Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]

840
Marcin Kiwak ma na koncie już 45 goli w tym sezonie, fot. M. Wróblewska/Kolbuszowianka

4 liga kobiet 
JUŻECKA WANESSADAP DEBICA5
DOROŻANSKA OLIWIALesko Sanovia5
NIEMIEC LAURAKS KORONA TUCHLA4
SKRZYPEK KAROLINAStal Łańcut4
SMYCZ MAGDALENAStal Łańcut4
SZPUNAR ZOFIAStal Łańcut4
RACHWAŁ ANETAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
KACZMAR PAULINAKS KORONA TUCHLA3
EKIERT GABRIELALesko Sanovia3
CZYŻ EMILIAAkademia Piłkarska Jasło2
KARP EMILIAAkademia Piłkarska Jasło2
FLUDER GABRIELADAP DEBICA2
GIL KLAUDIADAP DEBICA2
LORENC JULIALesko Sanovia2
KRZEMIŃSKA DARIAOlimpia Pysznica2
PAŁAMARZ OLIWIAOlimpia Pysznica2
BEDNARSKA ALEKSANDRAStal Łańcut2
KOSZELA GABRIELAStal Łańcut2
4 liga Podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW19
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno19
BUĆ KONRADStal Łańcut17
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno14
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.14
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.13
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.12
RÓG PATRYKStal Łańcut12
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW11
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno11
TARAŁA IGORMKS SOKÓŁ SIENIAWA11
SZCZUREK PATRYKMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna11
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.11
 
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce40
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce32
KŁOS KAMILVictoria Czermin21
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki20
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka14
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki12
ROKITA DAWIDLKS ŻYRAKÓW12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa12
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE16
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE14
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY14
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA13
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW13
KIELICH SYLWESTEROrzeł Przeworsk13
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC12
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO12
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk12
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200112
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start30
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start24
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica17
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica17
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok14
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo12
MAJKA AREKNienaszów Tempo12
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna22
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
SITEK ADRIANIskra Zgłobień17
RĄCZKA KACPERZaczernie17
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina16
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa16
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa16
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ14
MIKRUT FILIPResovia Rzeszów S.A.14
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn14
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn14
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa14
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień36
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary22
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska16
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska15
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka14
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk11
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.11
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka26
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka22
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa21
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek19
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka18
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek16
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie16
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA14
ŚWIDER MATEUSZKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE25
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO17
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE17
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW14
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE13
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO12
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
LISAŃCZUK DOMINIKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE12
FEDYK MATEUSZMKS RADYMNO12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl41
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY21
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE17
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl16
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE16
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO14
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL14
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW13
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO13
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica13
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW36
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW24
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW22
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE19
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ17
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI16
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE15
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW15
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE13
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
CZESZYK DAWIDLKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA11
RUPAR SEBASTIANLKS ZORZA JAGIEŁŁA11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA24
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW21
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA20
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA16
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA16
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW14
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW12
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce29
GALANT MICHAŁStrachocina18
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK15
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix13
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł12
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce12
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
KUCHARSKI KONRADDługie LKS San-Bud9
PŁAZIAK TOMASZPisarowce9
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
CZENCZEK MARCINLesko Sanovia8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
BLOK DOMINIKPisarowce8
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI28
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
BRAJA SEBASTIANRogi Burza13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty11
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA9
ULIASZ KONRADRogi Burza9
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie15
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne12
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło12
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka12
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla11
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn11
SZOT MARCINBieździedza LKS Orzeł10
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka23
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka16
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów13
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów11
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka10
SKALSKI IGORRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko10
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia34
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś23
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski17
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne15
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów15
KRUPA AMADEUSZStobierna13
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne12
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna12
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa45
WANAT PIOTRDromader Chrząstów30
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka21
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa20
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa20
WILK PATRYKStart Wola Mielecka20
BIELIK PATRYKAtut Podborze19
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY18
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów16
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa15
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
WOLAN TOMASZLZS Jadachy23
BRODA KACPERSan Wrzawy23
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice22
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice18
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka17
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka15
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy15
WOLAN MARCINLZS Jadachy14
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice13
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice12
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn12
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia21
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień19
ZELEK ADAMKP Podwolina13
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna13
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów12
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko8
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA16
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
KULA TOMASZŁęki Górne10
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
NOWAK PATRYKLZS MAŁA7
WANAT DAMIANLZS MAŁA7
KOT KAMILŁęki Górne7
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne7
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa16
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica11
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka9
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski9
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica8
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL7
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa7
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK17
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK16
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE16
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA14
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA13
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA13
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK12
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE12
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA10
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK10
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE18
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO13
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE10
GŁOWATY JAKUBKS ARTMAX PIKULICE8
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA8
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA8
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI20
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA16
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE14
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA13
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE11
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE7
SAS KACPERKS KISIELÓW7
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ5
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY22
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY21
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY20
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA18
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC18
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC14
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA9
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
HYDZIK IGORZagórz Osława16
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus13
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS11
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew9
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze9
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś9
PODOLAK MARCINCzaszyn LKS7
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż7
SZAREK ERYKLutowiska7
WINIARSKI MICHAŁLutowiska7
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry7
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze7
KOTOWSKI ANDRZEJŚrednia Wieś7
PISANIAK ADAMZagórz Osława7
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok24
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
TATAR DAMIANGłębokie LKS18
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok17
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos13
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA12
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA11
AMBICKI JANMarkowce11
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos11
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos11
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
WOJTOWICZ PIOTRJasienica12
ZAJĄC KAROLLubatowa12
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka11
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny11
KĘDRA ARTURTrześniów11
HUS RAFAŁDomaradz Sokół10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
SMOLEŃ MARCINJasionów JKS9
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica28
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt21
BAUER DAMIANIwla18
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak17
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
CZAJA DANIELKobylany Victoria11
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie22
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka20
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI13
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka12
RUSZEL HUBERTBrzezówka11
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI10
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon10
NIGBOROWICZ MICHAŁŚwięcany „Standart”10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana17
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka14
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza13
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice10
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana10
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW9
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa28
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa28
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska22
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA18
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica17
JACEK JAKUBCzarni Czudec16
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko15
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż13
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa11
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska11
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE17
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa12
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA11
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa8
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
ZIELIŃSKI MATEUSZDąb Kosina5
GUDYKA SEBASTIANHALO HYŻNE5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica5
SOBEK KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica5
CHOMA JAKUBMarkovia Markowa5
BIELA MIKOŁAJPolonia Hyżne5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa22
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska15
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska11
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska11
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec11
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
WEREMIŃSKI KAMILWłókniarz Rakszawa10
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska9
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec9
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KASPRZAK KAROLDębiaki13
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa10
TRELA DAWIDPitmark Jaślany10
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana8
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA7
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka19
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ18
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA17
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS14
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ13
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka11
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA11
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
KOPACZ PIOTRPiast Wadowice Górne10
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne10
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
DRAUS PIOTRHucina15
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk12
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
KARDYŚ JANWerynianka Werynia10
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie9
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna8
WALCZAK MACIEJFlorian Ostrowy Tuszowskie7
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka7
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA24
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy23
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA21
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki20
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki15
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów15
SAJA ARTURKS ŻUPAWA14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka14
BOGDAN DOMINIKKolejarz Knapy13
WIERZGACZ PAWEŁKS ŻUPAWA13
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów13
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze21
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze21
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny15
KACZOR DANIELLZS ŻABNO14
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna13
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany12
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany12
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
REICHERT WOJCIECHJutrzenka Kopki10
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice21
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko14
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki13
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec11
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki11
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice10
BAJ MAREKKS ŁUKOWA9
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
SARZYŃSKI MARIANGKS GROBLE8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice8
KLEKACZ MACIEJRotunda Krzeszów8