Ranking strzelców w ligach młodzieżowych Podkarpackiego ZPN [JUNIORZY, TRAMPKARZE, MŁODZICY]

707
Fot. Konrad Kwolek

* AKTUALIZACJA (9.05.2023)

A1 Junior, Grupa 1 (RW) 
KOBIERA JAKUBResovia Rzeszów S.A.6
RĘBISZ MIŁOSZStal Stalowa Wola P.S.A.5
CHRZĄSZCZ ADRIANUKS SMS STAL MIELEC5
POCZĄTEK JAKUBUKS SMS STAL MIELEC5
SKÓRA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC5
BANIAK OSKARMKS Dębica4
KARCZ KACPERResovia Rzeszów S.A.4
JUDYCKI HUBERTSIARKA TARNOBRZEG S.A.4
NOWOGRODZKI ALANJKS JAROSŁAW3
BIGDA DOMINIKMKS Dębica3
KREMPA FILIPSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
   
A1 Junior, Grupa 2 (RW) 
PUDLIK JACEKFKS Stal Mielec S. A.3
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.3
GOLEŃ JAKUBCzarni 1910 Jasło2
WIĘCEK ADRIANCzarni 1910 Jasło2
BŁAŻOWSKI MATEUSZEkoball Stal Sanok2
NOWOSIELSKI DAWIDEkoball Stal Sanok2
PELC DAWIDEkoball Stal Sanok2
MIREK PAWEŁOrzeł Przeworsk2
CHMIELOWSKI FRANCISZEKStal Rzeszów S.A.2
GABRYEL OLIWIERStal Rzeszów S.A.2
GĄTEK TOMASZStal Rzeszów S.A.2
RYCZKOWSKI JAKUBStal Rzeszów S.A.2
   
A1 Junior, Grupa 3 (RW) 
TARCZYŃSKI OLIWIERPrzybyszówka13
PAŚCIAK GABRIELDynovia Dynów5
TRZYNA ŁUKASZJunak Rzeszów5
DOMAŃSKI DAWIDBratek Bratkowice4
RÓŻYCKI JAKUBKarpaty Krosno4
STUDNICKI MIKOŁAJKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
BARNIK KSAWERYBrzozovia Brzozów3
LUTECKI FILIPBrzozovia Brzozów3
KUŹNIAR IGORJunak Rzeszów3
LIPSKI MICHAŁJunak Rzeszów3
KIEŁBIŃSKI KRZYSZTOFPrzybyszówka3
   
A1 Junior, Grupa 1 
NILIPIŃSKI FILIPStal Rzeszów S.A.15
GŁÓD KONRADKarpaty Krosno13
KOBIERA JAKUBResovia Rzeszów S.A.12
SOMKIN OLEKSANDERStal Rzeszów S.A.12
MAJEWSKI HUBERTSIARKA TARNOBRZEG S.A.10
BOBER TOMASZKarpaty Krosno7
DYBUŚ MIKOŁAJKarpaty Krosno7
ZIOBRO PATRYKIgloopol Dębica6
KRUCZKIEWICZ OLIWIERJKS JAROSŁAW6
LEWANDOWSKI PAWEŁMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
LANGER BŁAŻEJStal Rzeszów S.A.6
ŁYCZKO SZYMONStal Rzeszów S.A.6
   
A1 Junior, Grupa 2 
KARCZEWSKI BARTŁOMIEJFKS Stal Mielec S. A.19
NAZARENKO NIKITAMKS Dębica17
POLAKIEWICZ OSKARCzarni 1910 Jasło13
SŁOMKA PATRYKUKS SMS STAL MIELEC13
MADEJSKI KORNELMKS Dębica11
CHRZĄSZCZ ADRIANUKS SMS STAL MIELEC11
HŁADYSZEWSKI PIOTRMKS Dębica10
KASZA KACPERFKS Stal Mielec S. A.8
RUDNICKI MAKSYMILIANLKS ZIMOWIT Rzeszów8
ZAGÓRDA MACIEJEkoball Stal Sanok7
SOBUŚ DAWIDFKS Stal Mielec S. A.7
   
A1 Junior, Grupa 3 
MIREK PAWEŁOrzeł Przeworsk15
TARCZYŃSKI OLIWIERPrzybyszówka13
ŚWIERLIKOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.13
POSIELSKI KAMILMotor Lublin S.A.7
PIECZEK TOBIASZOrzeł Przeworsk7
DĄBROWSKI RADOSŁAWBrzozovia Brzozów4
ADAMSKI DAWIDIgloopol Dębica4
KIEŁBICKI SZYMONOrzeł Przeworsk4
SZPYTMA SZYMONOrzeł Przeworsk4
FATLA MATEUSZResovia Rzeszów S.A.4
URBAŃSKI IGORResovia Rzeszów S.A.4
WIERZGACZ BARTOSZSkołyszyn4
   
A1 Junior, Grupa 4 
BURDA DAWIDStal Stalowa Wola P.S.A.5
RÓŻYCKI JAKUBKarpaty Krosno4
DROZD GABRIELKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
STUDNICKI MIKOŁAJKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO4
DOMAŃSKI DAWIDBratek Bratkowice3
PÓŁCHŁOPEK KORNELKarpaty Krosno3
LESZCZYŃSKI PIOTRKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO3
KOZUBAL KACPERBratek Bratkowice2
KUŹNIAR IGORJunak Rzeszów2
SKIBA ADRIANJunak Rzeszów2
ZIELIŃSKI JAROSŁAWJunak Rzeszów2
DĘBICZAK SZYMONKarpaty Krosno2
PORZUC PATRYKKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SKRZYPEK JANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SMUTEK BRAJANKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
SUSZYŁO WIKTORKS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO2
   
Dębica: A1 Junior 
KASPRZYK JAKUBKamieniarz Golemki15
SURMAN KACPERPiast Wolica Piaskowa7
DUDEK BARTOSZKamieniarz Golemki6
POPROCH KRYSTIANKamieniarz Golemki6
KOZAK WOJCIECHPiast Wolica Piaskowa5
FILIPEK ROBERTKS BYSTRZYCA4
JASEK KACPERKS BYSTRZYCA4
RÓG PATRYKKS BYSTRZYCA4
CZACH REMIGIUSZPiast Wolica Piaskowa4
KOLAK GABRIELDąb Żdżary3
DRAUS DAWIDKS BYSTRZYCA3
   
Jarosław: A1 Junior Grupa 1 
WOLANSKI KACPERLKS GRANICA STUBNO11
MADYCKI MICHAŁLKS FENIX LESZNO6
KUPIEC FILIPLKS GRANICA STUBNO6
DRAPAŁA FILIPLKS FENIX LESZNO5
JAROMI PATRYKLKS ISKRA ZABŁOTCE5
KOWAŁYK PIOTRLKS GRANICA STUBNO4
KWOKA DAMIANLKS SKOŁOSZÓW3
SZPUNAR BARTŁOMIEJKS NIZINY2
KOZAR MICHAŁLKS FENIX LESZNO2
MAREK NORBERTLKS FENIX LESZNO2
BUNDYRA NIKODEMLKS GRANICA STUBNO2
MAZIARZ MAKSYMILIANLKS GRANICA STUBNO2
ZIOBRO JAKUBLKS KORONA TRÓJCZYCE2
DROŃSKI ADRIANLKS SKOŁOSZÓW2
   
Jarosław: A1 Junior Grupa 2 
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ19
RUSINEK KONRADGKS MAJDAN SIENIAWSKI11
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE10
SZYMUŚ PATRYKLKS ZORZA JAGIEŁŁA8
NIEMCZYCKI KAMILGKS MAJDAN SIENIAWSKI6
GŁĄB MICHAŁLKS PIAST NOWOSIELCE6
MAZIAREK TOMASZLKS START MIROCIN6
NIEMIEC HUBERLKS ZORZA JAGIEŁŁA6
GOŃ KAMILRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ6
STECKO SZYMONRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ6
   
Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa” 
WOŁCZYK KACPERLKS HETMAN LASZKI20
BUŃKO BARTOSZKS WIĄZOWNICA14
CISEK WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA13
KIWACKI HUBERTMKS START PRUCHNIK13
DUDEK PATRYKKS WIĄZOWNICA12
POLAK WOJCIECHLKS CZARNI OLESZYCE11
KIELICH DOMINIKMKS Kańczuga11
NYKIEL DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE9
WYPYCH ARKADIUSZLKS CZARNI OLESZYCE8
GALICKI PIOTRJKS JAROSŁAW7
KRUK MIKOŁAJKS WIĄZOWNICA7
PAWŁOWSKI JAKUBMKS Kańczuga7
DUDA JAKUBMKS SOKÓŁ SIENIAWA7
   
Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 1 
SZYCHOWSKI DAMIANPisarowce11
JASIŃSKI KRYSTIANNowotaniec Cosmos8
RADWANSKI DANIELStrachocina8
KĄDZIOŁKA FILIPLKS Niebieszczany Remix6
WOJTUSZEWSKI MARCELLKS Niebieszczany Remix4
BAJWOLUK DAWIDNowotaniec Cosmos4
ŻYTKA PATRYKNowotaniec Cosmos4
IZDEBSKI PAWEŁPisarowce4
MOŁCZAN MATEUSZLKS Niebieszczany Remix3
CZYTAJŁO DOMINIKNowotaniec Cosmos3
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos3
SILARSKI MACIEJNowotaniec Cosmos3
DRWIĘGA MATEUSZPisarowce3
GEBUS OLIWIERStrachocina3
KLIMKOWSKI PATRYKStrachocina3
KOSIBA KAMILStrachocina3
MIELNIK BARTŁOMIEJStrachocina3
   
Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 2 
SZCZUREK KACPERPrzełęcz Dukla24
WAJS KONRADPrzełęcz Dukla20
KRAUZ DOMINIKJabłonica Polska14
FRYDRYCH KACPERHaczów13
LORENS KACPERISKRZYNIA10
ZAJĄC JAKUBLubatówka10
SŁOWIK PATRYKPrzełęcz Dukla10
KORZEC BARTŁOMIEJPrzełęcz Dukla9
SOBOTA MICHAŁHaczów8
FOLTA BARTOSZISKRZYNIA7
BLOK KSAWERYPrzełęcz Dukla7
ŚNIEŻEK MATEUSZZmiennica7
   
Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 3 
SUDOŁ SZYMONKobylany Victoria12
RECZEK ADRIANBieździedza LKS Orzeł11
KOZICKI JAKUBCzeluśnica8
CZAJKA DAWIDGKS Zarzecze-Dębowiec7
BAL WOJCIECHMrukowa Zamczysko7
CZAJKA PAWEŁBieździedza LKS Orzeł6
JARA PIOTRUKS Guzikówka Krosno6
WOJDACZ WIKTORMrukowa Zamczysko5
SYPIEŃ KACPERBieździedza LKS Orzeł4
SYPIEŃ MARCINBieździedza LKS Orzeł4
SZERLĄG WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec4
OCHAŁA KAMILKobylany Victoria4
KONIK GABRIELMrukowa Zamczysko4
BALON BARTOSZUKS Guzikówka Krosno4
MAZUR MICHAŁUKS Guzikówka Krosno4
SKRZĘTA DAMIANUKS Guzikówka Krosno4
   
Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych” 
ULIASZ HUBERTRogi Burza21
KLUCZEK MIŁOSZPartyzan MAL-BUD1 Targowiska20
HADUCH DOMINIKGrabówka19
GOŁĄB KONRADNienaszów Tempo19
KŁOSOWSKI TOMASZNienaszów Tempo18
BONAR MACIEJZKS Nafta-Splast Jedlicze15
PIETRZKIEWICZ JAKUBDługie LKS San-Bud14
MAKARSKI SZYMONDługie LKS San-Bud13
SŁOTA RADOSŁAWNienaszów Tempo13
WOJNICKI MIKOŁAJGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej12
ZYCH KACPERKorczyna Kotwica12
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 1 
DUDEK WIKTORKorona Rzeszów10
PAŁAC KACPERKorona Rzeszów6
PĄCZEK MAKSYMILIANJUVENTUS ACADEMY4
PĘPEK MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY4
FABIŃSKI DAWIDKorona Rzeszów4
KULIG KAROLKorona Rzeszów4
LECH SZYMONLeśna Wólka Podleśna4
KOWTUN FILIPBłażowianka Błażowa3
MARTUSZEWSKI PAWEŁBłażowianka Błażowa3
RZĄSA BARTOSZBłażowianka Błażowa3
SKIBA MATEUSZBłażowianka Błażowa3
TŁUCZEK SZYMONCzarni Czudec3
MILANIAK JAKUBJUVENTUS ACADEMY3
BARTOCHOWSKI MATEUSZKorona Rzeszów3
GANCARZ ADRIANLeśna Wólka Podleśna3
SUROWIEC PATRYKLeśna Wólka Podleśna3
BARAN FILIPSokół Sokołów Młp.3
OŻÓG KONRADSokół Sokołów Młp.3
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 2 
STRZĘPKA BARTŁOMIEJDąb Kosina16
PUZIEWICZ ERYKRzemieślnik Strażów16
SKUBA GABRIELRzemieślnik Strażów15
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa13
PODOLEC KACPERKS Błękit Żołynia12
PELC KAROLDąb Kosina6
PELC ARKADIUSZKS Błękit Żołynia6
SROCZYK KAMILKS Błękit Żołynia6
SZLACHCIC DAWIDKS Błękit Żołynia6
SKOMRA MIKOŁAJORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA6
ŚWIĄTONIOWSKI KACPERORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA6
KLUZ MICHAŁWola Dalsza6
   
Rzeszów: A1 Junior Grupa 3 
HARCHUT KAROLMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna21
LENART KRZYSZTOFMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna13
PULAK BARTOSZSmoczanka Mielec13
SKAZA BARTŁOMIEJAtut Podborze12
BURGHARDT MICHAŁBabicha10
KORZĘPA KEWINMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany10
GRZYWA NIKOLASVictoria Czermin10
DĄBROWSKI BARTOSZSmoczanka Mielec9
GACEK MIKOŁAJSmoczanka Mielec9
   
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1 
MŚCISZ FABIANOlimpia Pysznica33
MASTERNAK RADOSŁAWSokół Nisko27
POGODA JAROSŁAWStal Nowa Dęba15
RÓŻYCKI MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka14
HANULA BARTOSZŁKS Łowisko14
KUZIORA BARTOSZOlimpia Pysznica14
WILK SEBASTIANŁKS Łowisko13
DOLECKI ARTURAzalia Wola Zarczycka12
MAREK JAKUBLKS San Wierzawice12
SNOPOV TYMOFIIŁKS Łowisko11
BIS SEBASTIANSokół Nisko11
PŁAZA WIKTORStal Nowa Dęba11
   
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2 
KIDA MARCINAdvit Łętownia12
WOJDYŁA MATEUSZAdvit Łętownia12
KAZAK KAROLPUKS Francesco Jelna12
ŁOMOTOWSKI OLIWIEROrzeł Rudnik10
CIAŚ JAKUBKS Wisan Skopanie9
GIL MICHAŁLZS Jadachy9
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa7
JAGIEŁA WIKTORPUKS Francesco Jelna7
MISIAK PATRYKAdvit Łętownia6
LUDWIK KAMILCzarni Lipa6
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 1 (RW) 
TOMASIK SZCZEPANKarpaty Krosno6
MAZURKIEWICZ KAROLResovia Rzeszów S.A.5
CYGANOWSKI PATRYKIgloopol Dębica4
MAZIARZ SZYMONStal Rzeszów S.A.4
PUKAŁA SZYMONStal Rzeszów S.A.4
TYMOSHEVYCH VOLODYMYRUKS SMS STAL MIELEC4
TOMASIEWICZ ADRIANMKS Dębica3
DWORAK EWANStal Rzeszów S.A.3
LIPUT PAWEŁKarpaty Krosno2
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno2
BUSZEK WIKTORMKS Dębica2
GAJ BRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2
MAJKUT IGORStal Rzeszów S.A.2
RYCZKOWSKI JAKUBStal Rzeszów S.A.2
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 2 (RW) 
KRÓL KONRADEkoball Stal Sanok9
HENZEL KACPERCzarni 1910 Jasło6
JACKOWSKI DAMIANJKS JAROSŁAW6
GUJDA DOMINIKStal Łańcut6
DOMICHEV HLIBSIARKA TARNOBRZEG S.A.5
MAZUR WIKTORFKS Stal Mielec S. A.4
MATEJA MATEUSZEkoball Stal Sanok3
KOWAL WOJCIECHJKS JAROSŁAW3
KONOPKA MARCELKarpaty Krosno3
ZUZAK DAWIDKarpaty Krosno3
KOZIOŁ ADAMSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
KRĘĆ FILIPSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
SOŁTYSIAK MICHAŁStal Łańcut3
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 3 (RW) 
KURASIK DESHAWNAP WIKI Sanok8
DOBROWOLSKI MIŁOSZAP WIKI Sanok7
KOCIOŁEK MIŁOSZMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW6
DĄBROWSKI PAWEŁJKS JAROSŁAW5
SOBUSIAK ANTONILechia Sędziszów Młp.3
IWANEJKO MACIEJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW3
MEDER SEBASTIANMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW3
MŁODOWIEC MIKOŁAJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW3
ŻUK SŁAWOMIRMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW3
BIAŁY PRZEMYSŁAWOrzeł Przeworsk3
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 4 (RW) 
KUNA BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa11
WĘGRZYN WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO7
WRÓBLEWSKI DORIANKolbuszowianka Kolbuszowa5
GOLIAT KAMILIgloopol Dębica3
KUREK ADRIANIgloopol Dębica3
ŚLUSARSKI JAKUBIgloopol Dębica3
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW3
NERC OSKARUKS SMS RZESZÓW3
OLBRYCH MARCINAP BENIAMINEK KROSNO2
OCHAŁ KLAUDIUSZBłękitni Ropczyce2
MAZUR KACPERIgloopol Dębica2
MUNIAK JAKUBIgloopol Dębica2
CIEŚLA TOMASZKolbuszowianka Kolbuszowa2
KOŃ ALBERTKolbuszowianka Kolbuszowa2
KOŚMIDER MARIUSZKolbuszowianka Kolbuszowa2
KUBACKI KAROLSkołyszyn2
MAZUR MACIEJSkołyszyn2
AUGUSTYN PATRYKUKS SMS RZESZÓW2
KUŹNIAR SEBASTIANUKS SMS RZESZÓW2
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 5 (RW) 
DZIADURA DORIANHALO HYŻNE6
RUSNOK ROLANDLUKS BESKID POSADA GÓRNA3
PIETRUCHA PRZEMYSŁAWMKS Dębica3
KAWALEC BŁAŻEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna3
WĄSACZ JAKUBHALO HYŻNE2
JURCZAK MACIEJLUKS BESKID POSADA GÓRNA2
ŁĘTEK OLIVIERMKS Dębica2
KOŻUCHOWSKI SZYMONMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2
ŻOŁĄDŹ SZYMONMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2
KUROSZ PAWEŁHALO HYŻNE1
RUSZEL NORBERTHALO HYŻNE1
MACNAR BARTOSZLUKS BESKID POSADA GÓRNA1
SZCZUREK KACPERLUKS BESKID POSADA GÓRNA1
KŁAK SZYMONMKS Dębica1
ŁUKASZEWSKI TOMASZMKS Dębica1
PANNA RAFAŁMKS Dębica1
PIERZCHAŁA MARCINMKS Dębica1
CZAPLA FABIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
JASKUŁA JAKUBMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
KOCHOWSKI PATRYKMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
ZAJĄC OSKARMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
ZALIŃSKI PAWEŁMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
ZAŁUCKI ALANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1
BAWOŁ DOMINIKUKS SMS RZESZÓW1
MATKOWSKI MICHAŁUKS SMS RZESZÓW1
PODGAJNY FILIPUKS SMS RZESZÓW1
SOBOLEWSKI HUBERTUKS SMS RZESZÓW1
SZYDŁO BŁAŻEJUKS SMS RZESZÓW1
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 1 
LIPUT PAWEŁKarpaty Krosno12
BUSZEK WIKTORMKS Dębica10
GAJ BRIANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZURKIEWICZ KAROLResovia Rzeszów S.A.9
LEŚNIAK JAKUBUKS SMS STAL MIELEC8
SURMIAK MATEUSZStal Rzeszów S.A.7
GANCARZ JANMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
DRAPAŁA ALBERTJKS JAROSŁAW5
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno5
BIENIEK ŁUKASZMKS Dębica5
POCIASK SZYMONMKS Dębica5
KUBUS WIKTORResovia Rzeszów S.A.5
SUWAŁA PAWEŁResovia Rzeszów S.A.5
PUKAŁA SZYMONStal Rzeszów S.A.5
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 2 
KRÓL KONRADEkoball Stal Sanok11
JACKOWSKI DAMIANJKS JAROSŁAW10
MATEJA MATEUSZEkoball Stal Sanok7
JASIAK FABIANIgloopol Dębica7
MAMROŁ WIKTORKarpaty Krosno7
BURZA PIOTRIgloopol Dębica6
PELS SZYMONJKS JAROSŁAW6
BAJOREK NATANIELCzarni 1910 Jasło5
CZERWIWIEC JANEkoball Stal Sanok5
LESIAK JAKUBIgloopol Dębica5
DWORAK BARTOSZJKS JAROSŁAW5
KUBAS MAKSYMILIANJKS JAROSŁAW5
KONOPKA MARCELKarpaty Krosno5
WÓJS PIOTRStal Stalowa Wola P.S.A.5
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 3 
RUSZAŁA SZYMONWisłok Strzyżów19
STRYCZEK SZYMONStal Łańcut17
OLECH MACIEJStal Łańcut13
GUJDA DOMINIKStal Łańcut12
KRAKOWSKI OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.11
SZADY MAKSYMILIANFKS Stal Mielec S. A.10
WÓJTOWICZ DOMINIKFKS Stal Mielec S. A.9
KLAMUT FILIPLechia Sędziszów Młp.8
KISIELEWICZ KACPERStal Łańcut8
OCHYRA KAROLOrzeł Przeworsk7
STARZYK DOMINIKOrzeł Przeworsk7
STAWARZ BRAJANPOLONIA PRZEMYŚL7
SOŁTYSIAK MICHAŁStal Łańcut7
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 4 
ŻUK SŁAWOMIRMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
OLBRYCH MARCINAP BENIAMINEK KROSNO10
WIŚNIOWSKI ARTURAP WIKI Sanok10
BARANIEWICZ PATRYKAP BENIAMINEK KROSNO7
KURASIK DESHAWNAP WIKI Sanok7
WALCZYK SZYMONBłękitni Ropczyce7
MŁODOWIEC MIKOŁAJMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW7
MAZUR MACIEJSkołyszyn7
SOBOLEWSKI HUBERTUKS SMS RZESZÓW7
SZUBRA DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO6
KWAŚNIAK DAWIDBłękitni Ropczyce6
AUGUSTYN PATRYKUKS SMS RZESZÓW6
GAŁKA DAWIDUKS SMS RZESZÓW6
   
B1 Junior Młodszy, Grupa 5 
AUGUSTYN OSKARTeam Przecław21
RUSNOK ROLANDLUKS BESKID POSADA GÓRNA20
SENDECKI KACPERIskra Zgłobień16
KOŃ ALBERTKolbuszowianka Kolbuszowa14
STRUZIK KACPERTeam Przecław13
WOLAŃSKI PATRYKCzarni Czudec11
CZUBA FILIPMKS Dębica11
KAWALEC BŁAŻEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
MAZUR KACPERIgloopol Dębica9
GUNIA KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa8
PAJĄK CYPRIANKolbuszowianka Kolbuszowa8
   
B1 Junior Młodszy „Juniorki MŁODSZE U-17  ” Grupa 6 
GŁÓD KINGAAP BENIAMINEK KROSNO4
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO4
BAWOR PAULINAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
KOZYRA NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
RAK NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO1
STEFANOWSKA MALWINAAP BENIAMINEK KROSNO1
WOŁOWIEC PATRYCJAAP BENIAMINEK KROSNO1
BAR MAJAStal Łańcut1
   
Dębica: B1 Junior Młodszy 
WÓJTOWICZ BARTOSZBrzostowianka Brzostek15
KOWALSKI ŁUKASZBrzostowianka Brzostek10
KOZIOŁ MICHAŁKS Legion Pilzno10
ŻELAZO KRZYSZTOFLKS Błękitni Siedlanka6
CHMURA PATRYKBrzostowianka Brzostek4
KOWALSKI ARTURBrzostowianka Brzostek4
JUCHNO JAKUBInter Gnojnica3
PALIDWÓR KAMILKS BYSTRZYCA3
CZUBA DAWIDKS Legion Pilzno3
LAZAROWICZ SZYMONKS Legion Pilzno3
GACEK MIKOŁAJLKS Błękitni Siedlanka3
GRABIEC KAROLMKS Dębica3
ŁĘTEK OLIVIERMKS Dębica3
PAJĄK MATEUSZMKS Dębica3
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1 
OPALIŃSKI MARCINLKS DĄB DOBKOWICE19
GAC ADRIANKS SANTOS PIWODA11
RACHFALSKI FABIANLKS TĘCZA WYSOCK9
BULIK DAWIDKS ORKAN ZAPAŁÓW7
KOŁACZKO MARIUSZKS ORKAN ZAPAŁÓW7
CHMIELOWICZ KACPERKS PIAST TUCZEMPY7
PIOTROWSKI ADRIANKS SANTOS PIWODA7
FICEK PIOTRKS PIAST TUCZEMPY6
SUCHY TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY6
BRODA FILIPLKS KORZENICA6
MAJKA OLIVERLKS MIĘKISZ NOWY6
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2 
KATYŃSKI ADRIANKS POGÓRZE DUBIECKO12
CEMPURA MARCELUKS SMS Łódź11
DEMEŃCZUK BŁAŻEJGKS VIKING ORŁY10
WOŹNIAK MIŁOSZGKS VIKING ORŁY7
BARAN DAMIANGKS VIKING ORŁY6
STASZKIEWICZ KACPERKS POGÓRZE DUBIECKO6
GIERAŁT KACPERGKS VIKING ORŁY5
TWORZYDŁO DAWIDKS POGÓRZE DUBIECKO4
CZUBA PATRYKPKS UNUM BABICE4
SCIRKO KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL4
   
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3 
OLEJARKA KACPERLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA16
PIENIĄŻEK ADRIANGKS ZARZECZE14
WOJTAS DOMINIKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA13
MISIŁO MATEUSZLKS SAN GORZYCE10
WOJTYNA DAWIDLKS SAN GORZYCE10
UCHMAN HUBERTLKS GORLICZANKA GORLICZYNA9
KULIKOWSKI JAKUBLKS START MIROCIN8
KWAŚNIAK KAROLGKS ZARZECZE7
KRAWCZYK JAKUBKS SZÓWSKO7
LORENOWICZ KAROLLKS SAN GORZYCE6
GIELAROWIEC KACPERMKS SOKÓŁ SIENIAWA6
   
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4 
WOLANIN MARCINMKS JUWENIA CIESZANÓW16
SZCZUR KACPERLKS SZKŁO MŁYNY14
JABŁOŃSKI WOJCIECHLKS URSUS DACHNÓW11
MAKSYMOWICZ BARTŁOMIEJKS VICTORIA STARY DZIKÓW8
PAWLIK MACIEJLKS CZERWONI CEWKÓW8
CZERNIAK JAKUBLKS CZARNI OLESZYCE7
RADECKI KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY7
WŁODYKA RAFAŁKS VICTORIA STARY DZIKÓW6
MILO SZYMONLKS GRANICZNI KROWICA6
JANCZURA PAWEŁLKS CZARNI OLESZYCE5
SOŁTYS ADRIANLKS CZERWONI CEWKÓW5
HAŁUS MATEUSZLKS GRANICZNI KROWICA5
JASTRZĘBSKI KONRADJLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY5
KUZYK KACPERLKS GWIAZDA WIELKIE OCZY5
KOPCIUCH PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW5
   
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2 
OLBRYCH MARCINAP BENIAMINEK KROSNO25
KILAR PATRYKKlimkówka Karpaty18
WAWRZECKI OSKARZręcin Tęcza18
BARANIEWICZ PATRYKAP BENIAMINEK KROSNO14
RAJCHEL GABRIELIwonicz Iwonka10
SKOCZYLAS IGORKrościenko Wyżne10
KOWALSKI MIKOŁAJKlimkówka Karpaty9
FRYDRYCH KRYSTIANKrościenko Wyżne9
SZUBRA DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO8
KRUKAR WIKTORKlimkówka Karpaty8
PENAR MATEUSZKlimkówka Karpaty8
   
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3 
PACANA KAMILBrzyska30
BUCZYŃSKI RAFAŁKopytowa Polonia28
KOLBUSZ BARTOSZBrzyska19
SZALA HUBERTFaliszówka Orzeł19
SZCZUR MICHAŁKopytowa Polonia17
LECH BARTŁOMIEJKrempna Wrzos17
CZECH RADOSŁAWBŁAŻKOWA16
MARCHEWKA KACPERKopytowa Polonia14
WOLAK JAKUBBrzyska13
GÓRA NIKODEMStrzelec Frysztak13
   
Krosno: B1 Junior Młodszy „jun. młodszy” Grupa 1 
BACIOR SZYMONGolcowa14
WILGUCKI ADRIANUstrzyki Dolne10
DUDA ADAMIzdebki LKS7
GŁAZOWSKI ŁUKASZUstrzyki Dolne7
TUROŃ KACPERWesoła7
FILIP KACPERGolcowa6
DEBINSKI PAWEŁLesko Sanovia6
JAROSZ MICHAŁLesko Sanovia6
ŁOBAZA JAKUBGolcowa5
ŚLĄCZKA BARTŁOMIEJIzdebki LKS5
DYBAŁA MARCELIUstrzyki Dolne5
   
Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1 
ROSIAK MIKOŁAJAP GŁOGOVIA13
ANTONIK BARTOSZAramix Niebylec13
SYNIEC FABIANAP GŁOGOVIA11
KORAB JANAramix Niebylec9
JEDYNAK MATEUSZGrunwald Budziwój9
SZOPIAK MARCINJunak Rzeszów9
WALUS MIKOŁAJAramix Niebylec7
WESOŁOWSKI SZYMONAramix Niebylec7
STECZKIEWICZ FILIPZaczernie7
ROŻKO DAMIANStart Lubenia6
PEREŁKA BARTOSZStrug Tyczyn6
BONOWICZ HUBERTStrumyk Malawa6
   
Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2 
CHYŁEK DAWIDArka Albigowa20
SURMACZ NORBERTArka Albigowa20
ULMAN JANArka Albigowa18
KOŁOMYJA KAMILGłuchowianka Głuchów18
GODEK JAKUBTatyna Dylągówka18
CWYNAR MIŁOSZGrom Handzlówka10
KISIEL PATRYKCzarni Kraczkowa9
HUTKOWSKI ANTONIGrodziszczanka Grodzisko Dln.9
KUŹNIAR MACIEJGrom Handzlówka9
KORZYSTKA NIKODEMGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
MŚCISZ MICHAŁGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
CWYNAR BŁAŻEJGrom Handzlówka8
STRZAŁKOWSKI PATRYKGrom Handzlówka8
NOWAK KONRADOrzeł Wólka Niedźwiedzka8
RZESZUTEK NIKODEMOrzeł Wólka Niedźwiedzka8
STASZCZAK JAKUBTatyna Dylągówka8
   
Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy 
LEJA DANIELUnia Nowa Sarzyna26
DOLECKI PAWEŁAzalia Wola Zarczycka22
CHMIELIS FILIPOKS JUNIOR ZAKRZÓW19
MĘDREK KACPERVictoria Giedlarowa16
MIELESZKO OSKARUnia Nowa Sarzyna12
MADEJ DOMINIKOKS JUNIOR ZAKRZÓW11
KUŹMICKI MAREKPogoń Leżajsk10
HANEJKO PIOTRUnia Nowa Sarzyna9
WILKOS KONRADZłotsan Kuryłówka9
CHMURA RADOSŁAWPogoń Leżajsk8
FUSIARZ KACPERPogoń Leżajsk8
JAGUSZTYN PAWEŁPogoń Leżajsk8
PISKOR SEBASTIANPogoń Leżajsk8
PAPUCIN MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.8
STĘPIEŃ SEBASTIANUnia Nowa Sarzyna8
   
C1 Trampkarz, Grupa 1 (RW) 
TOKAR KYRYLOStal Rzeszów S.A.9
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW8
SZCZUREK WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO7
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica6
PLACEK FRANCISZEKIgloopol Dębica5
ŁĘTEK OLIVIERMKS Dębica5
GEMBAL OLIWIERFKS Stal Mielec S. A.4
CECUŁA KACPERStal Rzeszów S.A.4
ROBAK KAMILFKS Stal Mielec S. A.3
NOWAK ARKADIUSZStal Rzeszów S.A.3
GNATEK WIKTORStal Stalowa Wola P.S.A.3
NOWAK JULIUSZUKS SMS RZESZÓW3
   
C1 Trampkarz, Grupa 2 (RW) 
BURDZEL JAKUBUKS SMS STAL MIELEC5
KOWALIK ALEKSANDEREkoball Stal Sanok4
WÓJCIAK JANResovia Rzeszów S.A.4
OCZOŚ NATANIELStal Łańcut4
FIRLIT GABRIELEkoball Stal Sanok3
KACZOR SZYMONMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna3
LEGIECKI OLIWIERMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna3
DACZKOWSKI OLIVIERResovia Rzeszów S.A.3
GRÓBARCZYK JAKUBResovia Rzeszów S.A.3
LITWIN TOMASZStal Łańcut3
   
C1 Trampkarz, Grupa 3 (RW) 
MIAZGA JAKUBSparta Leżajsk11
BĘBEN JAKUBJKS JAROSŁAW8
BRODA MIŁOSZJKS JAROSŁAW5
POLAK SZYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów5
WITKOWSKI OSKARSparta Leżajsk5
WILK KRYSTIANKolbuszowianka Kolbuszowa4
RUDNICKI MICHAŁLKS ZIMOWIT Rzeszów4
KMON IGORWisłok Strzyżów4
KOGUT ADRIANJKS JAROSŁAW3
POBORCA KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa3
KUDROŃ MAKSYMILIANKS Legion Pilzno3
NIEMIEC PATRYKKS Legion Pilzno3
KWOKA KRYSTIANLKS ZIMOWIT Rzeszów3
MALINOWSKI EMILIANSparta Leżajsk3
KUCHARZAK BARTOSZUnia Nowa Sarzyna3
   
C1 Trampkarz, Grupa 4 (RW) 
MAZUR PATRYKGrodziszczanka Grodzisko Dln.8
BASSARA WIKTORPiast Nowa Wieś7
FLAGA KRZYSZTOFGrunwald Budziwój5
KORFANTY BARTOSZPiast Nowa Wieś5
MALACH MATEUSZGrodziszczanka Grodzisko Dln.4
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI3
SZAŁAPSKI RADOSŁAWGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
DZIEPAK DAWIDDynovia Dynów2
GĄSIOR OSKARGKS MAJDAN SIENIAWSKI2
FRENDO MAKSYMILIANGrunwald Budziwój2
GŁODOWSKI KEVINGrunwald Budziwój2
DZIURZYŃSKI FILIPLechia Sędziszów Młp.2
KLAMUT KAROLLechia Sędziszów Młp.2
BEDNARZ TYMOTEUSZPiast Nowa Wieś2
DAŃCZAK KAROLPiast Nowa Wieś2
   
C1 Trampkarz, Grupa 1 
ROBAK KAMILFKS Stal Mielec S. A.24
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW12
NERC OSKARUKS SMS RZESZÓW11
FURGAŁA PIOTRResovia Rzeszów S.A.10
CHŁOPEK FILIPResovia Rzeszów S.A.9
MERMER NIKODEMAP BENIAMINEK KROSNO7
CZEPIEL PATRYKUKS SMS RZESZÓW7
MORAJDA PIOTRCzarni 1910 Jasło5
SKÓRA JAKUBResovia Rzeszów S.A.5
TARKOWSKI ANTONIStal Rzeszów S.A.5
MARSZAŁ JAKUBUKS SMS RZESZÓW5
   
C1 Trampkarz, Grupa 2 
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica17
KLUZ KACPERStal Łańcut12
LITWIN TOMASZStal Łańcut12
GOCH JAKUBStal Stalowa Wola P.S.A.11
BURDZEL JAKUBUKS SMS STAL MIELEC11
RADWAŃSKI MATEUSZUKS SMS STAL MIELEC9
PLACEK FRANCISZEKIgloopol Dębica8
TOMASZEWSKI PATRYKIgloopol Dębica8
KRUCZKOWSKI PATRYKStal Stalowa Wola P.S.A.8
SZYMCZYSZYN SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL8
   
C1 Trampkarz, Grupa 3 
MIAZGA JAKUBSparta Leżajsk16
BĘBEN JAKUBJKS JAROSŁAW13
GARBACZ BARTŁOMIEJJSRR JAROSŁAW13
KOGUT DAWIDEkoball Stal Sanok12
ZIOŁO BARTOSZEkoball Stal Sanok12
DZIADOWICZ ŁUKASZKS FREDRO SUROCHÓW11
PIECZKO HUBERTLKS ZIMOWIT Rzeszów11
KOWALIK ALEKSANDEREkoball Stal Sanok10
BRODA MIŁOSZJKS JAROSŁAW9
FIRLIT GABRIELEkoball Stal Sanok8
SURMIAK KACPERJSRR JAROSŁAW8
WITKOWSKI OSKARSparta Leżajsk8
   
C1 Trampkarz, Grupa 4 
KUCHARZAK BARTOSZUnia Nowa Sarzyna22
WNĘK MICHAŁAP BENIAMINEK KROSNO14
DAŃCZAK KAROLPiast Nowa Wieś14
MOSKAL ADRIANStal Stalowa Wola P.S.A.12
MAZUR PATRYKGrodziszczanka Grodzisko Dln.11
CIUPAK KONRADPiast Nowa Wieś11
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI10
KORFANTY BARTOSZPiast Nowa Wieś10
BASSARA WIKTORPiast Nowa Wieś8
SZAŁAPSKI RADOSŁAWGrodziszczanka Grodzisko Dln.7
BOJARSKI BARTOSZGrunwald Budziwój7
KLAMUT KAROLLechia Sędziszów Młp.7
KUŻNIAR OLIWIERStal Stalowa Wola P.S.A.7
CZAJA SZYMONUnia Nowa Sarzyna7
SALOMON KACPERWisłok Strzyżów7
SZARO GRACJANWisłok Strzyżów7
WNĘK MAKSYMWisłok Strzyżów7
   
C1 Trampkarz Trampkarki U-15 LIGA” Grupa 5 
GAŁUSZKA JULIAAP BENIAMINEK KROSNO7
GŁÓD TATIANAAP BENIAMINEK KROSNO7
GORZYNIK WIKTORIAAP BENIAMINEK KROSNO3
BOGUSZ NIKOLAAP BENIAMINEK KROSNO2
LIGĘZKA NATALIAAP BENIAMINEK KROSNO2
ANTONIK MAJAAP BENIAMINEK KROSNO1
JURASZ JULIAAP BENIAMINEK KROSNO1
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO1
WAJS JAGODAAP BENIAMINEK KROSNO1
WULKOWICZ OLGAAZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI1
   
Dębica: C1 Trampkarz 
FILIPEK ALEKSANDERProgres Kawęczyn Sędziszowski33
OCHAŁ KLAUDIUSZBłękitni Ropczyce19
ROJEK MICHAŁBłękitni Ropczyce15
ANIOŁ ADRIANKS Legion Pilzno15
NIEMIEC PATRYKKS Legion Pilzno15
BUKOWSKI MAREKLKS Sokół Malinie15
PASIECZNIK KAMILLKS Pustków13
BARŁÓG JAKUBSOKÓŁ PIEŃ11
KUTRZUBA SZYMONIgloopol Dębica10
SMOCZYŃSKI KONRADIgloopol Dębica10
   
Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1 
WOJTUŃ BARTOSZLKS ŁĘK OSTRÓW25
NOWAKOWSKI DAWIDUKS ORLIK PRZEMYŚL20
MATUSZ SEBASTIANLKS POGÓRZE ROKIETNICA16
BIEGA SEBASTIANUKS HEKTOR ROŹWIENICA15
WOŚ WIKTORLKS MAKOVIA MAKOWISKO14
FUDALI KRYSTIANLKS MAKOVIA MAKOWISKO13
GARAŚ NATANIELLKS MAKOVIA MAKOWISKO11
BIELECKI IGORUKS HEKTOR ROŹWIENICA9
PILCH BARTOSZUKS HEKTOR ROŹWIENICA6
ORFIN KAROLUKS ORLIK PRZEMYŚL6
PASTERZ MARCINUKS ORLIK PRZEMYŚL6
   
Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2 
BIAŁY PRZEMYSŁAWOrzeł Przeworsk21
KRAWCZYK JAKUBKS SZÓWSKO17
RECHTON MIKOŁAJKS SZÓWSKO11
SZOZDA SEBASTIANKS WIĄZOWNICA10
JANKOWSKI JAKUBOrzeł Przeworsk10
SZEWCZYK  PRZEMYSŁAWMKS Kańczuga9
GÓRSKI PIOTRLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA8
JAKUBIEC KAROLLKS HURAGAN GNIEWCZYNA8
GOŁĘBIOWSKI FILIPLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA6
NASPIŃSKI ERYKKS WIĄZOWNICA5
SANOK WOJCIECHLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA5
RYFA FILIPOrzeł Przeworsk5
   
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1 
FIC PATRYKBrzozovia Brzozów18
ŻELAZKO JAKUBBrzozovia Brzozów17
POCAŁUŃ GABRIELGrabówka15
WRONIAK KACPERGrabówka14
HADUCH KAMILGrabówka11
ŚMIGIEL KAMILGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej10
ZANIEWICZ FILIPUherce Szarotka10
DUDYCZ SZYMONGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
SZUBA MIKOŁAJBrzozovia Brzozów8
BURY KONRADGórki8
   
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2 
WOJTUŃ FILIPISKRZYNIA29
CETNARSKI MIŁOSZLUKS BESKID POSADA GÓRNA16
SZYBKA JANBesko LKS Przełom13
DOBROWOLSKI PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA10
BARAŃSKI BARTOSZHaczów9
TYLKA OSKARKrościenko Wyżne9
PAŁYS OLIWIERLKS Niebieszczany Remix9
GOLOWSKI BARTOSZLUKS BESKID POSADA GÓRNA9
KILAR DOMINIKLUKS BESKID POSADA GÓRNA9
URBANIK FILIPRymanów KS Start8
   
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3 
HAZNAR DAMIANOdrzykoń Zamczysko18
SZCZEPANIK KACPERPrzełęcz Dukla18
URBANEK KACPERKarpaty Krosno16
URBANEK DOMINIKOdrzykoń Zamczysko15
SERWIŃSKI BARTOSZSTOWARZYSZENIE OLYMPIC201413
JUCHA GABRIELOdrzykoń Zamczysko9
ASZKLAR JAKUBPrzełęcz Dukla9
OCHĘDOWSKA OLIWIAAP BENIAMINEK KROSNO6
KWOLEK ADRIANUKS Guzikówka Krosno6
HADAŁA PATRYKSTOWARZYSZENIE OLYMPIC20145
   
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4 
LEŚNIAK SZYMONUKS „TEMPO” NIENASZÓW29
GRZESIK WIKTORKopytowa Polonia28
WINIARSKI DAMIANKopytowa Polonia21
WARŻOŁEK MARCINTeam 17 Szebnie18
LICHTARSKI DOMINIKŁęki Dukielskie10
NAJBA KACPERUKS „TEMPO” NIENASZÓW10
KOZIOŁ ADAMŁubno Tajfun9
WIĄCEK JAKUBOKS Sobniów Jasło8
ŁAJDANOWICZ JAKUBUKS „TEMPO” NIENASZÓW8
NIEDZIAŁKOWSKI MICHAŁGMKS Dębowiec-Zarzecze7
   
Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1 
WIETHY BARTOSZResovia Rzeszów S.A.17
ZIELIŃSKI WIKTORResovia Rzeszów S.A.12
WIŚNIEWSKI KSAWERYResovia Rzeszów S.A.11
KWOKA DAWIDBratek Bratkowice10
MIAZGA MAKSYMILIANBratek Bratkowice10
DOBROWOLSKI  PAWEŁPrzybyszówka9
ZIOBRO FILIPWisłok Strzyżów8
JACHIM MICHAŁPrzybyszówka7
JAŁOWSKI MICHAŁPrzybyszówka7
PĘPEK JAKUBPrzybyszówka7
GOCLON ARKADIUSZRudnianka Rudna Wielka7
KIJOWSKI MACIEJStrug Tyczyn7
KOTULA BARTOSZStrug Tyczyn7
MALAK NIKODEMStrug Tyczyn7
NIZIOŁEK ALANUKS SMS RZESZÓW7
   
Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2 
SMOŁA IGORPlantator Nienadówka27
KURDYBACHA MICHAŁCrasnovia Krasne22
NIEMCZAK KACPERMarkovia Markowa22
DUDA OSKARCrasnovia Krasne14
RUPAR OLIWIERLKS Jawor Krzemienica12
BARAN MICHAŁKS Błękit Żołynia11
PUCHAŁA KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica11
SMOŁA ADAMPlantator Nienadówka11
NYCZ KACPERStal Łańcut11
STACHÓW KRZYSZTOFCrasnovia Krasne10
WIKIERA DOMINIKKS Błękit Żołynia10
   
Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1 
FILA NICOLASSparta Jeżowe33
WALIŁKO OSKARRotunda Krzeszów27
GARBACZ BRAJANKP Tanew Wólka Tanewska14
HASIAK DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska12
WIECZERZAK KACPERSparta Jeżowe11
ŚNIOSEK BARTŁOMIEJRotunda Krzeszów10
OSIPA KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.9
PIRÓG DAWIDKP Tanew Wólka Tanewska8
DUBIEL DAWIDKS Sarzyna8
JAROSZ DAWIDSparta Jeżowe8
SŁODZIŃSKI MACIEJSparta Jeżowe8
   
Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2 
WOJNIAK ADRIANCzarni Lipa10
BEDNARSKI BENJAMINStal Nowa Dęba10
KOWALSKI SZYMONStal Nowa Dęba10
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa9
PYĆ JANCzarni Lipa8
SKRZYPEK DOMINIKSan Kłyżów8
WEREMIJEWICZ KAMILCzarni Lipa6
FIETKO KAMILJeziorak Chwałowice6
ŚCIPIEŃ JANJeziorak Chwałowice6
BARCAL KACPERStal Nowa Dęba6
WINIARSKI JAKUBCzarni Lipa5
MARTYNA WIKTORLZS Jarocin5
WILK BARTOSZSan Kłyżów5
JANCZYK MIKOŁAJStal Nowa Dęba5
PRZYWARA BARTOSZJeziorak Chwałowice3
HERDZIK MACIEJSan Kłyżów3
KOZŁOWSKI MIKOŁAJJeziorak Chwałowice2
SZCZĘBARA KRYSTIANLZS Jarocin2
KACZMARCZYK PAWEŁStal Nowa Dęba2
MAGDA RADOSŁAWStal Nowa Dęba2
   
C2 Trampkarz, Grupa 1 (RW) 
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW9
GRZYB JAKUBIgloopol Dębica8
OKÓLSKI BARTOSZAP BENIAMINEK KROSNO7
TUTAK KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.7
MAGNOWSKI KACPERCzarni 1910 Jasło6
ŻEBRAKOWSKI OSKARStal Rzeszów S.A.6
CIURKOT MACIEJDAP DEBICA5
MAŁEK KACPERStal Stalowa Wola P.S.A.5
CHILIK BŁAŻEJAP BENIAMINEK KROSNO4
BĄK MACIEJStal Stalowa Wola P.S.A.4
   
C2 Trampkarz, Grupa 2 (RW) 
ZIOBROŃ EMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna10
KILIAN RAFAŁFKS Stal Mielec S. A.8
NIECKO KACPERAP WIKI Sanok7
GOSPODARCZYK FILIPSIARKA TARNOBRZEG S.A.7
JASTRZĄB NIKODEMStal Rzeszów S.A.6
DOŁHUN MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL5
PODOLSKI WIKTORFKS Stal Mielec S. A.4
STARZAK SZYMONAP WIKI Sanok3
KYSELEVSKI IWANLKS ZIMOWIT Rzeszów3
JANUSZ BARTŁOMIEJSparta Leżajsk3
KULIG NATANIELStal Rzeszów S.A.3
SIECZKOWSKI KAMILStal Rzeszów S.A.3
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL3
   
C2 Trampkarz, Grupa 3 (RW) 
WOŹNIAK MIŁOSZIskra Zgłobień14
KOSIBA HUBERTKarpaty Krosno7
URBANEK KACPERKarpaty Krosno7
KOŚĆ KUBAStal Łańcut7
SZYMCZAKIEWICZ WOJCIECHStal Stalowa Wola P.S.A.7
GOLBA PATRYKStal Łańcut6
KORALEWICZ PIOTRJKS JAROSŁAW5
DYRDA BARTOSZStal Łańcut5
LECHOSZEST PAWEŁStal Stalowa Wola P.S.A.5
WOLANIN DOMINIKIskra Zgłobień4
LATUSEK SZYMONUKS ORLĘTA LESKO4
   
C2 Trampkarz, Grupa 4 (RW) 
ŻYŁA PIOTRPlon Kawęczyn11
GRYCH MILANWisłoka Dębica11
WŁODARSKI WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO5
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn5
POŁDIAK ALANAP BENIAMINEK KROSNO4
SZWERC FILIPAP BENIAMINEK KROSNO4
SYPEK KSAEWRYPlon Kawęczyn4
MIKA KACPERSokół Sokołów Młp.4
BOBULA JANSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
CZAJKA OLIWIERSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
ADAMCZYK IGNACYStal Gorzyce3
KURCZ MIŁOSZWisłoka Dębica3
   
C2 Trampkarz, Grupa 1 
ŻEBRAKOWSKI OSKARStal Rzeszów S.A.21
OKÓLSKI BARTOSZAP BENIAMINEK KROSNO16
GRZYB JAKUBIgloopol Dębica16
KUBAL MIŁOSZAP BENIAMINEK KROSNO15
MAŁEK KACPERStal Stalowa Wola P.S.A.13
KILIAN RAFAŁFKS Stal Mielec S. A.12
CIEPŁY BARTOSZIgloopol Dębica12
KAZAK SZYMONStal Rzeszów S.A.11
BRUCHAL PATRYKUKS SMS RZESZÓW10
CHILIK BŁAŻEJAP BENIAMINEK KROSNO8
MODRAS MARCINUKS SMS RZESZÓW8
   
C2 Trampkarz, Grupa 2 
BOGACZ KACPERResovia Rzeszów S.A.29
MAGNOWSKI KACPERCzarni 1910 Jasło24
STABRYŁA NORBERTResovia Rzeszów S.A.13
ZIOBROŃ EMILMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna11
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL10
CYRAN SEBASTIANCzarni 1910 Jasło9
ŻYŁA MAKSYMILIANKarpaty Krosno9
KOŚĆ KUBAStal Łańcut9
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL9
MŁODZIŃSKI GRACJANUKS ORLIK PRZEMYŚL9
   
C2 Trampkarz, Grupa 3 
JANUSZ BARTŁOMIEJSparta Leżajsk19
TARKOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.15
JASTRZĄB NIKODEMStal Rzeszów S.A.12
DOŁŻYCKI WIKTORUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ12
ŁUC SZYMONStal Rzeszów S.A.10
KOMSA KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.10
MATUSZKIEWICZ HUBERTStal Stalowa Wola P.S.A.10
UCHMAN BARTOSZSparta Leżajsk9
TUTAK KAROLStal Stalowa Wola P.S.A.9
JANIEC MAKSYMILIANStal Rzeszów S.A.8
   
C2 Trampkarz, Grupa 4 
WOŹNIAK MIŁOSZIskra Zgłobień25
LATUSEK SZYMONUKS ORLĘTA LESKO23
WOLANIN DOMINIKIskra Zgłobień19
ŻYŁA PIOTRPlon Kawęczyn18
LIB DAWIDResovia Rzeszów S.A.18
GRYCH MILANWisłoka Dębica18
GRZYB SZYMONWisłoka Dębica17
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn9
SKUZA KACPERStal Gorzyce7
MARCEL ĆWIKWisłoka Dębica7
   
Dębica: C2 Trampkarz 
KOLISZ NICOLAFKS Stal Mielec S. A.16
PODOLSKI WIKTORFKS Stal Mielec S. A.15
WIĄCEK KAMILKolbuszowianka Kolbuszowa14
SZOT IGORTeam Przecław12
CHMURA BARTOSZBrzostowianka Brzostek7
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław7
WUJKO EMILIAFKS Stal Mielec S. A.6
NOWICKI KAROLBrzostowianka Brzostek5
PĘKALA SZYMONCzarnovia Czarna5
KRZEMIŃSKI KACPERFKS Stal Mielec S. A.5
MORDASIEWICZ HUBERTFKS Stal Mielec S. A.5
   
Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1 
HALWA ERNESTLKS HETMAN LASZKI8
DOŁHUN MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL8
GAWLIK KAJETANCzuwaj-Wiaro Przemyśl7
WRUCHA BARTEKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20017
BANIECKI OSKARUKS ORLIK PRZEMYŚL7
KAZIMIERZ KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL7
GAZDA WOJCIECHUKS ORLIK PRZEMYŚL6
NAPORA NIKODEMUKS SMS PRZEMYŚL5
PAWLISZAK SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL5
ŚMIAŁEK STEFANCzuwaj-Wiaro Przemyśl4
KOPACKI KAROLKS POGÓRZE DUBIECKO4
MATWIJCZAK SZYMONTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
WIELGOSZ PATRYKTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 20014
BRACIO KUBAUKS ORLIK PRZEMYŚL4
FUGOWSKI KAROLUKS ORLIK PRZEMYŚL4
KINDLIK OLIWIERUKS SMS PRZEMYŚL4
SYNUS JULIANUKS SMS PRZEMYŚL4
   
Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2 
SMOLEŃ OLIWIERLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA26
RUTKOWSKI KACPERGKS MAJDAN SIENIAWSKI17
STANOWSKI KAROLGKS ZARZECZE12
ILASZ WIKTORLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA8
GĄSIOR OSKARGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
GWÓŹDŹ WOJCIECHGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
POKRYWKA FILIPGKS MAJDAN SIENIAWSKI5
PIETLUCH MACIEJLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA5
DĄBROWSKI FABIANGKS ZARZECZE4
PAJDA MICHAŁKS KISIELÓW4
JAROSZ OSKARLKS PROMYK URZEJOWICE4
   
Rzeszów: C2 Trampkarz 
MENTEL ALEKSANDERGrom Mogielnica33
STAFIEJ JAKUBLKS Budovia Budy Łańcuckie28
BAJEK DAWIDAP GŁOGOVIA25
ŻUROWSKI MAKSYMILIANAP GŁOGOVIA17
BRYDAK GABRIELAP GŁOGOVIA16
PUDYSZ PAWEŁDynovia Dynów15
PIETRZYK BEATAResovia Rzeszów15
CHUCHRO MACIEJAP GŁOGOVIA10
FARYNIARZ SZYMONAP GŁOGOVIA10
ZALESKI JAKUBAP GŁOGOVIA10
SKOCZYLAS BARTOSZWłókniarz Rakszawa10
   
Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1 
KOTUŁA MIŁOSZZłotsan Kuryłówka18
WILKOS ADRIANZłotsan Kuryłówka14
TERESZKIEWCZ PATRYKGAS Łęg Stany10
KOZIOŁ BARTEKGAS Łęg Stany9
TARNAWSKI DOMINIKPUKS Francesco Jelna9
SIEMBIDA ALEKSANDERGAS Łęg Stany8
FLIS JAKUBPUKS Francesco Jelna8
KOTULA FILIPZłotsan Kuryłówka8
JANIEC BŁAŻEJGAS Łęg Stany7
KURYŚ SZYMONGAS Łęg Stany7
   
Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 2 
MRÓZ WOJCIECHLKS Sanna Zaklików12
BRYCZEK  SEBASTIANHuragan Zdziechowice8
WALSKI DOMINIKSan Wrzawy8
SIEMBIDA  ŁUKASZHuragan Zdziechowice7
FURTAK JAKUBKORONA Majdan Królewski7
GUŹDA NIKOLASKORONA Majdan Królewski7
RZĄSA JAKUBKORONA Majdan Królewski7
SAWA MIKOŁAJLKS Sanna Zaklików7
KALITA GABRIELSan Wrzawy7
SURDEL JANHuragan Zdziechowice6
MOTYKA ALANPłomień Chmielów6
PAWLAK ANTONIPłomień Chmielów6
ROCHNOWSKI MICHAŁPłomień Chmielów6
   
D1 Młodzik gr, A WIOSNA” Grupa 1 (RW) 
KUSAK MAKSYMILIANUKS SMS STAL MIELEC7
WAWRYKA JAKUBFKS Stal Mielec S. A.6
KLEPACKI OLIWIERStal Rzeszów S.A.6
WAL SZYMONDAP DEBICA4
ALBRYCHT DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO3
BARNAŚ FABIANDAP DEBICA3
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.3
ORŁOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.3
PATLA SEBASTIANAP BENIAMINEK KROSNO2
WŁODARSKI WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO2
RYGIEL OLIWIERAP WIKI Sanok2
CYBOROŃ FILIPDAP DEBICA2
MYSZKOWSKI ARKADIUSZDAP DEBICA2
NOWAK RADOSŁAWDAP DEBICA2
ZIĘBA ERYKDAP DEBICA2
WAWRYKA FILIPFKS Stal Mielec S. A.2
PUPEK BARTOSZIgloopol Dębica2
STEC ANTONIIgloopol Dębica2
KŁODA MAXResovia Rzeszów S.A.2
KOTOWSKI OSKARResovia Rzeszów S.A.2
RODZINKA MATEUSZResovia Rzeszów S.A.2
FIGURSKI ERYKUKS SMS STAL MIELEC2
SŁOWIK PATRYKUKS SMS STAL MIELEC2
   
D1 Młodzik gr, B WIOSNA” Grupa 2 (RW) 
SIEMBIDA ANTONIAP STALOWA WOLA10
KULCZYCKI ADRIANSIARKA TARNOBRZEG S.A.7
WOJTANOWICZ MICHAŁAP STALOWA WOLA6
ŁUKASZEK OLIVERUKS SMS PRZEMYŚL5
GAWRYŚ ARTURAP STALOWA WOLA4
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn4
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn3
CZAJKA OLIWIERSIARKA TARNOBRZEG S.A.3
DANAK FILIPUKS SMS RZESZÓW3
BIELECKI DAWIDAP STALOWA WOLA2
WŁODARCZYK ANTONIAP STALOWA WOLA2
JURKOWSKI-KRUCZAK SZYMONGLOBAL SOCCER ACADEMY2
MICHALSKI SEBASTIANGLOBAL SOCCER ACADEMY2
PIĄTKOWSKI KAMILJSRR JAROSŁAW2
GRABOWSKI SZYMONUKS SMS PRZEMYŚL2
BURY MICHAŁUKS SMS RZESZÓW2
CZENCZEK LEONUKS SMS RZESZÓW2
   
D1 Młodzik, Grupa 3 (RW) 
KLIMKIEWICZ GABRIELKarpaty Krosno6
OPALIŃSKI JAKUBZKS Izolator Boguchwała6
MROCZEK SZYMONKS Legion Pilzno5
TRAGARZ BARTOSZKS Legion Pilzno5
BRUDNIAK PRZEMYSŁAWPERFECT PRZEWORSK5
MIKUŁA MATEUSZPERFECT PRZEWORSK5
WILGUCKI KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL4
DŁUGOSZ WIKTORKarpaty Krosno3
HEBDA  OLIVERKS Legion Pilzno3
KOMOREK MATEUSZUKS ORLIK PRZEMYŚL3
MILANIK WIKTORUKS ORLIK PRZEMYŚL3
RZESZOWSKI JAKUBWisłoka Dębica3
WOLAŃSKI JANWisłoka Dębica3
   
D1 Młodzik, Grupa 4 (RW) 
GOTFRYD JAKUBZKS STAL STALOWA WOLA12
BAR JAKUBStal Łańcut9
FALKIEWICZ ARTURDAF RZESZÓW6
SZPUNAR FILIPStal Rzeszów S.A.6
BARA MIŁOSZ„SZÓSTKA”Jasło6
MENDYS NIKODEMSokół Nisko5
KOSTEK HUBERTStal Rzeszów S.A.5
TWORZYDŁO NORBERTZKS STAL STALOWA WOLA5
WOJTAS MACIEJStal Rzeszów S.A.4
BEŁŻEK KSAWIERSokół Nisko3
SZCZEPEK KUBASokół Nisko3
WANAT DAWIDSparta Leżajsk3
MAZUR MICHAŁStal Rzeszów S.A.3
NIEMCZYK PIOTRStal Rzeszów S.A.3
NIEMIEC JAKUBStal Rzeszów S.A.3
WOLSKI MACIEJStal Rzeszów S.A.3
   
D1 Młodzik, Grupa 5 (RW) 
KRELSKI JAKUBStal Nowa Dęba8
STRĄCZEK IGORAP Piłkarskie Nadzieje Mielec3
LEŚNIAK FILIPWisłok Strzyżów2
BABULA PIOTRAP Piłkarskie Nadzieje Mielec1
JAKUBUS KAROLAP Piłkarskie Nadzieje Mielec1
MAZGAJ JAKUBAP Piłkarskie Nadzieje Mielec1
BEDNARSKI BARTŁOMIEJStal Nowa Dęba1
NOWAK PATRYKStal Nowa Dęba1
SUDOŁ KAJETANStal Nowa Dęba1
KUŚ BŁAŻEJSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW1
MAZUR OSKARSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW1
BŁASZAK DAWIDUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ1
FORNAL DAWIDUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ1
GAŁKOWSKI JAKUBUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ1
JURCZAK WOJCIECHUKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ1
BŁAŻEJOWSKI ALANWisłok Strzyżów1
RAK PATRYKWisłok Strzyżów1
SZARO GABRIELWisłok Strzyżów1
WILK KRYSTIANWisłok Strzyżów1
   
D1 Młodzik, Grupa 1 
BARNAŚ FABIANDAP DEBICA15
PIECHOTA KAROLFKS Stal Mielec S. A.14
WAL SZYMONDAP DEBICA13
ALBRYCHT DAMIANAP BENIAMINEK KROSNO11
WŁODARSKI WIKTORAP BENIAMINEK KROSNO11
FIGURSKI ERYKUKS SMS STAL MIELEC10
KUSAK MAKSYMILIANUKS SMS STAL MIELEC9
POŁDIAK ALANAP BENIAMINEK KROSNO8
ŁUSZCZ FABIANAP WIKI Sanok8
MYSZKOWSKI ARKADIUSZDAP DEBICA7
MENDRYK ALLANStal Rzeszów S.A.7
NOWAK HUBERTStal Rzeszów S.A.7
   
D1 Młodzik, Grupa 2 
KŁODA MAXResovia Rzeszów S.A.14
SIEMBIDA ANTONIAP STALOWA WOLA12
NOWAK RADOSŁAWDAP DEBICA12
KLEPACKI OLIWIERStal Rzeszów S.A.11
MICHALSKI SEBASTIANGLOBAL SOCCER ACADEMY8
GMYREK SZYMONIgloopol Dębica8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
ŁUKASZEK OLIVERUKS SMS PRZEMYŚL8
PODKUL PAWEŁAP BENIAMINEK KROSNO7
SIEMBIDA KSAWERYAP STALOWA WOLA7
KARNAS JANResovia Rzeszów S.A.7
   
D1 Młodzik, Grupa 3 
MIKUŁA MATEUSZPERFECT PRZEWORSK14
TRAGARZ BARTOSZKS Legion Pilzno10
SZELIGA STANISŁAWEkoball Stal Sanok8
PADYKULA MIKOLAJPlon Kawęczyn8
CZAJKA OLIWIERSIARKA TARNOBRZEG S.A.8
JANUSZYŃSKA LENASparta Leżajsk7
MARTULA BARTOSZSparta Leżajsk7
SOLECKI JAKUBEkoball Stal Sanok6
SALAMON KACPERLKS ZIMOWIT Rzeszów6
STAWARZ SZYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów6
BOCHENEK ADAMPlon Kawęczyn6
STRYCHARZ KAROLPlon Kawęczyn6
STOLARSKI OSKARResovia Rzeszów S.A.6
KULCZYCKI ADRIANSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
WAŁASZCZYK OSKARSIARKA TARNOBRZEG S.A.6
   
D1 Młodzik, Grupa 4 
RZESZOWSKI JAKUBWisłoka Dębica10
BAR JAKUBStal Łańcut9
SZCZEPEK KUBASokół Nisko8
NALEŹNY MIKOŁAJWisłoka Dębica8
GOTFRYD JAKUBZKS STAL STALOWA WOLA8
KUBEK MICHAŁWisłoka Dębica7
GRZEBYK  SZCZEPANZKS Izolator Boguchwała7
STRZĘPEK HUBERTZKS Izolator Boguchwała7
KOPIEC BARTŁOMIEJZKS Izolator Boguchwała6
SZYMALSKI SEBASTIANDAP DEBICA5
MENDYS NIKODEMSokół Nisko5
LEŃCZYK ANTONIStal Łańcut5
PELCZAR KACPERZKS Izolator Boguchwała5
   
D1 Młodzik, Grupa 5 
SZCZOCZARZ NATANStal Rzeszów S.A.17
KUŚ BŁAŻEJSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW11
MAZUR MICHAŁStal Rzeszów S.A.10
SZPUNAR FILIPStal Rzeszów S.A.9
ZIOBROŃ ADAMAP Piłkarskie Nadzieje Mielec8
JAKUBUS KAROLAP Piłkarskie Nadzieje Mielec6
BABULA PIOTRAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KOPEĆ SZYMONAP Piłkarskie Nadzieje Mielec5
KUC KACPERStal Rzeszów S.A.5
NIEMIEC JAKUBStal Rzeszów S.A.5
POCZEKAJŁO MATEUSZStal Rzeszów S.A.5
   
D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 6 
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO8
ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRAResovia Rzeszów4
BABKA DOMINIKAResovia Rzeszów3
KNAP ZUZANNAAP BENIAMINEK KROSNO2
KOSIEK OLGAAP BENIAMINEK KROSNO2
BILKOWSKA JULITAResovia Rzeszów2
MAMROŁ KINGAAP BENIAMINEK KROSNO1
WIELGOS GABRIELAJODŁOWSKA AP DIAMENT1
   
D1 Młodzik „Młodziczki U-13 TURNIEJE” Grupa 7 
SAK ALEKSANDRADAP DEBICA5
SKRZYNIARZ NATALIAPlon Kawęczyn4
BURDA MILENAGrodziszczanka Grodzisko Dln.3
WAWRZYNEK OLIWIAPlon Kawęczyn3
SOWA ANIELAStal Łańcut3
MIGA MAGDALENAPlon Kawęczyn2
SOŁTYS AGNIESZKAPlon Kawęczyn2
LĘCZNAR PATRYCJAStal Łańcut2
ŁĘTEK LAURADAP DEBICA1
GUŁA MAGDALENAPlon Kawęczyn1
KAPINOS OLIWIAPlon Kawęczyn1
SKAZA NATALIAPlon Kawęczyn1
MĄCZKA MILENAStal Łańcut1
SOPEL LENAStal Łańcut1
WODZIŃSKA MAJAStal Łańcut1
   
Dębica: D1 Młodzik 
BAJOR ŁUKASZKolbuszowianka Kolbuszowa42
WOJTON FRANCISZEKLechia Sędziszów Młp.24
ROZMUS KACPERKolbuszowianka Kolbuszowa23
CIOŁEK KAROL NIEDŹWIADA DOLNA23
KRÓL JAKUBJODŁOWSKA AP DIAMENT21
KUROWSKI DANIELLechia Sędziszów Młp.21
SEKUŁA SEBASTIANTeam Przecław21
KOTLARZ WIKTORSP Soccer Ropczyce20
BERNAT JAKUBSP Soccer Ropczyce19
JANUS JAKUBDAP DEBICA18
BUCZYNSKI FABIANSP Soccer Ropczyce18
   
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1 
GAJOS SZYMONJSRR JAROSŁAW11
GAWURA FABIANKS SZÓWSKO10
WODZISZ DOMINIKPROGRES JAROSŁAW7
TELEGA JAKUBJSRR JAROSŁAW6
DŁUGOŃ ADRIANKS PIAST TUCZEMPY5
BOBER MARCELPROGRES JAROSŁAW4
PODOLEC WOJCIECHPROGRES JAROSŁAW4
BODZIOCH MICHAŁJSRR JAROSŁAW3
DUDEK KACPERKS SZÓWSKO2
KAPUŚNIAK HUBERTKS SZÓWSKO2
KASJAN FILIPKS SZÓWSKO2
KRÓL SZYMONKS SZÓWSKO2
MACINA MARCELKS SZÓWSKO2
PÓŁTORAK  ALANKS SZÓWSKO2
GAWROŃSKI SZYMONKS WIĄZOWNICA2
BĄCZEK ALEXUKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW2
DANICKI SZYMONUKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW2
   
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2 
SYCZ DAWIDUKS UNIA FREDROPOL17
KASPRZYK KAMILLKS CRESOVIA KALNIKÓW8
SIKORA ADRIANLKS FENIX LESZNO7
NIEDZIELA GABRIELLKS CRESOVIA KALNIKÓW4
DRAPAŁA JAKUBLKS FENIX LESZNO4
BĄCAL PAWEŁUKS GIGANCI RADYMNO4
HALWA SZYMONUKS GIGANCI RADYMNO4
WILGUCKI KACPERUKS ORLIK PRZEMYŚL4
GOŁĘBIOWSKA EMILIAUKS UNIA FREDROPOL4
KŁÓSEK MARCINUKS UNIA FREDROPOL4
LENART BARTOSZUKS UNIA FREDROPOL4
SOSENKO-DEJNAKA OLIWIERUKS UNIA FREDROPOL4
   
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3 
DZIMIRA SZYMONSP Orzełek w Przeworsku10
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA6
RZEŹNIK KACPERSP Orzełek w Przeworsku4
CWYNAR ANTONIDAFGORLICZYNA3
RAMUS BARTOSZDAFGORLICZYNA3
ZAJĄC WOJCIECHMKS START PRUCHNIK3
MASZTALERZ MICHAŁSP Orzełek w Przeworsku3
PÓŁTORAK JANSP Orzełek w Przeworsku3
GOŁĘBIOWSKI BARTŁOMIEJDAFGORLICZYNA2
JANUSZ KAMILDAFGORLICZYNA2
LASEK BARTŁOMIEJSP Orzełek w Przeworsku2
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA2
   
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4 
ŻDAN ALEKSANDERUKS FA LUBACZÓW13
KOLANO IGNACYUKS FA LUBACZÓW11
PACHOŁEK DOMINIKLKS URSUS DACHNÓW10
GÓRSKI MICHAŁUKS FA LUBACZÓW10
LUCHOWSKI MATEUSZLKS URSUS DACHNÓW9
GRUSZCZYK ŁUKASZLKS ZRYW MŁODÓW8
DENEK ADAMLKS URSUS DACHNÓW7
HAŁUCHA JULIANUKS FA LUBACZÓW7
CZABAN JAKUBLKS URSUS DACHNÓW6
JABŁOŃSKI HUBERTLKS URSUS DACHNÓW6
   
 Krosno: D1 Młodzik Grupa 1  
KIJOWSKI WIKTORBesko LKS Przełom12
SOKÓŁ KACPERLKS Niebieszczany Remix12
HANUS FILIPBesko LKS Przełom11
STACHYRA HUBERTUKS ORLĘTA LESKO8
PASIONEK ANTONIWILCZKI LESKO8
HORODEJCZUK JANUKS ORLĘTA LESKO7
KOT AMELIANowotaniec Cosmos4
BAR ADRIANRymanów KS Start4
OCZOŚ TYMOTEUSZRymanów KS Start4
BURY HUBERTBażanówka LKS Orzeł3
KĘDZIOR PATRYKBażanówka LKS Orzeł3
BIEGA ZUZANNALKS Niebieszczany Remix3
KAMYK DAMIANLKS Niebieszczany Remix3
KOT NORBERTNowotaniec Cosmos3
ZIĘBA DAWIDRymanów KS Start3
PISZKO WOJCIECHUKS ORLĘTA LESKO3
FUNDANICZ NIKODEMUstrzyki Dolne3
HRYCÓW ARKADIUSZWILCZKI LESKO3
WRONA JAKUBWILCZKI LESKO3
   
Krosno: D1 Młodzik Grupa 2 
DAŃKO MICHAŁLKS Hłudno19
GŁADYSZ JAKUBSPARTA IZDEBKI18
KULON OLIWIERGrabówka8
BOBOWSKI MAREKSPARTA IZDEBKI8
JAREMA SZYMONLKS Hłudno7
RYMAROWICZ FRANCISZEKGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej6
KORYTO DAMIANGrabówka5
FEJDASZ KACPERGKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej4
RZESZUT LEONGrabówka4
SOKOŁOWSKI KAROLGrabówka4
PRAJSNAR BRUNONISKRZYNIA4
FABISIAK BARTOSZSTOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW4
   
Krosno: D1 Młodzik Grupa 3 
POLAK AMELIAAP BENIAMINEK KROSNO17
GRONKIEWICZ FILIPKombornia16
FURMAN DOMINIKUKS Guzikówka Krosno15
MERCIK WIKTORPartyzan MAL-BUD1 Targowiska13
SIŃCZAK JANKorczyna Kotwica12
KOSIEK OLGAAP BENIAMINEK KROSNO11
KOSZELA WOJCIECHUKS Guzikówka Krosno10
RYMARZ RAFAŁKombornia9
ZĄBEK DAWIDLKS Orzeł Pustyny9
PAŚKO EMILIAAP BENIAMINEK KROSNO8
POLEK LENAAP BENIAMINEK KROSNO8
POLCHLOPEK KAMILKorczyna Kotwica8
   
Krosno: D1 Młodzik Grupa 4 
KOZUBAL JAKUBPrzełęcz Dukla16
KASPRZYK BARTOSZKopytowa Polonia14
JÓRASZ SZYMONKorczyna Kotwica14
POTYRA ADAMPrzełęcz Dukla13
KIJOWSKI MAKSYMILIANUKS Beniaminek Krosno11
GRELA NORBERTUKS Beniaminek Krosno9
DERYNIOWSKI PATRYKLubatowa8
ZIMA MATEUSZLubatowa8
RAJCHEL ADRIANLubatówka7
MAJER ADRIANPrzełęcz Dukla7
   
Krosno: D1 Młodzik Grupa 5 
CZECH JAKUBGLOBAL SOCCER ACADEMY18
PILUT JAKUBStrzelec Frysztak12
SKAUBA KRZYSZTOFAP Jasło11
GARDUŁA JAKUBBŁAŻKOWA8
KUT TYMOTEUSZStrzelec Frysztak7
MIKRUT KACPERGLOBAL SOCCER ACADEMY6
BŁAJEK FILIPSkołyszyn5
ZIEMBA MIKOŁAJStrzelec Frysztak5
OBRZÓD TOBIASZBrzyska4
SZERLĄG HUBERTGLOBAL SOCCER ACADEMY4
FURMANEK ADRIANSkołyszyn4
TULEJA ANTONIStrzelec Frysztak4
PIOTROWSKI MARCINŚwięcany „Standart”4
   
Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1 
FIRLEJ LEONGrunwald Budziwój20
ROKITA DOMNIKGrunwald Budziwój20
AMANOWICZ KONRADStrug Tyczyn20
KMIOTEK MIŁOSZStrug Tyczyn18
MIKAYELYAN DAWIDAP GŁOGOVIA16
KAJZER DORIANStrug Tyczyn14
FIRLEJ OLAFGrunwald Budziwój12
BUCZEK PAWEŁRaniżovia Raniżów12
KOSZEL KACPERGrunwald Budziwój11
SZYDEŁKO MIŁOSZStrug Tyczyn10
   
Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2 
SITO SZYMONResovia Rzeszów S.A.28
RARÓG MIKOŁAJAP RZESZÓW18
GAWŁOWSKI KAROLAP RZESZÓW15
KAZNOCHA MIŁOSZAP GŁOGOVIA15
TOMAKA GRZEGORZJUVENTUS ACADEMY14
DROZD JULIANResovia Rzeszów S.A.11
JASZCZYSZYN GIULIOŁKS Łukawiec9
ORZĄDAŁA JAKUBAP ZIOMKI8
BILUT MIŁOSZJUVENTUS ACADEMY8
HRYCYNA NESTORJUVENTUS ACADEMY8
WESÓŁ MIŁOSZOrzeł Wysoka Głogowska8
MICAŁ JAKUBPrzybyszówka8
SZPALA DAWIDResovia Rzeszów S.A.8
   
Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3 
SAWICKI KAMILAP CRASNOVIA KRASNE26
NYCZ GABRIELCzarni Kraczkowa22
PAŁASZ OSKARAP CRASNOVIA KRASNE16
DOMOŃ ŁUKASZBłażowianka Błażowa16
WIERZBIŃSKI DAWIDDąb Kosina12
ŁUCZYK NIKODEMAP CRASNOVIA KRASNE11
KOŹMICZ ANTONIKS Błękit Żołynia11
LALICKI BARTŁOMIEJLKS Jawor Krzemienica11
OLEKSY JULIANSzarotka Rogóżno11
JABŁOŃSKI JAKUBAP CRASNOVIA KRASNE10
STYPA  FILIPAP CRASNOVIA KRASNE10
TŁUCZEK JAKUBBłażowianka Błażowa10
NIEMCZAK JAKUBPogórze Husów10
   
   
Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1 
SKOCZYLAS ALEKSANDERUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM23
CAGARA FILIPUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM18
ZYBURA SZYMONUKS Aktywne Jeżowe17
ZAJĄC KAMILSokół Kamień15
BOREK SZYMONRotunda Krzeszów14
CISEK FILIPGórnovia Górno9
STAROŃ FABIANKS Sarzyna8
BĄK MICHAŁUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM8
PODGÓRSKI MICHAŁKP Tanew Wólka Tanewska7
SIEMBIDA  ŁUKASZKP Tanew Wólka Tanewska7
ADAMIAK SEBASTIANKS Sarzyna7
DUBIEL HUBERTKS Sarzyna7
GRUDZIEŃ FILIPUKS Aktywne Jeżowe7
SZEWC BARTŁOMIEJUKS Aktywne Jeżowe7
ZAJĄC REMIGIUSZUKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM7
   
Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2 
KOPEĆ SZYMONŁęg Kopcie10
JAROSZ JAKUBKS Wisan Skopanie7
ZIELIŃSKI KACPERLZS ŻABNO7
KWAŚNIK ANTONILZS ŻABNO6
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA6
RAMUS RADOSŁAWStal Gorzyce6
ZIMNICKI WIKTORStal Gorzyce6
BUCIOR TYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
DUBAJ MICHAŁPKS SAN STALOWA WOLA5
JAKUBIEC SZYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
MARCINIAK MIRONPKS SAN STALOWA WOLA5
PIOTROWSKA ZUZANNAStal Gorzyce5
JANUSZCZAK KRZYSZTOFLZS Słowianin Grębów4
KOWALSKI ARTURLZS Słowianin Grębów4
ŻUCHOWSKI ADAMPKS SAN STALOWA WOLA4
DRYKA NIKOLASGAS BARANÓW SANDOMIERSKI3
JAROSZ JAKUBKS Wisan Skopanie3
GALEK FILIPLZS Słowianin Grębów3
KAPAŁA FILIPLZS Słowianin Grębów3
RUTYNA KAMILLZS Słowianin Grębów3
PIOTROWSKI MICHAŁStal Gorzyce3
RAMUS RADOSŁAWStal Gorzyce3
   
D2 Młodzik, Grupa 1 (RW) 
KOZUBAL FILIPAP BENIAMINEK KROSNO6
WACŁAWSKI FILIPAP BENIAMINEK KROSNO6
SERAFIN BRIANResovia Rzeszów S.A.4
FLIS MACIEJJKS JAROSŁAW3
LIS OLIWIERJKS JAROSŁAW3
NYKIEL ALEKSANDERAP BENIAMINEK KROSNO2
WINNICKI  ADAMAP WIKI Sanok2
JANUS JAKUBDAP DEBICA2
NYKIEL MAKSYMILIANDAP DEBICA2
KONICKI MICHAŁLKS ZIMOWIT Rzeszów2
NOGA NATANLKS ZIMOWIT Rzeszów2
DRAGAN OLIWIERResovia Rzeszów S.A.2
STOLARSKI OSKARResovia Rzeszów S.A.2
PŁATEK KACPERStal Łańcut2
SURMACZ NIKODEMStal Łańcut2
   
D2 Młodzik, Grupa 2 (RW) 
PIEGDOŃ KUBAAP BENIAMINEK KROSNO4
PILARSKI JAKUBPrzełęcz Dukla4
LUDIAN JAKUBSokół Nisko4
SZCZEPEK KUBASokół Nisko4
ŻUCHOWSKI ADAMPKS SAN STALOWA WOLA3
ŁOKAJ JAKUBSokół Nisko3
GARBIŃSKI TOMASZAP BENIAMINEK KROSNO2
GAZDA TYMONAP BENIAMINEK KROSNO2
JAMRO JAKUBAP BENIAMINEK KROSNO2
KORAB KAJETANAP BENIAMINEK KROSNO2
ŚWIĄTEK ALANAP STALOWA WOLA2
KRUPA PIOTRFKS Stal Mielec S. A.2
MAZGAJ ALVAROFKS Stal Mielec S. A.2
GAZDA JANPKS SAN STALOWA WOLA2
ASZKLAR HUBERTPrzełęcz Dukla2
CZĄSTKA BARTŁOMIEJResovia Rzeszów S.A.2
ORŁOWSKI FILIPStal Rzeszów S.A.2
PIKUŁA JULIUSZStal Rzeszów S.A.2
ŚMIGIEL BRAJANStal Rzeszów S.A.2
BUTRYN SEBASTIANZKS STAL STALOWA WOLA2
   
D2 Młodzik, Grupa 3 (RW) 
CICHECKI OLAFEkoball Stal Sanok12
RZEPA JAKUBIgloopol Dębica7
JAJKO MIŁOSZAP RZESZÓW5
FERENC KSAWERYIgloopol Dębica5
MALISIEWICZ KACPERIgloopol Dębica5
POCIASK IGORWisłoka Dębica5
BORSTOV KOSTIANTYNAP RZESZÓW3
CIUPAK KAROLAP RZESZÓW3
REGUŁA SEWERYNIgloopol Dębica3
DRYJA KACPERZKS Izolator Boguchwała3
   
D2 Młodzik, Grupa 1 
JANUS JAKUBDAP DEBICA15
STOLARSKI OSKARResovia Rzeszów S.A.15
KOBYLARZ ADAMStal Łańcut12
SKIBA TYMOTEUSZDAP DEBICA10
WANAT SZYMONDAP DEBICA10
WINNICKI  ADAMAP WIKI Sanok9
NOGA TYMONLKS ZIMOWIT Rzeszów9
SŁOWIK PATRYKUKS SMS STAL MIELEC9
WACŁAWSKI FILIPAP BENIAMINEK KROSNO7
FARAŚ DAWIDAP Piłkarskie Nadzieje Mielec7
GOŁĄBIEWSKI FILIPAP WIKI Sanok7
SURMACZ NIKODEMStal Łańcut7
ŚMIGIEL BRAJANStal Rzeszów S.A.7
   
D2 Młodzik, Grupa 2 
LIS OLIWIERJKS JAROSŁAW20
PIEGDOŃ KUBAAP BENIAMINEK KROSNO13
ASZKLAR HUBERTPrzełęcz Dukla9
CZĄSTKA BARTŁOMIEJResovia Rzeszów S.A.9
HAŁOŃ WIKTORResovia Rzeszów S.A.9
SZCZEPEK KUBASokół Nisko9
KAPICA PATRYKWISŁA JUNIOR Sandomierz9
GASEK HUBERTZKS STAL STALOWA WOLA9
GAZDA TYMONAP BENIAMINEK KROSNO8
PAŁKA MACIEJZKS STAL STALOWA WOLA7
   
D2 Młodzik, Grupa 3 
JANORA MAKSYMILIANChemik Pustków Osiedle15
FINEK PATRYKKS Legion Pilzno14
RZEPA JAKUBIgloopol Dębica13
IWANICKI IGORAzalia Wola Zarczycka11
KOZIOŁ FILIPWisłoka Dębica11
LIK JAKUBChemik Pustków Osiedle10
GĄSIOREK MACIEJChemik Pustków Osiedle7
IGNARSKI BARTOSZAP Jasło6
MALISIEWICZ KACPERIgloopol Dębica6
SKAUBA KRZYSZTOFAP Jasło5
JAROMIN KRZYSZTOFAzalia Wola Zarczycka5
MATŁOK SZYMONChemik Pustków Osiedle5
JAKUBIEC SZYMONPKS SAN STALOWA WOLA5
SZKUTNIK ALEKSANDERPKS SAN STALOWA WOLA5
SZNAIKART MAKSYMILIANPKS SAN STALOWA WOLA5
   
Dębica: D2 Młodzik Grupa 1 
JARZĄB SZYMONLechia Sędziszów Młp.20
CIOŁEK KAROL NIEDŹWIADA DOLNA20
GIEŁBAGA WIKTORMULKS Pustynia18
BOGACZ WITOLDMULKS Pustynia15
KLUZA DAWIDKS Legion Pilzno12
MYTYCH MICHAŁ NIEDŹWIADA DOLNA11
JAŁOWIEC KACPERKS Legion Pilzno10
OZGA KAROLKS Legion Pilzno10
ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁMULKS Pustynia10
GRUSZKA MARCELSP Soccer Ropczyce8
   
Dębica: D2 Młodzik Grupa 2 
DZIADURA MAKSYMILIANKolbuszowianka Kolbuszowa24
KUNA BARTOSZKolbuszowianka Kolbuszowa18
WOŁOWIEC KRYSTIANKolbuszowianka Kolbuszowa17
ROJEK ANTONIKS Kaskada Ostrów – Kamionka14
DRAUS JANLKS Błękitni Siedlanka13
PRAGŁOWSKI JAKUBKS BYSTRZYCA9
CZAJKOWSKI SEWERYNLKS Błękitni Siedlanka9
POSŁUSZNY SZYMONHucina8
STRZĘPKA SZYMONHucina8
WILK ANTONIKolbuszowianka Kolbuszowa8
KAMUDA  JAKUBSTRAŻAK GROCHOWE8
   
Jarosław: D2 Młodzik 
MILANIK WIKTORUKS ORLIK PRZEMYŚL6
KURAS WIKTORGKS ZARZECZE5
STANOWSKI MARCELGKS ZARZECZE5
JANCZALIK ADAMUKS SOKÓŁ SIENIAWA5
BOGACZ DOMINIKGKS ZARZECZE4
GRANDA RADOSŁAWGKS ZARZECZE4
PANKIEWICZ KAROLPOLONIA PRZEMYŚL4
BODNAR ANTONIUKS ORLIK PRZEMYŚL3
BOGDAŃSKI XAVIERUKS ORLIK PRZEMYŚL3
SZANTER MICHAŁUKS ORLIK PRZEMYŚL3
DUBEŃSKI KACPERUKS SOKÓŁ SIENIAWA3
WARZYBOK SZYMONUKS SOKÓŁ SIENIAWA3
   
Krosno: D2 Młodzik Grupa 1 
ŁABA KAMILOdrzykoń Zamczysko12
WOJCIESZAK GABRIELAP WIKI Sanok10
JUCHA FILIPOdrzykoń Zamczysko9
DUPLAGA ANTONIRymanów KS Start9
SZAJNA MICHAŁRymanów KS Start7
FRIEDRICH JULIANEkoball Stal Sanok5
PENAR KRYSTIANKlimkówka Karpaty5
BLICHARCZYK SZYMONOdrzykoń Zamczysko5
MARSZAŁEK MIŁOSZOdrzykoń Zamczysko5
GOLONKA MIKOŁAJRymanów KS Start5
KIJOWSKI ALANRymanów KS Start5
   
Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1 
ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRAResovia Rzeszów25
CIERPICH NIKODEMRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW24
KOZIARZ MATEUSZResovia Rzeszów S.A.22
BABKA DOMINIKAResovia Rzeszów14
KULA DOMINIKPiast Nowa Wieś13
ROGOWSKI FILIPResovia Rzeszów S.A.13
LEW OLIWIAResovia Rzeszów12
SERAFIN HUBERTResovia Rzeszów S.A.12
WOTA BARTEKRudnianka Rudna Wielka11
GÓRAL KACPERRAF HEIRO RZESZÓW10
   
Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2 
STĄCEL OSKARLKS Brzeg Białobrzegi30
BUŁDAK FABIANDynovia Dynów29
DŁUGOŃ ADAMSparta Leżajsk24
STAWARZ SZYMONSparta Leżajsk24
KUPRAS FILIPSparta Leżajsk21
CHMAJ MAKSYMILIANAP CRASNOVIA KRASNE20
SZPUNAR DAMIANSawa Sonina18
WOJTYNA MICHAŁArka Albigowa17
MACHNO PIOTRAP CRASNOVIA KRASNE14
JUŚKO OLIWIERSparta Leżajsk13
   
E1 Orlik grupa 1 Wiosna” Grupa 1 
JUNG SZYMONUKS SMS STAL MIELEC2
KARASIŃSKI DAWIDUKS SMS STAL MIELEC2
KRUPA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC2
CZECH ANTONIPlon Kawęczyn1
KIEŁBASA JAKUBPlon Kawęczyn1
KURMANIAK SZYMONUKS SMS STAL MIELEC1
ŁOGIN MICHAŁUKS SMS STAL MIELEC1
MAGDA ERYKUKS SMS STAL MIELEC1
MIKOSZ PIOTRUKS SMS STAL MIELEC1
RYBA BARTOSZUKS SMS STAL MIELEC1
RYBAK ADAMUKS SMS STAL MIELEC1