Piłkarski Rozkład Jazdy [19-21 maja]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1024
Fot. Konrad Kwolek

PKO BP Ekstraklasa

Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec, 19.05.2023, godz. 18.00,

Sędziuje: Paweł Malec (Łódź)

Fortuna 1 liga

ŁKS Łódź – Apklan Resovia, 21.05.2023, godz. 12.40

Sędziuje: Tomasz Marciniak (Płock).

Stal Rzeszów – GKS Katowice, 20.05.2023, godz. 20.00

Sędziuje: Marek Opaliński (Lubin)

1 liga kobiet

Wolny termin.

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce, 20.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Aleksander Kozieł (Kielce)

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – Respekt Myślenice, 20.05.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Sylwia Wiatr (Łęg Tarnowski).

3 liga kobiet – grupa 4

MOSiR Lubartów – Resovia II Rzeszów – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Łukasz Drzewiecki, Krzysztof Wierzbowicz, Stanisław Ryba

Football Success Academy Kraków – Izolator Boguchwała – 13.05.2023, godz. 11:00

Sędziują:

ISKRA BRZEZINKA KKPN – Inter Gnojnica – 13.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Tomasz Braś, Mateusz Wojcik, Patryk Potępa (Libiąż)

3 liga

Czarni Połaniec – KS Wiązownica, 19.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Sitkowski (Kąkolewica)

Wieczysta Kraków – Wisłoka Dębica, 20.05.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Przemysław Mielczarek (Gotartów)

Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz, 20.05.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Patryk Świerczek (Złota).

KSZO Ostrowiec Św. – Stal Stalowa Wola 20.05.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Karol Iwanowicz (Lublin).

3 liga kobiet, gr. 4

Inter Gnojnica – Naprzód Sobolów, 20.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Chorążak, Karol Stój, Igor Lutowski

Izolator Boguchwała – MOSiR Lubartów, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Daniel Wilczak, Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz

Resovia II Rzeszów – Górnik IIŁęczna, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Konrad Kukowski, Paweł Wiśniowski, Miłosz Kopeć

 –

4 liga podkarpacka

Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica, 20.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Michał Sondej, Piotr Rachwał, Marcin Roman

Lechia Sędziszów Młp. – FKS Stal II Mielec S. A., 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Damian Kublas, Daniel Lorynowicz, Arkadiusz Suchy

Stal II Rzeszów S.A. – Sokół Kolbuszowa Dolna, 20.05.2023, godz. 12:00, w Boguchwale

Sędziują: Ireneusz Lis, Marcin Romanik, Tomasz Sałek

Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Nisko, 19.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Martin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn

Korona Rzeszów – Karpaty Krosno , 19.05.2023, godz. 19:46

Sędziują: Paweł Kantor, Paweł Bałut, Jacek Chmiel

Polonia Przemyśl – Cosmos Nowotaniec, 20.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Jakub Dzwoniarek

KS JKS Jarosław – LKS Skołoszów, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn

Głogovia Głogów Młp. – Izolator Boguchwała, 19.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Mateusz Dwornicki

Mecz SPEC Stal Łańcut – Legion Pilzno rozegrano w czwartek (wynik 1:2)

 –

4 liga podkarpacka kobiet

SPEC Stal Łańcut – DAP Dębica, 20.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Wojciech Brzezicki, Damian Muchacki, Jan Węgrzyn

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – AP Jasło, 20.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Olimpia Pysznica – Sanovia Lesko, 20.05.2023, godz. 11:00, w Jastkowicach

Sędziują: Jakub Krawiec, Bartosz Orzechowski, Michał Pamuła

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Błękitni Ropczyce – LKS ŻYRAKÓW, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jan Gawle, Jakub Dybowski, Daniel Strzałka

Sparta Chorzelów – Wisłoka II Dębica 3:0 vo

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Piast Wolica Piaskowa, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Stępień,

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Victoria Czermin, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Tomasz Kubicki, Paweł Bałut

LKS Pustków – Czarnovia Czarna, 20.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Bogdan Maciąg, Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Smoczanka Mielec, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Artur Szelc, Mariusz Szczepanik

Chemik Pustków Osiedle – Błękitni Siedlanka, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Mazur, Paweł Totoś, Adrian Wójcik

Kamieniarz Golemki – Czarni Trześń, 21.05.2023, godz. 17:00, w Czarnej

Sędziują: Igor Samołyk, Jędrzej Wołoszyn, Paweł Wiśniowski,

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

MKS START PRUCHNIK  – LKS PROMYK URZEJOWICE, 20.05.2023, godz. 11:00

Sędziują:

LKS HETMAN LASZKI – LKS START LISIE JAMY, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – MKS Kańczuga, 21.05.2023, godz. 12:30

Sędziują:

KS ZDRÓJ HORYNIEC – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 21.05.2023, godz. 17:45, w Baszni Dolnej

Sędziują:

KS SANTOS PIWODA – LKS SAN GORZYCE, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

KS PIAST TUCZEMPY – LKS ORZEŁ TORKI, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

Orzeł Przeworsk – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują:

 –

Krosno: Klasa okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Czeluśnica, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Prajsnar, Wieslaw Pyzia, Patryk Urbaś

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – MARKIEWICZA KROSNO, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Bartłomiej Adamiak

Besko LKS Przełom – Odrzykoń Zamczysko, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Godek, Marcin Roman, Kamil Hussain

Mrukowa Zamczysko – Bukowsko, 21.05.2023, godz. 13:00, w Samoklęskach

Sędziują: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Marek Głowacki

Górki – Targowiska , 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Kochański, Albin Kijowski, Jozef Krzysztynski

SANOK Ekoball – Czarni 1910 Jasło, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Frankowicz, Rafał Krężałek, Tomasz Jagieła

Nienaszów Tempo – Rymanów KS Start, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Kiszka, Dariusz Nitka, Konrad Majewski

Przełęcz Dukla – Jabłonica Polska, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Mateusz Gumienny, Marcin Abram

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

Jedność Niechobrz – Włókniarz Rakszawa, 20.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Szymon Kojder, Przemysław Bieniasz, Jakub Tajchman

LKS Wola Dalsza – KS Przybyszówka, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Mazur, Paweł Mokrzycki, Arkadiusz Marcićkiewicz

Leśna Wólka Podleśna – Plantator Nienadówka, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Matuła, Jan Węgrzyn, Patryk Lutak

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Sawa Sonina, 21.05.2023, godz. 10:30

Sędziują: Tomasz Sujdak, Jakub Dzwoniarek, Piotr Mazur

Błażowianka Błażowa – Strumyk Malawa, 19.05.2023, godz. 19:00

Sędziują: Paweł Charchut, Mateusz Warzocha, Konrad Kukowski,

Sokół Sokołów Młp. – Strug SZiK Tyczyn, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Bartosz Zdeb,

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 20.05.2023, godz. 17:00, w Górnie

Sędziują: Marcin Babiarz, Łukasz Szpytma, Karol Pułanik

Iskra Zgłobień – KS Zaczernie, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Farion, Dariusz Łuksa, Tomasz Kopacz

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Stal Nowa Dęba – Unia Nowa Sarzyna, 20.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Mariusz Koper

Olimpia Pysznica – ŁKS Łowisko, 20.05.2023, godz. 16:00, w Jastkowicach

Sędziują: Lukasz Kijak, Jan Bandyga, Paweł Okleciński

SMS SIARKA TARNOBRZEG – TS Transdźwig Stale, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Mazur, Grzegorz Tutka, Klaudia Sawicka

Azalia Wola Zarczycka – LZS Ździary, 20.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Artur Kostyra, Tomasz Woźny

Pogoń Leżajsk – KP Tanew Wólka Tanewska, 20.05.2023, godz. 16:00, w Przychojcu

Sędziują: Piotr Chmura, Jakub Bulec, Jakub Czubat

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – LZS Jarocin, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Damian Biały, Bartosz Orzechowski

Sokół Kamień – Stal Gorzyce, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Kopeć, Artur Kostyra, Mateusz Bełczowski

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – San Kłyżów, 20.05.2023, godz. 16:00, Mokrzyszów

Sędziują: Tomek Chamera, Kamil Zieliński, Krzysztof Pityński

 –

Dębica: Klasa A

Płomień UKS Zagorzyce – KS Kaskada Ostrów – Kamionka 0:3 vo

Wiewiórka – Team Przecław, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują:

LKS STASIÓWKA – Brzostowianka Brzostek, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Konrad Łagowski

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Radosław Mazur, Arkadiusz Tomasiewicz, Grzegorz Jeleń

KS Legion II Pilzno – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Szewczyk, Kamil Kloc, Arkadiusz Kuczaj

LKS Nagoszyn – Paszczyniak Paszczyna, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Kantor, Karol Jezuit, Krzysztof Hals

Głowaczowa – KS BYSTRZYCA, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Paweł Korzeń, Kamil Nowak

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS VICTORIA KIDAŁOWICE – KS SZÓWSKO 0:3 vo

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE  3:0 vo

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS TĘCZA JANKOWICE, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS MANASTERZ k/J-AW, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS ŁĘK OSTRÓW, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS DĄB DOBKOWICE – MKS RADYMNO, 21.05.2023, godz. 17:00 

KS WĘGIERKA – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 21.05.2023, godz. 17:00 

KS PRO-100 WIETLIN – KS FREDRO SUROCHÓW, 21.05.2023, godz. 17:00 

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

POLONIA II PRZEMYŚL – KS WIAR KRÓWNIKI, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS TĘCZA KOSIENICE – ULKS SAN HURECZKO, 21.05.2023, godz. 17:00 

UKS UNIA FREDROPOL – Żurawianka Żurawica, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS BATYCZE – KS POGÓRZE DUBIECKO, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS NAKŁO – STARZAWA – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 21.05.2023, godz. 13:00 

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 21.05.2023, godz. 16:00 

KS FORTJAKSMANICE – LKS GRANICA STUBNO, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – GKS VIKING ORŁY, 20.05.2023, godz. 12:00 

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS START MIROCIN, 21.05.2023, godz. 15:00 

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS PIAST NOWOSIELCE, 21.05.2023, godz. 11:00 

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 21.05.2023, godz. 17:00 

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 20.05.2023, godz. 17:00 

PKS UNUM BABICE – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 20.05.2023, godz. 17:00 

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZERWONI CEWKÓW – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – MKS ROZTOCZE NAROL, 20.05.2023, godz. 16:00 

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS KORZENICA, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 21.05.2023, godz. 17:00 

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS GRANICZNI KROWICA, 21.05.2023, godz. 17:00 

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS CZARNI OLESZYCE, 21.05.2023, godz. 17:00 

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Bażanówka LKS Orzeł – Przysietnica, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Gancarz, Marek Kochanik, Rafał Szczur

Długie LKS RAF HOUZE – Zarszyn, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Dariusz Domaradzki, Jarosław Prajsnar

Płowce – Strachocina , 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Dziok, Zbigniew Gruszka, Jakub Walus

WIKI SANOK – Uherce Szarotka, 19.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Marcin Samborowski, Mateusz Gumienny, Wojciech Biały

Jankowce – LKS Niebieszczany Remix, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Rafał Krężałek, Piotr Frankowicz

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Izdebki LKS, 21.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Martin Kijowski, Kamil Smerecki, Wojciech Wojnowski

Lesko Sanovia – Pisarowce, 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Kacper Stach, Krzysztof Szul

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Jaśliska – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Martin Kijowski, Konrad Kijowski

Lubatówka – Zmiennica, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Paweł Kiszka, Tadeusz Piątek

Grabówka – Klimkówka Karpaty, 21.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Wojciech Heret, Dariusz Domaradzki, Marcin Irzyk

Iwonicz Iwonka – WRÓBLIK SZLACHECKI, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sławomir Rak, Jan Majewski, Łukasz Machowski

Brzozovia Brzozów – Haczów, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Albin Kijowski, Piotr Kochański, Jozef Krzysztynski

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Rogi Burza, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Kochański, Piotr Flejma, Ryszard Flejma

ISKRZYNIA – Niebocko Victoria, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Piotr Farion, Wojciech Biały, Leszek Śnieżek

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Wojaszówka  – Orzeł Lubla, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Edward Szczurek, Paweł Pitak, Patryk Szczurek

Skołyszyn – GKS Zarzecze-Dębowiec, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Samborowski, Krystian Wiklowski, Maciej Wołek

Krościenko Wyżne – Bieździedza LKS Orzeł, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Dariusz Domaradzki, Jarosław Prajsnar

Sobniów Jasło – Łęki Dukielskie, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marek Głowacki, Leszek Żegleń, Dominik Pociask

Brzyska – Kołaczyce Ostoja, 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt, Wiktor Litwin

Zręcin Tęcza – UKS Guzikówka Krosno, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: ateusz Gumienny, Radosław Kuszaj, Mateusz Dziok

Niegłowice Wisłoka – Faliszówka Orzeł, 21.05.2023, godz. 11:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziują: Tomasz Wierdak, Patryk Urbaś, Dawid Głowacki

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – Grunwald Budziwój, 21.05.2023, godz. 11:00, Arena Słocina

Sędziują:

KS Godowa – Aramix Niebylec, 21.05.2023, godz. 11:30

Sędziują: Daniel Strzałka, Przemysław Stachnik, Arkadiusz Kuczaj

Zimowit Rzeszów – Junak Rzeszów, 20.05.2023, godz. 14:00, ul. Świadka

Sędziują: Bartosz Barć, Paweł Charchut, Mateusz Pokrywka

LKS Jasionka – Albatros Szufnarowa, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

Wisłok Strzyżów  – Piast Nowa Wieś, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Łukiewicz, Maciej Śliwa, Paweł Charchut

Novi Nosówka – Noverra Głogów Młp., 20.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Dawid Kielar, Zbigniew Kłak, Sławomir Haładej

LKS Trzebownisko – Start Borek Stary, 20.05.2023, godz. 18:00

Sędziują:

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Crasnovia Krasne – Styrobud Trzeboś, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Węgrzyn, Karol Tomaszek, Bartosz Radomski

LKS Łąka – Szarotka Rogóżno 0:3 vo.

KS Stobierna – Dynovia Dynów, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Godek, Rafał Kępa, Dariusz Szaro,

Galicja Chmielnik – KS Dąbrówki, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Patrycja Turczyn, Jakub Czach, Damian Muchacki

Błękit Żołynia – Rzemieślnik Strażów, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sebastian Petela, Wojciech Brzezicki, Janusz Anasychin,

Unia Korniaktów Płn.  – Grom Handzlówka, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mariusz Woźniak, Krzysztof Bomba, Grzegorz Wachadlo

Iskra Jawornik Polski – Arka Albigowa, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Januszczak, Ryszard Wielgosz, Kamil Indyk

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Dromader Chrząstów, 20.05.2023, godz. 17:30, w Weryni

Sędziują: Łukasz Wilk, Tomasz Sobuś, Grzegorz Nycek

Atut Podborze – Tempo Cmolas, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Baran, Marek Pająk, Jakub Strelcow

Start Wola Mielecka – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jacek Taran, Mariusz Woźniak, Henryk Bik

Korona Majdan Królewski – Orzeł Kosowy, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Weronika Załucka, Radosław Pryga, Krystian Mytych

Janovia Janowiec – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Michał Sondej, Konrad Kukowski, Jakub Tajchman

Wisła Gliny Małe – LKS Babicha , 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jacek Kapinos, Michał Kowalski, Paweł Niemczyk

Strażak Grochowe – Raniżovia Raniżów, 20.05.2023, godz. 16:00, w Maliniu

Sędziują: Dominik Dubicki, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

Zacisze Trześń – Kolorado Wola Chorzelowska , 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Horodejczuk, Marcin Konefał, Krzysztof Bomba

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Unia Skowierzyn – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Adrian Czyż, Paweł Samołyk, Mateusz Chamera

Koniczynka Ocice – San Wrzawy , 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Grdeń, Mariusz Koper, Kamil Kańka

KS Kopcie – Strzelec Dąbrowica, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Sławomir Mulawka, Jakub Krawiec

LZS Jadachy – LZS Słowianin Grębów, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Damian Wrona, Kamil Gil, Bartosz Fietko

LZS Rzeczyca Długa  – KS Wisan Skopanie, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Bogumił Pelic, Wiesław Chamera

Czarni Lipa – Bukowa Jastkowice, 21.05.2023, godz. 14:00, Zaklików

Sędziują: Kamil Gil, Paweł Okleciński, Marek Gałka

Jeziorak Chwałowice – LZS Wola Rzeczycka, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Drabik, Wiesław Chamera, Jakub Czubat

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – Sparta Jeżowe, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Samołyk, Paweł Wątróbski, Michał Pamuła

Advit Łętownia – Podlesianka Kamień, 20.05.2023, godz. 20:00

Sędziują: Jakub Karasiński, Witold Wieprzęć, Marek Gałka

LKS Brzyska Wola  – PUKS Francesco Jelna, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Sławomir Mulawka, Łukasz Chyła

KS Sarzyna  – KP Podwolina, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Zieliński, Kacper Dziopak, Kacper Rogala

Czarni Sójkowa – Górnovia Górno, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Michał Łokaj, Mariusz Wojtak, Tomasz Woźny

Retman Ulanów – PAUZA

Staromieszczanka Stare Miasto – Orzeł Rudnik, 20.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Andrzej Wilk, Grzegorz Cichoń, Fabian Gurdak

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

LKS Brzeźnica – Łęki Górne, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Radosław Mazur, Dariusz Łukaszewski, Grzegorz Jeleń

Dragon Korzeniów – MKS SOKÓŁ DĘBICA, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Damian Kędzior, Rafał Gonet, Kacper Bielatowicz

LZS MAŁA – Zasów-Mokre, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Głowacki, Paweł Saj, Krzysztof Rogowski

Chemik II Pustków Osiedle – Dąb Żdżary, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Koza, Kinga Kuczaj, Sara Grabiec

Borowiec Straszęcin – Baszta Zawada, 20.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Artur Szelc, Sławomir Kielar, Mariusz Szczepanik

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Plon Klęczany – Victoria Ocieka, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Przemysław Gawlik, Robert Pych, Szymon Grabiec

Sokół Krzywa – Korona Góra Ropczycka, 21.05.2023, godz. 11:30

Sędziują: Adrian Wójcik, Hubert Kęder, Jakub Dybowski

LechiaII Sędziszów Młp. – Inter Gnojnica, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Łukaszewski, Kamil Kloc, Robert Pych

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Strażak Lubzina, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Karol Stój, Dominik Dubicki, Wiktor Dłużeń

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Bogdan Maciąg

Olimpia Nockowa – PAUZA

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS PIAST II TUCZEMPY – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 21.05.2023, godz. 14:00 

LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS TĘCZA WYSOCK, 21.05.2023, godz. 11:00 

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – KS KORONA TUCHLA, 21.05.2023, godz. 14:00 

LKS DĄB CETULA – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 21.05.2023, godz. 12:00 

LKS DELIN MUNINA – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 21.05.2023, godz. 17:00 

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 21.05.2023, godz. 14:00 

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS NIZINY – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 21.05.2023, godz. 14:00 

LKS RADA ORZECHOWCE – LKS UJKOWICE, 20.05.2023, godz. 16:00 

LKS FENIX LESZNO – KS JAWOR NEHRYBKA, 21.05.2023, godz. 14:00 

LKS GROM WYSZATYCE – LKS KORONA OLSZANY, 21.05.2023, godz. 14:00 

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS BIZON MEDYKA, 20.05.2023, godz. 15:00 

LKS WIAR HUWNIKI – KS ARTMAX PIKULICE, 21.05.2023, godz. 14:00 

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

GKS ZARZECZE – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

LKS SOBOL NIŻATYCE – KS KISIELÓW, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS GACOVIA GAĆ, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – KS WIĄZOWNICA-WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS WALTER OPAKA, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

LKS MOŁODYCZ – LKS MIĘKISZ NOWY, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – AKS LEGIA OLESZYCE, 21.05.2023, godz. 11:00, w Dachnowie

Sędziują:

LKS PIAST ANTONIKI – LKS LEŚNIK PŁAZÓW, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Lutowiska  – Polańczyk Nelson, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kacper Stach, Sebastian Błażejowski, Krzysztof Szul

Myczkowce Zalew – Łukowe Gabry, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Rafał Komański, Karolina Karaczkowska, Arkadiusz Bury

Srogów Pogórze – Zagórz Osława, 21.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Bartłomiej Adamiak, Łukasz Rygiel, Kacper Pelczar

ULKS Czerteż – Czaszyn LKS, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Łukasz Rygiel, Kacper Pelczar, Bartłomiej Adamiak

SAN MRZYGŁÓD – Poraż Juventus, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Przemysław Sidor, Konrad Cyganik, Krzysztof Mazur

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – Średnia Wieś, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wacław Bocoń, Patrycja Romanek, Paweł Miśko

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

LKS Hłudno – JAĆMIERZ, 21.05.2023, godz. 16:30, w Dydni

Sędziują: Łukasz Matuszek, Maksymilian Nestorowicz, Szczepan Pelczar

Dydnia Zryw – Golcowa, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Szczepan Pelczar

Pielnia Orion – Markowce, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk, Ryszard Pękala

Nowosielce Szarotka – LKS ODRZECHOWA, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Heret, Stanisław Rajchel, Klaudiusz Wojtan

Sieniawa Wisłok – ORŁY JABŁONKA, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Ryszard Pękala, Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk

Wzdów – Głębokie LKS, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Wojciech Wojnowski, Martin Kijowski, Kamil Smerecki

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

LKS Orzeł Pustyny – Głowienka, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Maciej Wołek, Dominik Jaśkiewicz

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Domaradz Sokół, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Roman, Kamil Godek, Kamil Hussain

Trześniów – Kombornia , 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Marcin Abram, Jacek Dziekan, Stanisław Urbanek

Jasienica – Milcza, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Edward Szczurek, Julia Lorenc, Patryk Szczurek

Jasionów JKS – SZCZEPAŃCOWA, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Dziekan, Marcin Abram, Stanisław Urbanek

Rymanów Zdrój – Lubatowa, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krystian Wiklowski, Marcin Samborowski, Wojciech Biały

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Strzelec Frysztak – Świerzowa, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Zygmunt, Paweł Pitak, Wiktor Litwin

Żeglce – KS PASJA KROSNO, 21.05.2023, godz. 16:00, w Chorkówce

Sędziują: Jan Samborowski, Szymon Skublicki, Bartosz Woźniak

Iwla – Potok Nurt, 21.05.2023, godz. 13:30

Sędziują: Paweł Kiszka, Dariusz Nitka, Tadeusz Piątek

Chorkówka Nafta – Korczyna Kotwica 0:3 vo

Kobylany Victoria – PAUZA

Łubno Tajfun – Kopytowa Polonia , 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Jakub Kozner, Leszek Śnieżek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Hankówka – Nowy Żmigród Wisłoka , 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Sławomir Rak, Grzegorz Szczepek, Jakub Turek

Krempna Wrzos – Osobnica Sparta 0:3 vo

Łężyny Gaudium – Święcany Standart, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Dykas, Dariusz Szczepanik, Grzegorz Lisowski

Team 17 Szebnie – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 21.05.2023, godz. 14:00, Jasło ul. Śniadeckich

Sędziują: Arkadiusz Buba, Konrad Majewski, Daniel Aleksander

Brzezówka – Nowy Glinik Dragon, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Leszek Witkoś, Wiesław Tyrcha, Jan Majewski

GKS Zarzecze-DębowiecII – BŁAŻKOWA, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Łuksa, Marek Kochanik, Rafał Szczur

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Victoria Budy Głogowskie, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Justyna Burakowska, Przemysław Bieniasz, Jakub Czach,

Biała Rzeszów – Bratek Bratkowice, 21.05.2023, godz. 17:00, ul. Hetmańska

Sędziują: Mateusz Gudz, Jakub Wojnarowski, Mateusz Kwolek

KS Baranówka Rzeszów – Mrowlanka Mrowla, 21.05.2023, godz. 17:30, ul. Wyspiańskiego

Sędziują: Piotr Rachwał, Adrian Biskup, Adrian Pałys

Trzcianka Trzciana – Dąb Dąbrowa, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dariusz Łuksa, Tomasz Kopacz, Piotr Farion

PZU SMS Resovia III Rzeszów – Orzeł Wysoka Głogowska, 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Pytel, Grzegorz Tonderys, Kateryna Drazhevska

Rudnianka Rudna Wielka – KS Świlcza, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Waldemar Mazgaj, Karol Pułanik, Marcin Dutkowski

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Korona Dobrzechów – Huragan Kozłówek, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Sawiński, Edward Kuta, Mateusz Gudz,

KS II Bystrzyca – Start Lubenia, 21.05.2023, godz. 14:00, w Olchowej

Sędziują: Marcin Habaj, Rafał Kępa, Arkadiusz Rajzer

Grom Mogielnica – Grunwald Połomia, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Petela, Michał Sawiński, Miłosz Kopeć

Płomyk Lutoryż – Orły Pstrągówka, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Haładej, Zbigniew Kłak, Nikodem Hudzik

Diament Pstrągowa – Granit Wysoka Strzyżowska, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Janusz Anasychin, Damian Sobota, Edward Kuta

Rotar Węglówka – Czarni Czudec, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Damian Sobota, Janusz Anasychin, Edward Kuta

Sokół Grodzisko – Herman Hermanowa, 21.05.2023, godz. 11:30

Sędziują: Marcin Babiarz, Kamil Indyk, Mateusz Pokrywka

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Polonia Hyżne – Dąb Kosina, 21.05.2023, godz. 12:00, w Dylągówce

Sędziują: Kinga Lachtara, Dariusz Szaro, Ryszard Wielgosz,

Czarni Kraczkowa – Pogórze Bachórz, 21.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Bartosz Radomski, Wojciech Brzezicki, Kamil Jaskuła

Tatyna Dylągówka – Iskra II Jawornik Polski 0:3 vo

Markovia Markowa – Orzeł Harta, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dawid Kielar, Karol Tomaszek, Jan Paśko

Jawor Krzemienica – HALO Hyżne, 21.05.2023, godz. 12:00

Sędziują:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Włókniarz II Rakszawa – Wisłok Czarna, 21.05.2023, godz. 17:30, w Brzózie Stadnickiej

Sędziują:

Herkules Trzebuska – KS Terliczka, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Stobierna Krzywe – Astra Medynia Głogowska, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Las Zalesie – Start Brzóza Stadnicka, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Bomba, Grzegorz Wachadlo, Mariusz Woźniak

ŁKS Łukawiec – Palkovia Palikówka, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują:

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Barka Breń Osuchowski – Grom Krzemienica, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Nycek, Jacek Kapinos, Kacper Hajduk

Rzędzian Rzędzianowice – Wiśnia Trzciana, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Chrabaszcz, Jakub Struzik, Adrian Płaza

Jutrzenka Ławnica – LKS Dębiaki, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Michał Kowalski, Piotr Mazur, Krystian Mytych

Błysk Górki – Grunwald Padew Narodowa, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Kardyś, Radosław Pryga, Jakub Struzik

Pitmark Jaślany – Czarni II Trześń  3:0 vo

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Piast Wadowice Górne, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Arkadiusz Marcićkiewicz, Łukasz Wilk, Marcin Leśniak

Iskra Łączki Brzeskie – Jamnica Dulcza Wielka, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Arkadiusz Boroń, Tadeusz Nowak, Paweł Styczeń

Orły Ruda – Sokół Pień, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Tajchman, Michał Sondej, Konrad Kukowski,

Sprint Żarówka – LKS Wierzchowiny, 20.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Jakub Strelcow, Paweł Występek, Przemek Wych

Madras Goleszów – Sokół Partynia, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dawid Sowa, Jacek Taran, Grzegorz Występek

KS SMP Tuszyma – KS Zgórsko, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Patryk Dudek, Damian Marek, Przemek Wych

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – Marmury Przyłęk, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Niemczyk, Sebastian Sęk, Damian Gołąb

Vigor Trzęsówka – LKS Hucina, 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Krzysztof Micek, Paweł Występek, Szymon Dąbrowski

Artbud Werynianka Werynia – Wilga Widełka, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Bryk, Henryk Bik, Emilia Augustyn

Huragan Przedbórz – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna 0:3 vo

Florian Ostrowy Tuszowskie – Potok Dobrynin, 21.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Konefał, Paweł Mokrzycki, Adrian Płaza

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Wspólnota Serbinów – LZS Tarnowska Wola, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dorian Dabek, Jakub Taraszka, Maksymilian Sroczyński

KS ŻUPAWA – Kolejarz Knapy, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Wiktor Pioterczak, Paweł Potocki

Płomień Chmielów – LZS Krzątka, 20.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Zbigniew Ordon, Jan Grdeń, Mateusz Lipiec

Sokół Sokolniki – Iskra Sobów, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Maciej Lipski, Zbigniew Ordon

KSCYGANY – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Ryszard Bogacz, Stanisław Mazgaj, Krzysztof Ordon

LZS Wola Baranowska – OKS Wielowieś , 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Mateusz Lipiec, Bartosz Gospodarczyk

Płomień Trześń – KS WYDRZA, 20.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Patryk Kobylarz, Kacper Baran

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS ŻABNO – LKS Sanna Zaklików, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Daniel Mścisz, Jakub Krawiec

ORZEŁ GLINIANKA – Milenium Bieliny, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Bogumił Pelic, Jakub Latawiec, Łukasz Ziemba

LZS HEROSIMITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – LZS Polonia Przędzel, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Sławomir Mulawka, Mateusz Dwornicki, Łukasz Chyła

Jutrzenka Kopki – GAS Łęg Stany, 21.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Jakub Krawiec, Łukasz Ziemba

WKS Kurzyna – TRUCK Kotowa Wola, 21.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Chmura, Marcin Mierzwa, Michał Kowalewski

KP Zarzecze – Huragan Zdziechowice, 21.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tomek Chamera, Jakub Bukowy, Dominik Wtorek

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – Azalia Brzóza Królewska, 20.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tadeusz Myszka, Michał Troczyński, Bartosz Orzechowski

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – LKS San Wierzawice , 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Pawel Łata

Tanew Harasiuki – LKS Jodła Przychojec, 21.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Witold Wieprzęć, Szymon Marchut, Bartosz Mierzwa

Rotunda Krzeszów – Orzeł Biedaczów , 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Woźny, Marcin Bekier, Bartłomiej Kupiec

GKS GROBLE – Kłyż Tarnogóra, 21.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mariusz Wojtak, Kacper Sajdłowski, Mateusz Sobolewski

Victoria Giedlarowa – Grabniak Hucisko, 21.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Sebastian Bis

Złotsan Kuryłówka – KS ŁUKOWA, 20.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Kopeć, Jakub Kruk, Rafał Kopeć