Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]

1160
FOT. Dawid Sączawa

Przedstawiamy najnowsze notowanie strzelców w ligach seniorskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. 

4 liga podkarpacka kobiet 
SMYCZ MAGDALENAStal Łańcut8
JUŻECKA WANESSADAP DEBICA6
DOROŻANSKA OLIWIALesko Sanovia6
EKIERT GABRIELALesko Sanovia6
SZPUNAR ZOFIAStal Łańcut5
NIEMIEC LAURAKS KORONA TUCHLA4
LORENC JULIALesko Sanovia4
SKRZYPEK KAROLINAStal Łańcut4
RACHWAŁ ANETAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
KACZMAR PAULINAKS KORONA TUCHLA3
BEDNARSKA ALEKSANDRAStal Łańcut3
KOSZELA GABRIELAStal Łańcut3
SROCZYK ZOFIAStal Łańcut3
   
4 liga podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW19
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno19
BUĆ KONRADStal Łańcut17
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno16
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.14
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.14
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.13
KHOMCHENKO VIKTORNowotaniec Cosmos13
PIĄTEK PAWEŁWisłok Wiśniowa13
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW12
PIETLUCH KRZYSZTOFLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA12
SZCZUREK PATRYKMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
RÓG PATRYKStal Łańcut12
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce41
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce36
KŁOS KAMILVictoria Czermin24
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki22
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle18
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki15
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka15
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE18
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE18
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW18
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
KIELICH SYLWESTEROrzeł Przeworsk16
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC14
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO14
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY14
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200114
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start33
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start24
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok20
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica18
KUZIO MATEUSZCzeluśnica17
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok15
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo12
MAJKA AREKNienaszów Tempo12
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna25
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
SITEK ADRIANIskra Zgłobień18
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa17
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa17
RĄCZKA KACPERZaczernie17
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ16
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina16
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn16
LEJA KAZIMIERZGrodziszczanka Grodzisko Dln.15
SOKAL SZYMONPrzybyszówka15
PIENIĄŻEK DAWIDResovia Rzeszów S.A.15
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień40
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary22
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska19
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska15
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka14
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień13
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk12
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.12
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka27
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa24
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka23
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek20
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek20
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka19
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie17
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA14
ŚWIDER MATEUSZKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE29
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE19
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO18
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW15
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO15
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE15
FEDYK MATEUSZMKS RADYMNO13
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW12
CZUB ŁUKASZLKS DĄB DOBKOWICE12
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
LISAŃCZUK DOMINIKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl42
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY28
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE22
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO19
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL19
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl16
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE16
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica16
HAJDUK MATEUSZLKS CRESOVIA KALNIKÓW15
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW36
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW26
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW25
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE22
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI18
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ17
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE16
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW16
CZESZYK DAWIDLKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA14
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA13
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE13
RUPAR SEBASTIANLKS ZORZA JAGIEŁŁA13
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA27
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA24
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW21
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA18
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA17
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW17
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA16
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW12
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY12
FURGAŁA RAFAŁLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce30
GALANT MICHAŁStrachocina21
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK17
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix15
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł14
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce13
KIELAR KAMILDługie LKS San-Bud10
KUCHARSKI KONRADDługie LKS San-Bud10
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud9
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia9
GRZYB MICHAŁLKS Niebieszczany Remix9
PŁAZIAK TOMASZPisarowce9
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI30
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty15
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka14
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka14
BRAJA SEBASTIANRogi Burza13
BRYŚ RADOSŁAWHaczów11
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA11
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA10
JURKIEWICZ KACPERZmiennica10
JANTOSZ KAMILGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
DYMNICKI TOMASZGrabówka9
WALISZKO MICHAŁKlimkówka Karpaty9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
PASZEK BARTOSZRogi Burza9
ULIASZ KONRADRogi Burza9
PELCZAR KRYSTIANZmiennica9
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie16
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza16
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka14
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne13
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło13
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla13
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn12
SZOT MARCINBieździedza LKS Orzeł10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka24
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka20
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów13
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów12
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka11
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko11
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec10
WILK MACIEJJunak Rzeszów10
WRUSZAK BARŁOMIEJPiast Nowa Wieś10
SKALSKI IGORRAF HEIRO RZESZÓW10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia35
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś23
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski18
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne17
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów15
KRUPA AMADEUSZStobierna14
LECH PIOTRKS Dąbrówki13
KANIA DAWIDStyrobud Trzeboś13
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa46
WANAT PIOTRDromader Chrząstów33
WILK PATRYKStart Wola Mielecka25
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa24
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa23
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka22
BIELIK PATRYKAtut Podborze21
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY19
JEZUWID KAMILZacisze Trześń17
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów16
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów16
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice26
WOLAN TOMASZLZS Jadachy23
BRODA KACPERSan Wrzawy23
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice19
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka19
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy16
WOLAN MARCINLZS Jadachy15
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka15
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice13
PIECHNIAK BARTOSZLZS Słowianin Grębów13
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia22
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień22
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna14
ZELEK ADAMKP Podwolina13
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów13
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko8
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto8
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA17
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
KULA TOMASZŁęki Górne11
JEMIOŁO FILIPLZS MAŁA10
NOWAK PATRYKLZS MAŁA10
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
WANAT DAMIANLZS MAŁA7
KOT KAMILŁęki Górne7
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne7
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa18
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica11
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica10
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski10
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina10
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL9
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka9
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK18
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK18
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE18
DULIBAN DAWIDLKS DĄB CETULA15
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA15
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA15
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA14
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE13
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK12
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE11
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE19
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO13
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE12
GŁOWATY JAKUBKS ARTMAX PIKULICE9
TOPOROWSKI JAKUBKS ARTMAX PIKULICE9
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA9
URBAN MIŁOSZLKS FENIX LESZNO9
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA9
KOGUT DAWIDLKS WIAR HUWNIKI9
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI23
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA19
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA16
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE15
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE11
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE9
SAS KACPERKS KISIELÓW8
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ6
KLUCZNY ADRIANLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI6
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY26
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY25
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY20
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA20
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC18
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC14
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW12
SIKORA WOJCIECHLKS LEŚNIK PŁAZÓW10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA9
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
HYDZIK IGORZagórz Osława17
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś16
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus15
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS11
PODOLAK MARCINCzaszyn LKS10
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew10
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze9
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś9
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż8
WINIARSKI MICHAŁLutowiska8
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok25
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
TATAR DAMIANGłębokie LKS19
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok17
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS16
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos16
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA13
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos13
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
ZAJĄC KAROLLubatowa16
WOJTOWICZ PIOTRJasienica13
KĘDRA ARTURTrześniów13
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka12
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny12
HUS RAFAŁDomaradz Sokół11
TOMOŃ MAREKDomaradz Sokół11
PAJĄK BOGUSŁAWJasienica11
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka10
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów10
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica29
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt27
BAUER DAMIANIwla20
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak17
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
CZAJA DANIELKobylany Victoria13
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
SZYMBARA TOMASZKS PASJA KROSNO11
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie24
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka21
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka16
RUSZEL HUBERTBrzezówka14
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI14
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon11
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla22
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana19
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka18
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice15
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza13
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW12
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana12
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana10
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa29
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa28
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska25
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA21
JACEK JAKUBCzarni Czudec17
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica17
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż17
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko15
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE18
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa14
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA11
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa10
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
MEHMEDOVIC DAMIRPogórze Bachórz6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa25
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska16
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec15
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska13
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska12
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska11
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska10
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka10
WEREMIŃSKI KAMILWłókniarz Rakszawa10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOTULA MACIEJDębiaki17
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
TRELA DAWIDPitmark Jaślany11
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa10
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA8
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice8
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka21
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ20
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA18
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ16
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA14
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS14
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka12
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA12
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
KOPACZ PIOTRPiast Wadowice Górne12
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ12
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie21
DRAUS PIOTRHucina17
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk14
WALCZAK MACIEJFlorian Ostrowy Tuszowskie11
KARDYŚ JANWerynianka Werynia11
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie9
CZACHOR BOGDANWilga Widełka9
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy27
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA24
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA23
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki21
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów17
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki16
BOGDAN DOMINIKKolejarz Knapy14
SAJA ARTURKS ŻUPAWA14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka14
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki14
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze22
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze21
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany18
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny16
KACZOR DANIELLZS ŻABNO15
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany14
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna13
PIWKO MATEUSZORZEŁ GLINIANKA12
SZUBA CZESŁAWTRUCK Kotowa Wola12
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki11
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice23
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki15
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko14
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec11
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice11
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki11
BAJ MAREKKS ŁUKOWA10
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka9
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec9