Piłkarska Wielka Sobota na Podkarpaciu. Boiska w złym stanie, kluby odwołują mecze [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1720
Fot. Konrad Kwolek

Prezentujemy wykaz meczów piłkarskich oraz obsady sędziowskie z udziałem drużyn z województwa podkarpackiego od ekstraklasy do klasy B oraz ligi młodzieżowe.

PKO BP Ekstraklasa

Widzew Łódź – Stal Mielec, 8.04.2023, godz. 15.00,

Sędziuje: Łukasz Kuźma (Białystok)

Fortuna 1 liga

Skra Częstochowa – Apklan Resovia, 8.04.2023, godz. 12.40,

Sędziuje: Łukasz Karski (Słupsk)

Stal Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec, 8.04.2023, godz. 20.00,

Sędziuje: Tomasz Musiał (Kraków)

eWinner 2 liga

Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa, 8.04.2023, godz. 12.00

Sędziuje: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)

3 liga

Avia Świdnik – Sokół Sieniawa, 8.04.2023, godz. 13.00

Sędziuje: Marcin Szrek (Kielce)

Wisłoka Dębica – Stal Stalowa Wola, 7.04.2023, godz. 16.30

Sędziuje: Mateusz Bielawski (Katowice)

Unia Tarnów – KS Wiązownica przełożono z powodu złego stanu boiska

Sędziuje: Maciej Kuropatwa (Ruda Śląska)

4 liga podkarpacka

Igloopol Dębica – Cosmos Nowotaniec przełożono na 19.04, godz. 17:30

Sędziowie: Tomasz Mazur, Mateusz Dwornicki, Wiktoria Złotek,

Karpaty Krosno  – LKS Skołoszów, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Mateusz Warzocha, Dawid Półchłopek, Jakub Czach,

Sokół Nisko – KS Legion Pilzno przełożono na 26.04, g. 17:30

Sędziowie: Konrad Łukiewicz, Bartosz Barć, Kamil Godek,

Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała przełożono

Sędziowie: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder,

FKS Stal II Mielec S. A. – Głogovia Głogów Młp., 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Ireneusz Lis, Marcin Romanik

Wisłok Wiśniowa – SPEC Stal Łańcut przełożono na 26.04, 17:30

Sędziowie: Damian Kublas, Paweł Drabik, Daniel Lorynowicz,

Lechia Sędziszów Młp. – KS JKS Jarosław przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Michał Sondej, Piotr Rachwał, Marcin Roman,

Stal II Rzeszów S.A. – Polonia Przemyśl, 8.04.2023, godz. 16:00, w Nowej Wsi

Sędziowie: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona Rzeszów, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Arkadiusz Tomasiewicz, Jacek Chmiel, Grzegorz Jeleń

Klasa O Dębica

Czarnovia Czarna – Błękitni Ropczyce przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Tomasz Sujdak, Paweł Ochab, Krzysztof Hals

Victoria Czermin – Smoczanka Mielec przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Arkadiusz Kuczaj, Adrian Wójcik, Dominik Podolski

Piast Wolica Piaskowa – Błękitni Siedlanka przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Daniel Strzałka, Damian Kędzior, Dawid Małozięć

Wisłoka II Dębica – Czarni Trześń 0:3 walkower

LKS ŻYRAKÓW – Kamieniarz Golemki przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Marcin Konefał, Łukasz Wilk, Weronika Załucka

Sparta Chorzelów – Chemik Pustków Osiedle, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Hubert Kopacz, Krzysztof Bomba, Adam Niemczyk

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Radomyślanka Radomyśl Wielki przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Sebastian Petela, Paweł Wiśniowski, Justyna Burakowska

Sokół II Kolbuszowa Dolna – LKS Pustków przełożono na 19.04, g. 17:00

Sędziowie: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Konrad Łagowski

Klasa O Jarosław

Przełożono wszystkie zaplanowane mecze

Klasa O Krosno

Targowiska  – Przełęcz Dukla przełożono

Sędziowie: Rafał Krężałek, Jakub Kozner, Szymon Śnieżek

SANOK Ekoball – Nienaszów Tempo przełożono

Sędziowie: Piotr Frankowicz, Grzegorz Gądela, Albin Kijowski,

Klasa O Rzeszów

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Włókniarz Rakszawa, 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Bartosz Zdeb,

Błażowianka Błażowa – Leśna Wólka Podleśna przełożono

Sędziowie: Marcin Babiarz, Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Sokół Sokołów Młp. – LKS Wola Dalsza przełożono

Sędziowie: Sebastian Sęk, Mariusz Woźniak, Filip Straż

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Jedność Niechobrz przełożono

Sędziowie: Piotr Mazur, Tomasz Sobuś, Krzysztof Bryk

Iskra Zgłobień – KS Przybyszówka przełożono

Sędziowie: Damian Cichoń, Marcin Babiński, Marek Chrabaszcz

KS Zaczernie – Plantator Nienadówka, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Tomasz Kubick, Krzysztof Lipczyński, Kamil Kloc

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Sawa Sonina przełożono

Sędziowie: Patryk Dudek, Jacek Taran, Jakub Strelcow,

Strug SZiK Tyczyn – Strumyk Malawa przełożono

Sędziowie: Tomasz Sitarz, Janusz Anasychin, Jakub Tajchman

Klasa O Stalowa Wola

Unia Nowa Sarzyna – KP Tanew Wólka Tanewska, 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Maksymilian Ciak, Krzysztof Pityński, Marcin Mierzwa

LZS Ździary – LZS Jarocin, 8.04.2023, godz. 13:00,

Sędziowie: Tomasz Kopeć, Jakub Krawiec, Daniel Mścisz

TS Transdźwig Stale – Stal Gorzyce, 8.04.2023, godz. 16:00,

Sędziowie: Tomek Chamera, Wiktor Pioterczak, Jakub Latawiec

ŁKS Łowisko – San Kłyżów, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Piotr Chmura, Jan Bandyga, Mateusz Bełczowski

Stal Nowa Dęba – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Jan Polek

Olimpia Pysznica – Sokół Kamień, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Grzegorz Tutka, Jan Grdeń, Krzysztof Ordon (Chmielów)

SMS SIARKA TARNOBRZEG – Stal Stalowa Wola P.S.A. II , 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Dominik Kozioł, Jan Koluch, Jakub Taraszka,

Azalia Wola Zarczycka – Pogoń Leżajsk, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Tomasz Giżka, Paweł Mulawka, Jakub Czubat

Klasa A Dębica

Płomień Zagorzyce – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0:3 walkower

KS Legion II Pilzno – LKS STASIÓWKA przełożono na 3.05

Sędziowie: Piotr Mazur, Kacper Bielatowicz

LKS Nagoszyn – Wiewiórka, 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Jakub Dybowski, Tomasz Szewczyk, Robert Pych

Głowaczowa – KS Kaskada Ostrów – Kamionka przełożono na 3.05,

Sędziowie: Gerard Gawron, Jacek Baran, Witold Hyjek

KS BYSTRZYCA – Team Przecław przełożono na 3.05

Sędziowie: Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

Paszczyniak Paszczyna – Brzostowianka Brzostek przełożono na 3.05

Sędziowie: Karol Jezuit, Paweł Korzeń, Michał Pikuła (Zawada)

LKS Stara Jastrząbka-Róża – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie przełożono na 3.05

Sędziowie: Jakub Koza, Paweł Totoś (Pustynia), Amadeusz Wlazło

Klasa A Jarosław

Przełożono wszystkie zaplanowane mecze

Klasa A Krosno, grupa 2

Klimkówka Karpaty – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Sebastian Błażejowski, Rafał Komański, Wacław Bocoń

Jaśliska – Iwonicz Iwonka, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Grzegorz Szczepek, Krzysztof Kosiek, Daniel Aleksander

Klasa A Krosno, grupa 3

Kołaczyce Ostoja – Faliszówka Orzeł, 8.04.2023, godz. 12:00, ul. Śniadeckich w Jaśle

Sędziowie: Patryk Augustyn, Paweł Pitak, Sławomir Kielar,

Klasa A Rzeszów, grupa 1

Heiro Rzeszów – Albatros Szufnarowa przełożono

Sędziowie: Tomasz Dzido, Bartosz Radomski, Karol Tomaszek

Wisłok Strzyżów  – Zimowit Rzeszów przełożono

Sędziowie: Łukasz Grabiec, Kinga Lachtara, Edward Kuta

Novi Nosówka – KS Godowa przełożono

Sędziowie: Kazimierz Kubik, Paweł Saj, Benedykt Stec

Grunwald Budziwój – LKS Trzebownisko przełożono

Start Borek Stary – Aramix Niebylec przełożono

Sędziowie: Rafał Kępa, Jan Węgrzyn, Sławomir Haładej

Noverra Głogów Młp. – Junak Rzeszów przełożono

Sędziowie: Daniel Wilczak, Dariusz Szaro, Mateusz Gudz,

Piast Nowa Wieś – LKS Jasionka, 8.04.2023, godz. 13:00,

Sędziowie: Arkadiusz Boroń, Kamil Mierzwa, Grzegorz Nycek,

Klasa A Rzeszów, grupa 2

Crasnovia Krasne – Galicja Chmielnik, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie:

Błękit Żołynia – KS Stobierna, 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Przemysław Bieniasz, Patryk Lutak, Konrad Kukowski,

Unia Korniaktów Płn.  – LKS Łąka, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie:

Iskra Jawornik Polski – Styrobud Trzeboś przełożono

Sędziowie: Mateusz Mastaj, Milan Newbiggin-Watts, Damian Sobota

Arka Albigowa – Szarotka Rogóżno przełożono

Sędziowie:

Grom Handzlówka – Dynovia Dynów przełożono

Sędziowie: Piotr Januszczak, Grzegorz Tonderys,

Rzemieślnik Strażów – KS Dąbrówki przełożono

Sędziowie: Patrycja Turczyn, Wojciech Brzezicki, Marcin Habaj

Klasa A Rzeszów, grupa 3

KS Dzikowiec – Kolbuszowianka Kolbuszowa przełożono

Sędziowie: Igor Samołyk, Kamil Indyk, Waldemar Mazgaj,

Orzeł Kosowy – LKS Babicha przełożono

Sędziowie: Radosław Pryga, Grzegorz Kardyś, Paweł Występek,

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Raniżovia Raniżów przełożono

Sędziowie: Konrad Burakowski, Dawid Sowa, Damian Gołąb,

Tempo Cmolas – Kolorado Wola Chorzelowska , 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Sebastian Krzak, Henryk Bik, Dawid Ziomek

Dromader Chrząstów – Zacisze Trześń, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Marek Pająk, Paweł Mokrzycki, Jacek Kret (Kolbuszowa)

Atut Podborze – Strażak Grochowe, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Gerard Żurawski, Michał Kowalski, Paweł Niemczyk

Start Wola Mielecka – Wisła Gliny Małe, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Jacek Kapinos, Arkadiusz Marcićkiewicz, Grzegorz Wachadlo,

Korona Majdan Królewski – Janovia Janowiec, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Dominik Dubicki, Adrian Maciąg, Karol Stój

Klasa A Stalowa Wola, grupa 1

LZS Słowianin Grębów – Unia Skowierzyn, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Grzegorz Cichoń, Maciej Lipski, Kamil Kańka

Strzelec Dąbrowica – KS Wisan Skopanie, 8.04.2023, godz. 13:00,

Sędziowie: Grzegorz Łącz, Ryszard Bogacz, Aleksandra Grdeń

San Wrzawy  – Bukowa Jastkowice, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Damian Wrona, Klaudia Sawicka, Magdalena Dul

KS TR. Ł. KOŚCIELSKIEGO Stalowa Wola – LZS Wola Rzeczycka – 2023-04-12 – 20:30,

Sędziowie:

Koniczynka Ocice – Jeziorak Chwałowice, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Mateusz Dwornicki, Tomasz Mazur, Wiktoria Złotek,

KS Kopcie – Czarni Lipa, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Andrzej Wilk, Stanisław Mazgaj, Tomasz Wilk

LZS Rzeczyca Długa  – LZS Jadachy, 8.04.2023, godz. 13:00,

Sędziowie: Lukasz Kijak, Jakub Bulec, Łukasz Chyła

Klasa A Stalowa Wola, grupa 2

KP Podwolina – Sokół Hucisko przełożony

Sędziowie: Kamil Gil, Mateusz Chamera, Sławomir Mulawka,

PUKS Francesco Jelna – Górnovia Górno, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Kamil Zieliński, Paweł Wątróbski, Kacper Dziopak

Podlesianka Kamień – PAUZA

Sparta Jeżowe – Orzeł Rudnik, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Krzysztof Wdowiak, Marek Gałka, Michał Pamuła

Advit Łętownia – Staromieszczanka Stare Miasto przełożono

Sędziowie: Michał Łokaj, Artur Adamczyk, Łukasz Staroń

LKS Brzyska Wola  – Retman Ulanów, 8.04.2023, godz. 13:00, w Starym Mieście

Sędziowie: Paweł Okleciński, Jakub Szczypek, Daniel Bryczek

KS Sarzyna  – Czarni Sójkowa, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Jakub Karasiński, Marcin Bekier, Maksymilian Hasiak

Klasa B Jarosław

Przełożono wszystkie zaplanowane mecze

Klasa B Krosno, grupa 2

Głębokie LKS – Golcowa, 8.04.2023, godz. 13:00,

Sędziowie:

LKS Hłudno – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 8.04.2023, godz. 12:00, w Harcie

Sędziowie: Konrad Kijowski, Martin Kijowski, Krzysztof Belczyk

Klasa B Stalowa Wola, grupa 1

Iskra Sobów – Wspólnota Serbinów, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Bogumił Pelic, Paweł Potocki, Dawid Wraga

LZS Krzątka – OKS JUNIOR ZAKRZÓW II – 2023-04-12 – 17:00,

Sędziowie:

Kolejarz Knapy – OKS Wielowieś , 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Rafał Sawicki, Jan Polek, Mariusz Koper,

LZS Tarnowska Wola – KS WYDRZA, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Kazimierz Walski, Fabian Gurdak, Bartosz Gospodarczyk,

KS ŻUPAWA – Płomień Trześń, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Maciej Lipski, Grzegorz Cichoń, Kamil Kańka

Płomień Chmielów – LZS Wola Baranowska, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Kamil Gil, Bartosz Fietko, Łukasz Ziemba

Sokół Sokolniki – KS CYGANY, 8.04.2023, godz. 15:00,

Sędziowie: Zbigniew Ordon, Mateusz Lipiec, Filip Bożek

Klasa B Stalowa Wola, grupa 2

LZS Polonia Przędzel – LZS LOTNIK TURBIA, 8.04.2023, godz. 11:00,

Sędziowie: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Bartłomiej Giemza

Milenium Bieliny – GAS Łęg Stany, 8.04.2023, godz. 14:00,

Sędziowie: Tadeusz Myszka, Bartosz Orzechowski, Dominik Wtorek,

LKS Sanna Zaklików – TRUCK Kotowa Wola, 8.04.2023, godz. 15:00, w Zdziechowicach

Sędziowie: Mariusz Wojtak, Tymoteusz Łach, Bartosz Mierzwa

LZS ŻABNO – KP Zarzecze, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Damian Wrona, Klaudia Sawicka, Magdalena Dul

ORZEŁ GLINIANKA – WKS Kurzyna, 8.04.2023, godz. 16:00,

Sędziowie: Paweł Okleciński, Jakub Szczypek, Daniel Bryczek

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – Jutrzenka Kopki, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Sławomir Mulawka, Maksymilian Sroczyński, Michał Kowalewski

Klasa B Stalowa Wola, grupa 3

Orzeł Biedaczów  – Azalia Wola Zarczycka II, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Jan Bandyga, Mateusz Sobolewski, Mateusz Bełczowski

LKS Jodła Przychojec – Kłyż Tarnogóra, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Jakub Krawiec, Wiesław Chamera, Kacper Rogala

LKS San Wierzawice  – Grabniak Hucisko, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Jakub Pawłowski, Rafał Kopeć, Michał Łokaj

Azalia Brzóza Królewska – KS ŁUKOWA, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Witold Wieprzęć, Kacper Sajdłowski, Szymon Marchut,

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Złotsan Kuryłówka, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Tomasz Wilk, Andrzej Wilk, Stanisław Mazgaj

Tanew Harasiuki – Victoria Giedlarowa, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Józef Wieleba, Bartłomiej Kupiec, Sebastian Bis

Rotunda Krzeszów – GKS GROBLE, 8.04.2023, godz. 12:00,

Sędziowie: Tadeusz Myszka, Bartosz Orzechowski, Dominik Wtorek,

JUNIORZY

Centralna Liga Juniorów – U15

Stal Rzeszów – Resovia przełożono

Ligi wojewódzkie

A1 Junior, grupa 1 (RW),

PZU SMS Resovia Rzeszów – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 11.04.2023, godz. 14:00

UKS SMS Stal Mielec – MKS DAP Dębica, 11.04.2023, godz. 14:00

Igloopol Dębica – JKS SMS Jarosław, 11.04.2023, godz. 16:00

Stal Stalowa Wola P.S.A. – SMS Siarka Tarnobrzeg  – 2023-04-12 – 15:00

A1 Junior, grupa 2 (RW),

PAUZA – Orzeł Przeworsk

PZU SMS Resovia II Rzeszów – Stal II Rzeszów S.A. – 2023-04-12 – 10:00

Ekoball Sanok – FKS Stal Mielec S. A., 11.04.2023, godz. 13:00 w Pakoszówce

Czarni 1910 Jasło – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 11.04.2023, godz. 15:00

A1 Junior, grupa 3 (RW),

Junak Rzeszów – Bratek Bratkowice, 11.04.2023, godz. 14:00

KS Przybyszówka – Karpaty II Krosno , 11.04.2023, godz. 11:00

Dynovia Dynów – KS Trenera Łukasza Kościelskiego, 11.04.2023, godz. 16:00 w Bachórzu –

LKS Skołyszyn – Brzozovia Brzozów, 11.04.2023, godz. 14:00

A1 Junior, O Jarosław

MKS Kańczuga –  HEKTOR ROŹWIENICA 3:0 walkower

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 11.04.2023, godz. 14:00

LKS PROMYK URZEJOWICE – ŻURAW ŻURAWICZKI 3:0 walkower

LKS HETMAN LASZKI – LKS CZARNI OLESZYCE, 11.04.2023, godz. 16:30

GKS ZARZECZE – MKS START PRUCHNIK , 11.04.2023, godz. 17:00

KS WIĄZOWNICA – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 11.04.2023, godz. 14:00

LKS PROMYK URZEJOWICE – MKS Kańczuga, 11.04.2023, godz. 17:00

A1 Junior, O Krosno

Sobniów Jasło – Besko LKS Przełom, 11.04.2023, godz. 16:00

Kołaczyce Ostoja – Rogi Burza, 11.04.2023, godz. 14:00 w Bieździedzy –

Grabówka – Nienaszów Tempo, 11.04.2023, godz. 16:00

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Korczyna Kotwica, 11.04.2023, godz. 16:00

Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Długie LKS San-Bud, 11.04.2023, godz. 16:00

Pisarowce – LKS Niebieszczany Remix – 2023-04-12 – 17:00

A1 Junior, grupa 3 Rzeszów

PAUZA – Piast Wadowice Górne, 11.04.2023, godz.

Victoria Czermin – Start Wola Mielecka, 11.04.2023, godz. 17:00

Atut Podborze – Pitmark Jaślany – 2023-04-12 – 17:00

Gryf Mielec – LKS Babicha, 11.04.2023, godz. 17:00

Wisłoka Borowa – Sokół Kolbuszowa Dolna, 11.04.2023, godz. 17:00

A1 Junior, grupa 1 Stalowa Wola

PAUZA – Sparta Jeżowe, 8.04.2023, godz.

LZS Ździary – Sokół Nisko, 8.04.2023, godz. 15:00

LKS Brzyska Wola  – PAUZA, 8.04.2023, godz. 11:00 w Starym Mieście –

ŁKS Łowisko – KP Podwolina – 2023-04-05 – 18:00

Stal Nowa Dęba – PAUZA, 8.04.2023, godz.

Olimpia Pysznica – Sokół Kamień, 8.04.2023, godz. 13:00

PAUZA – Górnovia Górno, 8.04.2023, godz.

Azalia Wola Zarczycka – LKS San Wierzawice  – 2023-04-05 – 16:30

B1 Junior Młodszy gr. 1 (RW),

Karpaty Krosno  – MKS DAP Dębica, 11.04.2023, godz. 11:00

APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – Igloopol Dębica, 11.04.2023, godz. 10:00 w Mielcu –

Stal II Rzeszów S.A. – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 11.04.2023, godz. 11:00 Arena Słocina –

B1 Junior Młodszy gr. 2 (RW),

JKS SMS II Jarosław – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – 2023-04-06 – 10:00

Karpaty II Krosno  – FKS Stal Mielec S. A., 11.04.2023, godz. 13:00

Czarni 1910 Jasło – Ekoball Sanok, 11.04.2023, godz. 10:00

SPEC Stal Łańcut – SMS Siarka Tarnobrzeg – 2023-04-06 – 11:00 w Wysokiej –

B1 Junior Młodszy gr. 3 (RW),

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk, 11.04.2023, godz. 16:00

Wisłok Strzyżów  – JKS SMS II Jarosław, 11.04.2023, godz. 16:00 w Dobrzechowie –

Brzozovia Brzozów – AP Sanok, 11.04.2023, godz. 17:00

B1 Junior Młodszy gr. 4 (RW),

AP Beniaminek Krosno – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 11.04.2023, godz. 16:00 w Korczynie –

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce, 11.04.2023, godz. 16:00

B1 Junior Młodszy, grupa 2 Krosno

Głowienka – Klimkówka Karpaty – 2023-04-12 – 16:30 we Wrocance –

B1 Junior Młodszy, grupa 2 Rzeszów

Arka Albigowa – Grom Handzlówka – 2023-04-12 – 17:00

C1 Trampkarz, grupa 1 (RW),

Stal II Rzeszów S.A. – Czarni 1910 Jasło, 11.04.2023, godz. 14:00

MKS DAP Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 2023-04-12 – 16:00

FKS Stal Mielec S. A. – UKS SMS Rzeszów, 11.04.2023, godz. 16:00

AP Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica, 11.04.2023, godz. 13:00 w Korczynie –

UKS SMS Rzeszów – Czarni 1910 Jasło – 2023-04-05 – 15:00 w Nowej Wsi –

C1 Trampkarz, grupa 2 (RW),

Ekoball Sanok – JSRR Jarosław, 11.04.2023, godz. 15:30 w Pakoszówce –

SPEC Stal Łańcut – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 11.04.2023, godz. 16:30

UKS SMS Przemyśl – UKS SMS Stal Mielec, 11.04.2023, godz. 15:45

Karpaty Krosno  – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 11.04.2023, godz. 15:00

C1 Trampkarz, grupa 3 (RW),

Sparta Leżajsk – Polonia Przemyśl, 8.04.2023, godz. 10:00 w Kuryłówce

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – KS Legion Pilzno, 11.04.2023, godz. 11:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Unia Nowa Sarzyna, 11.04.2023, godz. 11:00

Polonia Przemyśl – JKS SMS Jarosław – 2023-04-06 – 10:30

Wisłok Strzyżów  – Sparta Leżajsk, 11.04.2023, godz. 16:00 w Wysokiej Strzyż.

C2 Trampkarz, grpa 1 (RW),

Igloopol Dębica – Czarni 1910 Jasło, 11.04.2023, godz. 16:30

DAP Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A. – 2023-04-12 – 17:30

AP Beniaminek Krosno – PZU SMS Resovia Rzeszów, 11.04.2023, godz. 10:00 w Korczynie –

Stal Rzeszów S.A. – UKS SMS Rzeszów, 11.04.2023, godz. 10:00

C2 Trampkarz, grupa 2 (RW),

FKS Stal Mielec S. A. – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 11.04.2023, godz. 16:00 w Woli Chorzel. –

Stal II Rzeszów S.A. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 11.04.2023, godz. 12:00

UKS Orlik Przemyśl – Siarka Tarnobrzeg S.A., 11.04.2023, godz. 10:00

AP Sanok – Sparta Leżajsk, 11.04.2023, godz. 17:30

C2 Trampkarz, grupa 3 (RW),

SPEC Stal Łańcut – JKS SMS Jarosław, 11.04.2023, godz. 13:00

UKS Orlęta Lesko – Ekoball Sanok, 11.04.2023, godz. 10:00

Karpaty Krosno  – UKS AP Kolejarz Zagórz, 11.04.2023, godz. 11:00

Stal II Stalowa Wola P.S.A. – Iskra Zgłobień, 11.04.2023, godz. 16:00

JKS SMS Jarosław – UKS AP Kolejarz Zagórz – 2023-04-06 – 12:00

2C2 Trampkarz, grupa 4 (RW)

Plon Kawęczyn – Sokół Sokołów Młp., odbył się (10:2)

Siarka II Tarnobrzeg S.A. – AP Beniaminek II Krosno, odbył się (2:1)

Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica, 11.04.2023, godz. 11:00

D2 Młodzik, grupa 1 (RW),

FKS Stal Mielec S. A. – Igloopol Dębica, 11.04.2023, godz. 18:00

UKS SMS Stal Mielec – Stal Rzeszów S.A., 11.04.2023, godz. 13:30

AP Sanok – PZU SMS Resovia Rzeszów, 11.04.2023, godz. 16:00

D2 Młodzik, grupa 2 (RW),

UKS SMS Rzeszów – AP Stalowa Wola, 11.04.2023, godz. 10:00 w Nowej Wsi –

MULKS Pustynia – Global Academy Soccer Jasło, 11.04.2023, godz. 16:00

UKS SMS Przemyśl – Plon Kawęczyn, 11.04.2023, godz. 14:00

JSRR Jarosław – Siarka Tarnobrzeg S.A., 11.04.2023, godz. 17:00

D2 Młodzik, grupa 3 (RW),

UKS Orlik Przemyśl – Karpaty Krosno , 11.04.2023, godz. 18:00

Ekoball Sanok – Wisłoka Dębica, 11.04.2023, godz. 11:00 w Pakoszówce –

KS Legion Pilzno – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 11.04.2023, godz. 16:00

 Izolator Boguchwała – Perfect Przeworsk, 11.04.2023, godz. 16:00 w Niechobrzu –

D2 Młodzik, grupa 4 (RW),

Sparta Leżajsk – Sokół Nisko, 11.04.2023, godz. 17:00 w Kuryłówce –

DAF Rzeszów – UKS Szóstka Jasło, 11.04.2023, godz. 16:00 Słocina Arena –

SPEC Stal Łańcut – ZKS Stal Stalowa Wola, 11.04.2023, godz. 15:00

Dynovia Dynów – Stal II Rzeszów S.A., 11.04.2023, godz. 16:00

D1 Młodzik – Dębica

Chemik Pustków Osiedle – Lechia Sędziszów Młp. – 2023-04-05 – 16:00

UKS NIEDŹWIADA DOLNA – KS BYSTRZYCA – 2023-04-05 – 16:00 w Łączkach Kuch. –

SP STRASZĘCIN – SP Soccer Ropczyce – 2023-04-05 – 16:30 w Żyrakowie –

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Grunwald Padew Narodowa – 2023-04-05 – 16:00

GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – 2023-04-05 – 17:30

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Team Przecław – 2023-04-05 – 16:00

Chemik Pustków Osiedle – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 11.04.2023, godz. 16:00

Team Przecław – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 11.04.2023, godz. 16:00

Diament Jodłowa – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 11.04.2023, godz. 16:00

Grunwald Padew Narodowa – SP STRASZĘCIN, 11.04.2023, godz. 16:45 –

SP Soccer Ropczyce – DAP DEBICA, 11.04.2023, godz. 16:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 11.04.2023, godz. 16:00 w Łączkach Kuch. –

KS BYSTRZYCA – Lechia Sędziszów Młp., 11.04.2023, godz. 16:00 w Olchowej –

D2 Młodzik – Rzeszów, gr. 2

SPEC Stal Łańcut – Włókniarz Rakszawa, 11.04.2023, godz. 11:00

Arka Albigowa – Dynovia Dynów, 11.04.2023, godz. 17:00

Orzeł Wysoka Łańcucka – LKS Brzeg Białobrzegi, 11.04.2023, godz. 16:00

AP Crasnovia Krasne – LKS Wola Dalsza, 11.04.2023, godz. 16:00

Sparta Leżajsk – HALO Hyżne, 11.04.2023, godz. 15:00 w Kuryłówce