Dziś poznamy finalistów Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN. Wykaz meczów i obsada sędziów [31 maj – 1 czerwca]

590

Mecze półfinałowe Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, to główne wydarzenie piłkarskie w naszym regionie w środę. Na stadionach w Nowotańcu i Łańcucie rozstrzygnie się, kto zagra w finale. Oprócz tego czeka nas kilka zaległych meczów. Oto wykaz spotkań na 31 maja i 1 czerwca.

Wojewódzki Puchar Polski – 1/2 finału

Cosmos Nowotaniec – Stal Stalowa Wola P.S.A., 31.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz, Daniel Wilczak )

SPEC Stal Łańcut – MKS Sokół Sieniawa, 31.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Sebastian Godek (Górno) – Grzegorz Pytko, Maciej Śliwa,

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Smoczanka Mielec – Czarni Trześń, 31.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Tomasz Kubicki, Tomasz Sujdak, Adrian Wójcik,

Czarnovia Czarna – Sokół II Kolbuszowa Dolna, 31.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Jacek Chmiel, Kamil Kloc, Hubert Kęder,

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

KS PIAST TUCZEMPY – Orzeł Przeworsk, 31.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Paweł Brus, Grzegorz Szpilka, Arkadiusz Suchy,

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Sokół Sokołów Młp. – KS Zaczernie, 1.06.2023, godz. 18:00

Sędziują: Dawid Półchłopek, Mateusz Warzocha, Arkadiusz Bożek,

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – San Kłyżów, 31.05.2023, godz. 17:30, w Mokrzyszowie

Sędziują: Tomek Chamera, Kamil Zieliński, Krzysztof Pityński,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Unia Korniaktów Płn.  – Iskra Jawornik Polski, 1.06.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Patryk Lutak,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Górnovia Górno – KS Sarzyna , 1.06.2023, godz. 18:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Mateusz Dwornicki, Bartosz Orzechowski,

 –

Ligi Młodzieżowe

A1 Junior „A1 gr. B WIOSNA” Grupa 2 (RW)

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Czarni 1910 Jasło, 31.05.2023, godz. 18:00, ul. Świadka –

 –

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – GKS ZARZECZE, 1.06.2023, godz. 18:00

LKS CZARNI OLESZYCE – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 1.06.2023, godz. 17:30

 –

Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych”

Grabówka – Sobniów Jasło, 1.06.2023, godz. 18:00

Zagórz Osława – Nienaszów Tempo, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

Orzeł Wysoka Łańcucka – Rzemieślnik Strażów, 31.05.2023, godz. 17:30

Markovia Markowa – Błękit Żołynia, 31.05.2023, godz. 17:30

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

LKS Babicha – Pitmark Jaślany, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

Sokół Kamień – LKS San Wierzawice , 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy

Florian Ostrowy Tuszowskie – KS BYSTRZYCA, 31.05.2023, godz. 17:00

Błękitni Siedlanka – KS Legion Pilzno, 31.05.2023, godz. 17:00

Inter Gnojnica – MKS Dębica, 31.05.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Krościenko Wyżne – Klimkówka Karpaty, 31.05.2023, godz. 17:00

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK II KROSNO – Głowienka, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

TS Transdźwig Stale – Victoria Giedlarowa, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

C1 Trampkarz „C1 gr. A WIOSNA” Grupa 1 (RW)

Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP Beniaminek Krosno, 31.05.2023, godz. 16:00

 –

C1 Trampkarz „C1 gr. B WIOSNA” Grupa 2 (RW)

UKS SMS Stal Mielec – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 1.06.2023, godz. 09:00

 –

C1 Trampkarz „C1 gr. C WIOSNA” Grupa 3 (RW)

Unia Nowa Sarzyna – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 31.05.2023, godz. 17:00

Polonia Przemyśl – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Dębica: C1 Trampkarz

SOKÓŁ PIEŃ – Igloopol Dębica, 1.06.2023, godz. 17:00

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 1.06.2023, godz. 17:00

LKS Pustków – Sparta Chorzelów, 1.06.2023, godz. 17:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Błękitni Ropczyce, 1.06.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – LKS Sokół Malinie, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – KS SZÓWSKO, 1.06.2023, godz. 19:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

Besko LKS Przełom – LKS Niebieszczany Remix, 31.05.2023, godz. 17:00

Rymanów KS Start – Haczów, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

Sobniów Jasło – UKS TEMPO NIENASZÓW, 31.05.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

Błękit Żołynia – Sawa Sonina, 31.05.2023, godz. 17:30

 –

C2 Trampkarz „C2 gr. B WIOSNA” Grupa 2 (RW)  –

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – AP Sanok, 31.05.2023, godz. 19:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Sparta Leżajsk, 31.05.2023, godz. 17:00

 –

C2 Trampkarz „C2 gr. D WIOSNA” Grupa 4 (RW)  –

Plon Kawęczyn – Azalia Wola Zarczycka, 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Dębica: C2 Trampkarz

FKS Stal Mielec S. A. – Team Przecław, 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – UKS ORLIK II PRZEMYŚL, 31.05.2023, godz. 17:00

LKS HETMAN LASZKI – UKS SMS PRZEMYŚL, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz  –

AP Głogovia Głogów Młp. – UKS Jaworzanka Jawornik Polski, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

D1 Młodzik „D1 gr, A WIOSNA” Grupa 1 (RW)

Stal Rzeszów S.A. – DAP Dębica, 1.06.2023, godz. 15:00

 –

D1 Młodzik „D1 gr. C WIOSNA” Grupa 3 (RW)

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Perfect Przeworsk, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

KS WIĄZOWNICA – UKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

UKS GIGANCI RADYMNO – BKS LEŚNIK BIRCZA, 31.05.2023, godz. 17:00

KS WĘGIERKA – UKS UNIA FREDROPOL, 31.05.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

UKS SOKÓŁ SIENIAWA – MKS Kańczuga, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

UKS Guzikówka Krosno – Kombornia , 1.06.2023, godz. 16:30

Korczyna Kotwica – Krościenko Wyżne, 1.06.2023, godz. 16:30

Targowiska  – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PROFBUD KROSNO, 31.05.2023, godz. 16:30 –

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

KS Dzikowiec – Start Lubenia, 31.05.2023, godz. 18:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

SPEC Stal Łańcut – Czarni Kraczkowa, 1.06.2023, godz. 18:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

Advit Łętownia – Azalia Brzóza Królewska, 31.05.2023, godz. 16:30

 –

D2 Młodzik „D2 gr. A WIOSNA” Grupa 1 (RW)

UKS SMS Przemyśl – APPN Mielec, 31.05.2023, godz. 14:00

JKS Jarosław – AP Ziomki/ZImowit Rzeszów, 31.05.2023, godz. 17:30

 –

D2 Młodzik „D2 gr. B WIOSNA” Grupa 2 (RW)

ZKS Stal Stalowa Wola – AP Beniaminek PROFBUD II Krosno, 31.05.2023, godz. 17:30

 –

Krosno: D2 Młodzik Grupa 1

Łęki Dukielskie – Klimkówka Karpaty, 1.06.2023, godz. 17:00

 –

G2 Skrzat „G2 Wiosna”

Siarka Tarnobrzeg S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów, 31.05.2023, godz. 17:00

APPN Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 31.05.2023, godz. 17:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – APPN Mielec, 31.05.2023, godz. 17:00