Powołania do kadry Podkarpackiego ZPN chłopców U-14 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Puchar im. Kazimierza Deyny [HARMONOGRAM]

1320
Kadra Podkarpackiego ZPN podczas meczu z Opolskim ZPN w eliminacjach turnieju im. K. Deyny, fot. Łukasz Pado

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie informuje, że w dniach 24.06-1.07.2023 r. w Dębicy odbędzie się konsultacja Kadry Podkarpackiego ZPN U-14 (2009) oraz wyjazd na Finały Mistrzostw Polski Turnieju o Puchar Kazimierza Deyny, które są jednocześnie częścią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Turniej, w którym weźmie udział 8 najlepszych kadr Wojewódzkich ZPN odbędzie się w województwie śląskim – w Truskolasach, Łobodnie, Wręczycy Wielkiej i Krzepicach.

Kadra Podkarpackiego ZPN trafiła do grupy B, gdzie mierzyć się będzie z Warmińsko-Mazurskim ZPN, Świętokrzyskim ZPN i Dolnośląskim ZPN. Pierwszy mecz 26 czerwca. Harmonogram turnieju na dole artykułu.

Powołani do kadry Podkarpackiego ZPN U-14:


Beniaminek Krosno

1. Miłosz Kubal
2. Bartosz Okólski

SMS Rzeszów
3. Marcin Modras
4. Dawid Scilanga
5. Mateusz Kawęcki

Stal Rzeszów
6. Jakub Chrapusta
7. Kamil Sieczkowski
8. Arkadiusz Nowak
9. Olivier Warzybok
10. Norbert Dolata
11. Kacper Cecuła
12. Oskar Tomczuk
13. Filip Tarkowski
14. Antoni Kobosz

Czarni Jasło

15. Wiktor Buba

APPN Mielec

16. Nikodem Szady

Stal Stalowa Wola
17. Kacper Małek
18. Paweł Żółtek

Zbiórka zawodników 24.06.2023 r. (sobota) o godz. 16.00 w Dębicy (Hotel Polonez) ul. Metalowców 25.

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo:

– aktualną kartę zdrowia, legitymację szkolną lub dowód tożsamości, roller, bidon.

– buty piłkarskie na boisko trawiaste i sztuczne, ochraniacze, koszulkę, spodenki, getry, dres.

12.   Zawodnik powołany na zgrupowanie do kadry Podkarpackiego ZPN musi zgłosić się w wyznaczonym terminie na zgrupowanie. Jeżeli kontuzja lub inne przeszkody uzasadniają niemożność uczestniczenia w zgrupowaniu o tym zdecydują lekarz i kierownictwo zgrupowania. W przypadku gdy powołany zawodnik nie zgłosi się bez usprawiedliwienia na zgrupowanie nie może on występować w dwóch meczach mistrzowskich po dacie powołania pod rygorem weryfikacji tych spotkań walkowerem na korzyść przeciwnika.

I Trener: Dariusz Liana

II Trener: Maciej Seroka

Trener analityk: Marcin Skiba

Trener bramkarzy: Piotr Hajduk

Kierownik: Janusz Szczupak

HARMONOGRAM TURNIEJU

Grupa A:

  1. Pomorski ZPN
  2. Mazowiecki ZPN
  3. Śląski ZPN
  4. Wielkopolski ZPN

Grupa B:

  1. Warmińsko-Mazurski ZPN
  2. Świętokrzyski ZPN
  3. Podkarpacki ZPN
  4. Dolnośląski ZPN

26.06.2023

Godz. 9.30 oficjalne otwarcie turnieju Stadion Piłkarski Olimpia Truskolasy, ul. Sportowa 2, Truskolasy

Godz. 11.00 I kolejka Grupa A.

Mecz nr 1. Pomorski ZPN- Wielkopolski ZPN

Stadion Piłkarski Olimpia Truskolasy, ul. Sportowa 2, Truskolasy

Mecz nr 2. Mazowiecki ZPN- Śląski ZPN

Stadion Piłkarski LKS Oksza Łobodno, ul. Bolesława Prusa 66, Łobodno

Godz. 17.00 I kolejka Grupa B.

Mecz nr 3. Warmińsko-Mazurski ZPN- Dolnośląski ZPN

Stadion Piłkarski LKS Sokół Wręczyca Wielka, ul. Sportowa 2, Wręczyca Wielka

Mecz nr 4. Świętokrzyski ZPN- Podkarpacki ZPN 

Stadion Piłkarski MGLKS Liswarta Krzepice, ul. Sportowa 1, Krzepice

27.06.2023

Godz. 11.00 II kolejka Grupa A.

Mecz nr 5. Wielkopolski ZPN- Śląski ZPN

Stadion Piłkarski Olimpia Truskolasy, ul. Sportowa 2, Truskolasy

Mecz nr 6. Pomorski ZPN- Mazowiecki ZPN

Stadion Piłkarski LKS Oksza Łobodno, ul. Bolesława Prusa 66, Łobodno

Godz. 17.00 II kolejka Grupa B.

Mecz nr 7. Dolnośląski ZPN- Podkarpacki ZPN

Stadion Piłkarski LKS Sokół Wręczyca Wielka, ul. Sportowa 2, Wręczyca Wielka

Mecz nr 8. Warmińsko-Mazurski ZPN- Świętokrzyski ZPN

Stadion Piłkarski MGLKS Liswarta Krzepice, ul. Sportowa 1, Krzepice

29.06.2023

Godz. 10.00 III kolejka Grupa A.

Mecz nr 9. Mazowiecki ZPN- Wielkopolski ZPN

Stadion Piłkarski Olimpia Truskolasy, ul. Sportowa 2, Truskolasy 

Mecz nr 10. Śląski ZPN- Pomorski ZPN

Stadion Piłkarski LKS Oksza Łobodno, ul. Bolesława Prusa 66, Łobodno

Godz. 10.00 III kolejka Grupa B.

Mecz nr 11. Świętokrzyski ZPN- Dolnośląski ZPN

Stadion Piłkarski LKS Sokół Wręczyca Wielka, ul. Sportowa 2, Wręczyca Wielka

Mecz nr 12. Podkarpacki ZPN- Warmińsko-Mazurski ZPN

Stadion Piłkarski MGLKS Liswarta Krzepice, ul. Sportowa 1, Krzepice

Obiad oraz wykwaterowanie 4 zespołów z hotelu

01.07.2023

Godz. 10.00 mecz o 3 miejsce.

Mecz nr. 13. ……………………… ZPN- …………………… ZPN

Stadion Piłkarski LKS Sokół Wręczyca Wielka, ul. Sportowa 2, Wręczyca Wielka

Godz. 13.00 mecz o 1 miejsce. Mecz nr. 14. ……………………… ZPN- …………………… ZPN

Stadion Piłkarski Olimpia Truskolasy, ul. Sportowa 2, Truskolasy