Ranking najlepszych strzelców w podkarpackich ligach [SENIORZY]

245
Piotr Balawender w swoim ostatnim meczu strzelił, aż 7 goli. fot. Błękit Żołynia

Prezentujemy ranking najlepszych strzelców na dzień 18.04.2023* w ligach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Najwięcej goli w tym sezonie, jak dotąd strzelił napastnik Kolbuszowianki Marcin Kiwak. O jedno trafienie mniej ma Kacper Piechniak z Sokoła Kamień. Za nimi ustawiła się spora grupa piłkarzy z 29 bramkami na koncie: Mateusz Świst (Czuwaj Przemyśl), Michał Wilczek (Błyskawica Rożniatów) i Piotr Balawender (Błękit Żołynia). Spory awans zanotował ten ostatni, po tym jak w ostatniej kolejce strzelił, aż 7 goli.

Ranking strzelców

4 Liga Podkarpacka 
NOWAK ADRIANJKS JAROSŁAW16
DZIADOSZ SZYMONKarpaty Krosno15
BUĆ KONRADStal Łańcut12
PAWLAK SEBASTIANJKS JAROSŁAW11
TARAŁA IGORMKS SOKÓŁ SIENIAWA11
LOREK JAKUBStal Rzeszów S.A.11
GAWLE GRZEGORZKarpaty Krosno10
BARYCZA TOMASZKS Legion Pilzno10
KĘDZIOR DOMINIKLechia Sędziszów Młp.10
RÓG PATRYKStal Łańcut10
   
Dębica: Klasa okręgowa 
SIEPIERSKI HUBERTBłękitni Ropczyce28
BIENIEK MATEUSZBłękitni Ropczyce20
KŁOS KAMILVictoria Czermin17
SZLACHETKA MICHAŁKS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki16
SOBOŃ WOJCIECHVictoria Czermin15
DĄBEK KAMILVictoria Czermin13
JEZUIT DAVIDChemik Pustków Osiedle12
RAJPOLD ARKADIUSZLKS Błękitni Siedlanka12
CHMIELOWIEC TOMASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna12
KANTOR DARIUSZKamieniarz Golemki10
MUNIAK MIKOŁAJLKS Błękitni Siedlanka10
CHUDYBA PAWEŁPiast Wolica Piaskowa10
   
Jarosław: Klasa okręgowa 
KYCIŃSKI JACEKLKS GORLICZANKA GORLICZYNA16
OWARZANY GRZEGORZLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO16
BOCHNAK DAWIDLKS PROMYK URZEJOWICE12
VYCHIZHANIN ANDRIIKS ZDRÓJ HORYNIEC11
SŁYSZ BARTŁOMIEJLKS SAN GORZYCE11
DEDA YAROSLAVLKS START LISIE JAMY11
TRELKA KACPERTS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200111
GŁUSZKO ŁUKASZLKS ORZEŁ TORKI10
ROMAN JAROSŁAWLKS PŁOMIEŃ MORAWSKO10
HASS PAWEŁMKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW10
STRUŚ EDWINOrzeł Przeworsk10
   
Krosno: Klasa okręgowa 
NIKODY RAFAŁRymanów KS Start25
MACNAR RADOSŁAWRymanów KS Start21
CZYRNY DAWIDEkoball Stal Sanok19
KUZIO MATEUSZCzeluśnica16
MUNIA WOJCIECHCzeluśnica16
KRAJEWSKI MARCINKorona Rzeszów14
DOMARADZKI RAFAŁEkoball Stal Sanok12
WANAT MATEUSZEkoball Stal Sanok12
FRĄCZEK JAKUBJabłonica Polska10
MAJEWSKI WIKTORRymanów KS Start10
   
Rzeszów: Klasa okręgowa 
PANEK KONRADSokół Sokołów Młp.19
JANDA PIOTRLeśna Wólka Podleśna16
KIEREPKA DAWIDStrumyk Malawa15
SŁONINA GRZEGORZSawa Sonina14
RĄCZKA KACPERZaczernie14
SITEK ADRIANIskra Zgłobień13
ODRZYWOLSKI PAWEŁStrumyk Malawa13
WANIA MIKOŁAJWłókniarz Rakszawa13
DEC MATEUSZLKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ12
SOKAL SZYMONPrzybyszówka11
MAĆKOWIAK JAKUBResovia Rzeszów S.A.11
ŻUCZEK KAMILStrug Tyczyn11
   
Stalowa Wola: Klasa okręgowa 
PIECHNIAK KACPERSokół Kamień31
SOBIŁO WOJCIECHLZS Ździary20
STĄPORSKI PRZEMYSŁAWTS Transdźwig Stale17
GÓRECZNY PATRYKKP Tanew Wólka Tanewska14
PIERÓG SEBASTIANKP Tanew Wólka Tanewska14
ŚWIĄDER TOMASZStal Gorzyce11
FLOREK MATEUSZAzalia Wola Zarczycka10
DROŻDŻAL RAFAŁPogoń Leżajsk10
KSIĄŻEK MATEUSZStal Stalowa Wola P.S.A.10
SYPEK MIKOŁAJAzalia Wola Zarczycka8
ŁUCZAK ARTURSokół Kamień8
WILK KAROLStal Nowa Dęba8
FEDEJKO IGORStal Stalowa Wola P.S.A.8
MAJ BARTŁOMIEJStal Stalowa Wola P.S.A.8
   
Dębica: Klasa A 
FORNEK MICHAŁKS Kaskada Ostrów – Kamionka20
BIELAŃSKI JAKUBGłowaczowa19
KNYCH BARTOSZGłowaczowa19
CZERWIEC RAFAŁWiewiórka19
CYNARSKI TOMASZPogórze Wielopole Skrzyńskie16
WOLAŃSKI JANUSZBrzostowianka Brzostek13
SZYMAŃSKI KACPERBrzostowianka Brzostek12
FORNEK KACPERKS Kaskada Ostrów – Kamionka12
MALINOWSKI KAMILLKS STASIÓWKA11
PRZYSTASZ KACPERKS BYSTRZYCA10
CHMURA MIŁOSZKS Legion Pilzno10
MROZOWSKI JAKUBLKS Stara Jastrząbka-Róża10
   
Jarosław: Klasa A, Grupa 1 
MAZUR WALDEMARKS FREDRO SUROCHÓW16
ANDREASIK PATRYKLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE16
KOZYRA MARIUSZKS SZÓWSKO15
ŁUKASIEWICZ ARTURLKS WIRAŻ CHŁOPICE15
WAŃKOWICZ RADOSŁAWKS CZARNI PAWŁOSIÓW11
SURMIAK MATEUSZKS FREDRO SUROCHÓW11
GAWŁOWSKI KRZYSZTOFLKS SANOCZANKA ŚWIĘTE11
DUDA TOBIASZKS PIAST TUCZEMPY10
LONC PIOTRLKS DĄB DOBKOWICE10
WOTA KAROLLKS DĄB DOBKOWICE10
ZAGULAK MATEUSZMKS RADYMNO10
   
Jarosław: Klasa A, Grupa 2 
ŚWIST MATEUSZCzuwaj-Wiaro Przemyśl29
KUZIOŁA WOJCIECHLKS TĘCZA KOSIENICE16
SEDLACZEK PAWEŁGKS VIKING ORŁY15
NYCZ PIOTRLKS CRESOVIA KALNIKÓW13
ŁACH MACIEJCzuwaj-Wiaro Przemyśl12
PIEJKO GRZEGORZLKS GRANICA STUBNO12
BUCZYŃSKI FABIANLKS TĘCZA KOSIENICE12
KIJANKA PAWEŁKS POGÓRZE DUBIECKO11
MIREK BARTŁOMIEJKS WIAR KRÓWNIKI10
PEMPUŚ PATRYKLKS GRANICA STUBNO10
BŁOŃSKI PIOTRULKS SAN HURECZKO10
   
Jarosław: Klasa A, Grupa 3 
WILCZEK MICHAŁLKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW29
KURAS GRZEGORZLKS WISEŁKA SIENNÓW18
SKRZYPEK RADOSLAWLKS WISEŁKA SIENNÓW17
GOŃ SEBASTIANRKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ14
BIAŁOGŁOWSKI DANIELLKS CRESOVIA KRZECZOWICE13
KIJANKA PATRYKLKS BŁĘKITNI GRZĘSKA11
MAJKUTOWSKI WOJCIECHLKS ŻURAW ŻURAWICZKI11
TULEJA DAWIDLKS STRUMYK HAWŁOWICE10
ZIĘBA PAWEŁLKS WISEŁKA SIENNÓW10
GARDZIELIK RAFAŁOlimpiakos Tarnogród10
   
Jarosław: Klasa A, Grupa 4 
TOKARZ JAKUBLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA15
BUKSAK WIKTORLKS CZARNI OLESZYCE14
DOROTA TOMASZLKS HURAGAN BASZNIA DOLNA13
CHOMYSZYN PAWEŁLKS GRANICZNI KROWICA12
FURGAŁA GRZEGORZLKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA12
PATA BARTŁOMIEJLKS ZALEW STARY LUBLINIEC11
NIECKARZ GRZEGORZKS VICTORIA STARY DZIKÓW10
PIENIĄŻEK KRZYSZTOFLKS KORZENICA10
NISZTUK SEBASTIANBŁĘKITNI OBSZA9
MAZUREK MICHAŁLKS BŁĘKITNI FUTORY9
   
Krosno: Klasa A, Grupa 1 
PAŃKO FABIANPłowce24
GALANT MICHAŁStrachocina15
GŁADYSZ BARTŁOMIEJIzdebki LKS10
ULUSZCZAK ALEKSANDERPłowce10
PIELECH DOMINIKWIKI SANOK10
KOWALCZYK SYLWESTERBażanówka LKS Orzeł9
CZUBEK PIOTRLKS Niebieszczany Remix9
SOBOLAK SEBASTIANCzarni 1910 Jasło8
PILSZAK RADOSŁAWDługie LKS San-Bud8
PAŁYS DAWIDLKS Niebieszczany Remix8
   
Krosno: Klasa A, Grupa 2 
WYWRÓT KACPERWRÓBLIK SZLACHECKI17
ZIMA JAKUBIwonicz Iwonka13
RAKOCZY BARTŁOMIEJGrabówka12
PUCHALIK RAFAŁKlimkówka Karpaty11
BRAJA SEBASTIANRogi Burza11
BRYŚ RADOSŁAWHaczów10
WOŁCZAŃSKI GRZEGORZKlimkówka Karpaty9
DYMNICKI TOMASZGrabówka8
GOLOWSKI WOJCIECHLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
ŚWIDER PIOTRLUKS BESKID POSADA GÓRNA8
PELCZAR KRYSTIANZmiennica8
   
Krosno: Klasa A, Grupa 3 
ZEGAROWSKI SŁAWOMIROKS Sobniów Jasło14
ZABAWA WOJCIECHGKS Zarzecze-Dębowiec11
MAJEWSKI SŁAWOMIROrzeł Lubla11
PRAJSNAR KACPERKrościenko Wyżne10
LIS ADRIANOKS Sobniów Jasło10
GÓRA DAWIDZręcin Tęcza9
KOZAK TOMASZBrzyska8
JUSZKIEWICZ MATEUSZKołaczyce Ostoja8
DZIADOSZ DARIUSZŁęki Dukielskie8
WĄCHAŁA TOMASZWojaszówka8
   
Rzeszów: Klasa A, Grupa 1 
JARECKI DARIUSZLKS Jasionka18
TOMCZYK ŁUKASZPiast Nowa Wieś16
ROGALA ADRIANKS Novi Nosówka10
BRYNDAL KAMILSTART BOREK STARY10
DUREK MICHAŁWisłok Strzyżów10
SMALARZ MATEUSZAramix Niebylec8
KRUPA MATEUSZLKS Jasionka8
PRZYGÓRZEWSKI KAMILTrzebownisko8
BŁAŻEJOWSKI DAWIDWisłok Strzyżów8
JAKUBOWSKI KAMILLKS Jasionka7
WRUSZAK BARŁOMIEJPiast Nowa Wieś7
   
Rzeszów: Klasa A, Grupa 2 
BALAWENDER PIOTRKS Błękit Żołynia29
SZELIGA DAMIANStyrobud Trzeboś18
KŁODA ARKADIUSZDynovia Dynów17
WALAT TOMASZLKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA15
KAWEŃSKI MARCINIskra Jawornik Polski13
FRĄCZEK SEBASTIANRzemieślnik Strażów12
BUCZEK BARTŁOMIEJStobierna10
TOKARZ ADRIANIskra Jawornik Polski9
LECH PIOTRKS Dąbrówki9
WOJKOWSKI ADAMStobierna9
NOWAK ROBERTUNIA KORNIAKTÓW LKS9
   
Rzeszów: Klasa A, Grupa 3 
KIWAK MARCINKolbuszowianka Kolbuszowa32
WANAT PIOTRDromader Chrząstów26
STEC ARKADIUSZHetman Dąbrówka Wisłocka18
WILK PATRYKStart Wola Mielecka15
WRÓBLEWSKI GRZEGORZKolbuszowianka Kolbuszowa14
BIELIK PATRYKAtut Podborze13
DRAUS PIOTRKolbuszowianka Kolbuszowa13
DZIEDZIC BRIANKolbuszowianka Kolbuszowa13
FIGURSKI IGORDromader Chrząstów12
BIELEŃ PATRYKTempo Cmolas12
   
Stalowa Wola: Klasa A, Grupa 1 
SZYMANEK GRZEGORZBukowa Jastkowice17
WOLAN TOMASZLZS Jadachy17
BRODA KACPERSan Wrzawy17
TEMPORALE KAMILLZS Wola Rzeczycka14
RUTKOWSKI RADOSŁAWSan Wrzawy14
STAŃKOWSKI KAMILLZS Wola Rzeczycka13
KACZMARCZYK PAWEŁBukowa Jastkowice12
PARTYKA MICHAŁBukowa Jastkowice11
WOŹNIAK GRZEGORZJeziorak Chwałowice11
WOLAN MARCINLZS Jadachy9
LEŚNIOWSKI MATEUSZUnia Skowierzyn9
   
Stalowa Wola: Klasa A, Grupa 2 
KUSIAK ADAMAdvit Łętownia14
KOWALSKI MATEUSZPodlesianka Kamień13
ZELEK ADAMKP Podwolina11
TYCZYŃSKI WOJCIECHRetman Ulanów10
PÓŁĆWIARTEK DAWIDPUKS Francesco Jelna8
SŁONINA HUBERTGórnovia Górno7
BAJ MARCINStaromieszczanka Stare Miasto7
ZEBZDA ŁUKASZKS Sarzyna6
BIELAK RADOSŁAWPUKS Francesco Jelna6
WOJTANOWICZ DOMINIKSparta Jeżowe6
   
   
OLECH ANTONILZS MAŁA13
ROJEK KAMILBaszta Zawada11
RADECKI ADRIANLZS MAŁA9
KULA TOMASZŁęki Górne8
KURDZIEL MATEUSZBorowiec Straszęcin7
PRZYBYCIEŃ DAWIDBorowiec Straszęcin7
FRYZ PATRYKLKS Brzeźnica7
NOWAK PATRYKLZS MAŁA7
KOLAK KAMILDąb Żdżary6
WANAT DAMIANLZS MAŁA6
   
Dębica: Klasa B, Grupa 2 
WESOŁOWSKI KLAUDIUSZLechia Sędziszów Młp.13
ŁYKO TOMASZSokół Krzywa12
POSŁUSZNY JAKUBInter Gnojnica9
MARCHLIK JAROSŁAWGRÓD BĘDZIEMYŚL8
BIELAK MIŁOSZKorona Góra Ropczycka8
ŚWINIUCH KONRADGRÓD BĘDZIEMYŚL6
FRYDŁO ADRIANInter Gnojnica6
STEC ARKADIUSZInter Gnojnica6
WIATER IRENEUSZOlimpia Nockowa6
DŁUGOSZ DAMIANPlon Klęczany6
KOWAL DAMIANPlon Klęczany6
MĘDRYGAŁ ŁUKASZProgres Kawęczyn Sędziszowski6
GAWRON MATEUSZStrażak Lubzina6
FURTAK DAWIDVictoria Ocieka6
   
Jarosław: Klasa B, Grupa 1 
WÓJCIK PAWEŁLKS DĄB CETULA12
CICHOCKI KAMILLKS TĘCZA WYSOCK11
WIELICZKO DARIUSZLKS DĄB CETULA10
BIAŁOWĄS DAWIDLKS TĘCZA WYSOCK10
KOWAL PAWEŁLKS WISZNIA NIENOWICE10
JANIEC MAREKLKS TĘCZA WYSOCK9
CHANAS MATEUSZKS KORONA TUCHLA8
KUBAS JAKUBKS ZDRÓJ HORYNIEC8
WIELGOS GRZEGORZLKS TĘCZA WYSOCK8
KĘDZIOR DARIUSZLKS WESOŁA ZADĄBROWIE8
MAJKA JANUSZLKS WISZNIA NIENOWICE8
   
Jarosław: Klasa B, Grupa 2 
BARAN HUBERTLKS ORZEŁ TORKI17
STACHURA PATRYKLKS UJKOWICE16
DOMIN DANIELKS ARTMAX PIKULICE9
JANAS JAKUBLKS FENIX LESZNO8
ŚLIMAK PATRYKLKS FENIX LESZNO8
OPAK RAFAŁLKS KORONA OLSZANY8
KWATER TOMASZLKS RADA ORZECHOWCE8
STACHNIAK KONRADLKS FENIX LESZNO7
KOŚCIK KRYSTIANLKS WALAWIANKA WALAWA7
FIAŁKIEWICZ KAROLKS JAWOR NEHRYBKA6
GŁUSZKO PAWEŁKS JAWOR NEHRYBKA6
PELC ADRIANKS NIZINY6
TARAS MAIKLKS FENIX LESZNO6
CHAWA MARIUSZLKS KORONA OLSZANY6
SZACKI KONRADLKS KORONA OLSZANY6
   
Jarosław: Klasa B, Grupa 3 
KOLASA RADOSŁAWLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI17
JAKUBIEC MATEUSZKS WIĄZOWNICA12
KRAJNIK BARTŁOMIEJLKS BŁĘKITNI WIERZBNA12
MROCZKA LUBOMIRLKS SOBOL NIŻATYCE9
CYGAN PAWEŁLKS SOBOL NIŻATYCE7
HAŁOŃ KAMILGKS ZARZECZE6
REMBISZ PRZEMYSŁAWZKS Izolator Boguchwała6
SAS KACPERKS KISIELÓW5
BURY ANDRZEJKS WIĄZOWNICA4
GIERCZAK MIŁOSZKS WIĄZOWNICA4
GRANDA TOMASZLKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA4
FURMAN KACPERLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
GŁĄB PATRYKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SZAŁAJ MAREKLKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI4
SYCZ PATRYKLKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA4
SKRZYPEK MICHAŁLKS START LISIE JAMY4
   
Jarosław: Klasa B, Grupa 4 
KŁAK WIKTORLKS MIĘKISZ NOWY20
SUROWIEC DAWIDLKS TANEW WOLA WIELKA14
BARAN FILIPLKS UNIA ŁUKAWIEC12
KRZYSZKOWSKI JAKUBLKS UNIA ŁUKAWIEC12
OLEJARZ KONRADLKS MIĘKISZ NOWY10
TROJNAR MARCINLKS MIĘKISZ NOWY10
FARION JAKUBLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA10
SZWAJKA PIOTRLKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA8
BUNDYRA DAMIANLKS LEŚNIK PŁAZÓW7
CZERECZON ŁUKASZLKS TANEW WOLA WIELKA7
CHMIEL PATRYKLKS WALTER OPAKA7
KOLANO EMILTrzcianka Trzciana7
   
Krosno: Klasa B, Grupa 1 
SOLARSKI GRACJANLesko Sanovia13
JAWORSKI DOMINIKCzaszyn LKS10
MIELNIK DAMIANPoraż Juventus9
FEDOROWIAT TOMASZŚrednia Wieś8
TYLKA PAWEŁKS Transprzęt Czerteż7
SZAREK ERYKLutowiska7
CHYTŁA DAWIDŚrednia Wieś7
GOCEK JAKUBCzaszyn LKS6
PENAR MARCINCzaszyn LKS6
FURMAN PRZEMYSŁAWLesko Sanovia6
PASIERBOWICZ MATEUSZMyczkowce Zalew6
ŚNIEŻEK MARCINSrogów Pogórze6
KOWALSKI PIOTRUstrzyki Dolne6
CZURA JAKUBZagórz Osława6
   
Krosno: Klasa B, Grupa 2 
DOLGOV DINISNowotaniec Cosmos20
KILAR KAMILSieniawa Wisłok20
RYGLEWICZ ARKADIUSZSieniawa Wisłok15
MICHALAK MICHAŁGłębokie LKS14
SZCZĘSNY JAKUBGłębokie LKS14
FILIPOWICZ SZYMONJAĆMIERZ13
TATAR DAMIANGłębokie LKS10
KIEŁBASA GRZEGORZGolcowa10
DŻUGAN DAWIDKS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA10
BOŁOZ MAREKLKS Hłudno10
   
Krosno: Klasa B, Grupa 3 
PASTERKIEWICZ PIOTRKombornia11
JAROSZ PAWEŁLKS Orzeł Pustyny10
ZAJĄC KAROLLubatowa10
FRYDRYCH RADOSŁAWGłowienka9
WOJTOWICZ PIOTRJasienica9
KĘDRA ARTURTrześniów9
WĄCHAŁA DAMIANTrześniów9
PÓŁCHŁOPEK PAWEŁGłowienka8
WALCZAK KRYSTIANLubatowa8
HUS RAFAŁDomaradz Sokół7
SURMACZ DAWIDJabłonica Polska7
JÓZEFCZYK ŁUKASZKombornia7
RYGIEL MATEUSZRymanów Zdrój7
   
Krosno: Klasa B, Grupa 4 
ZYCH DAWIDKorczyna Kotwica22
MŁOCEK DAMIANPotok Nurt19
TELESZ JAKUBKS PASJA KROSNO14
MIELECH PAWEŁKobylany Victoria13
FIAŁKIEWICZ MATEUSZŁubienko12
SIENICKI SŁAWOMIRStrzelec Frysztak12
BAUER DAMIANIwla10
CZAJA DANIELKobylany Victoria10
KOSIEK MATEUSZŁubno Tajfun10
KRÓWKA IRENEUSZIwla9
   
Krosno: Klasa B, Grupa 5 
STACHACZYŃSKI MICHAŁŁężyny Gaudium17
STEFANIK ARTURTeam 17 Szebnie17
CYRAN JAKUBNowy Żmigród Wisłoka15
LUDWIN DAMIANOsobnica Sparta15
WOKURKA MATEUSZGKS Zarzecze-Dębowiec11
PARZYGNAT DANIELLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI9
RUSZEL HUBERTBrzezówka8
PARZYGNAT IRENEUSZLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI8
BARAN ŁUKASZNowy Żmigród Wisłoka8
FRĄCZEK DAMIANLKS „CZARDASZ” OSIEK JASIELSKI7
MACIEJCZYK JAROSŁAWŁężyny Gaudium7
MACHOWSKI ADRIANNowy Glinik Dragon7
SOWA TOBIASZNowy Glinik Dragon7
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 1 
TOMASZEK RADOSŁAWMrowlanka Mrowla21
MIŁEK JANTrzcianka Trzciana14
PIZŁO MATEUSZŚwilczanka Świlcza10
BEDNARZ MICHAŁBratek Bratkowice9
KRUCZEK SEBASTIANRudnianka Rudna Wielka9
SELWA SEBASTIANBratek Bratkowice8
GORCZYCA DANIELBudy Głogowskie8
PIETRUCHA MARCINKS BARANÓWKA RZESZÓW8
KOZUBAL MACIEJTrzcianka Trzciana7
ZIĘBA JAKUBTrzcianka Trzciana7
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 2 
KUŚNIERZ JAKUBHerman Hermanowa21
POKRYWKA RADOSŁAWGranit Wysoka Strzyżowska19
SKOCZYLAS MICHAŁHerman Hermanowa18
SORÓWKA MATEUSZGRUNWALD POŁOMIA16
ANGERMAN OLIWIERGrom Mogielnica14
JARZYNA ŁUKASZHuragan Kozłówek14
JACEK JAKUBCzarni Czudec11
DOMINO SEBASTIANPłomyk Lutoryż10
PETYNIAK BARTŁOMIEJWĘGLÓWKA10
WILK KAMILGranit Wysoka Strzyżowska9
JAKUBOWICZ MATEUSZSokół Grodzisko9
LECHOWICZ JAKUBSokół Grodzisko9
RÓG KRYSTIANSokół Grodzisko9
OROZCO ALVAREZ EMANUELWĘGLÓWKA9
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 3 
OCZOŚ SZYMONHALO HYŻNE15
SADLEJA MACIEJMarkovia Markowa11
MIDURA DOMINIKORZEŁ WYSOKA ŁAŃCUCKA10
GARGAŁA BARTŁOMIEJCzarni Kraczkowa7
BOJAKOWSKI KRYSTIANLKS Jawor Krzemienica7
BARTKIEWICZ DOMINIKCzarni Kraczkowa6
NAHACZ PATRYKPogórze Bachórz6
SIERŻĘGA RADOSŁAWDąb Kosina5
BLAJER ERYKLKS Jawor Krzemienica5
KRUPIŃSKI MATEUSZMarkovia Markowa5
KŁODA BARTŁOMIEJPolonia Hyżne5
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 4 
JUREK PIOTRWłókniarz Rakszawa15
ZDEB PATRYKŁKS Łukawiec10
NOWAK KACPERHerkules Trzebuska9
BUŁAŚ GRZEGORZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska9
ŚWIEBODA MATEUSZklub Sportowy Astra Medynia Głogowska9
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZHerkules Trzebuska8
TASIOR DOMINIKHerkules Trzebuska7
CYPRYŚ HUBERTŁKS Łukawiec7
BARSZCZOWSKI MAKSYMILIANPalkovia Palikówka6
MALINOWSKI SYLWESTERWisłok Czarna6
NIKODEM RAFAŁWola Dalsza6
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 5 
KOZYRA MATEUSZPitmark Jaślany12
KASPRZAK KAROLDębiaki10
GŁAZ PAWEŁPitmark Jaślany9
KRZYŻEK ANDRZEJBarka Breń Osuchowski8
KOŚMIDER MARCINBłysk Górki8
TRELA DAWIDPitmark Jaślany7
JASIONEK KAMILRzędzian Rzędzianowice7
ROKOSZAK PATRYKGROM KRZEMIENICA6
DUDEK ADAMBarka Breń Osuchowski5
ŁAPA DAMIANBłysk Górki5
PIERZCHAŁA JAROSŁAWGrunwald Padew Narodowa5
PADYKUŁA GRZEGORZPiast Wadowice Górne5
MIŁOŚ NORBERTRzędzian Rzędzianowice5
ŻELAZKO KACPERWiśnia Trzciana5
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 6 
KOZAK DAMIANSOKÓŁ PIEŃ14
WOLAK MARIUSZJamnica Dulcza Wielka13
RÓG DAMIANLKS Nagoszyn12
BEDNARZ TOMASZLKS ŻARÓWKA11
WOLAK JAROSŁAWJamnica Dulcza Wielka10
LEWANDOWSKI MAREKKS SMP TUSZYMA10
KOLISZ PATRYKKS ZGÓRSKO10
MROCZEK MARCINWIERZCHOWINY LKS10
SOLON WIKTORISKRA ŁĄCZKI BRZESKIE8
SUCHY MATEUSZPiast Wadowice Górne8
WALAS PIOTRSOKÓŁ PARTYNIA8
JANECZEK KRYSTIANSOKÓŁ PIEŃ8
   
Rzeszów: Klasa B, Grupa 7 
CHMIELOWIEC SZYMONFlorian Ostrowy Tuszowskie17
PADYKUŁA MARCINFlorian Ostrowy Tuszowskie13
DRAUS PIOTRHucina11
BEZAK ADAMPotok Dobrynin9
KARDYŚ JANWerynianka Werynia7
TROJNACKI SŁAWOMIRFlorian Ostrowy Tuszowskie6
DRWAL FILIPMarmury-Przyłęk6
KORAB ŁUKASZMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna6
SZCZĘCH RAFAŁOstrovia Ostrowy Baranowskie6
MOKRZYCKI DOMINIKHucina5
OKONIEWSKI ANDRZEJKolbuszowianka Kolbuszowa5
BUJAK DAWIDMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
WESOŁOWSKI BARTŁOMIEJMUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5
CZACHOR BOGDANWilga Widełka5
GAWEŁ ŁUKASZWilga Widełka5
   
Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 1 
DUMA ADRIANKS ŻUPAWA21
WALSKI DAWIDKS ŻUPAWA18
CĄPAŁA PIOTRSokół Sokolniki18
LEWICKI MARIUSZKolejarz Knapy13
ADAMCZYK PATRYKLZS Krzątka12
BOROWSKI ŁUKASZPłomień Chmielów12
SOBIERAJ SZYMONWspólnota Serbinów12
RZEŹWICKI DAWIDKolejarz Knapy10
SAJA ARTURKS ŻUPAWA10
BOŻEK ŁUKASZSokół Sokolniki10
TURBIARZ BARTŁOMIEJSokół Sokolniki10
ZASUWA MATEUSZWspólnota Serbinów10
   
Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 2 
KOBYLARZ ŁUKASZKP Zarzecze17
MAZIARZ KAROLKP Zarzecze15
FĄFARA RADOSŁAWMilenium Bieliny13
KOBYLARZ PATRYKGAS Łęg Stany11
PCHEŁKA KACPEROlimpia Pysznica11
RYŚ DAWIDGAS Łęg Stany10
KACZOR DANIELLZS ŻABNO10
MAJCHRZAK KACPERGAS Łęg Stany9
WOLAK SEBASTIANLZS HEROSI  MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA9
PRZYBYSZ MACIEJLZS ŻABNO9
SZAFRAN ARTURWKS Kurzyna9
   
Stalowa Wola: Klasa B, Grupa 3 
FIMIARZ PATRYLKS San Wierzawice13
KOSTYRA MAREKAdvit Łętownia12
WALIŁKO JAKUBTanew Harasiuki11
DROŻDŻAL DOMINIKLKS Jodła Przychojec9
WIŚNIOWSKI DOMINIKLKS San Wierzawice9
NOWOSAD PATRYKAzalia Wola Zarczycka8
PRZESZŁO KRZYSZTOFLKS San Wierzawice8
WÓJCIK DAMIANTanew Harasiuki8
KRASNODĘBSKI LESZEKAzalia Wola Zarczycka7
KOTUŁA PIOTRGrabniak Hucisko7
BAJ MAREKKS ŁUKOWA7
SARZYŃSKI FRANCISZEKLKS Jodła Przychojec7
WAWRZASZEK ERWINLKS San Wierzawice7
MUSKUS WOJCIECHStaromieszczanka Stare Miasto7
MŁYNARSKI MACIEJTanew Harasiuki7
KYC RAFAŁZłotsan Kuryłówka7
   

* Źródło PZPN (w rankingu uwzględnione są mecze wprowadzone do extranet na dzień 18.04.2023, g. 8.00, ranking dotyczy tylko meczów ligowych).