Turniej kadr podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2013 [POWOŁANIA]

1457

10 czerwca w Krzeszowie odbędzie się turniej kadr Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2013 i młodszych. Początek zawodów o godzinie 9.30. Oto lista powołanych zawodników w poszczególnych podokręgach.

Podokręg Dębica

Igloopol Dębica: Patryk Sychowski, Dawid Kubicki, Błażej Bielatowicz

Legion Pilzno: Filip Tomasiewicz

Soccer Ropczyce: Piotr Czernia, Bartłomiej Ciosek

Wisłoka Dębica: Marcel Grych

Team Przecław: Michał Mazur, Dawid Ozimek, Bartosz Helowicz,

Atut Podborze: Norbert Dudas.

Kolbuszowianka: Karol Kopeć, Ksawery Skóra.

MULKS Pustynia: Michał Zajączkowski.

Trener: Dawid Cygan.

Podokręg Jarosław

Orzełek Przeworsk: Szymon Botwina, Ksawery Tworzydło, Mateusz Kulpa.

SMS Przemyśl: Fabian Hanas (bramkarz), Michał Wróbel, Dawid Łabiak, Tymoteusz Hanasko

Duma Przemyśla Szkółka Piłkarska Polonii Przemyśl: Patryk Wodka

JSRR Jarosław: Alan Sroczyk

FA Lubaczów: Kajetan Trojnar

Orlik Przemyśl: Szymon Jakóbski (bramkarz), Bartek Sidor, Karol Falger, Marcel Roman

Trenerzy: Waldemar Majba i Wojciech Walatek.

Podokręg Krosno

Beniaminek Krosno: Olaf Kamiński, Jakub Kuliga, Karol Leńczuk, Igor Pasierbski.

Orzełki Brzozów: Tobiasz Wasylewicz

Kolejarz Zagórz: Igor Latusek

AP VIVO Krosno: Michał Rawski, Bruno Prajsnar, Kamil Paśko, Miłosz Boczar

JKS Czarni Jasło: Damian Żuchowicz

Cosmos Nowotaniec: Eryk Czapla.

Trener: Emilian Zygmunt

Podokręg Rzeszów

AP WRS United Rzeszów: Franciszek Ziemiński, Filip Bienia

Beniminek Rzeszów: Oliwier Jawor, Oskar Szpunar

Ziomki Rzeszów: Szymon Rejewski, Kamil Muskalski

Sokół Sokołów Młp.: Dawid Mikus

Głogovia: Dominik Kubas

Stal Rzeszów: Filip Kowal, Tomasz Jękot, Milan Buniowski

APPN Mielec: Alex Pszeniczny

PGE Stal Mielec: Tomasz Strag, Mikołaj Padykuła

Rezerwa – Grunwald Budziwój: Wojciech Napora.

Trenerzy Bartosz Złamaniec i Piotr Darocha.

Podokręg Stalowa Wola

FA Nisko: Szymon Kapuścinski, Jan Bednarz, Hubert Bolka, Jan Sęk

AP Jeżowe: Dominik Kata

FA Stalowa Wola: Maciej Jarosz, Artur Naslyan

ZKS Stal Stalowa Wola: Antoni Mańdziuk, Oliwier Dąbek

Sokół Kamień: Dawid Saj

Jeziorak Chwałowice: Oskar Hołody

Azalia Wola Zarczycka: Maciej Flis

AP Młode Nadzieje Nowa Sarzyna: Jakub Gnatek

Trenerzy: Damian Skakuj i Krzysztof Kida.