Piłkarski Rozkład Jazdy [12-14 maja]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

796

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Lechia Gdańsk, 14.05.2023, godz. 12.30,

Sędziuje: Marcin Kochanek (Opole)

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia – Chojniczanka Chojnice, 14.05.2023, godz. 18.00

Sędziuje: Damian Gawęcki (Kielce).

Odra Opole – Stal Rzeszów, 13.05.2023, godz. 20.00

Sędziuje: Piotr Lasyk (Bytom)

1 liga kobiet

Resovia – Skra Częstochowa, 13.05.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Sylwia Wiatr (Łęg Tarnowski).

eWinner 2 liga

KKS Kalisz – Siarka Tarnobrzeg, 13.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Piotr Szypuła (Kozy)

2 liga kobiet

AZS II Uniwersytet Jagielloński – Sokół Kolbuszowa Dolna, 13.05.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Magdalena Smycz.

3 liga kobiet – grupa 4

MOSiR Lubartów – Resovia II Rzeszów – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Łukasz Drzewiecki, Krzysztof Wierzbowicz, Stanisław Ryba

Football Success Academy Kraków – Izolator Boguchwała – 13.05.2023, godz. 11:00

Sędziują:

ISKRA BRZEZINKA KKPN – Inter Gnojnica – 13.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Tomasz Braś, Mateusz Wojcik, Patryk Potępa (Libiąż)

3 liga

KS Wiązownica – Avia Świdnik, 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Norbert Chrząstek (Radom)

Chełmianka Chełm – Wisłoka Dębica, 13.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Karol Wójcik (Mińsk Mazowiecki)

Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska, 13.05.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Mateusz Czerwień (Kraków).

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łagów 3:0 vo.

4 liga podkarpacka kobiet

Olimpia Pysznica – SPEC Stal Łańcut – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Mulawka, Jakub Krawiec, Bartosz Orzechowski

Sanovia Lesko – Grodziszczanka Grodzisko Dln. – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maciej Solecki, Krzysztof Wojnar, Piotr Flejma

AP Jasło – DAP Dębica – 13.05.2023, godz. 14:30

Sędziują: Konrad Majewski, Jan Majewski, Aleksandra Lidwin

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Piotr Frankowicz

KS Legion Pilzno – Głogovia Głogów Młp. – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Sondej, Marcin Roman, Dawid Półchłopek

LKS Skołoszów – SPEC Stal Łańcut – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Mariusz Woźniak, Jacek Kapinos

Cosmos Nowotaniec – KS JKS Jarosław – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek

Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno , 13.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder

Sokół Nisko – Korona Rzeszów – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Paweł Wiśniowski

Sokół Kolbuszowa Dolna – Wólczanka Wólka Pełkińska – 13.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Warzocha, Maciej Śliwa, Jakub Czach

Stal II Rzeszów S.A. – FKS Stal II Mielec S. A. – 14.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Tomasz Mazur, Paweł Samołyk, Klaudia Sawicka

Wisłok Wiśniowa – Lechia Sędziszów Młp. – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Radosław Mazur

,

Dębica: Klasa okręgowa

Czarni Trześń, Błękitni Ropczyce – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Wilk (Przecław), Piotr Mazur, Grzegorz Wachadlo

Błękitni Siedlanka – Kamieniarz Golemki – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Marcin Babiarz (Albigowa), Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Smoczanka Mielec – Chemik Pustków Osiedle – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Konefał (Borki Nizińskie), Jacek Taran, Krzysztof Bryk

Czarnovia Czarna – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Arkadiusz Tomasiewicz (Jodłowa), Krzysztof Hals, Paweł Kantor

Victoria Czermin – LKS Pustków – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Głowacki, Paweł Babiarz, Paweł Saj

Piast Wolica Piaskowa – Sokół II Kolbuszowa Dolna – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Piotr Prajsnar, Wojciech Biały

Wisłoka II Dębica – Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0:3 vo.

LKS ŻYRAKÓW – Sparta Chorzelów – 13.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Kantor, Piotr Mazur, Arkadiusz Kuczaj

,

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Rafał Dubiel, Michał Szczybyło (Basznia Dolna), Milosz Michalec

LKS ORZEŁ TORKI – Orzeł Przeworsk – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Łamasz, Marcin Romanik, Mateusz Kuziemko

LKS SAN GORZYCE – KS PIAST TUCZEMPY – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Tomasz Sałek,

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – KS SANTOS PIWODA – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Ziobrowski, Paweł Szczepański, Karol Ochyra

MKS Kańczuga – KS ZDRÓJ HORYNIEC – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Denis Rokita, Łukasz Kazimierz, Justyna Cichocka

LKS START LISIE JAMY – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Pawel Kluz, Grzegorz Szpilka, Wojciech Wajda

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS HETMAN LASZKI – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Ireneusz Lis, Grzegorz Pikuła, Marcin Pszonak

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, MKS START PRUCHNIK , 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Drabik, Łukasz Folta, Mateusz Wiejaczka

,

Krosno: Klasa okręgowa

Jabłonica Polska – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Pitak, Piotr Kochański, Krzysztof Zygmunt (Lubatówka)

Rymanów KS Start – Przełęcz Dukla – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło

Czarni 1910 Jasło – Nienaszów Tempo – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Krzysztof Wojnar, Michał Krześniak

Targowiska , SANOK Ekoball – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Marcin Irzyk, Lucjan Śmietana

Bukowsko – Górki – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Radosław Łapka, Tomasz Wierdak

Odrzykoń Zamczysko – Mrukowa Zamczysko – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sebastian Petela, Łukasz Grabiec, Janusz Anasychin

MARKIEWICZA KROSNO – Besko LKS Przełom – 14.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Przemysław Gancarz (Jedlicze), Tomasz Kopacz, Tomasz Kijowski

Czeluśnica – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maksymilian Nestorowicz, Jozef Krzysztynski, Bartłomiej Adamiak

,

Rzeszów: Klasa okręgowa

Włókniarz Rakszawa – KS Zaczernie – 12.05.2023, godz. 18:00, w Medyni Głog. –

Sędziują: Patryk Dudek, Marcin Konefał, Grzegorz Kardyś

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Iskra Zgłobień, 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Czach, Mateusz Warzocha, Arkadiusz Bożek

Strug SZiK Tyczyn – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Martin Kijowski, Radosław Kuszaj, Krzysztof Belczyk

Strumyk Malawa – Sokół Sokołów Młp. – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Arkadiusz Kuczaj, Piotr Mazur, Paweł Bałut

Sawa Sonina – Błażowianka Błażowa – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Petela, Piotr Rachwał, Jakub Tajchman

Plantator Nienadówka – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Hubert Kopacz, Gerard Żurawski, Paweł Występek

KS Przybyszówka – Leśna Podleśna – 13.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Kosior (Gwizdów), Łukasz Stępień, Łukasz Juszczyk

Jedność Niechobrz – LKS Wola Dalsza – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Patrycja Turczyn, Konrad Łukiewicz, Kamil Godek

,

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Unia Nowa Sarzyna – San Kłyżów – 13.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Maciej Lipski, Mateusz Sobolewski (Kamień)

Stal Gorzyce – OKS JUNIOR ZAKRZÓW – 13.05.2023, godz. 17:00

 Sędziują: Rafał Sawicki, Jan Grdeń, Mariusz Koper

LZS Jarocin – Sokół Kamień, 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomek Chamera, Wiktor Pioterczak, Marcin Mierzwa

KP Tanew Wólka Tanewska – Stal Stalowa Wola P.S.A. II – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Wilk, Jan Polek, Paweł Mulawka

LZS Ździary – Pogoń Leżajsk – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Lukasz Kijak, Sławomir Mulawka, Jakub Krawiec

TS Transdźwig Stale – Azalia Wola Zarczycka – 13.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Maksymilian Ciak, Mateusz Dwornicki

ŁKS Łowisko – SMS SIARKA TARNOBRZEG – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Wilk, Krzysztof Ordon, Andrzej Wilk

Stal Nowa Dęba – Olimpia Pysznica – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dorian Dabek, Klaudia Sawicka, Mateusz Chamera

,

Dębica: Klasa A

KS BYSTRZYCA – Płomień UKS Zagorzyce 3:0 vo.

Paszczyniak Paszczyna – Głowaczowa – 14.05.2023, godz. 15:30

Sędziują: Radosław Mazur, Jan Gawle, Grzegorz Jeleń

LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS Nagoszyn – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Rafał Zabawski, Marcel Chłopek

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – KS Legion II Pilzno – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bogdan Maciąg, Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak

Brzostowianka Brzostek – Pogórze Wielopole Skrzyńskie – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Szewczyk, Hubert Kęder, Paweł Bielak

Team Przecław – LKS STASIÓWKA – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Sęk, Jacek Baran, Radosław Pryga

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Wiewiórka – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Paweł Korzeń, Sara Grabiec

,

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS FREDRO SUROCHÓW – VICTORIA KIDAŁOWICE 3:0 vo.

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – KS PRO-100 WIETLIN – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Kamil Kuźma, Łukasz Olech

MKS RADYMNO – KS WĘGIERKA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Damian Kublas, Tomasz Zazula, Marcin Pszonak

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS DĄB DOBKOWICE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Daniel Lorynowicz, Karol Pszonak, Adrian Prykopski

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS ISKRA ZABŁOTCE – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Furgała, Wojciech Mańczak, Paweł Pata

LKS TĘCZA JANKOWICE – LKS SZKŁO MŁYNY – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Szczepański, Dariusz Łuczyk, Szymon Świętoniowski

LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Arkadiusz Suchy, Grzegorz Pikuła, Konrad Tomczyk

KS SZÓWSKO – LKS WIRAŻ CHŁOPICE – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Łukasz Łamasz, Arkadiusz Suchy, Łukasz Wolański

,

Jarosław: Klasa A Grupa 2

GKS VIKING ORŁY – KS WIAR KRÓWNIKI – 14.05.2023, godz. 17:00, w Małkowicach –

Sędziują: Leszek Kogut, Kamil Kuźma, Łukasz Olech

LKS GRANICA STUBNO – LKS CRESOVIA KALNIKÓW – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kacper Krasicki, Bernard Buczny, Jakub Krasicki

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – KS FORT JAKSMANICE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Cynk, Dariusz Mikuła, Marcin Kubas

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS KORONA TRÓJCZYCE – 13.05.2023, godz. 12:30

Sędziują: Andrzej Hreczka, Marcin Kogut, Leszek Kogut

KS POGÓRZE DUBIECKO – LKS NAKŁO – STARZAWA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Denis Rokita, Paweł Wandrowski, Mariusz Jajkowski

Żurawianka Żurawica – LKS BATYCZE – 13.05.2023, godz. 17:00, w Maćkowicach –

Sędziują: Waclaw Kucharski, Damian Gaweł, Magdalena Kulka

ULKS SAN HURECZKO – UKS UNIA FREDROPOL – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Leszek Kogut, Krzysztof Brzeżawski, Paweł Wandrowski

POLONIA II PRZEMYŚL – LKS TĘCZA KOSIENICE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Kogut, Andrzej Hreczka, Justyna Cichocka

,

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Adam Włoch, Damian Kublas, Mateusz Michalski

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Tomczyk, Daniel Lorynowicz, Krzysztof Nazarko

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – PKS UNUM BABICE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wiktor Łopuch, Marta Kotlińska, Tomasz Łyszczarz

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Płoskoń, Grzegorz Stępak, Patryk Oleksiewicz

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS STRUMYK HAWŁOWICE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Michalski, Ireneusz Lis, Mateusz Wiejaczka

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Puka, Adam Włoch, Karol Wielis

LKS START MIROCIN – GKS MAJDAN SIENIAWSKI – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Karol Ochyra, Karol Kuryło

,

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS CZERWONI CEWKÓW – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Michalec, Mariusz Franus, Jan Zwierzyński

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS ZRYW MŁODÓW – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jan Terech, Andrzej Sopel, Tomasz Pukas

LKS GRANICZNI KROWICA – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mirosław Powroźnik, Paweł Paryniak, Krzysztof Tryniecki

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wojciech Mańczak, Milosz Michalec, Jakub Hałucha

LKS KORZENICA – LKS BŁĘKITNI FUTORY – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Folta, Łukasz Wolański, Mikołaj Lekowski

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Szczybyło, Tomasz Sałek, Paweł Pata

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Dariusz Łuczyk, Grzegorz Stępak

,

Krosno: Klasa A Grupa 1

Przysietnica – Pisarowce – 14.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Mateusz Gumienny, Marcin Abram, Ryszard Flejma

Izdebki LKS – Lesko Sanovia – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dariusz Łuksa, Wieslaw Pyzia, Szymon Skublicki

LKS Niebieszczany Remix, Bezmiechowa LKS Lotniarz – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Wojnar, Maciej Solecki, Piotr Flejma

Uherce Szarotka – Jankowce – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Rafał Komański, Krzysztof Mazur, Karolina Karaczkowska

Strachocina , WIKI SANOK – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Artur Szelc, Tomasz Kijowski, Arkadiusz Ryglewicz

Zarszyn – Płowce – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Rafał Krężałek, Martin Kijowski, Szymon Skublicki

Bażanówka LKS Orzeł – Długie LKS RAF HOUZE – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Rygiel, Wacław Bocoń, Kacper Pelczar

,

Krosno: Klasa A Grupa 2

GKS Grabownica Starzeńska – Niebocko Victoria , 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wacław Bocoń, Bartłomiej Adamiak, Kacper Sokołowski

Rogi Burza – ISKRZYNIA – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło, Tomasz Sujdak

Haczów – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Jan Dykas, Tadeusz Piątek

WRÓBLIK SZLACHECKI – Brzozovia Brzozów – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jozef Krzysztynski, Bartłomiej Adamiak, Maksymilian Nestorowicz

Klimkówka Karpaty – Iwonicz Iwonka – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wojciech Heret, Mateusz Heret, Kamil Dobosz

Zmiennica – Grabówka – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Jakub Betlej, Sławomir Rak, Aleksandra Lidwin

Jaśliska – Lubatówka – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Mateusz Heret, Wojciech Heret

,

Krosno: Klasa A Grupa 3

Orzeł Lubla – Faliszówka Orzeł, 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Maciej Solecki, Tomasz Wierdak, Kamil Wania

UKS Guzikówka Krosno – Niegłowice Wisłoka – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt, Zbigniew Gruszka

Kołaczyce Ostoja – Zręcin Tęcza – 13.05.2023, godz. 19:00, w Jaśle – ul. Śniadeckich –

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Wieslaw Pyzia, Maciej Wołek

Łęki Dukielskie – Brzyska – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Radosław Łapka, Bartosz Belczyk, Rafał Szczur

Bieździedza LKS Orzeł, Sobniów Jasło – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Gancarz, Patryk Urbaś, Tomasz Kopacz

GKS Zarzecze-Dębowiec – Krościenko Wyżne – 13.05.2023, godz. 17:00, w Jaśle – ul. Sportowa –

Sędziują: Mateusz Gumienny, Leszek Śnieżek, Sebastian Praisnar

Wojaszówka , Skołyszyn – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Gądela, Krzysztof Łuksa, Dariusz Wais

,

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Start Borek Stary – Heiro Rzeszów – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Hussain, Rafał Szydełko, Zbigniew Kłak

Noverra Głogów Młp. – LKS Trzebownisko – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Roman Piotr Januszczak, Bartosz Radomski

Piast Nowa Wieś, Novi Nosówka – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Jan Węgrzyn, Karol Tomaszek

Wisłok Strzyżów , LKS Jasionka – 14.05.2023, godz. 17:30, w Godowej –

Sędziują: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Benedykt Stec

Junak Rzeszów – Albatros Szufnarowa – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Patryk Lutak, Damian Michacki, Ryszard Wielgosz

Aramix Niebylec – Zimowit Rzeszów , 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Wiśniowski, Sebastian Antosik, Karol Pułanik

Grunwald Budziwój – KS Godowa – 13.05.2023, godz. 18:00, ul. Hetmańska 69,

Sędziują: Grzegorz Pytko, Dariusz Szaro, Damian Sobota.

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Arka Albigowa – Crasnovia Krasne – 12.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Daniel Wilczak, Sebastian Godek, Janusz Anasychin

Grom Handzlówka – Iskra Jawornik Polski – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Pytel, Karol Tłuczek, Wiktoria Hader

Rzemieślnik Strażów – Unia Korniaktów Płn. , 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Daniel Pytel, Damian Muchacki, Patryk Lutak

KS Dąbrówki – Błękit Żołynia – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Kazimierz Tołpa

Dynovia Dynów – Galicja Chmielnik – 13.05.2023, godz. 17:00, w Harcie –

Sędziują: Jędrzej Wołoszyn, Michał Sondej, Janusz Anasychin

Szarotka Rogóżno – KS Stobierna – 12.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Paweł Charchut, Grzegorz Pytko, Bartosz Barć

Styrobud Trzeboś, LKS Łąka – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Adrian Kyć, Wiktoria Bartnik, Kamil Śliwa

,

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Kolorado Wola Chorzelowska , 13.05.2023, godz. 17:30, w Werynii –

Sędziują: Hubert Kopacz, Michał Kowalski, Paweł Występek

Raniżovia Raniżów – Zacisze Trześń, 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Arkadiusz Boroń, Tomasz Sobuś, Grzegorz Nycek

LKS Babicha , Strażak Grochowe – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mariusz Woźniak, Grzegorz Wachadlo, Emilia Augustyn

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Wisła Gliny Małe – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn, Maciej Frydrych

Orzeł Kosowy – Janovia Janowiec – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dawid Sowa, Henryk Bik, Marcin Leśniak

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Korona Majdan Królewski – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Dominik Dubicki

Tempo Cmolas – Start Wola Mielecka – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Bomba, Dawid Sowa, Jakub Strelcow

Dromader Chrząstów – Atut Podborze – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Gerard Gawron, Konrad Burakowski, Krzysztof Bomba

,

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

LZS Wola Rzeczycka – Unia Skowierzyn – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Mateusz Dwornicki, Daniel Bryczek

Bukowa Jastkowice – Jeziorak Chwałowice – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Chmura, Jakub Latawiec, Jakub Bulec

KS Wisan Skopanie – Czarni Lipa – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Drabik, Tomek Chamera, Filip Bożek

LZS Słowianin Grębów – LZS Rzeczyca Długa , 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Adrian Czyż, Kamil Zieliński, Bartosz Orzechowski

Strzelec Dąbrowica – LZS Jadachy – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Witoń, Ryszard Bogacz, Grzegorz Cichoń

San Wrzawy , KS Kopcie – 14.05.2023, godz. 19:00

Sędziują: Damian Biały, Witold Wieprzęć, Mateusz Bełczowski

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – Koniczynka Ocice – 13.05.2023, godz. 14:00, PCPN –

Sędziują: Paweł Okleciński, Łukasz Ziemba, Tadeusz Myszka

,

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Orzeł Rudnik – Sokół Hucisko – 13.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kamil Zieliński, Jakub Czubat, Michał Kowalewski

PAUZA – Staromieszczanka Stare Miasto

Górnovia Górno – Retman Ulanów – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Damian Wrona, Wiesław Chamera (Lipa), Dominik Wtorek

KP Podwolina – Czarni Sójkowa – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Samołyk, Tomasz Mazur, Michał Pamuła

PUKS Francesco Jelna – KS Sarzyna , 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Damian Biały, Marek Gałka, Bogumił Pelic

Podlesianka Kamień, LKS Brzyska Wola , 14.05.2023, godz. 16:00

 Sędziują: Tomasz Kopeć, Jakub Krawiec, Rafał Kopeć

Sparta Jeżowe – Advit Łętownia – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Mateusz Lipiec, Kazimierz Walski

,

Dębica: Klasa B Grupa 1

Łęki Górne – Baszta Zawada – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Chmiel, Jakub Koza, Damian Kędzior

Dąb Żdżary – Borowiec Straszęcin – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Przemysław Stachnik, Adrian Wójcik

Zasów-Mokre – Chemik II Pustków Osiedle – 14.05.2023, godz. 13:30

Sędziują: Marek Głowacki, Kazimierz Kubik, Zdzisław Borek

MKS SOKÓŁ DĘBICA – LZS MAŁA – 13.05.2023, godz. 18:00, ul. Akademicka –

Sędziują: Karol Stój, Igor Lutowski, Wiktor Dłużeń

LKS Brzeźnica – Dragon Korzeniów – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Łukaszewski, Krzysztof Hals, Daniel Strzałka

,

Dębica: Klasa B Grupa 2

PAUZA – Plon Klęczany

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Olimpia Nockowa – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Zdzisław Borek

Strażak Lubzina – GRÓD BĘDZIEMYŚL – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Ochab, Kamil Kloc, Maksymilian Lis

Inter Gnojnica – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – 13.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Piotr Prajsnar, Tomasz Jagieła, Wojciech Biały

Korona Góra Ropczycka – Lechia II Sędziszów Młp. – 14.05.2023, godz. 13:00, stadion Lechii Sędziszów

Sędziują: Adrian Wójcik, Przemysław Stachnik, Paweł Ochab

Victoria Ocieka – Sokół Krzywa – 13.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Adrian Maciąg, Igor Lutowski, Wiktor Dłużeń

,

Jarosław: Klasa B Grupa 1

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – KS PIAST II TUCZEMPY – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Paweł Pawlus, Łukasz Olech

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – LKS WISZNIA NIENOWICE – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Romanik, Mateusz Kuziemko, Łukasz Łamasz

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , LKS DELIN MUNINA – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Karol Pszonak, Daniel Lorynowicz, Oskar Hamacher

KS KORONA TUCHLA – LKS DĄB CETULA – 14.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kamil Wróbel, Witold Lisowski, Dawid Wilusz

LKS TĘCZA WYSOCK – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sławomir Bochnak, Dawid Wilusz, Maksymilian Szakiel

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS ŁĘG ŁOWCE – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Oskar Hamacher, Maciej Pajda, Marcin Kondrat

,

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS ARTMAX PIKULICE – KS NIZINY – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Wiktor Łopuch, Marcin Kubas

LKS BIZON MEDYKA – LKS WIAR HUWNIKI – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Zazula, Paweł Skupień, Mikołaj Lekowski

LKS KORONA OLSZANY – LKS WALAWIANKA WALAWA – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Leszek Kogut, Justyna Cichocka

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS GROM WYSZATYCE – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Bernard Buczny, Kacper Krasicki, Jakub Krasicki

LKS UJKOWICE – LKS FENIX LESZNO – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bernard Buczny, Karol Wielis, Adrian Prykopski

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS RADA ORZECHOWCE – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Ireneusz Małysz, Jan Pindak, Paweł Skupień

,

Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dariusz Łuczyk, Tomasz Dziedzic, Szymon Świętoniowski

LKS GACOVIA GAĆ, LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Stępak, Kamil Płoskoń, Patryk Oleksiewicz

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dariusz Mikuła, Tomasz Cynk, Marcin Kubas

KS KISIELÓW – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Marta Kotlińska, Paweł Szczepański

GKS ZARZECZE – LKS SOBOL NIŻATYCE – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Wojciech Wajda, Kamil Płoskoń, Grzegorz Szpilka

,

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Tryniecki, Jan Terech, Andrzej Sopel

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Milosz Michalec, Jakub Hałucha

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS TANEW WOLA WIELKA – 14.05.2023, godz. 13:15, w Woli Wielkiej –

Sędziują: Tomasz Sałek, Michał Szczybyło, Paweł Pata

LKS MIĘKISZ NOWY – AKS LEGIA OLESZYCE – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mariusz Franus, Dariusz Michalec, Jan Zwierzyński

LKS WALTER OPAKA – LKS MOŁODYCZ – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Rafał Dubiel, Mirosław Powroźnik

,

Krosno: Klasa B Grupa 1

Polańczyk Nelson – Średnia Wieś, 14.05.2023, godz. 16:30, w Górzance –

Sędziują: Krzysztof Szul, Łukasz Matuszek, Arkadiusz Bury

Poraż Juventus – Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – 14.05.2023, godz. 13:00, w Tarnawie Dolnej

Sędziują: Wacław Bocoń, Łukasz Rygiel, Kacper Pelczar

Czaszyn LKS – SAN MRZYGŁÓD – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Łukasz Matuszek, Krzysztof Szul, Arkadiusz Bury

Zagórz Osława – ULKS Czerteż, 14.05.2023, godz. 10:00, w Tarnawie Dolnej

Sędziują: Rafał Komański, Krzysztof Mazur, Karolina Karaczkowska

Łukowe Gabry – Srogów Pogórze – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Mazur, Rafał Komański, Karolina Karaczkowska

Lutowiska , Myczkowce Zalew – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Szul, Arkadiusz Bury, Konrad Leś

,

Krosno: Klasa B Grupa 2

JAĆMIERZ – Głębokie LKS – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Michał Pilszak, Kamil Wania, Konrad Cyganik

ORŁY JABŁONKA – Wzdów – 14.05.2023, godz. 11:00, w Niebocku –

Sędziują: Grzegorz Bliźniak, Krystian Wiklowski, Sebastian Praisnar

LKS ODRZECHOWA – Sieniawa Wisłok – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Samborowski, Krzysztof Łuksa, Ryszard Pękala

Nowosielce Szarotka – Nowotaniec Cosmos II – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Łukasz Matuszek, Szczepan Pelczar, Kacper Pelczar

Markowce – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Łuksa, Jan Samborowski, Ryszard Pękala

Golcowa – Pielnia Orion – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Abram, Mateusz Gumienny, Ryszard Flejma

LKS Hłudno – Dydnia Zryw – 14.05.2023, godz. 11:00, w Dydni –

Sędziują: Maciej Wołek, Stanisław Urbanek, Bartosz Belczyk

,

Krosno: Klasa B Grupa 3

SZCZEPAŃCOWA – Rymanów Zdrój – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Edward Szczurek, Grzegorz Bliźniak, Bartosz Woźniak

Milcza – Jasionów JKS – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Rak, Jakub Betlej, Aleksandra Lidwin

Kombornia , Jasienica – 13.05.2023, godz. 15:30

Sędziują: Jakub Kozner, Karolina Józefczyk, Krzysztof Belczyk

Domaradz Sokół, Trześniów – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Jan Borek, Wojciech Biały

Głowienka – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – 14.05.2023, godz. 15:00, we Wrocance –

Sędziują: Krystian Wiklowski, Grzegorz Bliźniak, Sebastian Praisnar

Wesoła – LKS Orzeł Pustyny – 12.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Wieslaw Pyzia, Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar

,

Krosno: Klasa B Grupa 4

PAUZA – Łubno Tajfun

Korczyna Kotwica – Kobylany Victoria – 14.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Michał Krześniak, Sławomir Kiełtyka, Karolina Józefczyk

Potok Nurt – Chorkówka Nafta 3:0 vo.

KS PASJA KROSNO – Iwla – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Łukasz Grabiec, Sebastian Petela, Janusz Anasychin

Świerzowa – Żeglce – 14.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Grzegorz Szczepek, Bartłomiej Gryga, Tadeusz Piątek

Łubienko – Strzelec Frysztak – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Arkadiusz Buba, Dariusz Szczepanik, Grzegorz Lisowski

,

Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Glinik Dragon – GKS Zarzecze-Dębowiec II – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Marek Kochanik, Tomasz Kijowski, Zbigniew Gruszka

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Brzezówka – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Konrad Majewski, Jan Majewski, Alan Buba

Święcany Standart – Team 17 Szebnie – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Dykas, Łukasz Machowski, Wiesław Tyrcha

Osobnica Sparta – Łężyny Gaudium – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sławomir Kielar, Marcin Samborowski, Dawid Głowacki

Nowy Żmigród Wisłoka – Krempna Wrzos 3:0 vo.

Warzyce – Hankówka – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Szczepek, Stanisław Sokołowski, Jakub Turek

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

KS Świlcza – Rudzik Rudna Mała – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartosz Radomski, Wojciech Brzezicki, Rafał Kopacki

Orzeł Wysoka Głogowska – Rudnianka Rudna Wielka – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Damian Sobota, Dariusz Szaro, Mateusz Pokrywka

Dąb Dąbrowa – PZU SMS Resovia III Rzeszów – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Kępa, Mateusz Gudz, Grzegorz Zięba

Bratek Bratkowice – KS Baranówka Rzeszów – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Wojciech Brzezicki, Bartosz Radomski, Rafał Kopacki

Victoria Budy Głogowskie – Biała Rzeszów – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Baran, Łukasz Wilk, Jacek Taran

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Herman Hermanowa – Korona Dobrzechów – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Kukowski, Grzegorz Tonderys, Marcin Kubicz

Czarni Czudec – Sokół Grodzisko – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Tonderys, Adrian Biskup, Miłosz Kopeć

Granit Wysoka Strzyżowska – Rotar Węglówka – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Gabriel Malita, Edward Kuta, Marcin Dutkowski

Orły Pstrągówka – Diament Pstrągowa – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Tajchman, Jędrzej Wołoszyn, Andrzej Kopeć

Grunwald Połomia – Płomyk Lutoryż, 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Karol Pułanik, Sebastian Antosiewicz, Paweł Wiśniowski

Start Lubenia – Grom Mogielnica – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Bartosz Woźniak, Jakub Wojnarowski, Adrian Pałys

Huragan Kozłówek – KS II Bystrzyca – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jędrzej Wołoszyn, Jakub Tajchman, Andrzej Kopeć

,

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Orzeł Harta – Jawor Krzemienica – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Martin Kijowski, Krzysztof Belczyk

Iskra II Jawornik Polski – Markovia Markowa – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Karol Tomaszek, Sławomir Haładej, Zbigniew Kłak

Pogórze Bachórz – Tatyna Dylągówka 3:0 vo.

Dąb Kosina – Czarni Kraczkowa – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kazimierz Tołpa, Jan Pytel, Pawel Zawada

Orzeł Wysoka Łańcucka – Polonia Hyżne – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Piotr Januszczak, Rafał Szydełko, Grzegorz Zięba

,

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Palkovia Palikówka – Włókniarz II Rakszawa – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Cich, Andrzej Majder, Tomasz Kisielewicz

ŁKS Łukawiec – Start Brzóza Stadnicka – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Pytel, Kazimierz Tołpa, Pawel Zawada

Głuchowianka Głuchów – Las Zalesie – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Wiktoria Bartnik, Krzysztof Cich, Julita Drożdżal

Herkules Trzebuska – Stobierna Krzywe – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Kosior, Łukasz Juszczyk, Tomasz Kisielewicz

Wisłok Czarna – KS Terliczka – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Habaj, Michał Szostek, Kateryna Drazhevska

,

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Grom Krzemienica – Czarni II Trześń 3:0 vo.

Grunwald Padew Narodowa – Pitmark Jaślany – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sebastian Sęk, Krzysztof Micek, Paweł Niemczyk

LKS Dębiaki – Błysk Górki – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tadeusz Nowak, Damian Gołąb, Filip Straż

Jutrzenka Ławnica – Wiśnia Trzciana – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Wachadlo, Mariusz Woźniak, Emilia Augustyn

Barka Breń Osuchowski – Rzędzian Rzędzianowice – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Micek, Sebastian Sęk, Paweł Niemczyk

,

Rzeszów: Klasa B Grupa 6 ,

KS Zgórsko – Apollo Dulcza Mała – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Filip Straż, Grzegorz Kardyś, Radosław Pryga

Sokół Partynia – KS SMP Tuszyma – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Damian Gołąb, Grzegorz Nycek, Dawid Ogorzałek

LKS Wierzchowiny – Madras Goleszów – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Arkadiusz Boroń, Adrian Płaza

Sokół Pień, Sprint Żarówka – 13.05.2023, godz. 17:00, w Radomyślu W. –

Sędziują: Tomasz Mroczek, Grzegorz Kardyś, Adrian Płaza

Jamnica Dulcza Wielka – Orły Ruda – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Bomba, Gerard Gawron, Krystian Mytych

Piast Wadowice Górne – Iskra Łączki Brzeskie – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Występek, Przemek Wych, Paweł Styczeń

,

Rzeszów: Klasa B Grupa 7 ,

Marmury Przyłęk – Potok Dobrynin – 14.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Kret, Grzegorz Kardyś, Kacper Hajduk

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Florian Ostrowy Tuszowskie – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Mierzwa, Jacek Kret, Krystian Mytych

Wilga Widełka – Huragan Przedbórz 3:0 vo.

LKS Hucina – Artbud Werynianka Werynia – 14.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Leśniak, Dawid Sowa, Henryk Bik

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – Vigor Trzęsówka – 14.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Gerard Żurawski, Hubert Kopacz, Paweł Występek

,

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

KS WYDRZA – Wspólnota Serbinów – 14.05.2023, godz. 15:30

Sędziują: Sławomir Mulawka, Jakub Czubat, Kacper Rogala

OKS Wielowieś , Płomień Trześń, 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Jan Koluch, Maksymilian Sroczyński

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – LZS Wola Baranowska – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Maciej Lipski, Zbigniew Ordon, Bartosz Gospodarczyk

Iskra Sobów – KS CYGANY – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Koper, Jan Grdeń, Aleksandra Grdeń

LZS Krzątka – Sokół Sokolniki – 14.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Gil, Jakub Taraszka, Kacper Baran

Kolejarz Knapy – Płomień Chmielów – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Wojtak, Maksymilian Hasiak, Jakub Kruk

LZS Tarnowska Wola – KS ŻUPAWA – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Witold Wieprzęć, Łukasz Chyła, Kacper Dziopak

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

Huragan Zdziechowice – LZS LOTNIK TURBIA – 13.05.2023, godz. 18:00

Sędziują: Jan Bandyga, Bartosz Mierzwa, Sebastian Bis

TRUCK Kotowa Wola – KP Zarzecze – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Ryszard Bogacz, Kamil Kańka

GAS Łęg Stany – WKS Kurzyna – 12.05.2023, godz. 18:30

Sędziują: Tomasz Giżka, Kacper Dziopak, Paweł Wątróbski

LZS Polonia Przędzel – Jutrzenka Kopki – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Józef Wieleba, Mateusz Sobolewski, Daniel Mścisz

Milenium Bieliny – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 13.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Bartłomiej Giemza, Patryk Kobylarz

LKS Sanna Zaklików – ORZEŁ GLINIANKA – 14.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Chmura, Dominik Wtorek, Bartosz Fietko

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

KS ŁUKOWA – Azalia Wola Zarczycka II – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Michał Łokaj, Sebastian Bis, Bartosz Mierzwa

Grabniak Hucisko – Złotsan Kuryłówka – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Szymon Marchut, Kacper Sajdłowski

Kłyż Tarnogóra – Victoria Giedlarowa – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tadeusz Myszka, Marek Gałka, Maksymilian Sroczyński

Orzeł Biedaczów , GKS GROBLE – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Gil, Daniel Mścisz, Rafał Kopeć

LKS Jodła Przychojec – Rotunda Krzeszów – 13.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jakub Karasiński, Marcin Bekier, Bartłomiej Kupiec

LKS San Wierzawice , Tanew Harasiuki – 13.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Józef Wieleba, Dawid Wraga, Michał Troczyński

Azalia Brzóza Królewska – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – 14.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jakub Karasiński, Bartłomiej Kupiec, Pawel Łata