Powołania do kadry Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej | Roczniki 2009, 2010 i 2011

1529
Fot. Konrad Kwolek (3)

To już ostatni akcent eliminacji do turniejów o Puchar im. Kazimierza Górskiego i Kazimierza Deyny. 7 czerwca podopieczni trenerów Dariusza Liany i Krzysztofa Husa zagrają na wyjeździe z Małopolskim ZPN. Z kolei trener kadry rocznika 2011 Krzysztof Depa organizuje konsultację dla piłkarzy ze wschodniej części województwa i powołał na nią ?? graczy.

Kadry U-13 i U-13 zagrają z Małopolskim ZPN 7 czerwca (środa), kolejno o godzinie 11 i 13 na stadionie Garbarni Kraków przy ul. Rydlówka 23.

Lista powołanych do kadry U-14 (Puchar im. K. Deyny)

Beniaminek Krosno

Miłosz Kubal
Bartosz Okólski

SMS Rzeszów
Marcin Modras
Dawid Scilanga
Mateusz Kawęcki

Stal Rzeszów
Jakub Chrapusta
Kamil Sieczkowski
Arkadiusz Nowak
Olivier Warzybok
Kamil Dudczak
Kacper Cecuła
Oskar Tomczuk
Filip Tarkowski
Antoni Kobosz
Norbet Dolata

APPN Mielec
Nikodem Szady

Stal Stalowa Wola
Paweł Żółtek
Kacper Małek

Sztab

I Trener: Dariusz Liana

II Trener: Maciej Seroka

Trener analityk: Marcin Skiba

Trener bramkarzy: Dariusz Nowak

Kierownik: Janusz Szczupak

Zbiórka zawodników 6.06.2023 r. (wtorek) o godzi. 13.30 w Dębicy (Hotel Polonez), ul. Wolska 2.

Lista powołanych do kadry U-13

DAP Dębica

Fabian Barnaś
Filip Cyboroń
Szymon Wal

Beniaminek Krosno

Kevin Blezień
Szymon Puchalski
Damian Albrycht

Stal Rzeszów

Marcel Marciniak
Szymon Siekaniec
Mateusz Poczekajło
Szymon Kazak
Allan Mendryk
Hubert Kostek
Oskar Żebrakowski
Ksawery Lizak

AP Sanok

Oliwier Rygiel

JSRR Jarosław

Kacper Wolańczyk

AP Jasło

Sebastian Cyran

UKS SMS Stal Mielec

Michał Łanuch

ZKS Stal Stalowa Wola

Paweł Lechoszest

Sztab

Pierwszy Trener: Krzysztof Hus

Asystent Trenera: Andrzej Mikus

Asystent Trenera: Tomasz Patryn

Trener Bramkarzy: Dariusz Nowak

Trener Analityk: Marcin Skiba

Kierownik: Janusz Szczupak.

Zbiórka zawodników 06.06.2023 r. (wtorek) o godz. 10.00 w Dębica (Hotel Polonez), ul. Metalowców

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo:

– aktualną kartę zdrowia,  legitymację szkolną, bidon

– buty piłkarskie, ochraniacze, koszulkę, spodenki, getry

Zawodnik powołany na zgrupowanie do kadry Podkarpackiego ZPN musi zgłosić się w wyznaczonym terminie na zgrupowanie. Jeżeli kontuzja lub inne przeszkody uzasadniają niemożność uczestniczenia w zgrupowaniu o tym zdecydują lekarz i kierownictwo zgrupowania. W przypadku gdy powołany zawodnik nie zgłosi się bez usprawiedliwienia na zgrupowanie nie może on występować w dwóch meczach mistrzowskich po dacie powołania pod rygorem weryfikacji tych spotkań walkowerem na korzyść przeciwnika.

Lista powołanych na konsultację kadry z rocznika 2011:

JSSR Jarosław

Karol Galuch
Kamil Piątkowski
Miłosz Ożyło
Ignacy Jankiewicz

JKS Jarosław

Szymon Biały
Oliwier Lis
Szymon Franków
Kacper Lichy

SMS Przemyśl

Aleksander Paczkowski
Gracjan Pankiewicz
Hubert Draganik

Polonia Przemyśl

Wiktor Piątek
Kacper Wodka

GKS Zarzecze

Wiktor Kuras

Orzełek Przeworsk

Patryk Wojtas

DAP Kramarzówka

Eryk Bałdys
Kacper Kielar

FA Lubaczów

Szymon Antosz
Michał Górski
Aleksander Iwanejko

UKS Sokół Sieniawa

Adam Janczalik
Antoni Michalski

DAP Rokietnica

Mateusz Socha

Perfect Przeworsk

Szymon Gaweł

Żurawianka Żurawica

Krystian Pempuś
Arkadiusz Rodzoń

GUS Majdan Sieniawski

Bartosz Połeć

Orlik Przemyśl

Wiktor Milanik

Zbiórka zawodników 05.06.2023 r. (poniedziałek) o godz. 11.30. stadion miejski w Jarosławiu, ul. Piekarska 2.

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo:

– aktualną kartę zdrowia (oryginał),  legitymację szkolną, bidon

– buty piłkarskie, ochraniacze, koszulkę, spodenki, getry, dresy

Pierwszy Trener: Krzysztof Depa

Asystent Trenera: Mateusz Majda

Kierownik: Janusz Szczupak