Piłkarski Rozkład Jazdy [9-11 czerwca]. Od 3 ligi do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1156
Fot. Radosław Kuśmierz

3 liga

Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica, 10.06.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Paweł Gwiazda (Łyse)

Czarni Połaniec – Wisłoka Dębica, 10.06.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Adam Sekuterski (Łódź)

Sokół Sieniawa – Cracovia II, 10.06.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Michał Wasil (Lublin)

Stal Stalowa Wola – Wisła Sandomierz, 10.06.2023, godz. 19.38

Sędziuje: Łukasz Szczołko (Lublin)

3 liga kobiet

PAUZA – Izolator Boguchwała

Resovia II Rzeszów – Rysy Bukowina Tatrzańska, 11.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje:  –

Górnik II Łęczna – Inter Gnojnica, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jakub Bancerz, Michał Marzec, Łukasz Wąsik,

 –

4 liga podkarpacka

Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica, 9.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Grzegorz Tutka, Tomasz Kopeć, Mateusz Dwornicki,

FKS Stal II Mielec S. A. – Sokół Nisko, 10.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Karol Jezuit, Krzysztof Lipczyński, Grzegorz Jeleń,

Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno , 10.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Jakub Dzwoniarek,

Lechia Sędziszów Młp. – Cosmos Nowotaniec, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Paweł Samołyk, Klaudia Sawicka,

Stal II Rzeszów S.A. – LKS Skołoszów, 10.06.2023, godz. 12:00, IzoArena

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman,

Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Legion Pilzno, 11.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn,

Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała, 10.06.2023, godz. 17:00, IzoArena

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Grzegorz Pytko, Paweł Wiśniowski,

Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Młp., 11.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Marcin Roman, Kamil Godek,

KS JKS Jarosław – SPEC Stal Łańcut, 10.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek,

 –

4 liga podkarpacka kobiet

AP Jasło – SPEC Stal Łańcut, 10.06.2023, godz. 12:30 Sędziuje:  –

DAP Dębica – Sanovia Lesko, 10.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Maksymilian Lis, Grzegorz Pikuła, Krzysztof Pszeniczny,

 –

Dębica: Klasa  okręgowa

Chemik Pustków Osiedle – Błękitni Ropczyce, 10.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Mazur, Jakub Dybowski, Adrian Wójcik,

Czarni Trześń – LKS Pustków, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Igor Samołyk,  –

Błękitni Siedlanka – Sokół II Kolbuszowa Dolna, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Bogdan Maciąg, Karol Stój,

Smoczanka Mielec – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Leszek Żegleń, Marek Głowacki, Konrad Łagowski,

Czarnovia Czarna – Sparta Chorzelów, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Przemysław Stachnik, Kamil Nowak,

Victoria Czermin – LKS ŻYRAKÓW, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Tomasz Szewczyk, Kacper Bielatowicz,

Piast Wolica Piaskowa – Wisłoka II Dębica 3:0 vo

 –

Jarosław: Klasa  okręgowa

Orzeł Przeworsk – KS SANTOS PIWODA, 10.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Krzysztof Pachołek, Tomasz Sałek,

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Kuźma, Justyna Dacko, Wiesław Szkrabut,

LKS ORZEŁ TORKI – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Paweł Brus,

LKS SAN GORZYCE – LKS HETMAN LASZKI, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Konrad Tomczyk, Sławomir Bochnak,

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – MKS START PRUCHNIK , 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Pawel Kluz, Marcin Ziobrowski, Wiktor Łopuch,

MKS Kańczuga – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 10.06.2023, godz. 11:00, w Sieteszy

Sędziuje: Kamil Puka, Konrad Tomczyk, Sławomir Bochnak,

LKS START LISIE JAMY – LKS PROMYK URZEJOWICE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Łukasz Folta, Marcin Pszonak,

 –

Krosno: Klasa  okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Odrzykoń Zamczysko, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Kamil Godek, Patrycja Turczyn,

MARKIEWICZA KROSNO – Bukowsko, 10.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Patryk Augustyn, Artur Szelc, Grzegorz Gądela,

Czeluśnica – Targowiska , 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Mateusz Gumienny, Tomasz Kijowski,

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Czarni 1910 Jasło, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Tomasz Wierdak, Szymon Śnieżek,

Besko LKS Przełom – Rymanów KS Start, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Tomasz Jagieła, Radosław Łapka,

Mrukowa Zamczysko – Jabłonica Polska, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Radosław Łapka, Krzysztof Belczyk,

Górki – Przełęcz Dukla, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maciej Kosturski, Maksymilian Nestorowicz,

SANOK Ekoball – Nienaszów Tempo, 11.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Dariusz Łuksa, Patryk Urbaś,

 –

Rzeszów: Klasa  okręgowa

Plantator Nienadówka – Włókniarz Rakszawa, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Cich, Tomasz Kisielewicz, Adrian Kyć,

KS Przybyszówka – Sawa Sonina, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn,  –

Jedność Niechobrz – Strumyk Malawa, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Maciej Solecki, Dawid Głowacki,

LKS Wola Dalsza – Strug SZiK Tyczyn, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Stępień, Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk,

Leśna Wólka Podleśna – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń,  –

PZU SMS Resovia II Rzeszów – KS Zaczernie, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Gawle, Paweł Totoś, Paweł Ochab,

Błażowianka Błażowa – Iskra Zgłobień, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Matuła,  –

Sokół Sokołów Młp. – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Szydełko,  –

 –

Stalowa Wola: Klasa  okręgowa

TS Transdźwig Stale – Unia Nowa Sarzyna, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Paweł Potocki, Jakub Latawiec,

ŁKS Łowisko – LZS Ździary, 10.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka, Paweł Wątróbski,

Stal Nowa Dęba – KP Tanew Wólka Tanewska, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dorian Dabek, Kamil Gil, Kamil Zieliński,

Olimpia Pysznica – LZS Jarocin, 11.06.2023, godz. 14:00, w Jastkowicach

Sędziuje: Tomasz Mazur, Damian Wrona, Klaudia Sawicka,

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Stal Gorzyce, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Tomasz Woźny, Mariusz Wojtak,

Azalia Wola Zarczycka – San Kłyżów, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Kozioł, Sławomir Mulawka, Jakub Czubat,

Pogoń Leżajsk – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 10.06.2023, godz. 11:00, w Przychojcu

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Daniel Mścisz,

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Sokół Kamień, 11.06.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Kamil Gil, Kamil Zieliński,

 –

Dębica: Klasa A

LKS Nagoszyn – Płomień UKS Zagorzyce 3:0 vo

Głowaczowa – KS Legion II Pilzno, 9.06.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Damian Kędzior, Robert Pych,

KS BYSTRZYCA – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 11.06.2023, godz. 14:00, w Olchowej

Sędziuje: Bogusław Żegleń, Leszek Żegleń, Paweł Saj,

Paszczyniak Paszczyna – LKS STASIÓWKA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Wiewiórka, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Tomasz Kubicki, Paweł Korzeń,

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Kamil Nowak, Jakub Dybowski,

Brzostowianka Brzostek – Team Przecław, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Maksymilian Lis, Piotr Mazur,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS WĘGIERKA – KS VICTORIA KIDAŁOWICE 3:0 vo

KS PRO-100 WIETLIN – LKS DĄB DOBKOWICE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Marcin Moskwiak, Mateusz Wiejaczka,

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Tomasz Sałek, Milosz Michalec,

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS SZKŁO MŁYNY, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Karol Wielis, Marcin Kondrat,

MKS RADYMNO – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Adam Włoch, Piotr Ziegelheim,

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Grzegorz Pikuła, Remigiusz Sawicki,

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS SZÓWSKO, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Krzysztof Nazarko, Paweł Skupień,

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE 3:0 vo

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

KS FORT JAKSMANICE – KS WIAR KRÓWNIKI, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Paweł Pawlus,

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Piotr Bielański, Bartosz Skałacki,

GKS VIKING ORŁY – LKS NAKŁO – STARZAWA, 11.06.2023, godz. 17:00, w Małkowicach

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Mateusz Kuziemko, Jan Pindak,

LKS GRANICA STUBNO – LKS BATYCZE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Denis Rokita, Andrzej Hreczka, Mariusz Jajkowski,

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – UKS UNIA FREDROPOL, 10.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Wojciech Wajda, Karol Ochyra,

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS TĘCZA KOSIENICE, 9.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Bartosz Skałacki, Marcin Kogut,

KS POGÓRZE DUBIECKO – POLONIA II PRZEMYŚL, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Wiktor Łopuch, Karol Kuryło,

Żurawianka Żurawica – ULKS SAN HURECZKO, 10.06.2023, godz. 17:00, w Odrzechowej

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Kamil Kuźma, Denis Rokita,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

PKS UNUM BABICE – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Justyna Cichocka, Leszek Kogut,

LKS WISEŁKA SIENNÓW – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Dariusz Łuczyk, Marcin Kubas,

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Ziobrowski, Dariusz Mikuła, Jakub Boratyn,

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Mateusz Michalski, Łukasz Wolański,

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adam Włoch, Stanisław Hubacz, Adrian Prykopski,

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS START MIROCIN, 10.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Damian Kublas, Paweł Drabik, Ireneusz Lis,

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 11.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Darek Hajnosz, Karol Wielis, Marcin Kondrat,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Terech, Mariusz Franus, Bartosz Gelmuda,

LKS ZRYW MŁODÓW – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Mariusz Furgała, Jakub Hałucha,

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Michał Szczybyło, Paweł Pata,

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Konrad Kasperski, Paweł Pata,

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Krzysztof Tryniecki, Jan Zwierzyński,

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Grzegorz Stępak, Marta Kotlińska,

LKS KORZENICA – MKS ROZTOCZE NAROL, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Kasperski, Dariusz Michalec, Rafał Dubiel,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Przysietnica – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Radosław Kuszaj, Piotr Prajsnar,

Lesko Sanovia – Jankowce, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Rafał Krężałek, Patryk Urbaś,

Pisarowce – WIKI SANOK, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Konrad Kijowski, Wieslaw Pyzia,

Izdebki LKS – Płowce, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Martin Kijowski, Jozef Krzysztynski, Konrad Kijowski,

LKS Niebieszczany Remix – Długie LKS RAF HOUZE, 10.06.2023, godz. 16:30, w Markowcach

Sędziuje: Martin Kijowski, Kacper Zięba, Arkadiusz Ryglewicz,

Uherce Szarotka – Bażanówka LKS Orzeł, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Kamil Smerecki, Dariusz Wais,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

GKS Górnik Grabownica Starzeńska – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Wojciech Biały, Grzegorz Bliźniak,

ISKRZYNIA – Brzozovia Brzozów, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Niebocko Victoria  – Iwonicz Iwonka, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Szałajko, Kacper Stach, Bartłomiej Adamiak,

Rogi Burza – Grabówka, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Leszek Witkoś, Jan Dykas,

Haczów – Lubatówka, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Sławomir Kiełtyka,

WRÓBLIK SZLACHECKI – Jaśliska, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Jakub Kozner, Tomasz Jagieła,

Klimkówka Karpaty – Zmiennica, 10.06.2023, godz. 18:00, w Posadzie Górnej

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Kacper Stach,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Orzeł Lubla – Zręcin Tęcza, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Edward Szczurek,

Niegłowice Wisłoka – Brzyska, 10.06.2023, godz. 17:00, Jasło ul. Sportowa

Sędziuje: Edward Szczurek, Paweł Pitak, Dawid Zygmunt,

Faliszówka Orzeł – Sobniów Jasło, 10.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Zbigniew Gruszka, Krzysztof Zygmunt,

UKS Guzikówka Krosno – Krościenko Wyżne, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Dariusz Nitka, Łukasz Machowski,

Kołaczyce Ostoja – Skołyszyn, 11.06.2023, godz. 16:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziuje: Wojciech Heret, Rafał Krężałek, Lucjan Śmietana,

Łęki Dukielskie – Wojaszówka , 10.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marcin Irzyk, Wojciech Heret, Maciej Bednarczyk,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Novi Nosówka – Heiro Rzeszów, 10.06.2023, godz. 16:00 Sędziuje:  –

Wisłok Strzyżów  – LKS Trzebownisko, 11.06.2023, godz. 11:00, w Godowej

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Łukasz Podgórski, Grzegorz Szczepek,

Albatros Szufnarowa – Start Borek Stary, 11.06.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia,

Noverra Głogów Młp. – Zimowit Rzeszów , 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Piast Nowa Wieś – KS Godowa, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

LKS Jasionka – Grunwald Budziwój, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Cich, Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk,

Junak Rzeszów – Aramix Niebylec, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Unia Korniaktów Płn.  – Crasnovia Krasne, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Łach, Krzysztof Cich, Anna Stępień,

Arka Albigowa – Galicja Chmielnik, 11.06.2023, godz. 11:00

 Sędziuje: Jan Pytel, Karol Tłuczek, Zuzanna Foryt,

Grom Handzlówka – KS Stobierna, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Rzemieślnik Strażów – LKS Łąka 3:0 vo

KS Dąbrówki – Styrobud Trzeboś, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Dynovia Dynów – Szarotka Rogóżno, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Strażak Grochowe, 11.06.2023, godz. 11:00, w Kopciach –

Zacisze Trześń – Wisła Gliny Małe, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Kolorado Wola Chorzelowska  – Janovia Janowiec, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dominik Dubicki (Kolbuszowa Dolna), Hubert Brudz (Kolbuszowa Górna), Igor Lutowski,

Raniżovia Raniżów – Korona Majdan Królewski, 11.06.2023, godz. 11:00

 Sędziuje:  –

LKS Babicha  – Start Wola Mielecka, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Atut Podborze, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Orzeł Kosowy – Dromader Chrząstów, 11.06.2023, godz. 11:00, w Hucinie –

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Tempo Cmolas, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Czarni Lipa – Unia Skowierzyn, 11.06.2023, godz. 14:00, w Zaklikowie

Sędziuje: Adrian Czyż, Tomek Chamera, Maksymilian Sroczyński,

Jeziorak Chwałowice – LZS Rzeczyca Długa , 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Marcin Mierzwa, Bartosz Orzechowski,

LZS Wola Rzeczycka – LZS Jadachy, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jakub Bukowy, Klaudia Sawicka,

Bukowa Jastkowice – KS Kopcie, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Biały, Magdalena Dul, Kacper Dziopak,

KS Wisan Skopanie – Koniczynka Ocice, 11.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Marek Witoń, Jan Polek,

LZS Słowianin Grębów – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Wiktor Pioterczak, Wiesław Chamera (Lipa)

Strzelec Dąbrowica – San Wrzawy , 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Witoń, Grzegorz Wilk, Grzegorz Cichoń,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Retman Ulanów – Sokół Hucisko, 10.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Kamil Kańka, Stanisław Mazgaj,

Staromieszczanka Stare Miasto – Czarni Sójkowa, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Daniel Bryczek, Łukasz Staroń,

Orzeł Rudnik – KS Sarzyna , 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Zbigniew Ordon, Ryszard Bogacz,

PAUZA – LKS Brzyska Wola

Górnovia Górno – Advit Łętownia, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Marcin Bekier, Wiesław Chamera,

KP Podwolina – Sparta Jeżowe, 10.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomek Chamera, Mateusz Chamera, Wiktor Pioterczak,

PUKS Francesco Jelna – Podlesianka Kamień, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Mariusz Koper, Ryszard Bogacz,

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

Łęki Górne – Chemik II Pustków Osiedle, 10.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Dawid Małozięć, Hubert Kęder,

Borowiec Straszęcin – LZS MAŁA, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Baszta Zawada – Dragon Korzeniów, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Tomasz Szewczyk, Przemysław Stachnik,

Dąb Żdżary – LKS Brzeźnica, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak, Dominik Dubicki, Wiktor Dłużeń,

Zasów-Mokre – MKS SOKÓŁ DĘBICA, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Kędzior, Marek Sowiński, Mariusz Krajewski,

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Plon Klęczany, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Marek Głowacki, Zdzisław Borek,

Olimpia Nockowa – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka, 11.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Paweł Saj, Bogusław Żegleń, Leszek Żegleń,

PAUZA – Lechia II Sędziszów Młp.

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Sokół Krzywa, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Arkadiusz Kuczaj, Kamil Nowak,

Strażak Lubzina – Victoria Ocieka, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Kazimierz Kubik, Bogusław Żegleń,

Inter Gnojnica – Korona Góra Ropczycka, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Stój, Hubert Brudz, Igor Lutowski,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

LKS DELIN MUNINA – KS PIAST II TUCZEMPY, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominika Lonc, Oskar Hamacher, Dawid Wilusz,

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS DĄB CETULA, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim, Remigiusz Sawicki,

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Michał Kazimir, Mikołaj Lekowski,

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – LKS ŁĘG ŁOWCE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Witold Lisowski, Jakub Krasicki, Maksymilian Szakiel,

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Moskwiak, Arkadiusz Suchy, Mateusz Wiejaczka,

KS KORONA TUCHLA – LKS TĘCZA WYSOCK, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Wojciech Mańczak, Milosz Michalec,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

LKS WALAWIANKA WALAWA – KS NIZINY, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Daniel Lorynowicz, Jan Pindak,

LKS WIAR HUWNIKI – LKS GROM WYSZATYCE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Denis Rokita, Mariusz Jajkowski,

KS ARTMAX PIKULICE – LKS FENIX LESZNO, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Piotr Grodecki, Justyna Cichocka,

LKS BIZON MEDYKA – LKS RADA ORZECHOWCE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Piotr Bielański, Bartosz Skałacki,

LKS KORONA OLSZANY – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Piotr Bielański, Justyna Dacko,

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS UJKOWICE, 10.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Leszek Kogut, Damian Gaweł, Justyna Cichocka,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Michalski, Stanisław Hubacz, Łukasz Wolański,

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Wiktor Łopuch, Karol Kuryło, Tomasz Dziedzic,

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS SOBOL NIŻATYCE, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Daniel Ochyra, Karol Ochyra, Patryk Oleksiewicz,

LKS GACOVIA GAĆ – GKS ZARZECZE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Jakub Boratyn, Wojciech Wajda,

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – KS KISIELÓW, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Marcin Kubas, Krzysztof Bednarski,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS PIAST ANTONIKI – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Konrad Kasperski, Rafał Dubiel,

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS TANEW WOLA WIELKA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Franus, Jan Terech, Bartosz Gelmuda,

LKS UNIA ŁUKAWIEC – AKS LEGIA OLESZYCE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Dariusz Michalec, Jan Zwierzyński,

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS MOŁODYCZ, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Tomasz Cynk, Marta Kotlińska,

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS MIĘKISZ NOWY, 11.06.2023, godz. 10:30

Sędziuje: Mariusz Furgała, Mirosław Powroźnik, Jakub Hałucha,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Polańczyk Nelson – SAN MRZYGŁÓD, 11.06.2023, godz. 16:30, w Górzance

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Krzysztof Szul, Kacper Pelczar,

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – ULKS Czerteż, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Szul, Łukasz Matuszek, Kacper Pelczar,

Średnia Wieś – Srogów Pogórze, 11.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Miśko, Przemysław Sidor, Szczepan Pelczar,

Poraż Juventus – Myczkowce Zalew, 11.06.2023, godz. 11:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziuje: Wacław Bocoń, Sebastian Błażejowski, Konrad Cyganik,

Czaszyn LKS – Lutowiska , 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Przemysław Sidor, Paweł Miśko, Szczepan Pelczar,

Zagórz Osława – Łukowe Gabry, 11.06.2023, godz. 14:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Wacław Bocoń, Konrad Cyganik,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

JAĆMIERZ – Sieniawa Wisłok, 11.06.2023, godz. 13:00

 Sędziuje: Maciej Solecki, Maciej Wołek, Jacek Dziekan,

Wzdów – Nowosielce Szarotka 0:3 vo

Głębokie LKS – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Wojciech Biały, Stanisław Urbanek,

ORŁY JABŁONKA – Pielnia Orion, 11.06.2023, godz. 15:00, w Niebocku

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak, Damian Szałajko, Kacper Stach,

LKS ODRZECHOWA – Dydnia Zryw, 11.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk, Jakub Walus,

Nowotaniec Cosmos II – LKS Hłudno, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Maciej Bednarczyk, Stanisław Rajchel,

Markowce – Golcowa, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Irzyk, Kamil Wania, Jarosław Prajsnar,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Rymanów Zdrój – Jasienica, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Lubatowa – Trześniów, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

SZCZEPAŃCOWA – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 10.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Kijowski, Marcin Abram, Dominik Jaśkiewicz,

Milcza – LKS Orzeł Pustyny, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Kombornia  – Wesoła, 11.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kamil Smerecki, Krzysztof Zygmunt, Patryk Kilar,

Domaradz Sokół – Głowienka, 11.06.2023, godz. 11:00

 Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Rafał Komański, Maciej Kosturski,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Łubno Tajfun – Chorkówka Nafta 3:0 vo.

Kopytowa Polonia  – Iwla, 11.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Arkadiusz Buba, Tadeusz Piątek,

PAUZA – Żeglce

Korczyna Kotwica – Strzelec Frysztak, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Michał Krześniak,

Potok Nurt – Łubienko, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Szymon Śnieżek, Leszek Śnieżek,

KS PASJA KROSNO – Świerzowa, 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Belczyk, Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Team 17 Szebnie, 11.06.2023, godz. 14:00, w Osieku J.

Mateusz Gumienny, Radosław Kuszaj, Tomasz Kijowski,

BŁAŻKOWA – Łężyny Gaudium, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Majewski, Leszek Witkoś, Alan Buba,

Nowy Glinik Dragon – Krempna Wrzos 3:0 vo

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Hankówka, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mirosław Guzik, Ryszard Pękala, Jan Samborowski,

Święcany Standart – Warzyce, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Dykas, Wiesław Tyrcha, Sławomir Rak,

Osobnica Sparta – Nowy Żmigród Wisłoka , 11.06.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Edward Szczurek,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

PZU SMS Resovia III Rzeszów – Rudzik Rudna Mała, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Rudnianka Rudna Wielka – Trzcianka Trzciana, 11.06.2023, godz. 14:00

 Sędziuje:  –

KS Świlcza – KS Baranówka Rzeszów, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Orzeł Wysoka Głogowska – Biała Rzeszów, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Dąb Dąbrowa – Victoria Budy Głogowskie, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Mrowlanka Mrowla – Bratek Bratkowice, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Rotar Węglówka – Korona Dobrzechów, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Sokół Grodzisko – Diament Pstrągowa, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski, Grzegorz Szczepek, Krzysztof Kosiek,

Herman Hermanowa – Płomyk Lutoryż, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Czarni Czudec – Grom Mogielnica, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Granit Wysoka Strzyżowska – KS II Bystrzyca, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia, Piotr Prajsnar,

Orły Pstrągówka – Huragan Kozłówek, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Grunwald Połomia – Start Lubenia, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Jawor Krzemienica – Tatyna Dylągówka 3:0 vo

HALO Hyżne – Czarni Kraczkowa, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Orzeł Harta – Polonia Hyżne, 11.06.2023, godz. 12:00

 Sędziuje:  –

Iskra II Jawornik Polski – Orzeł Wysoka Łańcucka, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

Pogórze Bachórz – Dąb Kosina, 11.06.2023, godz. 11:00 Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Włókniarz II Rakszawa – Las Zalesie, 11.06.2023, godz. 17:00, w Zalesiu –

Palkovia Palikówka – Stobierna Krzywe, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Kamil Śliwa, Wiktoria Hader,

Start Brzóza Stadnicka – KS Terliczka, 10.06.2023, godz. 17:30, w Terliczce

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Zuzanna Foryt, Anna Stępień,

Głuchowianka Głuchów – Wisłok Czarna, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Majder, Mirosław Popowicz, Michał Pędziwiatr,

Herkules Trzebuska – Astra Medynia Głogowska, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Adrian Cich, Łukasz Juszczyk,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Grom Krzemienica – Błysk Górki, 11.06.2023, godz. 14:00, Babicha –

Jutrzenka Ławnica – Pitmark Jaślany, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

 Czarni II Trześń – Rzędzian Rzędzianowice 0:3 vo

Grunwald Padew Narodowa – Barka Breń Osuchowski, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

LKS Dębiaki – Wiśnia Trzciana, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Madras Goleszów – Apollo Dulcza Mała, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

KS SMP Tuszyma – Sprint Żarówka, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dawid Małozięć, Krzysztof Pszeniczny, Mariusz Piątek,

KS Zgórsko – Orły Ruda, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Sokół Partynia – Iskra Łączki Brzeskie, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:  –

LKS Wierzchowiny – Piast Wadowice Górne, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Sokół Pień – Jamnica Dulcza Wielka, 11.06.2023, godz. 14:00, w Radomyślu W. –

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Marmury Przyłęk – Huragan Przedbórz 3:0 vo

Florian Ostrowy Tuszowskie – Artbud Werynianka Werynia, 11.06.2023, godz. 14:00

 Sędziuje:  –

Potok Dobrynin – Vigor Trzęsówka, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

Wilga Widełka – LKS Hucina, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:  –

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

LZS Wola Baranowska – Wspólnota Serbinów, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Jan Polek, Fabian Gurdak,

Płomień Trześń – KS CYGANY, 10.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Lukasz Kijak, Marek Gałka,

KS WYDRZA – Sokół Sokolniki, 11.06.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Aleksandra Grdeń, Filip Bożek,

OKS Wielowieś  – Płomień Chmielów, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bogumił Pelic, Łukasz Ziemba, Bartosz Gospodarczyk,

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – KS ŻUPAWA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Zbigniew Ordon, Maciej Lipski,

Iskra Sobów – LZS Tarnowska Wola, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Dominik Wtorek, Kacper Rogala,

LZS Krzątka – Kolejarz Knapy, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Mateusz Bełczowski, Jakub Kruk,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

WKS Kurzyna – LZS LOTNIK TURBIA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Marek Gałka, Sebastian Bis,

KP Zarzecze – Jutrzenka Kopki, 10.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Szymon Marchut, Tomasz Woźny,

TRUCK Kotowa Wola – ORZEŁ GLINIANKA, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Bartosz Fietko, Jakub Taraszka,

GAS Łęg Stany – LZS ŻABNO, 11.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Samołyk, Witold Wieprzęć, Michał Kowalewski,

Milenium Bieliny – LKS Sanna Zaklików, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Koper, Jan Grdeń, Ryszard Bogacz,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Victoria Giedlarowa – Azalia Wola Zarczycka II, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Mulawka, Lukasz Kijak, Bartosz Mierzwa,

Złotsan Kuryłówka – GKS GROBLE, 11.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Jakub Krawiec, Rafał Kopeć,

Grabniak Hucisko – Tanew Harasiuki, 11.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Maksymilian Hasiak, Bartłomiej Kupiec,

Kłyż Tarnogóra – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 10.06.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Tomasz Giżka, Jan Koluch, Jakub Taraszka,

Orzeł Biedaczów  – Azalia Brzóza Królewska, 11.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Ordon, Kacper Baran,

LKS Jodła Przychojec – LKS San Wierzawice , 10.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Daniel Mścisz,