Piłkarski Rozkład Jazdy [5-7 maja]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1082
fot. Łukasz Pado

Prezentujemy wykaz meczów piłkarskich oraz obsady sędziowskie z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego od ekstraklasy do klasy B na weekend 5-7 maja 2023.

PKO BP Ekstraklasa

Wisła Płock – Stal Mielec, 7.05.2023, godz. 12.30,

Sędziuje: Piotr Lasyk (Bytom)

Fortuna 1 liga

Ruch Chorzów – Apklan Resovia, 6.05.2023, godz. 17.30

Sędziuje: Piotr Urban (Warszawa)

Stal Rzeszów – Arka Gdynia, 7.05.2023, godz. 12.40

Sędziuje: Leszek Lewandowski (Gliwice)

1 liga kobiet

PAUZA: Resovia.

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin, 6.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Sebastian Tarnowski (Wrocław)

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – Podgórze Kraków, 06.05.2023, godz. 14.00

Sędziuje: Anna Łuka (Lublin).

3 liga

Korona II Kielce – KS Wiązownica, 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)

Wisłoka Dębica – Unia Tarnów, 6.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Michał Ficiński (Sosnowiec)

Podhale Nowy Targ – Stal Stalowa Wola, 7.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Adam Jamka (Kraków-Podgórze)

KSZO Ostrowiec Św. – Sokół Sieniawa, 6.05.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Piotr Chojnacki (Targówek).

3 liga kobiet

Inter Gnojnica – POGORZANKA POGORZYCE, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Karol Jezuit, Adrian Wójcik, Szymon Grabiec,

Izolator Boguchwała – Naprzód Sobolów, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Maciej Fydrych, Rafał Szydełko, Piotr Januszczak,

Resovia II Rzeszów – Football Success Academy Kraków, 7.05.2023, godz. 14:30

Sędziują: Arkadiusz Bożek, Jakub Czach, Mateusz Pokrywka,

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – KS Legion Pilzno, 6.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Arkadiusz Suchy,

LKS Skołoszów – Izolator Boguchwała, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Martin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn,

Cosmos Nowotaniec – Głogovia Głogów Młp., 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Arkadiusz Tomasiewicz, Jakub Dzwoniarek, Krzysztof Lipczyński,

Karpaty Krosno  – SPEC Stal Łańcut, 6.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek,

Sokół Nisko – KS JKS Jarosław, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń,

Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna, 6.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Marcin Roman, Dawid Półchłopek,

FKS Stal II Mielec S. A. – Korona Rzeszów, 6.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Tutka, Paweł Samołyk, Juliusz Wieleba,

Wisłok Wiśniowa – Wólczanka Wólka Pełkińska, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Mroczek, Arkadiusz Boroń, Marcin Konefał,

Stal II Rzeszów S.A. – Lechia Sędziszów Młp., 6.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Radosław Kuszaj,

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Błękitni Ropczyce – Sparta Chorzelów, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Mazur, Paweł Totoś, Kamil Kloc,

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – LKS ŻYRAKÓW, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Tomasz Kubicki, Paweł Bałut,

Sokół II Kolbuszowa Dolna – PAUZA: Wisłoka II Dębica 3:0 vo

LKS Pustków – Piast Wolica Piaskowa, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Kosiek, Sławomir Rak, Łukasz Machowski,

KS Radomyślanka Radomyśl Wielki – Victoria Czermin, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bartosz Zdeb, Łukasz Stępień, Łukasz Juszczyk,

Chemik Pustków Osiedle – Czarnovia Czarna, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Rafał Zabawski,

Kamieniarz Golemki – Smoczanka Mielec, 7.05.2023, godz. 17:0000, w Czarnej

Sędziują: Jan Gawle, Piotr Mazur, Dawid Małozięć,

Czarni Trześń – Błękitni Siedlanka, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Adrian Cich, Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich,

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – MKS START PRUCHNIK , 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Damian Kublas, Paweł Drabik, Ireneusz Lis,

LKS HETMAN LASZKI – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Michał Szczybyło, Paweł Paryniak, Radosław Pachołek,

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – LKS PROMYK URZEJOWICE, 6.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Konrad Tomczyk, Marcin Romanik, Sebastian Rożak,

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS START LISIE JAMY, 7.05.2023, godz. 17:0000, w Baszni Dolnej

Sędziują: Grzegorz Szpilka, Darek Hajnosz, Wojciech Wajda,

KS SANTOS PIWODA – MKS Kańczuga, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Szczepański, Pawel Kluz, Karol Ochyra,

KS PIAST TUCZEMPY – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Kogut, Sebastian Rozenbajgier, Krzysztof Brzeżawski,

Orzeł Przeworsk – LKS SAN GORZYCE, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Rożak, Konrad Tomczyk, Marcin Romanik,

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS ORZEŁ TORKI, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Karol Pszonak, Adam Włoch, Mateusz Wiejaczka,

 –

Krosno: Klasa okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Smoleń, Jozef Krzysztynski, Albin Kijowski,

Besko LKS Przełom – Czeluśnica, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Łukasz Matuszek, Kacper Stach,

Mrukowa Zamczysko – MARKIEWICZA KROSNO, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Kochański, Wojciech Wojnowski, Krzysztof Zygmunt,

Górki – Odrzykoń Zamczysko, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Igor Samołyk, Jędrzej Wołoszyn, Paweł Wiśniowski,

SANOK Ekoball – Bukowsko, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Podgórski, Jakub Betlej, Dariusz Nitka,

Nienaszów Tempo – Targowiska , 6.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Wojciech Kolbusz, Radosław Łapka, Kamil Wania,

Przełęcz Dukla – Czarni 1910 Jasło, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Daniel Strzałka, Grzegorz Jeleń, Krzysztof Hals,

Jabłonica Polska – Rymanów KS Start, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Artur Szelc, Marcin Samborowski, Tomasz Jagieła,

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

LKS Wola Dalsza – Włókniarz Rakszawa, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Sęk, Jacek Taran, Grzegorz Wachadlo,

Leśna Wólka Podleśna – Jedność Niechobrz, 6.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Hubert Kopacz, Mariusz Woźniak, Krzysztof Micek,

PZU SMS Resovia II Rzeszów – KS Przybyszówka, 7.05.2023, godz. 17:0015

Sędziują: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Justyna Burakowska,

Błażowianka Błażowa – Plantator Nienadówka, 6.05.2023, godz. 19:

Sędziują: Rafał Krężałek, Kamil Smerecki, Wojciech Biały,

Sokół Sokołów Młp. – Sawa Sonina, 5.05.2023, godz. 18:

Sędziują: Grzegorz Wrona, Bogdan Maciąg, Grzegorz Chorążak

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Strumyk Malawa, 6.05.2023, godz. 17:0000, w Górnie

Sędziują: Piotr Mazur, Krzysztof Bomba, Weronika Załucka,

Iskra Zgłobień – Strug SZiK Tyczyn, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Karol Jezuit, Adrian Wójcik, Radosław Mazur,

KS Zaczernie – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Babiarz, Łukasz Szpytma, Patryk Lutak,

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

Olimpia Pysznica – Unia Nowa Sarzyna, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Kopeć, Mariusz Kostyra, Jakub Krawiec,

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Stal Nowa Dęba, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Juliusz Wieleba, Tomasz Mazur, Paweł Okleciński,

Azalia Wola Zarczycka – ŁKS Łowisko, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Krzysztof Ordon, Andrzej Wilk,

Pogoń Leżajsk – TS Transdźwig Stale, 6.05.2023, godz. 17:0000, w Przychojcu

Sędziują: Dorian Dabek, Kamil Gil, Damian Wrona,

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – LZS Ździary, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Rafał Kopeć, Daniel Mścisz,

Sokół Kamień – KP Tanew Wólka Tanewska, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Witold Wieprzęć,

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – LZS Jarocin, 6.05.2023, godz. 16:0000, w Mokrzyszowie

Sędziują: Tomasz Giżka, Rafał Sawicki, Maciej Lipski,

San Kłyżów – Stal Gorzyce, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Dominik Kozioł, Jakub Czubat,

 –

Dębica: Klasa A

Płomień UKS Zagorzyce – Wiewiórka 0:3 vo

LKS STASIÓWKA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Głowacki, Paweł Saj, Bogusław Żegleń,

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Team Przecław, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski,

KS Legion II Pilzno – Brzostowianka Brzostek, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dariusz Łukaszewski, Tomasz Szewczyk, Kacper Bielatowicz,

LKS Nagoszyn – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Kantor, Amadeusz Wlazło, Adrian Wójcik,

Głowaczowa – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 6.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tomasz Sujdak, Paweł Ochab, Krzysztof Hals,

KS BYSTRZYCA – Paszczyniak Paszczyna, 7.05.2023, godz. 16:0000, w Olchowej

Sędziują: Łukasz Wilk, Krzysztof Bomba, Grzegorz Wachadlo,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS WIRAŻ CHŁOPICE 0:3 vo

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – KS SZÓWSKO, 6.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Darek Hajnosz, Paweł Szczepański, Marta Kotlińska,

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Mateusz Kuziemko,

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS TĘCZA JANKOWICE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Łukasz Folta, Piotr Ziegelheim, Mateusz Michalski,

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS DĄB DOBKOWICE, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Ziegelheim, Łukasz Łamasz, Łukasz Wolański,

KS WĘGIERKA – LKS ŁĘK OSTRÓW, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Cynk, Tomasz Łyszczarz, Daniel Gaweł,

KS PRO-100 WIETLIN – MKS RADYMNO, 7.05.2023, godz. 17:00

 Sędziują: Arkadiusz Suchy, Kacper Krasicki, Jakub Krasicki,

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Adam Włoch, Damian Kublas, Dominika Lonc,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

KS WIAR KRÓWNIKI – LKS TĘCZA KOSIENICE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Justyna Dacko, Andrzej Hreczka, Wiesław Szkrabut,

POLONIA II PRZEMYŚL – UKS UNIA FREDROPOL, 7.05.2023, godz. 17:00

 Sędziują: Piotr Grodecki, Paweł Pawlus, Justyna Dytko,

LKS BATYCZE – ULKS SAN HURECZKO, 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dariusz Łuczyk, Dariusz Mikuła, Grzegorz Stępak,

LKS NAKŁO – STARZAWA – Żurawianka Żurawica, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sławomir Bochnak, Maciej Pajda, Adrian Prykopski,

LKS KORONA TRÓJCZYCE – KS POGÓRZE DUBIECKO, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Denis Rokita, Justyna Dytko, Damian Gaweł,

KS FORT JAKSMANICE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 7.05.2023, godz. 17:00

 Sędziują: Waclaw Kucharski, Marcin Kogut, Magdalena Kulka,

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Ireneusz Małysz, Sebastian Rozenbajgier, Bartosz Skałacki,

GKS VIKING ORŁY – LKS GRANICA STUBNO, 7.05.2023, godz. 17:0000, w Małkowicach

Sędziują: Ireneusz Lis, Sebastian Rożak, Marcin Romanik,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Oskar Hamacher, Stanisław Hubacz, Jakub Krasicki,

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS START MIROCIN, 6.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kacper Krasicki, Marcin Moskwiak, Jan Pindak,

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Jakub Boratyn, Karol Kuryło,

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS PIAST NOWOSIELCE, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Stępak, Dariusz Mikuła, Dariusz Łuczyk,

PKS UNUM BABICE – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Kazimir, Leszek Kogut, Paweł Wandrowski,

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Płoskoń, Daniel Ochyra, Patryk Oleksiewicz,

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Michalski, Kamil Puka, Sławomir Bochnak,

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Rafał Dubiel, Dariusz Michalec, Bartosz Gelmuda,

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Pikuła, Mateusz Kuziemko, Adrian Prykopski,

LKS BŁĘKITNI FUTORY – MKS ROZTOCZE NAROL, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Remigiusz Sawicki,

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS KORZENICA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mariusz Furgała, Jan Terech, Tomasz Pukas,

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wojciech Mańczak, Mariusz Franus, Andrzej Sopel,

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS GRANICZNI KROWICA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Krzysztof Tryniecki, Jakub Hałucha,

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mirosław Powroźnik, Milosz Michalec, Jan Zwierzyński,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Długie LKS RAF HOUZE – Przysietnica, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Arkadiusz Buba, Grzegorz Lisowski,

Płowce – Bażanówka LKS Orzeł, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Wojciech Heret, Mateusz Heret, Michał Pilszak,

WIKI SANOK – Zarszyn, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Radosław Łapka, Rafał Krężałek, Krystian Wiklowski,

Jankowce – Strachocina , 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Wojciech Heret, Dariusz Domaradzki, Michał Pilszak,

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Uherce Szarotka, 7.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Mateusz Heret, Marcin Irzyk, Maciej Bednarczyk,

Lesko Sanovia – LKS Niebieszczany Remix, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Frankowicz, Radosław Kuszaj, Krzysztof Belczyk,

Pisarowce – Izdebki LKS, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Łukasz Matuszek, Sebastian Błażejowski, Kacper Stach,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Lubatówka – GKS  Grabownica Starzeńska, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Maciej Kosturski, Rafał Komański, Bartłomiej Adamiak,

Iwonicz Iwonka – Zmiennica, 6.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Mateusz Dziok, Radosław Kuszaj, Jakub Kozner,

Brzozovia Brzozów – Klimkówka Karpaty, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia,

WRÓBLIK SZLACHECKI – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Patryk Augustyn, Grzegorz Gądela, Jan Borek,

ISKRZYNIA – Haczów, 7.05.2023, godz. 14:00 S

ędziują: Daniel Aleksander, Jan Dykas, Tadeusz Piątek,

Niebocko Victoria  – Rogi Burza, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Pitak, Edward Szczurek, Wiktor Litwin,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Skołyszyn – Orzeł Lubla, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Farion, Grzegorz Bliźniak, Mirosław Guzik,

Krościenko Wyżne – Wojaszówka , 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mirosław Guzik, Szymon Śnieżek, Sławomir Kielar,

Sobniów Jasło – GKS Zarzecze-Dębowiec, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jozef Krzysztynski, Zbigniew Gruszka, Marcin Abram,

Brzyska – Bieździedza LKS Orzeł, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maciej Solecki, Piotr Frankowicz, Krzysztof Belczyk,

Zręcin Tęcza – Łęki Dukielskie, 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Aleksander, Arkadiusz Buba, Aleksandra Lidwin,

Niegłowice Wisłoka – Kołaczyce Ostoja, 7.05.2023, godz. 14:00,

Jasło, ul. Śniadeckich – Jakub Kozner, Bartosz Belczyk, Przemysław Gancarz,

Faliszówka Orzeł – UKS Guzikówka Krosno, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Farion, Tomasz Kijowski, Bartosz Woźniak,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – KS Godowa, 6.05.2023, godz. 17:00, Arena Słocina

Sędziują: Łukasz Grabiec, Konrad Kukowski, Mateusz Gudz,

Zimowit Rzeszów  – Grunwald Budziwój, 7.05.2023, godz. 11:00, ul. Świadka

Sędziują: Paweł Charchut, Szymon Kojder, Janusz Anasychin,

Albatros Szufnarowa – Aramix Niebylec, 7.05.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziują: Jacek Chmiel, Paweł Ochab, Kamil Kloc,

Wisłok Strzyżów  – Junak Rzeszów, 7.05.2023, godz. 17:00, w Godowej

Sędziują:

Novi Nosówka – LKS Jasionka, 7.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Marek Głowacki, Benedykt Stec, Bogusław Żegleń,

LKS Trzebownisko – Piast Nowa Wieś, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Mokrzycki, Sebastian Krzak, Paweł Niemczyk,

Start Borek Stary – Noverra Głogów Młp., 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Crasnovia Krasne – LKS Łąka, 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kamil Smerecki, Rafał Krężałek, Wojciech Biały,

KS Stobierna – Styrobud Trzeboś, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Rafał Kępa, Jan Węgrzyn, Wojciech Brzezicki,

Galicja Chmielnik – Szarotka Rogóżno, 6.05.2023, godz. 16:00

 Sędziują: Arkadiusz Bożek, Damian Muchacki, Karol Tomaszek,

Błękit Żołynia – Dynovia Dynów, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Igor Samołyk, Dawid Kielar, Zbigniew Kłak,

Unia Korniaktów Płn.  – KS Dąbrówki, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jan Pytel, Łukasz Juszczyk, Anna Stępień,

Iskra Jawornik Polski – Rzemieślnik Strażów, 5.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kamil Śliwa, Jan Pytel, Mirosław Popowicz,

Arka Albigowa – Grom Handzlówka, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Magdalena Smycz, Kazimierz Tołpa, Wiktoria Hader,

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Atut Podborze, 6.05.2023, godz. 17:30, w Weryni

Sędziują: Adrian Maciąg, Bogdan Maciąg, Grzegorz Wrona,

Start Wola Mielecka – Dromader Chrząstów, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Jacek Kapinos, Krzysztof Bryk,

Korona Majdan Królewski – Tempo Cmolas, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Gerard Żurawski, Arkadiusz Marcićkiewicz, Damian Gołąb,

Janovia Janowiec – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Arkadiusz Boroń, Michał Kowalski, Jakub Strelcow,

Wisła Gliny Małe – Orzeł Kosowy, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Burakowski, Szymon Dąbrowski, Filip Straż,

Strażak Grochowe – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 6.05.2023, godz. 17:0000, w Maliniu

Sędziują: Jakub Czach, Jędrzej Wołoszyn, Janusz Anasychin,

Zacisze Trześń – LKS Babicha , 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Pająk, Henryk Bik, Dawid Ziomek,

Kolorado Wola Chorzelowska  – Raniżovia Raniżów, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Radosław Pryga, Tadeusz Nowak, Grzegorz Kardyś,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Unia Skowierzyn – Koniczynka Ocice, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Damian Biały, Paweł Wątróbski, Wiktor Pioterczak,

KS Kopcie – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Paweł Okleciński, Daniel Bryczek,

LZS Jadachy – San Wrzawy , 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Mariusz Antosz, Aleksandra Grdeń,

LZS Rzeczyca Długa  – Strzelec Dąbrowica, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Sławomir Mulawka, Józef Wieleba,

Czarni Lipa – LZS Słowianin Grębów, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Sławomir Mulawka, Dominik Wtorek,

Jeziorak Chwałowice – KS Wisan Skopanie, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Chmura, Łukasz Ziemba, Jakub Bulec,

LZS Wola Rzeczycka – Bukowa Jastkowice, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Wilk, Jakub Wilk, Kamil Kańka,

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – Advit Łętownia, 6.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tomasz Wilk, Grzegorz Wilk, Filip Bożek,

LKS Brzyska Wola  – Sparta Jeżowe, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Samołyk, Kamil Zieliński, Klaudia Sawicka,

KS Sarzyna  – Podlesianka Kamień, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Drabik, Józef Wieleba, Łukasz Chyła,

Czarni Sójkowa – PUKS Francesco Jelna, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jan Grdeń, Ryszard Bogacz, Kazimierz Walski,

Retman Ulanów – KP Podwolina, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują:

Michał Łokaj, Bartosz Mierzwa, Michał Troczyński,

Staromieszczanka Stare Miasto – Górnovia Górno, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Kostyra, Krzysztof Pityński, Marcin Mierzwa,

Orzeł Rudnik – PAUZA

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

Dragon Korzeniów – Łęki Górne, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Totoś, Jakub Dybowski, Michał Pikuła,

LZS MAŁA – LKS Brzeźnica, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bogdan Maciąg, Karol Stój, Wiktor Dłużeń,

Chemik II Pustków Osiedle – MKS SOKÓŁ DĘBICA, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dominik Pociask, Zdzisław Borek, Dawid Dral,

Borowiec Straszęcin – Zasów-Mokre, 6.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski, Krzysztof Rogowski

Baszta Zawada – Dąb Żdżary, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Damian Kędzior, Paweł Korzeń, Sara Grabiec,

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Plon Klęczany – Sokół Krzywa, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Paweł Bielak, Maksymilian Lis,

Lechia II Sędziszów Młp. – Victoria Ocieka, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Arkadiusz Kuczaj, Tomasz Szewczyk, Amadeusz Wlazło,

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Korona Góra Ropczycka, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sławomir Rak, Krzysztof Kosiek, Łukasz Machowski,

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Inter Gnojnica, 6.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Grzegorz Chorążak, Dominik Dubicki, Hubert Brudz,

Olimpia Nockowa – Strażak Lubzina, 7.05.2023, godz. 11:30

Sędziują: Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik, Krzysztof Rogowski,

PAUZA – Progres Kawęczyn Sędziszowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS PIAST II TUCZEMPY – LKS ŁĘG ŁOWCE, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Nazarko, Piotr Ziegelheim, Mikołaj Lekowski,

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Wróbel, Oskar Hamacher, Jakub Krasicki,

LKS DĄB CETULA – LKS TĘCZA WYSOCK, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Zazula, Krystian Madej, Łukasz Wolański,

LKS DELIN MUNINA – KS KORONA TUCHLA, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Karol Pszonak, Karol Wielis, Paweł Skupień,

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bernard Buczny, Krzysztof Nazarko, Marcin Kondrat,

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mateusz Kuziemko, Maciej Pajda, Adrian Prykopski,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS NIZINY – LKS RADA ORZECHOWCE, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Leszek Kogut, Michał Kazimir, Paweł Wandrowski,

LKS FENIX LESZNO – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sebastian Rozenbajgier, Ireneusz Małysz, Bartosz Skałacki,

LKS GROM WYSZATYCE – LKS UJKOWICE, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Moskwiak, Mateusz Wiejaczka, Dawid Wilusz,

LKS WALAWIANKA WALAWA – KS JAWOR NEHRYBKA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Piotr Grodecki, Justyna Dytko,

LKS WIAR HUWNIKI – LKS KORONA OLSZANY, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Justyna Dacko, Wiesław Szkrabut,

KS ARTMAX PIKULICE – LKS BIZON MEDYKA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Kogut, Waclaw Kucharski, Magdalena Kulka,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Grzegorz Szpilka, Szymon Świętoniowski,

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – GKS ZARZECZE, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Płoskoń, Daniel Ochyra, Marcin Kubas,

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – KS KISIELÓW, 7.05.2023, godz. 14:00

 Sędziują: Jakub Boratyn, Tomasz Dziedzic, Karol Kuryło,

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Tomasz Cynk, Daniel Gaweł,

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS GACOVIA GAĆ, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Wiktor Łopuch, Dariusz Mikuła, Szymon Świętoniowski,

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS MOŁODYCZ, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dariusz Michalec, Rafał Dubiel, Bartosz Gelmuda,

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS WALTER OPAKA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jan Terech, Mariusz Furgała, Tomasz Pukas,

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS MIĘKISZ NOWY, 7.05.2023, godz. 13:15

Sędziują: Mariusz Franus, Wojciech Mańczak, Andrzej Sopel,

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS PIAST ANTONIKI, 7.05.2023, godz. 12:00, w Antonikach

Sędziują: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Radosław Pachołek,

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS LEŚNIK PŁAZÓW, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Tryniecki, Krzysztof Pachołek, Paweł Pata,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Myczkowce Zalew – Polańczyk Nelson, 7.05.2023, godz. 14:00

 Sędziują: Maksymilian Nestorowicz, Szczepan Pelczar, Arkadiusz Bury,

Srogów Pogórze – Lutowiska , 7.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Krzysztof Szul, Damian Szałajko, Kacper Pelczar,

ULKS Czerteż – Łukowe Gabry, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Przemysław Sidor, Konrad Leś, Kacper Burnat,

SAN MRZYGŁÓD – Zagórz Osława, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Wacław Bocoń, Paweł Miśko, Patrycja Romanek,

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – Czaszyn LKS, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Irzyk, Mateusz Heret, Maciej Bednarczyk

Średnia Wieś – Poraż Juventus, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Damian Szałajko, Krzysztof Szul, Kacper Pelczar,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Dydnia Zryw – JAĆMIERZ, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn, Jan Borek,

Pielnia Orion – LKS Hłudno, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Michał Pilszak, Wojciech Heret, Dariusz Domaradzki,

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Golcowa, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Stanisław Rajchel, Jarosław Prajsnar, Klaudiusz Wojtan,

Nowosielce Szarotka – Markowce, 7.05.2023, godz. 12:00

 Sędziują: Krzysztof Belczyk, Piotr Frankowicz, Radosław Kuszaj,

Sieniawa Wisłok – Nowotaniec Cosmos II, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marek Kochanik, Ryszard Flejma, Ryszard Pękala,

Wzdów – LKS ODRZECHOWA, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Ryszard Pękala, Marek Kochanik, Ryszard Flejma,

Głębokie LKS – ORŁY JABŁONKA, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Arkadiusz Buba, Dariusz Nitka, Grzegorz Lisowski,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Wesoła, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Pikuła, Wojciech Biały, Maciej Wołek,

Trześniów – Głowienka, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Michał Krześniak, Maciej Solecki,

Jasienica – Domaradz Sokół, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Wiśniowski, Igor Samołyk, Jędrzej Wołoszyn,

Jasionów JKS – Kombornia , 6.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jan Dykas, Bartłomiej Gryga, Dariusz Szczepanik,

Rymanów Zdrój – Milcza, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Szczepanik, Jan Dykas, Bartłomiej Gryga,

Lubatowa – SZCZEPAŃCOWA, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Dykas, Daniel Aleksander, Tadeusz Piątek,

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Żeglce – Łubienko, 7.05.2023, godz. 16:0000, w Chorkówce

Sędziują: Dariusz Łuksa, Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik,

Iwla – Świerzowa, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Hals, Grzegorz Jeleń, Daniel Strzałka,

 Chorkówka Nafta – KS PASJA KROSNO 0:3 vo

Kobylany Victoria – Potok Nurt, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Sławomir Kielar, Marcin Samborowski,

Łubno Tajfun – Korczyna Kotwica, 7.05.2023, godz. 13:00

 Sędziują: Dariusz Szczepanik, Leszek Witkoś, Wiesław Tyrcha,

Kopytowa Polonia  – PAUZA

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

 Krempna Wrzos – Warzyce 0:3 vo

Łężyny Gaudium – Nowy Żmigród Wisłoka , 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Przemysław Gancarz, Jakub Kozner, Bartosz Belczyk,

Team 17 Szebnie – Osobnica Sparta, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Stanisław Sokołowski, Jakub Turek, Aleksandra Lidwin,

Brzezówka – Święcany Standart, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Tomasz Jagieła, Marcin Samborowski,

GKS Zarzecze-Dębowiec II – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Zbigniew Gruszka, Marcin Abram, Jozef Krzysztynski,

BŁAŻKOWA – Nowy Glinik Dragon, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Bliźniak, Piotr Farion, Mirosław Guzik,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Biała Rzeszów, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Czach, Arkadiusz Bożek, Mateusz Pokrywka,

KS Baranówka Rzeszów – Victoria Budy Głogowskie, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mateusz Mastaj, Milan Newbiggin-Watts, Michał Sawiński,

Trzcianka Trzciana – Bratek Bratkowice, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Rafał Szydełko, Piotr Januszczak, Maciej Fydrych,

PZU SMS Resovia III Rzeszów – Mrowlanka Mrowla, 6.05.2023, godz. 18:15

Sędziują: Piotr Rachwał, Sławomir Haładej, Miłosz Kopeć,

Rudnianka Rudna Wielka – Dąb Dąbrowa, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krystian Kołodziej, Ryszard Wielgosz, Rafał Kopacki,

KS Świlcza – Orzeł Wysoka Głogowska, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Zbigniew Kłak, Dawid Kielar, Kamil Jaskuła,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Korona Dobrzechów – KS II Bystrzyca, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Gabriel Malita, Kamil Godek, Edward Kuta,

Grom Mogielnica – Huragan Kozłówek, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Michał Sondej, Marcin Roman, Miłosz Kopeć,

Płomyk Lutoryż – Start Lubenia, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dawid Półchłopek, Rafał Kępa, Angelika Niezgoda,

Diament Pstrągowa – Grunwald Połomia, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Indyk, Łukasz Grabiec, Adrian Pałys,

Rotar Węglówka – Orły Pstrągówka, 6.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Ryszard Wielgosz, Jakub Wojnarowski, Michał Szostek,

Sokół Grodzisko – Granit Wysoka Strzyżowska, 7.05.2023, godz. 11:30

Sędziują: Jakub Wojnarowski, Sebastian Petela, Kamil Borowiec,

Herman Hermanowa – Czarni Czudec, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Janusz Anasychin, Paweł Charchut, Szymon Kojder,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Czarni Kraczkowa – Orzeł Wysoka Łańcucka, 7.05.2023, godz. 12:00

Sędziują: Łukasz Stępień, Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk,

Tatyna Dylągówka – Dąb Kosina 0:3 vo

Markovia Markowa – Pogórze Bachórz, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Karol Tomaszek, Wojciech Brzezicki, Andrzej Kopeć,

Jawor Krzemienica – Iskra II Jawornik Polski, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Waldemar Mazgaj, Łukasz Szpytma, Marcin Dutkowski,

HALO Hyżne – Orzeł Harta, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dawid Kielar, Zbigniew Kłak, Kamil Jaskuła,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

KS Terliczka – Włókniarz II Rakszawa, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jan Pytel, Mirosław Popowicz, Anna Stępień,

Wisłok Czarna – Stobierna Krzywe, 7.05.2023, godz. 14:00

 Sędziują: Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich, Wiktoria Hader,

Astra Medynia Głogowska – Las Zalesie, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mirosław Popowicz, Jan Pytel, Anna Stępień,

Głuchowianka Głuchów – ŁKS Łukawiec, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Śliwa, Kazimierz Tołpa, Andrzej Majder,

Start Brzóza Stadnicka – Palkovia Palikówka, 7.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kazimierz Tołpa, Andrzej Majder, Roksana Grześkiewicz,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Rzędzian Rzędzianowice – Grom Krzemienica, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Leśniak, Piotr Mazur, Paweł Mokrzycki,

Jutrzenka Ławnica – Barka Breń Osuchowski, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Szymon Dąbrowski, Sebastian Krzak, Dawid Ogorzałek,

Błysk Górki – Wiśnia Trzciana, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Nycek, Henryk Bik, Paweł Styczeń,

Pitmark Jaślany – LKS Dębiaki, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Występek, Radosław Pryga, Adrian Płaza,

Czarni II Trześń – Grunwald Padew Narodowa 0:3 vo

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Iskra Łączki Brzeskie, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Konefał, Dawid Sowa, Kacper Hajduk,

Orły Ruda – Piast Wadowice Górne, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Kret, Krzysztof Bryk, Hubert Kopacz,

Sprint Żarówka – Jamnica Dulcza Wielka, 7.05.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mariusz Woźniak, Dawid Ziomek, Emilia Augustyn,

Madras Goleszów – Sokół Pień, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Arkadiusz Marcićkiewicz, Gerard Żurawski, Grzegorz Kardyś,

KS SMP Tuszyma – LKS Wierzchowiny, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Występek, Jacek Kret, Hubert Kopacz,

KS Zgórsko – Sokół Partynia, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Weronika Załucka, Konrad Burakowski, Jacek Kapinos,

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Vigor Trzęsówka – Marmury Przyłęk, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Niemczyk, Krzysztof Bryk, Krystian Mytych,

Artbud Werynianka Werynia – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Taran, Gerard Gawron, Krzysztof Kosiorowski,

 Huragan Przedbórz – LKS Hucina 0:3 vo

Florian Ostrowy Tuszowskie – Wilga Widełka, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Patryk Dudek, Marek Pająk, Przemek Wych,

Potok Dobrynin – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Micek, Sebastian Sęk, Damian Gołąb,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Wspólnota Serbinów – KS ŻUPAWA, 7.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Damian Wrona, Tomasz Wilk, Mateusz Lipiec,

Płomień Chmielów – LZS Tarnowska Wola, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tadeusz Myszka, Marek Gałka, Bartosz Fietko,

Sokół Sokolniki – Kolejarz Knapy, 6.05.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Zieliński, Michał Kowalewski, Bartosz Orzechowski,

KS CYGANY – LZS Krzątka, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jakub Karasiński, Dawid Wraga, Wiesław Chamera,

LZS Wola Baranowska – Iskra Sobów, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Zbigniew Ordon, Bartosz Gospodarczyk, Grzegorz Cichoń,

Płomień Trześń – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tadeusz Myszka, Tomasz Woźny, Marek Gałka,

KS WYDRZA – OKS Wielowieś , 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Adrian Czyż, Michał Pamuła,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – LZS ŻABNO, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Woźny, Jakub Taraszka, Jakub Czubat,

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – LKS Sanna Zaklików, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Michał Łokaj, Kamil Gil, Jakub Latawiec,

Jutrzenka Kopki – Milenium Bieliny, 7.05.2023, godz. 15:00

Sędziują: Karol Dziopak, Kacper Dziopak, Maksymilian Sroczyński,

WKS Kurzyna – LZS Polonia Przędzel, 7.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Jakub Krawiec, Kacper Rogala,

KP Zarzecze – GAS Łęg Stany, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Ryszard Bogacz, Jan Grdeń, Maciej Lipski,

Huragan Zdziechowice – TRUCK Kotowa Wola, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Mateusz Chamera,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 6.05.2023, godz. 17:30

Sędziują: Andrzej Wilk, Stanisław Mazgaj, Fabian Gurdak,

Tanew Harasiuki – Azalia Brzóza Królewska, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Artur Kostyra, Mateusz Sobolewski, Kacper Sajdłowski,

Rotunda Krzeszów – LKS San Wierzawice , 6.05.2023, godz. 16:30

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Patryk Kobylarz, Jakub Kruk,

GKS GROBLE – LKS Jodła Przychojec, 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Bogumił Pelic, Szymon Marchut, Sebastian Bis,

Victoria Giedlarowa – Orzeł Biedaczów , 7.05.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Wojtak, Artur Adamczyk, Łukasz Staroń,

Złotsan Kuryłówka – Kłyż Tarnogóra, 7.05.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mariusz Wojtak, Marcin Bekier, Pawel Łata,

KS ŁUKOWA – Grabniak Hucisko, 6.05.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jakub Pawłowski, Kacper Baran, Bartłomiej Giemza,