Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B seniorów [RANKING].

1106
Tomasz Płonka to najlepszy strzelec Głogovii w tym sezonie. Strzelił gola Karpatom Krosno, ale to było za mało na lidera 4 ligi podkarpackiej, fot. Konrad Kwolek

Prezentujemy czołówki rankingu strzelców w ligach seniorskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Strzelecką formą nadal imponuje Marcin Kiwak z Kolbuszowianki, który strzelił w tym sezonie już blisko 40 goli.

4 Liga Podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW17
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno17
BUĆ KONRADStal Łańcut15
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno13
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.12
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.11
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW11
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno11
TARAŁA IGORMKS SOKÓŁ SIENIAWA11
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.10
RÓG PATRYKStal Łańcut10
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.10
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce33
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce28
KŁOS KAMILVictoria Czermin18
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki17
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin17
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
ZAWIŚLAK DAWIDBłękitni Ropczyce11
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa11
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA17
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE13
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE12
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC11
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW11
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk11
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200111
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA10
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI10
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO10
ZNAMIEŃCZYKÓW WALDEMARMKS START PRUCHNIK10
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start28
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start21
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica16
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica16
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok13
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla11
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
KIEŁTYKA WOJCIECHNienaszów Tempo10
MAJKA AREKNienaszów Tempo10
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start10
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna20
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
SITEK ADRIANIskra Zgłobień15
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina15
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa15
RĄCZKA KACPERZaczernie15
MIKRUT FILIPResovia Rzeszów S.A.14
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa14
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa14
LEJA KAZIMIERZGrodziszczanka Grodzisko Dln.12
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ12
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn12
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień31
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary21
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska15
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska15
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka12
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk11
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.10
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.10
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka23
KNYCH BARTOSZGłowaczowa21
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa20
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka20
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka16
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie16
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek15
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek14
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA12
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża11
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE20
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW16
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO15
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW13
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE12
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE12
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW11
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
DUDA TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY10
BEDNARZ DAWIDKS PRO-100 WIETLIN10
CIURKO BERNARDKS SZÓWSKO10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl32
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE18
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY17
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl14
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW13
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE13
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE13
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI12
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO12
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
BRAJCZEWSKI PIOTRUKS UNIA FREDROPOL11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW31
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW20
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW19
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE16
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE14
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ14
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI13
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW11
BORATYN MICHAŁLKS WISEŁKA SIENNÓW10
GARDZIELIK RAFAŁOlimpiakos Tarnogród10
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA21
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA17
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA15
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA14
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC12
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW11
WRÓBEL GRZEGORZMKS JUWENIA CIESZANÓW10
NISZTUK SEBASTIANBŁĘKITNI OBSZA9
HALWA ŁUKASZKS ORKAN ZAPAŁÓW9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
JAROSIEWICZ PIOTRMKS JUWENIA CIESZANÓW9
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce26
GALANT MICHAŁStrachocina17
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK15
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł10
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix10
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce10
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
CZENCZEK MARCINLesko Sanovia8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI22
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty11
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
JANTOSZ KAMILGórniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej9
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
DYMNICKI TOMASZGrabówka8
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ULIASZ KONRADRogi Burza8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec12
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne12
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie11
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło11
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla11
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza10
KOZAK TOMASZBrzyska9
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja9
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka9
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka21
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka15
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów13
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko10
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko10
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec9
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów9
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia32
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś22
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski15
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów14
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna12
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski11
LECH PIOTRKS Dąbrówki11
KANIA DAWIDStyrobud Trzeboś11
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa38
WANAT PIOTRDromader Chrząstów30
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka19
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa17
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa17
WILK PATRYKStart Wola Mielecka17
BIELIK PATRYKAtut Podborze14
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa14
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY13
JEZUWID KAMILZacisze Trześń13
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
WOLAN TOMASZLZS Jadachy19
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice18
BRODA KACPERSan Wrzawy17
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice16
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy15
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka14
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka14
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice12
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice11
WOLAN MARCINLZS Jadachy11
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia18
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień14
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów12
ZELEK ADAMKP Podwolina11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
RAJSKI KAMILSokół Hucisko7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
KRZEMIŃSKI KAMILPUKS Francesco Jelna6
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe6
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA14
ROJEK KAMILBaszta Zawada13
RADECKI ADRIANLZS MAŁA11
KULA TOMASZŁęki Górne8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
NOWAK PATRYKLZS MAŁA7
KOLAK KAMILDąb Żdżary6
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
KOT KAMILŁęki Górne6
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.13
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa12
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski8
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa7
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa7
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina7
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica6
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica6
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany6
KOWAL DAMIANPlon Klęczany6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA13
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK12
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE12
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK11
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK11
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA10
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK10
KUBAS JAKUBKS ZDRÓJ HORYNIEC8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE17
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO10
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
STECYK DANIELLKS GROM WYSZATYCE6
CHAWA MARIUSZLKS KORONA OLSZANY6
SZACKI KONRADLKS KORONA OLSZANY6
KOGUT DAWIDLKS WIAR HUWNIKI6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI18
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE11
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE8
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
SAS KACPERKS KISIELÓW6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
SITEK KAMILLKS GACOVIA GAĆ5
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA5
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY21
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY16
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA15
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY14
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC13
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC13
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
PIESIAK JAKUBLKS MIĘKISZ NOWY7
ANTONIK KAMILLKS PIAST ANTONIKI7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
KOLANO EMILTrzcianka Trzciana7
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus10
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś9
HYDZIK IGORZagórz Osława9
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew8
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze8
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż7
SZAREK ERYKLutowiska7
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry7
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś7
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
KILAR KAMILSieniawa Wisłok22
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok15
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos12
TATAR DAMIANGłębokie LKS11
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA11
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA11
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
ZAJĄC KAROLLubatowa11
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka10
WOJTOWICZ PIOTRJasienica10
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny10
KĘDRA ARTURTrześniów10
HUS RAFAŁDomaradz Sokół9
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt20
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO16
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
BAUER DAMIANIwla12
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko12
CZAJA DANIELKobylany Victoria11
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun11
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium22
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie21
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka18
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta16
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka12
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI11
RUSZEL HUBERTBrzezówka9
MACIEJCZYK JAROSŁAWŁężyny Gaudium9
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana17
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza10
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana10
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW9
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa23
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa23
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska20
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica17
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA17
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
JACEK JAKUBCzarni Czudec12
CZARNIK MATEUSZDiament Pstrągowa11
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż11
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko11
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA11
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE16
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa11
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA10
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KRÓL KACPERLKS Jawor Krzemienica5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa18
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska11
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska10
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec10
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka8
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska7
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec7
PRAJS BARTOSZStart Brzóza Stadnicka7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki11
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa9
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
TRELA DAWIDPitmark Jaślany8
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice7
ŁAPA DAMIANBłysk Górki6
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
TRELA JAKUBJutrzenka Ławnica6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka15
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ15
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA14
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS12
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ10
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne9
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA9
GERA PAWEŁSOKÓŁ PIEŃ9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie16
DRAUS PIOTRHucina13
BEZAK ADAMPotok Dobrynin10
KARDYŚ JANWerynianka Werynia9
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk7
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna7
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina6
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie6
CZACHOR BOGDANWilga Widełka6
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA21
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki19
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA18
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy16
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów14
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka13
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki13
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów12
SAJA ARTURKS ŻUPAWA11
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki11
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze19
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze16
KACZOR DANIELLZS ŻABNO14
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny13
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany11
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna11
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice18
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki11
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec10
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice10
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko8
BAJ MAREKKS ŁUKOWA8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8

* źródło PZPN (2.05.2023)