Najlepsi strzelcy w podkarpackich ligach. Od 4 ligi do klasy B seniorów [RANKING]

1386
Szymon Dziadosz z Karpat Krosno wspoczył na 1. miejsce w rankingu 4-ligowców, Fot. Konrad Kwolek

Przedstawiamy czołówki klasyfikacji najlepszych strzelców w ligach podkarpackich, od 4 ligi do klasy B. Warto zaznaczyć, że zmienił się lider rankingu 4 ligi, którym jest Szymon Dziadosz.

4 liga podkarpacka 
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno17
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW16
BUĆ KONRADStal Łańcut12
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW11
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno11
TARAŁA IGORMKS SOKÓŁ SIENIAWA11
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.11
PŁONKA TOMASZGłogovia Głogów Młp.10
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno10
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.10
RÓG PATRYKStal Łańcut10
PONCE GARCIA MANUELStal Rzeszów S.A.10
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce30
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce22
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki17
KŁOS KAMILVictoria Czermin17
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin16
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka13
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa11
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA16
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE12
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE12
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC11
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk11
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200111
KRAJEWESKI ŁUKASZKS SANTOS PIWODA10
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI10
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO10
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start25
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start21
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica16
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica16
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK KRYSTIANPrzełęcz Dukla11
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
MAJKA AREKNienaszów Tempo10
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start10
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna18
SITEK ADRIANIskra Zgłobień15
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina15
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa15
MIKRUT FILIPResovia Rzeszów S.A.14
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa14
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa14
RĄCZKA KACPERZaczernie14
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ12
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn12
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień31
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary21
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska15
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska14
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka11
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk10
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.10
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.9
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka22
KNYCH BARTOSZGłowaczowa21
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka20
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa19
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie16
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek14
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka14
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek13
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA11
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża11
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 1 
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE18
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW16
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO15
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW13
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW11
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE11
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
DUDA TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY10
BEDNARZ DAWIDKS PRO-100 WIETLIN10
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
   
Jarosław: Klasa A Grupa 2  
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl30
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE18
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY15
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl13
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW13
PAWŁOWSKI ARKADIUSZLKS GWIAZDA MAĆKOWICE13
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI12
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO12
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE12
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
   
Jarosław: Klasa A Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW31
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW18
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW18
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE14
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ14
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE11
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI11
BORATYN MICHAŁLKS WISEŁKA SIENNÓW10
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW10
GARDZIELIK RAFAŁOlimpiakos Tarnogród10
   
Jarosław: Klasa A Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA19
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE15
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA14
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA14
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC11
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW10
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA10
NISZTUK SEBASTIANBŁĘKITNI OBSZA9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
   
Krosno: Klasa A Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce24
GALANT MICHAŁStrachocina16
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK12
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł10
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix10
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce10
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
   
Krosno: Klasa A Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI19
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty11
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
DYMNICKI TOMASZGrabówka8
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ULIASZ KONRADRogi Burza8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
   
Krosno: Klasa A Grupa 3 
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec11
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie11
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło11
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla11
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne10
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza9
KOZAK TOMASZBrzyska8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka8
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka19
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś17
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka14
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów12
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko10
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec9
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów8
JAKUBOWSKI KAMILLKS Jasionka7
WRUSZAK BARŁOMIEJPiast Nowa Wieś7
KAMIŃSKI DAWIDTrzebownisko7
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia29
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś19
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów18
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski15
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów13
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna12
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski11
LECH PIOTRKS Dąbrówki10
SKUBA KAROLCrasnovia Krasne9
WOJKOWSKI ADAMStobierna9
NOWAK ROBERTUNIA KORNIAKTÓW LKS9
   
Rzeszów: Klasa A Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa36
WANAT PIOTRDromader Chrząstów30
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka18
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa16
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa16
WILK PATRYKStart Wola Mielecka15
BIELIK PATRYKAtut Podborze14
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa13
ZIELIŃSKI SZYMONORZEŁ KOSOWY13
NIEMASEK KAMILBabicha12
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów12
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas12
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice18
WOLAN TOMASZLZS Jadachy18
BRODA KACPERSan Wrzawy17
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice16
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy15
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka14
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka13
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice12
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice11
WOLAN MARCINLZS Jadachy10
   
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia17
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień14
ZELEK ADAMKP Podwolina11
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów11
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno9
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
KRZEMIŃSKI KAMILPUKS Francesco Jelna6
RAJSKI KAMILSokół Hucisko6
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe6
   
Dębica: Klasa B Grupa 1 
OLECH ANTONILZS MAŁA14
ROJEK KAMILBaszta Zawada13
RADECKI ADRIANLZS MAŁA9
KULA TOMASZŁęki Górne8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
NOWAK PATRYKLZS MAŁA7
KOLAK KAMILDąb Żdżary6
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
   
Dębica: Klasa B Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.13
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa12
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski8
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa7
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina7
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica6
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica6
SZELIGA SEBASTIANOlimpia Nockowa6
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany6
KOWAL DAMIANPlon Klęczany6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 1 
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA11
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK11
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK10
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK10
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA9
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK9
KUBAS JAKUBKS ZDRÓJ HORYNIEC8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
   
Jarosław: Klasa B Grupa 2 
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE17
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
STECYK DANIELLKS GROM WYSZATYCE6
CHAWA MARIUSZLKS KORONA OLSZANY6
SZACKI KONRADLKS KORONA OLSZANY6
   
Jarosław: Klasa B Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI17
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE9
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE8
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
SAS KACPERKS KISIELÓW5
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA5
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
GIERCZAK MIŁOSZKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
GŁĄB PATRYKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SKRZYPEK MICHAŁLKS START LISIE JAMY4
   
Jarosław: Klasa B Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY21
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY14
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA14
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC12
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC12
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
PIESIAK JAKUBLKS MIĘKISZ NOWY7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA7
KOLANO EMILTrzcianka Trzciana7
   
Krosno: Klasa B Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś9
MIKLICZ SŁAWOMIRSrogów Pogórze8
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż7
SZAREK ERYKLutowiska7
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew7
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś7
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS6
PENAR MARCINCzaszyn LKS6
FURMAN PRZEMYSŁAWLesko Sanovia6
SYWANICZ RADOSŁAWŁukowe Gabry6
BOCHNAK PIOTRSrogów Pogórze6
ŚNIEŻEK MARCINSrogów Pogórze6
KOTOWSKI ANDRZEJŚrednia Wieś6
KOWALSKI PIOTRUstrzyki Dolne6
CZURA JAKUBZagórz Osława6
HYDZIK IGORZagórz Osława6
   
Krosno: Klasa B Grupa 2 
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
KILAR KAMILSieniawa Wisłok20
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok15
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
TATAR DAMIANGłębokie LKS11
BOHOMAZ NAZARIINowotaniec Cosmos11
KIEŁBASA GRZEGORZGolcowa10
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
LISOWSKI PIOTRKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno10
   
Krosno: Klasa B Grupa 3 
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny10
ZAJĄC KAROLLubatowa10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
KĘDRA ARTURTrześniów9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
HUS RAFAŁDomaradz Sokół7
SURMACZ DAWIDJabłonica Polska7
JÓZEFCZYK ŁUKASZKombornia7
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój7
KRÓLICKI SZYMONTrześniów7
   
Krosno: Klasa B Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt19
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
BAUER DAMIANIwla12
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko12
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
CZAJA DANIELKobylany Victoria10
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun10
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
   
Krosno: Klasa B Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium17
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie17
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka16
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta15
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka11
RUSZEL HUBERTBrzezówka9
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI9
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon8
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana15
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza10
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie9
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW9
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana8
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana7
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa21
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa21
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska20
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA17
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica16
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
JACEK JAKUBCzarni Czudec11
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska10
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż10
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko10
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA10
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE15
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa11
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA10
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa18
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska11
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska10
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska10
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec10
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska9
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka8
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska7
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec7
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
NIKODEM RAFAŁWola Dalsza6
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki11
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
TRELA DAWIDPitmark Jaślany8
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice7
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
TRELA JAKUBJutrzenka Ławnica6
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa5
PADYKUŁA GRZEGORZPiast Wadowice Górne5
MIŁOŚ NORBERTRzędzian Rzędzianowice5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 6 
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka15
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ15
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS12
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA11
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne9
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA9
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ9
   
Rzeszów: Klasa B Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie18
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie14
DRAUS PIOTRHucina12
BEZAK ADAMPotok Dobrynin9
KARDYŚ JANWerynianka Werynia9
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina6
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk6
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie6
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1 
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA21
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA18
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki18
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy16
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka13
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów12
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki12
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów12
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki11
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy10
SAJA ARTURKS ŻUPAWA10
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów10
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze17
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze16
KACZOR DANIELLZS ŻABNO13
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny13
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany11
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna11
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
   
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3 
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice16
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki11
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec10
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice10
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
BAJ MAREKKS ŁUKOWA8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko7
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec7
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice7
MUSKUS WOJCIECHStaromieszczanka Stare Miasto7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
KYC RAFAŁZłotsan Kuryłówka7