Piłkarski Rozkład Jazdy na weekend. Od ekstraklasy do klasy B [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

984

Prezentujemy wykaz meczów piłkarskich oraz obsady sędziowskie z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego od ekstraklasy do klasy B.

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Miedź Legnica, 17.04.2023, godz. 19.00,

Sędziuje: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Fortuna 1 liga

Apklan Resovia – Chrobry Głogów, 14.04.2023, godz. 18.00

Sędziuje: Grzegorz Kawałko (Wyszowate)

Wisła Kraków – Stal Rzeszów, 14.04.2023, godz. 20.30

Sędziuje: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)

1 liga kobiet

Resovia – Ząbkovia Ząbki, 16.04.2023, godz. 17.15

Sędziuje: Agnieszka Olesiak (Dobra).

1 liga futsalu

Heiro Rzeszów – GKS Tychy, 16.04.2023, godz. 18.00

Eurobus Przemyśl – Sośnica Gliwice, 16.04.2023, godz. 18.00

eWinner 2 liga

Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg, 15.04.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Mateusz Piszczelok (Katowice)

2 liga kobiet

Rolnik B. Głogówek – Sokół Kolbuszowa Dolna, 16.04.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Elżbieta Faryniarz (Bolesławiec)

3 liga

KS Wiązownica – Chełmianka Chełm, 15.04.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Sebastian Wiśniowski

Lublinianka Lublin – Wisłoka Dębica, 15.04.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki)

Stal Stalowa Wola – Korona II Kielce, 15.04.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Paweł Sitkowski (Kąkolewnica)

Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec,  16.04.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Łukasz Szczołko (Lublin)

3 liga kobiet

POGORZANKA POGORZYCE – Resovia II Rzeszów, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Wartała, Grzegorz Dryja, Miłosz Pikul

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Izolator Boguchwała, 15.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Konrad Tomaszewski, Gabriel Gierach, Filip Polak

Inter Gnojnica – Rysy Bukowina Tatrzańska, 15.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Hubert Brudz, Wiktor Dłużeń

4 liga podkarpacka

Wólczanka Wólka Pełkińska – Igloopol Dębica, 16.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman,

Korona Rzeszów – Stal II Rzeszów S.A., 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Mroczek, Arkadiusz Boroń, Patryk Dudek,

Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Młp., 15.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz, Marcin Romanik

KS JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Kantor, Krzysztof Lipczyński, Grzegorz Jeleń

SPEC Stal Łańcut – FKS Stal II Mielec S. A., 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Marek Pająk, Marcin Konefał, Piotr Mazur,

Głogovia Głogów Młp. – Sokół Kolbuszowa Dolna, 15.04.2023, godz. 14:30

Sędziują: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Radosław Kuszaj,

Izolator Boguchwała – Sokół Nisko, 14.04.2023, godz. 17:30

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Tomasz Sałek

KS Legion Pilzno – Karpaty Krosno , 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder,

LKS Skołoszów – Cosmos Nowotaniec, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Kinga Kuczaj,

Klasa O Dębica

Błękitni Ropczyce – Sokół II Kolbuszowa Dolna, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Przemysław Gancarz, Tomasz Jagieła,

LKS Pustków – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 16.04.2023, godz. 16:00, stadion Chemika

Sędziują: Kamil Matuła,

KS Radomyślanka Radomyśl Wielki – Sparta Chorzelów, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Lipczyński, Paweł Bałut, Jakub Dybowski,

Chemik Pustków Osiedle – LKS ŻYRAKÓW, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Łukasz Wilk, Witold Hyjek, Tadeusz Nowak

Kamieniarz Golemki – Wisłoka II Dębica 3:0 vo

Czarni Trześń – Piast Wolica Piaskowa, 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Sujdak, Paweł Ochab, Kamil Kloc

Błękitni Siedlanka – Victoria Czermin, 15.04.2023, godz. 15:30

Sędziują: Jakub Czach,

Smoczanka Mielec – Czarnovia Czarna, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Szewczyk, Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło

Klasa O Jarosław

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Adam Włoch, Konrad Tomczyk, Marcin Pszonak

KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS HETMAN LASZKI, 15.04.2023, godz. 16:00, w Baszni Dolnej

Sędziują: Kamil Kuźma, Magdalena Kulka, Wiesław Szka

KS SANTOS PIWODA – MKS START PRUCHNIK , 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Pawel Kluz, Kamil Płoskoń, Wiktor Łopuch,

KS PIAST TUCZEMPY – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 200

Sędziują; Denis Rokita, Paweł Pawlus, Justyna Dytko,

Orzeł Przeworsk – LKS PROMYK URZEJOWICE, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Paweł Drabik, Damian Kublas, Arkadiusz Suchy,

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS START LISIE JAMY, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Kamil Puka, Łukasz Folta, Mateusz Michalski,

LKS ORZEŁ TORKI – MKS Kańczuga, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Dubiel, Wojciech Mańczak, Radosław Pachołek,

LKS SAN GORZYCE – MKS HML POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański, Wojciech Wajda,

Klasa O Krosno

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Mrukowa Zamczysko, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Paweł Pitak, Dariusz Łuksa, Krzysztof Zygmunt,

Górki – Besko LKS Przełom, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Patryk Augustyn, Mateusz Gumienny, Wojciech Biały,

SANOK Ekoball – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Kochański, Artur Szelc, Marcin Samborowski,

Nienaszów Tempo – Czeluśnica, 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Łukasz Rygiel, Maciej Kosturski, Rafał Komański

Przełęcz Dukla – MARKIEWICZA KROSNO, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Godek,

Jabłonica Polska – Odrzykoń Zamczysko, 16.04.2023, godz. 15:30

Sędziują: Piotr Frankowicz, Tomasz Jagieła, Marcin Smoleń,

Rymanów KS Start – Bukowsko, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dominik Pociask, Marek Głowacki, Paweł Saj

Czarni 1910 Jasło – Targowiska , 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Martin Kijowski, Patryk Augustyn, Krzysztof Belczyk

Klasa O Rzeszów

Włókniarz Rakszawa – Strug SZiK Tyczyn, 16.04.2023, godz. 11:00, W Medyni Głog.

Sędziują: Michał Sondej,

Strumyk Malawa – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Dariusz Nitka, Sławomir Rak, Grzegorz Szczepek,

Sawa Sonina – KS Zaczernie, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Kosior, Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk

Plantator Nienadówka – Iskra Zgłobień, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Rafał Szydełko

KS Przybyszówka – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Konrad Burakowski, Jacek Kapinos, Jacek Kret

Jedność Niechobrz – Sokół Sokołów Młp., 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Daniel Strzałka, Piotr Mazur, Damian Kędzior

LKS Wola Dalsza – Błażowianka Błażowa, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dawid Półchłopek

Leśna Wólka Podleśna – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Łukasz Stępień, Adrian Kyć, Anna Stępień

Klasa O Stalowa Wola

Azalia Wola Zarczycka – Unia Nowa Sarzyna, 15.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Juliusz Wieleba, Paweł Mulawka, Jakub Pawłowski,

Pogoń Leżajsk – SMS SIARKA TARNOBRZEG, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: – w Przychojcu Karol Dziopak, Jakub Czubat, Wiktor Pioterczak

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – Olimpia Pysznica, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Krzysztof Ordon, Marcin Drabik

Sokół Kamień – Stal Nowa Dęba, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Chmura, Jakub Karasiński, Mateusz Bełczowski,

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – ŁKS Łowisko, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: w Mokrzyszowie Tomasz Kopeć, Tomasz Giżka, Sławomir Mulawka,

San Kłyżów – TS Transdźwig Stale, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Mazur, Klaudia Sawicka, Damian Wrona,

Stal Gorzyce – LZS Ździary, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Rafał Sawicki, Grzegorz Łącz, Mariusz Koper,

LZS Jarocin – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Wilk, Marcin Mierzwa, Grzegorz Wilk,

Klasa A Dębica

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Płomień UKS Zagorzyce 3:0 vo

Sędziują:

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Paszczyniak Paszczyna, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Sujdak, Piotr Mazur, Dawid Małozięć

Brzostowianka Brzostek – KS BYSTRZYCA, 15.04.2023, godz. 15:30

Sędziują: Rafał Gonet, Jan Gawle, Dominik Podolski

Team Przecław – Głowaczowa, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik, Benedykt Stec

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – LKS Nagoszyn, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Sęk, Michał Kowalski, Grzegorz Kardyś

Wiewiórka – KS Legion II Pilzno, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Tomasz Kubicki, Paweł Korzeń, Hubert Kęder

LKS STASIÓWKA – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dariusz Łukaszewski, Adrian Wójcik, Paweł Korzeń,

Klasa A Jarosław, grupa jarosławska

KS VICTORIA KIDAŁOWICE – LKS SZKŁO MŁYNY 0:3 vo

LKS ISKRA ZABŁOTCE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Daniel Lorynowicz, Bernard Buczny, Mateusz Wiejaczka,

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Adam Włoch, Ireneusz Lis, Marcin Romanik,

KS WĘGIERKA – KS SZÓWSKO, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Szczepański, Dariusz Mikuła, Marta Kotlińska,

KS PRO-100 Sędziują: WIETLIN – LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE, 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sławomir Bochnak, Piotr Ziegelheim, Bernard Buczny,

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS TĘCZA JANKOWICE, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kacper Krasicki, Mateusz Kuziemko, Adrian Prykopski,

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Arkadiusz Suchy, Grzegorz Pikuła, Marcin Kondrat,

MKS RADYMNO – LKS ŁĘK OSTRÓW, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Ziegelheim, Grzegorz Pikuła, Gabriela Ozimek,

Klasa A Jarosław, grupa przemyska

KS WIAR KRÓWNIKI – LKS BATYCZE, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Leszek Kogut, Łukasz Olech, Paweł Pawlus,

LKS NAKŁO – STARZAWA – UKS UNIA FREDROPOL, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Pawlus, Bartosz Skałacki, Sebastian Rozenbajgier,

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS TĘCZA KOSIENICE, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Tomasz Cynk, Tomasz Dziedzic, Konrad Stawiarz,

KS FORT JAKSMANICE – POLONIA II PRZEMYŚL, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Wiesław Szkrabut, Kamil Kazieczko,

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – ULKS SAN HURECZKO, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Ireneusz Małysz, Sebastian Rozenbajgier, Waclaw Kucharski,

GKS VIKING ORŁY – Żurawianka Żurawica, 16.04.2023, godz. 16:00, w Małkowicach

Sędziują: Kamil Płoskoń, Karol Ochyra, Dariusz Łuczyk,

LKS GRANICA STUBNO – KS POGÓRZE DUBIECKO, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Sebastian Rozenbajgier, Magdalena Kulka, Bartosz Skałacki,

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Waclaw Kucharski, Ireneusz Małysz, Justyna Dacko,

Klasa A Jarosław, grupa przeworska

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Konrad Stawiarz, Daniel Gaweł,

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Drabik, Stanisław Hubacz, Dawid Wilusz,

PKS UNUM BABICE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Denis Rokita, Paweł Wandrowski, Andrzej Hreczka,

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS START MIROCIN, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Zazula, Stanisław Hubacz, Łukasz Wolański,

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Bednarski, Dariusz Mikuła, Karol Kuryło,

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS PIAST NOWOSIELCE, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Konrad Tomczyk, Sławomir Bochnak, Jan Pindak,

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Łyszczarz, Grzegorz Stępak, Patryk Oleksiewicz,

Klasa A Jarosław, grupa lubaczowska

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Terech, Andrzej Sopel, Paweł Pata,

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Konrad Kasperski, Rafał Dubiel, Bartosz Gelmuda,

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Tryniecki, Jan Terech, Jakub Hałucha,

LKS ZRYW MŁODÓW – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 16.04.2023, godz. 16:00

 Sędziują: Damian Kublas, Paweł Drabik, Arkadiusz Suchy,

LKS CZARNI OLESZYCE – MKS ROZTOCZE NAROL, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mirosław Powroźnik, Krzysztof Pachołek, Milosz Michalec,

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS KORZENICA, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mariusz Furgała, Tomasz Sałek, Tomasz Pukas,

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Paweł Paryniak, Mariusz Franus, Radosław Pachołek,

Klasa A Krosno, grupa 1

WIKI SANOK – Przysietnica, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sławomir Kielar, Maciej Wołek, Leszek Śnieżek,

Jankowce – Płowce, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jozef Krzysztynski, Martin Kijowski, Kamil Smerecki,

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Długie LKS RAF HOUZE, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sebastian Błażejowski, Kacper Stach, Paweł Miśko

Lesko Sanovia – Bażanówka LKS Orzeł, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Albin Kijowski, Kamil Smerecki, Bartłomiej Adamiak,

Pisarowce – Zarszyn, 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sławomir Kiełtyka, Tomasz Kijowski, Michał Krześniak

Izdebki LKS – Strachocina , 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Łuksa, Dariusz Łuksa, Ryszard Flejma

LKS Niebieszczany Remix – Uherce Szarotka, 15.04.2023, godz. 16:00, w Pakoszówce

Sędziują: Maciej Solecki, Szymon Skublicki, Mateusz Dziok

Klasa A Krosno, grupa 2

Iwonicz Iwonka – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 15.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Dominik Wiklowski,

Brzozovia Brzozów – Grabówka, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Krzysztof Kosiek, Grzegorz Gądela, Łukasz Machowski

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Lubatówka, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Tomasz Wierdak, Dariusz Łuksa, Leszek Śnieżek,

ISKRZYNIA – Jaśliska, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Heret, Marcin Irzyk, Maciej Bednarczyk

Niebocko Victoria – Zmiennica, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia, Julia Hawrot

Rogi Burza – Klimkówka Karpaty, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jakub Kozner, Karolina Józefczyk, Mateusz Gumienny,

Haczów – WRÓBLIK SZLACHECKI, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Pitak, Edward Szczurek, Krzysztof Zygmunt,

Klasa A Krosno, grupa 3

Sobniów Jasło – Orzeł Lubla, 16.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Maciej Solecki, Dariusz Wais, Grzegorz Bliźniak,

Brzyska – Krościenko Wyżne, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Piotr Farion, Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk,

Zręcin Tęcza – Skołyszyn, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Rafał Krężałek, Sebastian Praisnar, Stanisław Urbanek

Niegłowice Wisłoka – Wojaszówka , 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Marek Głowacki, Paweł Saj, Dominik Pociask,

Faliszówka Orzeł – GKS Zarzecze-Dębowiec, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Albin Kijowski, Karolina Karaczkowska, Grzegorz Gądela,

UKS Guzikówka Krosno – Bieździedza LKS Orzeł, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jozef Krzysztynski, Marek Kochanik, Kacper Zięba

Kołaczyce Ostoja – Łęki Dukielskie, 15.04.2023, – 18:30 Sędziują:

Klasa A Rzeszów, grupa 1

Piast Nowa Wieś – Heiro Rzeszów, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują:

LKS Jasionka – Noverra Głogów Młp., 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Gawle, Damian Kędzior, Arkadiusz Kuczaj

Junak Rzeszów – Start Borek Stary, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Aramix Niebylec – LKS Trzebownisko, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Sławomir Rak, Dariusz Nitka, Grzegorz Szczepek,

Grunwald Budziwój – Novi Nosówka, 16.04.2023, godz. 11:00, w Łukawcu

Sędziują: Mariusz Woźniak, Arkadiusz Marcićkiewicz, Grzegorz Wachadlo,

Wisłok Strzyżów – KS Godowa, 16.04.2023, godz. 14:00, w Godowej

Sędziują: – –

Zimowit Rzeszów – Albatros Szufnarowa, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Klasa A Rzeszów, grupa 2

Rzemieślnik Strażów – Crasnovia Krasne, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują:

KS Dąbrówki – Grom Handzlówka, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Kamil Śliwa, Tomasz Kisielewicz, Wiktoria Hader

Dynovia Dynów – Arka Albigowa, 15.04.2023, godz. 15:00. w Harcie.

Sędziują:

Szarotka Rogóżno – Iskra Jawornik Polski, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Konrad Łach, Kazimierz Tołpa, Anna Stępień

Styrobud Trzeboś – Unia Korniaktów Płn. , 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Karol Tłuczek, Mirosław Popowicz, Krzysztof Cich

LKS Łąka – Błękit Żołynia, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują:

KS Stobierna – Galicja Chmielnik, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

Klasa A Rzeszów, grupa 3

KS Dzikowiec – Korona Majdan Królewski, 15.04.2023, godz. 17:00, w Weryni

Sędziują: Marcin Babiński, Paweł Mokrzycki, Dawid Sowa,

Janovia Janowiec – Start Wola Mielecka, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dominik Dubicki, Hubert Brudz, Igor Lutowski

Wisła Gliny Małe – Atut Podborze, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Piotr Mazur, Mariusz Woźniak, Jakub Strelcow,

Strażak Grochowe – Dromader Chrząstów, 15.04.2023, godz. 16:00, w Maliniu

Sędziują: Damian Cichoń, Krzysztof Bomba, Radosław Pryga,

Zacisze Trześń – Tempo Cmolas, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Witold Hyjek, Marek Chrabaszcz, Tadeusz Nowak,

Kolorado Wola Chorzelowska – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Mateusz Horodejczuk, Jacek Baran, Gerard Żurawski,

Raniżovia Raniżów – Orzeł Kosowy, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

LKS Babicha – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1

Unia Skowierzyn – LZS Jadachy, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Paweł Mulawka, Mariusz Wojtak, Tymoteusz Łach

LZS Rzeczyca Długa – KS Kopcie, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj, Krzysztof Ordon,

Czarni Lipa – Koniczynka Ocice, 16.04.2023, godz. 15:00, w Zaklikowie

Sędziują: Adrian Czyż, Tadeusz Myszka, Michał Pamuła

Jeziorak Chwałowice – KS Tr. Łukasza Kościelskiego, 15.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Tadeusz Myszka, Jan Bandyga,

LZS Wola Rzeczycka – San Wrzawy , 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Piotr Chmura, Tadeusz Myszka, Jan Bandyga,

Bukowa Jastkowice – Strzelec Dąbrowica, 15.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomek Chamera, Jakub Krawiec, Krzysztof Pityński

KS Wisan Skopanie – LZS Słowianin Grębów, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Mariusz Koper, Grzegorz Łącz, Aleksandra Grdeń

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2

Sokół Hucisko – KS Sarzyna , 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Giżka, Jan Koluch, Jakub Czubat

Czarni Sójkowa – LKS Brzyska Wola , 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Mariusz Antosz, Jan Polek, Zbigniew Ordon,

Retman Ulanów – Advit Łętownia, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maksymilian Ciak, Andrzej Wilk, Daniel Mścisz

Staromieszczanka Stare Miasto – Sparta Jeżowe, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Juliusz Wieleba, Tomek Chamera, Marek Gałka,

Orzeł Rudnik – Podlesianka Kamień, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Maciej Lipski, Grzegorz Wilk, Tomasz Wilk,

PAUZA – PUKS Francesco Jelna

Górnovia Górno – KP Podwolina, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Lukasz Kijak, Jakub Krawiec, Kacper Rogala

Klasa B Dębica, grupa 1

Łęki Górne – Zasów-Mokre, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski, Krzysztof Rogowski,

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Dąb Żdżary, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jakub Dybowski, Hubert Kęder, Robert Pych

LKS Brzeźnica – Baszta Zawada, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Marek Głowacki, Bogusław Żegleń, Paweł Babiarz,

Dragon Korzeniów – Borowiec Straszęcin, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Radosław Mazur, Dariusz Łukaszewski, Grzegorz Jeleń

LZS MAŁA – Chemik II Pustków Osiedle, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Chorążak, Grzegorz Wrona, Igor Lutowski

Klasa B Dębica, grupa 2

Strażak Lubzina – Plon Klęczany, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Jacek Chmiel, Jakub Chmiel, Rafał Gonet,

Inter Gnojnica – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Ochab, Dominik Podolski, Paweł Bielak

Victoria Ocieka – Olimpia Nockowa, 15.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Sławomir Kielar, Przemysław Gancarz,

Sokół Krzywa – GRÓD BĘDZIEMYŚL, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak, Wiktor Dłużeń

Lechia II Sędziszów Młp. – KS Kaskada II Ostrów – Kamionka, 16.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Bogusław Żegleń, Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski

Klasa B Jarosław, grupa jarosławska

KS PIAST II TUCZEMPY – LKS DĄB CETULA, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kamil Wróbel, Krzysztof Nazarko, Jakub Krasicki,

LKS DELIN MUNINA – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Krzysztof Nazarko, Kamil Wróbel, Jakub Krasicki,

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS ŁĘG ŁOWCE, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Bernard Buczny, Daniel Lorynowicz, Mateusz Wiejaczka,

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marcin Romanik, Adam Włoch, Ireneusz Lis,

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – LKS TĘCZA WYSOCK, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim, Gabriela Ozimek,

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY – KS KORONA TUCHLA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Mateusz Kuziemko, Kacper Krasicki, Adrian Prykopski,

Klasa B Jarosław, grupa przemyska

KS NIZINY – LKS GROM WYSZATYCE, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Justyna Dacko, Ireneusz Małysz, Waclaw Kucharski,

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS FENIX LESZNO, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Leszek Kogut, Łukasz Olech, Damian Gaweł,

LKS WIAR HUWNIKI – LKS RADA ORZECHOWCE, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Paweł Wandrowski, Piotr Bielański,

KS ARTMAX PIKULICE – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Magdalena Kulka, Kamil Kazieczko, Wiesław Szkrabut,

LKS BIZON MEDYKA – LKS UJKOWICE, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Kamil Kuźma, Krzysztof Brzeżawski, Justyna Dytko,

LKS KORONA OLSZANY – KS JAWOR NEHRYBKA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Andrzej Hreczka, Denis Rokita, Paweł Wandrowski,

Klasa B Jarosław, grupa przeworska

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Grzegorz Szpilka, Dariusz Mikuła, Tomasz Łyszczarz,

KS KISIELÓW – LKS GACOVIA GAĆ, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Grzegorz Stępak, Krzysztof Bednarski, Marcin Kubas,

GKS ZARZECZE – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Wiktor Łopuch, Tomasz Łyszczarz, Daniel Gaweł,

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Dziedzic, Karol Ochyra, Marcin Kubas,

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Dariusz Łuczyk, Tomasz Cynk, Marta Kotlińska,

Klasa B Jarosław, grupa lubaczowska

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS TANEW WOLA WIELKA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Krzysztof Pachołek, Mirosław Powroźnik, Milosz Michalec,

LKS PIAST ANTONIKI – AKS LEGIA OLESZYCE, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Radosław Pachołek, Paweł Paryniak, Mariusz Franus,

LKS BŁĘKITNI ZALESIE – LKS MOŁODYCZ, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Tomasz Sałek, Konrad Kasperski, Rafał Dubiel,

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS WALTER OPAKA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Andrzej Sopel, Jan Terech, Mariusz Furgała,

LKS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS MIĘKISZ NOWY, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Wojciech Mańczak, Krzysztof Tryniecki, Jakub Hałucha,

Klasa B Krosno, grupa 1

Polańczyk Nelson – Czaszyn LKS, 16.04.2023, godz. 14:00, w Górzance

Sędziują: Damian Szałajko, Maksymilian Nestorowicz, Arkadiusz Bury

Zagórz Osława – Poraż Juventus, 16.04.2023, godz. 14:00, w Tyrawie Dolnej

Sędziują: Przemysław Sidor, Szczepan Pelczar,

Łukowe Gabry – Średnia Wieś, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Łukasz Matuszek, Konrad Cyganik,

Lutowiska – MKS Lotnik Bieszczady II Ustrzyki Dolne, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Kacper Stach, Sebastian Błażejowski, Paweł Miśko

Myczkowce Zalew – SAN MRZYGŁÓD, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Maciej Kosturski, Krzysztof Szul, Kacper Burnat

Srogów Pogórze – ULKS Czerteż, 16.04.2023, godz. 16:30

Sędziują: Wacław Bocoń, Rafał Komański, Patrycja Romanek

Klasa B Krosno, grupa 2

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – JAĆMIERZ, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Marek Kochanik, Kacper Zięba, Maciej Krzysztyński

Nowosielce Szarotka – Pielnia Orion, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartłomiej Adamiak, Albin Kijowski, Kamil Smerecki,

Sieniawa Wisłok – Dydnia Zryw, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mateusz Gumienny, Jakub Kozner, Karolina Józefczyk

Wzdów – LKS Hłudno, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Wieslaw Pyzia, Krzysztof Wojnar, Julia Hawrot

Głębokie LKS – Golcowa, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Maciej Wołek, Leszek Śnieżek, Sławomir Kielar,

Markowce – ORŁY JABŁONKA, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Rafał Komański, Wacław Bocoń, Patrycja Romanek

LKS ODRZECHOWA – Nowotaniec Cosmos II, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Grzegorz Gądela, Krzysztof Kosiek, Łukasz Machowski

Klasa B Krosno, grupa 3

Jasienica – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Jagieła, Piotr Frankowicz, Marcin Smoleń,

Jasionów JKS – LKS Orzeł Pustyny, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Mariusz Szczepanik, Dariusz Wais, Jan Samborowski,

Rymanów Zdrój – Wesoła, 16.04.2023, godz. 10:00

Sędziują: Tomasz Wierdak, Rafał Krężałek, Marcin Samborowski,

Lubatowa – Głowienka, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Michał Pilszak, Stanisław Rajchel, Dariusz Domaradzki

SZCZEPAŃCOWA – Domaradz Sokół, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mateusz Dziok, Zbigniew Gruszka, Julia Hawrot

Milcza – Kombornia , 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Edward Szczurek, Paweł Pitak, Krzysztof Zygmunt,

Klasa B Krosno, grupa 4

Chorkówka Nafta – Żeglce 0:3 vo.

Kobylany Victoria – Strzelec Frysztak, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Arkadiusz Buba, Daniel Aleksander, Bartłomiej Gryga

Łubno Tajfun – Łubienko, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Piotr Prajsnar, Jan Borek, Wiktor Litwin,

Kopytowa Polonia – Świerzowa, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dariusz Szczepanik, Łukasz Podgórski,

PAUZA – KS PASJA KROSNO

Korczyna Kotwica – Potok Nurt, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Radosław Kuszaj, Stanisław Urbanek,

Klasa B Krosno, grupa 5

Team 17 Szebnie – Krempna Wrzos 3:0 vo

Brzezówka – Hankówka, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Daniel Aleksander, Arkadiusz Buba, Bartłomiej Gryga

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Warzyce, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Łukasz Podgórski, Dariusz Szczepanik, Grzegorz Lisowski

BŁAŻKOWA – Nowy Żmigród Wisłoka , 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Smoleń, Bartosz Bąk, Wiesław Tyrcha,

Nowy Glinik Dragon – Osobnica Sparta, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Krzysztof Belczyk, Piotr Farion, Bartosz Belczyk

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Święcany Standart, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Tomasz Kijowski, Szymon Skublicki, Mirosław Guzik,

Klasa B Rzeszów, grupa 1

Rudzik Rudna Mała – Trzcianka Trzciana, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Bartosz Zdeb, Kamil Kosior, Łukasz Juszczyk,

PZU SMS Resovia III Rzeszów – KS Baranówka Rzeszów, 16.04.2023, godz. 14:30

Sędziują:

Rudnianka Rudna Wielka – Biała Rzeszów, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Łukasz Juszczyk, Bartosz Zdeb, Joanna Grabarz,

KS Świlcza – Victoria Budy Głogowskie, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

Orzeł Wysoka Głogowska – Bratek Bratkowice, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują: Mirosław Popowicz, Adrian Kyć, Julita Drożdżal

Dąb Dąbrowa – Mrowlanka Mrowla, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Klasa B Rzeszów, grupa 2

Korona Dobrzechów – Płomyk Lutoryż, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Diament Pstrągowa – Grom Mogielnica, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Rotar Węglówka – KS II Bystrzyca, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Sokół Grodzisko – Huragan Kozłówek, 16.04.2023, godz. 11:30

Sędziują:

Herman Hermanowa – Start Lubenia, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Czarni Czudec – Grunwald Połomia, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Granit Wysoka Strzyżowska – Orły Pstrągówka, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Klasa B Rzeszów, grupa 3

Markovia Markowa – Czarni Kraczkowa, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują:

Jawor Krzemienica – Polonia Hyżne, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Kazimierz Tołpa, Anna Stępień, Konrad Łach

HALO Hyżne – Orzeł Wysoka Łańcucka, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują:

Orzeł Harta – Dąb Kosina, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują:

Pogórze Bachórz – Iskra II Jawornik Polski, 16.04.2023, godz. 11:00

Sędziują:

Klasa B Rzeszów, grupa 4

Stobierna Krzywe – Las Zalesie, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Wachadlo, Mariusz Woźniak, Arkadiusz Marcićkiewicz,

KS Terliczka – ŁKS Łukawiec, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Karol Tłuczek, Kazimierz Tołpa, Konrad Łach

Wisłok Czarna – Palkovia Palikówka, 15.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Andrzej Majder, Krzysztof Cich, Wiktoria Hader

Herkules Trzebuska – Start Brzóza Stadnicka, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Jan Pytel, Andrzej Majder, Sabina Drożdżal

Astra Medynia Głogowska – Głuchowianka Głuchów, 15.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

Klasa B Rzeszów, grupa 5

Grom Krzemienica – LKS Dębiaki, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Kardyś, Henryk Bik, Przemek Wych,

Wiśnia Trzciana – Grunwald Padew Narodowa, 15.04.2023, godz. 17:00

Sędziują: Damian Gołąb, Grzegorz Nycek, Grzegorz Występek,

Barka Breń Osuchowski – Czarni II Trześń 3:0 vo

Rzędzian Rzędzianowice – Pitmark Jaślany, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują:

Jutrzenka Ławnica – Błysk Górki, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Dawid Ziomek, Gerard Żurawski, Krzysztof Bomba,

Klasa B Rzeszów, grupa 6

Apollo Dulcza Mała – Sprint Żarówka, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Marcin Leśniak, Mateusz Horodejczuk, Paweł Styczeń,

Madras Goleszów – Orły Ruda, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Filip Straż, Marcin Babiński, Paweł Występek,

KS SMP Tuszyma – Iskra Łączki Brzeskie, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Dawid Sowa, Damian Cichoń, Krzysztof Bryk,

KS Zgórsko – Piast Wadowice Górne, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Kapinos, Tomasz Mroczek, Adrian Płaza,

Sokół Partynia – Jamnica Dulcza Wielka, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Paweł Mokrzycki, Sebastian Krzak, Krystian Mytych,

LKS Wierzchowiny – Sokół Pień, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jakub Strelcow, Łukasz Wilk, Patryk Dudek,

Klasa B Rzeszów, grupa 7

Marmury Przyłęk – Wilga Widełka, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Radosław Pryga, Tadeusz Nowak, Damian Gołąb,

LKS Hucina – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Baran, Michał Kowalski, Wiktor Furdyna,

Ostrovia II Ostrowy Baranowskie – Potok Dobrynin, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Grzegorz Nycek, Konrad Burakowski, Wojciech Juszak,

Vigor Trzęsówka – Florian Ostrowy Tuszowskie, 16.04.2023, godz. 14:00

Sędziują: Jacek Kret, Adam Niemczyk, Damian Marek,

Werynianka Werynia – Huragan Przedbórz 3:0 vo.

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1

Wspólnota Serbinów – Sokół Sokolniki, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Zbigniew Ordon, Bartosz Gospodarczyk, Mateusz Lipiec

KS CYGANY – Płomień Chmielów, 16.04.2023, godz. 13:00

Sędziują: Andrzej Wilk, Jakub Wilk, Fabian Gurdak

LZS Wola Baranowska – KS ŻUPAWA, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Ryszard Bogacz, Maciej Lipski, Jan Grdeń,

Płomień Trześń – LZS Tarnowska Wola, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Paweł Okleciński, Daniel Bryczek, Dawid Wraga

KS WYDRZA – Kolejarz Knapy, 16.04.2023, godz. 14:30

Sędziują: Bogumił Pelic, Łukasz Ziemba, Jakub Latawiec,

OKS Wielowieś – LZS Krzątka, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Tomasz Woźny, Bartosz Orzechowski, Michał Troczyński

OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – Iskra Sobów, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Witold Wieprzęć, Łukasz Chyła, Paweł Wątróbski

Klasa B Stalowa Wola, grupa 2

LZS LOTNIK TURBIA – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Bartłomiej Giemza, Sebastian Bis,

Jutrzenka Kopki – ORZEŁ GLINIANKA, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Kamil Zieliński, Maksymilian Sroczyński, Bartosz Fietko

WKS Kurzyna – LZS ŻABNO, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Damian Biały, Michał Kowalewski, Szymon Marchut,

Huragan Zdziechowice – LKS Sanna Zaklików, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Dorian Dabek, Mateusz Chamera, Józef Wieleba,

TRUCK Kotowa Wola – Milenium Bieliny, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Paweł Samołyk, Kamil Gil, Mateusz Dwornicki,

GAS Łęg Stany – LZS Polonia Przędzel, 16.04.2023, godz. 16:00

Sędziują: Grzegorz Cichoń, Kazimierz Walski, Kamil Kańka,

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3

Azalia Wola Zarczycka II – Rotunda Krzeszów, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Mariusz Kostyra, Jan Bandyga, Tomasz Kopeć,

GKS GROBLE – Tanew Harasiuki, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Jan Bandyga, Marcin Bekier, Bartłomiej Kupiec

Victoria Giedlarowa – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Michał Łokaj, Maksymilian Hasiak, Pawel Łata

Złotsan Kuryłówka – Azalia Brzóza Królewska, 16.04.2023, godz. 12:00

Sędziują: Jakub Pawłowski, Kacper Baran, Patryk Kobylarz

KS ŁUKOWA – LKS San Wierzawice , 15.04.2023, godz. 14:30

Sędziują: Krzysztof Wdowiak, Jakub Kruk, Kacper Sajdłowski,

Grabniak Hucisko – LKS Jodła Przychojec, 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Sławomir Mulawka, Wiesław Chamera, Dominik Wtorek,

Kłyż Tarnogóra – Orzeł Biedaczów , 16.04.2023, godz. 15:00

Sędziują: Dominik Kozioł, Kacper Dziopak, Paweł Potocki