW17
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE16
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA16
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY13
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC13
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce31
GALANT MICHAŁStrachocina24
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK18
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix17
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce16
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł15
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud13
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
GRZYB MICHAŁLKS Niebieszczany Remix13
KIELAR KAMILDługie LKS San-Bud11
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS11
ADAMIAK RAFAŁStrachocina11
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI33
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka17
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka16
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty15
RACHWALSKI KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej13
BRAJA SEBASTIANRogi Burza13
BRYŚ RADOSŁAWHaczów12
LORENS KACPERISKRZYNIA12
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA12
DYMNICKI TOMASZGrabówka11
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA11
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza21
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie20
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło20
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka15
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne14
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla13
SZOT MARCINBieździedza LKS Orzeł12
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn12
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka27
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka20
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów15
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka14
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów14
WILK MACIEJJunak Rzeszów12
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko12
WRUSZAK BARŁOMIEJPiast Nowa Wieś11
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia42
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś24
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne20
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski20
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów19
KANIA DAWIDStyrobud Trzeboś19
KRUPA AMADEUSZStobierna18
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne16
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów16
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
WOJKOWSKI ADAMStobierna15
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa51
WANAT PIOTRDromader Chrząstów34
WILK PATRYKStart Wola Mielecka26
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa25
BIELIK PATRYKAtut Podborze24
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka23
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa23
JEZUWID KAMILZacisze Trześń21
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów20
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów20
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice29
WOLAN TOMASZLZS Jadachy25
BRODA KACPERSan Wrzawy25
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice21
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka21
WOLAN MARCINLZS Jadachy20
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy18
PARTYKA MIKOŁAJKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO16
PIECHNIAK BARTOSZLZS Słowianin Grębów16
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka16
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień24
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia22
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna15
ZELEK ADAMKP Podwolina14
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów13
SABAT ŁUKASZSparta Jeżowe11
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno10
WIEJAK NORBERTRetman Ulanów9
BAJ MACIEJStaromieszczanka Stare Miasto9
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA18
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
KULA TOMASZŁęki Górne14
NOWAK PATRYKLZS MAŁA11
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
JEMIOŁO FILIPLZS MAŁA10
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin9
KOLAK KAMILDąb Żdżary9
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
KOT KAMILŁęki Górne8
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa22
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica14
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany13
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL12
ŚWIERAD ROBERTInter Gnojnica12
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka12
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica11
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica11
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski11
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK19
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK19
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE19
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA17
DULIBAN DAWIDLKS DĄB CETULA16
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA16
WAJDA DANIELKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW14
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA14
SIWUŃ SEWERYNLKS ŁĘG ŁOWCE13
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE13
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE19
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO15
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE14
MARCINIAK SEBASTIANLKS KORONA OLSZANY12
ŚCIGAJ ARTURLKS FENIX LESZNO11
DUDEK GRZEGORZLKS GROM WYSZATYCE11
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA11
GŁOWATY JAKUBKS ARTMAX PIKULICE10
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA10
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI25
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA22
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE18
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA16
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE13
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE11
SAS KACPERKS KISIELÓW10
PIÓRKOWSKI ŁUKASZLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI8
KIPER KAMILGKS ZARZECZE7
SWITALSKI TOMASZKS KISIELÓW7
KLUCZNY ADRIANLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI7
STANIK DOMINIKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA30
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY28
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY27
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC21
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY20
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC17
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW15
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA11
SIKORA WOJCIECHLKS LEŚNIK PŁAZÓW10
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA10
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś19
HYDZIK IGORZagórz Osława18
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus17
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS13
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI PAWEŁPolańczyk Nelson13
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze12
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew11
PODOLAK MARCINCzaszyn LKS10
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze10
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok27
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS19
TATAR DAMIANGłębokie LKS19
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok18
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos16
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos16
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos16
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS15
KARAŚ KRZYSZTOFLKS Hłudno15
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
ZAJĄC KAROLLubatowa17
KĘDRA ARTURTrześniów15
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny14
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów14
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka13
WOJTOWICZ PIOTRJasienica13
HUS RAFAŁDomaradz Sokół12
TOMOŃ MAREKDomaradz Sokół12
PAJĄK BOGUSŁAWJasienica12
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia12
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt36
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica31
BAUER DAMIANIwla20
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak20
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko15
CZAJA DANIELKobylany Victoria14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
SZYMBARA TOMASZKS PASJA KROSNO13
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium26
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie25
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka22
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka17
RUSZEL HUBERTBrzezówka15
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI14
NIGBOROWICZ MICHAŁŚwięcany „Standart”14
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI13
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon13
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla28
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana24
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice18
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka18
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza15
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW13
MAZUR MARIUSZMrowlanka Mrowla12
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana12
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana12
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
ZAJĄC DOMINIKMrowlanka Mrowla9
NOWAK PIOTROrzeł Wysoka Głogowska9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa35
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa28
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska25
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA23
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica20
JACEK JAKUBCzarni Czudec19
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż17
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko16
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa14
ZŁOTEK JAKUBDiament Pstrągowa14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE18
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa14
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA14
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa11
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
STRZĘPKA BARTŁOMIEJDąb Kosina6
GUDYKA SEBASTIANHALO HYŻNE6
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica6
KLUZ WOJCIECHLKS Jawor Krzemienica6
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica6
BIELEC PATRYKORZEŁ HARTA6
PASZKO SYLWESTERORZEŁ HARTA6
MEHMEDOVIC DAMIRPogórze Bachórz6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
PORADA OLIWIERPolonia Hyżne6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa25
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska16
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec16
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska15
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska14
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska13
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec12
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska11
OLEJARKA MIŁOSZStart Brzóza Stadnicka11
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOTULA MACIEJDębiaki17
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
TRELA DAWIDPitmark Jaślany11
WÓJCIAK MAREKDębiaki10
PAZDRO DAWIDGROM KRZEMIENICA10
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa10
PEZDA KAROLBłysk Górki9
JEMIOŁO DAMIANDębiaki9
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice9
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka24
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA21
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ20
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA16
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ16
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS16
KIJ RADOSŁAWJamnica Dulcza Wielka14
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka14
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA13
RYCZEK WIKTORSOKÓŁ PIEŃ13
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie21
DRAUS PIOTRHucina18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
KARDYŚ JANWerynianka Werynia15
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk14
WALCZAK MACIEJFlorian Ostrowy Tuszowskie11
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
CZACHOR BOGDANWilga Widełka10
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka10
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna9
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy36
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA27
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA24
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki22
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki21
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów18
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów17
SAJA ARTURKS ŻUPAWA15
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki15
BLICHARZ SZYMONKolejarz Knapy14
BOGDAN DOMINIKKolejarz Knapy14
WIERZGACZ PAWEŁKS ŻUPAWA14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka14
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze25
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze22
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany20
KACZOR DANIELLZS ŻABNO18
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny18
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany16
SZUBA CZESŁAWTRUCK Kotowa Wola14
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna13
CICHOŃ SEBASTIANKP Zarzecze12
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA12
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny12
PIWKO MATEUSZORZEŁ GLINIANKA12
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice29
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki18
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko15
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec12
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki12
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec11
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice11
BAJ MAREKKS ŁUKOWA10
KLEKACZ MACIEJRotunda Krzeszów10