Zagraj w 3 lidze podkarpackiej w futsalu [ZGŁOSZENIA]

40

Ruszyły zgłoszenia do 3 ligi wojewódzkiej futsalu. Start sezonu planowany jest tradycyjnie w listopadzie, a zakończenie rozgrywek w lutym przyszłego roku. To znakomita okazja do rywalizacji w zimowej przerwie w rozgrywkach piłkarskich.

Przypominamy, że zwycięzca rozgrywek zagra w barażu o awans do 2 ligi makroregionalnej z mistrzem województwa lubelskiego.

Jak zgłosić się do rozgrywek w 3 lidze podkarpackiej ?

– Zgłoszenie drużyny do rozgrywek potrwa do 30 sierpnia. Wystarczy przesłać e-mail z nazwą drużyny, osobą kontaktową oraz numerem telefonu do kontaktu na adres kontakt@futsalpodkarpacki.pl. Przed startem sezonu należy wpłacić zaliczkę na poczet opłat sędziowskich (1500 zł – 1 część). UWAGA!!! Nie pobieramy opłat wpisowego ani za rejestracje zawodników do rozgrywek.

– Należy zweryfikować halę meczową (koszt 150 złotych na 3 lata). Wymagana jest hala o wymiarach boiska 40 x 20 lub zbliżona. W razie wątpliwości czy hala spełnia wymogi, wystarczy skontaktować się z Wydziałem Futsalu.

– Klub musi być zgłoszony w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej lub grać na licencji innego klubu piłkarskiego pod własną nazwą marketingową.

System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zespołów. Maksymalnie w lidze może zagrać 8 drużyn (decyduje kolejność zgłoszeń). Planujemy jednak, że w tym sezonie zagra ok. 6 drużyn ( w takim wypadku do rozegrania będzie, 5 meczów domowych i 5 wyjazdowych).

Jeżeli rozważasz grę w lidze, poinformuj nas o tym. Pomożemy w wypełnieniu formalności.

Więcej informacji na kontakt e-mail: kontakt@futsalpodkarpacki.pl lub tel. 600 418 812.