Kadry Podkarpackiego ZPN jutro zmierzą się ze Śląskiem. Będzie transmisja na żywo

674
Grafika: Łukasz Latusek

Eliminacje w turniejach o Puchar im. Kazimierza Górskiego i Kazimierza Deyny wchodzą w decydującą fazę. 25 kwietnia (wtorek) w Kolbuszowej kadry Podkarpackiego ZPN zmierzą się ze swoimi rówieśnikami ze Śląska w kategoriach U-13 i U-14. Oba mecze odbędą się w Kolbuszowej. Transmisja na żywo z tych spotkań na naszej stronie internetowej oraz na kanale YouTube Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Wtorkowe mecze rozpoczną rundę rewanżową eliminacji. Jesienią znakomicie radzili sobie podopieczni trenera Krzysztofa Husa z rocznika 2010. W trzech meczach uzbierali 7 punktów i w przypadku wygranej mogą zapewnić sobie udział w finale. Sprawa nie będzie jednak łatwa. Nasi chłopcy wygrali na Śląsku 2:1, ale nie było to łatwe spotkanie i w rewanżu trudno wskazać jednoznacznie faworyta.

Żądni rewanżu za rundę jesienną będą z pewnością zawodnicy rok starsi, czyli kadra U-14 trenera Dariusza Liany. Oni przegrali na Śląsku 1:2 i była to ich jedyna porażka w tych rozgrywkach w obecnym sezonie. Kolejna może poważnie zmniejszyć szanse na grę w turnieju finałowym.

WYNIKI RUNDY JESIENNEJ I TABELE TURNIEJÓW O PUCHAR IM. K. GÓRSKIEGO I K. DEYNY