Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]

1960
Fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy najnowsze notowanie strzelców w ligach seniorskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. 

4 liga podkarpacka kobiet 
SMYCZ MAGDALENAStal Łańcut7
JUŻECKA WANESSADAP DEBICA6
DOROŻANSKA OLIWIALesko Sanovia6
EKIERT GABRIELALesko Sanovia5
SZPUNAR ZOFIAStal Łańcut5
NIEMIEC LAURAKS KORONA TUCHLA4
SKRZYPEK KAROLINAStal Łańcut4
RACHWAŁ ANETAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
KACZMAR PAULINAKS KORONA TUCHLA3
LORENC JULIALesko Sanovia3
BEDNARSKA ALEKSANDRAStal Łańcut3
4 liga podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW19
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno19
BUĆ KONRADStal Łańcut17
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno14
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.14
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.13
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.13
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW12
PIETLUCH KRZYSZTOFLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA12
SZCZUREK PATRYKMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
KHOMCHENKO VIKTORNowotaniec Cosmos12
RÓG PATRYKStal Łańcut12
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce40
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce33
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki21
KŁOS KAMILVictoria Czermin21
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle15
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki15
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka14
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE17
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE17
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
KIELICH SYLWESTEROrzeł Przeworsk15
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO14
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY14
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA13
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC13
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI13
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200113
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start33
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start24
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica17
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica17
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok15
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo12
MAJKA AREKNienaszów Tempo12
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna24
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
SITEK ADRIANIskra Zgłobień17
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa17
RĄCZKA KACPERZaczernie17
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina16
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa16
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn15
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ14
SOKAL SZYMONPrzybyszówka14
MIKRUT FILIPResovia Rzeszów S.A.14
PIENIĄŻEK DAWIDResovia Rzeszów S.A.14
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn14
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa14
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień36
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary22
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska17
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska15
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka14
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk12
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.12
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka26
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa24
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka22
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek19
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek18
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka18
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie17
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA14
ŚWIDER MATEUSZKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE27
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO18
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE17
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO15
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE15
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW14
FEDYK MATEUSZMKS RADYMNO13
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW12
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
LISAŃCZUK DOMINIKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl42
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY24
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE20
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL18
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl16
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO16
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE16
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica15
HAJDUK MATEUSZLKS CRESOVIA KALNIKÓW14
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW36
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW25
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW24
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE22
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI18
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ17
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE15
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW15
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA13
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE13
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA24
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA22
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW21
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA18
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA16
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW16
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA15
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce30
GALANT MICHAŁStrachocina21
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK16
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix15
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł14
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce13
KUCHARSKI KONRADDługie LKS San-Bud10
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
GRZYB MICHAŁLKS Niebieszczany Remix9
PŁAZIAK TOMASZPisarowce9
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI30
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
BRAJA SEBASTIANRogi Burza13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty12
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA10
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA9
PASZEK BARTOSZRogi Burza9
ULIASZ KONRADRogi Burza9
JURKIEWICZ KACPERZmiennica9
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie15
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne13
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło13
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla12
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka12
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza12
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn11
SZOT MARCINBieździedza LKS Orzeł10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka23
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka18
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów13
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów12
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko11
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec10
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka10
SKALSKI IGORRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia34
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś23
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne17
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski17
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów15
KRUPA AMADEUSZStobierna14
LECH PIOTRKS Dąbrówki13
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne12
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna12
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa45
WANAT PIOTRDromader Chrząstów31
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa23
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka22
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa22
WILK PATRYKStart Wola Mielecka22
BIELIK PATRYKAtut Podborze21
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY18
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów16
NIEMASEK KAMILBabicha15
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów15
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa15
JEZUWID KAMILZacisze Trześń15
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice23
WOLAN TOMASZLZS Jadachy23
BRODA KACPERSan Wrzawy23
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice19
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka19
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy16
WOLAN MARCINLZS Jadachy15
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka15
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice13
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice12
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn12
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia22
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień20
ZELEK ADAMKP Podwolina13
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna13
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów12
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko8
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto8
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA17
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
KULA TOMASZŁęki Górne11
NOWAK PATRYKLZS MAŁA9
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
JEMIOŁO FILIPLZS MAŁA8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
WANAT DAMIANLZS MAŁA7
KOT KAMILŁęki Górne7
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne7
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa17
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica11
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL9
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka9
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski9
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina9
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica8
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL7
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa7
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa7
OLECH MICHAŁPlon Klęczany7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK18
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK16
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE16
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA15
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA14
DULIBAN DAWIDLKS DĄB CETULA13
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA13
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK12
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE12
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE11
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE19
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO13
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE10
GŁOWATY JAKUBKS ARTMAX PIKULICE9
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA8
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
URBAN MIŁOSZLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA8
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI20
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA17
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE14
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA13
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE11
SAS KACPERKS KISIELÓW8
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE7
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
KIPER KAMILGKS ZARZECZE5
BARAN ARKADIUSZKS WIĄZOWNICA5
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ5
GŁĄB PATRYKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI5
KIWACKI ROBERTLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY23
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY23
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY20
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA18
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC18
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC14
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
SIKORA WOJCIECHLKS LEŚNIK PŁAZÓW9
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA9
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
HYDZIK IGORZagórz Osława17
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś15
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS11
PODOLAK MARCINCzaszyn LKS10
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew10
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze9
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś9
WINIARSKI MICHAŁLutowiska8
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok24
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
TATAR DAMIANGłębokie LKS19
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok17
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos13
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA12
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA11
AMBICKI JANMarkowce11
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos11
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos11
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
ZAJĄC KAROLLubatowa15
WOJTOWICZ PIOTRJasienica13
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny12
KĘDRA ARTURTrześniów12
HUS RAFAŁDomaradz Sokół11
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka11
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
TOMOŃ MAREKDomaradz Sokół10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka10
DOBOSZ DAMIANGłowienka9
SMOLEŃ MARCINJasionów JKS9
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica28
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt22
BAUER DAMIANIwla20
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak17
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
CZAJA DANIELKobylany Victoria11
SZYMBARA TOMASZKS PASJA KROSNO10
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie22
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka20
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka15
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI14
RUSZEL HUBERTBrzezówka12
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon11
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI10
MACIEJCZYK JAROSŁAWŁężyny Gaudium10
NIGBOROWICZ MICHAŁŚwięcany „Standart”10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana19
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka17
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice14
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza13
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana11
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW9
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa29
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa28
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska23
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA18
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica17
JACEK JAKUBCzarni Czudec16
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż16
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko15
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE18
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa14
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA11
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa8
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
PELC KAROLDąb Kosina5
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
ZIELIŃSKI MATEUSZDąb Kosina5
GUDYKA SEBASTIANHALO HYŻNE5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica5
SOBEK KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica5
CHOMA JAKUBMarkovia Markowa5
SZPYTMA MARIUSZMarkovia Markowa5
MEHMEDOVIC DAMIRPogórze Bachórz5
BIELA MIKOŁAJPolonia Hyżne5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa24
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska16
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec14
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska13
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska12
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska11
WEREMIŃSKI KAMILWłókniarz Rakszawa11
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka10
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska9
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec9
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOTULA MACIEJDębiaki14
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa10
TRELA DAWIDPitmark Jaślany10
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice8
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana8
PEZDA KAROLBłysk Górki7
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka21
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ20
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA18
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS14
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ13
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka12
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA12
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ12
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA11
KOPACZ PIOTRPiast Wadowice Górne11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie21
DRAUS PIOTRHucina17
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk14
WALCZAK MACIEJFlorian Ostrowy Tuszowskie10
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
KARDYŚ JANWerynianka Werynia10
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie9
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna8
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka7
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy26
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA24
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA23
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki21
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki15
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów15
BOGDAN DOMINIKKolejarz Knapy14
SAJA ARTURKS ŻUPAWA14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka14
WIERZGACZ PAWEŁKS ŻUPAWA13
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów13
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze21
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze21
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany17
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny16
KACZOR DANIELLZS ŻABNO15
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna13
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany12
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki10
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA10
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO10
PIWKO MATEUSZORZEŁ GLINIANKA10
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice22
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko14
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki13
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec11
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki11
BAJ MAREKKS ŁUKOWA10
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice10
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka8
SARZYŃSKI MARIANGKS GROBLE8
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice8
KLEKACZ MACIEJRotunda Krzeszów8
WNUK JAKUBRotunda Krzeszów8

* Stan na dzień 23.05.2023, źródło: PZPN