Piłkarska środa w ligach seniorów i młodzieżowych [WYKAZ MECZÓW, SĘDZIOWIE]

648
Piłkarska środa, fot. Łukasz Pado

Kilkadziesiąt meczów zaplanowano na środę, 19.04.2023 na Podkarpaciu. W większości są to zaległe mecze z Wielkiej Soboty, kiedy to z powodu załamania pogody większość zaplanowanych na ten dzień meczów trzeba było odwołać. Oto wykaz środowych i czwartkowych spotkań w ligach organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

4 liga podkarpacka

Głogovia Głogów Młp. – Stal II Rzeszów S.A., 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Mroczek, Arkadiusz Boroń, Kamil Mierzwa

Igloopol Dębica – Cosmos Nowotaniec, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki , Paweł Samołyk

Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała, 19.04.2023, godz. 17:15

Sędziują: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut , Daniel Wilczak

Lechia Sędziszów Młp. – KS JKS Jarosław, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Michał Sondej , Piotr Rachwał , Marcin Roman

Dębica: Klasa okręgowa

Czarnovia Czarna – Błękitni Ropczyce, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Paweł Ochab , Paweł Totoś

Victoria Czermin – Smoczanka Mielec, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Arkadiusz Kuczaj , Dawid Małozięć , Damian Kędzior

Piast Wolica Piaskowa – Błękitni Siedlanka, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Daniel Strzałka , Jakub Koza , Jacek Chmiel

LKS ŻYRAKÓW – Kamieniarz Golemki, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Marcin Konefał, Grzegorz Wachadlo, Jacek Baran

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Radomyślanka Radomyśl Wielki, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sebastian Petela , Paweł Wiśniowski , Justyna Burakowska

Rzeszów: Klasa okręgowa

Błażowianka Błażowa – Leśna Wólka Podleśna, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Marcin Babiarz, Karol Pułanik , Jakub Wojnarowski

Sokół Sokołów Młp. – LKS Wola Dalsza, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Sebastian Sęk, Mariusz Woźniak , Filip Straż

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jedność Niechobrz, 19.04.2023, godz. 17:30, w Górnie

Sędziują: Piotr Mazur, Paweł Mokrzycki, Krzysztof Bryk

Iskra Zgłobień – KS Przybyszówka, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Damian Cichoń, Marcin Babiński, Marek Chrabaszcz

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sawa Sonina, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Patryk Dudek, Michał Kowalski, Jakub Strelcow

Strug SZiK Tyczyn – Strumyk Malawa, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tomasz Sitarz , Janusz Anasychin , Konrad Kukowski

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dominik Kozioł , Paweł Okleciński, Jakub Taraszka

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Wisłok Strzyżów  – Zimowit Rzeszów , 19.04.2023, godz. 17:30, w Godowej

Sędziują: Łukasz Grabiec, Kinga Lachtara, Edward Kuta

Novi Nosówka – KS Godowa, 20.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kazimierz Kubik, Paweł Saj , Benedykt Stec

Start Borek Stary – Aramix Niebylec, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Rafał Kępa , Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Iskra Jawornik Polski – Styrobud Trzeboś, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Mateusz Mastaj , Milan Newbiggin-Watts , Patryk Lutak

Grom Handzlówka – Dynovia Dynów, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Kamil Matuła , Damian Muchacki, Grzegorz Tonderys

Rzemieślnik Strażów – KS Dąbrówki, 19.04.2023, godz. 17:30, w Dąbrówkach

Sędziują: Łukasz Szpytma, Rafał Szydełko, Karol Tomaszek

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

KS Dzikowiec – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 19.04.2023, godz. 17:30, w Weryni

Sędziują: Igor Samołyk, Kamil Indyk, Waldemar Mazgaj

Orzeł Kosowy – LKS Babicha , 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Radosław Pryga, Grzegorz Kardyś , Paweł Występek

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

KP Podwolina – Sokół Hucisko, 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Kamil Gil, Mateusz Chamera, Sławomir Mulawka

Advit Łętownia – Staromieszczanka Stare Miasto, 19.04.2023, godz. 17:45

Sędziują: Michał Łokaj, Artur Adamczyk , Łukasz Staroń

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

Kolejarz Knapy – OKS Wielowieś , 19.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Jan Polek , Mariusz Koper

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

ORZEŁ GLINIANKA – WKS Kurzyna, 19.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Tadeusz Myszka , Jakub Krawiec , Kacper Rogala

A1 Junior Grupa 3 (WIOSNA)

KS Tr. Ł. Kościelskiego – LKS Skołyszyn, 19.04.2023, godz. 16:30, w Jarocinie

Krosno: A1 Junior „O jun. starszych”

Grabówka – Długie LKS San-Bud, 20.04.2023, godz. 17:00

Krosno: A1 Junior Grupa 1

LKS Niebieszczany Remix – Strachocina , 19.04.2023, godz. 17:00, w Markowcach

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Atut Podborze – Pitmark Jaślany, 19.04.2023, godz. 17:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1

LZS Ździary – Sokół Nisko, 19.04.2023, godz. 17:30

B1 Junior Młodszy Grupa 1 (WIOSNA)

PZU SMS Resovia II Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec, 20.04.2023, godz. 15:30

B1 Junior Młodszy Grupa 2 (WIOSNA)  Sędziują:  –

JKS SMS II Jarosław – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 19.04.2023, godz. 17:00

SPEC Stal Łańcut – SMS Siarka Tarnobrzeg, 19.04.2023, godz. 17:00, w Wysokiej

B1 Junior Młodszy Grupa 4 (WIOSNA)

UKS SMS Rzeszów – Igloopol II Dębica, 19.04.2023, godz. 10:30, w Nowej Wsi

Dębica: B1 Junior Młodszy

Brzostowianka Brzostek – KS Legion Pilzno, 19.04.2023, godz. 17:00

Florian Ostrowy Tuszowskie – MKS Dębica, 19.04.2023, godz. 17:00

Błękitni Siedlanka – Inter Gnojnica, 20.04.2023, godz. 17:30

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Iwonicz Iwonka – AP BENIAMINEK II KROSNO, 19.04.2023, godz. 17:00

Głowienka – Klimkówka Karpaty, 19.04.2023, godz. 16:30, we Wrocance

C1 Trampkarz „C1 gr. A WIOSNA” Grupa 1 (RW)

Igloopol Dębica – Stal II Rzeszów S.A., 19.04.2023, godz. 09:00

C1 Trampkarz Grupa 3 (WIOSNA)

Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl, 19.04.2023, godz. 17:30

Dębica: C1 Trampkarz

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Igloopol Dębica, 20.04.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – LKS Pustków, 20.04.2023, godz. 17:00

LKS Sokół Malinie – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 20.04.2023, godz. 17:00

Błękitni Ropczyce – SOKÓŁ PIEŃ, 20.04.2023, godz. 17:00

Sparta Chorzelów – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 20.04.2023, godz. 17:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2

Jawor Krzemienica – Styrobud Trzeboś, 19.04.2023, godz. 17:00

C2 Trampkarz Grupa 1 (WIOSNA)

Stal Rzeszów S.A. – Igloopol Dębica, 19.04.2023, godz. 09:30, Arena Słocina

C2 Trampkarz Grupa 3 (WIOSNA)

Karpaty Krosno  – JKS SMS Jarosław, 20.04.2023, godz. 16:00

Rzeszów: C2 Trampkarz  –

PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – Jaworzanka Jawornik Polski, 19.04.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik  

Chemik Pustków Osiedle – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 19.04.2023, godz. 16:00

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Karpaty Krosno  – Kombornia , 20.04.2023, godz. 17:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3

Błękit Żołynia – Jawor Krzemienica, 20.04.2023, godz. 18:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Unia Nowa Sarzyna, 20.04.2023, godz. 16:00