Piłkarski Rozkład Jazdy [21-23 kwietnia]. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

956
Fot. Konrad Kwolek

Prezentujemy wykaz meczów piłkarskich oraz obsady sędziowskie z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego od ekstraklasy do klasy B na weekend 21-23 kwietnia 2023.

PKO BP Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Stal Mielec, 22.04.2023, godz. 20.00,

Sędziuje: Piotr Lasyk (Bytom)

Fortuna 1 liga

Puszcza Niepołomice – Apklan Resovia, 22.04.2023, godz. 20.00

Sędziuje: Łukasz Szczech (Kobyłka)

Stal Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz, 24.04.2023, godz. 18.00

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin)

1 liga kobiet

Bielawianka Bielawa – Resovia, 22.04.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Angelika Gębka (Sosnowiec).

1 liga futsalu

AZS UZ Zielona Góra – Heiro Rzeszów rozegrano, wynik: 5:4

FC 2016 Siemianowice Śląskie – Eurobus Przemyśl, 23.04.2023, godz. 18.00

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg, 22.04.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Karol Iwanowicz (Lublin)

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – Ślęza Wrocław, 22.04.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Agnieszka Olesiak (Dobra).

3 liga

KS Wiązownica – Wieczysta Kraków, 22.04.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Sławomir Smaczny (Bytom)

Wisłoka Dębica – Cracovia II, 22.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Daniel Kruczyński (Żywiec)

Avia Świdnik – Stal Stalowa Wola, 22.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Mateusz Jenda (Mokotów)

Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa, 23.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Michał Ficiński (Sosnowiec)

3 liga kobiet

Inter Gnojnica – PAUZA

Izolator Boguchwała – POGORZANKA POGORZYCE – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Marcin Habaj, Jakub Wojnarowski, Marcin Dutkowski

Resovia II Rzeszów – ISKRA BRZEZINKA KKPN – 23.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kinga Lachtara, Rafał Szydełko, Daniel Pyte

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – LKS Skołoszów – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Tomasz Kopeć, Juliusz Wieleba

Cosmos Nowotaniec – KS Legion Pilzno – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Babiński, Marcin Konefał, Mariusz Woźniak

Karpaty Krosno  – Izolator Boguchwała – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Damian Kublas, Paweł Paryniak, Sławomir Bochnak

Sokół Nisko – Głogovia Głogów Młp. – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Konrad Tomczyk, Arkadiusz Suchy, Marcin Romanik

Sokół Kolbuszowa Dolna – SPEC Stal Łańcut – 22.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Albin Kijowski, Grzegorz Gądela, Patryk Augustyn

FKS Stal II Mielec S. A. – KS JKS Jarosław – 22.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Karol Jezuit, Krzysztof Lipczyński, Grzegorz Jeleń

Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek

Lechia Sędziszów Młp. – Korona Rzeszów – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Piotr Mazur, Kamil Mierzwa

Stal II Rzeszów S.A. – Wólczanka Wólka Pełkińska – 22.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Michał Sondej, Piotr Rachwał, Dawid Półchłopek

Klasa O, Dębica

Smoczanka Mielec – Błękitni Ropczyce – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Adrian Cich,

Czarnovia Czarna – Błękitni Siedlanka – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Edward Szczurek

Victoria Czermin – Czarni Trześń – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Chmiel, Piotr Mazur, Tomasz Sujdak

Piast Wolica Piaskowa – Kamieniarz Golemki – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik, Bogusław Żegleń

Wisłoka II Dębica – Chemik Pustków Osiedle 0:3 vo

LKS ŻYRAKÓW – Radomyślanka Radomyśl Wielki – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Paweł Totoś, Daniel Strzałka

Sparta Chorzelów – LKS Pustków – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Marcin Konefał, Gerard Żurawski, Jakub Strelcow

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Sokół II Kolbuszowa Dolna – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Gawle, Piotr Mazur, Arkadiusz Kuczaj

 –

Klasa O, Jarosław

LKS SAN GORZYCE – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Michał Szczybyło, Mirosław Powroźnik, Tomasz Sałek

MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – LKS ORZEŁ TORKI – 23.04.2023, godz. 13:30

Sędziują: Kamil Płoskoń, Tomasz Dziedzic, Wojciech Wajda

MKS Kańczuga – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – 22.04.2023, godz. 15:00, w Sieteszy

Sędziują: Łukasz Łamasz, Kamil Wróbel, Mateusz Michalski

LKS START LISIE JAMY – Orzeł Przeworsk – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Daniel Lorynowicz (Jankowice), Paweł Drabik, Marcin Pszonak

LKS PROMYK URZEJOWICE – KS PIAST TUCZEMPY – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Rożak, Adam Włoch, Mateusz Wiejaczka

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – KS SANTOS PIWODA – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Szczepański (Żurawiczki), Grzegorz Szpilka (Niżatyce), Karol Ochyra

MKS START PRUCHNIK  – KS ZDRÓJ HORYNIEC – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Ireneusz Lis (Rokietnica), Kacper Krasicki (Kidałowice), Piotr Ziegelheim

LKS HETMAN LASZKI – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marcin Kogut (Grochowce), Michał Kazimir, Łukasz Olech (Siedliska)

 –

Klasa O, Krosno

Czarni 1910 Jasło – MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Artur Szelc, Sławomir Kielar, Dominik Wiklowski

Targowiska  – Rymanów KS Start – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Piotr Farion, Tomasz Kijowski

Bukowsko – Jabłonica Polska – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Farion, Tomasz Pikuła, Sławomir Kiełtyka

Odrzykoń Zamczysko – Przełęcz Dukla – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maksymilian Nestorowicz (Rzepedź), Damian Szałajko (Długie), Wacław Bocoń

MARKIEWICZA KROSNO – Nienaszów Tempo – 22.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kamil Dobosz, Wojciech Heret (Górki), Marcin Irzyk (Grabownica Starzeńska)

Czeluśnica – SANOK Ekoball – 23.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Kubicki, Paweł Bałut, Damian Kędzior

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Górki – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Kamil Smerecki, Michał Krześniak

Besko LKS Przełom – Mrukowa Zamczysko – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Konrad Kukowski

 –

Klasa O, Rzeszów

Leśna Wólka Podleśna – Włókniarz Rakszawa – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Marcin Babiarz (Albigowa), Łukasz Szpytma (Markowa), Karol Pułanik

PZU SMS Resovia II Rzeszów – LKS Wola Dalsza – 23.04.2023, godz. 10:00

Sędziują: Krzysztof Kosiek, Konrad Majewski, Paweł Kiszka

Błażowianka Błażowa – Jedność Niechobrz – 23.04.2023, godz. 19:00

Sędziują: Szymon Kojder, Paweł Charchut (Dąbrowa), Daniel Wilczak (Medynia Głogowska)

Sokół Sokołów Młp. – KS Przybyszówka – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Patrycja Turczyn, Konrad Łukiewicz, Kamil Godek

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Plantator Nienadówka – 22.04.2023, godz. 16:00, w Górnie

Sędziują: Damian Cichoń (Kraków-Śródmieście), Jacek Taran, Dawid Sowa (Czajkowa)

Iskra Zgłobień – Sawa Sonina – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Petela, Łukasz Grabiec, Jakub Tajchman

KS Zaczernie – Strumyk Malawa – 22.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Bogdan Maciąg (Niwiska), Grzegorz Wrona (Majdan Królewski), Adrian Maciąg

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Strug SZiK Tyczyn – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Hubert Kopacz, Konrad Burakowski, Mateusz Horodejczuk

 –

Klasa O, Stalowa Wola

Unia Nowa Sarzyna – LZS Jarocin – 22.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Mateusz Dwornicki (Zaklików), Michał Łokaj (Huta Krzeszowska)

KP Tanew Wólka Tanewska – Stal Gorzyce – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Grzegorz Wilk, Mariusz Antosz, Mariusz Koper

LZS Ździary – San Kłyżów – 22.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dorian Dabek, Lukasz Kijak, Paweł Mulawka

TS Transdźwig Stale – OKS JUNIOR ZAKRZÓW – 23.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Karol Dziopak, Witold Wieprzęć, Tomasz Woźny

ŁKS Łowisko – Sokół Kamień – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marek Witoń, Grzegorz Łącz, Krzysztof Ordon (Chmielów)

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Stal Nowa Dęba – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Jan Polek

Olimpia Pysznica – Pogoń Leżajsk – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Wilk, Mateusz Dwornicki (Zaklików), Jakub Pawłowski (Bojanów)

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Azalia Wola Zarczycka – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Dominik Wtorek, Paweł Mulawka

 –

Klasa A, Dębica

Płomień UKS Zagorzyce – LKS STASIÓWKA 0:3 vo

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Wiewiórka – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dariusz Łukaszewski, Paweł Ochab, Jakub Chmiel

KS Legion II Pilzno – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Radosław Mazur, Paweł Kantor, Tomasz Szewczyk

LKS Nagoszyn – Team Przecław – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Sobuś, Paweł Mokrzycki, Arkadiusz Marcićkiewicz

Głowaczowa – Brzostowianka Brzostek – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Totoś, Jakub Dybowski, Michał Pikuła (Zawada)

KS BYSTRZYCA – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – 23.04.2023, godz. 17:00, w Olchowej

Sędziują: Karol Jezuit, Arkadiusz Tomasiewicz, Grzegorz Jeleń

Paszczyniak Paszczyna – LKS Stara Jastrząbka-Róża – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marek Głowacki, Krzysztof Rogowski, Paweł Saj

Jarosław: Klasa A, Grupa 1

MKS RADYMNO – KS VICTORIA KIDAŁOWICE 3:0 vo

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Ireneusz Lis, Łukasz Folta, Maciej Pajda

LKS MANASTERZ k/J-AW – KS FREDRO SUROCHÓW – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Rafał Dubiel, Konrad Kasperski, Krzysztof Tryniecki

LKS TĘCZA JANKOWICE – KS PRO-100 WIETLIN – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Arkadiusz Suchy, Kacper Krasicki, Jakub Krasicki

LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE – KS WĘGIERKA – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Pikuła, Bernard Buczny, Remigiusz Sawicki

KS SZÓWSKO – LKS DĄB DOBKOWICE – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Karol Pszonak, Sebastian Rożak, Marcin Pszonak

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS ISKRA ZABŁOTCE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Łukasz Łamasz, Piotr Ziegelheim, Tomasz Zazula

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS SZKŁO MŁYNY – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Jakub Boratyn, Marta Kotlińska

 –

Jarosław: Klasa A, Grupa 2

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – KS WIAR KRÓWNIKI – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Piotr Bielański, Waclaw Kucharski

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS GRANICA STUBNO – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Denis Rokita, Sebastian Rozenbajgier

KS POGÓRZE DUBIECKO – GKS VIKING ORŁY – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Justyna Dytko, Krzysztof Brzeżawski

Żurawianka Żurawica – LKS CRESOVIA KALNIKÓW – 22.04.2023, godz. 16:00, w Maćkówce

Sędziują: Leszek Kogut, Bartosz Skałacki, Krzysztof Brzeżawski

ULKS SAN HURECZKO – KS FORT JAKSMANICE – 22.04.2023, godz. 14:30

Sędziują: Kamil Kuźma, Andrzej Hreczka, Wiesław Szkrabut

POLONIA II PRZEMYŚL – LKS KORONA TRÓJCZYCE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Leszek Kogut, Bartosz Skałacki, Magdalena Kulka

LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS NAKŁO – STARZAWA – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sławomir Bochnak, Krzysztof Nazarko, Mikołaj Lekowski

UKS UNIA FREDROPOL – LKS BATYCZE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Ireneusz Małysz, Piotr Grodecki, Wiesław Szkrabut

 –

Jarosław: Klasa A, Grupa 3

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Adam Włoch, Karol Wielis, Jan Pindak

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Wróbel, Stanisław Hubacz, Dawid Wilusz

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Bednarski, Daniel Ochyra, Jakub Boratyn

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS WISEŁKA SIENNÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Cynk, Grzegorz Stępak, Dariusz Mikuła

LKS START MIROCIN – PKS UNUM BABICE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Dariusz Łuczyk, Szymon Świętoniowski

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Michalski, Oskar Hamacher, Łukasz Wolański

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS STRUMYK HAWŁOWICE – 22.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Zazula, Krzysztof Nazarko, Paweł Skupień

 –

Jarosław: Klasa A, Grupa 4

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS CZERWONI CEWKÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wojciech Mańczak, Mirosław Powroźnik, Paweł Pata

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Furgała, Jan Terech, Jakub Hałucha

LKS KORZENICA – LKS CZARNI OLESZYCE – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Puka, Mateusz Kuziemko, Marcin Kondrat

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS ZRYW MŁODÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Tryniecki, Konrad Kasperski, Jan Zwierzyński

KS ORKAN ZAPAŁÓW – MKS JUWENIA CIESZANÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wiktor Łopuch, Marta Kotlińska, Patryk Oleksiewicz

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – KS VICTORIA STARY DZIKÓW – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Franus, Rafał Dubiel, Milosz Michalec

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – LKS BŁĘKITNI FUTORY – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Michał Szczybyło, Tomasz Sałek, Andrzej Sopel

 –

Krosno: Klasa A, Grupa 1

Przysietnica – LKS Niebieszczany Remix – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Piotr Prajsnar, Sławomir Kielar

Uherce Szarotka – Izdebki LKS – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wojciech Heret, Albin Kijowski, Kacper Stach (a)

Strachocina  – Pisarowce – 22.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Łukasz Matuszek (Niebieszczany), Paweł Miśko, Kacper Stach

Zarszyn – Lesko Sanovia – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wojciech Kolbusz, Krzysztof Kosiek, Tomasz Gogosz

Bażanówka LKS Orzeł – Bezmiechowa LKS Lotniarz – 23.04.2023, godz. 15:30

Sędziują: Mateusz Heret, Kamil Dobosz, Konrad Kijowski

Długie LKS RAF HOUZE – Jankowce – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Grzegorz Gądela, Grzegorz Bliźniak

Płowce – WIKI SANOK – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Gumienny, Mateusz Dziok, Konrad Kijowski

 –

Krosno: Klasa A, Grupa 2

GKS Górnik Grabownica Starzeńska – Haczów – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Patryk Augustyn, Albin Kijowski, Grzegorz Gądela

WRÓBLIK SZLACHECKI – Rogi Burza – 23.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Sławomir Rak, Jan Majewski

Klimkówka Karpaty – Niebocko Victoria  – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Konrad Kukowski

Zmiennica – ISKRZYNIA – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Bartłomiej Adamiak, Przemysław Sidor

Jaśliska – LUKS BESKID POSADA GÓRNA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jakub Stodolak, Tomasz Kijowski, Krzysztof Łuksa

Lubatówka – Brzozovia Brzozów – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Radosław Łapka, Leszek Śnieżek, Szymon Skublicki

Grabówka – Iwonicz Iwonka – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Wierdak, Piotr Prajsnar, Kamil Wania (Bzianka)

 –

Krosno: Klasa A, Grupa 3

Orzeł Lubla – Kołaczyce Ostoja – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Maciej Solecki, Wieslaw Pyzia, Rafał Krężałek

Łęki Dukielskie – UKS Guzikówka Krosno – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Martin Kijowski, Kamil Smerecki, Dariusz Wais

Bieździedza LKS Orzeł – Faliszówka Orzeł – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Wojciech Kolbusz, Tomasz Gogosz, Łukasz Machowski

GKS Zarzecze-Dębowiec – Niegłowice Wisłoka – 22.04.2023, godz. 17:00, Jasło, ul. Sportowa

Sędziują: Radosław Łapka, Krystian Wiklowski, Maciej Wołek

Wojaszówka  – Zręcin Tęcza – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Szczepek, Arkadiusz Buba, Łukasz Podgórski

Skołyszyn – Brzyska – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Kochański, Jan Samborowski, Ryszard Pękala

Krościenko Wyżne – Sobniów Jasło – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Paweł Pitak, Edward Szczurek, Tomasz Kopacz

 –

Rzeszów: Klasa A, Grupa 1

Novi Nosówka – KS Godowa – 2023-04-20 – 17:30

Sędziują: Kazimierz Kubik, Paweł Saj, Benedykt Stec

Start Borek Stary – Aramix Niebylec – 2023-04-20 – 17:30

Sędziują: Rafał Kępa, Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej

Heiro Rzeszów – Zimowit Rzeszów  – 22.04.2023, godz. 14:00, Aerna Słocina

Sędziują: Kamil Hussain, Łukasz Szpytma, Patryk Lutak

Albatros Szufnarowa – KS Godowa – 23.04.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziują: Leszek Żegleń, Marek Głowacki, Benedykt Stec

Wisłok Strzyżów  – Grunwald Budziwój – 23.04.2023, godz. 15:00, w Godowej

Sędziują: Marcin Roman, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek

Novi Nosówka – Aramix Niebylec – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Daniel Pytel, Rafał Szydełko, Kinga Lachtara

LKS Trzebownisko – Junak Rzeszów – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują:

Start Borek Stary – LKS Jasionka – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek

Noverra Głogów Młp. – Piast Nowa Wieś – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Krzysztof Bomba, Sebastian Sęk, Krzysztof Bryk

 –

Rzeszów: Klasa A, Grupa 2

Crasnovia Krasne – KS Stobierna – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Wilczak, Jan Węgrzyn, Dariusz Szaro

Galicja Chmielnik – LKS Łąka – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Piotr Januszczak, Jakub Czach, Jędrzej Wołoszyn

Błękit Żołynia – Styrobud Trzeboś – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krystian Kołodziej, Damian Muchacki, Karol Pułanik

Unia Korniaktów Płn.  – Szarotka Rogóżno – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują:

Iskra Jawornik Polski – Dynovia Dynów – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Matuła, Janusz Anasychin, Mateusz Gudz

Arka Albigowa – KS Dąbrówki – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Konrad Majewski, Paweł Kiszka, Krzysztof Kosiek

Grom Handzlówka – Rzemieślnik Strażów – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

 –

Rzeszów: Klasa A, Grupa 3

KS Dzikowiec – LKS Babicha  – 22.04.2023, godz. 17:00, w Weryni

Sędziują: Gerard Żurawski, Radosław Pryga, Filip Straż

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Raniżovia Raniżów – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dawid Kielar, Tomasz Dzido, Bartosz Radomski

Orzeł Kosowy – Kolorado Wola Chorzelowska  – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Adrian Maciąg, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Zacisze Trześń – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kamil Mierzwa, Jakub Strelcow, Grzegorz Kardyś

Tempo Cmolas – Strażak Grochowe – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Mokrzycki, Grzegorz Nycek, Paweł Występek

Dromader Chrząstów – Wisła Gliny Małe – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Taran, Hubert Kopacz, Dawid Ziomek

Atut Podborze – Janovia Janowiec – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sebastian Krzak, Marcin Babiński, Damian Gołąb

Start Wola Mielecka – Korona Majdan Królewski – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo, Krzysztof Bryk

 –

Stalowa Wola: Klasa A, Grupa 1

KS Wisan Skopanie – Unia Skowierzyn – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Zbigniew Ordon, Kazimierz Walski

LZS Słowianin Grębów – Bukowa Jastkowice – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Andrzej Wilk, Fabian Gurdak, Aleksandra Grdeń

Strzelec Dąbrowica – LZS Wola Rzeczycka – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Samołyk, Jakub Krawiec, Bartosz Orzechowski

San Wrzawy  – Jeziorak Chwałowice – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Krzysztof Pityński, Wiktor Pioterczak

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – Czarni Lipa – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Jan Grdeń, Grzegorz Wilk, Maksymilian Sroczyński

Koniczynka Ocice – LZS Rzeczyca Długa  – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Damian Wrona, Jakub Krawiec, Bartosz Orzechowski

KS Kopcie – LZS Jadachy – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka, Daniel Bryczek

 –

Stalowa Wola: Klasa A, Grupa 2

Górnovia Górno – Sokół Hucisko – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kamil Zieliński, Paweł Wątróbski, Tomasz Giżka

KP Podwolina – PAUZA

PUKS Francesco Jelna – Orzeł Rudnik – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Kopeć, Mateusz Bełczowski, Rafał Kopeć

Podlesianka Kamień – Staromieszczanka Stare Miasto – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mariusz Kostyra, Marcin Mierzwa, Mateusz Sobolewski (Kamień)

Sparta Jeżowe – Retman Ulanów – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Damian Biały, Jakub Latawiec, Michał Kowalewski

Advit Łętownia – Czarni Sójkowa – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Ryszard Bogacz, Stanisław Mazgaj

LKS Brzyska Wola  – KS Sarzyna  – 23.04.2023, godz. 13:30, w Starym Mieście

Sędziują: Dominik Kozioł, Tadeusz Myszka, Jakub Czubat

 –

Dębica: Klasa B, Grupa 1

LZS MAŁA – Łęki Górne – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Grzegorz Chorążak, Dominik Dubicki, Wiktor Dłużeń

Chemik II Pustków Osiedle – Dragon Korzeniów – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Koza, Kamil Kloc, Maksymilian Lis

Borowiec Straszęcin – LKS Brzeźnica – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mariusz Szczepanik, Edward Szczurek, Paweł Pitak

Baszta Zawada – MKS SOKÓŁ DĘBICA – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Strzałka, Paweł Korzeń, Amadeusz Wlazło

Dąb Żdżary – Zasów-Mokre – 22.04.2023, godz. 16:00 Sędziują:

Paweł Ochab, Tomasz Szewczyk, Robert Pych

 –

Dębica: Klasa B, Grupa 2

Plon Klęczany – Lechia II Sędziszów Młp. – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Damian Kędzior, Hubert Kęder, Kacper Bielatowicz

KS Kaskada II Ostrów – Kamionka – Sokół Krzywa – 23.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Victoria Ocieka – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski, Paweł Saj

Olimpia Nockowa – Korona Góra Ropczycka – 23.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Dominik Pociask, Bogusław Żegleń, Zdzisław Borek

PAUZA – Inter Gnojnica

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Strażak Lubzina – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jakub Dybowski, Rafał Gonet, Przemysław Stachnik

 –

Jarosław: Klasa B, Grupa 1

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – KS PIAST II TUCZEMPY – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Łukasz Folta, Ireneusz Lis, Witold Lisowski

KS KORONA TUCHLA – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Michał Kazimir, Marcin Kogut, Łukasz Olech

LKS TĘCZA WYSOCK – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Kuziemko, Kamil Puka, Marcin Kondrat

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS WISZNIA NIENOWICE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Drabik, Daniel Lorynowicz, Marcin Pszonak

LKS ŁĘG ŁOWCE – LKS DELIN MUNINA – 23.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Kacper Krasicki, Arkadiusz Suchy, Jakub Krasicki

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS DĄB CETULA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Romanik, Damian Kublas, Adrian Prykopski

 –

Jarosław: Klasa B, Grupa 2

LKS KORONA OLSZANY – KS NIZINY – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Brzeżawski, Kamil Kuźma, Justyna Dytko

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS BIZON MEDYKA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Ireneusz Małysz, Wiesław Szkrabut, Denis Rokita

LKS UJKOWICE – KS ARTMAX PIKULICE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Nazarko, Sławomir Bochnak, Mikołaj Lekowski

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS WIAR HUWNIKI – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Sebastian Rozenbajgier, Andrzej Hreczka, Paweł Wandrowski

LKS RADA ORZECHOWCE – LKS WALAWIANKA WALAWA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Waclaw Kucharski, Paweł Pawlus, Piotr Bielański

LKS FENIX LESZNO – LKS GROM WYSZATYCE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Piotr Grodecki, Bartosz Skałacki, Magdalena Kulka

 –

Jarosław: Klasa B, Grupa 3

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Dariusz Łuczyk, Tomasz Łyszczarz, Szymon Świętoniowski

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS SOBOL NIŻATYCE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Stępak, Tomasz Cynk, Dariusz Mikuła

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – GKS ZARZECZE – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Bednarski, Daniel Gaweł, Jakub Boratyn

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – KS KISIELÓW – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Wiktor Łopuch, Karol Kuryło, Patryk Oleksiewicz

LKS GACOVIA GAĆ – LKS POGÓRZE ROKIETNICA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Ziobrowski, Daniel Ochyra, Marcin Kubas

 –

Jarosław: Klasa B, Grupa 4

KS ZDRÓJ II HORYNIEC – LKS LEŚNIK PŁAZÓW – 23.04.2023, godz. 13:00, w Płazowie

Sędziują: Mirosław Powroźnik, Wojciech Mańczak, Paweł Pata

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS UNIA ŁUKAWIEC – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Andrzej Sopel, Michał Szczybyło, Tomasz Pukas

LKS WALTER OPAKA – LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Mariusz Franus, Bartosz Gelmuda

LKS MOŁODYCZ – LKS PIAST ANTONIKI – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Jan Terech, Mariusz Furgała, Jakub Hałucha

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS TANEW WOLA WIELKA – 23.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Tomasz Pukas, Bartosz Gelmuda

 –

Krosno: Klasa B, Grupa 1

Srogów Pogórze – Polańczyk Nelson – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Łukasz Matuszek, Łukasz Rygiel, Karolina Karaczkowska

ULKS Czerteż – Myczkowce Zalew – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dominik Wiklowski, Dominik Jaśkiewicz, Wojciech Biały

SAN MRZYGŁÓD – Lutowiska  – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Maksymilian Nestorowicz, Arkadiusz Bury, Szczepan Pelczar

MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne – Łukowe Gabry – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Maciej Kosturski, Paweł Miśko, Krzysztof Szul

Średnia Wieś – Zagórz Osława – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Łukasz Rygiel, Łukasz Matuszek, Karolina Karaczkowska

Poraż Juventus – Czaszyn LKS – 23.04.2023, godz. 13:00, w Tarnawie Dolnej

Sędziują: Grzegorz Gądela, Radosław Kuszaj, Grzegorz Bliźniak

 –

Krosno: Klasa B,Grupa 2

JAĆMIERZ – LKS ODRZECHOWA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Dobosz, Mateusz Heret, Konrad Kijowski

Nowotaniec Cosmos II – ORŁY JABŁONKA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Bartosz Belczyk, Stanisław Urbanek, Julia Lorenc

Markowce – Głębokie LKS – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kacper Stach, Albin Kijowski, Wojciech Heret

Golcowa – Wzdów – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Wierdak, Zbigniew Gruszka, Julia Hawrot

LKS Hłudno – Sieniawa Wisłok – 23.04.2023, godz. 11:00, MOSiR Brzozów

Sędziują: Krzysztof Zygmunt, Wiktor Litwin, Patryk Szczurek

Dydnia Zryw – Nowosielce Szarotka – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Stanisław Rajchel, Maciej Oleniacz, Klaudiusz Wojtan

Pielnia Orion – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sławomir Rak, Dariusz Nitka, Jan Majewski

 –

Krosno: Klasa B, Grupa 3

Kombornia  – SZCZEPAŃCOWA – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Edward Szczurek, Paweł Pitak, Tomasz Kopacz

Domaradz Sokół – Lubatowa – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartłomiej Adamiak, Przemysław Sidor, Sebastian Błażejowski

Głowienka – Rymanów Zdrój – 22.04.2023, godz. 17:00, we Wrocance

Sędziują: Krzysztof Belczyk, Stanisław Urbanek, Arkadiusz Ryglewicz

Wesoła – Jasionów JKS – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Tomasz Jagieła, Piotr Prajsnar

LKS Orzeł Pustyny – Jasienica – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Maciej Wołek, Ryszard Flejma, Dawid Głowacki

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Trześniów – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Smerecki, Martin Kijowski, Dariusz Wais

 –

Krosno: Klasa B, Grupa 4

Potok Nurt – PAUZA

KS PASJA KROSNO – Kopytowa Polonia  – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Patryk Augustyn, Marek Guzik, Jacek Jastrzębski

Świerzowa – Łubno Tajfun – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Dariusz Szczepanik, Grzegorz Szczepek, Jakub Turek

Łubienko – Kobylany Victoria – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Arkadiusz Buba, Krystian Wiklowski, Bartosz Bąk

Strzelec Frysztak – Chorkówka Nafta 3:0 vo

Żeglce – Iwla – 23.04.2023, godz. 14:00, w Chorkówce

Sędziują: Damian Kędzior, Paweł Bałut, Tomasz Kubicki

 –

Krosno: Klasa B, Grupa 5

Święcany Standart – Nowy Glinik Dragon – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Belczyk, Jakub Kozner, Piotr Frankowicz

Osobnica Sparta – BŁAŻKOWA – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Łukasz Machowski, Tomasz Gogosz, Wojciech Kolbusz

Nowy Żmigród Wisłoka  – GKS Zarzecze-Dębowiec II – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Łukasz Podgórski, Wiesław Tyrcha, Stanisław Sokołowski

Warzyce – Brzezówka – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Daniel Aleksander, Tomasz Smoleń, Bartłomiej Gryga

Hankówka – Team 17 Szebnie – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Szczepek, Dariusz Szczepanik, Jakub Turek

Krempna Wrzos – Łężyny Gaudium 0:3 vo

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 1

Dąb Dąbrowa – Rudzik Rudna Mała – 22.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Ryszard Wielgosz, Konrad Kukowski, Jakub Wojnarowski

Mrowlanka Mrowla – Orzeł Wysoka Głogowska – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Sebastian Petela, Damian Sobota, Kateryna Drazhevska

Bratek Bratkowice – KS Świlcza – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Michał Sondej, Adrian Biskup, Arkadiusz Rajzer

Victoria Budy Głogowskie – Rudnianka Rudna Wielka – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Adrian Biskup, Michał Sondej, Arkadiusz Rajzer

Biała Rzeszów – PZU SMS Resovia III Rzeszów – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krystian Woźniak, Rafał Kępa, Grzegorz Zięba

KS Baranówka Rzeszów – Trzcianka Trzciana – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Gudz, Janusz Anasychin, Mateusz Pokrywka

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 2

Granit Wysoka Strzyżowska – Korona Dobrzechów – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartosz Barć, Marcin Roman, Dawid Półchłopek

Orły Pstrągówka – Czarni Czudec – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Edward Kuta, Łukasz Grabiec, Marcin Kubicz

Grunwald Połomia – Herman Hermanowa – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Tajchman, Tomasz Sitarz, Miłosz Kopeć

Start Lubenia – Sokół Grodzisko – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Grzegorz Tonderys, Dariusz Szaro, Angelika Niezgoda

Huragan Kozłówek – Rotar Węglówka – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jakub Wojnarowski, Marcin Habaj, Patryk Żyradzki

KS II Bystrzyca – Diament Pstrągowa – 23.04.2023, godz. 11:00, w Olchowej

Sędziują: Milan Newbiggin-Watts, Michał Szostek, Nikodem Hudzik

Grom Mogielnica – Płomyk Lutoryż – 23.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Hussain, Ryszard Wielgosz, Adrian Pałys

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 3

Pogórze Bachórz – Orzeł Harta – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dawid Kielar, Tomasz Dzido, Krystian Woźniak

Dąb Kosina – HALO Hyżne – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Patryk Lutak, Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej

Orzeł Wysoka Łańcucka – Jawor Krzemienica – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Bartosz Radomski, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek

Polonia Hyżne – Markovia Markowa – 23.04.2023, godz. 12:00, w Dylągówce

Czarni Kraczkowa – Tatyna Dylągówka – 3:0 vo

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 4

Włókniarz II Rakszawa – Głuchowianka Głuchów – 23.04.2023, godz. 11:00, w Głuchowie

Sędziują:

Start Brzóza Stadnicka – Astra Medynia Głogowska – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Herkules Trzebuska – Palkovia Palikówka – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

ŁKS Łukawiec – Wisłok Czarna – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

KS Terliczka – Las Zalesie – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 5

Jutrzenka Ławnica – Grom Krzemienica – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Konrad Burakowski, Adam Niemczy, Damian Marek

Błysk Górki – Rzędzian Rzędzianowice – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Szymon Dąbrowski, Konrad Burakowski, Marek Chrabaszcz

Pitmark Jaślany – Barka Breń Osuchowski – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sebastian Sęk, Kamil Mierzwa, Krzysztof Kosiorowski

Czarni II Trześń – Wiśnia Trzciana 0:3 vo

Grunwald Padew Narodowa – LKS Dębiaki – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Hubert Kopacz, Jacek Taran, Dawid Ziomek

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 6

LKS Wierzchowiny – Apollo Dulcza Mała – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Filip Straż, Marek Pająk, Grzegorz Nycek

Sokół Pień – Sokół Partynia – 23.04.2023, godz. 11:00, w Radomyślu Wlk.

Sędziują: Krzysztof Bryk, Michał Kowalski, Grzegorz Wachadlo

Jamnica Dulcza Wielka – KS Zgórsko – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mariusz Woźniak, Mateusz Horodejczuk, Paweł Styczeń

Piast Wadowice Górne – KS SMP Tuszyma – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Arkadiusz Marcićkiewicz, Tomasz Sobuś, Paweł Mokrzycki

Iskra Łączki Brzeskie – Madras Goleszów – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marek Chrabaszcz, Grzegorz Kardyś, Grzegorz Występek

Orły Ruda – Sprint Żarówka – 23.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Damian Cichoń, Sebastian Krzak, Adrian Płaza

 –

Rzeszów: Klasa B, Grupa 7

Artbud Werynianka Werynia – Marmury Przyłęk – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Występek, Paweł Niemczyk, Przemek Wych

Huragan Przedbórz – Vigor Trzęsówka 0:3 vo

Florian Ostrowy Tuszowskie – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Henryk Bik, Radosław Pryga, Emilia Augustyn

Potok Dobrynin – LKS Hucina – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Witold Hyjek, Krystian Mytych, Kacper Hajduk

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Wilga Widełka – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Marek Pająk, Damian Cichoń, Jakub Struzik

 –

Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 1

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Wspólnota Serbinów – 23.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Ryszard Bogacz, Mateusz Lipiec, Bartosz Gospodarczyk

Iskra Sobów – OKS Wielowieś  – 22.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mateusz Dwornicki, Mateusz Chamera, Dominik Kozioł

LZS Krzątka – KS WYDRZA – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Mariusz Kostyra, Bartosz Mierzwa, Szymon Marchut

Kolejarz Knapy – Płomień Trześń – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Jakub Krawiec, Daniel Mścisz

LZS Tarnowska Wola – LZS Wola Baranowska – 22.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tadeusz Myszka, Marek Gałka, Bartosz Fietko

KS ŻUPAWA – KS CYGANY – 23.04.2023, godz. 11:30

Sędziują: Jakub Karasiński, Maksymilian Hasiak, Bartłomiej Kupiec

Płomień Chmielów – Sokół Sokolniki – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Jakub Krawiec, Damian Wrona, Bartosz Orzechowski

 –

Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 2

GAS Łęg Stany – LZS LOTNIK TURBIA – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Michał Pamuła, Łukasz Ziemba

LZS Polonia Przędzel – TRUCK Kotowa Wola – 23.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Marcin Drabik, Tomek Chamera, Kacper Dziopak

Milenium Bieliny – Huragan Zdziechowice – 23.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Sławomir Mulawka, Mariusz Wojtak, Kacper Sajdłowski

LKS Sanna Zaklików – KP Zarzecze – 23.04.2023, godz. 14:00, w Ździechowicach

Sędziują: Piotr Chmura, Paweł Mulawka, Kacper Rogala

LZS ŻABNO – Jutrzenka Kopki – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Maciej Lipski, Kamil Kańka

ORZEŁ GLINIANKA – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Bogumił Pelic, Sebastian Bis, Marek Gałka

 –

Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 3

Kłyż Tarnogóra – Azalia Wola Zarczycka II – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Sławomir Mulawka, Daniel Bryczek

LKS Jodła Przychojec – KS ŁUKOWA – 23.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Józef Wieleba, Pawel Łata, Łukasz Staroń

LKS San Wierzawice  – Złotsan Kuryłówka – 22.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jakub Pawłowski, Kacper Baran, Patryk Kobylarz

Azalia Brzóza Królewska – Victoria Giedlarowa – 23.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tadeusz Myszka, Dominik Kozioł, Jakub Czubat

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – GKS GROBLE – 22.04.2023, godz. 18:00

Sędziują: Tomasz Woźny, Michał Troczyński, Jakub Bulec

Tanew Harasiuki – Rotunda Krzeszów – 22.04.2023, godz. 16:30, w Kurzynie

Sędziują: Adrian Czyż, Kamil Zieliński, Jakub Taraszka