Weekend w ligach młodzieżowych na Podkarpaciu [WYKAZ MECZÓW na 14-16.04]

727

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW

U-17

Stal Rzeszów – Legia Warszawa, 15.04.2023, godz. 14.30

Resovia – Podlasie Biała Podlaska, 19.04.2023, godz. 14.45

U-15

Siarka Tarnobrzeg – Stal Rzeszów, 15.04.2023, godz. 12.00

Resovia – Wisła Kraków, 15.04.2023, godz. 13.00

CENTRALNA LIGA JUNIOREK

U-17

Resovia – Wisła Kraków, 15.04.2023, godz. ?

U-15

Resovia – Wisła Brzeźnica, 15.04.2023, godz. 15.30

Beniaminek Krosno – FSA Kraków, 16.04.2023, godz. 16.00

Liga Makroregionalna U-19

Stal Rzeszów – Górnik Łęczna, 15.04.2023, godz. 17.00

Karpaty Krosno – Motor Lublin, 16.04.2023, godz. 12.00

A1 Junior – gr. A (WIOSNA)

SMS Siarka Tarnobrzeg – PZU SMS Resovia Rzeszów, 16.04.2023, godz. 10:00

JKS SMS Jarosław – Stal Stalowa Wola P.S.A., 16.04.2023, godz. 10:00

MKS DAP Dębica – Igloopol Dębica, 15.04.2023, godz. 12:30

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – UKS SMS Stal Mielec, 16.04.2023, godz. 16:00

A1 Junior – gr. B (WIOSNA)

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – PAUZA

FKS Stal Mielec S. A. – Czarni 1910 Jasło, 15.04.2023, godz. 13:00

Stal II Rzeszów S.A. – Ekoball Sanok, 15.04.2023, godz. 14:00

Orzeł Przeworsk – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – gr. C (WIOSNA)

Brzozovia Brzozów – Bratek Bratkowice, 15.04.2023, godz. 11:00

Karpaty II Krosno – Dynovia Dynów, 16.04.2023, godz. 14:30

Junak Rzeszów – KS Przybyszówka, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – Dębica

PAUZA – KS BYSTRZYCA

Zacisze Trześń – Kamieniarz Golemki, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – klasa O Jarosław

KS WIĄZOWNICA – MKS Kańczuga, 17.04.2023, godz. 17:30

MKS SOKÓŁ SIENIAWA – GKS ZARZECZE, 15.04.2023, godz. 14:00

MKS START PRUCHNIK – LKS HETMAN LASZKI, 15.04.2023, godz. 10:00

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS PROMYK URZEJOWICE, 15.04.2023, godz. 11:00

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA 0:3 vo

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA 3:0 vo

A1 Junior – klasa O Krosno

Zagórz Osława – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 15.04.2023, godz. 11:00 Sędziują;

Długie LKS San-Bud – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 15.04.2023, godz. 11:00

Korczyna Kotwica – Grabówka, 15.04.2023, godz. 11:00

Nienaszów Tempo – Kołaczyce Ostoja, 15.04.2023, godz. 11:00

Rogi Burza – Sobniów Jasło, 15.04.2023, godz. 11:00

Besko LKS Przełom – Wojaszówka , 15.04.2023, godz. 13:00

A1 Junior – Krosno, gr. 1

Lesko Sanovia – Nowotaniec Cosmos, 15.04.2023, godz. 11:00

Strachocina – Średnia Wieś, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – Krosno, gr. 2

Jabłonica Polska – PAUZA

Jasienica – Zmiennica, 15.04.2023, godz. 11:00

Lubatówka – Haczów, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – Krosno, gr. 3

PAUZA – Czeluśnica

GKS Zarzecze-Dębowiec – Kobylany Victoria, 15.04.2023, godz. 10:00

Mrukowa Zamczysko – Orzeł Lubla, 15.04.2023, godz. 11:00

UKS Guzikówka Krosno – Bieździedza LKS Orzeł, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – Rzeszów, gr. 3

Sokół Kolbuszowa Dolna – Gryf Mielec, 15.04.2023, godz. 11:00

LKS Babicha – Atut Podborze, 15.04.2023, godz. 11:00

Pitmark Jaślany – Victoria Czermin, 15.04.2023, godz. 11:00

Start Wola Mielecka – PAUZA

Piast Wadowice Górne – Smoczanka Mielec, 15.04.2023, godz. 11:00

A1 Junior – Stalowa Wola, gr. 1

Azalia Wola Zarczycka – PAUZA

LKS San Wierzawice – PAUZA

Górnovia Górno – Olimpia Pysznica, 16.04.2023, godz. 13:00

Sokół Kamień – Stal Nowa Dęba, 16.04.2023, godz. 13:00

PAUZA – ŁKS Łowisko

KP Podwolina – LKS Brzyska Wola , 15.04.2023, godz. 16:00

PAUZA – LZS Ździary

Sokół Nisko – Sparta Jeżowe, 16.04.2023, godz. 11:00

ŁKS Łowisko – LKS San Wierzawice – 2023-04-18godz. 17:30

B1 Junior Młodszy, gr. A (WIOSNA)

UKS SMS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 2023-04-13godz. 14:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Karpaty Krosno , 15.04.2023, godz. 11:00

Igloopol Dębica – Stal II Rzeszów S.A., 16.04.2023, godz. 11:00

MKS DAP Dębica – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 15.04.2023, godz. 10:00

B1 Junior Młodszy, gr. B (WIOSNA)

SMS Siarka Tarnobrzeg – JKS SMS II Jarosław, 15.04.2023, godz. 11:00

Ekoball Sanok – SPEC Stal Łańcut, 14.04.2023, godz. 15:00

FKS Stal Mielec S. A. – Czarni 1910 Jasło, 16.04.2023, godz. 11:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Karpaty II Krosno , 15.04.2023, godz. 15:30

B1 Junior Młodszy, gr. C (WIOSNA)

JKS SMS II Jarosław – Brzozovia Brzozów, 15.04.2023, godz. 12:30

Orzeł Przeworsk – Wisłok Strzyżów , 16.04.2023, godz. 10:00

Lechia Sędziszów Młp. – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 15.04.2023, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy, gr. D (WIOSNA),

Igloopol II Dębica – Polonia Przemyśl, 16.04.2023, godz. 13:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – UKS SMS Rzeszów, 15.04.2023, godz. 11:00

LKS Skołyszyn – AP Beniaminek Krosno, 15.04.2023, godz. 11:00

B1 Junior Młodszy, gr. E (WIOSNA)

MKS DAP II Dębica – Aktiv Pro LUKS Beskid Posada Górna, 16.04.2023, godz. 10:00

PAUZA – Halo Hyżne

UKS SMS II Rzeszów – APPN Sokół II Kolbuszowa Mielec, 14.04.2023, godz. 10:30

Krosno: B1 Junior Młodszy, gr. 1

Golcowa – Wesoła, 15.04.2023, godz. 11:00

Zagórz Osława – Ustrzyki Dolne 0:3 vo

Lesko Sanovia – PAUZA

Izdebki LKS – Przysietnica, 17.04.2023, godz. 16:00

Krosno: B1 Junior Młodszy, gr. 2

Jasionów JKS – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 15.04.2023, godz. 14:00

Krościenko Wyżne – Zręcin Tęcza, 15.04.2023, godz. 11:00

Krosno: B1 Junior Młodszy, gr. 3

Strzelec Frysztak – Mrukowa Zamczysko, 15.04.2023, godz. 10:00

Święcany Standart – Brzyska, 15.04.2023, godz. 11:00

BŁAŻKOWA – Faliszówka Orzeł, 15.04.2023, godz. 11:00

Krempna Wrzos – Kopytowa Polonia , 15.04.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy, gr. 1

Start Lubenia – PAUZA

Junak Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp., 15.04.2023, godz. 13:30

Grunwald Budziwój – Aramix Niebylec, 15.04.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy, gr. 2

Tatyna Dylągówka – Unia Korniaktów Północny, 15.04.2023, godz. 13:30

Astra Medynia Głogowska – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 15.04.2023, godz. 11:00

Głuchowianka Głuchów – Iskra Jawornik Polski, 15.04.2023, godz. 15:00

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Czarni Kraczkowa, 15.04.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

LZS Rzeczyca Długa – TS Transdźwig Stale, 15.04.2023, godz. 11:00

LZS Słowianin Grębów – PAUZA

Złotsan Kuryłówka – Unia Nowa Sarzyna, 15.04.2023, godz. 14:00

Stal Gorzyce – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 15.04.2023, godz. 11:00

Płomień Trześń – Azalia Wola Zarczycka, 15.04.2023, godz. 11:00

Victoria Giedlarowa – Pogoń Leżajsk, 15.04.2023, godz. 14:00

C1 Trampkarz, gr. A (WIOSNA),

UKS SMS Rzeszów – AP Beniaminek Krosno, 16.04.2023, godz. 10:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – FKS Stal Mielec S. A., 16.04.2023, godz. 11:00

Czarni 1910 Jasło – MKS DAP Dębica, 15.04.2023, godz. 10:00

C1 Trampkarz, gr. B (WIOSNA),

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Ekoball Sanok, 15.04.2023, godz. 12:30

UKS SMS Stal Mielec – Karpaty Krosno , 15.04.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – UKS SMS Przemyśl, 16.04.2023, godz. 11:00

JSRR Jarosław – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 14.04.2023, godz. 17:00

C1 Trampkarz, gr. C (WIOSNA),

Sparta Leżajsk – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 15.04.2023, godz. 11:30

JKS SMS Jarosław – Wisłok Strzyżów , 15.04.2023, godz. 10:00

KS Legion Pilzno – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 15.04.2023, godz. 15:00

C1 Trampkarz, gr. D (WIOSNA)

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Grunwald Budziwój, 15.04.2023, godz. 14:30

GKS Majdan Sieniawski – Lechia Sędziszów Młp., 15.04.2023, godz. 11:00

Piast Nowa Wieś – Dynovia Dynów, 16.04.2023, godz. 13:30

Dębica: C1 Trampkarz

Igloopol Dębica – KS Kaskada Ostrów – Kamionka – 2023-04-18godz. 17:00

LKS Pustków – LKS Sokół Malinie – 2023-04-13godz. 17:00

Rzeszów: C1 Trampkarz, gr. 1

Bratek Bratkowice – Strug Tyczyn, 15.04.2023, godz. 11:00

Herman Hermanowa – PAUZA

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Rudnianka Rudna Wielka, 15.04.2023, godz. 12:00

KS Przybyszówka – Wisłok Strzyżów , 16.04.2023, godz. 16:00

PAUZA – Tempo Cmolas

Rzeszów: C1 Trampkarz, gr. 2

Markovia Markowa – Sawa Sonina, 15.04.2023, godz. 11:00

Plantator Nienadówka – SPEC Stal Łańcut, 15.04.2023, godz. 15:00

LKS Jasionka – Korona Rzeszów, 15.04.2023, godz. 11:00

Błękit Żołynia – Crasnovia Krasne, 15.04.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: C1 Trampkarz, gr. 1

LKS Brzyska Wola – KS Sarzyna , 15.04.2023, godz. 11:00

KP Tanew Wólka Tanewska – Sparta Jeżowe, 15.04.2023, godz. 15:00

C2 Trampkarz, grupa A (WIOSNA),

PZU SMS Resovia Rzeszów – UKS SMS Rzeszów, 17.04.2023, – 09:00

DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno, 16.04.2023, godz. 14:00

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola P.S.A., 15.04.2023, godz. 14:30

C2 Trampkarz, grupa B (WIOSNA),

Sparta Leżajsk – FKS Stal Mielec S. A., 15.04.2023, godz. 10:00

Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Sanok, 15.04.2023, godz. 15:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – UKS Orlik Przemyśl, 15.04.2023, godz. 10:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Stal II Rzeszów S.A., 16.04.2023, godz. 11:00

C2 Trampkarz, grupa C (WIOSNA),

Iskra Zgłobień – SPEC Stal Łańcut, 15.04.2023, godz. 11:00

UKS AP Kolejarz Zagórz – Stal II Stalowa Wola P.S.A., 15.04.2023, godz. 12:00

Ekoball Sanok – Karpaty Krosno , 15.04.2023, godz. 13:00

JKS SMS Jarosław – UKS Orlęta Lesko, 15.04.2023, godz. 10:30

C2 Trampkarz, grupa D (WIOSNA),

AP Beniaminek II Krosno – Stal Gorzyce, 15.04.2023, godz. 11:00

Sokół Sokołów Młp. – Siarka II Tarnobrzeg S.A., 15.04.2023, godz. 10:00

Azalia Wola Zarczycka – Plon Kawęczyn, 15.04.2023, – 09:00

Dębica: C2 Trampkarz

Team Przecław – Kolbuszowianka Kolbuszowa – 2023-04-18godz. 17:00

FKS Stal Mielec S. A. – Brzostowianka Brzostek – 2023-04-18godz. 17:00

Rzeszów: C2 Trampkarz

UKS Jaworzanka Jawornik Polski – Dynovia Dynów, 15.04.2023, godz. 11:00

Grom Mogielnica – KS Stobierna, 15.04.2023, godz. 11:00

AP Głogovia Głogów Młp. – Włókniarz Rakszawa, 15.04.2023, godz. 11:00

PAUZA – Budovia Budy Łańcuckie

PZU SMS Resovia Rzeszów dziewczynki – HALO Hyżne, 15.04.2023, godz. 17:30

Stalowa Wola: C2 Trampkarz

PUKS Francesco Jelna – GAS Łęg Stany, 15.04.2023, godz. 11:00

Victoria Giedlarowa – Złotsan Kuryłówka, 15.04.2023, godz. 11:00

D1 Młodzik, gr. A (WIOSNA),

Stal Rzeszów S.A. – Igloopol Dębica, 14.04.2023, godz. 16:30

DAP Dębica – AP Beniaminek Krosno – 2023-04-13godz. 17:00

AP Beniaminek Krosno – FKS Stal Mielec S. A., 15.04.2023, godz. 16:00

PZU SMS Resovia Rzeszów – DAP Dębica, 16.04.2023, godz. 10:00

Stal Rzeszów S.A. – AP Sanok, 16.04.2023, godz. 10:00

Igloopol Dębica – UKS SMS Stal Mielec, 17.04.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik, gr. B (WIOSNA),

Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS SMS Rzeszów, 16.04.2023, godz. 13:30

Plon Kawęczyn – JSRR Jarosław, 16.04.2023, godz. 11:00

Global Academy Soccer Jasło – UKS SMS Przemyśl, 15.04.2023, godz. 12:00

D1 Młodzik, gr. C (WIOSNA),

 Izolator Boguchwała – UKS Orlik Przemyśl – 2023-04-18godz. 17:30

Perfect Przeworsk – UKS Orlik Przemyśl, 15.04.2023, godz. 11:00

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Izolator Boguchwała, 15.04.2023, godz. 13:00

Wisłoka Dębica – KS Legion Pilzno, 14.04.2023, godz. 15:45

Karpaty Krosno – Ekoball Sanok, 15.04.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik, gr. D (WIOSNA),

Stal II Rzeszów S.A. – Sparta Leżajsk, 15.04.2023, godz. 10:00

ZKS Stal Stalowa Wola – Dynovia Dynów, 16.04.2023, godz. 11:00

UKS Szóstka Jasło – SPEC Stal Łańcut, 16.04.2023, godz. 17:00

Sokół Nisko – DAF Rzeszów, 16.04.2023, godz. 11:00

D1 Młodzik, gr. E (WIOSNA),

UKS AP Kolejarz Zagórz – APPN Mielec, 16.04.2023, godz. 10:00

Stal Nowa Dęba – Orzełki Brzozów, 15.04.2023, godz. 11:00

Dębica: D1 Młodzik

Chemik Pustków Osiedle – KS BYSTRZYCA, 14.04.2023, godz. 16:00

Lechia Sędziszów Młp. – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 14.04.2023, godz. 17:00

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – SP Soccer Ropczyce, 14.04.2023, godz. 17:00

DAP DEBICA – Grunwald Padew Narodowa – 2023-04-13godz. 16:00

SP STRASZĘCIN – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 14.04.2023, godz. 17:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Team Przecław, 14.04.2023, godz. 17:00

GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 14.04.2023, godz. 17:00

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK PROFBUD KROSNO – Korczyna Kotwica, 14.04.2023, godz. 16:00

Rzeszów: D1 Młodzik, gr. 1

Zimowit Rzeszów – Raniżovia Raniżów, 15.04.2023, godz. 11:00

Wisłok Strzyżów – Diament Pstrągowa, 15.04.2023, godz. 11:00

Start Lubenia – Strug Tyczyn, 15.04.2023, godz. 11:00

Grunwald Budziwój – Bratek Bratkowice, 15.04.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D1 Młodzik, gr. 2

Orzeł Wysoka Głogowska – PAUZA

PZU SMS Resovia II Rzeszów – KS Przybyszówka, 16.04.2023, godz. 12:00

Juventus Academy – Leśna Wólka Podleśna, 15.04.2023, godz. 15:00

AP WRS United Rzeszów – AP Ziomki Rzeszów, 15.04.2023, godz. 13:00

ŁKS Łukawiec – AP Głogovia II Głogów Młp., 15.04.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D1 Młodzik, gr. 3

Czarni Kraczkowa – Jawor Krzemienica, 15.04.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – Błękit Żołynia – 2023-04-13 – 18:00

Dąb Kosina – Reslogistic Błażowianka Błażowa, 15.04.2023, godz. 11:00

AP Crasnovia Krasne – Szarotka Rogóżno, 15.04.2023, godz. 10:00

Pogórze Husów – Strumyk Malawa, 15.04.2023, godz. 11:00

D2 Młodzik, gr. A (WIOSNA),

JKS Jarosław – SPEC Stal Łańcut, 16.04.2023, godz. 13:00

UKS SMS Stal Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 16.04.2023, godz. 10:00

AP Beniaminek PROFBUD Krosno – APPN Mielec, 15.04.2023, godz. 13:30

Stal Rzeszów S.A. – AP Sanok, 15.04.2023, godz. 12:00

UKS SMS Przemyśl – AP Ziomki/ZImowit Rzeszów, 16.04.2023, godz. 11:00

DAP Dębica – Karpaty Krosno , 15.04.2023, godz. 14:00

D2 Młodzik, gr. B (WIOSNA),

Przełęcz Dukla – FKS Stal Mielec S. A., 17.04.2023, godz. 17:30

AP Beniaminek PROFBUD II Krosno – Sokół Nisko, 15.04.2023, godz. 11:00

AP Stalowa Wola – PAUZA

PKS SAN Stalowa Wola – Stal II Rzeszów S.A., 15.04.2023, godz. 11:00

UKS Szóstka Jasło – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 15.04.2023, godz. 11:00

ZKS Stal Stalowa Wola – Chemik Pustków Osiedle, 16.04.2023, godz. 12:30

D2 Młodzik, gr. C (WIOSNA),

Zimowit Rzeszów – Stal Gorzyce, 15.04.2023, godz. 10:00

Ekoball Sanok – Azalia Wola Zarczycka, 16.04.2023, godz. 11:00

Igloopol Dębica – Grunwald Budziwój, 15.04.2023, godz. 11:00

Wisłoka Dębica – KS Legion Pilzno, 15.04.2023, godz. 10:00

AP WRS United Rzeszów – ZKS Izolator Boguchwała, 15.04.2023, godz. 11:30

Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Jasło, 16.04.2023, godz. 11:00

Dębica: D2 Młodzik, gr. 1

MULKS Pustynia – KS Legion Pilzno – 2023-04-18godz. 16:30

Lechia Sędziszów Młp. – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3:0 vo

SP Soccer Ropczyce – Czarnovia Czarna, 17.04.2023, godz. 17:00

Dębica: D2 Młodzik, gr. 2

Hucina – PAUZA

KS BYSTRZYCA – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 17.04.2023, godz. 17:00

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Płomień UKS Zagorzyce, 17.04.2023, godz. 17:00

PAUZA – Błękitni Siedlanka, 17.04.2023,

Rzeszów: D2 Młodzik, gr. 1

Heiro Rzeszów – PZU SMS Resovia Rzeszów 3:0 vo

KS Zaczernie – Rudnianka Rudna Wielka, 15.04.2023, godz. 11:00

PZU SMS Resovia II Rzeszów – LKS Trzebownisko, 15.04.2023, godz. 10:00

Piast Nowa Wieś – Plantator Nienadówka, 17.04.2023, godz. 17:30

Aktiv Pro Wiśniowa – Noverra Głogów Młp., 15.04.2023, godz. 17:00

Rzeszów: D2 Młodzik, gr. 2

HALO Hyżne – AP Crasnovia Krasne, 15.04.2023, godz. 11:00

LKS Wola Dalsza – Orzeł Wysoka Łańcucka, 15.04.2023, godz. 10:00

LKS Brzeg Białobrzegi – Arka Albigowa, 15.04.2023, godz. 11:00

Dynovia Dynów – SPEC Stal Łańcut – 2023-04-18godz. 17:30

Włókniarz Rakszawa – Sawa Sonina, 14.04.2023, godz. 17:00

Dębica: E2 Młodzik, gr. 2

Team Przecław – Lechia Sędziszów Młp., 15.04.2023,

Płomień UKS Zagorzyce – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 15.04.2023,

Chemik Pustków Osiedle – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 15.04.2023,

Team Przecław – Płomień UKS Zagorzyce, 15.04.2023,

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Chemik Pustków Osiedle, 15.04.2023, godz. 10:00

Lechia Sędziszów Młp. – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 15.04.2023,

Chemik Pustków Osiedle – Team Przecław, 15.04.2023,

Płomień UKS Zagorzyce – Lechia Sędziszów Młp., 15.04.2023,

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 15.04.2023,

Płomień UKS Zagorzyce – Chemik Pustków Osiedle, 15.04.2023,

Team Przecław – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 15.04.2023,

Lechia Sędziszów Młp. – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 15.04.2023,

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Płomień UKS Zagorzyce, 15.04.2023,

Chemik Pustków Osiedle – Lechia Sędziszów Młp., 15.04.2023,

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Team Przecław, 15.04.2023,

E2 Orlik, grupa 5 (WIOSNA),

JKS Jarosław – Orzełek Przeworsk, 16.04.2023, – 09:00

UKS SMS Przemyśl – Orzełki Brzozów, 16.04.2023, – 09:00

JKS Jarosław – UKS SMS Przemyśl, 16.04.2023, – 09:00

Orzełki Brzozów – Sparta Leżajsk, 16.04.2023, – 09:00

Sparta Leżajsk – JKS Jarosław, 16.04.2023, – 09:00

UKS SMS Przemyśl – Orzełek Przeworsk, 16.04.2023, – 09:00

UKS SMS Przemyśl – Sparta Leżajsk, 16.04.2023, – 09:00

Orzełek Przeworsk – Orzełki Brzozów, 16.04.2023, – 09:00

Sparta Leżajsk – Orzełek Przeworsk, 16.04.2023, – 09:00

Orzełki Brzozów – JKS Jarosław, 16.04.2023, – 09:00