Piłkarska środa. Grają w ligach seniorów i młodzieżowych [WYKAZ MECZÓW i OBSADA]

459

Przedstawiamy wykaz spotkań piłkarskich na dni 26 i 27 kwietnia 2023 w ligach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

4 liga podkarpacka

Sokół Nisko – KS Legion Pilzno, 26.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek

Wisłok Wiśniowa – SPEC Stal Łańcut, 26.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Damian Kublas, Paweł Drabik, Daniel Lorynowicz

TRANSMISJA NA ŻYWO

Dębica: Klasa okręgowa

Kamieniarz Golemki – Victoria Czermin, 27.04.2023, godz. 17:15, w Czarnej

Sędziują: Paweł Charchut, Mateusz Warzocha

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

TS Transdźwig Stale – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 26.04.2023, godz. 17:00

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – Albatros Szufnarowa, 26.04.2023, godz. 18:30, Arena Słocina

Sędziują: Tomasz Dzido, Bartosz Radomski, Karol Tomaszek

Grunwald Budziwój – LKS Trzebownisko, 26.04.2023, godz. 19:30, ul. Hetmańska 69

Sędziują: Adrian Cich, Łukasz Juszczyk, Krzysztof Cich

Noverra Głogów Młp. – Junak Rzeszów, 26.04.2023, godz. 18:15

Sędziują: Daniel Wilczak, Mateusz Mastaj, Dariusz Szaro

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Arka Albigowa – Szarotka Rogóżno, 26.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Jan Pytel, Zuzanna Foryt , Joanna Grabarz

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Raniżovia Raniżów, 26.04.2023, godz. 17:30, w Dulczy Małej

Sędziują: Konrad Burakowski, Dawid Sowa, Damian Gołąb

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

TRUCK Kotowa Wola – Milenium Bieliny, 26.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Paweł Samołyk, Kamil Gil, Kamil Zieliński

A1 Junior, gr. A (WIOSNA)

SMS Siarka Tarnobrzeg  – PZU SMS Resovia Rzeszów, 26.04.2023, godz. 15:00

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”

MKS SOKÓŁ SIENIAWA – LKS PROMYK URZEJOWICE, 27.04.2023, godz. 18:00

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS PIAST NOWOSIELCE – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 26.04.2023, godz. 17:15

Start Brzóza Stadnicka – Markovia Markowa, 26.04.2023, godz. 17:30

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

LKS Wola Dalsza – Rzemieślnik Strażów, 26.04.2023, godz. 17:30

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Atut Podborze – Sokół Kolbuszowa Dolna, 26.04.2023, godz. 17:30

Start Wola Mielecka – Piast Wadowice Górne, 27.04.2023, godz. 17:30

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

LKS San Wierzawice  – Stal Nowa Dęba, 26.04.2023, godz. 18:00

Górnovia Górno – ŁKS Łowisko, 26.04.2023, godz. 17:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

Czarni Lipa – KS Wisan Skopanie, 26.04.2023, godz. 18:00

B1 Junior Młodszy, gr. A WIOSNA

Igloopol Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A., 27.04.2023, godz. 14:30

Dębica: B1 Junior Młodszy

Inter Gnojnica – Florian Ostrowy Tuszowskie, 26.04.2023, godz. 17:00

MKS Dębica – Brzostowianka Brzostek, 26.04.2023, godz. 18:30

KS Legion Pilzno – KS BYSTRZYCA, 26.04.2023, godz. 17:00 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS SAN GORZYCE, 27.04.2023, godz. 17:30

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK II KROSNO – PAUZA: ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 26.04.2023, godz. 16:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Czarni Kraczkowa, 27.04.2023, godz. 17:45

C1 Trampkarz, gr. B WIOSNA

PZU SMS Resovia II Rzeszów – UKS SMS Przemyśl, 26.04.2023, godz. 16:10

Dębica: C1 Trampkarz

Igloopol Dębica – Sparta Chorzelów, 27.04.2023, godz. 17:00

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Błękitni Ropczyce, 27.04.2023, godz. 17:00

SOKÓŁ PIEŃ – LKS Sokół Malinie, 27.04.2023, godz. 17:00

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – KS Legion Pilzno, 26.04.2023, godz. 17:00

LKS Pustków – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 27.04.2023, godz. 17:00

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

KS SZÓWSKO – MKS Kańczuga, 26.04.2023, godz. 18:00 –

Orzeł Przeworsk – KS WIĄZOWNICA, 27.04.2023, godz. 17:30

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

Haczów – Besko LKS Przełom, 26.04.2023, godz. 18:30

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

UKS TEMPO NIENASZÓW – Kołaczyce Ostoja, 26.04.2023, godz. 17:00

C2 Trampkarz, gr. A WIOSNA

PZU SMS Resovia Rzeszów – Igloopol Dębica, 26.04.2023, godz. 12:15

C2 Trampkarz, gr. B WIOSNA

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Sparta Leżajsk, 27.04.2023, godz. 17:30 –

00013 – Rzeszów: C2 Trampkarz  –

Dynovia Dynów – Włókniarz Rakszawa, 27.04.2023, godz. 17:00 –

D1 Młodzik, gr, B WIOSNA

UKS SMS Rzeszów – MULKS Pustynia, 26.04.2023, godz. 17:30

D1 Młodzik, gr. C WIOSNA

Ekoball Sanok – KS Legion Pilzno, 27.04.2023, godz. 17:30

Dębica: D1 Młodzik

Chemik Pustków Osiedle – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 26.04.2023, godz. 17:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 26.04.2023, godz. 17:00

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Karpaty Krosno  – UKS Guzikówka Krosno, 27.04.2023, godz. 16:00

Korczyna Kotwica – Targowiska , 27.04.2023, godz. 16:30

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

SPEC Stal Łańcut – Szarotka Rogóżno, 27.04.2023, godz. 18:00

Górnovia Górno – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 27.04.2023, godz. 17:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

LZS Słowianin Grębów – KS Wisan Skopanie, 26.04.2023, godz. 17:30

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

Igloopol Dębica – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 26.04.2023, godz. 17:00

Klimkówka Karpaty – WILCZKI LESKO, 27.04.2023, godz. 16:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1

KS Zaczernie – Plantator Nienadówka, 27.04.2023, godz. 17:00 –

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

Sparta Leżajsk – Orzeł Wysoka Łańcucka, 27.04.2023, godz. 17:00

LKS Wola Dalsza – SPEC Stal Łańcut, 27.04.2023, godz. 16:00