Piłkarski Rozkład Jazdy [28-30 kwietnia]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

554

Prezentujemy wykaz meczów piłkarskich oraz obsady sędziowskie z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego od ekstraklasy do klasy B na weekend 28-30 kwietnia 2023.

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Korona Kielce, 30.04.2023, godz. 15.00,

Sędziuje: Bartosz Frankowski (Toruń)

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia – Stal Rzeszów, 29.04.2023, godz. 20.00

Sędziuje: Tomasz Musiał (Kraków)

1 liga kobiet

Resovia – Checz Gdynia, 29.04.2023, godz. 11.00

Sędziuje: Magdalena Syta (Kraków).

eWinner 2 liga

Górnik Polkowice – Siarka Tarnobrzeg, 29.04.2023, godz. 13.00

Sędziuje: Konrad Aluszyk (Toruń)

2 liga kobiet

Dąb Zabierzów Bocheński – Sokół Kolbuszowa Dolna, 30.04.2023, godz. 14.00

Sędziuje: Weronika Załucka (Borowa).

3 liga

KS Wiązownica – Wisłoka Dębica, 28.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Tomasz Tatarzyński (Kraków)

Stal Stalowa Wola – Czarni Połaniec, 29.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Marcin Bielawski (Mysłowice)

Sokół Sieniawa – ŁKS Łagów 3:0 vo.

3 liga kobiet, gr. 4

Naprzód Sobolów – Resovia II Rzeszów, 29.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Kubik, Janusz Zwieńczak, Janusz Czaja

ISKRA BRZEZINKA KKPN – Izolator Boguchwała, 30.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Radosław Bartuś, Marek Kosowicz, Oskar Furmański

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Inter Gnojnica, 29.04.2023, godz. 10:00

4 liga podkarpacka

Stal II Rzeszów S.A. – Igloopol Dębica, 30.04.2023, godz. 12:00, w Boguchwale

Sędziują: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder

Wólczanka Wólka Pełkińska – Lechia Sędziszów Młp., 29.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa, 29.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz, Marcin Romanik

Polonia Przemyśl – FKS Stal II Mielec S. A., 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Konrad Tomczyk, Paweł Drabik, Arkadiusz Suchy

JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna, 28.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tomasz Mazur, Paweł Samołyk, Wiktoria Złotek

SPEC Stal Łańcut – Sokół Nisko, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek

Głogovia Głogów Młp. – Karpaty Krosno, 28.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Kantor, Paweł Bałut, Grzegorz Jeleń

Izolator Boguchwała – Cosmos Nowotaniec, 28.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marek Pająk, Marcin Konefał, Mariusz Woźniak

KS Legion Pilzno – LKS Skołoszów, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn

 –

 Dębica: Klasa okręgowa

Błękitni Ropczyce – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Burakowski, Tomasz Sobuś, Radosław Pryga

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Sparta Chorzelów, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Krzysztof Hals, Kamil Kloc

LKS Pustków – LKS ŻYRAKÓW, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Mazur, Jacek Kapinos, Filip Straż

KS Radomyślanka Radomyśl Wielki – Wisłoka II Dębica 3:0 vo

Chemik Pustków Osiedle – Piast Wolica Piaskowa, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Kacper Stach, Maciej Kosturski

Czarni Trześń – Czarnovia Czarna, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Bogdan Maciąg, Adrian Maciąg, Igor Lutowski

Błękitni Siedlanka – Smoczanka Mielec, 28.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Arkadiusz Kuczaj, Tomasz Sujdak, Karol Jezuit

 –

 Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS HETMAN LASZKI, 30.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Grodecki, Konrad Tomczyk, Damian Gaweł

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – MKS START PRUCHNIK, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Adam Włoch, Grzegorz Pikuła, Mateusz Wiejaczka

KS ZDRÓJ HORYNIEC – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 30.04.2023, godz. 16:00, w Baszni D.

Sędziują: Kamil Puka, Łukasz Folta, Marcin Romanik

KS SANTOS PIWODA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Brus, Grzegorz Szpilka, Wojciech Wajda

KS PIAST TUCZEMPY – LKS START LISIE JAMY, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Cynk (Wola Roźwienicka), Tomasz Dziedzic (Urzejowice), Kamil Płoskoń

Orzeł Przeworsk – MKS Kańczuga, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Karol Pszonak, Damian Kublas, Sebastian Rożak

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Sebastian Rozenbajgier, Justyna Dacko

LKS ORZEŁ TORKI – LKS SAN GORZYCE, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Rafał Dubiel, Konrad Kasperski

 –

 Krosno: Klasa okręgowa

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Besko LKS Przełom, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Samborowski, Tomasz Jagieła, Wojciech Biały

Mrukowa Zamczysko – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Radosław Łapka, Michał Krześniak

Górki – Czeluśnica, 29.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Czach, Sebastian Antosiewicz, Milan Newbiggin-Watts

SANOK Ekoball – MARKIEWICZA KROSNO, 29.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Rafał Krężałek, Kamil Smerecki, Konrad Kijowski

Nienaszów Tempo – Odrzykoń Zamczysko, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt, Maciej Solecki

Przełęcz Dukla – Bukowsko, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Mateusz Gumienny, Mirosław Guzik (Zręin)

Jabłonica Polska – Targowiska, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik, Dawid Zygmunt

Rymanów KS Start – Czarni 1910 Jasło, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

 Rzeszów: Klasa okręgowa

Włókniarz Rakszawa – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 29.04.2023, godz. 15:00, w Medyni G.

Sędziują: Łukasz Stępień,

Strug SZiK Tyczyn – KS Zaczernie, 29.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Godek, Marcin Roman, Kamil Hussain

Strumyk Malawa – Iskra Zgłobień, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Patryk Dudek, Marek Pająk, Sebastian Krzak

Sawa Sonina – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 28.04.2023, godz. 18:00

Sędziują: Kamil Matuła, Piotr Januszczak, Jakub Wojnarowski

Plantator Nienadówka – Sokół Sokołów Młp., 28.04.2023, godz. 18:00

Sędziują: Tomasz Sitarz, Jan Węgrzyn, Patryk Lutak

KS Przybyszówka – Błażowianka Błażowa, 30.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Wojciech Kolbusz, Krzysztof Kosiek, Jakub Betlej

Jedność Niechobrz – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kamil Kosior,

Leśna Wólka Podleśna – LKS Wola Dalsza, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Dariusz Łukaszewski, Dawid Małozięć

 –

 Stalowa Wola: Klasa okręgowa

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Unia Nowa Sarzyna, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Karol Dziopak, Dominik Kozioł, Kacper Dziopak

Azalia Wola Zarczycka – Olimpia Pysznica, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Piotr Chmura, Mariusz Kostyra, Paweł Mulawka

Pogoń Leżajsk – Stal Nowa Dęba, 29.04.2023, godz. 16:00, w Przychojcu

Sędziują: Dorian Dabek, Paweł Mulawka, Kamil Gil

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – ŁKS Łowisko, 30.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Wilk, Damian Biały, Krzysztof Ordon

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – LZS Ździary, 29.04.2023, godz. 16:00, w Mokrzyszowie

Sędziują: Tomasz Mazur, Wiktoria Złotek, Klaudia Sawicka

San Kłyżów – KP Tanew Wólka Tanewska, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Juliusz Wieleba, Tomasz Woźny, Marcin Mierzwa

Stal Gorzyce – LZS Jarocin, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Jan Grdeń

 –

 Dębica: Klasa A

Paszczyniak Paszczyna – Płomień UKS Zagorzyce 3:0 vo

LKS Stara Jastrząbka-Róża – KS BYSTRZYCA, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Paweł Korzeń, Robert Pych

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Głowaczowa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Kantor, Tomasz Szewczyk, Kamil Kloc

Brzostowianka Brzostek – LKS Nagoszyn, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Jacek Chmiel, Hubert Kęder, Amadeusz Wlazło

Team Przecław – KS Legion II Pilzno, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dominik Pociask, Krzysztof Rogowski, Konrad Łagowski

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Konefał, Witold Hyjek, Grzegorz Wachadlo

Wiewiórka – LKS STASIÓWKA, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Radosław Mazur, Krzysztof Hals, Adrian Wójcik

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS VICTORIA KIDAŁOWICE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW 0:3 vo

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Stępak, Dariusz Łuczyk, Dariusz Mikuła

LKS ISKRA ZABŁOTCE – KS SZÓWSKO, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Romanik, Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Wiktor Łopuch

KS WĘGIERKA – LKS TĘCZA JANKOWICE, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mateusz Michalski, Stanisław Hubacz, Łukasz Wolański

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS PRO-100 WIETLIN, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Konrad Kasperski, Krzysztof Tryniecki, Paweł Pata

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Łukasz Łamasz, Maciej Pajda, Adrian Prykopski

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – MKS RADYMNO, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Arkadiusz Suchy, Adam Włoch, Marcin Pszonak

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 2

KS WIAR KRÓWNIKI – UKS UNIA FREDROPOL, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: – Sebastian Rozenbajgier, Kamil Kuźma, Paweł Pawlus

LKS BATYCZE – LKS TĘCZA KOSIENICE, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Andrzej Hreczka (Bircza), Krzysztof Brzeżawski

POLONIA II PRZEMYŚL – LKS NAKŁO – STARZAWA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Kogut, Bartosz Skałacki, Kamil Kazieczko (Niziny)

LKS KORONA TRÓJCZYCE – ULKS SAN HURECZKO, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Darek Hajnosz, Karol Ochyra, Daniel Ochyra

KS FORT JAKSMANICE – Żurawianka Żurawica, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Justyna Dacko, Ireneusz Małysz, Wiesław Szkrabut

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – KS POGÓRZE DUBIECKO, 29.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Leszek Kogut, Kamil Kazieczko, Justyna Dytko

GKS VIKING ORŁY – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 30.04.2023, godz. 16:00, w Małkowicach

Sędziują: Leszek Kogut, Andrzej Hreczka, Łukasz Olech

LKS GRANICA STUBNO – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Maciej Pajda

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Rożak, Karol Pszonak, Mateusz Kuziemko

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Łukasz Folta, Stanisław Hubacz, Marcin Kondrat

LKS START MIROCIN – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Jakub Boratyn, Szymon Świętoniowski

PKS UNUM BABICE – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Denis Rokita, Paweł Wandrowski, Justyna Dytko

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS PIAST NOWOSIELCE, 29.04.2023, godz. 16:15

Sędziują: Krzysztof Bednarski, Paweł Szczepański, Marta Kotlińska

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Płoskoń, Tomasz Cynk, Dariusz Mikuła

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 30.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Moskwiak, Tomasz Zazula, Kamil Wróbel

 –

 Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Radosław Pachołek, Paweł Pata

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Tryniecki, Milosz Michalec, Tomasz Pukas

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 29.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Sławomir Bochnak, Marcin Pszonak, Mikołaj Lekowski

MKS JUWENIA CIESZANÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Dariusz Michalec, Jan Zwierzyński

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS KORZENICA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mirosław Powroźnik, Mariusz Furgała (Wólka Krowicka), Bartosz Gelmuda

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Terech, Mariusz Franus, Andrzej Sopel

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS GRANICZNI KROWICA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Michał Szczybyło, Wojciech Mańczak, Jakub Hałucha

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 1

Płowce – Przysietnica, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Rafał Krężałek, Edward Szczurek (Dukla), Patryk Szczurek

WIKI SANOK – Długie LKS RAF HOUZE, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Mateusz Gumienny, Wojciech Biały

Jankowce – Bażanówka LKS Orzeł, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Artur Szelc, Jozef Krzysztynski, Julia Lorenc

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Zarszyn, 30.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Łukasz Rygiel, Damian Szałajko, Kacper Pelczar

Lesko Sanovia – Strachocina, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Maksymilian Nestorowicz, Bartłomiej Adamiak, Łukasz Matuszek

Pisarowce – Uherce Szarotka, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Wojciech Heret, Maciej Oleniacz, Kamil Dobosz

Izdebki LKS – LKS Niebieszczany Remix, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jakub Stodolak, Piotr Prajsnar, Maciej Solecki

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 2

Grabówka – Górnik Grabownica Starzeńska, 30.04.2023, godz. 15:00, w Grabówce

Sędziują: Mateusz Dziok, Wojciech Heret, Kamil Smerecki

Iwonicz Iwonka – Lubatówka, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Konrad Majewski, Tomasz Smoleń, Tomasz Gogosz

Brzozovia Brzozów – Jaśliska, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Tomasz Kijowski

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Zmiennica, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Sławomir Rak, Patryk Urbaś

ISKRZYNIA – Klimkówka Karpaty, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Patryk Augustyn, Albin Kijowski, Szymon Śnieżek

Niebocko Victoria  – WRÓBLIK SZLACHECKI, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Rafał Komański, Karolina Karaczkowska, Wacław Bocoń

Rogi Burza – Haczów, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Michał Krześniak, Piotr Flejma

 –

 Krosno: Klasa A Grupa 3

Krościenko Wyżne – Orzeł Lubla, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Leszek Żegleń, Marek Głowacki

Skołyszyn – Sobniów Jasło, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Frankowicz, Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek

Brzyska – Wojaszówka, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mariusz Szczepanik, Zbigniew Gruszka, Piotr Kochański

Zręcin Tęcza – GKS Zarzecze-Dębowiec, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sebastian Antosiewicz, Jakub Czach, Milan Newbiggin-Watts

Niegłowice Wisłoka – Bieździedza LKS Orzeł, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Piotr Farion, Bartosz Belczyk, Ryszard Pękala

Faliszówka Orzeł – Łęki Dukielskie, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Stanisław Urbanek

UKS Guzikówka Krosno – Kołaczyce Ostoja, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Maciej Oleniacz, Marcin Irzyk

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Noverra Głogów Młp. – Heiro Rzeszów, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Rachwał, Daniel Wilczak, Grzegorz Tonderys

Piast Nowa Wieś – Start Borek Stary, 29.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Jacek Kapinos, Sebastian Sęk, Henryk Bik

LKS Jasionka – LKS Trzebownisko, 30.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Stachnik, Jakub Chmiel, Paweł Bielak

Junak Rzeszów – Novi Nosówka, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Patrycja Turczyn, Kamil Godek, Jakub Czach (Łukawiec)

Wisłok Strzyżów  – Aramix Niebylec, 29.04.2023, godz. 16:00, w Godowej

Sędziują: Damian Muchacki, Dariusz Szaro, Justyna Burakowska

Grunwald Budziwój – Albatros Szufnarowa, 29.04.2023, godz. 16:00, w Łukawcu

Sędziują: Kamil Matuła, Tomasz Sitarz, Rafał Kępa

KS Godowa – Zimowit Rzeszów, 30.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Milan Newbiggin-Watts, Mateusz Mastaj, Jakub Tajchman

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Grom Handzlówka – Crasnovia Krasne, 28.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Rafał Szydełko, Łukasz Szpytma, Kinga Lachtara

Rzemieślnik Strażów – Arka Albigowa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jan Węgrzyn, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek (Kosina)

KS Dąbrówki – Iskra Jawornik Polski, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Sondej, Grzegorz Pytko, Karol Pułanik

Dynovia Dynów – Unia Korniaktów Płn., 29.04.2023, godz. 16:00, w Harcie

Sędziują: Patryk Lutak, Piotr Januszczak, Sławomir Haładej

Szarotka Rogóżno – Błękit Żołynia, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Styrobud Trzeboś – Galicja Chmielnik, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują:

LKS Łąka – KS Stobierna, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują:

 –

 Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Start Wola Mielecka, 29.04.2023, godz. 17:00, w Weryni

Sędziują: Jacek Węgrzyn, Mariusz Woźniak, Dawid Ziomek

Korona Majdan Królewski – Atut Podborze, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Horodejczuk, Jacek Taran, Paweł Mokrzycki

Janovia Janowiec – Dromader Chrząstów, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Patryk Dudek, Marek Chrabaszcz, Marcin Leśniak

Wisła Gliny Małe – Tempo Cmolas, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Mierzwa, Marek Pająk, Grzegorz Kardyś

Strażak Grochowe – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 29.04.2023, godz. 17:00, w Maliniu

Sędziują: Weronika Załucka, Piotr Mazur, Krzysztof Bryk

Zacisze Trześń – Orzeł Kosowy, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dawid Sowa, Gerard Żurawski, Filip Straż

Kolorado Wola Chorzelowska  – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Petela, Jędrzej Wołoszyn, Janusz Anasychin

Raniżovia Raniżów – LKS Babicha, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Adrian Maciąg, Grzegorz Chorążak, Hubert Brudz

 –

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Unia Skowierzyn – KS Kopcie, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maciej Lipski, Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj

LZS Jadachy – Koniczynka Ocice, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Lukasz Kijak, Jakub Czubat

LZS Rzeczyca Długa  – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Sławomir Mulawka, Tadeusz Myszka

Czarni Lipa – San Wrzawy, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Kopeć, Sławomir Mulawka, Rafał Kopeć

Jeziorak Chwałowice – Strzelec Dąbrowica, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Drabik, Mateusz Dwornicki, Marek Gałka

LZS Wola Rzeczycka – LZS Słowianin Grębów, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Dominik Kozioł, Paweł Potocki, Michał Pamuła

Bukowa Jastkowice – KS Wisan Skopanie, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Jakub Latawiec, Dominik Wtorek

 –

 Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – LKS Brzyska Wola, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Gil, Łukasz Ziemba, Wiktor Pioterczak

KS Sarzyna  – Advit Łętownia, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Jakub Krawiec, Kacper Rogala

Czarni Sójkowa – Sparta Jeżowe, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Kazimierz Walski, Zbigniew Ordon

Retman Ulanów – Podlesianka Kamień, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Zieliński, Tomasz Mazur, Wiktoria Złotek

Staromieszczanka Stare Miasto – PUKS Francesco Jelna, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Wilk, Józef Wieleba, Andrzej Wilk

Orzeł Rudnik – KP Podwolina, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Bartosz Orzechowski, Jakub Taraszka

PAUZA: Górnovia Górno.

 –

 Dębica: Klasa B Grupa 1

Łęki Górne – Dąb Żdżary, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Ochab, Dawid Małozięć, Daniel Strzałka

Zasów-Mokre – Baszta Zawada, 30.04.2023, godz. 13:30

Sędziują: Jan Gawle, Rafał Gonet, Amadeusz Wlazło

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Borowiec Straszęcin, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Arkadiusz Kuczaj, Rafał Gonet, Maksymilian Lis

LKS Brzeźnica – Chemik II Pustków Osiedle, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maciej Kosturski, Sebastian Błażejowski, Kacper Stach

Dragon Korzeniów – LZS MAŁA, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Karol Stój, Wiktor Dłużeń

 –

 Dębica: Klasa B Grupa 2

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Plon Klęczany, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jakub Dybowski, Jakub Chmiel, Kacper Bielatowicz

PAUZA: Strażak Lubzina.

Inter Gnojnica – Olimpia Nockowa, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Hubert Brudz, Grzegorz Chorążak

Korona Góra Ropczycka – GRÓD BĘDZIEMYŚL, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dominik Pociask, Bogusław Żegleń, Zdzisław Borek

Victoria Ocieka – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Paweł Saj, Bogusław Żegleń

Sokół Krzywa – Lechia II Sędziszów Młp., 30.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Daniel Strzałka, Damian Kędzior, Paweł Totoś

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS PIAST II TUCZEMPY – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Pikuła, Paweł Drabik, Maciej Pajda

LKS DĄB CETULA – LKS ŁĘG ŁOWCE, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Damian Kublas, Daniel Lorynowicz, Gabriela Ozimek

LKS DELIN MUNINA – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Kuziemko, Krzysztof Nazarko, Jakub Krasicki

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS TĘCZA WYSOCK, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Darek Hajnosz, Tomasz Łyszczarz, Marta Kotlińska

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – KS KORONA TUCHLA, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Wróbel, Sławomir Bochnak, Marcin Moskwiak

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dariusz Łuczyk, Daniel Gaweł, Patryk Oleksiewicz

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS NIZINY – LKS FENIX LESZNO, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Leszek Kogut, Piotr Grodecki

LKS GROM WYSZATYCE – LKS RADA ORZECHOWCE, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: – Łukasz Łamasz, Witold Lisowski, Remigiusz Sawicki

LKS WALAWIANKA WALAWA – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Kogut, Łukasz Olech, Bartosz Skałacki

LKS WIAR HUWNIKI – LKS UJKOWICE, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Kamil Kazieczko, Wiesław Szkrabut

KS ARTMAX PIKULICE – KS JAWOR NEHRYBKA, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Denis Rokita, Justyna Di), Justyna Dacko

LKS BIZON MEDYKA – LKS KORONA OLSZANY, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Sebastian Rozenbajgier, Ireneusz Małysz

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS GACOVIA GAĆ, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Karol Kuryło, Dariusz Mikuła

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 29.04.2023, godz. 17:15

Sędziują: Tomasz Zazula, Krystian Madej, Dawid Wilusz

KS KISIELÓW – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Szymon Świętoniowski, Krzysztof Bednarski

GKS ZARZECZE – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Daniel Ochyra, Grzegorz Stępak, Marcin Kubas

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 30.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Daniel Lorynowicz, Damian Kublas, Gabriela Ozimek

 –

 Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – AKS LEGIA OLESZYCE, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Milosz Michalec, Krzysztof Tryniecki, Tomasz Pukas

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS MOŁODYCZ, 30.04.2023, godz. 13:15

Sędziują: Mariusz Furgała, Mirosław Powroźnik, Bartosz Gelmuda

LKS PIAST ANTONIKI – LKS WALTER OPAKA, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Radosław Pachołek, Paweł Paryniak, Jan Zwierzyński

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS MIĘKISZ NOWY, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Franus, Jan Terech, Andrzej Sopel

LKS UNIA ŁUKAWIEC – KS ZDRÓJ II HORYNIEC, 30.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Wojciech Mańczak, Michał Szczybyło, Jakub Hałucha

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 1

Polańczyk Nelson – Poraż Juventus, 30.04.2023, godz. 16:00, w Górzance

Sędziują: Krzysztof Szul, Patrycja Romanek, Arkadiusz Bury

Czaszyn LKS – Średnia Wieś, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Damian Szałajko, Łukasz Rygiel, Kacper Pelczar

Zagórz Osława – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne, 30.04.2023, godz. 14:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziują: Michał Pilszak, Szczepan Pelczar, Jarosław Prajsnar

Łukowe Gabry – SAN MRZYGŁÓD, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Konrad Cyganik, Konrad Leś

Lutowiska  – ULKS Czerteż, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartłomiej Adamiak, Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek

Myczkowce Zalew – Srogów Pogórze, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mateusz Heret, Stanisław Rajchel, Maciej Bednarczyk

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 2

Pielnia Orion – JAĆMIERZ, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia, Klaudiusz Wojtan

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Dydnia Zryw, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Wieslaw Pyzia, Krzysztof Wojnar, Klaudiusz Wojtan

Nowosielce Szarotka – LKS Hłudno, 30.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Maciej Wołek, Stanisław Urbanek, Ryszard Flejma

Sieniawa Wisłok – Golcowa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Zygmunt, Paweł Pitak, Wiktor Litwin

Głębokie LKS – Nowotaniec Cosmos II, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mateusz Gumienny, Sławomir Kiełtyka, Wojciech Biały

ORŁY JABŁONKA – LKS ODRZECHOWA, 30.04.2023, godz. 11:00, w Niebocku

Sędziują: Wojciech Heret (Górki), Kamil Smerecki, Mateusz Dziok (Besko)

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 3

Trześniów – LKS Orzeł Pustyny, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Bartosz Woźniak, Patryk Kilar

Jasienica – Wesoła, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Tomasz Kijowski

Jasionów JKS – Głowienka, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jozef Krzysztynski, Julia Lorenc, Tomasz Wierdak

Rymanów Zdrój – Domaradz Sokół, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kacper Stach, Maciej Kosturski, Przemysław Sidor

Lubatowa – Kombornia, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krystian Wiklowski, Grzegorz Bliźniak, Dominik Jaśkiewicz

SZCZEPAŃCOWA – Milcza, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Marek Kochanik, Jan Samborowski, Sebastian Praisnar

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 4

Iwla – Strzelec Frysztak, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Arkadiusz Buba, Tadeusz Piątek, Bartłomiej Gryga

Chorkówka Nafta – Łubienko 0:3 vo

Kobylany Victoria – Świerzowa, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Aleksander, Łukasz Machowski, Stanisław Sokołowski

Łubno Tajfun – KS PASJA KROSNO, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Irzyk, Kamil Dobosz, Maciej Oleniacz

Kopytowa Polonia  – Potok Nurt, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Bartosz Belczyk, Piotr Farion, Ryszard Pękala

PAUZA: Korczyna Kotwica.

 –

 Krosno: Klasa B Grupa 5

Łężyny Gaudium – Hankówka, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Łukasz Machowski, Daniel Aleksander, Stanisław Sokołowski

Team 17 Szebnie – Warzyce, 29.04.2023, godz. 17:30, Jasło, ul. Śniadeckich

Sędziują: – Jan Majewski, Stanisław Sokołowski, Grzegorz Lisowski

Brzezówka – Nowy Żmigród Wisłoka, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Piotr Kochański, Mariusz Szczepanik, Zbigniew Gruszka (Głowienka)

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Osobnica Sparta, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Leszek Witkoś, Mirosław Guzik, Jakub Turek

BŁAŻKOWA – Święcany Standart, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Łukasz Podgórski, Dariusz Nitka, Wiesław Tyrcha

Nowy Glinik Dragon – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Piotr Frankowicz, Leszek Śnieżek

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Rudzik Rudna Mała – KS Baranówka Rzeszów, 29.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek, Arkadiusz Rajzer

Trzcianka Trzciana – Biała Rzeszów, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Kosiek, Wojciech Kolbusz, Jakub Betlej

PZU SMS Resovia III Rzeszów – Victoria Budy Głogowskie, 29.04.2023, godz. 18:00

Sędziują: Jakub Wojnarowski, Ryszard Wielgosz, Grzegorz Zięba

Rudnianka Rudna Wielka – Bratek Bratkowice, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Daniel Wilczak, Dawid Półchłopek, Nikodem Hudzik (Zgłobień)

KS Świlcza – Mrowlanka Mrowla, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Arkadiusz Bożek, Sebastian Petela, Miłosz Kopeć

Orzeł Wysoka Głogowska – Dąb Dąbrowa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Babiarz (Albigowa), Rafał Kępa, Kamil Jaskuła (Dębina)

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Grom Mogielnica – Korona Dobrzechów, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Szostek, Kamil Indyk, Andrzej Kopeć

Płomyk Lutoryż – KS II Bystrzyca, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Pytko, Dariusz Szaro, Mateusz Kwolek

Diament Pstrągowa – Huragan Kozłówek, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Karol Pułanik, Rafał Szydełko, Marcin Kubicz

Rotar Węglówka – Start Lubenia, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Gabriel Malita, Piotr Januszczak, Kamil Borowiec

Sokół Grodzisko – Grunwald Połomia, 30.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Grzegorz Tonderys, Tomasz Sitarz, Edward Kuta

Herman Hermanowa – Orły Pstrągówka, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Sawiński, Mateusz Gudz, Patryk Żyradzki

Czarni Czudec – Granit Wysoka Strzyżowska, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Adrian Biskup, Marcin Roman, Mateusz Gudz

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Tatyna Dylągówka – Polonia Hyżne  0:3 vo

Markovia Markowa – Orzeł Wysoka Łańcucka, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Jawor Krzemienica – Dąb Kosina, 30.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Zbigniew Kłak, Sebastian Antosiewicz, Bartosz Barć

HALO Hyżne – Pogórze Bachórz, 30.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Janusz Anasychin, Michał Sawiński, Jakub Wojnarowski

Orzeł Harta – Iskra II Jawornik Polski, 30.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Łukasz Szpytma, Patryk Lutak, Bartosz Radomski

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Stobierna Krzywe – Włókniarz II Rakszawa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Las Zalesie – Wisłok Czarna, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

ŁKS Łukawiec – Herkules Trzebuska, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Palkovia Palikówka – Astra Medynia Głogowska, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Haładej, Ryszard Wielgosz, Michał Szostek

Głuchowianka Głuchów – Start Brzóza Stadnicka, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Grom Krzemienica – Grunwald Padew Narodowa, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Damian Gołąb, Jacek Węgrzyn, Paweł Styczeń

LKS Dębiaki – Czarni II Trześń 3:0 vo.

Wiśnia Trzciana – Pitmark Jaślany, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dawid Ziomek, Mariusz Woźniak, Emilia Augustyn

Barka Breń Osuchowski – Błysk Górki, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Gerard Żurawski, Paweł Mokrzycki, Jakub Struzik

Jutrzenka Ławnica – Rzędzian Rzędzianowice, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Kardyś, Marek Chrabaszcz, Przemek Wych

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Orły Ruda, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Taran, Radosław Pryga, Dawid Ogorzałek

Sprint Żarówka – Iskra Łączki Brzeskie, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Wachadlo, Konrad Burakowski, Krystian Mytych

Madras Goleszów – Piast Wadowice Górne, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Henryk Bik, Dawid Sowa, Przemek Wych

KS SMP Tuszyma – Jamnica Dulcza Wielka, 30.04.2023, godz. 16:00 –

Sędziują: Arkadiusz Boroń, Konrad Burakowski, Adrian Płaza

KS Zgórsko – Sokół Pień, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Jacek Kret, Damian Marek

Sokół Partynia – LKS Wierzchowiny, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Strelcow, Grzegorz Nycek, Kacper Hajduk

 –

 Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Marmury Przyłęk – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Bryk, Sebastian Sęk, Paweł Niemczyk

Wilga Widełka – Potok Dobrynin, 30.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Michał Kowalski, Gerard Gawron, Paweł Występek

LKS Hucina – Florian Ostrowy Tuszowskie, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Gerard Gawron, Michał Kowalski, Paweł Występek

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – Huragan Przedbórz 3:0 vo

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Wspólnota Serbinów – Płomień Chmielów, 30.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Ryszard Bogacz, Wiesław Chamera, Mateusz Lipiec

Sokół Sokolniki – KS ŻUPAWA, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Tomasz Giżka, Jakub Czubat

LZS Wola Baranowska – Kolejarz Knapy, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Koper, Bartosz Gospodarczyk, Klaudia Sawicka

Płomień Trześń – LZS Krzątka, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Filip Bożek, Aleksandra Grdeń

KS WYDRZA – Iskra Sobów, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tadeusz Myszka, Bartosz Orzechowski, Łukasz Chyła

OKS Wielowieś  – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Wojtak, Bartłomiej Kupiec, Kacper Sajdłowski

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – ORZEŁ GLINIANKA, 30.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Maciej Lipski, Kamil Kańka

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – LZS ŻABNO, 30.04.2023, godz. 14:30, w Pysznicy

Sędziują: Tomasz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk

WKS Kurzyna – LKS Sanna Zaklików, 30.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Witold Wieprzęć, Szymon Marchut, Maksymilian Sroczyński

KP Zarzecze – Milenium Bieliny, 29.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Piotr Chmura, Jan Koluch, Bartosz Fietko

Huragan Zdziechowice – LZS Polonia Przędzel, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Mateusz Chamera, Sławomir Mulawka

TRUCK Kotowa Wola – GAS Łęg Stany, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Jan Grdeń, Jan Polek

 –

 Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – Tanew Harasiuki, 30.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Mariusz Kostyra, Piotr Chmura, Paweł Mulawka

Rotunda Krzeszów – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Juliusz Wieleba, Tymoteusz Łach, Maksymilian Hasiak

GKS GROBLE – Azalia Brzóza Królewska, 29.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Patryk Kobylarz, Bartłomiej Giemza

Victoria Giedlarowa – LKS San Wierzawice, 29.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Kopeć, Kacper Baran, Jakub Kruk

Złotsan Kuryłówka – LKS Jodła Przychojec, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jan Bandyga, Sebastian Bis, Bartosz Mierzwa

KS ŁUKOWA – Orzeł Biedaczów, 29.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Marcin Bekier, Jakub Bulec

Grabniak Hucisko – Kłyż Tarnogóra, 30.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Bogumił Pelic, Michał Troczyński, Michał Kowalewski