We wtorek baraż o ekstraklasę, w środę finał Wojewódzkiego Pucharu Polski, kolejka 4 ligi i nie tylko [WYKAZ MECZÓW I OBSADA]

348
Fot. Konrad Kwolek

Bardzo obficie pod względem meczów piłkarskich na Podkarpaciu wyglądają najbliższe dni. Już we wtorek o godzinie 21.00 Stal Rzeszów zagra na wyjeździe z Bruk-Bet Termialiką Nieciecza półfinał barażu o awans do PKO BP Ekstraklasy, a w środę poznamy zdobywcę Wojewódzkiego Pucharu Polski na Podkarpaciu, bo w Stalowej Woli miejscowa Stal zmierzy się z Sokołem Sieniawa, z tego meczu przeprowadzimy transmisję na żywo. Odbędzie się też cała kolejka 4 ligi podkarpackiej, a także klasy O Krosno, Rzeszów i Stalowa Wola. Poniżej przedstawiamy pełny wykaz meczów od wtorków do środy.

Baraż o awans do PKO BP Ekstraklasy – półfinał

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stal Rzeszów, 06.06.2023, godz. 21:00,

Sędziuje: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

 –

Wojewódzki Puchar Polski – FINAŁ

Stal Stalowa Wola P.S.A. – MKS Sokół Sieniawa, 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Gerard Gawron, Arkadiusz Boroń, Patryk Dudek

 –

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – SPEC Stal Łańcut, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Marcin Romanik, Arkadiusz Suchy

Głogovia Głogów Młp. – KS JKS Jarosław, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Maciej Śliwa, Paweł Wiśniowski

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl, 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Sobuś,

KS Legion Pilzno – Korona Rzeszów, 07.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Jacek Węgrzyn, Marcin Konefał

LKS Skołoszów – Wólczanka Wólka Pełkińska, 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Sondej, Piotr Rachwał, Dawid Półchłopek

Cosmos Nowotaniec – Stal II Rzeszów S.A., 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Paweł Drabik, Daniel Lorynowicz

Karpaty Krosno  – Lechia Sędziszów Młp., 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Paweł Bałut, Krzysztof Lipczyński

Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa, 07.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Kantor, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń

Sokół Kolbuszowa Dolna – FKS Stal II Mielec S. A., 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Marek Witoń, Tomasz Kopeć

 –

4 liga podkarpacka kobiet

Olimpia Pysznica – DAP Dębica, 07.06.2023, godz. 17:30, w Jastkowicach

Sędziuje: Tomek Chamera, Bogumił Pelic, Jan Koluch.

Dębica: Klasa okręgowa

Kamieniarz Golemki – KS Radomyślanka Radomyśl Wielki, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Kamil Puka, Mateusz Michalski

KS PIAST TUCZEMPY – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 08.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje:

 –

Krosno: Klasa okręgowa

Nienaszów Tempo – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, 08.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Smoleń, Rafał Krężałek, Kamil Smerecki

Przełęcz Dukla – SANOK Ekoball, 08.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Mateusz Gumienny, Szymon Śnieżek

Jabłonica Polska – Górki, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Sebastian Błażejowski, Wacław Bocoń

Rymanów KS Start – Mrukowa Zamczysko, 08.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Grzegorz Gądela, Wojciech Heret

Czarni 1910 Jasło – Besko LKS Przełom, 08.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Radosław Kuszaj, Krzysztof Wojnar

Targowiska  – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 08.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Rygiel, Rafał Komański, Maciej Kosturski

Bukowsko – Czeluśnica, 08.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Tomasz Jagieła, Wojciech Biały

Odrzykoń Zamczysko – MARKIEWICZA KROSNO, 08.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Krzysztof Kosiek, Jakub Betlej

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Włókniarz Rakszawa – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Sęk, Radosław Pryga, Jakub Strelcow

Iskra Zgłobień – Sokół Sokołów Młp., 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Adrian Cich, Łukasz Juszczyk

KS Zaczernie – Błażowianka Błażowa, 07.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Weronika Załucka, Grzegorz Wachadlo

Strug SZiK Tyczyn – Leśna Wólka Podleśna, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Strumyk Malawa – LKS Wola Dalsza, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Hubert Kopacz, Paweł Mokrzycki, Dawid Sowa

Sawa Sonina – Jedność Niechobrz, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Adrian Kyć, Zuzanna Foryt

Plantator Nienadówka – KS Przybyszówka, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Kamil Godek, Marcin Roman, Kamil Hussain

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Kamień, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mulawka, Kamil Gil, Damian Wrona

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Rafał Sawicki, Dominik Kozioł

San Kłyżów – Pogoń Leżajsk, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Myszka, Karol Dziopak, Tomasz Woźny

Stal Gorzyce – Azalia Wola Zarczycka, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Maksymilian Ciak, Jakub Karasiński

LZS Jarocin – SMS SIARKA TARNOBRZEG, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dorian Dabek, Sławomir Mulawka, Tomasz Giżka

KP Tanew Wólka Tanewska – Olimpia Pysznica, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Piotr Chmura, Lukasz Kijak

LZS Ździary – Stal Nowa Dęba, 07.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Artur Kostyra, Mariusz Wojtak, Kamil Zieliński

TS Transdźwig Stale – ŁKS Łowisko, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Damian Biały, Paweł Samołyk

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Patryk Oleksiewicz, Wiktor Łopuch

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS WĘGIERKA, 08.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Dariusz Mikuła, Dariusz Łuczyk

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS DĄB DOBKOWICE, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Stanisław Hubacz, Adrian Prykopski

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS BATYCZE – LKS NAKŁO – STARZAWA, 08.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Łukasz Folta, Łukasz Wolański

LKS KORONA TRÓJCZYCE – KS FORT JAKSMANICE, 08.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Ireneusz Małysz, Bartosz Skałacki

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Dariusz Michalec, Paweł Paryniak, Tomasz Sałek

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Strachocina  – Zarszyn, 08.06.2023, godz. 16:00, w Zarszynie

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Edward Szczurek

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Grabówka – Jaśliska, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Martin Kijowski, Albin Kijowski, Konrad Kijowski

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Bieździedza LKS Orzeł – GKS Zarzecze-Dębowiec, 07.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Dariusz Nitka, Daniel Aleksander

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

San Wrzawy  – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Jan Polek, Filip Bożek

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS LEŚNIK PŁAZÓW, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Jakub Hałucha, Bartosz Gelmuda

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Myczkowce Zalew – Czaszyn LKS, 08.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Krzysztof Szul, Kacper Sokołowski

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Kombornia  – Rymanów Zdrój, 08.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Tomasz Wierdak, Rafał Szczur

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Żeglce – Korczyna Kotwica, 08.06.2023, godz. 16:30, w Korczynie

Sędziuje: Jan Dykas, Dariusz Szczepanik, Tadeusz Piątek

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Iskra Sobów – Płomień Chmielów, 07.06.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Tomasz Wilk, Kamil Kańka, Jakub Wilk

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

Huragan Zdziechowice – LZS HEROSI SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 07.06.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Klaudia Sawicka, Magdalena Dul

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

KS ŁUKOWA – Rotunda Krzeszów, 08.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Józef Wieleba, Krzysztof Wdowiak, Paweł Potocki

 –

A1 Junior Grupa 1 (WIOSNA)

PZU SMS Resovia Rzeszów – JKS SMS Jarosław, 06.06.2023, godz. 14:00

A1 Junior Grupa 1 (WIOSNA)

Stal Stalowa Wola P.S.A. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 06.06.2023, godz. 14:00

Igloopol Dębica – UKS SMS Stal Mielec, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

A1 Junior Grupa 2 (WIOSNA)

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Stal II Rzeszów S.A., 07.06.2023, godz. 18:00

Czarni 1910 Jasło – Orzeł Przeworsk, 06.06.2023, godz. 16:00

Ekoball Sanok – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

A1 Junior Grupa 3 (WIOSNA)

Bratek Bratkowice – KS Trenera Łukasza Kościelskiego, 06.06.2023, godz. 18:00

Brzozovia Brzozów – Karpaty II Krosno , 06.06.2023, godz. 15:00

LKS Skołyszyn – Junak Rzeszów, 06.06.2023, godz. 14:00

Dynovia Dynów – KS Przybyszówka, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

 –

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 07.06.2023, godz. 18:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Pitmark Jaślany – Sokół Kolbuszowa Dolna, 06.06.2023, godz. 18:00

Atut Podborze – Piast Wadowice Górne, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

KP Podwolina – LKS San Wierzawice , 08.06.2023, godz. 15:00

Sparta Jeżowe – Olimpia Pysznica, 06.06.2023, godz. 17:00

LZS Ździary – Stal Nowa Dęba, 08.06.2023, godz. 15:00

LKS Brzyska Wola  – ŁKS Łowisko, 08.06.2023, godz. 15:00

 –

B1 Junior Młodszy Grupa 1 (WIOSNA)

Karpaty Krosno  – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 06.06.2023, godz. 13:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Igloopol Dębica, 06.06.2023, godz. 16:00

UKS SMS Stal Mielec – MKS DAP Dębica, 08.06.2023, godz. 10:00

Stal II Rzeszów S.A. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 06.06.2023, godz. 11:30

 –

B1 Junior Młodszy Grupa 2 (WIOSNA)

SMS Siarka Tarnobrzeg – FKS Stal Mielec S. A., 06.06.2023, godz. 14:30

Czarni 1910 Jasło – Karpaty II Krosno , 06.06.2023, godz. 18:00

 –

B1 Junior Młodszy Grupa 3 (WIOSNA)

AP Sanok – Orzeł Przeworsk, 06.06.2023, godz. 18:00

Brzozovia Brzozów – Lechia Sędziszów Młp., 06.06.2023, godz. 17:00

Wisłok Strzyżów  – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

B1 Junior Młodszy Grupa 4 (WIOSNA)

Błękitni Ropczyce – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 06.06.2023, godz. 18:00

Polonia Przemyśl – LKS Skołyszyn, 06.06.2023, godz. 17:30

UKS SMS Rzeszów – AP Beniaminek Krosno, 06.06.2023, godz. 15:00

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy

MKS Dębica – Błękitni Siedlanka, 07.06.2023, godz. 18:00

KS Legion Pilzno – Florian Ostrowy Tuszowskie, 07.06.2023, godz. 17:00

KS BYSTRZYCA – Brzostowianka Brzostek, 07.06.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

KS POGÓRZE DUBIECKO – MKS START PRUCHNIK , 07.06.2023, godz. 17:30

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

LKS START MIROCIN – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 07.06.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS CZARNI OLESZYCE, 08.06.2023, godz. 14:00

 –

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Arka Albigowa – Astra Medynia Głogowska, 07.06.2023, godz. 18:00

 –

C1 Trampkarz Grupa 1 (WIOSNA)

Stal II Rzeszów S.A. – UKS SMS Rzeszów, 06.06.2023, godz. 09:00

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A., 06.06.2023, godz. 15:00

AP Beniaminek Krosno – Czarni 1910 Jasło, 06.06.2023, godz. 15:00

FKS Stal Mielec S. A. – MKS DAP Dębica, 06.06.2023, godz. 14:00

Czarni 1910 Jasło – Igloopol Dębica, 08.06.2023, godz. 18:00

 –

C1 Trampkarz Grupa 2 (WIOSNA)

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – SPEC Stal Łańcut, 06.06.2023, godz. 16:00

Karpaty Krosno  – JSRR Jarosław, 06.06.2023, godz. 18:30

UKS SMS Przemyśl – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 06.06.2023, godz. 14:00

 –

C1 Trampkarz Grupa 3 (WIOSNA)

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – JKS SMS Jarosław, 06.06.2023, godz. 16:00

Sparta Leżajsk – Unia Nowa Sarzyna, 07.06.2023, godz. 18:00

Wisłok Strzyżów  – KS Legion Pilzno, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

Dębica: C1 Trampkarz

Igloopol Dębica – KS Legion Pilzno, 07.06.2023, godz. 16:30

LKS Sokół Malinie – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 07.06.2023, godz. 17:00

Błękitni Ropczyce – LKS Pustków, 07.06.2023, godz. 17:00

Sparta Chorzelów – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 07.06.2023, godz. 17:00

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – SOKÓŁ PIEŃ, 07.06.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

KS WIĄZOWNICA – LKS MANASTERZ k/J-AW, 07.06.2023, godz. 18:00

AKTIV PRO LUKS BESKID POSADA GÓRNA – WRÓBLIK SZLACHECKI, 06.06.2023, godz. 17:30

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

UKS Guzikówka Krosno – Przełęcz Dukla, 07.06.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Rotunda Krzeszów – KP Tanew Wólka Tanewska, 07.06.2023, godz. 17:00

KS Sarzyna  – Sparta Jeżowe, 07.06.2023, godz. 17:00

 –

C2 Trampkarz Grupa 1 (WIOSNA)

Igloopol Dębica – PZU SMS Resovia Rzeszów, 06.06.2023, godz. 09:00

Stal Rzeszów S.A. – DAP Dębica, 08.06.2023, godz. 09:30

AP Beniaminek Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A., 06.06.2023, godz. 17:30

 –

C2 Trampkarz Grupa 2 (WIOSNA)

Stal II Rzeszów S.A. – UKS Orlik Przemyśl, 08.06.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – Siarka Tarnobrzeg S.A., 06.06.2023, godz. 16:00

UKS Orlik Przemyśl – Stal II Rzeszów S.A., 06.06.2023, godz. 15:30

 –

C2 Trampkarz Grupa 3 (WIOSNA)

SPEC Stal Łańcut – UKS AP Kolejarz Zagórz, 06.06.2023, godz. 18:00

Iskra Zgłobień – Ekoball Sanok, 06.06.2023, godz. 16:00

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – JKS SMS Jarosław, 06.06.2023, godz. 16:00

 –

C2 Trampkarz Grupa 4 (WIOSNA)

Wisłoka Dębica – Sokół Sokołów Młp., 06.06.2023, godz. 16:30

Stal Gorzyce – Azalia Wola Zarczycka, 06.06.2023, godz. 16:00

Siarka II Tarnobrzeg S.A. – Plon Kawęczyn, 07.06.2023, godz. 18:30

 –

Dębica: C2 Trampkarz

Brzostowianka Brzostek – Czarnovia Czarna, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – GKS ZARZECZE, 06.06.2023, godz. 18:00

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz

Grom Mogielnica – UKS Jaworzanka Jawornik Polski, 07.06.2023, godz. 18:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Dynovia Dynów, 06.06.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1

Advit Łętownia – Victoria Giedlarowa, 08.06.2023, godz. 18:00

GAS Łęg Stany – Złotsan Kuryłówka, 08.06.2023, godz. 18:00

 –

D1 Młodzik „D1 gr, A WIOSNA” Grupa 1 (WIOSNA)

FKS Stal Mielec S. A. – PZU SMS Resovia Rzeszów, 06.06.2023, godz. 18:00

AP Beniaminek Krosno – Stal Rzeszów S.A., 06.06.2023, godz. 16:30

 –

D1 Młodzik „D1 gr, B WIOSNA” Grupa 2 (WIOSNA)

UKS SMS Rzeszów – Plon Kawęczyn, 06.06.2023, godz. 16:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Global Academy Soccer Jasło, 06.06.2023, godz. 17:30

JSRR Jarosław – AP Stalowa Wola, 06.06.2023, godz. 16:00

UKS SMS Przemyśl – MULKS Pustynia, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

D1 Młodzik Grupa 3 (WIOSNA)

UKS Orlik Przemyśl – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 06.06.2023, godz. 17:30

Perfect Przeworsk – Wisłoka Dębica, 06.06.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – Ekoball Sanok, 06.06.2023, godz. 18:30

 –

D1 Młodzik Grupa 4 (WIOSNA)

ZKS Stal Stalowa Wola – Stal II Rzeszów S.A., 08.06.2023, godz. 17:30

Sparta Leżajsk – ZKS Stal Stalowa Wola, 06.06.2023, godz. 18:00

Stal II Rzeszów S.A. – UKS Szóstka Jasło, 06.06.2023, godz. 13:00

Dynovia Dynów – Sokół Nisko, 07.06.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – DAF Rzeszów, 06.06.2023, godz. 16:00

 –

Dębica: D1 Młodzik

Chemik Pustków Osiedle – JAP DIAMENT Jodłowa, 07.06.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 07.06.2023, godz. 16:00  –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

UKS UNIA FREDROPOL – BKS LEŚNIK BIRCZA, 06.06.2023, godz. 18:00

UKS GIGANCI RADYMNO – KS WĘGIERKA, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Korczyna Kotwica – Kombornia , 06.06.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Grunwald Budziwój – KS Dzikowiec, 07.06.2023, godz. 18:00

Diament Pstrągowa – AP Głogovia Głogów Młp., 07.06.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – AKADAEMIA PIŁKARSKA JEŻOWE, 06.06.2023, godz. 16:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

Łęg Kopcie – PKS SAN STALOWA WOLA, 07.06.2023, godz. 18:30

KS Wisan Skopanie – GAP ZALESZANY, 07.06.2023, godz. 17:30

 –

D2 Młodzik Grupa 1 (WIOSNA)

UKS SMS Przemyśl – SPEC Stal Łańcut, 06.06.2023, godz. 15:45

DAP Dębica – Stal Rzeszów S.A., 06.06.2023, godz. 16:00

Karpaty Krosno  – AP Beniaminek PROFBUD Krosno, 06.06.2023, godz. 17:00

AP Sanok – JKS Jarosław, 06.06.2023, godz. 16:30

APPN Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 06.06.2023, godz. 12:00

 –

D2 Młodzik Grupa 2 (WIOSNA)

UKS Szóstka Jasło – FKS Stal Mielec S. A., 06.06.2023, godz. 17:00

Chemik Pustków Osiedle – AP Stalowa Wola, 06.06.2023, godz. 17:00

PZU SMS Resovia II Rzeszów – AP Beniaminek PROFBUD II Krosno, 06.06.2023, godz. 16:30

Stal II Rzeszów S.A. – Przełęcz Dukla, 06.06.2023, godz. 17:00

 –

D2 Młodzik Grupa 3 (WIOSNA)

AP WRS United Rzeszów – Zimowit Rzeszów, 06.06.2023, godz. 17:30

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Wisłoka Dębica, 06.06.2023, godz. 17:30

AP Jasło – Igloopol Dębica, 06.06.2023, godz. 14:00

ZKS Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok, 06.06.2023, godz. 16:00

KS Legion Pilzno – Stal Gorzyce, 06.06.2023, godz. 17:00

Grunwald Budziwój – Azalia Wola Zarczycka, 06.06.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: D2 Młodzik

UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS MOTOR GROCHOWCE, 06.06.2023, godz. 18:45