Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]

1252
Fot. Konrad Kwolek
4 liga podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW19
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno19
BUĆ KONRADStal Łańcut17
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno16
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.14
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.14
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.14
PIETLUCH KRZYSZTOFLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA13
KHOMCHENKO VIKTORNowotaniec Cosmos13
PIĄTEK PAWEŁWisłok Wiśniowa13
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce41
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce36
KŁOS KAMILVictoria Czermin26
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki23
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle19
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki15
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka15
JUSZKIEWICZ MARCINKamieniarz Golemki13
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE19
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW19
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE18
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
KIELICH SYLWESTEROrzeł Przeworsk16
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA15
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO15
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC14
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY14
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200114
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start35
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start25
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok21
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica20
KUZIO MATEUSZCzeluśnica19
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok17
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo12
MAJKA AREKNienaszów Tempo12
PEREA ESPANA HARRISONUstrzyki Dolne12
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna25
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.21
SITEK ADRIANIskra Zgłobień19
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ19
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa18
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa18
RĄCZKA KACPERZaczernie17
SOKAL SZYMONPrzybyszówka16
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina16
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn16
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień42
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary22
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska21
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka16
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska16
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień13
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk12
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.12
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka28
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa26
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka23
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek22
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek20
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie17
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA15
ŚWIDER MATEUSZKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE30
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO20
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE19
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE16
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW15
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO15
LISAŃCZUK DOMINIKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE13
FEDYK MATEUSZMKS RADYMNO13
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW12
MLICZAK JAKUBKS SZÓWSKO12
CZUB ŁUKASZLKS DĄB DOBKOWICE12
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl45
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY29
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE23
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl19
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO19
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL19
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica17
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE16
HAJDUK MATEUSZLKS CRESOVIA KALNIKÓW15
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3  
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW39
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW27
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW26
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE22
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI19
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ18
CZESZYK DAWIDLKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA17
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE17
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW17
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA14
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA28
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW26
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA25
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA19
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA19
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW17
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA16
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
FURGAŁA RAFAŁLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA13
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW12
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce31
GALANT MICHAŁStrachocina21
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK17
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł15
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix15
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce14
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia12
KIELAR KAMILDługie LKS San-Bud11
KUCHARSKI KONRADDługie LKS San-Bud10
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
GRZYB MICHAŁLKS Niebieszczany Remix10
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI30
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka15
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty15
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka14
BRAJA SEBASTIANRogi Burza13
BRYŚ RADOSŁAWHaczów11
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA11
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA11
ULIASZ KONRADRogi Burza10
JURKIEWICZ KACPERZmiennica10
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza21
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie17
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło15
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka15
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne13
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla13
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn12
SZOT MARCINBieździedza LKS Orzeł11
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja11
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka26
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka20
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów14
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów14
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka12
WILK MACIEJJunak Rzeszów11
WRUSZAK BARŁOMIEJPiast Nowa Wieś11
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko11
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia39
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś24
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne18
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski18
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów16
KANIA DAWIDStyrobud Trzeboś16
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne15
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
KRUPA AMADEUSZStobierna15
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa47
WANAT PIOTRDromader Chrząstów33
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa25
WILK PATRYKStart Wola Mielecka25
BIELIK PATRYKAtut Podborze23
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka23
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa23
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów19
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY19
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów18
JEZUWID KAMILZacisze Trześń18
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice27
BRODA KACPERSan Wrzawy24
WOLAN TOMASZLZS Jadachy23
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka20
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice19
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy18
WOLAN MARCINLZS Jadachy17
PIECHNIAK BARTOSZLZS Słowianin Grębów15
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka15
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice14
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia22
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień22
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna14
ZELEK ADAMKP Podwolina13
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów13
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno10
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko8
SABAT ŁUKASZSparta Jeżowe8
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto8
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA17
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
KULA TOMASZŁęki Górne13
NOWAK PATRYKLZS MAŁA11
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
JEMIOŁO FILIPLZS MAŁA10
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin8
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
KOT KAMILŁęki Górne8
RYŃSKI BARTŁOMIEJBorowiec Straszęcin7
KOLAK KAMILDąb Żdżary7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
WANAT DAMIANLZS MAŁA7
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne7
RYCZEK RAFAŁZasów-Mokre7
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa21
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany13
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica12
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski11
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL10
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica10
ŚWIERAD ROBERTInter Gnojnica10
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina10
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka9
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa9
OLECH MICHAŁPlon Klęczany9
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK19
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK19
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE19
DULIBAN DAWIDLKS DĄB CETULA16
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA16
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA16
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA14
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE13
WAJDA DANIELKS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW12
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK12
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE19
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO15
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE12
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA11
GŁOWATY JAKUBKS ARTMAX PIKULICE9
TOPOROWSKI JAKUBKS ARTMAX PIKULICE9
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA9
URBAN MIŁOSZLKS FENIX LESZNO9
KOGUT DAWIDLKS WIAR HUWNIKI9
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI25
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA21
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA16
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE16
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE13
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE11
SAS KACPERKS KISIELÓW10
KIPER KAMILGKS ZARZECZE7
KLUCZNY ADRIANLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI7
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ6
PIÓRKOWSKI ŁUKASZLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI6
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY28
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY27
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA23
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY20
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC20
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC16
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW12
SIKORA WOJCIECHLKS LEŚNIK PŁAZÓW10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA10
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś17
HYDZIK IGORZagórz Osława17
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus15
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS11
PODOLAK MARCINCzaszyn LKS10
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew10
JAWORSKI PAWEŁPolańczyk Nelson10
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze10
WINIARSKI MICHAŁLutowiska9
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry9
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze9
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś9
PISANIAK ADAMZagórz Osława9
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok25
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
TATAR DAMIANGłębokie LKS19
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS18
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok17
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos16
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos15
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA13
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
ZAJĄC KAROLLubatowa16
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny14
WOJTOWICZ PIOTRJasienica13
KĘDRA ARTURTrześniów13
TOMOŃ MAREKDomaradz Sokół12
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka12
HUS RAFAŁDomaradz Sokół11
PAJĄK BOGUSŁAWJasienica11
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów11
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica29
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt29
BAUER DAMIANIwla20
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak18
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko15
CZAJA DANIELKobylany Victoria14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
SZYMBARA TOMASZKS PASJA KROSNO12
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie24
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka21
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka16
RUSZEL HUBERTBrzezówka14
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI14
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon12
FARYJ SEBASTIANOsobnica Sparta12
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla22
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana21
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice18
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka18
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza13
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW12
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana12
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana10
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa30
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa28
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska25
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA22
JACEK JAKUBCzarni Czudec18
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica18
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż17
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko15
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE18
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa14
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA11
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa10
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
MEHMEDOVIC DAMIRPogórze Bachórz6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa25
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska16
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec16
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska13
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska12
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec12
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska11
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska10
JUREK GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka10
WEREMIŃSKI KAMILWłókniarz Rakszawa10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOTULA MACIEJ Dębiaki17
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
TRELA DAWIDPitmark Jaślany11
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa10
JEMIOŁO DAMIANDębiaki9
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice9
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
PEZDA KAROLBłysk Górki8
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka23
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA21
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ20
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ16
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA15
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS15
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka14
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA12
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
KOPACZ PIOTRPiast Wadowice Górne12
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ12
RYCZEK WIKTORSOKÓŁ PIEŃ12
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie21
DRAUS PIOTRHucina18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
KARDYŚ JANWerynianka Werynia15
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk14
WALCZAK MACIEJFlorian Ostrowy Tuszowskie11
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna9
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie9
CZACHOR BOGDANWilga Widełka9
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy30
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA27
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA24
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki21
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów18
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki17
BOGDAN DOMINIKKolejarz Knapy14
SAJA ARTURKS ŻUPAWA14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka14
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki14
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze22
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze21
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany20
KACZOR DANIELLZS ŻABNO18
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny16
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany15
SZUBA CZESŁAWTRUCK Kotowa Wola14
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna13
PIWKO MATEUSZORZEŁ GLINIANKA12
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki11
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA11
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO11
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice24
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki15
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko14
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec11
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec11
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice11
BAJ MAREKKS ŁUKOWA10
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka9
KLEKACZ MACIEJRotunda Krzeszów9