Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B [RANKING – SENIORZY]

1348
Adrian Nowak i Szymon Dziadosz strzelili w ostatniej kolejce po jednej bramce. Wspólnie są na czele klasyfikacji strzelców 4 ligi podkarpackiej, fot. Konrad Kwolek (2)

Prezentujemy czołówki rankingu strzelców w ligach seniorskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Pasjonująca walka o 1. miejsce trwa w 4 lidze podkarpackiej, gdzie o tytuł biją się Adrian Nowak i Szymon Dziadosz. Nie pierwszy raz w tym sezonie instynktem strzelca błysnęli m.in. Kacper Piechniak (4 gole dla Sokoła Kamień) i Mateusz Świst (5 goli dla Czuwaju Przemyśl), którzy zbliżają się do 40 trafień w sezonie. Tym razem bez gola nr 1 naszego rankingu bez podziału na ligi Marcin Kiwak.

Zobacz zestawienie najlepszych strzelców w poszczególnych ligach seniorów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

4 liga podkarpacka* 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW18
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno18
BUĆ KONRADStal Łańcut15
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno14
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.12
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.12
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW11
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno11
TARAŁA IGORMKS SOKÓŁ SIENIAWA11
RÓG PATRYKStal Łańcut11
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.11
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce39
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce31
KŁOS KAMILVictoria Czermin19
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki18
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle13
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa12
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE15
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE14
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY14
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA13
ROP KACPERMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW13
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO12
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200112
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC11
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI11
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
ZNAMIEŃCZYKÓW WALDEMARMKS START PRUCHNIK11
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk11
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start29
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start22
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica17
KUZIO MATEUSZCzeluśnica16
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok13
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla13
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo10
MAJKA AREKNienaszów Tempo10
WILK HUBERTPartyzan MAL-BUD1 Targowiska10
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start10
PEREA ESPANA HARRISONUstrzyki Dolne10
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna22
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
SITEK ADRIANIskra Zgłobień16
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa16
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina15
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa15
RĄCZKA KACPERZaczernie15
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ14
MIKRUT FILIPResovia Rzeszów S.A.14
WOJTANOWSKI MATEUSZStrug Tyczyn14
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa14
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień35
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary22
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska16
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska15
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka13
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.12
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk11
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.11
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka25
KNYCH BARTOSZGłowaczowa24
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka22
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa21
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek17
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek16
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka16
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie16
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA14
ŚWIDER MATEUSZKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE22
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW17
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO17
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE16
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW14
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO12
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE12
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW11
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl37
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY20
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE19
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE16
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl14
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE14
SIENKIEWICZ MARCINPOLONIA PRZEMYŚL14
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW13
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO13
WILOWSKI KACPERŻurawianka Żurawica13
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW35
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW23
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW22
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE16
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI16
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ15
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE14
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW13
KOWAL ŁUKASZLKS PIAST NOWOSIELCE12
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
SOLARZ SŁAWOMIRLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
RUPAR SEBASTIANLKS ZORZA JAGIEŁŁA11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA22
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW18
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA17
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA16
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA14
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW12
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW12
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce28
GALANT MICHAŁStrachocina18
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK15
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł12
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce12
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix11
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
CZENCZEK MARCINLesko Sanovia8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
BLOK DOMINIKPisarowce8
PŁAZIAK TOMASZPisarowce8
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI25
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
BRAJA SEBASTIANRogi Burza12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty11
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA9
DYMNICKI TOMASZGrabówka8
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ULIASZ KONRADRogi Burza8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie14
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne12
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło12
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla11
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka11
ZAWISZA JAKUBSkołyszyn10
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza10
RACHOWICZ DAWIDBieździedza LKS Orzeł9
KOZAK TOMASZBrzyska9
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja9
LICHTARSKI KAMILŁęki Dukielskie9
LABUT GRZEGORZSkołyszyn9
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka22
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka15
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów13
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko11
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko10
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec9
SKALSKI IGORRZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW9
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów9
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia34
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś23
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski17
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów14
FOGT DAMIANCrasnovia Krasne12
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne12
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna12
KRUPA AMADEUSZStobierna12
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa40
WANAT PIOTRDromader Chrząstów30
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka21
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa20
BIELIK PATRYKAtut Podborze18
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa18
WILK PATRYKStart Wola Mielecka18
WĘGLARZ GRZEGORZDromader Chrząstów16
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY15
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa14
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice22
WOLAN TOMASZLZS Jadachy22
BRODA KACPERSan Wrzawy19
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice18
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka16
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy15
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka14
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice13
WOLAN MARCINLZS Jadachy13
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice12
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia21
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień17
ZELEK ADAMKP Podwolina13
MIAZGA BARTŁOMIEJPUKS Francesco Jelna12
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów12
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko8
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
KRZEMIŃSKI KAMILPUKS Francesco Jelna6
SZEWC BARTŁOMIEJSparta Jeżowe6
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe6
BAJ MACIEJStaromieszczanka Stare Miasto6
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
ROJEK KAMILBaszta Zawada14
OLECH ANTONILZS MAŁA14
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
KULA TOMASZŁęki Górne9
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
NOWAK PATRYKLZS MAŁA7
ŁAZOWSKI RADOSŁAWŁęki Górne7
KOLAK KAMILDąb Żdżary6
JEMIOŁO FILIPLZS MAŁA6
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KOT KAMILŁęki Górne6
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.14
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa13
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica8
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski8
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica7
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa7
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa7
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE15
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA14
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK14
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA13
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK13
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK12
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE11
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA10
STASIŁA DAWIDLKS DELIN MUNINA10
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK10
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE18
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO13
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE10
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA8
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
URBAN MIŁOSZLKS FENIX LESZNO7
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI20
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE13
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE10
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE7
SAS KACPERKS KISIELÓW7
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ5
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY21
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY19
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY18
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA17
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC15
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC14
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA9
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW8
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus10
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś10
HYDZIK IGORZagórz Osława10
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew9
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze9
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś8
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż7
SZAREK ERYKLutowiska7
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry7
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze7
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok23
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok17
TATAR DAMIANGłębokie LKS16
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA12
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos12
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA11
ŁABAJ MICHAŁNowotaniec Cosmos11
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
ZAJĄC KAROLLubatowa12
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka11
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny11
KĘDRA ARTURTrześniów11
HUS RAFAŁDomaradz Sokół10
WOJTOWICZ PIOTRJasienica10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
SMOLEŃ MARCINJasionów JKS9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica24
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt21
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak16
BAUER DAMIANIwla14
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko14
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
CZAJA DANIELKobylany Victoria11
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie21
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka20
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta18
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI12
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka12
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
RUSZEL HUBERTBrzezówka10
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI10
MACIEJCZYK JAROSŁAWŁężyny Gaudium9
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon9
NIGBOROWICZ MICHAŁŚwięcany „Standart”9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana17
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka14
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza11
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice10
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana10
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW9
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa26
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa26
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska20
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica17
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA17
JACEK JAKUBCzarni Czudec15
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko15
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż13
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa11
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE17
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa12
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA11
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa8
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
GUDYKA SEBASTIANHALO HYŻNE5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica5
SOBEK KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica5
CHOMA JAKUBMarkovia Markowa5
BIELA MIKOŁAJPolonia Hyżne5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa20
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska14
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska11
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec11
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska10
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka9
MIKA BARTOSZHerkules Trzebuska8
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka8
LEŚ MARIUSZGłuchowianka Głuchów7
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska7
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec7
WEREMIŃSKI KAMILWłókniarz Rakszawa7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany13
KASPRZAK KAROLDębiaki11
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa9
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
TRELA DAWIDPitmark Jaślany8
GONDEK ADRIANGROM KRZEMIENICA7
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice7
ŁAPA DAMIANBłysk Górki6
PEZDA KAROLBłysk Górki6
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
TRELA JAKUBJutrzenka Ławnica6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka18
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ17
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA16
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS13
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA11
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ11
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne10
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
DRAUS PIOTRHucina13
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
KARDYŚ JANWerynianka Werynia10
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk9
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna7
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina6
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie6
CZACHOR BOGDANWilga Widełka6
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA23
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy22
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA21
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki20
SAJA ARTURKS ŻUPAWA14
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów14
WIERZGACZ PAWEŁKS ŻUPAWA13
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka13
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów13
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki13
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze21
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze19
KACZOR DANIELLZS ŻABNO14
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny14
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany12
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna12
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany11
ŁYKO SZYMONMilenium Bieliny11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA9
KURKIEWICZ DOMINIKLZS ŻABNO9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYKLKS San Wierzawice21
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko13
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki13
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec11
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice10
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki10
BAJ MAREKKS ŁUKOWA9
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
KLEKACZ MACIEJRotunda Krzeszów8

* Źródło: PZPN, aktualizacja 9.05.2023