Turniej podokręgów Podkarpackiego ZPN [POWOŁANIA]

878
fot. Łukasz Pado

Przedstawiamy listy powołanych piłkarzy na turniej kadr podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2011. Turniej odbędzie się 13 maja (sobota) w Przeworsku.

Więcej o turnieju można przeczytać TUTAJ

Lista powołanych w poszczególnych podokręgach:

Podokręg Dębica

Chemik Pustków

Jakub Lik

Maciej Gąsiorek

Jakub Świętoń

Igloopol Dębica

Jakub Rzepa

Legion Pilzno

Patryk Finek

DAP Dębica

Jakub Janus

Tymoteusz Skiba

Gabriel Finek

Jakub Obara

Soccer Ropczyce

Kacper Ochab

Filip Pastuła

Wisłoka Dębica

Igor Pociask

Adrian Uryjasz

Karol Czuba

Strzelec Frysztak

Wiktor Pilut

Team Przecław

Szymon Ortyl

Maksymilian Działowski

Trener: Bartosz Marć

Kierownik dr.: Janusz Łukaszewski

Zbiórka zawodników (13.05.2023)

W Pustyni: godz. 7.30 – parking przy stadionie.

Podokręg Jarosław

SMS Przemyśl

Gracjan Pankiewicz

Aleksander Paczkowski

Hubert Draganik

Orlik Przemyśl

Xavier Bogdański

Wiktor Milanik

Michał Szanter

JKS SMS Jarosław

Szymon Biały

Oliwier Lis

Szymon Franków

AP JSRR Jarosław

Karol Galuch

Ignacy Jankiewicz

Miłosz Ożyło

Orzełek Przeworsk

Patryk Wojtas

Duma Przymyśla – Polonia

Wiktor Piątek

Jakub Michalik

Trener: Andrzej Danielak

Kierownik dr.: Janusz Milanik

Zbiórka zawodników (13.05.2023):

W Przemyślu: godz. 8:15 – Plac Rybi przy Muzeum.

W Jarosławiu: godz. 8:45 – przy stacji PKP

Podokręg Krosno

AP Sanok

Gabriel Banasiewicz

Michał Choroba

Adam Winnicki

Roch Łuszczyszyn

Beniaminek Krosno

Alex Klimkiewicz

Wiktor Włodarski

Karol Kubal

Aleksander Nykiel

Karpaty Krosno

Szymon Filar

Wiktor Długosz

Jakub Hebzda

Szóstka Jasło

Oskar Jagielski

Dominik Zajdek

Global Soccer Academy Jasło

Szymon Jurkowski

Trener: Paweł Kalityński

Zbiórka zawodników (13.05.2023 r.)

W Krośnie: godz. 6.45, ul. Bieszczadzka 1 (Starostwo Powiatowe)

W Sanoku-Dąbrówka: godz. 7.20, ul. Krakowska 198 (Orlen)

Podokręg Rzeszów

UKS SMS Stal Mielec

Patryk Słowik

Patryk Piechota

PGE Stal Mielec

Miłosz Zaręba

Piłkarskie Nadzieje Mielec

Michał Szpala

Karol Jakubus

SPEC Stal Łańcut

Maksymilian Czapla

Błażej Piecuch

Oliwier Opałka

Stal Rzeszów

Bartosz Brożyna

Aleksander Sobek

Filip Wojnar

SMS Resovia

Oskar Stolarski

Brian Serafin

Ksawery Szubert

Oliwier Dragan

Ziomki Rzeszów

Kuba Dudzik

Franciszek Świątek

Natan Noga

Trener: Mateusz Majda

Kierownik dr.: Janusz Szczupak

Zbiórka zawodników (13.05.2023)

W Mielcu: godz. 7.40 – parking pod Hotelem Polskim

W Rzeszowie: godz. 8.30 – pod siedzibą Podkarpackiego ZPN

Podokręg Stalowa Wola

PKS San Stalowa Wola

Alex Nicałek

Jan Gazda

Szymon Jakubiec

Adam Żuchowski

Antoni Tonderys

ZKS Stal Stalowa Wola

Sebastian Butryn

Kamil Pławiak

Aleks Janiec

AP Jeżowe

Bartek Szewc

Sokół Nisko

Kuba Szczepek

Jakub Łokaj

Jakub Ludian

Jakub Pałka

UKS Orlik Rudnik nad Sanem

Filip Cagara

Remigiusz Zając

Azalia Wola Zarczycka

Igor Jwanicki

Kacper Szwed

Rotunda Krzeszów

Piotr Hachuj

Trener: Janusz Kuszpa

Zbiórka zawodników (13.05.2023)

W Stalowej Woli: godz. 7.30 – Stadion PCPN, ul. Hutnicza 15A