Jutro wojewódzki finał Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. 107 drużyn na liście

624

Finał wojewódzki XXIII edycji Pucharu Tymbarku odbędzie się już jutro (16 maja) na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. To trzeci etap eliminacji do wielkiego finału, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Waraszawie.

Na przełomie kwietnia i maja na cały Podkarpaciu rozgrywano eliminacje gminne i powiatowe. Do rywalizacji stanęło ponad pół tysiąca drużyn z całego województwa. Teraz najlepsi w powiatach spotkają się na finale województwa podkarpackiego w Stalowej Woli.

Na kilkunastu boiskach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej zagra łącznie 107 drużyn w trzech kategoriach wiekowych U-8, U-10, U-12. Najlepsi w kategoriach U-10 i U-12 awansują do wielkiego finału, który będzie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Finaliście, w tym roku osiem najlepszych drużyn Pucharu Tymbarku, zaprezentuje się na stadionie PGE Narodowym 16 czerwca w dniu meczu towarzyskiego Polska – Niemcy.

LISTA DRUŻYN – FINALIŚCI W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

PowiatU8 chłopcyU8 dziewczynki
bieszczadzkiBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
brzozowskiSP 1 Brzozów   BRAK DRUŻYN
dębickiBrzeźnica  BRAK DRUŻYN
jarosławskiJEDYNKA JarosławZS-P Morawsko/Tuczempy  
jasielskiBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
kolbuszowskiJedynka KolbuszowaSMS w Kolbuszowej  
KrosnoBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
krośnieńskiREZYGNACJABRAK DRUŻYN
leskiBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
leżajskiZłotsan Kuryłówka  SP Grodzisko Dolne   
lubaczowskiCzarni Oleszyce  BRAK DRUŻYN
łańcuckiPasiaki – walczaki!  BRAK DRUŻYN
mieleckiSP Wadowice Górne   SP Wadowice Górne   
niżańskiUKS ORLIK Rudnik  UKS ORLIK Rudnik nad Sanem  
przemyskiUKS OLIMP STUBNO  UKS OLIMP STUBNO  
PrzemyślSMS 2015 PrzemyślBRAK DRUŻYN
przeworskiSP AP SIENIAWA   BRAK DRUŻYN
ropczycko-sędziszowskiNiedźwiada Dolna  BRAK DRUŻYN
rzeszowskiSP Krasne  SP Krasne  2611
RzeszówSP 23 Rzeszów  BRAK DRUŻYN
sanockiPierwszaki Zagórz  BRAK DRUŻYN
stalowowolski12 Stalowa WolaUKS Olimpia,, Orlęta „Pysznica  
strzyżowskiBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
TarnobrzegBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
tarnobrzeskiSP GRĘBÓW  BRAK DRUŻYN
PowiatU10 chłopcyU10 dziewczynki
bieszczadzkiBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
brzozowskiSP 1 Brzozów  BRAK DRUŻYN
dębickiSzóstka  BRAK DRUŻYN
jarosławskiJKS SMS JAROSŁAW  ZS-P Morawsko/Tuczempy  
jasielskiSP Nowy Żmigród  SP 12 Jasło  
kolbuszowskiJedynka KolbuszowaJedynka Kolbuszowa
KrosnoSP14 Krosno  BRAK DRUŻYN
krośnieńskiSP Wojaszówka   BRAK DRUŻYN
leskiBieszczadzkie Wilki  BRAK DRUŻYN
leżajskiSP Grodzisko Dolne   SP Grodzisko Dolne   476
lubaczowskiSP2 LUBACZÓW  PRZYGRANICZNI  
łańcuckiPasiaki – walczaki!  Szkoła Podstawowa w Handzlówce  
mieleckiSP3 MIELEC  Aktywny Junior   
niżańskiPSP nr 1 Nisko  WKS KURZYNA  
przemyskiOMS Orły  UKS OLIMP STUBNO  
PrzemyślSMS PRZEMYŚL R13  BRAK DRUŻYN
przeworskiSP Jawornik Polski  ZSiP Manasterz  
ropczycko-sędziszowskiNiedźwiada Dolna  BRAK DRUŻYN
rzeszowskiSP Kamień  SP Krasne  
RzeszówSP 23 Rzeszów  BRAK DRUŻYN
sanockiSP 9 SanokBRAK DRUŻYN
stalowowolski12 Stalowa WolaUKS Olimpia,, Orlęta „Pysznica  
strzyżowskiSokolik  BRAK DRUŻYN
TarnobrzegBRAK DRUŻYNBRAK DRUŻYN
tarnobrzeskiSP GRĘBÓW  ZSIP Baranów Sandomierski  
PowiatU12 chłopcyU12 dziewczynki
bieszczadzkiSMS Ustrzyki Dolne  BRAK DRUŻYN
brzozowskiSP 1 Brzozów  Iskierki  
dębickiSP 9 Dębica  BRAK DRUŻYN
jarosławskiJKS SMS JAROSŁAW  ZS-P Morawsko/Tuczempy  
jasielskiSP 12 Jasło  SP 12 Jasło  
kolbuszowskiJedynka KolbuszowaDwójka Kolbuszowa  
KrosnoPIĘTNASTKA  BRAK DRUŻYN
krośnieńskiIwonka IwoniczKorczyna1  
leskiBRAK DRUŻYN
leżajskiSP Grodzisko Dolne   Wólka Grodziska  
lubaczowskiSP Dachnów  Czarni Oleszyce  
łańcuckiSP2 ŁAŃCUT  SP2 SPEC ŁAŃCUT  
mieleckiPiłkarskie Nadzieje  SP Wampierzów  
niżańskiUKS ORLIK Rudnik nad Sanem  UKS ORLIK Rudnik  
przemyskiOMS Orły  UKS OLIMP STUBNO
PrzemyślSMS Przemyśl  Super Team  
przeworskiSP UKS SIENIAWA   SP ADAMÓWKA
ropczycko-sędziszowskiNiedźwiada Dolna  BRAK DRUŻYN
rzeszowskiSP Krasne  SP Krasne  
RzeszówSMS Stal Rzeszów  SP 09 Rzeszów  
sanockiSzkoła Podstawowa w Besku  BRAK DRUŻYN
stalowowolskiDwunastka Stalowa WolaUKS Olimpia,, Orlęta „Pysznica  
strzyżowskiDream Team 4  SP RÓŻANKA  
TarnobrzegSzkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu  BRAK DRUŻYN
tarnobrzeskiSP Chmielów  Baranów Sandomierski