Weekend w ligach młodzieżowych na Podkarpaciu [WYKAZ MECZÓW na 21-23 kwietnia]

494

 

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

U-17

Wisła Płock – Stal Rzeszów, 22.04.2023, godz. 12.00

Resovia – Polonia Warszawa, 23.04.2023, godz. 15.00

U-15

Sandecja Nowy Sącz – Siarka Tarnobrzeg, 22.04.2023, godz. 12.00

Resovia – Cracovia, 22.04.2023, godz. 13.00

Stal Rzeszów – Wisła Kraków, 22.04.2023, godz. 14.00

CENTRALNA LIGA JUNIOREK

U-17

Trójka Staszówka-Jelna – Resovia, 23.04.2023, godz. 13.00

U-15

Wisła Brzeźnica – Beniaminek Krosno, 21.04.2023, godz. 17.30

Iskra Tarnów – Resovia, 23.04.2023, godz. 13.00

Liga Makroregionalna U-19

Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów, 21.04.2023, godz. 12.00

Karpaty Krosno – Górnik Łęczna, 23.04.2023, godz. 12.00

A1 Junior

A1 gr. A WIOSNA

PZU SMS Resovia Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec – 23.04.2023, godz. 12:30

Igloopol Dębica – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – 25.04.2023, godz. 15:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – MKS DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 11:00

SMS Siarka Tarnobrzeg  – JKS SMS Jarosław – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

A1 gr. B WIOSNA

PAUZA – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.04.2023, godz.

Ekoball Sanok – Orzeł Przeworsk – 22.04.2023, godz. 11:00

Czarni 1910 Jasło – Stal II Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – FKS Stal Mielec S. A. – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

A1 gr. C WIOSNA

Bratek Bratkowice – KS Przybyszówka – 22.04.2023, godz. 11:00

Dynovia Dynów – Junak Rzeszów – 23.04.2023, godz. 16:00

LKS Skołyszyn – Karpaty II Krosno  – 22.04.2023, godz. 11:00

Brzozovia Brzozów – KS Trenera Łukasza Kościelskiego – 22.04.2023, godz. 11:00

KS Trenera Łukasza Kościelskiego – Bratek Bratkowice – 25.04.2023, godz. 19:00

 –

Dębica: A1 Junior  

Kamieniarz Golemki – PAUZA

KS BYSTRZYCA – Piast Wolica Piaskowa – 21.04.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: A1 Junior „Klasa Okręgowa”

MKS Kańczuga – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – 25.04.2023, godz. 17:30

UKS HEKTOR ROŹWIENICA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 22.04.2023, godz.

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS CZARNI OLESZYCE – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS PROMYK URZEJOWICE – MKS START PRUCHNIK  – 22.04.2023, godz. 14:00

LKS HETMAN LASZKI – MKS SOKÓŁ SIENIAWA – 23.04.2023, godz. 11:00

GKS ZARZECZE – KS WIĄZOWNICA – 24.04.2023, godz. 17:00

 –

00008 – Krosno: A1 Junior „”O” jun. starszych”

Wojaszówka  – Rogi Burza – 22.04.2023, godz. 11:00

Sobniów Jasło – Nienaszów Tempo – 22.04.2023, godz. 16:00

Kołaczyce Ostoja – Korczyna Kotwica – 22.04.2023, godz. 14:00

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Zagórz Osława – 22.04.2023, godz. 10:00

Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Targowiska  – 21.04.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 1

Średnia Wieś – PAUZA: Lesko Sanovia – 22.04.2023, godz. 11:00

Nowotaniec Cosmos – Polańczyk Nelson – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 2

ISKRZYNIA – Lubatówka – 22.04.2023, godz. 16:00

Haczów – Jasienica – 22.04.2023, godz. 11:00

Zmiennica – Jabłonica Polska – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Lubatowa – 22.04.2023, godz.

 –

Krosno: A1 Junior „jun. starszy” Grupa 3

UKS Guzikówka Krosno – PAUZA

Bieździedza LKS Orzeł – Mrukowa Zamczysko – 22.04.2023, godz. 11:00

Orzeł Lubla – GKS Zarzecze-Dębowiec – 22.04.2023, godz. 11:00

Kobylany Victoria – Czeluśnica – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1

Reslogistic Błażowianka Błażowa – PAUZA: Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 14:00

Korona Rzeszów – Sokół Sokołów Młp. – 22.04.2023, godz. 13:00

Czarni Czudec – Juventus Academy – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

PAUZA: Wisłok Czarna – Rzemieślnik Strażów – 22.04.2023, godz. 11:00

Dąb Kosina – LKS Wola Dalsza – 22.04.2023, godz. 11:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:30

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Smoczanka Mielec – Start Wola Mielecka – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Pitmark Jaślany – 22.04.2023, godz.

Victoria Czermin – LKS Babicha – 22.04.2023, godz. 11:00

Gryf Mielec – Wisłoka Borowa – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

PAUZA – Sokół Nisko – 23.04.2023, godz.

Sparta Jeżowe – PAUZA – 23.04.2023, godz. 13:00

LZS Ździary – KP Podwolina – 23.04.2023, godz. 13:00

LKS Brzyska Wola  – PAUZA – 23.04.2023, godz.

ŁKS Łowisko – Sokół Kamień – 23.04.2023, godz. 13:00

Stal Nowa Dęba – Górnovia Górno – 22.04.2023, godz. 13:00

Olimpia Pysznica – LKS San Wierzawice  – 23.04.2023, godz. 12:00

PAUZA – Azalia Wola Zarczycka – 23.04.2023, godz.

 –

 B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

PZU SMS Resovia II Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec – 2023-04-20 – 15:30

Karpaty Krosno  – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – 22.04.2023, godz. 11:00

Stal II Rzeszów S.A. – MKS DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 16:30

UKS SMS Stal Mielec – Igloopol Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.04.2023, godz. 13:00

 –

 B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)

JKS SMS II Jarosław – Karpaty II Krosno  – 23.04.2023, godz. 10:00

Czarni 1910 Jasło – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 23.04.2023, godz. 14:30

SPEC Stal Łańcut – FKS Stal Mielec S. A. – 23.04.2023, godz. 11:00

SMS Siarka Tarnobrzeg – Ekoball Sanok – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 B1 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)

Wisłok Strzyżów  – Lechia Sędziszów Młp. – 22.04.2023, godz. 14:00

Brzozovia Brzozów – Orzeł Przeworsk – 22.04.2023, godz. 14:00

AP Sanok – JKS SMS II Jarosław – 22.04.2023, godz. 12:00

 –

 B1 Junior Młodszy Grupa 4 (RW)

UKS SMS Rzeszów – LKS Skołyszyn – 22.04.2023, godz. 12:00

Polonia Przemyśl – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 23.04.2023, godz. 11:00

Błękitni Ropczyce – Igloopol II Dębica – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 B1 Junior Młodszy Grupa 5 (RW)

Aktiv Pro LUKS Beskid Posada Górna – APPN Sokół II Kolbuszowa Mielec – 22.04.2023, godz. 10:00

Halo Hyżne – UKS SMS II Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

MKS DAP II Dębica – PAUZA – 23.04.2023, godz. 10:00

 –

 Dębica: B1 Junior Młodszy

Błękitni Siedlanka – Inter Gnojnica – 2023-04-20 – 17:30

 –

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3

LKS START MIROCIN – PAUZA

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 22.04.2023, godz. 13:00

GKS ZARZECZE – MKS SOKÓŁ SIENIAWA – 22.04.2023, godz. 10:30

LKS SAN GORZYCE – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – 22.04.2023, godz. 11:00

KS SZÓWSKO – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4

MKS ROZTOCZE NAROL – PAUZA  – 22.04.2023, godz. 11:00

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS GRANICZNI KROWICA – 2023-04-20 – 17:30

LKS WALTER OPAKA – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 22.04.2023, godz. 11:00

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS URSUS DACHNÓW – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Izdebki LKS – Golcowa – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Zagórz Osława – 22.04.2023, godz.

Ustrzyki Dolne – Wesoła – 22.04.2023, godz. 11:00

 

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Krościenko Wyżne – Iwonicz Iwonka – 22.04.2023, godz. 11:00

Zręcin Tęcza – Jasionów JKS – 22.04.2023, godz. 11:00

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Głowienka 0:3 vo

Klimkówka Karpaty – AP BENIAMINEK II KROSNO – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3

Krempna Wrzos – Strzelec Frysztak – 22.04.2023, godz. 11:00

Kopytowa Polonia  – BŁAŻKOWA – 22.04.2023, godz. 11:00

Faliszówka Orzeł – Święcany Standart – 22.04.2023, godz. 11:00

Brzyska – Mrukowa Zamczysko – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Grunwald Budziwój – Junak Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Start Lubenia – 23.04.2023, godz. 15:00

PAUZA – Strumyk Malawa

KS Zaczernie – Strug Tyczyn – 22.04.2023, godz. 15:00

 –

 Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Tatyna Dylągówka – 22.04.2023, godz. 13:30

Czarni Kraczkowa – Głuchowianka Głuchów – 22.04.2023, godz. 10:30

Iskra Jawornik Polski – Astra Medynia Głogowska 0:3 vo

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Arka Albigowa – 21.04.2023, godz. 17:00

Grom Handzlówka – Unia Korniaktów Północny – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Victoria Giedlarowa – LZS Rzeczyca Długa  – 22.04.2023, godz. 11:00

Pogoń Leżajsk – Płomień Trześń – 22.04.2023, godz. 11:00

Azalia Wola Zarczycka – Stal Gorzyce – 22.04.2023, godz. 11:00

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Złotsan Kuryłówka – 22.04.2023, godz. 11:00

Unia Nowa Sarzyna – LZS Słowianin Grębów – 22.04.2023, godz. 17:00

PAUZA – TS Transdźwig Stale

 –

 C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)

Stal II Rzeszów S.A. – MKS DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – Czarni 1910 Jasło – 22.04.2023, godz. 16:00

AP Beniaminek Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

Igloopol Dębica – UKS SMS Rzeszów – 25.04.2023, godz. 16:00

 –

 C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)

Ekoball Sanok – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 21.04.2023, godz. 16:30

UKS SMS Przemyśl – JSRR Jarosław – 23.04.2023, godz. 11:00

Karpaty Krosno  – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 13:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 21.04.2023, godz. 08:45

 –

 C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)

Polonia Przemyśl – JKS SMS Jarosław – 25.04.2023, godz. 16:30

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 21.04.2023, godz. 17:30

Polonia Przemyśl – KS Legion Pilzno – 22.04.2023, godz. 17:00

Wisłok Strzyżów  – Unia Nowa Sarzyna – 22.04.2023, godz. 14:00

Sparta Leżajsk – JKS SMS Jarosław – 22.04.2023, godz. 11:30

 –

 C1 Trampkarz Grupa 4 (RW)

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 11:00

Lechia Sędziszów Młp. – Piast Nowa Wieś – 23.04.2023, godz. 11:00

GKS Majdan Sieniawski – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Dębica: C1 Trampkarz

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Igloopol Dębica – 2023-04-20 – 17:00

KS Legion Pilzno – LKS Pustków – 2023-04-20 – 17:00

LKS Sokół Malinie – Ostrovia Ostrowy Baranowskie – 2023-04-20 – 17:00

Błękitni Ropczyce – SOKÓŁ PIEŃ – 2023-04-20 – 17:00

Sparta Chorzelów – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 2023-04-20 – 17:00

 –

 Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

PAUZA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA

LKS SKOŁOSZÓW – LKS ŁĘK OSTRÓW – 22.04.2023, godz. 13:00

UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS MAKOVIA MAKOWISKO – 22.04.2023, godz. 14:00

JSRR JAROSŁAW – LKS POGÓRZE ROKIETNICA – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA

 –

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Uherce Szarotka – 22.04.2023, godz. 16:00

PAUZA – Górki

Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Grabówka – 22.04.2023, godz. 11:00

Brzozovia Brzozów – Ustrzyki Dolne – 22.04.2023, godz. 17:00

 –

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

Besko LKS Przełom – AKTIV PRO LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 22.04.2023, godz. 10:00

ISKRZYNIA – LKS Niebieszczany Remix – 22.04.2023, godz. 11:00

Haczów – PAUZA

 –

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

Odrzykoń Zamczysko – Świerzowa – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – UKS Guzikówka Krosno

Przełęcz Dukla – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PRO BUD KROSNO – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

Sobniów Jasło – Łęki Dukielskie – 22.04.2023, godz. 11:00

Kołaczyce Ostoja – Team 17 Szebnie – 22.04.2023, godz. 11:00

GMKS Dębowiec-Zarzecze – UKS TEMPO NIENASZÓW – 22.04.2023, godz. 14:00

Łubno Tajfun – Kopytowa Polonia  – 22.04.2023, godz. 16:00

 –

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1

PAUZA – Bratek Bratkowice

Tempo Cmolas – KS Przybyszówka – 22.04.2023, godz. 11:00

Wisłok Strzyżów  – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

Rudnianka Rudna Wielka – Herman Hermanowa – 22.04.2023, godz. 10:00

PAUZA – Strug Tyczyn

 –

 Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

Błękit Żołynia – Markovia Markowa – 22.04.2023, godz. 10:30

Crasnovia Krasne – LKS Jasionka – 22.04.2023, godz. 11:00

Korona Rzeszów – Jawor Krzemienica – 22.04.2023, godz. 10:00

Styrobud Trzeboś – Plantator Nienadówka – 22.04.2023, godz. 11:00

SPEC Stal Łańcut – Sawa Sonina – 22.04.2023, godz. 14:00

 –

 Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1

Sparta Jeżowe – LKS Brzyska Wola  – 22.04.2023, godz. 11:00

KS Sarzyna  – Rotunda Krzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Igloopol Dębica – 23.04.2023, godz. 11:00

AP Beniaminek Krosno – Czarni 1910 Jasło – 23.04.2023, godz. 11:00

UKS SMS Rzeszów – DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.04.2023, godz. 10:00

 –

 C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

Sparta Leżajsk – UKS Orlik Przemyśl – 25.04.2023, godz. 17:00

FKS Stal Mielec S. A. – Stal II Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 14:00

UKS Orlik Przemyśl – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 22.04.2023, godz. 12:00

AP Sanok – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – 22.04.2023, godz. 14:30

Sparta Leżajsk – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)

SPEC Stal Łańcut – UKS Orlęta Lesko – 22.04.2023, godz. 12:00

Karpaty Krosno  – JKS SMS Jarosław – 2023-04-20 – 16:00

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Ekoball Sanok – 22.04.2023, godz. 11:00

Iskra Zgłobień – UKS AP Kolejarz Zagórz – 23.04.2023, godz. 11:00

 –

 C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)

Siarka II Tarnobrzeg S.A. – Azalia Wola Zarczycka – 22.04.2023, godz. 14:00

Stal Gorzyce – Sokół Sokołów Młp. – 22.04.2023, godz. 12:00

Wisłoka Dębica – AP Beniaminek II Krosno – 22.04.2023, godz. 11:00

AP Beniaminek II Krosno – Sokół Sokołów Młp. – 24.04.2023, godz. 17:00

 –

 Dębica: C2 Trampkarz

Brzostowianka Brzostek – Team Przecław – 25.04.2023, godz. 17:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Czarnovia Czarna – 25.04.2023, godz. 17:00

HALO Hyżne – PAUZA

Budovia Budy Łańcuckie – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 11:00

Włókniarz Rakszawa – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Stobierna – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Stalowa Wola: C2 Trampkarz Grupa 1

PUKS Francesco Jelna – Złotsan Kuryłówka – 22.04.2023, godz. 11:00

GAS Łęg Stany – Advit Łętownia – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 D1 Młodzik Grupa 1 (RW)

FKS Stal Mielec S. A. – UKS SMS Stal Mielec – 23.04.2023, godz. 13:00

AP Sanok – Igloopol Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

DAP Dębica – Stal Rzeszów S.A. – 23.04.2023, godz. 15:00

AP Beniaminek Krosno – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.04.2023, godz. 11:00

 –

 D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

JSRR Jarosław – Global Academy Soccer Jasło – 22.04.2023, godz. 11:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Plon Kawęczyn – 22.04.2023, godz. 09:00

AP Stalowa Wola – UKS SMS Przemyśl – 21.04.2023, godz. 14:30

 –

 D1 Młodzik Grupa 3 (RW)

UKS Orlik Przemyśl – Ekoball Sanok – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Legion Pilzno – Karpaty Krosno  – 22.04.2023, godz. 10:00

 Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz. 11:00

Perfect Przeworsk – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 D1 Młodzik Grupa 4 (RW)

Sparta Leżajsk – DAF Rzeszów – 22.04.2023, godz. 13:00

SPEC Stal Łańcut – Sokół Nisko – 22.04.2023, godz. 10:30

Dynovia Dynów – UKS Szóstka Jasło – 23.04.2023, godz. 11:00

Stal II Rzeszów S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz. 12:00

 –

 D1 Młodzik Grupa 5 (RW)

APPN Mielec – Stal Nowa Dęba – 23.04.2023, godz. 10:00

Wisłok Strzyżów  – UKS AP Kolejarz Zagórz – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Dębica: D1 Młodzik

Chemik Pustków Osiedle – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – 25.04.2023, godz. 17:00

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 21.04.2023, godz. 17:00

Team Przecław – SP STRASZĘCIN – 21.04.2023, godz. 17:00

JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – DAP DEBICA – 21.04.2023, godz. 17:00

Grunwald Padew Narodowa – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – 21.04.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – Lechia Sędziszów Młp. – 21.04.2023, godz. 16:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1

WILCZKI LESKO – Bażanówka LKS Orzeł – 21.04.2023, godz. 16:30

LKS Niebieszczany Remix – Rymanów KS Start – 21.04.2023, godz. 16:30

Nowotaniec Cosmos – UKS ORLĘTA LESKO – 21.04.2023, godz. 16:30

Besko LKS Przełom – Ustrzyki Dolne – 21.04.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

ISKRZYNIA – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – 21.04.2023, godz. 16:30

LKS Hłudno – SPARTA IZDEBKI – 21.04.2023, godz. 16:30

Haczów – Grabówka – 21.04.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

UKS Guzikówka Krosno – Targowiska  – 21.04.2023, godz. 16:30

Karpaty Krosno  – Kombornia  – 2023-04-20 – 17:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Lubatówka – UKS Beniaminek Krosno – 21.04.2023, godz. 16:30

Korczyna II Kotwica – Przełęcz Dukla – 21.04.2023, godz. 16:30

Lubatowa – Kopytowa Polonia  – 21.04.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5

GLOBAL SOCCER ACADEMY – ZKS Nafta-Splast Jedlicze – 21.04.2023, godz. 16:00

BŁAŻKOWA – Strzelec Frysztak – 21.04.2023, godz. 16:30

Brzyska – Akademia Piłkarska Czarni Jasło – 21.04.2023, godz. 16:30

Święcany Standart – Skołyszyn – 21.04.2023, godz. 16:30

 –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Grunwald Budziwój – Zimowit Rzeszów 3:0 vo

Bratek Bratkowice – Start Lubenia – 22.04.2023, godz. 15:00

Strug Tyczyn – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Dzikowiec – Wisłok Strzyżów  – 22.04.2023, godz. 11:00

Diament Pstrągowa – Raniżovia Raniżów – 22.04.2023, godz. 17:00

 –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

ŁKS Łukawiec – Orzeł Wysoka Głogowska – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – AP WRS United Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

AP Ziomki Rzeszów – Juventus Academy – 22.04.2023, godz. 16:30

Leśna Wólka Podleśna – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

KS Przybyszówka – PAUZA

 –

 Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

Pogórze Husów – Czarni Kraczkowa – 22.04.2023, godz. 11:00

Szarotka Rogóżno – Dąb Kosina – 22.04.2023, godz. 11:00

Reslogistic Błażowianka Błażowa – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:30

Błękit Żołynia – Jawor Krzemienica – 2023-04-20 – 18:00

 –

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Unia Nowa Sarzyna – 2023-04-20 – 16:00

AKADAEMIA PIŁKARSKA JEŻOWE – Górnovia Górno – 22.04.2023, godz. 13:00

KP Tanew Wólka Tanewska – Advit Łętownia – 22.04.2023, godz. 13:00

KS Sarzyna  – Rotunda Krzeszów – 22.04.2023, godz. 13:00

Sokół Kamień – Azalia Brzóza Królewska – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

KS Wisan Skopanie – LZS Słowianin Grębów – 22.04.2023, godz.

PKS SAN STALOWA WOLA – Stal Gorzyce – 22.04.2023, godz.

LZS ŻABNO – Bukowa Jastkowice – 22.04.2023, godz.

Łęg Kopcie – GAP ZALESZANY – 22.04.2023, godz.

LZS ŻABNO – Bukowa Jastkowice – 21.04.2023, godz. 17:30

Łęg Kopcie – GAP ZALESZANY – 22.04.2023, godz. 13:00

 –

 D2 Młodzik Grupa 1 (RW)

SPEC Stal Łańcut – Karpaty Krosno  – 23.04.2023, godz. 13:00

AP Sanok – UKS SMS Przemyśl – 23.04.2023, godz. 11:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – AP Beniaminek PROFBUD Krosno – 22.04.2023, godz. 10:30

JKS Jarosław – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz. 13:00

 –

 D2 Młodzik Grupa 2 (RW)

FKS Stal Mielec S. A. – Chemik Pustków Osiedle – 23.04.2023, godz. 11:00

PZU SMS Resovia II Rzeszów – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz. 09:00

Stal II Rzeszów S.A. – UKS Szóstka Jasło – 23.04.2023, godz. 12:00

PAUZA – PKS SAN Stalowa Wola

Sokół Nisko – AP Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 11:00

Przełęcz Dukla – AP Beniaminek PROFBUD II Krosno – 25.04.2023, godz. 16:30

 –

 D2 Młodzik Grupa 3 (RW)

AP Jasło – Zimowit Rzeszów – 22.04.2023, godz. 12:30

ZKS Izolator Boguchwała – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.04.2023, godz. 13:30

KS Legion Pilzno – AP WRS United Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz. 09:30

Azalia Wola Zarczycka – Igloopol Dębica – 22.04.2023, godz. 14:00

Stal Gorzyce – Ekoball Sanok – 23.04.2023, godz. 16:00

 –

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

PAUZA –UKS NIEDŹWIADA DOLNA

Czarnovia Czarna – Lechia Sędziszów Młp. – 24.04.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – Igloopol Dębica – 24.04.2023, godz. 17:00

 –

 Dębica: D2 Młodzik Grupa 2

Błękitni Siedlanka – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 24.04.2023, godz. 17:00

Płomień UKS Zagorzyce – KS BYSTRZYCA – 24.04.2023, godz. 17:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Hucina – 24.04.2023, godz. 17:00

PAUZA – STRAŻAK GROCHOWE

 –

 Krosno: D2 Młodzik Grupa 1

SANOK Ekoball – WILCZKI LESKO – 22.04.2023, godz. 12:30

Rymanów KS Start – Klimkówka Karpaty – 21.04.2023, godz. 16:30

Łęki Dukielskie – Odrzykoń Zamczysko – 21.04.2023, godz. 16:30

 –

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1

Heiro Rzeszów – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.04.2023, godz. 09:30

Noverra Głogów Młp. – Piast Nowa Wieś 0:3 vo

Plantator Nienadówka – PZU SMS Resovia II Rzeszów – 24.04.2023, godz. 17:30

LKS Trzebownisko – KS Zaczernie – 25.04.2023, godz. 16:30

Rudnianka Rudna Wielka – PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki 3:0 vo

 –

 Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

Sawa Sonina – Dynovia Dynów – 23.04.2023, godz. 12:30

SPEC Stal Łańcut – LKS Brzeg Białobrzegi – 23.04.2023, godz. 15:00

Arka Albigowa – LKS Wola Dalsza – 22.04.2023, godz. 18:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 14:00

AP Crasnovia Krasne – Sparta Leżajsk – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 E1 Orlik Grupa 1 – Euroboisko (Dębica, Kraszewskiego 110)

UKS SMS Stal Mielec – PAUZA

DAP Dębica – UKS Szóstka Jasło – 22.04.2023, godz.

Wisłoka Dębica – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal Mielec – DAP Dębica – 22.04.2023, godz.

UKS Szóstka Jasło – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz.

PAUZA – SP Soccer Ropczyce

Wisłoka Dębica – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

DAP Dębica – PAUZA

SP Soccer Ropczyce – UKS Szóstka Jasło – 22.04.2023, godz.

DAP Dębica – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal Mielec – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

PAUZA – UKS Szóstka Jasło

SP Soccer Ropczyce – DAP Dębica – 22.04.2023, godz.

Wisłoka Dębica – PAUZA

UKS Szóstka Jasło – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

 –

 E1 Orlik Grupa 3 – CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

DAF Rzeszów – AP WRS United Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS Zimowit Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

Resovia Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 11:00

DAF Rzeszów – LKS Zimowit Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

Stal Rzeszów S.A. – Resovia Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

AP WRS United Rzeszów – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 11:00

Resovia Rzeszów S.A. – DAF Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS Zimowit Rzeszów – AP WRS United Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

SPEC Stal Łańcut – Stal Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS Zimowit Rzeszów – Resovia Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

DAF Rzeszów – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 11:00

AP WRS United Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 11:00

SPEC Stal Łańcut – LKS Zimowit Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

Resovia Rzeszów S.A. – AP WRS United Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

Stal Rzeszów S.A. – DAF Rzeszów – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 E1 Orlik Grupa 4 – Stadion MKS ORZEŁ (Przeworsk, Budowlanych 3)

JSRR Jarosław – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

JKS Jarosław – Orzełek Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – KS Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

JSRR Jarosław – JKS Jarosław – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – UKS SMS Przemyśl – 22.04.2023, godz. 10:00

Perfect Przeworsk – KS Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – JSRR Jarosław – 22.04.2023, godz. 10:00

JKS Jarosław – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Błękit Żołynia – Orzełek Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

JKS Jarosław – UKS SMS Przemyśl – 22.04.2023, godz. 10:00

JSRR Jarosław – KS Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

Perfect Przeworsk – Orzełek Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Błękit Żołynia – JKS Jarosław – 22.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – JSRR Jarosław – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1 – ORLIK 2012 W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM

AP Głogovia Głogów Młp. – PAUZA

AP Głogovia II Głogów Młp. – Strug Tyczyn – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Galicja Chmielnik – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Strug Tyczyn – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Galicja Chmielnik – PAUZA

Beniaminek Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – PAUZA

Galicja Chmielnik – Strug Tyczyn – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Galicja Chmielnik – 22.04.2023, godz. 10:00

Strug Tyczyn – PAUZA

Galicja Chmielnik – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – PAUZA

Strug Tyczyn – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3 – Stadion Sportowy w Kraczkowej

Czarni Kraczkowa – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Handzlówka – Jawor Krzemienica – 22.04.2023, godz. 10:00

Astra Medynia Głogowska – Czarni Kraczkowa – 22.04.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – Grom Handzlówka – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Handzlówka – Astra Medynia Głogowska – 22.04.2023, godz. 10:00

Jawor Krzemienica – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

Czarni Kraczkowa – Grom Handzlówka – 22.04.2023, godz. 10:00

Astra Medynia Głogowska – Jawor Krzemienica – 22.04.2023, godz. 10:00

Jawor Krzemienica – Czarni Kraczkowa – 22.04.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – Astra Medynia Głogowska – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 E2 Orlik Grupa 1 – Gryf (Mielec, Warszawska 93)

UKS SMS Stal Mielec – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

APPN Mielec – UKS SMS Stal II Mielec – 22.04.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – Plon Kawęczyn – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal Mielec – APPN Mielec – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal II Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 22.04.2023, godz.

SP Soccer Ropczyce – Plon Kawęczyn – 22.04.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

APPN Mielec – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

Plon Kawęczyn – UKS SMS Stal II Mielec – 22.04.2023, godz.

APPN Mielec – FKS Stal Mielec S. A. – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal Mielec – Plon Kawęczyn – 22.04.2023, godz.

SP Soccer Ropczyce – UKS SMS Stal II Mielec – 22.04.2023, godz.

Plon Kawęczyn – APPN Mielec – 22.04.2023, godz.

FKS Stal Mielec S. A. – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal II Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

 –

 E2 Orlik Grupa 2 – STAL Gorzyce (Gorzyce, Józefa Piłsudskiego 30)

AP Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 09:00

ZKS Stal Stalowa Wola – UKS FA Nisko – 23.04.2023, godz. 09:00

UKS FA Stalowa Wola – Stal Gorzyce – 23.04.2023, godz. 09:00

AP Stalowa Wola – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

UKS FA Nisko – UKS FA Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Gorzyce – 23.04.2023, godz. 09:00

UKS FA Stalowa Wola – AP Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 09:00

Stal Gorzyce – UKS FA Nisko – 23.04.2023, godz. 09:00

ZKS Stal Stalowa Wola – UKS FA Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

AP Stalowa Wola – Stal Gorzyce – 23.04.2023, godz. 09:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS FA Nisko – 23.04.2023, godz. 09:00

Stal Gorzyce – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

UKS FA Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 09:00

UKS FA Nisko – AP Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 09:00

 –

 E2 Orlik Grupa 4 – Stal Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

SPEC Stal Łańcut – DAP Dębica – 21.04.2023, godz. 17:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – PAUZA

Stal Rzeszów S.A. – Sokół Sokołów Młp. – 21.04.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – PZU SMS Resovia Rzeszów – 21.04.2023, godz. 17:00

PAUZA – Stal Rzeszów S.A.

DAP Dębica – Sokół Sokołów Młp. – 21.04.2023, godz. 17:00

Stal Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut – 21.04.2023, godz. 17:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – DAP Dębica – 21.04.2023, godz. 17:00

Sokół Sokołów Młp. – PAUZA

PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 21.04.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – Sokół Sokołów Młp. – 21.04.2023, godz. 17:00

DAP Dębica – PAUZA

Sokół Sokołów Młp. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 21.04.2023, godz. 17:00

Stal Rzeszów S.A. – DAP Dębica – 21.04.2023, godz. 17:00

PAUZA – SPEC Stal Łańcut

 –

 E2 Orlik Grupa 5 – ORLIK (Leżajsk, Marii Curie-Skłodowskiej 6)

Orzełek Przeworsk – Sparta Leżajsk – 23.04.2023, godz. 10:00

JKS Jarosław – UKS SMS Przemyśl – 23.04.2023, godz. 10:00

Orzełki Brzozów – Orzełek Przeworsk – 23.04.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – JKS Jarosław – 23.04.2023, godz. 10:00

JKS Jarosław – Orzełki Brzozów – 23.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – Sparta Leżajsk – 23.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – JKS Jarosław – 23.04.2023, godz. 10:00

Orzełki Brzozów – UKS SMS Przemyśl – 23.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Przemyśl – Orzełek Przeworsk – 23.04.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Orzełki Brzozów – 23.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1 – ORLIK MOSiR ŁAŃCUT (Łańcut, Romualda Traugutta 11)

SPEC Stal Łańcut – PAUZA

Iskra Jawornik Polski – Arka Albigowa – 22.04.2023, godz. 10:00

Czarni Kraczkowa – Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2 – LKS Trzebownisko (Trzebownisko 979)

Orzeł Wysoka Głogowska – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Noverra Głogów Młp.

Juventus Academy – LKS Trzebownisko – 22.04.2023, godz. 11:00

Orzeł Wysoka Głogowska – PAUZA

Noverra Głogów Młp.  – Juventus Academy – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS Trzebownisko – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 11:00

Juventus Academy – Orzeł Wysoka Głogowska – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Plon Klęczany

LKS Trzebownisko – Noverra Głogów Młp.  – 22.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Juventus Academy

Orzeł Wysoka Głogowska – LKS Trzebownisko – 22.04.2023, godz. 11:00

Noverra Głogów Młp.  – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 11:00

LKS Trzebownisko – PAUZA

Juventus Academy – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 11:00

Noverra Głogów Młp.  – Orzeł Wysoka Głogowska – 22.04.2023, godz. 11:00

 –

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3 – Orlik (Dynów, ks. Józefa Ożoga )

KS Przybyszówka – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Przybyszówka – Heiro Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

HALO Hyżne – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – KS Przybyszówka – 22.04.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Przybyszówka – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 10:00

HALO Hyżne – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Heiro Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – KS Przybyszówka – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: E2 Orlik Grupa 4 – ORLIK 2012 W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM

Piast Nowa Wieś – Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – Start Borek Stary – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – AP Crasnovia Krasne – 22.04.2023, godz. 10:00

Piast Nowa Wieś – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

Start Borek Stary – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – AP Crasnovia Krasne – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Piast Nowa Wieś – 22.04.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – Start Borek Stary – 22.04.2023, godz. 10:00

Grunwald Budziwój – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Piast Nowa Wieś – AP Crasnovia Krasne – 22.04.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – Start Borek Stary – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 10:00

Start Borek Stary – Piast Nowa Wieś – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 1 – Stara Jastrząbka

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Start Wola Mielecka – 22.04.2023, godz.

LKS Stara Jastrząbka-Róża – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA II – 22.04.2023, godz. 10:00

LKS STASIÓWKA – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – 22.04.2023, godz.

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – LKS Stara Jastrząbka-Róża – 22.04.2023, godz.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA II – LKS STASIÓWKA – 22.04.2023, godz.

Start Wola Mielecka – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – 22.04.2023, godz.

LKS STASIÓWKA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 22.04.2023, godz.

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Start Wola Mielecka – 22.04.2023, godz.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA II – 22.04.2023, godz.

LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS STASIÓWKA – 22.04.2023, godz.

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – 22.04.2023, godz.

Start Wola Mielecka – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA II – 22.04.2023, godz.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – LKS Stara Jastrząbka-Róża – 22.04.2023, godz.

LKS STASIÓWKA – Start Wola Mielecka – 22.04.2023, godz.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA II – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 22.04.2023, godz.

 –

 Dębica: F1 Żak Grupa 2 – Stadion Ropczyce, Robotnicza 46

Wisłoka Dębica – Team Przecław – 22.04.2023, godz.

Victoria Czermin – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

Chemik Pustków Osiedle – AP Radomyśl Wielki – 22.04.2023, godz.

Wisłoka Dębica – Victoria Czermin – 22.04.2023, godz.

SP Soccer Ropczyce – Chemik Pustków Osiedle – 22.04.2023, godz. 10:00

Team Przecław – AP Radomyśl Wielki – 22.04.2023, godz.

Chemik Pustków Osiedle – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz.

Victoria Czermin – Team Przecław – 22.04.2023, godz.

AP Radomyśl Wielki – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

Victoria Czermin – Chemik Pustków Osiedle – 22.04.2023, godz.

Wisłoka Dębica – AP Radomyśl Wielki – 22.04.2023, godz.

Team Przecław – SP Soccer Ropczyce – 22.04.2023, godz.

AP Radomyśl Wielki – Victoria Czermin – 22.04.2023, godz.

Chemik Pustków Osiedle – Team Przecław – 22.04.2023, godz.

SP Soccer Ropczyce – Wisłoka Dębica – 22.04.2023, godz.

 –

 F1 Żak Grupa 3 – STADION MIEJSKI W RZESZOWIE (Hetmańska 69)

SPEC Stal Łańcut – JKS Jarosław – 21.04.2023, godz. 17:00

Stal Rzeszów S.A. – KS Błękit Żołynia – 21.04.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – PZU SMS Resovia Rzeszów – 21.04.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – Stal Rzeszów S.A. – 21.04.2023, godz. 17:00

KS Błękit Żołynia – SP Soccer Ropczyce – 21.04.2023, godz. 17:00

JKS Jarosław – PZU SMS Resovia Rzeszów – 21.04.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – SPEC Stal Łańcut – 21.04.2023, godz. 17:00

Stal Rzeszów S.A. – JKS Jarosław – 21.04.2023, godz. 17:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – KS Błękit Żołynia – 21.04.2023, godz. 17:00

Stal Rzeszów S.A. – SP Soccer Ropczyce – 21.04.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – PZU SMS Resovia Rzeszów – 21.04.2023, godz. 17:00

JKS Jarosław – KS Błękit Żołynia – 21.04.2023, godz. 17:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów S.A. – 21.04.2023, godz. 17:00

SP Soccer Ropczyce – JKS Jarosław – 21.04.2023, godz. 17:00

KS Błękit Żołynia – SPEC Stal Łańcut – 21.04.2023, godz. 17:00

 –

 F1 Żak Grupa 2 – Siarka Tarnobrzeg S.A. (Tarnobrzeg, M. Dąbrowskiej 10)

Sparta Leżajsk – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Gorzyce – 22.04.2023, godz. 10:00

ZKS Stal Stalowa Wola – Stal Gorzyce – 22.04.2023, godz. 10:00

Sparta Leżajsk – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Gorzyce – Sparta Leżajsk – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 1 – Orlik w Kosinie

AP Crasnovia Krasne – Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.04.2023, godz. 10:00

Jawor Krzemienica – LKS Wola Dalsza – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – Dąb Kosina – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jawor Krzemienica – 22.04.2023, godz. 10:00

LKS Wola Dalsza – Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

Jawor Krzemienica – AP Crasnovia Krasne – 22.04.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

LKS Wola Dalsza – Orzeł Wólka Niedźwiedzka – 22.04.2023, godz. 10:00

Dąb Kosina – Jawor Krzemienica – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Crasnovia Krasne – LKS Wola Dalsza – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

LKS Wola Dalsza – Dąb Kosina – 22.04.2023, godz. 10:00

Jawor Krzemienica – Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – AP Crasnovia Krasne – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 2 – Niechobrz 985

AP Głogovia Głogów Młp.  – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

Aktiv Pro Wiśniowa – Jedność Niechobrz – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp.  – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.04.2023, godz. 10:00

Jedność Niechobrz – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

Aktiv Pro Wiśniowa – AP Głogovia Głogów Młp.  – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

Jedność Niechobrz – Grom Mogielnica – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Aktiv Pro Wiśniowa – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp.  – Jedność Niechobrz – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

Jedność Niechobrz – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Aktiv Pro Wiśniowa – Grunwald Budziwój – 22.04.2023, godz. 10:00

Grom Mogielnica – AP Głogovia Głogów Młp.  – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 3 – LKS Sawa Sonina (Sonina 266)

Orzeł Wysoka Łańcucka – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Sawa Sonina – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – Sawa Sonina – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 10:00

Dynovia Dynów – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Sawa Sonina – Orzeł Wysoka Łańcucka – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F1 Żak Grupa 4 – Stadion LKS Plon Klęczany (Klęczany 100)

Bratek Bratkowice – Stobierna Krzywe – 22.04.2023, godz. 10:00

Plon Klęczany – Sokół Sokołów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Noverra Głogów Młp. – Bratek Bratkowice – 22.04.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 10:00

Plon Klęczany – Noverra Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Sokół Sokołów Młp. – Stobierna Krzywe – 22.04.2023, godz. 10:00

Bratek Bratkowice – Plon Klęczany – 22.04.2023, godz. 10:00

Noverra Głogów Młp. – Sokół Sokołów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Sokół Sokołów Młp. – Bratek Bratkowice – 22.04.2023, godz. 10:00

Stobierna Krzywe – Noverra Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 F2 Żak Grupa 1 – CWKS Resovia (Rzeszów, Stanisława Wyspiańskiego 22)

PZU SMS Resovia Rzeszów – AP Sanok – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – Orzełek Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

DAP Dębica – Stal Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Sanok – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – AP Sanok – 22.04.2023, godz. 10:00

Perfect Przeworsk – DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

Orzełek Przeworsk – Stal Rzeszów S.A. – 22.04.2023, godz. 10:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – Perfect Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Sanok – DAP Dębica – 22.04.2023, godz. 10:00

Perfect Przeworsk – Orzełek Przeworsk – 22.04.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – AP Sanok – 22.04.2023, godz. 10:00

DAP Dębica – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 F2 Żak Grupa 2 – Siarka Tarnobrzeg S.A. (Tarnobrzeg, M. Dąbrowskiej 10)

APPN Mielec – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Stal Mielec – 23.04.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – APPN Mielec – 23.04.2023, godz. 10:00

ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – FKS Stal Mielec S. A. – 23.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Stal Mielec – ZKS Stal Stalowa Wola – 23.04.2023, godz. 10:00

APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 10:00

FKS Stal Mielec S. A. – UKS SMS Stal Mielec – 23.04.2023, godz. 10:00

UKS SMS Stal Mielec – APPN Mielec – 23.04.2023, godz. 10:00

ZKS Stal Stalowa Wola – FKS Stal Mielec S. A. – 23.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 1 – Stadion KS Dąbrówki (Dąbrówki 262A)

KS Dąbrówki – Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

Brzeg Białobrzegi – Arka Albigowa – 22.04.2023, godz. 10:00

Błękit Żołynia – Arka Albigowa – 22.04.2023, godz. 10:00

KS Dąbrówki – Brzeg Białobrzegi – 22.04.2023, godz. 10:00

Brzeg Białobrzegi – Błękit Żołynia – 22.04.2023, godz. 10:00

Arka Albigowa – KS Dąbrówki – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 2 – Stadion w Jaworniku Polskim (Jawornik Polski )

Iskra Jawornik Polski – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

GAP Boguchwała – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 10:00

Beniaminek Rzeszów – HALO Hyżne – 22.04.2023, godz. 10:00

Iskra Jawornik Polski – GAP Boguchwała – 22.04.2023, godz. 10:00

GAP Boguchwała – Beniaminek Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

HALO Hyżne – Iskra Jawornik Polski – 22.04.2023, godz. 10:00

 –

 Rzeszów: F2 Żak Grupa 3 – Arena Słocina (Rzeszów, Stanisława Gliwy 1)

AP Głogovia Głogów Młp. – Heiro Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 10:00

Juventus Academy – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia II Głogów Młp. – Juventus Academy – 22.04.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – Heiro Rzeszów – 22.04.2023, godz. 10:00

AP Głogovia Głogów Młp. – AP Głogovia II Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Juventus Academy – Rudnianka Rudna Wielka – 22.04.2023, godz. 10:00

Rudnianka Rudna Wielka – AP Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 10:00

Heiro Rzeszów – Juventus Academy – 22.04.2023, godz. 10:00

G1 Skrzat – Smoczanka (Mielec, Smoczka 93)

UKS SMS Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.04.2023, godz.

PZU SMS Resovia Rzeszów – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz.

APPN Mielec – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

Siarka Tarnobrzeg S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.04.2023, godz.

PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Mielec – 22.04.2023, godz.

ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 22.04.2023, godz.

UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów – 22.04.2023, godz.

APPN Mielec – ZKS Stal Stalowa Wola – 22.04.2023, godz.

ZKS Stal Stalowa Wola – UKS SMS Stal Mielec – 22.04.2023, godz.

Siarka Tarnobrzeg S.A. – APPN Mielec – 22.04.2023, godz.

PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Mielec – 23.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów – 23.04.2023, godz. 10:00

APPN Mielec – Siarka Tarnobrzeg S.A. – 23.04.2023, godz. 10:00