Piłkarski Rozkład Jazdy [16-18 czerwca 2023]. Wykaz meczów od 4 ligi do klasy B [OBSADY SĘDZIOWSKIE]

524
Fot. Konrad Kwolek

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – KS JKS Jarosław, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Myszka, Marek Witoń, Tomasz Kopeć

SPEC Stal Łańcut – Polonia Przemyśl, rozegrano awansem (wynik 6:3)

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek

Głogovia Głogów Młp. – Korona Rzeszów, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Jan Gawle, Kinga Kuczaj

Izolator Boguchwała – Wólczanka Wólka Pełkińska, 16.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Patryk Augustyn

KS Legion Pilzno – Stal II Rzeszów S.A., 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki, Klaudia Sawicka

LKS Skołoszów – Lechia Sędziszów Młp., 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman

Cosmos Nowotaniec – Wisłok Wiśniowa, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Pająk, Mariusz Woźniak, Piotr Mazur

Karpaty Krosno FKS Stal II Mielec S. A., 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Krzysztof Lipczyński, Piotr Mazur

Sokół Nisko – Sokół Kolbuszowa Dolna, 17.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Marcin Romanik

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Błękitni Ropczyce – Piast Wolica Piaskowa, 17.06.2023, godz. 15:00, w Wolicy Piaskowej

Sędziuje: Karol Jezuit, Paweł Korzeń, Robert Pych

Wisłoka II Dębica – Victoria Czermin 0:3 vo.

LKS ŻYRAKÓW – Czarnovia Czarna, 16.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Jakub Koza, Tomasz Sujdak

Sparta Chorzelów – Smoczanka Mielec, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dawid Półchłopek, Mateusz Mastaj, Arkadiusz Bożek

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Błękitni Siedlanka, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Damian Kędzior, Amadeusz Wlazło

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Strzałka, Kamil Nowak, Michał Pikuła

LKS Pustków – Kamieniarz Golemki, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Łukasz Szpytma, Jakub Wojnarowski

KS Radomyślanka Radomyśl Wielki – Chemik Pustków Osiedle, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Hubert Brudz

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS START LISIE JAMY, 17.06.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Kamil Płoskoń, Konrad Tomczyk, Karol Ochyra

LKS PROMYK URZEJOWICE – MKS Kańczuga, 17.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Marcin Kogut, Paweł Pawlus

BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 16.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Adam Włoch, Arkadiusz Suchy

MKS START PRUCHNIK LKS SAN GORZYCE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Marcin Kogut, Piotr Grodecki

LKS HETMAN LASZKI – LKS ORZEŁ TORKI, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański, Paweł Brus

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Kasperski, Mariusz Furgała, Jan Zwierzyński

KS ZDRÓJ HORYNIEC – Orzeł Przeworsk, 16.06.2023, godz. 18:00, w Baszni D.

Sędziuje: Tomasz Cynk, Tomasz Dziedzic, Wojciech Wajda

KS SANTOS PIWODA – KS PIAST TUCZEMPY, 16.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Rafał Dubiel, Tomasz Sałek

 –

Krosno: Klasa okręgowa

SANOK Ekoball – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, 16.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Sebastian Błażejowski, Rafał Komański

Nienaszów Tempo – Górki, 17.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Albin Kijowski, Wojciech Biały

Przełęcz Dukla – Mrukowa Zamczysko, 18.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Radosław Łapka, Leszek Śnieżek

Jabłonica Polska – Besko LKS Przełom, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Łukasz Podgórski, Grzegorz Szczepek

Rymanów KS Start – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Sławomir Kielar, Tomasz Pikuła

Czarni 1910 Jasło – Czeluśnica, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Charchut, Bartosz Barć, Milan Newbiggin-Watts

Targowiska MARKIEWICZA KROSNO, 16.06.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Wojciech Kolbusz, Tomasz Gogosz

Bukowsko – Odrzykoń Zamczysko, 17.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Marcin Samborowski, Piotr Prajsnar, Maciej Solecki

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błażowianka Błażowa, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Patryk Dudek, Tomasz Sobuś, Michał Kowalski

Iskra Zgłobień – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 17.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Żegleń, Rafał Zabawski, Paweł Saj

KS Zaczernie – Leśna Wólka Podleśna, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Patrycja Turczyn, Sebastian Antosiewicz, Kamil Godek

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – LKS Wola Dalsza, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Gerard Gawron, Sebastian Krzak, Arkadiusz Marcićkiewicz

Strug SZiK Tyczyn – Jedność Niechobrz, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Kamil Mierzwa, Grzegorz Wachadlo

Strumyk Malawa – KS Przybyszówka, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Konrad Burakowski, Krzysztof Bomba

Sawa Sonina – Plantator Nienadówka, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Jakub Kozner, Tomasz Wierdak

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Unia Nowa Sarzyna – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Kozioł, Sławomir Mulawka, Paweł Wątróbski

Sokół Kamień – Pogoń Leżajsk, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Lukasz Kijak, Wiktor Pioterczak

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Azalia Wola Zarczycka odbył się

Stal Gorzyce – Olimpia Pysznica, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Maciej Lipski

LZS Jarocin – Stal Nowa Dęba, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Paweł Mulawka, Tomasz Woźny

KP Tanew Wólka Tanewska – ŁKS Łowisko odbył się

LZS Ździary – TS Transdźwig Stale, 17.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Tomek Chamera, Mariusz Wojtak, Łukasz Ziemba

 –

Dębica: Klasa A

Płomień UKS Zagorzyce – Brzostowianka Brzostek 0:3 vo.

Team Przecław – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Michał Kowalski, Jakub Strelcow

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Szewczyk, Daniel Strzałka, Kacper Bielatowicz

Wiewiórka – Paszczyniak Paszczyna, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Paweł Ochab, Maksymilian Lis

LKS STASIÓWKA – KS BYSTRZYCA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Głowaczowa, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Kazimierz Kubik, Krzysztof Rogowski

KS Legion II Pilzno – LKS Nagoszyn, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Piotr Mazur, Hubert Kęder, Paweł Totoś

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS TĘCZA JANKOWICE 0:3 vo.

BŁĘKITNI PEŁKINIE – LKS MANASTERZ k/J-AW 0:3 vo.

KS SZÓWSKO – LKS ŁĘK OSTRÓW, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch, Piotr Ziegelheim, Karol Wielis

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – MKS RADYMNO, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Romanik, Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Kublas, Łukasz Folta, Marcin Romanik

LKS SZKŁO MŁYNY – KS FREDRO SUROCHÓW, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominika Lonc, Bernard Buczny, Jan Pindak

LKS ISKRA ZABŁOTCE – KS PRO-100 WIETLIN, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Denis Rokita, Marcin Kondrat

LKS DĄB DOBKOWICE – KS WĘGIERKA, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Ireneusz Lis, Grzegorz Pikuła

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

KS WIAR KRÓWNIKI – Żurawianka Żurawica, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Wiesław Szkrabut, Andrzej Hreczka

ULKS SAN HURECZKO – KS POGÓRZE DUBIECKO, 17.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Bartosz Skałacki, Magdalena Kulka

POLONIA II PRZEMYŚL – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Łukasz Folta, Sebastian Rożak

LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Karol Pszonak, Dawid Wilusz

UKS UNIA FREDROPOL – LKS GRANICA STUBNO, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Mariusz Jajkowski, Andrzej Hreczka

LKS BATYCZE – GKS VIKING ORŁY, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Justyna Cichocka, Michał Kazimir

LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 17.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Mariusz Jajkowski, Justyna Cichocka

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS PIAST NOWOSIELCE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Kamil Płoskoń, Karol Ochyra

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Ziobrowski, Wiktor Łopuch, Daniel Gaweł

LKS START MIROCIN – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Marta Kotlińska, Dariusz Mikuła

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Wróbel, Mateusz Michalski, Adrian Prykopski

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 17.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Arkadiusz Suchy, Stanisław Hubacz

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Wojciech Wajda, Tomasz Łyszczarz

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – PKS UNUM BABICE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Tomasz Dziedzic, Konrad Stawiarz

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS KORZENICA, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Paweł Paryniak, Wojciech Mańczak

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 17.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jan Terech, Mirosław Powroźnik, Bartosz Gelmuda

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS GRANICZNI KROWICA, 17.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Daniel Ochyra, Marcin Kubas

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS CZARNI OLESZYCE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Franus, Michał Szczybyło, Krzysztof Tryniecki

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS ZRYW MŁODÓW, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Pachołek, Paweł Paryniak, Tomasz Sałek

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Krzysztof Pachołek, Jan Terech

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Strachocina Przysietnica, 17.06.2023, godz. 17:00, Srogów Górny

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Patryk Urbaś, Rafał Szczur

Zarszyn – Uherce Szarotka, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jakub Betlej, Tomasz Gogosz, Łukasz Machowski

Bażanówka LKS Orzeł – LKS Niebieszczany Remix, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk

Długie LKS RAF HOUZE – Izdebki LKS, 18.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt, Jacek Dziekan

Płowce – Pisarowce, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Wojciech Geldner

WIKI SANOK – Lesko Sanovia, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Konrad Kijowski, Kacper Zięba

Jankowce – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Kamil Smerecki, Jakub Walus

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Klimkówka Karpaty – Górnik Grabownica Starzeńska, 17.06.2023, godz. 18:00, Posada Górna

Sędziuje: Artur Szelc, Klaudiusz Wojtan

Zmiennica – WRÓBLIK SZLACHECKI, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Jacek Jastrzębski, Wojciech Biały

Jaśliska – Haczów, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk

Lubatówka – Rogi Burza, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Grzegorz Gądela, Albin Kijowski

Grabówka – Niebocko Victoria , 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Grzegorz Bliźniak,

Iwonicz Iwonka – ISKRZYNIA, 17.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Grzegorz Lisowski, Leszek Witkoś

Brzozovia Brzozów – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Komański, Łukasz Matuszek,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Bieździedza LKS Orzeł – Orzeł Lubla, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Maciej Kosturski, Albin Kijowski

GKS Zarzecze-Dębowiec – Łęki Dukielskie, 17.06.2023, godz. 17:00, Jasło, ul. Sportowa

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Marcin Abram,

Wojaszówka Kołaczyce Ostoja, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Ryszard Pękala, Sławomir Kiełtyka

Skołyszyn – UKS Guzikówka Krosno, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Daniel Aleksander, Sławomir Rak, Krzysztof Kosiek

Krościenko Wyżne – Faliszówka Orzeł, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Dariusz Wais, Kamil Wania

Sobniów Jasło – Niegłowice Wisłoka, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Wieslaw Pyzia, Arkadiusz Ryglewicz

Brzyska – Zręcin Tęcza, 18.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Mateusz Gumienny, Ryszard Pękala

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – Junak Rzeszów, 18.06.2023, godz. 11:00, Słocina

Sędziuje: Konrad Łach, Andrzej Majder, Zuzanna Foryt

Aramix Niebylec – LKS Jasionka, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Rafał Szydełko, Kinga Lachtara, Janusz Anasychin

Grunwald Budziwój – Piast Nowa Wieś, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Śliwa, Mirosław Popowicz, Wiktoria Hader

KS Godowa – Noverra Głogów Młp., 17.06.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Łukasz Grabiec, Dariusz Szaro, Andrzej Kopeć

Zimowit Rzeszów Start Borek Stary, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Leszek Żegleń, Dawid Dral

Albatros Szufnarowa – LKS Trzebownisko, 18.06.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziuje: Sebastian Antosiewicz, Paweł Charchut, Grzegorz Pytko

Wisłok Strzyżów Novi Nosówka, 18.06.2023, godz. 11:00, w Godowej

Sędziuje: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Marcin Roman

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Crasnovia Krasne – Dynovia Dynów, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Kazimierz Tołpa, Mirosław Popowicz

Szarotka Rogóżno – KS Dąbrówki, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Węgrzyn, Damian Muchacki, Kamil Jaskuła

Styrobud Trzeboś – Rzemieślnik Strażów, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jacek Taran, Filip Straż, Grzegorz Nycek

LKS Łąka – Grom Handzlówka 0:3 vo.

KS Stobierna – Arka Albigowa, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Jan Węgrzyn, Rafał Kępa

Galicja Chmielnik – Iskra Jawornik Polski – 2023-06-15 – 18:30

Sędziuje: Magdalena Smycz, Bartosz Zdeb, Kamil Kosior

Błękit Żołynia – Unia Korniaktów Płn. , 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Szpytma, Damian Muchacki, Karol Tomaszek

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 18.06.2023, godz. 11:00, w Kopciach

Sędziuje: Hubert Kopacz, Jacek Kret, Dawid Ziomek

Tempo Cmolas – Orzeł Kosowy, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Jacek Taran, Tadeusz Nowak

Dromader Chrząstów – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Paweł Wiśniowski, Mateusz Pokrywka

Atut Podborze – LKS Babicha , 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Angelika Nowak, Arkadiusz Marcićkiewicz, Krzysztof Bryk

Start Wola Mielecka – Raniżovia Raniżów, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Karol Jezuit, Tomasz Kubicki, Damian Kędzior

Korona Majdan Królewski – Kolorado Wola Chorzelowska , 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Weronika Załucka, Tomasz Sobuś, Paweł Występek

Janovia Janowiec – Zacisze Trześń, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Sebastian Sęk, Paweł Niemczyk

Wisła Gliny Małe – Strażak Grochowe, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Konrad Burakowski, Henryk Bik

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Unia Skowierzyn – Strzelec Dąbrowica, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Mariusz Antosz, Zbigniew Ordon

San Wrzawy LZS Słowianin Grębów, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Potocki, Tomek Chamera, Łukasz Chyła

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – KS Wisan Skopanie, 18.06.2023, godz. 17:00, w Grębowie

Sędziuje: Tomasz Mazur, Klaudia Sawicka, Kamil Zieliński

Koniczynka Ocice – Bukowa Jastkowice, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Adrian Czyż, Kacper Dziopak

KS Kopcie – LZS Wola Rzeczycka, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Jakub Krawiec, Daniel Mścisz

LZS Jadachy – Jeziorak Chwałowice, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Witoń, Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj

LZS Rzeczyca Długa Czarni Lipa, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Wraga, Tomasz Giżka, Tadeusz Myszka

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – PUKS Francesco Jelna, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Tutka, Maciej Lipski, Krzysztof Ordon

Podlesianka Kamień – KP Podwolina, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mulawka, Jakub Krawiec, Jakub Czubat

Sparta Jeżowe – Górnovia Górno, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Damian Biały, Jakub Czubat

Advit Łętownia – PAUZA

LKS Brzyska Wola Orzeł Rudnik, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Bogumił Pelic, Łukasz Staroń

KS Sarzyna Staromieszczanka Stare Miasto, 17.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Jan Polek, Mariusz Koper

Czarni Sójkowa – Retman Ulanów, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jan Koluch, Michał Pamuła

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Plon Klęczany – Inter Gnojnica, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Hubert Kęder, Dawid Małozięć

Korona Góra Ropczycka – Strażak Lubzina, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Kazimierz Kubik, Bogusław Żegleń

Victoria Ocieka – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Krzysztof Hals, Kacper Bielatowicz

Sokół Krzywa – PAUZA

Lechia II Sędziszów Młp. – Olimpia Nockowa, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Krzysztof Pszeniczny, Mariusz Krajewski

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – GRÓD BĘDZIEMYŚL, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Stachnik, Mariusz Piątek, Marek Sowiński

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS PIAST II TUCZEMPY – KS KORONA TUCHLA, 17.06.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Maciej Pajda, Mikołaj Lekowski

LKS TĘCZA WYSOCK – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Mateusz Wiejaczka, Marcin Kondrat

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Michalski, Kamil Wróbel, Karol Wielis

LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Nazarko, Łukasz Wolański, Paweł Skupień

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS WISZNIA NIENOWICE, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Sławomir Bochnak, Stanisław Hubacz

LKS DĄB CETULA – LKS DELIN MUNINA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Maksymilian Szakiel

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS NIZINY – KS JAWOR NEHRYBKA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Tomasz Łyszczarz, Jakub Boratyn

LKS UJKOWICE – LKS KORONA OLSZANY, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Denis Rokita, Justyna Dacko, Bartosz Skałacki

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS BIZON MEDYKA, 17.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Justyna Dacko, Waclaw Kucharski, Wiesław Szkrabut

LKS RADA ORZECHOWCE – KS ARTMAX PIKULICE, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Tomasz Cynk, Dariusz Mikuła

LKS FENIX LESZNO – LKS WIAR HUWNIKI, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Daniel Ochyra, Grzegorz Szpilka

LKS GROM WYSZATYCE – LKS WALAWIANKA WALAWA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Tomasz Dziedzic, Krzysztof Bednarski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 17.06.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Jakub Hałucha, Bartosz Gelmuda

LKS MOŁODYCZ – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Mariusz Furgała, Paweł Pata

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Kasperski, Mariusz Franus, Paweł Pata

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS PIAST ANTONIKI, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Milosz Michalec, Wojciech Mańczak, Jakub Hałucha

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Zagórz Osława – Polańczyk Nelson, 18.06.2023, godz. 14:00, Tyrawa Dolna

Sędziuje: Łukasz Rygiel, Karolina Karaczkowska, Kacper Sokołowski

Łukowe Gabry – Czaszyn LKS, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Kacper Pelczar, Kacper Burnat

Lutowiska Poraż Juventus, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Geldner, Krzysztof Mazur, Konrad Cyganik

Myczkowce Zalew – Średnia Wieś, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Mazur, Wojciech Geldner, Konrad Cyganik

Srogów Pogórze – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne, 18.06.2023, godz.

ULKS Czerteż – SAN MRZYGŁÓD, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Dobosz, Stanisław Rajchel, Maciej Bednarczyk

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Markowce – JAĆMIERZ, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Paweł Pitak, Jacek Dziekan

Golcowa – Nowotaniec Cosmos II, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Kijowski, Ryszard Flejma, Piotr Flejma

LKS Hłudno – LKS ODRZECHOWA, 18.06.2023, godz. 16:30, w Dydni

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Wojciech Biały

Dydnia Zryw – ORŁY JABŁONKA, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Wojciech Biały

Pielnia Orion – Głębokie LKS, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Edward Szczurek, Patryk Szczurek

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Wzdów 3:0 vo.

Nowosielce Szarotka – Sieniawa Wisłok, 18.06.2023, godz. 12:00, Długie

Sędziuje: Zbigniew Gruszka, Marcin Abram, Sebastian Praisnar

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Głowienka – Kombornia , 18.06.2023, godz. 15:00, we Wrocance

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Stanisław Urbanek, Jan Samborowski

Wesoła – Milcza, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Bliźniak, Marcin Samborowski,

LKS Orzeł Pustyny – SZCZEPAŃCOWA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Wania, Jakub Kozner, Dariusz Wais

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Lubatowa, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Piotr Farion, Patryk Urbaś, Tomasz Kopacz

Trześniów – Rymanów Zdrój, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Tomasz Jagieła, Tomasz Pikuła

Jasienica – Jasionów JKS, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Samborowski, Tomasz Wierdak, Stanisław Urbanek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Świerzowa – Potok Nurt, 18.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Patryk Urbaś, Piotr Farion, Tomasz Kopacz

Łubienko – Korczyna Kotwica, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Krześniak, Maciej Wołek, Dominik Jaśkiewicz

Strzelec Frysztak – PAUZA

Żeglce – Kopytowa Polonia , 18.06.2023, godz. 13:30, w Chorkówce

Sędziuje: Maciej Solecki, Patryk Kilar, Julia Lorenc

Iwla – Łubno Tajfun, 18.06.2023, godz.

Sędziuje: Konrad Majewski, Arkadiusz Buba, Alan Buba

Chorkówka Nafta – Kobylany Victoria 0:3 vo.

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Żmigród Wisłoka Święcany Standart, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Edward Szczurek, Mariusz Szczepanik, Patryk Szczurek

Warzyce – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Wojciech Kolbusz, Wiesław Tyrcha

Hankówka – Nowy Glinik Dragon, 18.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Smoleń, Jan Dykas, Tadeusz Piątek

Krempna Wrzos – BŁAŻKOWA 0:3 vo.

Łężyny Gaudium – GKS Zarzecze-Dębowiec II, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Leszek Witkoś, Dariusz Szczepanik, Wiesław Tyrcha

Team 17 Szebnie – Brzezówka, 18.06.2023, godz. 15:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziuje: Dariusz Szczepanik, Leszek Witkoś, Wiesław Tyrcha

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Mrowlanka Mrowla, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Arkadiusz Bożek, Justyna Burakowska, Adrian Sajdak

Bratek Bratkowice – Dąb Dąbrowa, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Tajchman, Kamil Hussain, Miłosz Kopeć

Victoria Budy Głogowskie – Orzeł Wysoka Głogowska, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Pokrywka, Marcin Babiarz, Paweł Wiśniowski

Biała Rzeszów – KS Świlcza, 18.06.2023, godz. 11:00, w Świlczy

Sędziuje: Dariusz Szaro, Jakub Tajchman, Marcin Dutkowski

KS Baranówka Rzeszów – Rudnianka Rudna Wielka, 18.06.2023, godz. 14:00, ul. Wyspiańskiego 22

Sędziuje: Kamil Matuła, Grzegorz Tonderys, Grzegorz Zięba

Trzcianka Trzciana – PZU SMS Resovia III Rzeszów, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Piotr Januszczak, Jędrzej Wołoszyn, Miłosz Kopeć

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Korona Dobrzechów – Grunwald Połomia, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Edward Kuta, Łukasz Grabiec, Gabriel Malita

Start Lubenia – Orły Pstrągówka, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Tajchman, Dariusz Szaro, Marcin Dutkowski

Huragan Kozłówek – Granit Wysoka Strzyżowska, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts, Ryszard Wielgosz, Jan Paśko

KS II Bystrzyca – Czarni Czudec, 18.06.2023, godz. 11:00, w Olchowej

Sędziuje: Bartosz Barć, Grzegorz Tonderys, Grzegorz Zięba

Grom Mogielnica – Herman Hermanowa, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kinga Lachtara, Rafał Szydełko, Janusz Anasychin

Płomyk Lutoryż – Sokół Grodzisko, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Szymon Kojder, Tomasz Dzido

Diament Pstrągowa – Rotar Węglówka, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krystian Woźniak, Jakub Wojnarowski, Nikodem Hudzik

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Dąb Kosina – Iskra II Jawornik Polski, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Adrian Biskup, Mateusz Kwolek

Orzeł Wysoka Łańcucka – Orzeł Harta, 18.06.2023, godz. 11:00, w Harcie

Sędziuje: Pawel Zawada, Krzysztof Cich, Michał Pędziwiatr

Polonia Hyżne – HALO Hyżne, 18.06.2023, godz. 14:00, w Dylągówce

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Wojciech Brzezicki, Sławomir Haładej

Czarni Kraczkowa – Jawor Krzemienica, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Karol Tłuczek, Anna Stępień

Tatyna Dylągówka – Markovia Markowa 0:3 vo.

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Astra Medynia Głogowska – Włókniarz II Rakszawa, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Cich, Kazimierz Tołpa, Krzysztof Cich

Głuchowianka Głuchów – Herkules Trzebuska, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Haładej, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek

Wisłok Czarna – Start Brzóza Stadnicka, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Zbigniew Kłak, Ryszard Wielgosz, Patryk Żyradzki

Palkovia Palikówka – KS Terliczka, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Pytel, Kazimierz Tołpa, Sabina Drożdżal

Stobierna Krzywe – ŁKS Łukawiec, 17.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Konrad Łach, Andrzej Majder

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Sokół Pień, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Szymon Dąbrowski, Henryk Bik, Emilia Augustyn

Jamnica Dulcza Wielka – LKS Wierzchowiny, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Baran, Marek Pająk, Adrian Płaza

Piast Wadowice Górne – Sokół Partynia, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wachadlo, Piotr Mazur, Paweł Styczeń

Iskra Łączki Brzeskie – KS Zgórsko, 18.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Filip Straż, Mariusz Woźniak, Grzegorz Nycek

Orły Ruda – KS SMP Tuszyma, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Kardyś, Jacek Węgrzyn, Przemek Wych

Sprint Żarówka – Madras Goleszów, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz, Radosław Pryga, Dawid Ogorzałek

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Wspólnota Serbinów – LZS Krzątka, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Woźny, Michał Pamuła, Łukasz Ziemba

Kolejarz Knapy – Iskra Sobów, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Ryszard Bogacz, Jakub Wilk

LZS Tarnowska Wola – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II, 18.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Jakub Wilk, Fabian Gurdak

KS ŻUPAWA – OKS Wielowieś , 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Bartosz Gospodarczyk, Mateusz Lipiec

Płomień Chmielów – KS WYDRZA, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Daniel Bryczek, Jakub Bukowy

Sokół Sokolniki – Płomień Trześń, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Jan Grdeń, Aleksandra Grdeń

KS CYGANY – LZS Wola Baranowska, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Patryk Kobylarz

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – Milenium Bieliny, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Mulawka, Mateusz Chamera, Michał Kowalewski

LKS Sanna Zaklików – LZS Polonia Przędzel, 18.06.2023, godz. 14:00, w Zdziechowicach

Sędziuje: Jakub Karasiński, Bartłomiej Kupiec, Michał Troczyński

LZS ŻABNO – TRUCK Kotowa Wola, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Witold Wieprzęć, Kamil Gil

ORZEŁ GLINIANKA – Huragan Zdziechowice, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Gil, Bartosz Fietko, Jakub Taraszka

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – KP Zarzecze, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Jakub Bulec, Dominik Wtorek

Jutrzenka Kopki – WKS Kurzyna, 17.06.2023, godz. 17:00 –

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – LKS Jodła Przychojec, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Wiesław Chamera, Jakub Latawiec

LKS San Wierzawice Orzeł Biedaczów , 16.06.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Paweł Potocki, Bartosz Orzechowski, Kacper Dziopak

Azalia Brzóza Królewska – Kłyż Tarnogóra, 17.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Artur Adamczyk, Łukasz Staroń, Pawel Łata

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Grabniak Hucisko, 18.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Maksymilian Hasiak, Mariusz Kostyra

Tanew Harasiuki – KS ŁUKOWA, 17.06.2023, godz. 16:30, w Kurzynie

Sędziuje: Jakub Karasiński, Sebastian Bis, Jakub Kruk

Rotunda Krzeszów – Złotsan Kuryłówka, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominik Kozioł, Szymon Marchut, Kacper Sajdłowski

GKS GROBLE – Victoria Giedlarowa, 18.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Mateusz Bełczowski, Bartosz Mierzwa