Piłkarski Rozkład Jazdy [2-4 czerwca]. Od 1 ligi do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

949

PKO BP Ekstraklasa

Zakończyła sezon 2022/23

Fortuna 1 liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Apklan Resovia, 3.06.2023, godz. 17.30

Sędziuje: Damian Gawęcki (Kielce).

Stal Rzeszów – Skra Częstochowa, 3.06.2023, godz. 17.30

Sędziuje: Patryk Pskit (Zgierz)

1 liga kobiet

Zakończyła sezon 2022/23

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Śląsk Wrocław, 4.06.2023, godz. 18.00

Sędziuje: Aleksander Kozieł (Kielce)

2 liga kobiet

Zakończyła sezon 2022/23

3 liga

KS Wiązownica – KSZO Ostrowiec Św., 4.06.2023, godz. 17.30

Sędziuje: Patryk Świerczek (Złota)

Wisłoka Dębica – Avia Świdnik, 3.06.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Przemysław Burliga (Katowice)

Lublinianka Lublin – Sokół Sieniawa, 3.06.2023, godz. 14.00

Sędziuje: Radosław Jemielity (Łomża)

Stal Stalowa Wola – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl., 4.06.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Piotr Rzucidło (Śródmieście)

3 liga kobiet, grupa 4

Inter Gnojnica – MOSiR Lubartów, 3.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak, Hubert Brudz, Karol Stój

Izolator Boguchwała – Resovia II Rzeszów, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

 –

4 liga podkarpacka

FKS Stal II Mielec S. A. – Igloopol Dębica, 2.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Tomasz Jagieła, Mateusz Dziok

Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna, 2.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek

Lechia Sędziszów Młp. – Sokół Nisko, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: CORE*

Stal II Rzeszów S.A. – Karpaty Krosno , 3.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: CORE*

Wólczanka Wólka Pełkińska – Cosmos Nowotaniec, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Pająk, Marcin Konefał, Mariusz Woźniak

Korona Rzeszów – LKS Skołoszów, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: CORE*

Polonia Przemyśl – KS Legion Pilzno, 3.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Paweł Drabik, Tomasz Sałek

KS JKS Jarosław – Izolator Boguchwała, 2.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Paweł Bałut

SPEC Stal Łańcut – Głogovia Głogów Młp., 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Jezuit, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń.

* trzy mecze 4 ligi sędziować będą arbitrzy – uczestnicy programu CORE dla młodych sędziów. Losowanie obsady odbędzie się w sobotę rano.

4 liga kobiet

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – SPEC Stal Łańcut 0:3 vo

Sanovia Lesko – AP Jasło, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Rafał Komański, Arkadiusz Bury

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Błękitni Ropczyce – Wisłoka II Dębica 3:0 vo

LKS ŻYRAKÓW – Piast Wolica Piaskowa, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Koza, Paweł Totoś, Dawid Małozięć

Sparta Chorzelów – Victoria Czermin, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bogdan Maciąg, Grzegorz Wrona, Hubert Brudz

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Czarnovia Czarna, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Charchut, Rachwał, Pokrywka

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Smoczanka Mielec, 4.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Jan Gawle, Adrian Wójcik, Amadeusz Wlazło

LKS Pustków – Błękitni Siedlanka, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Petela, Grabiec, Burakowska

KS Radomyślanka Radomyśl Wielki – Czarni Trześń, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Sławomir Kiełtyka, Krzysztof Wojnar

Chemik Pustków Osiedle – Kamieniarz Golemki, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Kazimierz Kubik, Paweł Saj

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Konrad Tomczyk, Mateusz Wiejaczka

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS START LISIE JAMY, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Sławomir Bochnak

MKS START PRUCHNIK  – MKS Kańczuga, 3.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adam Włoch, Krzysztof Pachołek, Dominika Lonc

LKS HETMAN LASZKI – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 4.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Cynk, Dariusz Łuczyk , Jakub Boratyn

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS SAN GORZYCE, 3.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Sebastian Rozenbajgier , Justyna Dacko

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS ORZEŁ TORKI, 4.06.2023, godz. 18:00, w Baszni Dolnej

Sędziuje: Kamil Płoskoń , Tomasz Dziedzic, Wojciech Wajda

KS SANTOS PIWODA – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 2.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Damian Kublas, Adam Włoch, Arkadiusz Suchy

 –

Krosno: Klasa okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – MARKIEWICZA KROSNO, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Kamil Smerecki, Kamil Wania

Czeluśnica – Odrzykoń Zamczysko, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Damian Kędzior, Kamil Kloc

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Bukowsko, 3.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Pitak , Mariusz Szczepanik , Tomasz Kijowski

Besko LKS Przełom – Targowiska , 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Krzysztof Belczyk , Tomasz Pikuła

Mrukowa Zamczysko – Czarni 1910 Jasło, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Albin Kijowski, Krystian Wiklowski

Górki – Rymanów KS Start, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: I. Samołyk, Januszczak, Wiśniowski

SANOK Ekoball – Jabłonica Polska, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Farion , Mirosław Guzik , Patryk Urbaś

Nienaszów Tempo – Przełęcz Dukla, 3.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Piotr Frankowicz , Artur Szelc, Maciej Solecki

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

KS Przybyszówka – Włókniarz Rakszawa, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Strzałka, Jakub Dybowski, Michał Pikuła

Jedność Niechobrz – Plantator Nienadówka, 3.06.2023, godz. 14:00, w Mogielnicy

Sędziuje: Patrycja Turczyn,

LKS Wola Dalsza – Sawa Sonina, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Krężałek , Tomasz Jagieła, Wojciech Biały

Leśna Wólka Podleśna – Strumyk Malawa, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Mazur , Kamil Mierzwa, Marek Chrabaszcz

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Strug SZiK Tyczyn, 4.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz, Barć

Błażowianka Błażowa – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 3.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jacek Węgrzyn , Łukasz Wilk , Michał Kowalski

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Iskra Zgłobień, 3.06.2023, godz. 17:00, w Górnie

Sędziuje: Ł. Stępień, Tołpa, Foryt

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

ŁKS Łowisko – Unia Nowa Sarzyna, 3.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Giżka , Sławomir Mulawka, Mateusz Bełczowski

Stal Nowa Dęba – TS Transdźwig Stale, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Czyż, Dawid Wraga, Tomek Chamera

Olimpia Pysznica – LZS Ździary, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Myszka , Tomasz Woźny , Jakub Bukowy

SMS SIARKA TARNOBRZEG – KP Tanew Wólka Tanewska, 4.06.2023, godz. 11:00, Zwierzyniec

Sędziuje: Paweł Mulawka , Sławomir Mulawka , Jakub Czubat

Azalia Wola Zarczycka – LZS Jarocin, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Wilk , Andrzej Wilk, Jakub Pawłowski

Pogoń Leżajsk – Stal Gorzyce, 4.06.2023, godz. 16:00, w Przychojcu

Sędziuje: Grzegorz Wilk , Krzysztof Ordon , Jakub Wilk

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – San Kłyżów, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki , Tomasz Woźny , Jakub Krawiec

Sokół Kamień – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki , Jan Grdeń , Jan Polek

 –

Dębica: Klasa A

Płomień UKS Zagorzyce – Team Przecław 0:3 vo

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Brzostowianka Brzostek, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Leszek Żegleń , Bogusław Żegleń , Benedykt Stec

Wiewiórka – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 3.06.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Tomasz Sujdak , Jakub Koza, Arkadiusz Kuczaj

LKS STASIÓWKA – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Paszczyniak Paszczyna, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Daniel Strzałka, Michał Pikuła

KS Legion II Pilzno – KS BYSTRZYCA, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Tomasz Kubicki, Maksymilian Lis

LKS Nagoszyn – Głowaczowa, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Radosław Kuszaj, Krzysztof Wojnar

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE obustronny walkower

KS SZÓWSKO – LKS TĘCZA JANKOWICE, 3.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Tomasz Zazula , Bernard Buczny

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Maciej Pajda

LKS SZKŁO MŁYNY – MKS RADYMNO, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Marcin Kondrat

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz , Bernard Buczny, Adrian Prykopski

LKS DĄB DOBKOWICE – KS FREDRO SUROCHÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Tomasz Zazula , Krystian Madej

KS WĘGIERKA – KS PRO-100 WIETLIN, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka , Patryk Oleksiewicz , Karol Kuryło

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

KS WIAR KRÓWNIKI – ULKS SAN HURECZKO, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Kuźma , Piotr Bielański, Justyna Cichocka

POLONIA II PRZEMYŚL – Żurawianka Żurawica, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Justyna Dacko , Ireneusz Małysz, Wiesław Szkrabut

LKS TĘCZA KOSIENICE – KS POGÓRZE DUBIECKO, 2.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Denis Rokita, Justyna Dacko , Kamil Kazieczko

UKS UNIA FREDROPOL – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Sebastian Rozenbajgier , Łukasz Olech

LKS BATYCZE – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Łyszczarz , Dariusz Mikuła, Marcin Kubas

LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS GRANICA STUBNO, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier , Marcin Kogut, Łukasz Olech

LKS KORONA TRÓJCZYCE – GKS VIKING ORŁY, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Paweł Szczepański , Karol Ochyra

KS FORT JAKSMANICE – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski , Bartosz Skałacki , Michał Kazimir

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Romanik, Stanisław Hubacz , Łukasz Wolański

LKS START MIROCIN – LKS PIAST NOWOSIELCE, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Szczepański , Grzegorz Stępak , Szymon Świętoniowski

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak , Mateusz Kuziemko, Stanisław Hubacz

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adam Włoch, Karol Wielis, Jakub Krasicki

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominika Lonc , Marcin Romanik, Jan Pindak

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Romanik, Dominika Lonc , Jan Pindak

PKS UNUM BABICE – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Pawlus , Magdalena Kulka, Mariusz Jajkowski

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZERWONI CEWKÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Michał Szczybyło , Andrzej Sopel

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS KORZENICA, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Wajda, Tomasz Dziedzic, Kamil Płoskoń

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Krzysztof Pachołek , Bartosz Gelmuda

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS GRANICZNI KROWICA, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Kasperski , Mirosław Powroźnik , Wojciech Mańczak

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Dubiel , Tomasz Sałek, Milosz Michalec

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS CZARNI OLESZYCE, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Franus, Krzysztof Pachołek , Krzysztof Tryniecki

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS ZRYW MŁODÓW, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Jan Terech, Paweł Pata

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Zarszyn – Przysietnica, 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz , Bartłomiej Adamiak , Kacper Pelczar

Bażanówka LKS Orzeł – Strachocina , 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Farion , Tomasz Kijowski , Grzegorz Bliźniak

Długie LKS RAF HOUZE – Uherce Szarotka, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek , Wojciech Kolbusz, Łukasz Machowski

Płowce – LKS Niebieszczany Remix, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Rafał Komański, Sebastian Błażejowski, Arkadiusz Bury

WIKI SANOK – Izdebki LKS, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek, Bartosz Belczyk

Jankowce – Pisarowce, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Edward Szczurek , Piotr Kochański,

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Lesko Sanovia, 4.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Dobosz, Lucjan Śmietana , Marcin Irzyk

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Zmiennica – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek , Sławomir Rak , Aleksandra Lidwin

Jaśliska – Klimkówka Karpaty, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Sławomir Rak , Alan Buba

Lubatówka – WRÓBLIK SZLACHECKI, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Betlej, Leszek Witkoś, Alan Buba

Grabówka – Haczów, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Rygiel , Łukasz Matuszek, Paweł Miśko

Iwonicz Iwonka – Rogi Burza, 3.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Michał Krześniak, Sebastian Praisnar

Brzozovia Brzozów – Niebocko Victoria , 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz , Marek Kochanik, Rafał Szczur

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – ISKRZYNIA, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Bartosz Belczyk , Szymon Skublicki

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

GKS Zarzecze-Dębowiec – Orzeł Lubla, 3.06.2023, godz. 17:00, Jasło ul. Sportowa

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Krzysztof Belczyk ,

Wojaszówka  – Bieździedza LKS Orzeł, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Mateusz Heret , Maciej Bednarczyk

Skołyszyn – Łęki Dukielskie, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Wojciech Biały,

Krościenko Wyżne – Kołaczyce Ostoja, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Sobniów Jasło – UKS Guzikówka Krosno, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik , Edward Szczurek , Dawid Zygmunt

Brzyska – Faliszówka Orzeł, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Radosław Łapka, Dominik Jaśkiewicz

Zręcin Tęcza – Niegłowice Wisłoka, 3.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar , Grzegorz Bliźniak, Stanisław Urbanek

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – Aramix Niebylec, 4.06.2023, godz. 11:00, Słocina

Grunwald Budziwój – Junak Rzeszów, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Rafał Krężałek , Wojciech Biały

KS Godowa – LKS Jasionka, 4.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Sebastian Krzak, Rafał Krężałek, Wojciech Biały

Zimowit Rzeszów  – Piast Nowa Wieś, 3.06.2023, godz. 14:00, ul. Świadka

Sędziuje: Sebastian Petela, Arkadiusz Bożek, Karol Tomaszek

Noverra Głogów Młp. – Albatros Szufnarowa, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Wisłok Strzyżów  – Start Borek Stary, 4.06.2023, godz. 17:00, w Godowej

Sędziuje: Daniel Pytel, Mateusz Gudz, Gabriel Malita

Novi Nosówka – LKS Trzebownisko, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Leszek Żegleń , Bogusław Żegleń , Paweł Saj

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Crasnovia Krasne – Szarotka Rogóżno, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Styrobud Trzeboś – Dynovia Dynów, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS Łąka – KS Dąbrówki 0:3 vo

KS Stobierna – Rzemieślnik Strażów, 2.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Piotr Rachwał, Marcin Roman, Paweł Wiśniowski

Galicja Chmielnik – Grom Handzlówka, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Skawiński, Jan Węgrzyn, Wojciech Brzezicki

Błękit Żołynia – Arka Albigowa, 3.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Bartosz Barć, Łukasz Szpytma, Damian Muchacki

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Tempo Cmolas, 3.06.2023, godz. 17:00, w Cmolasie

Sędziuje: Jacek Baran, Jacek Taran, Filip Straż

Dromader Chrząstów – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 3.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Radosław Pryga, Grzegorz Wąchadło, Marek Chrabąszcz,

Atut Podborze – Orzeł Kosowy, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Charchut, Konrad Kukowski, Hudzik

Start Wola Mielecka – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 4.06.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Rafał Kępa, Damian Sobota, Janusz Anasychin

Korona Majdan Królewski – LKS Babicha , 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Jacek Kapinos, Grzegorz Nycek

Janovia Janowiec – Raniżovia Raniżów, 3.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Bogdan Maciąg, Grzegorz Chorążak

Wisła Gliny Małe – Kolorado Wola Chorzelowska , 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Horodejczuk, Gerard Gawron, Paweł Występek

Strażak Grochowe – Zacisze Trześń, 3.06.2023, godz. 17:00, Malinie

Sędziuje: Marek Pająk, Mariusz Woźniak, Arkadiusz Marcićkiewicz

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Unia Skowierzyn – San Wrzawy , 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Cichoń , Maciej Lipski, Kamil Kańka

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – Strzelec Dąbrowica, 4.06.2023, godz. 11:00, w Grębowie

Sędziuje: Paweł Oklecińsk, Mateusz Chamera, Daniel Bryczek

Koniczynka Ocice – LZS Słowianin Grębów, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Krzysztof Pityński, Jakub Latawiec

KS Kopcie – KS Wisan Skopanie, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Wrona , Klaudia Sawicka , Magdalena Dul

LZS Jadachy – Bukowa Jastkowice, 3.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Witoń, Tomasz Wilk , Fabian Gurdak

LZS Rzeczyca Długa  – LZS Wola Rzeczycka, 3.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dorian Dabek, Józef Wieleba, Tadeusz Myszka

Czarni Lipa – Jeziorak Chwałowice, 4.06.2023, godz. 14:00, Zaklików

Sędziuje: Tomek Chamera , Paweł Potocki, Łukasz Chyła

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – Podlesianka Kamień, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Biały, Jan Koluch , Marcin Mierzwa

Sparta Jeżowe – PUKS Francesco Jelna, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Samołyk , Klaudia Sawicka , Magdalena Dul

Advit Łętownia – KP Podwolina, 3.06.2023, godz. 20:00

Sędziuje: Jan Grdeń , Mariusz Koper , Ryszard Bogacz

LKS Brzyska Wola  – Górnovia Górno, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Kacper Sajdłowski, Bartosz Orzechowski

KS Sarzyna  – PAUZA

Czarni Sójkowa – Orzeł Rudnik, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maciej Lipski, Grzegorz Cichoń , Patryk Kobylarz

Retman Ulanów – Staromieszczanka Stare Miasto, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Chmura , Paweł Wątróbski, Michał Pamuła

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Łęki Górne, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Totoś, Jakub Koza, Dawid Małozięć

LKS Brzeźnica – Zasów-Mokre, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Lis, Paweł Korzeń, Adrian Wójcik

Dragon Korzeniów – Dąb Żdżary, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Karol Stój, Dominik Dubicki, Wiktor Dłużeń

LZS MAŁA – Baszta Zawada, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Krzysztof Rogowski, Robert Pych

Chemik II Pustków Osiedle – Borowiec Straszęcin, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Ochab, Krzysztof Hals, Kacper Bielatowicz

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Plon Klęczany – Korona Góra Ropczycka, 3.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Konrad Łagowski, Krzysztof Rogowski, Zdzisław Borek

Victoria Ocieka – Inter Gnojnica, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Jan Gawle, Amadeusz Wlazło

Sokół Krzywa – Strażak Lubzina, 4.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Krzysztof Hals, Paweł Ochab, Kacper Bielatowicz

Lechia II Sędziszów Młp. – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominik Dubicki, Karol Stój, Wiktor Dłużeń

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – PAUZA

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Olimpia Nockowa, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Konrad Łagowski, Zdzisław Borek

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS PIAST II TUCZEMPY – LKS TĘCZA WYSOCK, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Zazula , Krystian Madej, Paweł Skupień

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – KS KORONA TUCHLA, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Puka, Maciej Pajda, Dawid Wilusz

LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Oskar Hamacher, Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bernard Buczny, Daniel Lorynowicz , Adrian Prykopski

LKS DĄB CETULA – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Sławomir Bochnak , Stanisław Hubacz

LKS DELIN MUNINA – LKS WISZNIA NIENOWICE, 4.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko, Paweł Skupień

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS NIZINY – LKS UJKOWICE, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski , Łukasz Folta, Mikołaj Lekowski

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – KS JAWOR NEHRYBKA, 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Kamil Kuźma , Piotr Bielański, Justyna Cichocka

LKS RADA ORZECHOWCE – LKS KORONA OLSZANY, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk , Jakub Boratyn, Tomasz Cynk

LKS FENIX LESZNO – LKS BIZON MEDYKA, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Justyna Dacko , Wiesław Szkrabut

LKS GROM WYSZATYCE – KS ARTMAX PIKULICE, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Pawlus , Magdalena Kulka, Mariusz Jajkowski

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS WIAR HUWNIKI, 3.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Denis Rokita, Wiesław Szkrabut , Paweł Pawlus

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

KS KISIELÓW – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Ziobrowski , Dariusz Mikuła, Marcin Kubas

GKS ZARZECZE – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka , Karol Kuryło, Patryk Oleksiewicz

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS GACOVIA GAĆ, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak , Tomasz Łyszczarz , Daniel Gaweł

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Tomasz Łyszczarz , Marcin Kubas

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak , Paweł Szczepański , Szymon Świętoniowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS MIĘKISZ NOWY, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jan Terech, Mariusz Furgała, Paweł Pata

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS WALTER OPAKA, 4.06.2023, godz. 14:00, w Opace

Sędziuje: Tomasz Sałek, Rafał Dubiel , Jakub Hałucha

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 4.06.2023, godz. 13:15

Sędziuje: Mirosław Powroźnik , Krzysztof Tryniecki , Milosz Michalec

LKS PIAST ANTONIKI – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Szczybyło , Wojciech Mańczak , Andrzej Sopel

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Łukowe Gabry – Polańczyk Nelson, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak , Maksymilian Nestorowicz , Kacper Pelczar

Lutowiska  – Zagórz Osława, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Sidor, Wacław Bocoń, Karolina Karaczkowska

Srogów Pogórze – Poraż Juventus, 4.06.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Mazur , Krzysztof Szul , Patrycja Romanek

ULKS Czerteż – Średnia Wieś, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Szul , Krzysztof Mazur , Patrycja Romanek

SAN MRZYGŁÓD – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Wacław Bocoń, Konrad Cyganik, Przemysław Sidor

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Golcowa – JAĆMIERZ, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Solecki, Stanisław Rajchel, Klaudiusz Wojtan

LKS Hłudno – Markowce, 4.06.2023, godz. 16:30, w Dydni

Sędziuje: Michał Krześniak, Maciej Wołek, Bartosz Woźniak

Dydnia Zryw – Nowotaniec Cosmos II, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Wołek, Michał Krześniak, Bartosz Woźniak

Pielnia Orion – LKS ODRZECHOWA, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Krzysztof Kosiek , Łukasz Machowski

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – ORŁY JABŁONKA, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Patryk Urbaś , Wieslaw Pyzia, Julia Hawrot

Nowosielce Szarotka – Głębokie LKS, 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Bartosz Belczyk , Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek

Sieniawa Wisłok – Wzdów 3:0 vo

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Wesoła – Domaradz Sokół, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Łukasz Rygiel , Paweł Miśko

LKS Orzeł Pustyny – Kombornia , 4.06.2023, godz. 10:30

Sędziuje: Zbigniew Gruszka, Jakub Walus, Patryk Kilar

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Milcza, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła , Krzysztof Belczyk , Marcin Samborowski

Trześniów – SZCZEPAŃCOWA, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Jan Samborowski, Stanisław Urbanek

Jasienica – Lubatowa, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Kacper Zięba, Arkadiusz Ryglewicz

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Łubienko – KS PASJA KROSNO, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mirosław Guzik , Ryszard Pękala, Ryszard Flejma

Strzelec Frysztak – Potok Nurt, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Abram, Jacek Dziekan, Arkadiusz Ryglewicz

Iwla – PAUZA

Chorkówka Nafta – Kopytowa Polonia 0:3 vo.

Kobylany Victoria – Łubno Tajfun, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Heret , Michał Pilszak, Maciej Bednarczyk

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Warzyce – Osobnica Sparta, 4.06.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Edward Szczurek , Mariusz Szczepanik , Dawid Zygmunt

Hankówka – Święcany Standart, 4.06.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Damian Kędzior, Arkadiusz Kuczaj, Kamil Kloc

Krempna Wrzos – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI 0:3 vo

Łężyny Gaudium – Nowy Glinik Dragon, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Majewski , Stanisław Sokołowski, Arkadiusz Buba

Team 17 Szebnie – BŁAŻKOWA, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Tomasz Gogosz, Wiesław Tyrcha

Brzezówka – GKS Zarzecze-Dębowiec II, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Mateusz Gumienny, Dominik Jaśkiewicz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Bratek Bratkowice, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek, Kateryna Drazhevska

Victoria Budy Głogowskie – Mrowlanka Mrowla, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn, Kamil Jaskuła

Biała Rzeszów – Dąb Dąbrowa, 4.06.2023, godz. 16:00, w Dąbrowie

Sędziuje:Zbigniew Kłak, Sebastian Haładej, Mateusz Kwolek

KS Baranówka Rzeszów – Orzeł Wysoka Głogowska, 4.06.2023, godz. 10:30, ul. Wyspiańskiego

Sędziuje: Krystian Woźniak, Grzegorz Tonderys, Ryszard Wielgosz

Trzcianka Trzciana – KS Świlcza, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Tomaszek, Wojciech Brzezicki, Kateryna Drazhevska

PZU SMS Resovia III Rzeszów – Rudnianka Rudna Wielka, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Korona Dobrzechów – Start Lubenia, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Biskup, Edward Kuta, Grzegorz Zięba

Huragan Kozłówek – Grunwald Połomia, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

KS II Bystrzyca – Orły Pstrągówka, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Justyna Burakowska, Sebastian Petela, Łukasz Grabiec

Grom Mogielnica – Granit Wysoka Strzyżowska, 4.06.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Waldemar Mazgaj, Jakub Wojnarowski, Marcin Dutkowski

Płomyk Lutoryż – Czarni Czudec, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kinga Lachtara, Rafał Szydełko, Arkadiusz Rajzer

Diament Pstrągowa – Herman Hermanowa, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Gabriel Malita, Tomasz Cichoń, Rafał Kopacki

Rotar Węglówka – Sokół Grodzisko, 4.06.2023, godz. 10:00

Sędziuje:  Rafal Szydełko, Kinga Lachtara, Arkadiusz Rajzer

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Orzeł Wysoka Łańcucka – Pogórze Bachórz, 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Jan Węgrzyn, Łukasz Szpytma

Polonia Hyżne – Iskra II Jawornik Polski, 4.06.2023, godz. 14:00, w Dylągówce

Sędziuje: Karol Pułanik, Michał Sondej, Mateusz Pokrywka

Czarni Kraczkowa – Orzeł Harta, 4.06.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Bartosz Radomski, Maciej Frydrych, Borowiec

Tatyna Dylągówka – HALO Hyżne 0:3 vo

Markovia Markowa – Jawor Krzemienica, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Damian Muchacki, Andrzej Kopeć, Jan Paśko

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Włókniarz II Rakszawa – Herkules Trzebuska, 4.06.2023, godz. 11:00, w Brzózie Stad.

Astra Medynia Głogowska – Wisłok Czarna, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

KS Terliczka – Głuchowianka Głuchów, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Start Brzóza Stadnicka – Stobierna Krzywe, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Szaro, Tomasz Dzido, Patryk Żyracki

ŁKS Łukawiec – Las Zalesie, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Wiśnia Trzciana – Grom Krzemienica, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Damian Sobota, Rafał Kępa, Janusz Anasychin

Barka Breń Osuchowski – LKS Dębiaki, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Rzędzian Rzędzianowice – Grunwald Padew Narodowa, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Jutrzenka Ławnica – Czarni II Trześń 3:0 vo

Błysk Górki – Pitmark Jaślany, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Jamnica Dulcza Wielka, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Piast Wadowice Górne – Sokół Pień, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Iskra Łączki Brzeskie – LKS Wierzchowiny, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Orły Ruda – Sokół Partynia, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Sprint Żarówka – KS Zgórsko, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Madras Goleszów – KS SMP Tuszyma, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

LKS Hucina – Marmury Przyłęk, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – Wilga Widełka, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Vigor Trzęsówka – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Artbud Werynianka Werynia – Potok Dobrynin, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Huragan Przedbórz – Florian Ostrowy Tuszowskie 0:3 vo.

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Wspólnota Serbinów – Kolejarz Knapy, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Zieliński, Jakub Krawiec, Kacper Rogala

LZS Tarnowska Wola – LZS Krzątka, 3.06.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Bartłomiej Giemza

KS ŻUPAWA – Iskra Sobów, 4.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Lukasz Kijak , Kacper Dziopak, Kamil Gil

Płomień Chmielów – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki , Jakub Bulec , Michał Kowalewski

Sokół Sokolniki – OKS Wielowieś , 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Gil, Lukasz Kijak , Kacper Dziopak

KS CYGANY – KS WYDRZA, 4.06.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Kacper Rogala, Kamil Zieliński

LZS Wola Baranowska – Płomień Trześń, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Ryszard Bogacz , Zbigniew Ordon , Bartosz Gospodarczyk

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – LKS Sanna Zaklików, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Łukasz Ziemba, Wiesław Chamera

LZS ŻABNO – LZS Polonia Przędzel, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mulawka , Lukasz Kijak , Marek Gałka

ORZEŁ GLINIANKA – GAS Łęg Stany, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Sawicki , Stanisław Mazgaj, Aleksandra Grdeń

LZS HEROSI KRZAKI- SŁOMIANA – TRUCK Kotowa Wola, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Jakub Krawiec, Daniel Mścisz

Jutrzenka Kopki – Huragan Zdziechowice, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Marcin Bekier, Maksymilian Hasiak

WKS Kurzyna – KP Zarzecze, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Giżka , Szymon Marchut , Rafał Kopeć

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – LKS San Wierzawice , 4.06.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Andrzej Wilk , Tomasz Wilk , Jakub Pawłowski

Azalia Brzóza Królewska – LKS Jodła Przychojec, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka , Sebastian Bis , Marek Gałka

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Orzeł Biedaczów , 3.06.2023, godz. 18:15

Sędziuje: Jakub Karasiński, Paweł Potocki, Łukasz Staroń

Tanew Harasiuki – Kłyż Tarnogóra, 3.06.2023, godz. 17:00, w Kurzynie M.

Sędziuje: Jakub Pawłowski , Jakub Kruk, Daniel Mścisz

Rotunda Krzeszów – Grabniak Hucisko, 3.06.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Samołyk , Jakub Taraszka , Dominik Wtorek

GKS GROBLE – KS ŁUKOWA, 4.06.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bogumił Pelic, Michał Troczyński, Bartłomiej Kupiec

Victoria Giedlarowa – Złotsan Kuryłówka, 4.06.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak, Bartosz Mierzwa, Pawel Łata