Piłkarski Rozkład Jazdy [26-28 maja]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

911
fot. Konrad Kwolek

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Warta Poznań, 27.05.2023, godz. 17.30,

Sędziuje: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 27.05.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Jacek Małyuszek (Lublin).

GKS Tychy – Stal Rzeszów, 28.05.2023, godz. 18.00

Sędziuje: Radosław Trochimiuk (Przysnasz)

1 liga kobiet

UKS 3 Staszówka Jelna – Resovia, 28.05.2023, godz. 15

Sędziuje: Anna Adamska (Białołęka).

eWinner 2 liga

Stomil Olsztyn – Siarka Tarnobrzeg, 28.05.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Filip Kaliszewski (Gdańsk)

2 liga kobiet

ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna, 27.05.2023, godz. 14.00

Sędziuje: Agnieszka Damasiewicz (Wrocław)

3 liga

ŁKS Łagów – KS Wiązownica 0:3 vo

Korona II Kielce – Wisłoka Dębica, 28.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: ?

Sokół Sieniawa – Stal Stalowa Wola 28.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: ?

3 liga kobiet Grupa 4

PAUZA – Resovia II Rzeszów

Górnik II Łęczna – Izolator Boguchwała, 28.05.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Anna Łuka, Natalia Kuziel, Wiktor Obuchowski,

FSA Kraków – Inter Gnojnica odbył się (5:1)

 –

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Młp., 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Arkadiusz Suchy, Marcin Romanik,

Izolator Boguchwała – SPEC Stal Łańcut, 26.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Konrad Łukiewicz, Paweł Charchut, Kamil Godek,

KS Legion Pilzno – KS JKS Jarosław, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek,

LKS Skołoszów – Polonia Przemyśl, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej,

Cosmos Nowotaniec – Korona Rzeszów, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Drabik, Tomasz Sałek,

Karpaty Krosno  – Wólczanka Wólka Pełkińska, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Pająk, Marcin Konefał, Mariusz Woźniak,

Sokół Nisko – Stal II Rzeszów S.A., 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Jakub Dzwoniarek, Grzegorz Jeleń,

Sokół Kolbuszowa Dolna – Lechia Sędziszów Młp., 26.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Patryk Augustyn,

FKS Stal II Mielec S. A. – Wisłok Wiśniowa, 27.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman

 –

 –

4 liga podkarpacka kobiet

SPEC Stal Łańcut – Sanovia Lesko, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

AP Jasło – Olimpia Pysznica, 28.05.2023, godz. 12:30

Sędziuje: Dariusz Nitka, Dariusz Szczepanik, Wojciech Kolbusz,

DAP Dębica – Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:0 vo

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Kamieniarz Golemki – Błękitni Ropczyce, 28.05.2023, godz. 17:00, w Czarnej

Sędziuje: Martin Kijowski, Kamil Smerecki, Jozef Krzysztynski,

Czarni Trześń – Chemik Pustków Osiedle, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Bartosz Zdeb, Magdalena Smycz,

Błękitni Siedlanka – KS Radomyślanka Radomyśl Wielki, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dawid Półchłopek, Bartosz Barć, Arkadiusz Bożek,

Smoczanka Mielec – LKS Pustków, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Krzysztof Bomba, Paweł Niemczyk,

Czarnovia Czarna – Sokół II Kolbuszowa Dolna, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Kamil Kloc, Hubert Kęder,

Victoria Czermin – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Mazur, Jakub Koza, Kamil Kloc,

Piast Wolica Piaskowa – Sparta Chorzelów, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Bogdan Maciąg, Grzegorz Chorążak,

Wisłoka II Dębica – LKS ŻYRAKÓW 0:3 vo –

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

Orzeł Przeworsk – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Kuźma, Paweł Pawlus, Justyna Cichocka,

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – KS PIAST TUCZEMPY, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Dominika Lonc, Bernard Buczny,

LKS ORZEŁ TORKI – KS SANTOS PIWODA, 26.05.2023, godz. 18:15

Sędziuje: Marcin Ziobrowski, Grzegorz Szpilka, Wojciech Wajda,

LKS SAN GORZYCE – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Konrad Tomczyk, Arkadiusz Suchy,

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Piotr Bielański, Kamil Kazieczko,

MKS Kańczuga – LKS HETMAN LASZKI, 27.05.2023, godz. 17:00, w Sieteszy

Sędziuje: Rafał Dubiel, Mariusz Franus, Milosz Michalec,

LKS START LISIE JAMY – MKS START PRUCHNIK , 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Grzegorz Pikuła, Mateusz Wiejaczka,

LKS PROMYK URZEJOWICE – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Kasperski, Mariusz Furgała, Radosław Pachołek,

 –

Krosno: Klasa okręgowa

Przełęcz Dukla – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Artur Szelc, Grzegorz Gądela,

Jabłonica Polska – Nienaszów Tempo, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Gancarz, Sławomir Kielar, Tomasz Pikuła,

Rymanów KS Start – SANOK Ekoball, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sebastian Godek, Grzegorz Pytko, Maciej Śliwa,

Czarni 1910 Jasło – Górki, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Radosław Mazur, Amadeusz Wlazło,

Targowiska  – Mrukowa Zamczysko, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Tomasz Gogosz, Konrad Majewski,

Bukowsko – Besko LKS Przełom, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Albin Kijowski, Wojciech Heret,

Odrzykoń Zamczysko – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Krzysztof Zygmunt,

MARKIEWICZA KROSNO – Czeluśnica, 26.05.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Maciej Solecki, Krzysztof Wojnar,

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Włókniarz Rakszawa – Iskra Zgłobień, 27.05.2023, godz. 15:00, w Medyni Gł.

Sędziuje: Konrad Burakowski, Krzysztof Bryk, Szymon Dąbrowski,

KS Zaczernie – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Dariusz Łukaszewski, Paweł Korzeń,

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sokół Sokołów Młp., 27.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Sebastian Sęk, Tomasz Sobuś, Dawid Ziomek,

Strug SZiK Tyczyn – Błażowianka Błażowa, 27.05.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Michał Sondej, Paweł Wiśniowski, Jakub Tajchman,

Strumyk Malawa – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Cich, Adrian Kyć, Tomasz Kisielewicz,

Sawa Sonina – Leśna Wólka Podleśna, 27.05.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Jakub Kozner, Krystian Wiklowski, Radosław Kuszaj,

Plantator Nienadówka – LKS Wola Dalsza, 28.05.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Piotr Mazur, Jacek Baran,

KS Przybyszówka – Jedność Niechobrz, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Patryk Dudek, Sebastian Godek, Filip Straż,

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Unia Nowa Sarzyna – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 27.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dorian Dabek, Paweł Samołyk, Maksymilian Ciak,

San Kłyżów – Sokół Kamień, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Lukasz Kijak, Tomasz Woźny,

Stal Gorzyce – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Witoń, Mariusz Antosz, Jan Grdeń,

LZS Jarocin – Pogoń Leżajsk, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Sławomir Mulawka, Paweł Mulawka,

KP Tanew Wólka Tanewska – Azalia Wola Zarczycka, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Tomasz Giżka, Tomek Chamera,

LZS Ździary – SMS SIARKA TARNOBRZEG, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Mulawka, Sławomir Mulawka, Klaudia Sawicka,

TS Transdźwig Stale – Olimpia Pysznica, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Kamil Zieliński, Mateusz Dwornicki,

ŁKS Łowisko – Stal Nowa Dęba, 27.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Paweł Okleciński, Jan Bandyga,

 –

Dębica: Klasa A

Głowaczowa – Płomień UKS Zagorzyce 3:0 vo

KS BYSTRZYCA – LKS Nagoszyn, 27.05.2023, godz. 17:00, w Olchowej

Sędziuje: Leszek Żegleń, Benedykt Stec, Krzysztof Rogowski,

Paszczyniak Paszczyna – KS Legion II Pilzno, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Marcel Chłopek, Paweł Saj,

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Totoś, Piotr Mazur, Jakub Dybowski,

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – LKS STASIÓWKA, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Hubert Brudz, Igor Lutowski,

Brzostowianka Brzostek – Wiewiórka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Szewczyk, Damian Kędzior, Kamil Nowak

Team Przecław – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Grzegorz Wachadlo, Krystian Mytych,

 –

Jarosław: Klasa A  Grupa 1

KS PRO-100 WIETLIN – KS VICTORIA KIDAŁOWICE 3:0 vo

KS FREDRO SUROCHÓW – KS WĘGIERKA, 28.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Dariusz Michalec, Michał Szczybyło, Radosław Pachołek,

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS DĄB DOBKOWICE, 27.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Adam Włoch, Mateusz Kuziemko, Marcin Pszonak,

MKS RADYMNO – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Krzysztof Nazarko, Maciej Pajda,

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS SZKŁO MŁYNY, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Dariusz Mikuła, Jakub Boratyn,

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Tomasz Zazula, Mateusz Wiejaczka,

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Ireneusz Lis, Marcin Romanik,

LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – KS SZÓWSKO 0:3 vo

 –

Jarosław: Klasa A  Grupa 2

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – KS WIAR KRÓWNIKI, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Kamil Kuźma, Magdalena Kulka,

GKS VIKING ORŁY – KS FORT JAKSMANICE, 27.05.2023, godz. 12:00, w Małkowicach

Sędziuje: Marcin Kogut, Magdalena Kulka, Wiesław Szkrabut,

LKS GRANICA STUBNO – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 27.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Krzysztof Brzeżawski, Kamil Kazieczko,

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – LKS NAKŁO – STARZAWA, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Tomasz Dziedzic, Tomasz Łyszczarz,

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS BATYCZE, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Michał Kazimir, Leszek Kogut,

KS POGÓRZE DUBIECKO – UKS UNIA FREDROPOL, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Krzysztof Brzeżawski, Denis Rokita,

Żurawianka Żurawica – LKS TĘCZA KOSIENICE, 27.05.2023, godz. 18:00, w Maćkowicach

Sędziuje: Piotr Grodecki, Piotr Bielański, Sebastian Rozenbajgier,

POLONIA II PRZEMYŚL – ULKS SAN HURECZKO, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Wiesław Szkrabut, Justyna Cichocka,

 –

Jarosław: Klasa A  Grupa 3

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 27.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Puka, Stanisław Hubacz, Karol Wielis,

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – PKS UNUM BABICE, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Marta Kotlińska, Daniel Ochyra,

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 28.05.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Paweł Drabik, Marcin Moskwiak, Łukasz Wolański,

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 27.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Dariusz Mikuła, Tomasz Dziedzic,

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 27.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Puka, Stanisław Hubacz, Adrian Prykopski,

LKS PIAST NOWOSIELCE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Płoskoń, Dariusz Łuczyk, Daniel Gaweł,

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS START MIROCIN, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Daniel Ochyra, Marta Kotlińska,

 –

Jarosław: Klasa A  Grupa 4

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Krzysztof Tryniecki, Paweł Pata

LKS CZARNI OLESZYCE – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Terech, Mirosław Powroźnik, Milosz Michalec,

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Mariusz Franus, Tomasz Sałek,

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Wojciech Mańczak, Tomasz Pukas,

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Andrzej Sopel, Jakub Hałucha,

LKS KORZENICA – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Adam Włoch, Remigiusz Sawicki,

MKS ROZTOCZE NAROL – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Tomasz Łyszczarz, Dariusz Łuczyk,

 –

Krosno: Klasa A  Grupa 1

Przysietnica – Lesko Sanovia, 28.05.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marcin Smoleń, Dariusz Wais, Rafał Krężałek,

Pisarowce – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kamil Dobosz, Stanisław Rajchel, Maciej Bednarczyk,

Izdebki LKS – Jankowce, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Maciej Wołek, Zbigniew Gruszka,

LKS Niebieszczany Remix – WIKI SANOK, 28.05.2023, godz. 10:30, w Markowcach

Sędziuje: Marcin Irzyk, Michał Pilszak, Lucjan Śmietana,

Uherce Szarotka – Płowce, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Kamil Dobosz, Wojciech Heret,

Strachocina  – Długie LKS RAF HOUZE, 28.05.2023, godz. 13:00, w Długim

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Maciej Solecki, Wojciech Biały,

Zarszyn – Bażanówka LKS Orzeł, 27.05.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Piotr Kochański, Patryk Szczurek,

 –

Krosno: Klasa A  Grupa 2

Górnik Grabownica Starzeńska – ISKRZYNIA, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Rafał Komański, Bartłomiej Adamiak,

Niebocko Victoria  – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Szałajko, Kacper Stach, Kacper Pelczar,

Rogi Burza – Brzozovia Brzozów, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Heret, Grzegorz Gądela, Albin Kijowski,

Haczów – Iwonicz Iwonka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Betlej, Łukasz Podgórski, Arkadiusz Buba,

WRÓBLIK SZLACHECKI – Grabówka, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Łukasz Podgórski, Tomasz Smoleń,

Klimkówka Karpaty – Lubatówka, 27.05.2023, godz. 16:00, w Posadzie G.

Sędziuje: Patryk Augustyn, Albin Kijowski, Konrad Kijowski,

Zmiennica – Jaśliska, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Bartosz Belczyk, Krystian Wiklowski,

 –

Krosno: Klasa A  Grupa 3

Orzeł Lubla – Niegłowice Wisłoka, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Kolbusz, Dariusz Nitka, Dariusz Szczepanik,

Faliszówka Orzeł – Zręcin Tęcza, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Przemysław Gancarz, Rafał Szczur,

UKS Guzikówka Krosno – Brzyska, 28.05.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Łukasz Rygiel, Kacper Stach, Wacław Bocoń,

Kołaczyce Ostoja – Sobniów Jasło, 27.05.2023, godz. 19:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziuje: Radosław Mazur, Paweł Kantor, Amadeusz Wlazło,

Łęki Dukielskie – Krościenko Wyżne, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Jan Majewski, Dariusz Szczepanik,

Bieździedza LKS Orzeł – Skołyszyn, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Michał Krześniak, Dawid Głowacki,

GKS Zarzecze-Dębowiec – Wojaszówka , 28.05.2023, godz. 12:00, Jasło ul. Sportowa

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Julia Hawrot,

 –

Rzeszów: Klasa A  Grupa 1

LKS Trzebownisko – Heiro Rzeszów, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Konrad Łach, Krzysztof Cich,

Start Borek Stary – Novi Nosówka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Wisłok Strzyżów  – Noverra Głogów Młp., 27.05.2023, godz. 17:00, w Godowej

Sędziuje:

Albatros Szufnarowa – Piast Nowa Wieś, 27.05.2023, godz. 16:00, w Wiśniowej

Sędziuje:

LKS Jasionka – Zimowit Rzeszów , 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Gerard Gawron, Radosław Pryga, Marcin Leśniak,

Junak Rzeszów – KS Godowa, 27.05.2023, godz. 17:00 Sędziuje:

Aramix Niebylec – Grunwald Budziwój, 28.05.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Daniel Strzałka, Jakub Dybowski, Przemysław Stachnik,

 –

Rzeszów: Klasa A  Grupa 2

Iskra Jawornik Polski – Crasnovia Krasne, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Arka Albigowa – Unia Korniaktów Płn. , 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Łukasz Stępień – Magdalena Smycz,

Grom Handzlówka – Błękit Żołynia, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Rzemieślnik Strażów – Galicja Chmielnik, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Adrian Cich, Joanna Grabarz,

KS Dąbrówki – KS Stobierna, 27.05.2023, godz. 16:00 Sędziuje:

Dynovia Dynów – – LKS Łąka 3:0 vo.

Szarotka Rogóżno – Styrobud Trzeboś, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa A  Grupa 3

KS Dzikowiec – Zacisze Trześń, 27.05.2023, godz. 17:30, w Kopciach

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Daniel Strzałka, Tomasz Kubicki,

Kolorado Wola Chorzelowska  – Strażak Grochowe, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Gerard Żurawski, Jakub Strelcow,

Raniżovia Raniżów – Wisła Gliny Małe, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Patryk Dudek, Gerard Gawron, Szymon Kojder,

LKS Babicha  – Janovia Janowiec, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Weronika Załucka, Konrad Burakowski, Filip Straż,

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Korona Majdan Królewski, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Orzeł Kosowy – Start Wola Mielecka, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Tadeusz Nowak, Adam Niemczyk

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Atut Podborze, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo,

Tempo Cmolas – Dromader Chrząstów, 27.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Michał Kowalski, Henryk Bik,

 –

Stalowa Wola: Klasa A  Grupa 1

Jeziorak Chwałowice – Unia Skowierzyn, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Kozioł, Jakub Bukowy, Jakub Czubat,

LZS Wola Rzeczycka – Czarni Lipa, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Wiktor Pioterczak, Jakub Bukowy,

Bukowa Jastkowice – LZS Rzeczyca Długa , 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adrian Czyż, Mariusz Wojtak, Jakub Latawiec,

KS Wisan Skopanie – LZS Jadachy, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Grzegorz Cichoń, Mariusz Koper,

LZS Słowianin Grębów – KS Kopcie, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Ryszard Bogacz, Mateusz Lipiec,

Strzelec Dąbrowica – Koniczynka Ocice, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Tomasz Wilk, Zbigniew Ordon,

San Wrzawy  – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Jan Polek, Filip Bożek,

 –

Stalowa Wola: Klasa A  Grupa 2

Staromieszczanka Stare Miasto – Sokół Hucisko, 27.05.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Tomasz Woźny, Witold Wieprzęć,

Orzeł Rudnik – Retman Ulanów, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Jan Koluch, Józef Wieleba

PAUZA – Czarni Sójkowa

KP Podwolina – LKS Brzyska Wola , 27.05.2023, godz. 17:00

 Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Zbigniew Ordon,

PUKS Francesco Jelna – Advit Łętownia, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jakub Karasiński, Jakub Krawiec,

Podlesianka Kamień – Sparta Jeżowe, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Biały, Jakub Bulec, Jakub Czubat,

 –

Dębica: Klasa B  Grupa 1

Łęki Górne – Borowiec Straszęcin, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Paweł Saj,

Baszta Zawada – Chemik II Pustków Osiedle, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dawid Małozięć, Paweł Ochab, Paweł Bielak,

Zasów-Mokre – Dragon Korzeniów, 28.05.2023, godz. 13:30

Sędziuje: Kamil Smerecki, Martin Kijowski, Jozef Krzysztynski,

 –

Dębica: Klasa B  Grupa 2

Olimpia Nockowa – Plon Klęczany, 26.05.2023, godz. 17:45

Sędziuje: Dominik Dubicki, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski,

PAUZA – GRÓD BĘDZIEMYŚL

Progres Kawęczyn Sędziszowski – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Szewczyk, Robert Pych, Kacper Bielatowicz,

Strażak Lubzina – Lechia II Sędziszów Młp., 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski, Zdzisław Borek,

Inter Gnojnica – Sokół Krzywa, 28.05.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Karol Stój, Hubert Brudz, Wiktor Dłużeń,

Korona Góra Ropczycka – Victoria Ocieka, 28.05.2023, godz. 13:00

 Sędziuje: Tomasz Sujdak, Paweł Ochab, Damian Kędzior,

 –

Jarosław: Klasa B  Gru@pa 1

LKS WISZNIA NIENOWICE – KS PIAST II TUCZEMPY, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Oskar Hamacher, Witold Lisowski, Maksymilian Szakiel,

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS DELIN MUNINA, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Marcin Pszonak, Marcin Kondrat,

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – LKS DĄB CETULA, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Jan Pindak, Mikołaj Lekowski

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Kuziemko, Oskar Hamacher, Jakub Krasicki,

KS KORONA TUCHLA – LKS ŁĘG ŁOWCE, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bernard Buczny, Krzysztof Nazarko, Paweł Skupień,

LKS TĘCZA WYSOCK – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka,

 –

Jarosław: Klasa B  Grupa 2

LKS WIAR HUWNIKI – KS NIZINY, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Justyna Dacko, Łukasz Olech, Marcin Kogut,

KS ARTMAX PIKULICE – LKS WALAWIANKA WALAWA, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Justyna Dacko, Łukasz Olech,

LKS BIZON MEDYKA – LKS GROM WYSZATYCE, 28.05.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Kamil Kuźma, Waclaw Kucharski, Magdalena Kulka,

LKS KORONA OLSZANY – LKS FENIX LESZNO, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Ireneusz Małysz, Justyna Cichocka,

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS RADA ORZECHOWCE, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Denis Rokita, Sebastian Rozenbajgier, Krzysztof Brzeżawski,

LKS UJKOWICE – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Tomasz Cynk, Tomasz Łyszczarz,

 –

Jarosław: Klasa B  Grupa 3

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 28.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Wajda, Szymon Świętoniowski, Grzegorz Stępak,

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Boratyn, Wojciech Wajda, Grzegorz Stępak,

LKS GACOVIA GAĆ – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Kamil Płoskoń, Daniel Gaweł,

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – LKS SOBOL NIŻATYCE, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Krzysztof Bednarski, Szymon Świętoniowski,

KS KISIELÓW – GKS ZARZECZE, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Daniel Ochyra, Grzegorz Szpilka, Marta Kotlińska,

 –

Jarosław: Klasa B  Grupa 4

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Konrad Kasperski, Wojciech Mańczak,

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS PIAST ANTONIKI, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Paweł Paryniak, Mariusz Franus,

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS TANEW WOLA WIELKA, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Dariusz Michalec, Jan Terech

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS MOŁODYCZ, 28.05.2023, godz. 11:30, Mołodycz

Sędziuje: Andrzej Sopel, Tomasz Pukas, Jakub Hałucha,

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS WALTER OPAKA, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Mirosław Powroźnik, Paweł Pata,

 –

Krosno: Klasa B  Grupa 1

Polańczyk Nelson – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne, 28.05.2023, godz. 16:30, w Górzance

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Paweł Miśko,

Średnia Wieś – SAN MRZYGŁÓD, 28.05.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Przemysław Sidor, Krzysztof Szul, Kacper Pelczar,

Poraż Juventus – ULKS Czerteż, 28.05.2023, godz. 11:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziuje: Rafał Komański, Maciej Kosturski, Szczepan Pelczar,

Czaszyn LKS – Srogów Pogórze, 28.05.2023, godz. 13:00

 Sędziuje: Łukasz Matuszek, Maksymilian Nestorowicz, Paweł Miśko,

Zagórz Osława – Myczkowce Zalew, 28.05.2023, godz. 14:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziuje: Maciej Kosturski, Rafał Komański, Szczepan Pelczar,

Łukowe Gabry – Lutowiska , 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Mazur, Arkadiusz Bury, Konrad Cyganik,

 –

Krosno: Klasa B  Grupa 2

JAĆMIERZ – Wzdów 3:0 vo

Głębokie LKS – Sieniawa Wisłok, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Abram, Piotr Flejma, Ryszard Flejma,

ORŁY JABŁONKA – Nowosielce Szarotka, 28.05.2023, godz. 11:00, w Niebocku

Sędziuje:

LKS ODRZECHOWA – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 28.05.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Edward Szczurek, Piotr Kochański, Wiktor Litwin

Nowotaniec Cosmos II – Pielnia Orion, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Jakub Walus,

Markowce – Dydnia Zryw, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Marcin Irzyk, Lucjan Śmietana,

Golcowa – LKS Hłudno, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Wołek, Zbigniew Gruszka, Mateusz Gumienny,

 –

Krosno: Klasa B  Grupa 3

Lubatowa – Jasionów JKS, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Michał Krześniak, Patryk Kilar,

SZCZEPAŃCOWA – Jasienica, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Grzegorz Bliźniak, Bartosz Woźniak,

Milcza – Trześniów, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Krzysztof Belczyk, Dominik Jaśkiewicz,

Kombornia  – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kacper Stach, Łukasz Rygiel, Wacław Bocoń,

Domaradz Sokół – LKS Orzeł Pustyny, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Marcin Samborowski, Bartosz Belczyk,

Głowienka – Wesoła, 28.05.2023, godz. 15:00, we Wrocance

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Sławomir Kiełtyka, Dominik Jaśkiewicz,

 –

Krosno: Klasa B  Grupa 4

Kopytowa Polonia  – Kobylany Victoria, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jan Dykas, Stanisław Sokołowski, Bartłomiej Gryga,

PAUZA – Chorkówka Nafta

Korczyna Kotwica – Iwla, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Konrad Majewski, Tadeusz Piątek,

Potok Nurt – Żeglce, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Majewski, Sławomir Rak, Tadeusz Piątek,

KS PASJA KROSNO – Strzelec Frysztak, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt,

Świerzowa – Łubienko, 28.05.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Leszek Witkoś, Krzysztof Kosiek, Łukasz Machowski,

 –

Krosno: Klasa B  Grupa 5

BŁAŻKOWA – Brzezówka, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Alan Buba, Jan Majewski,

Nowy Glinik Dragon – Team 17 Szebnie, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Stanisław Sokołowski, Jan Dykas, Bartłomiej Gryga,

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Łężyny Gaudium, 28.05.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Wiesław Tyrcha, Jakub Turek,

Święcany Standart – Krempna Wrzos 3:0 vo

Osobnica Sparta – Hankówka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Sławomir Rak, Wiktor Litwin,

Nowy Żmigród Wisłoka  – Warzyce, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Jakub Kozner, Leszek Śnieżek,

 –

Rzeszów: Klasa B  Grupa 1

Rudnianka Rudna Wielka – Rudzik Rudna Mała, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

KS Świlcza – PZU SMS Resovia III Rzeszów, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Orzeł Wysoka Głogowska – Trzcianka Trzciana, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Dąb Dąbrowa – KS Baranówka Rzeszów, 28.05.2023, godz. 11:30

Sędziuje:

Mrowlanka Mrowla – Biała Rzeszów, 28.05.2023, godz. 11:00

 Sędziuje:

Bratek Bratkowice – Victoria Budy Głogowskie, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B  Grupa 2

Sokół Grodzisko – Korona Dobrzechów, 28.05.2023, godz. 11:30

Sędziuje:

Herman Hermanowa – Rotar Węglówka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

Czarni Czudec – Diament Pstrągowa, 27.05.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

Granit Wysoka Strzyżowska – Płomyk Lutoryż, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Orły Pstrągówka – Grom Mogielnica, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Grunwald Połomia – KS II Bystrzyca, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

Start Lubenia – Huragan Kozłówek, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B  Grupa 3

HALO Hyżne – Markovia Markowa, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Orzeł Harta – Tatyna Dylągówka 3:0 vo

Iskra II Jawornik Polski – Czarni Kraczkowa, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Pogórze Bachórz – Polonia Hyżne, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Dąb Kosina – Orzeł Wysoka Łańcucka, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Adrian Kyć, Julita Drożdżal,

 –

Rzeszów: Klasa B  Grupa 4

Włókniarz II Rakszawa – ŁKS Łukawiec, 27.05.2023, godz. 18:00

Sędziuje:

Las Zalesie – Palkovia Palikówka, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Śliwa, Krzysztof Cich, Sabina Drożdżal,

Stobierna Krzywe – Głuchowianka Głuchów, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Jan Pytel, Andrzej Majder,

KS Terliczka – Astra Medynia Głogowska, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Pytel, Kazimierz Tołpa, Andrzej Majder,

Wisłok Czarna – Herkules Trzebuska, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Łukasz Stępień, Roksana Grześkiewicz,

 –

Rzeszów: Klasa B  Grupa 5

Grom Krzemienica – Pitmark Jaślany, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Czarni II Trześń – Błysk Górki 0:3 vo.

Jutrzenka Ławnica – Grunwald Padew Narodowa, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

LKS Dębiaki – Rzędzian Rzędzianowice, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Wiśnia Trzciana – Barka Breń Osuchowski, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

KS SMP Tuszyma – Apollo Dulcza Mała, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

KS Zgórsko – Madras Goleszów, 28.05.2023, godz. 14:00

 Sędziuje:

Sokół Partynia – Sprint Żarówka, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

LKS Wierzchowiny – Orły Ruda, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Sokół Pień – Iskra Łączki Brzeskie, 28.05.2023, godz. 11:00, w Radomyślu W.

Sędziuje:

Jamnica Dulcza Wielka – Piast Wadowice Górne, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Marmury Przyłęk – Florian Ostrowy Tuszowskie, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

Potok Dobrynin – Huragan Przedbórz 3:0 vo

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Artbud Werynianka Werynia, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje:

Wilga Widełka – Vigor Trzęsówka, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS Hucina – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie, 28.05.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

 –

Stalowa Wola: Klasa B  Grupa 1

Płomień Trześń – Wspólnota Serbinów, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Fabian Gurdak, Wiesław Chamera,

KS WYDRZA – LZS Wola Baranowska, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Marek Gałka, Kacper Dziopak,

OKS Wielowieś  – KS CYGANY, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Bartosz Gospodarczyk, Grzegorz Wilk,

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Sokół Sokolniki, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Ryszard Bogacz,

LZS Krzątka – KS ŻUPAWA, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Krzysztof Ordon, Aleksandra Grdeń,

Kolejarz Knapy – LZS Tarnowska Wola, 28.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Dominik Kozioł, Tomasz Mazur,

 –

Stalowa Wola: Klasa B  Grupa 2

KP Zarzecze – LZS LOTNIK TURBIA, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Daniel Mścisz, Sebastian Bis,

Huragan Zdziechowice – WKS Kurzyna, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Bogumił Pelic, Józef Wieleba, Mateusz Chamera,

TRUCK Kotowa Wola – Jutrzenka Kopki, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Michał Pamuła, Marek Gałka,

GAS Łęg Stany – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Krzysztof Pityński, Rafał Kopeć,

LZS Polonia Przędzel – ORZEŁ GLINIANKA, 28.05.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Paweł Wątróbski, Bartosz Fietko,

Milenium Bieliny – LZS ŻABNO, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Łokaj, Łukasz Staroń, Artur Adamczyk,

 –

Stalowa Wola: Klasa B  Grupa 3

Złotsan Kuryłówka – Azalia Wola Zarczycka II, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Bartłomiej Kupiec, Michał Troczyński,

KS ŁUKOWA – Victoria Giedlarowa, 27.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomek Chamera, Bartłomiej Giemza, Patryk Kobylarz,

Grabniak Hucisko – GKS GROBLE, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Michał Pamuła, Paweł Mulawka,

Kłyż Tarnogóra – Rotunda Krzeszów, 28.05.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Potocki, Michał Kowalewski, Szymon Marchut,

Orzeł Biedaczów  – Tanew Harasiuki, 28.05.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Kacper Sajdłowski, Pawel Łata,

LKS Jodła Przychojec – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 28.05.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Paweł Potocki, Bartosz Mierzwa,

LKS San Wierzawice  – Azalia Brzóza Królewska, 27.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Mateusz Bełczowski, Rafał Kopeć,